AA

Reklama

bb

středa 10. srpna 2016

Německá rodina opustila svoji zemi kvůli uprchlíkům. A teď se podržte, kde požádala o azyl.

10.8. 2016   Parlamentní listy
Historie nezná příliš případů, kdy občané Německa dobrovolně emigrovali do Ruska. Jednou z výjimek jsou Andre a Carola Griesbachovi, kteří se vydali začít nový život v Moskvě i se svými dvěma dcerami a čtyřmi vnoučaty.Jako hlavní důvod uvádí rodina skutečnost, že v Německu již není bezpečno. Ruským úřadům ve své žádosti sdělili, že v Německu vládne diktatura, ve které není možné vychovávat děti. Cestu do 2300 kilometrů vzdálené Moskvy absolvovali ve svém obytném automobilu značky Volkswagen. V Rusku již tráví mnoho měsíců, ale zatím jim úřady přidělily pouze ubytovací prostory v malém motelu u lesa mimo hlavní město Ruska.

Jednapadesátiletá Carol a její o šest let mladší manžel Andre si stěžovali na masovou migraci, nedostatek demokracie, nucené očkování a také přílišný důraz na sexuální výchovu ve vzdělávacím systému. „Lidé po celém světě si myslí, že v Německu vládne demokracie. Tak to ale bohužel není. Současné Německo je morálně zkažená země a naše společnost je naprosto rozvrácená. Naopak ruská společnost je na tom mnohem lépe. Putin je ideální příklad vůdce,“ tvrdí pan Griesbach.

Celý text v angličtině najdete ZDE.

Putina považuje celá rodina za většího demokrata než kancléřku Merkelovou, které vyčítají zejména její příliš liberální přistěhovaleckou politiku. „Ona a další politici do země pozvali obrovský počet přistěhovalců, což působí problémy a může vygradovat až v zahájení války. A přesně to si vláda také přeje. Žádná jiná země nepřijímá uprchlíky v tak masivním měřítku. Německo platí za všechny americké intervence, konflikt v Sýrii a další hlouposti,“ říká hlava rodiny.
pokračování  na PL

42 komentářů :

 1. Ano Kurdové jsou problém. A jak řešení problému pomáhalo USA? Odpovím, tak jak se jim to hodí, podle stále stejného a již notně zatuchlého principu "rozděluj a panuj". Což v praxi znamená, že podporuje obě strany tak, aby se mlátili mezi sebou a pak z toho těží.

  Ovšem všeho do času podle fiktivního příběhu: V románu "Tři mušketýři", byl příběh o velmi zdatném šermíři a zločinci, který když někoho potkal zeptal se ho jaké jsi víry, když byl katolík řekl, že je protestant a když byl protestant, tak řekl, že je katolík a z důvodu víry ho musí vyzvat na souboj a zabít. Jenže pak vyzval na souboj dva přátele katolíka a protestanta, každého zvlášť, ale ve stejný den. Přátelé se před domluvenou dobou souboje setkali a tak podvod vyšel najevo. Pak si na něj společně počkali a bez souboje a soudu ho rovnou pověsili.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13.58 o čem to tu píšete?, myslím,že jste si zpletl článek :-)

   Smazat
  2. Anonymnímu (15:24):
   To patrně nespletl! Jakkoliv je to k jinému tématu.
   Ono se to tak totiž na tomto webu stává, že když člověk delší dobu skládá svůj příspěvek, tak se pořadí onoho článku změní. A ten komentář se pak vlepí k jinému než jak měl být.
   Už se mi to stalo také, a fakt jsem předtím nepil ... :-)
   Ale, pokud se týče mistrovství USA ve hře "rozděl a panuj", pak se autor komentáře, viz výše, až tak nesekl.

   Smazat
 2. " Andre a Carola Griesbachovi, kteří se vydali začít nový život v Moskvě i se svými dvěma dcerami a čtyřmi vnoučaty" "Cestu do 2300 kilometrů vzdálené Moskvy absolvovali ve svém obytném automobilu značky Volkswagen."
  Tak to spíš vypadá na nějakou kočující romskou rodinku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, i ta jejich křestní jména či příjmení ukazují na to, že jsou kočujícími cikány.
   Jak to poleno ..
   Jo jo, v Německu přestává být bezpečno. Ještě nám budou tu naši chudobu, pro kterou se to "boží dopuštění" k nám až tak nevalí, jednou i závidět.

