Reklama

neděle 7. srpna 2016

Klub "Nová republika" - srpen

1. 8. 2016

26 komentářů :

 1. Tentokrat neprijdu. Pivo bylo teple, tlacenka i parky neprilis kvalitni, pecivo tvrde a pan Doubalik me v opilecke rvacce natrhl sako.
  Pan David slibil platit rum, ale k dispozici byla pouze jedna pullitrova lahev.
  Na takove schuze si muzete soudruzi chodit sami!!!!
  Rozzlobeny delnik z Kolbenky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je problém, když jako ódéesák nerozumíš slovům poctivě a po svém a nechápeš proč si dělat domácí zabijačku a tlačenku, modrá strako. Chtělo by to dopilovat české reálie, přece jenom je to už 70 let od tvé porážky, cos musel se svými nacistickými soukmenovci prchat za moře vatikánskou krysí stezkou a tak nevíš, neznáš, že ČKD bylo rozpuštěno, vypuštěno a dělníci si na Letné nevědomky vycinkali propuštění.

   Smazat
  2. Pardon, je tady řeč o tom ČKD, které soudruzi v osmačtyřicátém ukradli právoplatným vlatníkům?

   Smazat
  3. Ne,řeč je o Poldovce,kterou totátně rozkradli ty hajlové po roce 89

   Smazat
  4. 9:41 Hle, názorná ukázka idiokracie a neznalosti českých reálií. Soudruzi v 48´ nemohli znárodňovat to, co už bylo znárodněno demokraty po 45´ (stejně jako v celé Evropě) v rámci vymanění se československého hospodářství ze závislosti na zahraničním kapitálu. Velká pochvala naší soudružce Miladě Horákové, která se po válce v Národní frontě za stranu ČSNS po právní stránce podílela na přijetí Košického vládního programu a jako poslankyně Národního shromáždění a členka ústavněprávního výboru za vládní stranu na potvrzení nadčasových Benešových dekretů a budování spravedlivé společnosti pro blaho všeho pracujícího lidu, zasloužila se tak o pozemkovou reformu, zestátnění klíčových oborů průmyslu, potravinářského průmyslu, bank a pojišťoven. Chtělo by to dopilovat české reálie, přece jenom je to už 70 let od tvé porážky, cos musel se svými nacistickými soukmenovci prchat za moře vatikánskou krysí stezkou a tak nevíš, neznáš, že ČKD bylo rozpuštěno, vypuštěno a dělníci si na Letné nevědomky vycinkali propuštění.

   Smazat
  5. 10:33 - jenže to mělo háček! Pak se pomátla a dala se do služeb sionistickým válečným palačům, stejným který zplodili toho dobytka z 9:41 a proto musela podstoupit spravedlivý trest. Tento zkurvysyn tu ji doufejme již brzy bude následovat ....

   Smazat
  6. 11:15 - co to meleš o sionistech ty zoufalče

   Smazat
  7. 12:34 - vod Beníka Disrouše je celej ten xindl imperialistickej de facto sionistickej! (čím byl Disrouš u Anglánů, tím byl Cremouš u žabožroutů!) Předtím, do káď to kočírovali nosáli z Grenády, tak to byli masoňáci! Bez nich by se to nehlo! I Velkou Belu Kastilskou namočili do všech těch koloniálních dobrodružství tihle nosatci v rouše maránským!

   Smazat
  8. Nejbližší železniční stanice Praha Vršovice.

   Smazat
 2. Pane dēlník !!!! Držte prosím hubu !!! Meetingy NR nejsou jen místy pro opilství a žraní !!!
  Pokud vám opravdu vadí v opilosti zvracející a na podlahu kálející vydavatelé Nové Republiky, táhnēte prosím zpet do Washingtonu !!!!
  Ti lidé se opíjejí jak dobytek, protože dēlají pro vítēzství komunismu a nacionálního socialismu (nacismu) co jenom mohou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No, zůstaň/te raději doma, Pepku. Jde o osobní bezpečnost. Mohlo by se ti dostat nejenom roztrženého saka, Pepi.

   Smazat
  2. Neurážejte známou pražskou postavu, zasazenou Haškem v románové postavě Pepka do Putimi. 5:38 je nacistický kolaborant, kterého při šíření válečné propagandy NATO dosud nechávají psát na klávesnici po ww2 německých a lotyšských vrazích Čechoslováků.

