Reklama

.

.

neděle 14. srpna 2016

(Olympijské) Armádní mezinárodní hry 2016

14. 8. 2016, zdroj zde

Včera skončily Armádní mezinárodní hry (AMH). Zde je pětiminutový sestřih zajímavých momentů z dvoutýdenního klání.


Na kanálu YouTube Ministerstva obrany Ruska zveřejnili video, které je sestaveno ze zajímavých záběrů, pořízených při AMH 2016.Ty skončily včera v podmoskevském Alabinu. Probíhaly na území Kazachstánu a Ruska od 30.7. do 13.8. Soutěžili vojáci z 19 zemí. Celkově zvítězili reprezentanti Ruska s 20 zlatými medailemi.
Ministr obrany Ruska Sergej Šojgu při zahájení her řekl, mimo jiné, že každý se chce pochlubit mistrovstvím, kterého dosahuje ve své profesi, tedy i vojáci, a že by bylo nádherné, pokud by spolu vojáci soupeřili vždy jen v takovýchto soutěžích.
Překlad a doplňující info: Ďouba


Světová antidopingová agentura (WADA) a její poskoci skřípou zubama, protože nenašli způsob, jak z armádních her vyloučit ruské, ale nejlépe i ostatní, soutěžící. Místo požadovaných vzorků moči jim vojáci poslali něco úplně jiného. Není proto divu, že si antidopingová inkvizice vybíjí vztek na invalidech.
P.S.: Poslední řádky berte jako pokus o vtip s hořkou příchutí.

19 komentářů :

 1. Pozeram mapu sveta,Europa pösobi na tej mape ako maly pluvanec.Pozeram staty,kontinenty,ktorych obyvatelia sa vydali na cestu do Europy.Co robia europania,aby nas nezadlavili?Nemci chlascu na Malorke,Svajcari sa zabavaju na s.parade,vsade sa risia sex.krivdy urcitych mensin.Nemali by sme sa aj my zamysliet,a pripravovat sa,az sa svet dovali k nasim hraniciam.Mözme sa smiat,ze Rusi robia cvicenia,ale zrejme dobre vedia,ze sice k nim migranti nechcu,ale je obrovsky zaujem o ich nerastne bohatstva.Ak chcu uchranit svoje obyvatelstvo,uzemie s im patriacim bohatstvom,musia sa pripravit.Aspon ze Rusi maju rozum,na rozdiel od eu.My zrejme budeme vitat dalsich europskych spoluobyvatelov ruzovymi balonikmi.M

  OdpovědětVymazat
 2. Někteří zde tu zjevně nechápou,že žijí v bolševické Evropě.Ne,že Rusko je bolševický stát...to Evropa je bašta komunistických prasat.Od komunistky Merkelová až po bolševického fanatika Barosa....https://cs.wikipedia.org/wiki/Jos%C3%A9_Manuel_Dur%C3%A3o_Barroso

  OdpovědětVymazat
 3. ĎouBalíku ty prase cenzorský mažeš jak stará děvka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 20:48 A dobře dělá. Na hrubý pytel hrubá záplata.

   Vymazat
  2. Když nikdo nebude mluvit,zaniknou slova.

   Vymazat
  3. Aj mne sa zda,ze tych komentarov tu bolo akosi viac.Ale niekedy mi obsach diskusii pripomina starsi nemecky vtip,,To sa zrazili 2 trabanty.Strasna tragedia.Dvaja mrtvy a 53 zranenych.Ti dvaja mrtvi boli soferi trabantov,a tych 53 sa zranilo v bitke o nahradne suciastky,,Obcas sa tu aj my mlatime,nie zrovna politicky korektne

   Vymazat
  4. 21:09 Když zaniknou slova hulváta 20:48 tak žádná škoda.

   Vymazat
  5. Dobře dělá, hulváte.

   Vymazat
  6. Sám seš ubohej a nesvépravnej potrat syfilitický děvky a toho zrzavýho zmrda Havleny!!!!!

   Vymazat
 4. Moc zajímavý článek a v závěru autor pobavil. Co jim to jen poslali ruští vojáci za vzorky?

