Reklama

čtvrtek 4. srpna 2016

Ministerstvo zahraničních věcí Číny: Vladimír Putin bude hlavním hostem na summitu G20 v Chang-čou

4. 8. 2016   zdroj
Prezident RF Vladimír Putin bude hlavním hostem na summitu G20 v čínském Chang-čou, kam přijede na pozvání Xi Jinpinga, oznámil ředitel departementu pro Evropu a Střední Asii ministerstva zahraničí Číny Gui Tsunyuy.


Jak oznámil zástupce ministerstva zahraničí Číny, uskuteční ruský vůdce a čínský prezident Xi Jinping na půdě summitu samostatné plnohodnotné bilaterální jednání, formát akce je propracováván zahraničně-politickými rezorty obou zemí.

Čínský diplomat rovněž dodal, že Rusko a Čína dojednají v rámci setkání obou lídrů nové dohody. "Patrně to bude pro média překvapení," řekl Gui Tsunyuy.

Summit G20 se bude konat v Číně začátkem září.

 Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová 

105 komentářů :

 1. Po úspešnom stretnutí prezidentov Turecka a Ruska dňa 9.8.2016 v Petrohrade, kde predbežne dohodnú Putin a Erdogan podmienky zmeny orientácie Turecka od EÚ a NATO na Euroázijsku úniu a ŠOS, tak potom v Číne to dohodnú aj čínskym prezidentom Xi Jinpingom. Možno už aj zverejnia všetci traja prezidenti aj krátku informáciu o tom. Alebo až po samite G20, aby tých dementov z USA a západnej Európy priamo ešte v Číne z tejto zmeny neporazilo.

  OdpovědětSmazat
 2. Zda se že USA tahá za kratší konec. Nedaří se nedaří izolovat Rusko.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 012: Rusko je už dávno izolované a nějaké schůzky to moc nedokážou změnit.
   Rusko potřebuje především vyspělé západní země - nejenom kvůli levným penězům ale i kvůli investicím v samotném Rusku ze strany Západu.

   Smazat
  2. Levné peníze jsou ty, které se se tisknou ve velkém?
   Že by Rusové neměli tiskárny na prachy jako Američani?

   Smazat
  3. 1117 mne naprosto nezajímá ubohý stav ekonomiky v Rusku, mimochodem i tam uvolňují měnovou politiku . Před měsícem jejich centrální banka po roce snížila základní sazbu = zlevnila peníze, přesně jak to dělá i Evropská banka.
   Jenomže kvůli obavám z nekontrolovatelné inflace je sazba v rusku desetkrát vyšší , než třeba v EU. Top je ten rozdíl - penítze v Rusku bez západních půjček (zakázaných sankcemi) jsou prostě drahé a běžný podnikatel nebo podnik si je nemůže dovolit půjčit. Proto rusko ekonomicky chátrá.

   Smazat
  4. Čína staví průplav v Nikaragui a kontejnerová překladiště po celé Zemi, na kubě dostavují veliký přístav, ještě větší mají v plánu.
   Čína přebírá námořní přepravu.
   Před 2. světovou válkou byly námořní trasy v rukou Američanů, kteří uvalili obchodní embargo na Japonsko, když jej Japonci porušili, potopili jejich obchodní lodě. To Japonsko považovalo za vyhlášení války ze strany USA a teprve potom následoval útok na Havaj.

   Smazat
  5. 1139 gratuluji Číně. A co s tím má společného ubohé a chudnoucí Rusko ?

   Smazat
  6. Anonymní5. srpna 2016 11:26
   „Jenomže kvůli obavám z nekontrolovatelné inflace je sazba v rusku desetkrát vyšší , než třeba v EU. Top je ten rozdíl - penítze v Rusku bez západních půjček (zakázaných sankcemi) jsou prostě drahé a běžný podnikatel nebo podnik si je nemůže dovolit půjčit. Proto rusko ekonomicky chátrá.“
   Zde jste to vyjádřil přesně. Problémem Ruska jsou „jejich“ banky, tedy hlavně soukromá centrální banka. Ta nepracuje v zájmu Ruska, ale v zájmu svých majitelů.
   Dokud se státům nevrátí jejich centrální banky, bude svět zmítán vědomě vytvářenými krizemi, spojenými s přesunem majetků úpadkářů, k úzké skupině majitelů těchto bank. P.K.

   Smazat
  7. 11:51 - v okamžiku kdy bude Chazar poražen kýmkoliv (třebas tou Čínou), přestane mít slovo "chudnout" či "chudnoucí" jakýkoliv význam, neb je to vnucená do našeho podvědomí židovina a jak napsal Nietzsche: "Touha vlastnit může být přímým (i když vedlejším) produktem tzv. vůle k moci (tj. realizovat se za pomoci věcí, vášní na úkor druhých lidí). Zde je nutno podotknout, že „člověk se pokusil stát nadčlověkem, aniž by byl člověkem". A tak člověk nejprv nahradí chazarské podlidi, aby jako Prométehus ukázal cestu lidstvu k Nadčlověku, který slovy téhož autora "je smyslem Země!".

