Reklama

středa 3. srpna 2016

Kam směřuje Vladimír Putin?

Ladislav Kašuka
3.8. 2016   zasláno redakci NR
Na Sputniku a jiných ruských webech si často přečteme, že ruské loďstvo dostalo nové lodě, ruské vzdušné a kosmické síly nová letadla, protivzdušná obrana nové rakety, ale články o tom, jak se staví nové levné byty, nové základní školy, nové univerzity, nové továrny, nebo nemocnice, či dálnice atd. mi jaksi chybí.


Poslední dobou jsem se snažil co nejvíce komunikovat s "obyčejnými" Rusy, kteří mi ač hrdí na svou vlast a ochotní za ní třeba i zemřít potvrdili, že život obyčejného ruského člověka není vůbec jednoduchý a všechny podniky, které dřív vyráběly pro lidi, buď již nestojí, nebo jsou v dezolátním stavu, případně vyrábějí, ale zisky z nich tečou většinou do soukromých kapes a ty zbytky sotva stačí pokrýt vojenský rozpočet na obranu před západní rozpínavostí. Putin sice odstranil od moci některé oligarchy, ale jinými se naopak obklopil, a díky tomu, že jim dovolil se podílet na moci, sám není žádný chudák.

Putin je stokrát lepší politik a vlastenec než většina těch západních, ale také nedělá pro lidi a zemi vše, co by ze své funkce mohl, kdyby mu nezáleželo na super vysoké životní úrovni pro sebe a svou rodinu i za cenu úlitby oligarchům. Když například Stalinovi jeden bohatý žid po válce daroval drahé zlaté hodiny (myslel si, že ho tím potěší a koupí) dal ho Stalin popravit, protože každý vlastenec dal všechny peníze, zlato a další majetek na zbraně a proviant pro armádu a pokud to neudělal, byl v jeho očích vlastizrádce.

Všechny domy, kde Stalin bydlel, a které užíval, nepatřili přímo jemu, ale státu, nebo straně. Své syny poslal do války, a když byl jeden zajat, nevyměnil ho za německého maršála, protože by to vůči jiným zajatcům nebylo fér a ten maršál mohl zavinit smrt jiných rudoarmějců a nakonec tak ve válce o oba syny přišel atd. atd. Jeho přístup byl prostě úplně jiný, přímý, spravedlivý a tvrdý k nepřátelům Sovětského svazu a lidu, ten by se oligarchy nikdy neobklopil!


Vladimír Putin je u moci již 16 let a vykonával jak funkci premiéra, tak funkci prezidenta a za tu dobu, s takovou podporou jakou má u ruského lidu a se stálou oblíbeností Stalina, který je pořád historickým idolem a ikonou pro více než polovinu Rusů, mohl Ruskou federaci zbavit závislosti na západní ekonomice, vrátit ruskou národní banku do rukou státu a lidu (nyní jí ovládají Rothschildové) a znárodnit všechen majetek, který v divokém jelcinovském období rozkradla ruská mafie a oligarchie!

Vladimír Putin udělal pro Rusko hodně, ale nikoliv dost! Vazby na západní ekonomický systém zůstávají stále silné a pomoc spojencům, kteří bojují s nepřáteli křesťanství, ateismu, umírněného islámu, Ruska a civilizace jak jí známe vůbec je mnohem menší, než by měla být. Lavírování na dvou židlích však nikdy k ničemu dobrému nevedlo!

Položme si sami sobě otázku:

Co by se asi stalo, kdyby v současné politické a ekonomické situaci v Ruské federaci Putin najednou nebyl. Jak lehké by bylo pro západní oligarchy tuto zemi porazit, když velkou část moci v Rusku mají v rukou miliardáři, kteří jsou ekonomicky propojeni s těmi západními, kteří chtějí tuto zemi opět udělat bezmocnou a slabou?!

65 komentářů :

 1. V Rusku se žádná strana a oligarcha, který není proti převratu nenajde. Jediní, kdo stojí za prezidentem jsou lidi. A že musí hrát hru s každým je snad jasné. Jinak by se ho dávno zbavili.