   Smazat
  3. Revolučního nacionalismu, s malou i velkou hlavou obřezanou debilku! - http://www.voxnr.com/cc/d_france/EFpyZZZVuydItbQHhs.shtml

   Smazat
  4. A až to krypliku nastuduješ, tak si na Ulož to stáhni knihu (odkaz pod úvodním článkem) a ta tě vyškolí, abys nevypouštěl jen samý sračky z toho mokvajícíh vřídku, co ti vyrašil tam co my nosíme hlavu! - http://revolta114.blogspot.cz/2013/04/kai-murros-revoluce-jak-na-ni-v-moderni.html

   Smazat
 3. A ja prijdu rad, nebot jsem sziran zvedavosti...
  Pecivo tvrde mi nevadi. V Uk zerou papundekl vsichni a tim se jim rozvitilo v makuvkach a utekli z EU.
  Snad to bude pracovat i u "Tri soudku" !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Budu tam také. Společnē spolu oslavíme fakt, že je blbeček Trump znovu 4% za Clintonovou. Panečku, ten si urážením rodiču toho amerického muslimského vojáka nasral na hlavu!!!

   Smazat
  2. Hele ty hypertrofická předkožko sklapni!

   Smazat
  3. Honolulu se jako americký vlastenec a volič patriota Trumpa v rámci ekologie postará, aby se výroba vrátila zpět do Ameriky, spoluobčané nemuseli být na potravinových poukázkách a NATO se rozpadlo z vůle amerického lidu.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 4. AT ZIJE DONALD TRUMP, rika z plnych plic nick honolulu.

  Panove ! Samozrejme, ze mu napisi dopis a poreferuji mu vse, co zde ctu. Donald Trump bude informovany
  president ! To zn. uspesny president !

  Hrave, svymi informacnimi prednostmi znicim vliv Sobotky a Zaoralka na Washington ! Krome toho mam v zaloze i nektere mistni autority, ktere jsou osviceny moji analyzou neutesene situace a ti budou psat pod mojim vedenim / direktoratem take !

  Nebot na zacatku vseho je vyrcene SLOVO !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 5. Na zaklade smlouvy s JAMES BAKER (State department), nekdy na zacatku 90-tych let, Jelcin nechal balticke republiky a Ukrajinu ziskat samostatnost pod PODMINKOU, ze se NATO nebude rozsirovat na vychod.

  Panove bude valka v pripade, ze to vyhra v listopadu Hillary. Bude mir a velka cistka ve Washingtone, vyhra-li to Donald Trump.

  Bylo by moc fain, kdyby se Trump sesel s presidentem Putinem a s presidentem Zemanem !
  President Zeman ma velky vliv, aniz by o tom vedel.
  Krome toho ma vyborne analyticke schopnosti !

  Premier Sobotka je obdaren darem byt vybornym, KOMORNIKEM. Destruktivni Merkerova je mu naklonena.
  Cert vi, co po nim bude vsechno chtit ?
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 6. Zatim jsem dnes nebyl smazan, proto se pokusim napsat posledni informativni prispevek dnesniho dne.

  Na zaklade globalizace se nas prumysl odstehoval za lacinou pracovni silou za velkou vodu...

  To zapricinilo, ze SOCIALNI SECURITY (dodatek na penzi - na kterem je zavisly prijem duchodcu), je na zacatku bankrotu, a dale , ze cena COMODIT jde dolu take.

  Kdyz poslete investment na COMODITY, tak nejen, ze dostanete KAKANEC, ale z investmentu je polovina.
  Z toho nejde finanacne zarucit existenci SOCIAL SECURITY a Amerika ma dalsi prusvih !

  Donald Trump na zaklade teto situace prohlasil, ze zde mame BLBCE ! Ano BLBCE ! A my vsichni vime, kteri to jsou.
  Jak tato situace pujde napravit ? Donutit prumysl k navratu ! Trump uz vi jak !

  Panove, cokoliv negativniho pise prazska kavarna ohledne Trumpa NEVERATE ani slovo.

  Proti nemu vychazi denne 20-30 clanku velmi negativni propagandy. V tom je definitivne citit i rasismus proti bile krestanske Americe !
  nick honolulu


  OdpovědětSmazat
 7. Chtěl jsem přijít, ale dopoledne mi byla ukradena peněženka s doklady. Nějaká svině využila mé chvilkové roztržitosti...

  OdpovědětSmazat
 8. Budte rád, že jen penēženka! Mē ukradli na minulé schuzi NR i boty a Doubalík mē v opilé rvačce natrhl sako.
  A Dr. David tam údajnē rozbil záchodovou mísu!!!!

  OdpovědětSmazat
 9. Anonymní1. srpna 2016 22:29

  Budte rád, že jen penēženka! Mē ukradli na minulé schuzi NR i boty a Doubalík mē v opilé rvačce natrhl sako.
  A Dr. David tam údajnē rozbil záchodovou mísu!!!!
  *****************
  Je velice zajímavé, že žehráš na natržené sako, ale když ti tvůj milenec Janda z "Evropských hodnot" natrhne konečník, tak jsi navýsost spokojen

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.