   Smazat
  8. 5.8. 12 35
   Nesdílím Váš optimismus.
   Ruské přísloví praví, že jeden Armén napálí 10 Židů. Chazaři mají bohužel zdatné nástupce.

   Smazat
 3. to všetko sú veľmi optimistické správy pre svet
  žiaľ, nie pre ten "západný" USA&EU , zrejme pre jeho zločinnosť

  OdpovědětSmazat
 4. Vivat Rusko a Čína!!!

  OdpovědětSmazat
 5. Jinde ho smrada fasistickyho nechcou, tak aspon ze ho cinskej diktator privita......

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale že jim v Číně diktátor pěkně diktuje:))

   Smazat
  2. 0:51 jaký je to pocit,něco psát a vědět, že je to debilita prvního stupně? Ale snaha, nasrat ostatní (i když marná),je tu evidentní. Budeš pochválen, příp. vyfocen s vozidlem s nastartovaným motorem a rozsvícenými světly :o))

   Smazat
  3. Za to tebe by všude rádi nakopali do tý smradlavý a věcné zlitý ussacký držky,Chujmere debiloviči!!!!!

   Smazat
  4. Degeneráte z incestu počatý, nehul to svinstvo nebo ti mama nakope prdel a budeš mmuset šukat segru !

   Smazat
  5. Že bychom měli nového Pepu Vyskoče z Moravy?První 0:51 a druhý1:17? Ach bože,vy duté,vymydlené mozky.Bez názorů lezte na Novinky,jasné?

   Smazat
  6. nevšímejme si dvou prvních magorů 0:51 a dalšího. je to druh na vymření. To jsou poslední záchvěvy.

   Smazat
  7. ...s nastartovaným motorem
   a s vejfukem do kabíny ;-)

   Smazat
  8. Po 89 jste měli prdele stažený,že vás dělnická třída vymlátí a dnes,když vám otrnulo,tak máte znova držky plné hnoje

   Smazat
  9. Nočník v 0:51 přetekl, tak se musel ozvat. Nebo je mu líto, že nepozvali Sralbotku?

   Smazat
  10. Ty tady smrdíš protože tě všude chtějí?

   Smazat
  11. 0:51 - jen hýknutí podčlověka, jenž nadčlověku je tím "čím opice jest člověku - výsměchem a bolestným studem" ... neb platí že "Nadčlověk je smyslem Země ... a právo nutně znovu povstane z násilí a moci. Protože jen malý počet lidí je natolik vynikajících, aby mohl vládnout, zatímco sloužit musí vždy nesčetné zástupy." Fridrich Nietzsche

   Smazat
 6. Patrně nám, světu a zejména Evropě oznámí, že do deseti let bude všechna ruská ropa a plyn téct na východ. Aby jsme si stačili vychovat dostatek koní. Oslů a volů máme sice dost, ale táhnout se jim nechce. Tak že jenom ti koně..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hricáku, ani Rusové nejsou takoví idioti aby si vybudovali totální závislost na číně. Navíc, při dnešních cenách ropy a plynu se absolutně nevyplatí budovat jakékoli přepravní trasy. Takže zchlaď své vlhké sny.

   http://zpravy.e15.cz/byznys/prumysl-a-energetika/rusko-omezi-plany-na-vyvoz-plynu-do-ciny-duvodem-jsou-nizke-ceny-energii-1262602

   Smazat
  2. A ty víš, 6:06, jaké budou ceny za rok, dva, nebo deset let? To ti teda gratuluji k tvým nadpřirozeným schopnostem. Já teda vládnu pouze zdravým selským rozumem, ale ten mi říká, že NĚCO, čeho je na planetě pouze omezené množství a co lidstvo, alespoň zatím, není schopno nahradit, bude stále dražší.

   Smazat
 7. Každý šestý rus musí přežívat s přijmem nižším než 3600 Kč. Gratuluji.

  https://realrussiatoday.com/2016/07/06/rosstat-16-of-russians-live-below-poverty-line/


  Jinak, export Číny do USA+EU je 22X větší než mezi Čínou a Ruskem. Tolik k významnosti zemí pro čínu.

  http://www.statista.com/statistics/270326/main-export-partners-for-china/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty obavy o Rusy tě jednou přivedou do blázince :O))) A Rusům to bude jedno, to je ale vděčnost!

   Smazat
  2. Koukám, že Pepa Vyskoč IBM iPhone Oracle Unix to rozjíždí ve velkém stylu. Bravo, Pepku, jen jim to ukaž a hlavně přepočítávej kurz, debile.

   Smazat
  3. 7:29
   :-D Jenom kvič debílku. Nic jinýho ti nezbývá. S mnou uvedenými fakty nic nenaděláš i kdyby jsi se posral. Což jsi zřejmě udělal.