  OdpovědětSmazat
 2. To je názor lidí, patriotů, kteří by chtěli ještě více pro vlast a proto by nejraději manifestovali. Nakonec by je tiskaři žabích kůží využili a udělali převrat. Tím by stát dostali do jelcinovské éry.
  A to je cíl takzvaných patriotů? Ano, někteří podněcují takové nálady záměrně a ostatní nechtíc z důvodu své prostoduchosti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A povedzte, pán Pjakin, čo vy si predstavujete pod takým pojmom tlačiari žabacích alebo žabich koží?

   Smazat
  2. 16:36 Budou dělat právě to, aby prosadili své záměry.

   Smazat
  3. Tiskaři žabích kůží jsou židozednáři, kteří jsou ve službách globalistů.

   Smazat
 3. Sputnik je plátek patriotů. Těch, kteří by převrat rádi podpořili.
  A na jaké straně stojí Kašuka?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Asi na své. Ten příběh se zlatými hodinkami znám jinak. Tahle verze mi připadá nepravděpodobná, protože žid by nebyl tak hloupý, aby tohle nevěděl. Stalinovi zlaté hodinky nedali, to nešlo, tak dostal nějakou sochu odlitou z nějakých zbytků (např. nábojnic nebo něčeho jiného), ale zlaté hodinky dostal nějaký komunistický pohlavár ve vedení strany.

   Smazat
  2. 15:23 A od té doby to s nimi šlo z kopce. Chruščov začal první.

   Smazat
 4. Miluji Putina.Když umřel Stalin zbyly po něm dvoje holinky a vycházková uniforma nic nevlastnil.

  OdpovědětSmazat
 5. Pan Kasuka, , vec je jednoducha, staci si zajst do Ruska, dnes je to iba o investovani 300 euro do letenky a ste na mieste cinu priamo, bez klamstiev medii a podobne. NA vlastne oci uvidite, ze bytov sa v Rusku stavia viac, ako kdekolvek inde na zapade.Uvidite aj to, ze bezny Rus si dovoli o poznanie viac, ako bezny Cech. Ze ta zivotna uroven od Ruského bankrotu v roku 200 je trochu inde, ako zivotna uroven Cecha po 26 rocnom blahobyte od revolúcie. Co sa tyka Putina, akosi zabúdate na skutocnost, ze prave po bankrote v roku 2000, ked Rusko bolo na kolenach a miliony Rusov zomrelo na následky hladu, zimy a podobne, vdaka zapadu, ktory spolu s Jelcinom dostali Rusko do tej situacie, vdaka zapadnej nenazratosti. Nezabudajte, ze Putin dostal Rusko, pod totálnou kontrolou USA a zapadu, rozkradnute, znicene a na kolenach. Chodte sa tam pozriet dnes. Opytajte sa bezneho cloveka na ulici, na jeho nazor. Kazdy vam rozumie, kazdemu rozumiete vy a su prijemni, zhovorcivi. No a potom zjavne zmenite nazor aj na Putina a jeho prepychovy zivot.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo to bejvávalo. To už pár let je minulostí. Nestaví se nic, naopak, celé oblasti se vylidňují a jsou tam prázdná města a vesnice jako v USA za Velký krize. Mejokřídlenějším vtipem v Rusku je "Děněg net - no vy děržitěs"", jak řekl vyjeveným krymským důchodcům premiér Medveděv, jehož žena si užívá luxusních nákupů drahých šperků kdesi v emirátech. Je toho zde více než dost k pochopení - https://new.vk.com/chernosotnia

   Smazat
  2. dávám 1+ !!! :-)

   Smazat
  3. http://sdelanounas.ru/

   Smazat
 6. Pane Kašuko, překvapil jste mě. Doufám, že tenhle článek je nějaký podvrh pod vaším jménem...
  A ty keci o Stalinovi to máte od CIA?

