Reklama

středa 3. srpna 2016

Nemusí nám to vadit, ani Rabínovičovi to nevadí

Ivan David
3. 8. 2016
Potkal Khon Rabínoviče a hned spustí: "Povídá se vo nich, že se hodlají oženit..." "Ano, mám to v úmyslu", přiznává se Rabínovič. "Tak mě napadlo, že byste si mohl vzít moji neteř." "To bych asi mohl",  připustí Rabínovič. "No, voni jsou zlatej člověk!" Pana Khona odpověď naplňuje nadšením, ale chce být solidní ke starému známému, tak neochotně dodává: "No, ale budu k nim úpřímnej, ona moje neteř není nejmladší..." "To mi nevadí", odpovídá Rabínovič po chvilce zaváhání.


"Zlatej člověk!.. Ale budu k nim upřímnej... Ona moje neteř není zrovna velká krasavice." "To mi nevadí", odpovídá klidně Rabínovič. "Upřímně řečeno, neteř není ani příliš chytrá..." "To mi nevadí." "Aby neřekli, že jsem jim to zamlčel..., ona moje neteř není moc bohatá." "To mi taky nevadí." "Zlatej člověk!!", říká šťastný pan Khon. "Jakejpak zletej člověk", namítá Rabínovič: "Budu si jí snad brát?"

Stará židovská anekdota mě napadá, kdykoli se setkávám s projevy zoufalství z toho, co pro nás EU připravila a co pro nás právě chystá.

Kolektivně vylo vysloveno ano, dnes víme dost, abychom stanovisko přehodnotili. Pak nám nebude muset vadit nic na tom, co nám "nabízejí"

11 komentářů :

 1. Tak neter, sestra, nebo sestrenice? Tady nekomu z nenavisti k demokracii, EU a zidum uz uplne jeblo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A kterou demokracii maj na mysli?

   Smazat
  2. Dobřes to vydefinovall Chujmere! Přesně tenhle vyjmenovanej drek k sobě pasuje jak hrnec na prdel! Teror "panské rasy" zvaný "demokracie" a sloužící k atomizaci společnosti pro její snadný vysávání, organizovaný shora, centrálně nikým nevolenými a dobře svým obřezaným pánům sloužícími pacholky - tedy EU! Přesně tak jak ji naplánoval Coudenhove-Kalergi za podpory páně Rotschilda - http://nassmer.blogspot.cz/2014/05/jak-souvisi-vznesena-evropska-myslenka.html

   Smazat
  3. Některé citace z jeho díla Praktischer Idealismus z roku 1925:

   „Boj mezi kapitalismem a komunismem o dědictví poražené šlechty krve je bratrskou válkou vítězné šlechty mozků, boj mezi individualistickým a socialistickým, egoistickým a altruistickým, pohanským a křesťanským duchem. Generální štáb obou stran se rekrutuje z duchovní vůdcovské rasy (Führerrasse) Evropy: Židovstva.“

   „Kapitalismus a komunismus jsou oba racionalistické, oba mechanické, oba abstraktní, oba urbánní. Šlechta meče definitivně dohrála. Účinek ducha, moc ducha, víra v ducha, naděje v ducha roste: a s ním nová šlechta.“ (Strany 32-33)

   „Co hlavně odděluje Židy od průměrného městského obyvatelstva, je, že jsou Inzuchtmenschen (pozn. překl: lidé, kteří se navzájem rozmnožují s pokrevně spřízněnými jedinci). Síla charakteru spojená s bystrostí ducha předurčuje Žida v podobě svých nejznamenitějších exemplářů k pozici vůdce městského lidstva, k nepravému stejně jako opravdovému aristokratu ducha, k protagonistovi kapitalismu stejně jako revoluce.“ (Strana 28)

   Smazat
  4. Vše by zůstalo jen bezvýznamný literárním pomníkem pomateného vizionáře, kdyby ... kdyby si knížku nepřečetl Max Warburg z Hamburku. Jak hrabě na sklonku svého života sám prozradil:

   „Počátkem roku 1924 nám volal baron Louis Rothschild: Jeden z jeho přátel, Max Warburg z Hamburgu, četl mou knihu (Pan-Europa – pozn. překl.) a chtěl nás poznat. K mému velkému údivu mi Warburg spontánně nabídl šedesát tisíc zlatých marek za účelem oživení hnutí během prvních tří let.“ (Ein Leben für Europa. Meine Erinnerungen. Kiepenheur und Witsch, 1966, str. 124-125).