   Smazat
  4. Ty máš nějaký fakta,ty se třema promilem a v žíle s ksichtem zabořeným v zadku čokovopice???!!!!!Chujmere,jsi jěště větší ktetén než jsme doufali!!!!!!

   Smazat
  5. 8:01

   Ano, mám ty pičusi. Nauč se číst a otevírat odkazy. Ty ale umíš jen ťukat do klávesnice vykřičníky, imbecile. Proto jsi taky takový holořitník, zkrachovanec a zoufalec.

   Smazat
  6. Ty máš jediný dvě věci,Chujmerovský hovado:Nasráno v palici a zkrachovalou firmu na prcgumy!!!!!!Ovšem do všeho krafeš přesně jako ten zrzavej,zdechlej neumětel a alkoholik!!!!!

   Smazat
  7. Pojďme do něj do magora kolaborantského 8:07, 6:02 ať ho z toho jebne, že už je jen ojedinělou kapičkou v mohutné řece která se valí ve světě a smete ho i s jeho chlebodárci.

   Smazat
  8. 7:39 - víš blbínku smradlavejma chazarama najatej že štáb skupiny armád Nord taky furt počítal a přepočítával kolik že to ti Rusové maj ještě chleba v tom obleženým Leningradě a s čím musí každej jeden vystačit na den až se totálně přepočítali! Ty "fakte":))))

   Smazat
  9. no to je především proto že USA aEU si veškerou "práci" včetně knowhow vyvezli do Asie v domění že to tam po čase zkolonizují. nezkolonizovali a tak to teď musejí zpětně dovážet. Doma si nechali asi 10% výroby. Ta země dnes žije z nekrytého dluhu a z vojenské výroby. To nemohou do budoucna udržet. všichni co jsou zaměstnaní dělají především ve službách, málokdo ve výrobě. Na to nutně dojedou...

   Smazat
  10. 7:39 - dopadneš stejně jak voni v květnu 45! Až tě vytáhne ruskej voják z díry kde budeš zalezlej a kopaje do tvý kostnatý prdele tě požene před svým automatem, budeš jen mektat s čpárma nad makovicí "Merkchel kapúúúúút! Merkchel kapúúúúút!":)))

   Smazat
  11. Každý třetí ukrajinský důchodce musí přežívat s důchodem 100 US. Gratuluji za Majdan!

   Smazat
  12. 6:02 To se to amíkům dobře impotuje, když je to na dluh. Čína jim ráda půjčuje, komunisté na to mají.
   Malinko jste přehlédl, že Čína potřebuje z Ruska suroviny, aby mohla do USA exportovat výrobky. Tak tady neblábolte o Čínském exportu do Ruska, ten není podstatný.

   Smazat
 8. Levnější chleba nebude o to rychleji půjde NATO CIA a zbytek švábů s USA pod kytičky ! Pres Incirlik se přepravoval veškerý heroin z Afganistánu pod hlavičkou nadále Jamestown ve skutečnosti CIA a NATO ! Tomu je teď konec dovedete jsi představit jak se budou šmejdi z USA radovat až je všechny z Turecka výkopnou a základnu pronájmem Irán aRusko ? V Syrii jsi již USA ani neškrtne !!

  OdpovědětSmazat
 9. Hurvinci ! Vy vubec nemate poneti, co se deje ve svete !
  Amerika zazari, jako nejkrasnejsi hvezda na nebi !
  Rusko nebude izolovano, ale bude partnerem v rozvoji a obchodu.

  Donald Trump se rve jako tygr. 3.8. v Jacksonville, FL. a dneska 8.4. na severu ve state Maine !

  Vy si vezmete priklad a organizujte se proti narodnim zradcum v prazske kavarne a officialnich mediich !

  Kdyz to nezvladnete, tak si lacinejsi chleba
  NEZASLOUZITE ! (Pani Moniko Ikemo !)

  President Putin chce MIR, tak jako Donald Trump !
  Snazi se pomoci Trumpovi, dokumenty, ktere se dostaly do rukou spiona Shuskina. Ten je prodal presidentu Putinovi za flasku Vodky a pikslu Kaviaru ! President Putin je uverejni v listopadu a Hillary ma po kariere !

  New York Time, ktery cte president Zeman, by mel byt varovan o jeho skodlivosti ! Je to napusteno jedem !
  Za 3 roky ten odporny platek zkrachuje !
  AT ZIJE DONALD TRUMP !
  honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Putin i Trump dopadnou jako ty, komunisto Hovnolulu. Budou bolestnē kvílet na Nové republice.

   Smazat
  2. Kreténe vlastizrádce a opilce Havla, tady ječí jak hovado,ale makat to ne...prostě celej fotr,jen blbě kecat,chlastat a nemakt!!!!!

   Smazat
  3. 6:52Pepan,ty komunisto reformní,teď jsi šlápl jak se říká do hovna a už nepatříš do našich oblíbených Vyskočů-debilů.Požádej o přeložení.