   Smazat
 3. Dobrý den, já být mladší, tak tam jdu taky. V mém oboru bych se uplatnil a ruštinu bych do krve dostal za chvíli, jen si obnovit trochu staré znalosti.Tady klid nebude, kdybyste se po.....
  pro kretény, kteří by chtěli psát, ať se sbalím, připomínám první větu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jako obvykle, plná huba výmluv, keců, prdů. Neemigrují tam ani staří ani mladí, nikdo. Všichi jenom blbě žvaníte.
   Naopak, desetitisíce Čechů odcházejí pracovat a žít do Austrálie, USA, Kanady, Británie, Německa, Rakouska a zbytku západní Evropy.
   Tak vypadá hlasování nohama.

   Smazat
  2. Pro kretény připomínám ještě poslední větu.

   Smazat
  3. Ac o jako umíš, co je ten tvůj slavný obor, že jsi s ním se neuplatnil tady? Připomínám, že hranice jsou už 27 let otevřené. I tehdy jsi byl starý? Jsou všichni Češi kteří by rádi emigrovali do Ruska staří? O žádných mladých emigrantech totiž nevím. Proč si tam nenecháš posílat z ČR důchod? Bude vyšší než tamní průměrný plat.

   Prostě jak jsem psal. Plná huba keců, prdů, výmluv a skutek utek.

   Smazat
  4. Ty jdi pořádně makat ty lejnolahvárensky nemakačenko....můžeš Poserplinovi držet brejle při chrápání nebo sud kořalky v posranecký sněmovně

   Smazat
  5. On Pepek má pravdu! Má i nemá! Nejde o žádný "hlasování nohama" - to je žvást. Není to totž o politice, ale o prachách - http://zpravy.idnes.cz/studenti-pruzkum-studenta-digitalni-nomadstvi-f56-/domaci.aspx?c=A160809_2264965_domaci_hro

   Takže mladí opravdu odtud frčí tam co Pepek popsal - chtěj větší příjmy. Ale Rusko i tak je třetí na světě v přijímání emigrantů - ovšem opět ze zemí chudších, jako Ukrajina a Střední Asie - https://www.novinky.cz/zahranicni/391726-osn-ve-svete-loni-zilo-244-milionu-mezinarodnich-migrantu.html

   Smazat
  6. Z evropských zemí žilo nejvíce migrantů v Německu a Rusku, kde jich bylo 12 miliónů, respektive 11,6 miliónu. K oblíbeným destinacím migrantů patří z Evropy například Itálie, Francie, Španělsko, Británie či Ukrajina, loni jich tam pobývalo několik miliónů.

   V Česku, které má zhruba deset miliónů obyvatel, loni bylo přes 405 tisíc migrantů.

   Smazat
  7. A tady se uvádí odkud a proč přišli - http://www.ceskatelevize.cz/ct24/ekonomika/1208864-do-ruska-miri-miliony-imigrantu-hledajicich-praci

   Z Tadžikistánu, Uzbekistánu nebo jiných zemí bývalých sovětských republik míří do Ruska miliony lidí. Chtějí sehnat práci, i když nekvalifikovanou a za málo peněz. Například na stavbě dálnice poblíž Moskvy vydělá dělník 30 až 40 tisíc rublů za pět měsíců práce. Čtyřicet tisíc rublů je necelých 25 tisíc korun. I přes nízký plat je v zemi tolik imigrantů, že je nikdo není schopný přesně spočítat. Obyvatelé sousedících států totiž můžou do Ruska často cestovat bez víza. Většina z nich si proto pracovní povolení vůbec nezařizuje.
   (to bylo v roce 2011, na konci krize)

   A nyní z roku 2015 - http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Z-Ukrajiny-pry-utekl-uz-skoro-milion-lidi-Vetsina-do-Ruska-381532

   A to jsou i političtí a ti "hlasují nohama", páč nemaj na to udržet zbraň a kosit ukronácky osobně.

