Reklama

úterý 2. srpna 2016

KLDR obvinila USA, že konají přípravy na biochemickou válku na Korejském poloostrově, v souvislosti s americko-jihokorejským programem boje s biologickými hrozbami JUPITR.

2.8. 2016   AC 24
 Toto prohlášení zástupce Korejské lidové armády, rozšířené z Pchjongjangu, cituje jihokorejská agentura Renhap. „Projekt JUPITR agresívních ozbrojených sil amerického imperialismu je zaměřen na zahájení biochemických bojových akcí v průběhu uchvatitelské války proti Koreji (KLDR)", řekl zástupce armády. Jedná se o vytvoření v Jižní Koreji biochemické laboratoře, která se má věnovat výzkumu toxických látek, což je podle slov severokorejského zástupce „naprosto nepřípustné".

„Akce amerických imperialistů ještě víc posilují vůli naší armády a lidu k odplatě…Naše armáda je připravena, aby v plné míře čelila jakýmkoli druhům válečných prostředků amerických imperialistů", upozornil zástupce severokorejské armády.

Podle prohlášení amerických armádních činitelů je cílem programu JUPITR (Joint United States Forces Korea Portal and Integrated Threat Recognition — neplést s americko-japonským programem JUPITER) vyvinout nové zařízení, které urychluje a usnadňuje biologickou kontrolu ozbrojených sil USA v Jižní Koreji.

13 komentářů :

 1. KLDR hrozila USA jaderným útokem,jenže to se na NR nepíše.KDLR je říše zla.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To potom vy musíte být vůl, ale korunovanej.

   Smazat
  2. Až pan Kim udeří pojedeš s Hnůjdajem do prdele:))))

   Smazat
 2. Ale odpornější říše zla,než je USA nemůže být žádná jiná. Do USA má KLDR zatraceně daleko. USA - to je - pokud jde o vládu státu a politickou smečku - odporná, paranoidní, psychopatická havěť - která vede americký stát, nevidí si ani na špičku rypáku - kdy se někdo od nich vyjádří na sprosté napadení několika států, na pobití statisíců lidí a zničení ekonomiky napadených zemí? Nic bych za to nedal, že ta nemocná a drzá havěť stojí i za rozšiřováním zákeřných virů a nemocí jako je HIV nebo Ebola a dalších, v zemích, kde se občané nemohou bránit, že jejich "chemtrails" kurví počasí na celé planetě, a jestli opravdu chystají biochemickou válku na Korejském poloostrově a jsou na to adekvátní důkazy ( nejen mediální žvásty), je to hnusnej dobytek, a nebylo by od věci, kdyby na tyhle špinavosti dojeli právě a nejvíc jihokorejci. Pokud tyhle a další krvežíznivé srágory, jimiž nás media pravidelně denně duchovně přikrmují, stojí na reálném základě, nastal čas, aby USA dostaly od světa pořádnou lekci. Ještě je možno dát jim šanci - jestli bude prezidentem zvolen Trump - jestli svoji neskutečně agresivní a dobyvačnou politiku vůči zbytku světa zkorigují a od základu změní. Ale moc času už na to mít nebudou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zároveň doplním, že v Evropě, říše světového zla, USA, spolu s mopslíky z NATO, chystají brzkou válku s Ruskem!

   Smazat
  2. Tyjo, začínám mít pocit, že je určitá skupinka lidí, která se tý války nemůže dočkat. A ono to zpropadený NATO ne a ne na ty Rusy zaútočit, co?

   Smazat
  3. Ty jo - jen moc nelaškuj.To víš, ta krvežíznivá smečka na diskuzích a nejen tady - mrkni na novinky, to jsou přímo výkaly, co se tam píše - to jsou ve většině případech bývalí vojáci, a mají na léta vojny nostalgický vzpomínky. A v těch svejch makovicích mají představu, že válka by byla stejná prča, jako když se proháněli po cvičáku a z lampasáků měli vánoce. A taky - mrkni na televizi -alespoň občas. A vsaď botky, že nepřejde, jak je rok dlouhej, ani jeden jedinej den, kterej by byl bez válek, násilí, samej rozmlácenej ksicht, a vyhřezlý střeva, samý muka a utrpení, v nejlepším případě ponižování. Těžko říci, proč nás tím pořád obšťastňujou. Asi to považujou za zábavu - předkládá se to divákům jako zábava? Zpropadený NATO na ty Rusy nejspíš skutečně nezaútočí, ale pro media je to dobrej strašák, a jestli někdy bude válka, tak určitě občanská. Ona v podstatě už je - nadlidi, elity, politická chamraď a podobnej parazitickej póvl bojujou s obyčejnejma lidma už šestadvacet let, ale to zrovna teď na mysli nemám. Pár dní po sobě čti diskuze ( hlavně novinky) a pochopíš, jak hrozná bude občanská válka, až se ti krvežíznivci pustí do sebe navzájem fyzicky. Zatím předvádí verbální nenávist, ale nad tím se často zvedá kufr. Kolikrát nechápu, kde se tenhle materiál tady vzal- to jsem o svých spoluobčanech fakt nevěděl - ani jsem to netušil, že v každým doutná něco takovýho, a celá ta posraná svoboda spustila akorát stavidla všemu špatnýmu a ujetýmu, co v lidech holt předtím dřímalo.

   Smazat
 3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A že ty se od těch komunistů nestěhuješ někam do prdele? Tebe by v KLDR rozhodně nechtěli, takovej póvl. Na ten webik vydávanej zoufalci se klidně vyser -proč sem neustále lezeš? Má nějaký kouzlo, který přitahuje zmrdy, jako jsi ty. Proč nečumíš na televizi? Ta už určitě není stalinistická - vyber si z nabídky amerických sraček tu nejsračkovitější, a odtáhni! Kdekoho posíláš pryč, jen ty se tady budeš držet jako hovno košile? Zrovna na webu, kterej je ti proti srsti? Buď lžeš, a po každým svým vejžblechtu napjatě čekáš, co to s ostatnímu udělá, nebo jsi magor. Nebo obojí - lhář i magor. A kde máš interpunkční znaménka? Na jakým sráči píšeš svoje zvratky? Nebo neumíš česky? O další dva důvody víc, abys odtáhl.

   Smazat
 4. Tvůj fotr Veškrna Lahváč byl bez mozku a ty jsi to podědil,Chujmere debiloviči!!!!!

  OdpovědětSmazat
 5. Tenhle idiotsky clanek jen potvrzuje moji domnenku, ze tyhle stranky vydava skupinka nesvepravnych stalinistickych hnupu.
  Jen se do te KLDR odstehujte, aspon konecne zhubnete, vy vypasena komunisticka sebranko.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co žvaníš! Podívej se na pana Kima xindle nosatej, jak je pěkný kulaťoučký ne jak vy - ohavný obrejlený vyzábliny co nosej na hlavě chlupy z podpaží místo vlasů! Tam takovej xindl jak ty ani nepouštěj - z důvodů zachování zdravé rasy! - https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/310213-kldr-vubec-neni-komunisticka-hlasa-rasovou-nadrazenost-tvrdi-americky-expert.html

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.