Reklama

.

.

úterý 30. srpna 2016

H.Kmoníček: Kvůli rozdělování uprchlíků budeme bojovat na život a na smrt, to se Merkelová dozvěděla ... video

30. 8.   2016 rozhovor H. Kmoníček, ředitel zahr. odboru v televizi u Veselovského
DVTV video zde
Všichni čekali, že návštěva Angely Merkelové změní buď české, nebo německé pozice v otázce migrace, oběma stranám ale bylo jasné, že k tomu nedojde, říká ředitel zahraničního odboru Kanceláře prezidenta republiky Hynek Kmoníček. Dodává, že kvóty na přerozdělování uprchlíků jsou logický, technický a neuskutečnitelný nesmysl. Cestu Miloše Zemana na konferenci na Rhodos, kterou pořádá spolupracovník ruského prezidenta Vladimir Jakunin, nepovažuje za problém. Sám by mu účast na akci doporučil.

24 komentářů :

 1. Dobře pana redaktora matoval. Ovšem ještě by mohl bejt ve vší slušnosti trochu agresivnější. Dokladů by jistě našel dost. Prostě moderním panům redaktorům a sluníčkářům veřejně nastavovat zrcadlo, ve kterým by se viděli "v celé své kráse". V tomhle je Zeman pohotovější.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty jseš dobře mimo. Redaktor má z principu oponovat a ne přikyvovat jak lojza. Veselovský je dobrý, stejně jako třeba Witowská.

   Vymazat
  2. 21:20 Ty jseš taky dobře mimo. Redaktor má z principu usilovat o to, aby čtenář, či divák byl co nejlépe informován. Má klást správné otázky a ne oponovat. Musí umět se šikovně zeptat, oponování ať si strčí za klobouk, na to divák není zvědavej.

   Vymazat
  3. Veselovský i Witowská jsou z jednoho hnízda.Že neuhádnete ze kterýho !!!

   Vymazat
 2. Popravdě řečeno názory pana Kmoníčka /a nedej bože, aby to byly i názory prezidenta/ se mi valně nelíbí. On vlastně říká, že my bychom rádi migranty přijímali. ale
  oni k nám nechtějí. Proč k nám nechtějí? Máme nízké sociální dávky /ačkoliv podle některých pravicových nebo závistivých spoluobčanů se dovídáme, že dávky jsou příliš vysoké/. Alke co když Merkel prosadí. že uprchlíci budou dostávat dávky ve všech zemích stejné? Co
  pak bude říkat pan Kmoníček a další?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A ty společné dávky mají být na urovni Německa nebo Bulharska?
   Pokud ty společné dávky budou Německé,budou také k mání chudákum z EU?Nebo jenom Jemnostpánum z Afriky a Arábie?

   Vymazat
  2. 22:14 A víte, že to je výborný nápad? Pokud by se dávky pro uprchlíky sjednotily na nejnižší úrovni v EU, tak se po uprchlících jen zapráší.

   Vymazat
  3. To Anonymní 30. srpna 2016 23:12

   Obávám se, že představa o rozprášení okupačních vojsk svatého džihádu (imigrantů) na základě minimalizace podpor je zcela iluzorní a ve svých důsledcích velmi nebezpečná!!

   V takovém případě reálně hrozí přesun valné části džihádistů ze současně okupovaných zemí (SRN, SW, Fr, N...) do teritorií s minimálními životními náklady - tedy logicky do zemí bývalého soc. tábora - k nám!! Zcela jistě nebudou mít prostředky ani motivaci se houfně vracet do svých původních vlastí, nehledě na to, že zájmem světových loutkovodičů je do E přivést miliony dalších, ne je z E vracet zpět. Nějaké hlasité mediálně presentované snahy o jejich odsun jsou jen kouřovou clonou, která má zastřít skutečný stav a trendy dalšího vývoje. Program EuroMed je neustále v platnosti a snaha o vykořenění a likvidaci bílé rasy běží s malými přestávkami dále.

   Možná tato logika je tou pravou příčinou návrhu shodné výše EU migračních dávek. Nechtěli jste nařízené kvóty? Tak vám okupanty předisponujeme na základě jejich vlastního rozhodnutí! Místo direktivy motivace.

   Ano, takto funguje skryté (bezstruktuální) řízení světa. Nejsme schopni Vás donutit něco proti vašim zájmům činit? OK! Existují přece dotace, finanční pobídky, "výhodné" půjčky a další finančná nástroje. Jen co je začnete využívat, tak si spolehlivě zničíte výrobu, zemědělství, ekonomiku i ducha národa a zcela ochotně budete plnit dříve nemyslitelné požadavky EU. Tedy zákulisních loutkovodičů, kterým je EU pouze prostředkem k dosažení konečného cíle - NWO.