   Smazat
  8. Z Ruska naopak prchaj hlavně buzeranti! Cituju:

   Ke konci září zaregistrovaly americké úřady 1 454 žádostí, přičemž jedna z nich může zahrnovat hned několik lidí (členů rodiny), upozorňuje Rádio Svoboda.
   Letošní čísla jsou o polovinu vyšší než ta loňská a dvakrát vyšší než v roce 2012, kdy se do Kremlu vrátil Vladimir Putin. Nepřekonávají ale zatím rok 1994, kdy (po rozpadu SSSR) přijali Američané 2 127 žádostí.
   Důvody žádostí o azyl americké úřady neprozradily, právníci věnující se imigrantům však soudí, že tyto Rusy žene do USA tvrdší kremelská politika a nepřátelská atmosféra v Rusku vůči gayům a lesbičkám. Už dva roky tam totiž platí zákon, jenž zakazuje „propagandu netradičních sexuálních vztahů“. Na jeho základě bývají stíháni třeba provozovatelé webů a organizací, které gayům pomáhají.
   Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/rusko-emigrace-usa-0nr-/zahranicni.aspx?c=A151106_162815_zahranicni_aba

   Smazat
  9. A pokračuje:

   „Naši klienti se většinou obávají stejné věci: že je napadnou nějací skinheadi, protože jsou nebo vypadají jako gayové nebo zrovna vycházejí z gay klubů,“ přiblížil motivy žadatelů ředitel newyorské organizace Immigration Equality, která imigrantům pomáhá.
   Moskva přitom zostřila zákony i v dalších oblastech, například omezila zahraniční financování médií a nevládní organizace se musí registrovat jako „zahraniční agenti“, pokud získávají peníze i z ciziny, což také může přispívat k emigraci.
   Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/rusko-emigrace-usa-0nr-/zahranicni.aspx?c=A151106_162815_zahranicni_aba

   Smazat
  10. Resumé: Čili není to vše tak černobílý jak tu vykřikuje Pepek, ale i ti co ho řežou po makovici! Věci jsou komplikované a často si říkám, kéž by tu byl putinský režim, ale německá ekonomika! Aby od nás odtáhli všichni ti buzíci a kavárenšít pražští povaleči do Kalifórnie či jaký buziprdele a aby sem naopak přišli machři co umí a třeba i z toho Ruska!

   Smazat
  11. Hlupáku 21:22

   Do žádosti o azyl nemůže nikdo napsat že je ekonomický migrant který prostě jde z chudoby za lepším. Aby tu žádost úředníci hned nehodili do koše tak musí uvést, že je nějak pronásledován režimem. To dá rozum. Uvést že je žadatel gay pronásledovaný ruským režimem za svou orientaci se přímo nabízí.

   Dělat z toho závěr že z Ruska utíkají jen buzeranti může jen hlupák tvého kalibru.

   Ta silná ekonomika s režimem přímo souvisí a je jeho výsledkem. A naopak. Možná že tě někdy osvítí a přijdeš na to sám, ale spíš asi ne.

   Smazat
  12. 21:35 - hlavně buzeranti, debile! Svědčí o tom relativně mizivý počet těch emigrantů a výpovědi těch imigračních úředníků! Buzika poznám! Kdybys se mnou místo psaní telefonoval, do půl minuty vím že tvá prdel není panna! Myslíš že ti emeričtí úředníci jsou tak blbí? Vlastnci - nebuzici zůstávaj a budují Rusko, aby jednou mohlo Chazaroj a jeho tobě podobným poskočům a maňasům dát pořádně přes dršku jak zasluhujete! Proto jsou taky furt vo krok napřed v oblasti vojenské techniky ...

   Smazat
  13. oprava: Vlastenci .. (a dodám jen to, že i ti co jsou postižení homofilií, ale za tuto svou nemoc se stydí a chtějí se léčit místo toho aby svý prasácký úchylky vyřvávali do světa a dokonce z nich dělali přednost!).