   Smazat
  4. Myslíš podobně jak tady kvílíš ty 6:52

   Smazat
 10. Vypadá to,že jednání Ruska a Turecka,může ukázat kam se pohne světová politika i ekonomika.Proto bych očekával od jednání G20,že potvrdí nastupující trend ČÍNY.Neodhadnu,jak se zachová USA,protože dojde ke kritice USA kroku jak politických,tak ekonomických.Už jenom to,aby byl Putin důležitým hybatelem na tomto jednání,Obama nepřenese přes srdce.Jak víme,Rusko nezvou na jednání G7 a jak prohlásil Putin,nepotřebuje poslouchat neplodné jednání.

  OdpovědětSmazat
 11. Anonyme 6:52 ! BEZ DO PR*DELE ! Zbludilce ! Kratkozraky !
  My to vyhrame, a kdyz ne - tak ty chcipnes v radioaktivnim zareni take !

  Roger Whittaker, ALBANY (English version), vam vysvetli, jak jsou dulezite hradby, kolem vasi zeme. (YouTube.)
  Tak jako neslavne skoncil Napoleon a Hitler, tak zkonci i destruktivni Merkerova !
  AT ZIJE DONALD TRUMP !
  honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A Hitler neslavně skončil...
   S Marií Orsic v Brasil
   ...jí ho tam vrasil !
   UFOun

   Smazat
  2. ..teď jsem si všimnul, ještě: destruktivní Merkerová
   To je jejich syn..
   a ty jsi Světlonoš,
   tebe splodil listonoš: )))
   MM

   Smazat
 12. Zmetek 6:52 patri k tem, kteri ztratili nad Ruskem moc,
  kterou meli za Jalcina, a take mezi lety 1918-1938 a ted ji ztrati i nad Amerikou.
  Krasna Amerika se vrati do rukou americkych vlastencu ! !

  A Ty, Ty hanbo sve komunity budes vyobcovan pro nedovolenou akutni degeneraci a tupust.
  honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu, už jsem tady několikrát upozorňoval na to, že tento zmetek je placený troll a je zde s vědomím redakce. Nemá cenu komentovat a reagovat na ubožáka, který se musí přiživovat trollováním. Je to starý, nenávistný mlok, nothing but a loser and a jerk.
   On nebude vyobcován, on dostane to, co si za ty nadávky zaslouží.
   Jinak, moc přejeme Americe, ať se vrátí do rukou patriots and become again a great and admired country!!!!

   Smazat
 13. 7:41, zdejsi media v rukou Neokons, (stare party), vedou intenzivni boj proti Trumpovi.
  Uz si toho vsiml cely svet !

  Media si mysly, ze nam budou diktovat nase politicke nazory a zpusob mysleni.
  Neuspeji, a v pripade, ze uspeji, tak budou mit valku s Ruskem a Cinou, protoze je Rusko tak negativne demonizovano, skoro jako je Trump !

  Vsimete si dnesniho datumu ! Uz je to 3 dny, co se mezi lidmi objevily zpravy, ze volby 8.11.2016 budou zfalsovany a bylo to vysvetlovano jakym zpusobem..

  To urcite privede k nepricetnosi 38 statu, ktere patri Trumpovi na 100 %... Jak na to budou reagovat milliony volicu, nemam zadnou predstavu ! Pak budeme asi vzpominat na stare dobre casy, jako ve starych boerskych pisnich z Jizni Afriky.
  SCHON WAR DIE ZEIT (1990) Roger Whittaker. (YouTube)
  honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Poděkuji Vám honolulu.
   Zajímavé zprávy.
   Falšování voleb je pro neocons maličkost.
   I v ČR se počítá podle USA dodaných disketů.Jen tak mimochodem,zaujala mě písnička od zpěvačky Žižkové,nová Husitská hymna.Husité pod vedením Jana Žižky,také zaháněli nepřátelé zpěvem.

   Smazat
 14. Není nad čím jásat. Celá léta se nedařilo vůdcům z ČLR a SSSR vybudovat kat těsní přátelské vztahy. Nyní díky sankcím USA a EU proti Rusko to vypadá, že Rusko které nechceme do Evropy půjde do Asie. Bravo politici. podařilo se Vám rozvrátit slovanskou vzájemnost, anglosaský svět může chvíli jásat,

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anglosaský svět je řízen těmi, kteří si přejí zničení a vyhubení všech slovanů, svědomí je netrápí, nevědí totiž co to je. Svoji pýchu přenášejí i na obyvatele, kteří se cítí nadřazeni nad slovany a nad třetím světem. Vyhrát nemohou jako žádný zločinec, zločinec je vlastně dítě, které se neumí o sebe postarat, ale může všechny zabít. Jenže když všechny zabije nebude se mít kdo o něj postarat a zemře. Nemůžeme prohrát, nanejvýš to bude remíza, zemřeme všichni.