  OdpovědětSmazat
 7. Ono je to jednoduché. Základní směr útoku USA na Rusko je snaha ho uzbrojit. Proto je obkličováno vojenskou technikou. Musí na to odpovědět vlastním zbrojením, protože jinak by nastoupil plán B - přímý útok. USA si myslí, že se jim tento trik povedl před léty s SSSR. Není to pravda. Tehdy zaúřadoval vnitřní rozklad, vedený hlavně těmi, kteří se shlédli v západním pozlátku.
  Takže ti, kteří šíří rozumy publikované v článku připravují Rusku osud SSSR.
  J. Hruška

  OdpovědětSmazat
 8. No - na sto procent nesměřuje k tomu, že bude iniciovat ruskou vládu, že pro lepší blaho země a zrušení sankcí je třeba nechat si na ruce a nohy navázat provázky a nechat se vodit loutkovodiči z Washingtonu. Na sto procent nesměřuje k tomu, že by ze servilnosti dopustil, aby se z ruské společnosti stalo něco podobného jako je americký hampejz, plný pologramotů, magorů, socek, perverzních úchylů, teploušů, a politických slizounů. Určitě nesměřuje k tomu, aby se z ruských medií stal směšný bulvár, krmící ubohé občany jen krví, násilím, nebo hambatými zážitky, mejdany celebrit a politiků a dováděl ruské občany ke ztrátě sebeúcty a k popírání národních a lidských hodnot, jako toho bylo dosaženo u nás v ČR.

  OdpovědětSmazat
 9. Tak takto se dělá politika přes židozednářské rotačky FEDu.

  http://www.wsj.com/articles/u-s-sent-cash-to-iran-as-americans-were-freed-1470181874

  OdpovědětSmazat
 10. Súdruh Kašuka sa vyfarbil v pravom svetle.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A chytre se zapomnel zminit treba o sankcich na Rusko,zkratka expert..

   Smazat
 11. http://www.bloomberg.com/news/articles/2016-08-01/putin-s-economy-is-stuck-and-he-doesn-t-know-how-to-get-it-going

  Polovina veškerých přijmů státního rozpočtu tvoří zisk z prodeje surovin. S ropou za 40 dolarů jsou Rusové totálně v prdeli a momentálně přežívají z rezerv které se ovšem vyčerpají do konce roku. Potom pánbů s nimi.

  Místní pošahaní komouši si ale budou furt blábolit ty jejich fantasmagorie o vzkvétajícím hrdém Rusku...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hrdost nesouvisí se "vzkvétáním" - to je židáckej blábol. Naopak! V Leningradě neměli ropu ani plyn, pěstovali brambory v parku a přesto zvítězili a zvítězí i nyní! Dějiny píší vítězové a ti jsou vždy hrdiny - tedy hrdí!

   Smazat
 12. I kdyz nechame kecy polosileneho stalinisty stranou, je obraz Ruska porad zalostny.
  Zemi ovlada stejne jako za komunistu zlodejska mafie, krade se ve velkem a pohadkove zisky za ropu a plyn konci v kapsach oligarchu. Diky Putinovi jsou ti oligarchove predevsim jeho kamaradicci z byvale KGB.
  Pokud zustanou ceny ropy na stejne urovni jako dnes, dojde behem nekolika let k hladomoru. Coz rusky diktator dobre vi a snazi se proto pomoci agrese proti okolnim zemim rozpoutat valku, ktera by dala opilym muzikum moznost zapomenout na bidu, do ktere je uvrhl.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Čest práci a humanitární povaze bomb obzvlášť. Ty diktátore.

   Smazat
 13. Avty tvoji ussacký zmetci budou bez břidlicovýho plynu a kradení plynu z jiných zemí kde?????Leda v prdeli,ubožáku Chujmere debiloviči!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A kdo staví byty pro chudé u nás? Kolik u nás máme lidí bez domova a kolik ryje držkou v zemi? Zato jsme špička v drogách a alkoholu, a na nikoho z vlády není nikdo hrdý. Rusko má nejmenší státní dluh široko daleko a my si o ně budeme s tou naší montovnou otírat hubu? Pěstičkou budeme hrozit a ani nedohlédneme, na koho.
   Ne rusové, ale my jsme totálně v řiti.Nemáme, co bychom prodali, protože už vše je prodané. I zemědělská půda, nemovitosti, fabriky a ideály.Na husákovy děcka, až půjdou do důchodu nezbude ani vindra. Kdo a kdy ty dluhy zaplatí by mne zajímalo.Chudáci naše děcka, my si můžeme jěstě otírat hubu o rusáky, oni už o nikoho.