   Smazat
  14. 7:11 jj.vlastenci budující přivedli Rusko k bankrotu i dik vojenským výdajům.A aby jednou,jak píšete...,no,u hranic Ukrajiny už jich je mnogo.Předpověď byla,během OH,jak zvykem RF se TO semele.Byl předpovězen i den
   8.8.2016 a jak na potvoru na den přesně provokace FSB na Krymu.Žeby marš?Člověče,možnà se brzy dočkáte a vopřesdržku dostanete taky!Divné je,že vy jste dosud do držky nedostal,chytrolíne.

   Smazat
  15. Víš, Rusové, to nejsou podlidi co se daj za drek koupit jako ty a jiné filcky z chazarskýho kožichu! To jsou opravdoví Lidé nesoucí geny hrdinů, kteří bránili Sevastopol hned dvakrát proti žoldákům tvých hnusných pánů! A jejich hroby tam ubráněj proti každýmu podobnýmu dobytkovi, to si piš!Já sám půjdu do Druhé krymské války pokud ji tvý vzteklí kanibalští pasáci vyhlásí bojovat jako dobrovolník po boku jeho excelence Igora Iványče Strelkova či kozáka Babaje a bezpočtu dalších hrdinů a věz že do zajetí vás brát nebudem! Poté co vás za límce vytáhnem z děr na pracně s pomocí tatarských zrádců zbudovaných předmostích, s prackama vysoko nad makovicema mektající jen: "Merkchééél kapúúúút! Merkchéééél kapúúúúT!", poženeme vás nakopávajíce vaše odporné kostnaté prdele před svými automaty až na útesy, kde vás pokosíme tak, aby vaše zdechliny odplavilo moře a vaše kosti nemohly práchnivět na posvátné půdě ruského lidu!

   Smazat
 4. Kde mají ty dvě dcery své muže?

  OdpovědětSmazat
 5. Prostě se to stalo, tak už se s tím srovnejte.

  OdpovědětSmazat
 6. až merklová odevzdá evropu do muslimských rukou, budete děkovat bohu za existenci ruska!

  OdpovědětSmazat
 7. Tu rodinu by měl vyšetřit pan doktor David on je expert na pomatence

  OdpovědětSmazat
 8. Pochopili, že bezpečí je pro člověka to nejcennější ze všeho.

  OdpovědětSmazat
 9. 18:51
  Jak vidno, tak s vyšetřovaním pro pomatence máš BOHATÉ zkušenosti. Veselý kapsáři.

  OdpovědětSmazat
 10. Forgáči budeš se také stěhovat? Kdyžtak napiš jak se tam máš,ale nelži

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejsem sice p. Forgáč, ale pokud jsem dobře pochopil, on se tě na nic neptal.

   Smazat
  2. 19:30 - taky nejsem p. Forgáč, ale kolega v 19:25 p. Forgáčovi na nic neodpovídá, takže je irelevantní, že se ho p. Forgáč na nic neptal...

   a co ty? už máš zažádáno o hektar v břízkovým háječku na sibiři u báťušky Putina? abys mohl začít farmařit...

   Smazat
  3. Já také nejsem ten Forgáč,mimochodem.

   Smazat
  4. Já také nejsem p. Forgáč

   Smazat
  5. A súdruh, čo si představujete pod takým pojmom "irelevantní"? :o))

   Smazat
  6. Tak kdo je teda kurva ten Forgáč?

   Smazat
  7. My všichni nejsme,kromě něho,to je přece jasné.

   Smazat
  8. S váma je taková legrace,že se mi skoro nechce válčit.

   Smazat
  9. Fšichni jsme Forgáč !

   Smazat
 11. Kdo je p. Forgáč.Já také nejsem p. Forgáč

  OdpovědětSmazat
 12. My všichni jsme Gogo Forgáč

  OdpovědětSmazat
 13. hovno ja jsem Forgac

  OdpovědětSmazat
 14. Austrálie zní krásné ale bohužel pro Čechy né ! V létě vystoupí teploty na 40 stupňů a za několik měsíců ani kapka deště zato obrovský ohně z vedra ! Lepší je Tanzanie která má podobu Českého podnebí jaro léto podzim zima ! A nejlepší je Rakousko pokud se bude stýskat můžete zajet domů je to také nejblíže!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.