   Smazat
  2. 0820 = o jaké slovanské vzájemnosti prosím mluvíte ??
   Pro naše malé země ve středu Evropy je potřebné se určitě přimknout k vyspělému Západu a to o to víc, jak moc si dokážeme vzpomenout například na 40 let komunistické vlády, na rok 1968 atd..
   Rusko se snaží vylepšit si svoji situaci, ale izolace od vyspělých ekonomik Západu je jasná. Rusko je v mínusovém vývoji HDP a chudne. A to velmi rychle.
   Bude trvat mnoho času, než se vyhrabou tam, kde byli před anexí Krymu a intervencí na východní Ukrajinu. Putin moc dobře ví, že přestřelil se svými aktivitami na Ukrajině - ale couvnout už nemůže.

   Smazat
  3. Od zdegenerovanýho a končícího Západu co nejdál! Valí se na ně jejich zasloužená karma za nejedno století nesmírného útlaku stovek milionů lidí a exploatace mnoha zemí "třetího světa", na němž si postavili svou dočasnou prosperitu. A to nyní končí a začíná se to obracet. S námi se přitom nedělili tehdy, takže není důvod aby my jsme nyní s nimi řešili jejich problém! Zde nesmí platit - spolu chyceni, spolu pověšeni!

   Smazat
  4. Nejlépe zdroj té západní "prosperity" ilustrujeí slova, které řekl Cecil Rhodes v roce 1895 svému příteli novináři: „Byl jsem včera v londýnském East Endu (dělnická čtvrť) a navštívil jsem schůzi nezaměstnaných. Slyšel jsem tam rozhořčené řeči, které byly jen nepřetržitým voláním po chlebu. Když jsem o tom cestou domů uvažoval, utvrdil jsem se v přesvědčení o důležitosti imperialismu ještě více než předtím... Mým vroucím přáním je vyřešit sociální otázku, tj.: chceme-li zachránit 40 miliónů obyvatel Spojeného království před vražednou občanskou válkou, musíme my, koloniální politikové, získat nová území, abychom umístili přebytečné obyvatelstvo a získali nová odbytiště pro zboží vyráběné v našich továrnách a dolech. Vždy jsem tvrdil, že impérium je otázka žaludku. Nechcete-li občanskou válku, musíte se stát imperialisty.“

   Smazat
  5. Přímý kolonialismus tak jak ho praktikoval Cecil Rhodes na jihoafrických diamantových polích sice skončil před 50 lety, ale neokolonialismus s jeho brutálním okrádáním postkoloniálních zemí a jejich lidu vesele dál pokračuje - http://wertyzreport.cz/clanek/nove-vykradani-afriky

   Smazat
 15. 10.18 A tyto žvásty ti nakukal kdo? Že by šapiro z usácké ambassy nebo se ti o tom zdálo?Ten tvůj západ je opravdu vyspělý a kam to s ní dotáhnul.Kde ted je Německo,Francie,Itálie atd.?V pr...li a my s nima.Přemýšlej než ty tvoje slinty napíšeš.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V prdeli jsi leda ty ty demente. Hlavně že tu furt kvičíte a žadoníte po západních mzdách a dúchodech. Dal bych vám, blbečkům, ty ruské které tak obdivujete a které si také zasloužíte.

   Smazat
  2. 11:00 - Západ končí kvůli hovadů tvýho typu především, pitomo - http://nejvic-info.cz/polsti-experti-evropa-je-na-konci-sve-existence-zapadni-evropa-je-prakticky-mrtva/

   Smazat
 16. Cituju polského experta: "..... Evropa je na konci své existence. Západní Evropa je prakticky mrtvá. Ti lidé žijí v prázdnotě, bez ideálů. A pak jsou tu mladí, kteří chtějí jen prachy, jako to kdysi chtěli barbaři“ - přesně o tobě, degeneráte z 11:00! (zejména ta poslední věta).

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně takové žvásty jako jsi předvedl ty vedou islamisti. Uvědomuješ si to ty kreténe?

   Smazat
  2. 1108 = trochu jinými slovy a v podstatě totéž se psalo v Rudém právu třeba v 1950 !! A potom ještě asi stokrát a vždy nám říkali, že shnilý Západ klekne a zhroutí se už zítra a nebo pozítří.
   Zatím je všechno naopak.
   Takže nějací polští experti - možná typu jako náš typu Hájek a jeho protiproud - mne už nezajímají.
   Najděte si soiudruzi nějakou jinou teotrii a trochu pravděpodobnější.

   Smazat
  3. Co vedu ty zasrane debilní? Nauč se zmrde pračuráckej zkurvenej číst, já tě to chípáckej zmrde učit nehodlám!! Píše to polský bezpečnostní expert, zkurevenej hajzle! Neser ti říkám! - http://nejvic-info.cz/polsti-experti-evropa-je-na-konci-sve-existence-zapadni-evropa-je-prakticky-mrtva/

   Smazat
  4. 11:17

   Nechej ho. Že se vyplní ty jejich fantasmagorie jsou jediná naděje těchto soudruhů kterou si pěstují aby je držela při životě. Bez ní by si to tito frustráti mohli rovnou hodit.
   Oni si ve své ubohosti a vypatlanosti nepřejí nic jiného než zkázu západní civilizace stejně tak jako ti islamisti. Pro ně platí doslova "čím hůř tím líp".