   Mír s námi!
   Ferro

   Vymazat
  4. Ferro nesouhlasím , náklady na živobytí u nás nejsou vůbec nízké. Vem si jen, že penzista s prům. penzí 11 000,-KČ má zaplatit 12 500,- Kč za inkaso ve státním nájemním bytu 3+1. Potraviny kdo může jezdí nakupovat do supermarketů v Německu. Dokonce i z Prahy se vyplatí vyrazit do Freiburgu na velký nákup. Každopádně ze soc. dávkami Německými by se zde dalo vyžít lépe než s našimi ubohými mzdami, oproti nám by byli zde najednou boháči, oproti Němcům v Německu nikoliv . tam by byli spodina.

   Vymazat
  5. To Anonymní 31. srpna 2016 12:10

   Poníženě se omlouvám, že mi vypadlo písmenko "i". Věta má správně znít: "... - tedy logicky do zemí bývalého soc. tábora - i k nám!!"

   Z našeho pohledu jsou zdejší životní náklady poměrně vysoké, ale stále mnohem nižší, než v výše jmenovaných destinacích. A o tom je podstata mého příspěvku. Dojde - li ke srovnání (snížení) podpor migrantům, tak je tu máme nasáčkovaný ve velkém a nebudem se stačit divit jak rychle se v EU budou přeskupovat směrem k levnějšímu živobytí.
   I k nám!!

   Mír s Vámi!
   Ferro

   Vymazat
  6. Odkud berete naději,že ti invazisté budou respektovat nějaká pravidla? Ti se dají na zločineckou profesi a je jedno jakou budou vybírat výši almužny. A lépe se krade a loupí v bohatých krajích. Jen blázen-migrant by šel na jednu hromadu k českým cikánům. Nejen, že je tu nebudeme mít nasáčkované, ale budeme se na ně koukat když budou jezdit za českými prostitutkami a budou tu rozhazovat peníze ukořistěné na Západě.

   Vymazat
  7. To Anonymní 31. srpna 2016 21:42

   Zdravím kolego.
   Má naděje spočívá v tom, že budete mít pravdu Vy.
   Mé zkušenosti, znalosti a odhad věcí příštích mi však budoucnost vykreslují tak jak jsem ji popsal výše. Ovšem naděje umírá poslední a modlím se za to, abych se mýlil a Vaše vize byla naší reálnou budoucností. Ta by byla ještě snesitelná.

   Mír s Vámi!
   Ferro

   Vymazat
 3. Veselovský je chytrý žvanil,přesto pan Kmoníček dal tomuto pisálkovi několikrát mat.Tak to dopadne když dojdou člověku podporujícímu lež argumenty.
  Kdybych byl vulgární řekl bych,že Veselovský udělal sám ze sebe pitomce.
  Zas na druhé straně někdo ho za jeho žvásty platí, myslím,že je placen Bakalou nebo podobným gaunerem tak proč by nežvanil jak páníček přikáže.

  OdpovědětVymazat
 4. Pokud se už red. Veselovský musí uchylovat k argumentaci o humanitě Evropanů, se kterou by měli přijmout migranty, tak jsem na rozpacích.
  Co ještě, prosím, může být tak nehumánním, jako je zločinná agrese (vedená západním společenstvím) proti státům na Blízkém a Středním východě či severní Africe? Která je pravou příčinou dnešní humanitární krize a která vedla k naprostému rozvratu napadených zemí, masovým ztrátám životů mírumilovných lidí, k jejich masovému vyhánění z domovů, nebývalému vzrůstu národnostní, etnické a náboženské nenávisti???
  Z toho pohledu je tzv. humanitární pomoc (některým) z utečenců jen pokryteckým gestem.
  Které se může nadto proměnit v další neštěstí.
  To, co by západní státy, které agresi vyvolaly a vedly, měly udělat, je neprodlené ukončení svých zločinných operací a všestranná pomoc (formou reparací) při obnově těch zemí.
  Bez škodlivého zasahování do jejich vnitřních záležitostí (politických, náboženských aj.) s cílem instalovat tam své vládní loutky.
  To však již (jinak sympatický) pan Kmoníček nedořekl.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vsetko,co pisete je 100 percent pravda.Len problem je,vsetci politici maju plne huby europskych hodnöt,humanity,pritom citam,ako Nemecko zvysuje zisk za zbrane,Svajcarsko zvysuje vyrobu zbrani.Afrika je teraz aj iny problem.Je to explozia obyvatelstva.z terajsich 1.2 miliardy ma byt v roku 2050 2.2 miliardy,predpoklad pre rok 2100 okolo 4.2 miliardy.