   Smazat
 14. Vladimír Putin udělal pro Rusko hodně, ale stejně tak pro sebe. Obklopil se bohatými a mocnými lidmi, kterých bohatství rozmnožil o to, co jiným mocným a bohatým, kteří byli méně vlastenečtí sebral. Ti lidé jsou sice hrdými Rusy, ale ve stylu starých feudálů, kteří sice milovali Rusko a jeho velikost a moc, ale obyčejného člověka měli někde...Sám V. Putin je multimiliardář sbírající zlaté, diamantové a jiné hodinky a spousta lidí v jeho zemi doslova chcípá hlady, protože systém, ve kterém žijí, a který Putin podporuje je KAPITALISTICKÝ, tedy rozhodně ne spravedlivý, ani sociální a lidský! Pokud přeze všechno, co Putin udělal pro Rusko jako pro zemi nevidíte, co všechno neudělal pro její lid, jste zaslepení nadějí v někoho, komu jste jako lidé úplně ukradení! V. Putin je výborný taktik, ale nechce nic jiného, než udělat z Ruské federace stejně mocnou KAPITALISTICKOU velmoc, jakou je USA! Kdyby tomu bylo jinak, obklopil by se pracujícími a lidovou armádou, nikoli oligarchy!

  L.K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak! Chce aby Rusko zasedlo s ostatními imperialisty u jednoho stolu, ale ne v pozici jednoho z přívěsků USA říše, co mu židáci nabízeli vychcaně, ale svrchované eurazijské velmoci jako za Nikolaje I.! A taky tam zasedne a židák bude držet svou vopejzelou tlamu! Nebo přes ní dostane ....

   Smazat
  2. Je k nevíře,kolik zloby se ve vás20:42 skrývá.Neznáte vůbec politickou situaci v Rusku,píšete jedna bádá povídala.Kdyby nebylo Jelcina,ti oligarchové,se kterými musí bojovat,ale i vycházet,tak by nebyli a 5.kolona,která. ho chce svrhnout a která se vůbec,ale vůbec nekouká na lid,která je podporovaná ksindli jako u nás,dostat se na bohatství a rozdrancovat Rusko.Pokud jste si nevšiml a nevíte,jak jsou rozděleny kompetence vládnutí v Rusku,doporučuji si poslechnout prOf.Pjakina.Pak s tou ubohou propagandou přestanete a zaměříte se na naše domácí oligarchy.U nás vám jsou informace dodávány na stříbrném podnose!

   Smazat
 15. Kašuka by asi chtěl, aby přišla jelconovská éra. Poklonit se západu, prodat a rozkrást, co zbylo. Nic nevyrábět. Do ničeho neinvestovat, všechno koupit ze západu, zprivatizovat a za utržené peníze nakoupit ze západu salám, aby se ho najedli.
  Pak by bylo dílo dokonáno.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. http://ekonomika.idnes.cz/rusko-chce-privatizovat-statni-podniky-f0u-/eko-zahranicni.aspx?c=A160203_135649_eko-zahranicni_chrs

   :-D Hehe

   Smazat
  2. Hehe - Mafra-Agrofert-agent Budeš :-D

   Smazat
 16. Mně vymazali tak znovu.Pane Kašuko,tak nevím zda vás také dostali.Vy moc dobře víte,že nebýt Putina,dávno by byl Moskevský majdan,rozkradená země ,jako u nás.Vy snad závidíte Putinovi,že není "bezdomovec"?Tak to jste moc přehnal.Nabyla jsem po vašem slátaném článku,že fandíte 5.koloně v Rusku,kterou řídí Medvěděv s oligarchy za zády a za podpory téměř všech medií.Jenom díky podpoře lidu,kteří se raději uskrovní,než by se zaprodali,je Putin silný a ví,že tento jeho Ruský lid musí bránit před agresory z venku i zevnitř.Zatím se mu to daří i díky vyzbrojování,které je nepostradatelné..Lidé na světě už vědí,kdo je mírotvorce a kdo agresor a zločinec.Kam jste se zařadil vy pane Kašuko?