   Smazat
  5. 11:17 - vůbec netušíš, jakýho tématu se to týká! Je to o degeneraci obyvatel! Sám jsi toho jistě dobrým příkladem, jak pdle tvých neomarxistických hýků imbecila z thin-thanku předpokládám! Určitě už hajzle buzerantskej doma ubytováváš nejmíň kopu negrů nebo Arabů a učíš je že strkat si navzájem čůráky do prdele není nic proti "evropským hodnotám", že? Nebo jsi se snad sám nechal "kultůrně obohatit" a nyní mlátíš pětkrát denně makovicí hlavou o zem? Podle dementních a zcestných žvástů o nějakých komunistech z 50. let co vedeš to tak vypadá:)

   Smazat
  6. 11: 23 - nech si soudruhování pro svýho bolševickýho fotra a dědka, nebo ti tu tvou zkurvenou chazaroidní lhaní navyklou tlamoprdel rozkopu na sajrajt, buzerante!

   Smazat
  7. 11:29
   Pane,vy byste po Chujmeru debilovičovi chtěla snad úvahu,která by měla hlavu a patu a nebyly to jen krávoviny z lejnolahvárenský kavárny,kterýma je tam tam oblažuje Kníže Poserplína von Nikdymunestál,Kra´dousek,Štětinátý prase....a v neposlední řadě MAXIGENITÁL PAVEL NOVOTNÝ....

   Smazat
  8. Ten komunismus má svůj původ v plánech vašich zločinných obřezaných filckonošů, vy odporné opejzalé od jejich smrdutých lejnolíhní odpadlé filcky, a zaštiťuje se zločinnými lžemi o údajných "lidských právech" a jiných umělých nesmyslech, který maj váše chazarské pány vynýst ke zdroji moci a bohatství! Náš revoluční nacionalismus ale nelže, odkazujíce se výhradně k přírodě a jejím zákonům. Ty jistě nejsou dokonalé a žádnou dokonalost natož pak "lidská práva" neslibují, zato jsou absoulutně pravdivé ... jediný problém tu asi je v tom, že vy dva xindlové jste biologický odpad který v takovém pravdivém světě nemá místo, a pokud se nám podaří zdegenerovanou Eurábii (to je ten váš Západ, sajrajti) setřást ze svýho hřbetu, tak budete i se svými parazitickými pasáky zužitkováni na potřebnější hmotu, třebas zemědělský humus, ze které vzejde žírný chléb pro přeživší slovanský, árijský lid.

   Smazat
  9. 11:37 - nojo! To jsou přesně oni! Není to dokonce Fracek předstírající dvě osoby sám? To by mu přesně odpovídalo, viz co řekl pro plátek Respekt:

   „Ne, já jsem kapitalista, židovský synek a člen ODS a pro mě je nesmírně pohodlnej systém, ve kterým já jako inteligentní člověk jsem schopnej poměrně pohodlně přežívat díky tomu, že ostatní kolem mě jsou debilové…“.

   To je přesně ta svoloč, který se musíme zbavit v zájmu přežití národa i rasy na prvním místě! Ten hajzlik v Debatním klubu s panem Bartošem dokonce cancal že mu je "uprchlíků líto" a že by je klidně u sebe ubytoval! A že si přeje vládu židozrdnářů nad celým světem!

   Smazat
  10. oprava: židozedářů

   Smazat
 17. Je snad nad slunce jasnejsi, ze Cinane uprednostni Putina pred Obamou. Obama je koneckoncu vrchnim velitelem uSSacke armady a armad vsech vazalskych pudlu a tim padem taky velitelem vsech dzihadistu a teroristu od kavkazu, stredni vychod az po Afriku. Obamova banda prece jasne a neskryvane vyhlasila ze bude skodit jak Cine tak i Rusku - valku nevyjimaje. Tak co asi v takove situaci muze vubec nas krvavej drzitel Nobelovy ceny miru asi tak cekat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Export z Číny do USA+EU je 22X!!! větší než z Číny do Ruska. Co z toho plyne ať si vyvodí každý soudruh sám.

   Smazat
  2. 11:10 = tady je vidět naprostá naivita některých soudruhů diskutérů. Nejenom , že Čínu docela sobecky zajímá jen vlastní prospěch, ale Rusko není pro Čínu naprosto žádným zajímavým partnerem.
   Mimochodem stejně jako není Rusko partnerem prakticky pro nikoho.

   Smazat
  3. Pro 11:14: Tak to je typicke. Ja pisu o Obamovych zlocinech a dozvim se ze je to jako OK jenom proto ze zlocinec je prachac. Jenom tak pro informaci: Tomu prachaci v jeho vlastnim dome nepatri uz ani klika u dveri. Musi pdelat vlastni penize aby vubec prezil. Kdovi jak dlouho ten 22x vetsi export jeste tak muze trvat.