  OdpovědětVymazat
 5. Kam se hrabou na naši slavnou armádu!!!
  To, jak jsme chrabře bránili americké rádio po 11.9., to byla akce! Celé 3 transportéry poslali, a dokonce 2 dojely !!!
  Takové bojeschopné armády se lekne celý svět, celý svět se zastavil v němém úžasu, jací jsou ti Češi kabrňáci, dokonce i lavory pod ty krámy dali, aby se domorodci na magistrále nepozabíjeli.

  OdpovědětVymazat
 6. Mažete příspěvky - to je mi pěkná demokracie .
  Nedivím se, že Vám ubývá čtenářů.
  Vymazali jste i můj, kde jsem se podivoval nad tím, proč se Rusové nedokážou pochlubit něčím jiným - třeba výstavbou nových bytů, nebo zvýšením důchodů atd - a stále pořád dokola jenom "udivují" své občany armádní technikou.
  Jsem zvědavý, kdy to občany už přestane bavit a militantní propagandu zabrhnou a začnou se ptát po těch bytech ..!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A že ty tvoji ussmani se o svoje válečný veterány a bezdomovce starají jedna báseň,chujmerovskej chcípáku!

   Vymazat
  2. 1254: Změň slovník, není Ti rozumnět.

   Vymazat
  3. 11:50 Mazání příspěvků a demokracie spolu vůbec nesouvisí. Představte si, že k vám domů přijde nějaký hulvát, pozvrací a pokálí váš byt a když ho vyhodíte a uklidíte jeho "příspěvky" začne někdo vykřikovat "to je mi pěkná demokracie". No řekněte sám, nebudet ho mít za blba?
   Ruským občanům jsou nové byty houby platné, pokud si je nebudou schopní ubránit. Mají s tím bohaté zkušenosti. Proto je zvyšování vlastní obranyschopnosti ještě dlouho "bavit" nepřestane.

   Vymazat
  4. 1450
   Rusko má nějaké zkušenosti s tím, že je někdo napadl ? Po skončení 2.světové války - více jak 70 let se nic takového nestalo !
   Naopak Rusko samotné má na krku několik velmi kontroverzních akcí, Afghánistán, Gruzie, před tím Maďarsko, ČSSR, nyní Ukrajinu atd..
   Je to národ válečníků - všimněte si jenom tady na NR kolik je publikovaných oslavných článků o ruské armádě !! Je to přinejmenším trapné, nechápu proč naše české publikační weby přebírají tu nejsprostší ruskou propagandu, která je určená stejně hlavně pro jejich vlastní obyvatele..

   Vymazat
  5. 16:28 Milý chlapečku (děvčátko), nic si z toho nedělej. Až budeš starší, tak možná pochopíš jak tomu je ve skutečnosti. Zatím si raději hrej. Děda.

   Vymazat
  6. 16:28 Když jsem byl jako ty, tak byla ještě válka. Taky jsem moc nerozuměl tomu co se děje. Ale aspoň jsem to viděl a pamatuji si to. A po těch 70 letech už trochu vím o co šlo.
   Myslím, že pokud se potřebného věku dožiješ, že bys na tom mohl být s porozuměním událostem také líp. Děda.

   Vymazat
  7. 16:28 Z vašich příspěvků je jasné, že nechápete. Není třeba to výslovně konstatovat. Když mluvíte o kontroverzních akcích Ruska, tak se laskavě podívejte na mapu. A porovnejte si to s akcemi USA, prováděnými v Afghanistánu, Iráku, Jugoslávii a jinde na "obranu vlastní bezpečnosti".
   "Nejsprostší ruskou propagandou" je podle vás výše uvedený článek, informující o mezinárodních vojenských hrách, kterých se zůčastnilo 19 států? A jak by jste v takovém případě nazval informace o vojenských cvičeních NATO, kde se nesoutěží ve vojenských dovednostech, ale jsou konkrétní přípravou na válku? Takových informací byla plná mědia a vy jste ani nemukl. Proč neprotestujete proti zvyšování našich výdajů na zbrojení a nehlásáte, že pozornost má být věnována především skutečným problémům obyvatel. A že jich není málo, třeba vámi zmiňované byty. Nejste tak trochu neobjektivní (eufeministicky řečeno)?

   Vymazat