  OdpovědětSmazat
 17. Je zaujimave sledovat ,ako sa rozchadzaju nazory na Putina a Rusko.Aspon mame na koho ukazat,ved aj ti Rusi maju holy zadok.Neviem,ci aj oni tlacia denne 2 miliardy euro/ECB/,a pumpuju do hospodarstva,ako EU.Je pravda,maju problemy köli nizkej cene ropy,ale tie maju Norsko,USA,Saudi.Arabske Emiraty maju devizove rezervy na 3,5 roka,Aj ked je obrovsky prebytok ropy na svetovom trhu,nemözu znizit tazbu,pretoze pri znizeni mnozstva len o 10 percent,pri cene 40 dolarov by im stacili devizove rezervy len na 2 roky.A sen v pusti by ostal len snom pod pieskom/ziaden priemysel,polnohospodarstvo,na rozdiel od Ruska/.Rusi uznavaju svojho prezidenta,vytiahol svoju krajinu z riadnej biedy.to by Merkelova a spolok nedokazali.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Minimální mzda v Rusku v přepočtu 2.700 kč, průměrný důchod 4.700 kč, inflace okolo 10%, pokles HDP o 4%, pokles reálných mezd o 10%, počet Rusů nucených vyžít s přijmem nižším než 3.700 kč 20 milionů tj každý 6. Rus!!!

   A ten blbec se nerozpakuje tuto mizérii srovnávat nejen s námi, ale dokonce s Norskem!!! Neuvěřitelné

   Smazat
  2. neuveritelne,zeny,ktore pracovali v nasich fabrikach,vychovavali deti,212,250 euro döchodok.A pritom niektore ceny tovarov rovnake ako na zapade

   Smazat
 18. Rusko je na tom opravdu hodně špatně... sankce, sražená cena ropy, vynucené zbrojení, válka v Sýrii .. hospodářská a humanitární pomoc doněckým i syrským obyvatelům ...
  Ale ten článek .. jak to říkal Fjodorov ( nebo Pjakin? ) ? "Patrioté" vyhánějí lidi do ulic, protože Putin je málo putinovatý. Nikdo z nich, dokonce ani všichni dohromady neudělali pro Rusko zlomek toho co Putin, ale už vědí, jak to dělat lépe. Kdyby nešlo o život zasmál bych se.

  Rusové, ti serou na to, že maj 4700kč plat nebo důchod. Je totiž důležité, co si za to pořídí, a jaké kvality. Podle vyprávění p. Procházkové ( alespoň co se týče Petrohradu ) to tak zlé nebude.

  Nevím, jak a kde se stavějí domy pro chudé, ale jisté je, že Rusko rozvíjí technologie, které jsou PŘIMĚŘENÉ dosavadnímu poznání a jsou v tom naprosto neotřesitelné špičkoví. Ukázka z lehce protiruského webu : http://www.osel.cz/8952-letosni-milniky-ruske-jaderne-energetiky.html.

  Rusové se nehoněj za termojadernou fúzí v zavařovacím hrnci, ani za nanometry polovodičového hradla, osvojené technologie zdokonalují až na neuvěřitelnou mez. A to pouze v oblastech, které jsou praktickým způsobem užitečné. tedy ne pero, které dokáže psát jakoukoliv barvou http://cz.sputniknews.com/svet/20160803/3663619/americane-pero-libovolna-barva.html a podobně. Připadá mi to rozvážně sympatické.
  A ano, nemají vše zlatem pokryté, ale ani pozlátkem.
  Koloděj

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. S vyprávěním jakési Procházkové běž víš kam. Zde máš fakta:

   http://www.numbeo.com/cost-of-living/country_result.jsp?country=Russia&displayCurrency=CZK

   Ceny se jak vidno od našich "překvapivě" moc neliší. Že Rusové serou na to, že mají holé řitě? To bude nejspíše tvé přání otcem myšlenky.

   Rusko neumí vyrobit ani konkurenceschopné auto. I tu Ladu museli před krachem zachránit Nissan s Renaultem a ředitel ze Švédska. Jediný co jim jde je zarazit trubku do země a zbraně.

   Smazat
  2. Koukni na Kamaz. Sami tvrdíte, že každý dělá to co umí a to ostatní si od druhých koupí. To je globalizace trhu, že. V autech Rusové umí náklaďáky a osobní montují podobně jako my, včetně Škodovky. Tvoje ječení proti Rusům je trapné a nepodložené. Mimochodem, většina našich občanů má holé řiťě! Okradli je lidi, kterým, fandíš!!!