   Smazat
  4. 11:20-velice správná úvaha! USA svým, často mocenským vývozem "demokracie" sleduje jen a jen své zájmy, gratuluji. Možná časem i pochopíte, proč se ti "v ohnisku jejich zájmu" tomu brání, včetně mne.

   Smazat
  5. 11:20 - to máš pravdu, na Rusko málo kdo dosáhne, Putin si oslovením "partneři" dělá z těch kašpárků krapet srandu:)) V reále se mu může rovnat snad Sorošův šéfik Rotschild či čínský prezident, ale jen zdánlivě, páč nemá ani desetinu tak mocných a sofistikovaných hlavic ... a nemám na mysli ty "hlavice" co si vy buzíci z think thanků strkáte navzájem do lejnolíhní:))).

   Smazat
  6. 12:15 - tak tak! A jako tento chazaroidní podčlověk z 11.20, nad nímž já svou velikostí duchovní vypínám jak Mount Everest nad hromádku psího lejna, tak se nemůže ani žádnej západní šmunk vobřezanej dole i nahoře postavit jako rovnocenný partner vedle pana Putina ...

   Smazat
 18. Každá říše dojde svému konci. SSSR na věčné časy, kde je. Velkoněmecká říše na sto tisíc let, kde je. Tak to prostě chodí. Anglo-sionistická Říše mele z posledního. Je to jen otázkou času. Bylo, jest a bude. Ať si starý degenerát Pepa Vyskoč trhne nohou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Všechno je jen otázkou času. Ale ty se toho ty trubko nedožiješ. Jaký to asi bude pocit až budeš ležet na smrtelné posteli a uvědomíš si, že nic z těch tvých blábolů se nevyplnilo, vše čemu jsi věřil byla blbost a tvůj život byl zcela zbytečný a marný? Kolik generací soudruhů už si tímto zoufalým okamžikem muselo projít? No, nezávidím ti.

   Smazat
  2. 1132 mýlíš se, uvedené říše byly diktátorsky řízené - a bez svobodné společnosti se nedá předpokládat nějaký trvalý a nebo dlouhodobý vzestup.
   Západní typ liberální demokracie je přece jenom vyzkoušený model, který funguje už velmi dlouho a není důvod, aby ve svobodné společnosti některé vrstvy nebo skupiny obyvatel neustále nehledaly a nenacházely nové a nové cesty k prosperitě. Diktátor jim to nezakazuje - tak jak to bylo u Stalina a komunistů atd..
   A to je jednoduchými slovy recept na životaschopný princip řízení společnosti, je to vyzkoušené (demokracie v Anglii je snad již od začáítku 18. století) a funguje to.

   Smazat
  3. Buď v klidu,za pár to máš ty a tobě podobný havloserové!Pitevních stolů máme naštěstí pořád dostatek!

   Smazat
  4. To už se dávno vyplnilo. Z kdysi mocné říše zbyl jen ubohej vykradenej stát zmítající se v rasové občanské válce kde 70 milionů hlavně barevných přežívá na potravinových lístcích a až dojdou tak zakroutí zbytku krkem! JAR nambr wan! A vše dík tvým filckonošům, vopejzelá od rozhodně nevonící lejnolíhně chazarských kaganů na Wallstreetu odpadlá filcko - http://creativitymovement.net/creator_library/slovakian/obbrw-9.html

   Smazat
  5. Pro 11:44: Opatrne o smrtelne posteli! Jak se budes na smrtelne posteli citit ty, kdyz si uvedomis ze jsi celej zivot veril a rval se za neco, co (jak sam spravne pises) drive ci pozdeji skonci a tudiz tvuj zivot byl zbytecny. Tobe jaksi taky neni co zavidet, ze jo.

   Smazat
  6. 11:47 - to jo, dokud je koho vokrást! Jenže takových už moc nezbylo, xindlové chazaroidní, už jste došli na konec svý cesty. Teď se začínáte bát!

   Smazat
  7. Nejlépe o tom "nacházení zdrojů té prosperity" referují slova, která vyřkl Cecil Rhodes v roce 1895 ke svému příteli novináři: „Byl jsem včera v londýnském East Endu (dělnická čtvrť) a navštívil jsem schůzi nezaměstnaných. Slyšel jsem tam rozhořčené řeči, které byly jen nepřetržitým voláním po chlebu. Když jsem o tom cestou domů uvažoval, utvrdil jsem se v přesvědčení o důležitosti imperialismu ještě více než předtím... Mým vroucím přáním je vyřešit sociální otázku, tj.: chceme-li zachránit 40 miliónů obyvatel Spojeného království před vražednou občanskou válkou, musíme my, koloniální politikové, získat nová území, abychom umístili přebytečné obyvatelstvo a získali nová odbytiště pro zboží vyráběné v našich továrnách a dolech. Vždy jsem tvrdil, že impérium je otázka žaludku. Nechcete-li občanskou válku, musíte se stát imperialisty.“