   Smazat
  5. Jeblo asi Vám, nakoľko nechápete obsah napísaného textu. Tu sa nejedná o nenávisť voči židom ale o ich obdiv (majstovský humorný opis možnej životnej situácie).

   Smazat
  6. A Chujmer Debilovič mlčí jak zařezanej, páč ví že s IQ je v prdeli, zkrátka si vobřezanci najímaj jen tenhle lacinej xindl a na to i dojedou - na svou lakotu:)

   Smazat
  7. Anonymní3. srpna 2016 20:15

   Tak neter, sestra, nebo sestrenice? Tady nekomu z nenavisti k demokracii, EU a zidum uz uplne jeblo.

   demokracie je otrokarstvi copak nevite ze v recku se za svobodny lid povazovali jen mestane a elity ? na tyto line lidi pak pracovala armada nelidi ! toto je demokracie a tuto obhajujtete? tak stim bezte do arabie tam vam to zido-arabve pochvali.oni sami jsou degenerati a pres 50% arabu pochazi z incestniho svazku.naopak prirodni kultury znaji rody a tak vi kdo skym vytvori nejlepsi snatek.tito lide znaji az na 500 pribuznych ..co zname mi ?bratrance ,prapra dedecky a co dal?nic .vsechno slovanske zahubily zido-kretani ,islam a chazarska satanisiticka sionisticka nacisticka luza pod rouskou rimskokatolicke cirkve a jezuitu.Srat na nejake zidy vzdyt Eva je jen klon z Adamova zebra(Adam byl clovek) zidi nemaj dusi ani vedomi .. jen umi dobre kopirovat a pretvaret se .vyvolavat valky a genocidu a tvarit se ze oni za tim nestoji .. armenie byla taky vyvvrazdena turky a kurdy ale nikdo nerika zasadni vec a to tu ze slo o vyvrazdeni puvodnich armenu a ne armenskych zidu kteri se infiltrovali a zcela tuto zemi ovladli - s celou jeji infrastrukturou a pak si zajistily turky a kurdy na spinavou praci...porad ta sama pisnicka kam se podivate. Zidi muzou verejne vykrikovat ze je treba vyhubit slovany v holokaustu kterych pak zahyne pre 25milionu a nikdo se na tim nepozastavi ale vsichni budou plakat nad 5 miliony zidu (kteri pro sionisty jsou jen pod -zidy )? I ten posrany Hitler dostal od bankeru zaplaceno aby je vyhubil a preposlal do nove vznikajiciho izraele... zid stoji nad bohy nebo jen poslusne poslouch prikazy sveho otrokare a meni svet na otrokarsky system? spis to druuhe ..v judaismu .krestanstvi(nemyslim tim jezise) ani islamu neni nic o svobode ,o duchovnim rozvoji ani moralce..jen slepa oddanost ,tihy hrichu pre ktere se clovek podvedome neprenese protoze ani neni treba kdyz na vedome urovni vam to za desatky odusti vasi imani,rabi nebo papez.sexualni zvrhlosti odepiranim a ocernovanim sexu pornem,rozbijeni rodin a praktiky ne-tantrickeho sexu ktere lidske energie nesblizuji ale plitvaji jimi ve forme orgasmu s ejakulaci ( chazarsko zidovske zeny byly trenovany pro sex specialne pres oralni sex muze nepritele kontrolovat - cerna tantra) v bile tantere se orgasmus prozije naurovni vnimami stejne akorat ze se ejakulace - zivotodarna energie zadrzi a pak se rozvede do hlavy a zpet dolu az po chodidla a to je energeticka bomba ze muzete pak v zime jit vyvprovodit kamardku ven bez tricka ,kecat 15 minut a citite ohromne teplo ktere vas obklopuje..... zidovstvo je virus rakovina ,kanibalismus lidsta a prirody,vesmiru

   Smazat
 2. Chujmer Debilovič z 20:15 je schopnej ve svý imbecilitě obvinit a antisemitisimismu i Žida Davida!:))))))))))))))

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vole, když se někdo jmenuje příjmením David, ještě to nemusí být Žid!

   Smazat
  2. - http://www.cd89.cz/ceska-zidovska-prijmeni-d

   Často jsou z Ruska a používají jméno Ivan! Viz Ivan Klíma, Ivan Kraus a další ...

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.