   Smazat
 19. vidím že je to tady samý "odborník na Rusko"...
  ale složitost pravdy je v tom celém, jako šafránu, milí Farizejští...
  Pan president Putin dělá co může, kdyby šlo dělat více udělal by to a viděli byste to. Tak u nás taky pořád nevolte ty co to tu likvidují ale pochlapte se a dejte průchod změně!!!
  Znárodnit je třeba některá odvětví, přestat si hrát na svobodný trh, když není, na tu "svobodnouruku trhu" která akorát svobodně krade. Změna, pryč z EU, ven z NATO.. Svobodu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Znárodněním "některých odvětví" to začíná a komoušským lágrem to končí. Dostali jste šanci ukázat jak (ne)fungují vaše recepty celých 40 let. Teď už běžte do prdele.
   Lidé jsou za svobodu ve všech možných podobách vděční a po komoušské totalitě a prázdných krámech opravdu netouží.

   Smazat
  2. Tohle blbe 23:32 napiš do Anglie, kde opět znárodňují železnici, protože v soukromých rukou se stala nehodovou a ohrožovala cestující!!!

   Smazat
  3. 8:09 - máš pocit, že by u nás byla železnice v soukromých rukou?

   Smazat
 20. http://fotbal.idnes.cz/cech-zustal-nejlepe-placenym-ceskym-sportovcem-druhy-je-jagr-ptj-/premier-league.aspx?c=A160803_230127_premier-league_ten

  A zde něco pro závistivé komouše aby neměli lehké spaní.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proto jsme na MS tak dobře dopadli,Chujmere debiloviči!!!!A popros ty slabomyslnej kreténe někoho,aby ti sehnal nálevku a tam ti možná někdo nasype něco českého jazyka a gramatiky,syfilitiku havloidní!!!!

   Smazat
  2. Humanitární povaha bomb, islamizace za sponzorování Saúdů, zlodějna ve státě ... nám nevadí, protože Jarda je náš.
   Teď jsi to trefil.

   Smazat
 21. Pokud považujeme Ukrajinu za Evropu, tak mi dovolte poznamenat, že mnohem více lidí než rukou islámských teroristů zahynulo v Evropě díky Vladimíru Putinovi..,Několikanásobně.. proč nikdo nehysterčí? Proč nevznikají milice proti Rusku...?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co to plácáš,ty havloidní potrate?

   Smazat
  2. Pepku anonymní-5:41, akože nikdo nehysterčí? Ty si nikto? Ak chceš tak aj milice proti Russku môžeš založiť:-). Veď máte ten demokratizmus, čo Vám celý svět závidí. Kreativite medze nekladie, hlavne tej Tvojej, čo tu predvádzaš na tomto webe, nie:-). Môj profil Ukrofil.

   Smazat
  3. Pro duševně zaostalého 5:41 - Putin dělal převrat na Ukrajině? Putin platil 5 Mld. doláčů na výcvik Pravého sektoru a na šíření ukrjainského nazzionalismu? Putin upaloval lidi v Oděse? Putin vyslal místo vyjednávačů na východ Ukrajiny tanky a děla? Putin masakruje civilní obyvatelstvo Donbasu jen za to, že chtělo federaci a víc rozhodovat o sobě? Žádám toho duševního retarda, aby mi tyto otázky zodpovědně zodpověděl. Pavel P.

   Smazat
  4. 8:08

   Putin ty debile vyslal na místo diverzní jednotky pod vedením agenta Strelkova které přepadaly policejní stanice, rabovaly vojenské sklady, vyháněli úředníky z úřadů a dosazovali svoje lidi.... Jak sám Strelkov mnohokrát uvedl, bez něho by žádná válka na Ukrajině nevznikla.

   5 miliard dolarů "na pravý sektor"... Tady je vidět jak ulhaný debil a křivák jsi

   Smazat
  5. 5:41 Milice vzniknou, neboj se. Ale nebude se ti to, a tobě podobným, líbit.

   Smazat
  6. 8.19.Co to plácáš,ty havloidní potrate?

   Smazat
  7. 5:41 bravooo .... vskutku briliantne racionalne analyticke a predovsetkym samostatne myslenie, naozaj majstrovske dielo hodne LoGoBoTomie

   Smazat
  8. Další pohádky o zlém a chudém Sovětském svazu z miNulého století by nebyly?