   Smazat
  8. Je pravda, že přímý kolonialismus tak jak ho praktikoval Cecil Rhodes na jihoafrických diamantových polích sice skončil před 50 lety, ale neokolonialismus s jeho brutálním okrádáním postkoloniálních zemí a jejich lidu vesele dál pokračuje - http://wertyzreport.cz/clanek/nove-vykradani-afriky

   Otázka je jak dlouho? Oni již dnes se valí k nim, aby si to ukradené vzali zpět. A že si ho zpět vezmou, na tom vem jed! No ale my nedlužíme nic a tudíž není důvod se s nima dělit o potíže ...

   Smazat
  9. 11:47 - jako podčlověk se klaníš mrtvý hmotě, věcem, místo abys sloužil Nadčlověku, neb jak napsal Fridrich Nietzsche: "Nadčlověk je smyslem Země ... a právo nutně znovu povstane z násilí a moci. Protože jen malý počet lidí je natolik vynikajících, aby mohl vládnout, zatímco sloužit musí vždy nesčetné zástupy."

   Smazat
  10. 11:47- že vám to "školení" ale trvalo, čekal jsem "letní trollení" studentů dříve. Nastudujte si také(jen pro sebe) cykly vývoje a tím i pády. I tisíciletý "Řím" dobyli barbaři.

   Smazat
  11. Barbarům patří budoucnost! Neb civilizace se zrodila ve věčném boji a zahubit ji může jen věčný mír! A to si ti pacifističtí zdegenerovanci co jsou hrdí jen na to, že se mohou klanět bezduchým drekům neuvědomujou. Stále hučí prázdné floskule o "západní civilizaci", ale ta dávno mrtva jest! to proto tak zoufale vykřikli to o těch islamistech v 11:16! Pravda vyděsí!

   Smazat
 19. Někdy se zapomíná, že pokud nás někdo kritizuje tak nás má rád a záleží mu na tom, abychom byli ještě lepší, neboť sám na to už nemá. Je to i podstata vášní fanoušků, kteří sami už moc nezmohou. Je-li ale kritika složena převážně z nadávek, jde pravděpodobně o člověka, který nemá valnou inteligenci a zaslouží spíše politování. Výpady proti socialistickému zřízení před r.1989 patří právě do této kategorie.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Soudruhu, ty o inteligenci polmč. A svou falešnou lítost si strč do prdele. Nikdo o ní nestojí, stejně jako o vaše komoušské bláboly.

   Smazat
  2. A ty něco jako inteligenci máš,ty chujmerovskej bezmozku?! Leda ti to nějakej kretén,jako je Pavlik Novotný z Obřezaný Dementní Srágory nakecal!

   Smazat
  3. 11:47 - ten komunismus má svůj původ v plánech vašich zločinných obřezaných pasáků, vajuďáku, a zaštiťuje se zločinnými lžemi o údajných "lidských právech" a jiných umělých nesmyslech, který mají váše chazarské pány vynýst ke zdroji moci a bohatství! Naším cílem je osvobodit všechny země a národy od tvých zločinných nosatých filckonošů, vopejzelá filcko, od lejnolíhně chazarských kaganů na Wallstreetu odpadlá! Pro vás nesmí být na této planetě ani flek volnej! Leda pro váš popel na našich polích ...

   Smazat
  4. oprava: vajsjuďáku ... (to je výraz pro opravdu ohavný rasozrádný xenofilní zločince, páč jevrej nemůže za to že je jevrej, ale vajsjúde si svou rasozradu a tím i rozsudek nesnadné smrti nad sebou a svou famílií zvolil sám!).

   Smazat
 20. Dokud bylo koho okrádat,tak kapitalismus zkvétal.
  V dnešní době se mnoho států snaží si své zdroje uchovat,nebo je využít ve svůj prospěch.Zatím USA vyhovuje,když je dolar světovým platidlem i když to stejně neprospívá státu USA,ale jen bankéřům.

  OdpovědětSmazat
 21. Pořád ještě kdybych se rozhodoval, jestli dát svoje prachy z korun do dolarů nebo do rublů, volím dolary.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ty milionáři,ty těch obrázků s "Vševědoucím vokem" budeš mít celou horu!

   Smazat
 22. Však havlismus a jeho zločinnou roli jako substrát humanrajismu v příspěvku výše též zmiňuji ...

  OdpovědětSmazat
 23. Zajímavé smazání 25 komentářů mezi dvěma kliknutíma beze stopy?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Asi to bylo moc dlouhý a nepřehledný. On ten můj text o prohnilosti humanrightismu je už známý a ty ostatní plky toho vajsjuďáka co tu mektal cosi o imámech neměly stejně valnou hodnotu ...

   Smazat
  2. Dějou se tu zwláštní wjecy
   Ůplný Akta X...K@@oukám ! !

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.