   Vymazat
  2. 23:11 Explozi populace můžete řešit dvojím způsobem. Buď jim dodáte zbraně a bude tam podněcovat války, nebo za stejné prostředky jim dodáte technologie, které jim umožní produkovat dostatek potravin. První možnost se vyplatí zbrojařům, druhá možnost se vyplatí všem. Jenže v dnešním světě rozhodují od 2.SV právě zbrojaři, a v tom je ten problém.
   Každý z mozkem v hlavě ví, že území USA není fyzicky možné přpadnout a dobýt. Přesto vynakládají na zbrojení neuvěřitelné miliardy (z daní občanů) a budují základny všude po světě. Prý, pro svou bezpečnost. Ve skutečnosti proto, aby daně občanů pěkně pršely do kapes zbrojařů, aby vyrábělo se zaručeným odbytem. V důsledku to vede k agresím USA po celém světě, včetně Afriky. S bonusem loupení surovin a laciné výrobní síly.

   Vymazat
 5. Myslim,pan Kmonicek sa vyjadroval prilis mierne.Pravdepodobne budeme asi skutocne musiet bojovat na zivot a smrt proti pridelovaniu migrantov.Dnesna ARD-Tageschau,,,Talianska pobrezna straz zachranila vcera v priebehu jednoho dna 6500 utecencov od lybijskeho pobrezia,,,Tak Afrika sa dala do pohybu,a europske lode ucinkuju ako taxi sluzba v ramci spoluprace s prevadzacmi.Uvazujem,ked uz v ostatnych EU statoch bude miesto uz len na statie,Afrika sa bude tlacit aj ku nam.M

  OdpovědětVymazat
 6. Tou humanitou myslia to, že nechcú bojovať s moslimami - toť vše! Teda po tom, čo (sme)im zničili štáty...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To přesně vystihuje debilitu a pokrytectví (nikoli humanitu) západních a EU politiků,na které doplácíme my i ti nezvaní hosté z těch rozvrácených zemí...

   Vymazat
 7. Tak se nasouvá myšlenka,že pokud by západní Evropa nám na Východě,po odtržení se od vlivu SSSR pomohla hospodářsky,lidově řečeno,abychom měli výdělky srovnatelné s jejimi na západě,tak by se lidé snad dali obměkčit i nějakým uprchlíkem(i když,víme,že toto nejsou ti praví uprchlíci, nýbrž ekonomičtí migranti) ale že jsou takto velice nenažraní,že i tímto na nás házeli bobek,tak nasrat a hotovo...

  OdpovědětVymazat
 8. Z videa je zřejmé,že Veselovský je ochoten udělat ze sebe pitomce za každou cenu,to musí páníček dobře platit.
  No a Kmoníček má také mantinely nastaveny, jinak by letěl.Nevíte někdo, kdo nastavuje autocenzuru těchto lidí ?

  OdpovědětVymazat
 9. Nechci tady ani jednoho muslimáckýho ksindla uprchlíka.Ať si je u sebe nechá odporná bába Merkel,ostatně zvala si je sama!!Kráva jedna blbá...

  OdpovědětVymazat
 10. Uvědomte si, ti pacholci co moderují tzn.Veselovský a spol. v DVTV s námi hrají jen hru a patří se na ně co, z vysoka vykálet.

  OdpovědětVymazat
 11. Jde nám občanům a našim dětem o existenci, a stále jen plačeme na špatném hrobě.
  Pokud je námi volení a námi placení politici budou po milionech ročně dovážet, tak my občané nemáme šanci je stejně rychle nebo rychlej vyvážet.
  Pokud už není pozdě (v řadě míst Evropy už je), je nutné ihned zastavit přísun. A pak dlouho a těžko řešit ty nepatřičné už přítomné.
  A to je možné jedině výměnou politiků. A to je ten jediný správný hrob na kterém neplačem. V tomto směru jsou diskuze skoro mrtvé.

  Nestačím se divit, jak to tak pozoruji přes 3/4 století, jak jsme tím dlouhotrvajícím klidem bez války a rostoucí spotřebou ne jen zlenivěli, ale doslova morálně zdegenerovali, ztratili opatrnost, pud sebezáchovy.
  Mladší generace nemají ponětí o tom co je to válka (pletou si ji se směšnou epizodkou politických hrátek v r. 68.).
  Neuvěřitelně rychle se tak schyluje k jejímu zopakování.
  Těžko odhadnout která válka je horší. Zda konvenční, nebo jaderná, nebo stěhováním národů.
  Myslím že ta poslední, pomalé umírání bývalo vždy nejhorší.
  Takže vy mladší, mnoho zdaru.
  Pokud to nevyjde, nebudu vás litovat. Včetně svých dětí.
  Už jsem se s tím skoro smířil.
  Děda.

  OdpovědětVymazat