   Smazat
  9. 8:19 - Putin ty kreténe vypatlanej Igora Iványče nevyslal! Ale odvolal, bohužel, jinak by už žádná zkurvená Ukropie neexistovala tvý vobřezaný filckonoše by přešla chuť šířit po světě buzerantismus a humanrajtismus a multikulit a další svinstva, páč by to byla pro ně pořádná přesdrška! Jenže Putin je obklopenej podobnou zvěří která i tebe vopejzelá filcko vypustila z kožichu a proto spunktoval zradu zvanou Minsk!

   Smazat
 22. Bylo by prospěšné mnohem víc psát o životě a výsledcích Stalina, který byl ve skutečnosti absolutně jiný,než se zveřejnuje.Podporoval rodinu,vzdělání,technický vývoj.Proto během 15 let po válce byli první v vesmíru.Nenadarmo je tam dodnes obdivován.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlasím s Vámi. Od nástupu Chruščeva byl řadu desetiletí jen hanoben. Teprve nyní se z internetu pomalu dovídáme jak tomu ve skutečnosti bylo. Děda.

   Smazat
 23. Bytová výstavba v Rusku,to můžeme jen závidět.Most na Krym a zavedení elektřiny na Krym mi připomíná bleskovou výstavbu dálnice do Slušovic.Existence mafie v Rusku dokazuje,že Putin není diktátor.

  OdpovědětSmazat
 24. Rusko je na kolenou, protože u nás je mléko za 11 kaček, maso se zlevňuje a tak výrobci dostanou méně peněz, tím i stát a tak dokola.
  Za chvíli si bude EU lít mléko na hlavu, a zemědělskou produkci šlapat do kompostu. Jsem zvědav, jak dlouho jim to vydrží, než lehnou na ústa.
  I když kupování za levno se mi líbí.

  OdpovědětSmazat
 25. http://sdelanounas.ru/
  Rusi pracuju na osamostatneni od ,,zapadu,, po tom ako im doslo,ze maju skoncit ako surovinova zakladna

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je třeba, než začnete mnozí blábolit o ruské hrůze, abyste si uvědomili, za kolik má rus kilowatu elektřiny, kolik ho stojí litr benzinu, kubík plynu, kolik ho stojí kubík dřeva.
   Jsou na tom stejně, jako my oproti němcům, kdy němec bere stejně, jako my proti rusákům. jenže, rus kupuje levněji a my stejně draze, i dráž, než němci. Rus má perspektívu, my už jsme prodaní. Jediné, co vyrábíme, tak škodovky, jenže to je německý volkswagen, a to každičký jeden šroubek. Jinak nevyrábíme nic konkurenceschopného....A cacháme se velkohubě nad ruskem, jací jsme hrdinové v zaprodané a prodané zemi, kde zanedlouho ani nebudeme doma. Hej, dejte si studenou sprchu a přemýšlejte, než něco napíšete.

   Smazat
  2. 13:05, 13:44 Naprosto souhlasím. Putina si nesmírně vážím. Děda.

   Smazat
 26. No udělejme si pořádek u nás doma. Průměrný důchod kolem 12 000,. KČ. Inkaso za státní 3+1 12 500,- ( Za 2+1 to není o moc menší) . A když jeden z důchodců zemře - je z druhého bezdomovec. Fakt Nadějné vyhlídky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A každý zemřelý ponechává každému narozenému podíl na státním dluhu 160 000.- a zátěž úroků k tomu.
   A vůbec, dnešní diskuze taky ukazuje, jak jsme v průměru zdegenerovali po stránce duševní. Děda.

   Smazat
 27. Pán Kašuka, Váš názor je vec pošuka. Nikto nevie všetko o Rusku, nikto nevie všetko o nás (EU a spol.) Mýlia sa experti i "experti". Vy píšete len to, čo viete alebo len to, čo máte písať alebo musíte písať. Diskusia a urážky v tejto diskusii sú len zrkadlo pre tých,čo sa doňho pozerajú a nevidia iné a ďalej za to zrkadlo. Málokoho z diskutérov by som chcel mať za sebou v zákope v čase vojny.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.