Reklama

.

.

čtvrtek 25. srpna 2016

Osem rokov trvalo, kým vyšla pravda najavo.

25. 8. 2016     Hlavné správy (Na Slovensku neklamal verejnosť len tento web)
Božie mlyny dnes totiž domleli posledné klamstvá západných natovských mediálno-propagátorských posluhovačov o tom, že pravdu malo Gruzínsko. Nie, nemalo a priznáva to práve bývalá predsedníčka gruzínskeho parlamentu Nino Burdžanadze, ktorá nielen obvinila bývalého prezidenta Michaila Saakašviliho z rozpútania vojny v Južnom Osetsku (8. 8. 2008), ale aj z bombardovania jeho hlavného mesta Cchinvalu zakázanou muníciou.


V priamom prenose televízie Pirveli Burdžanadze vyhlásila, že „vojnu začal Saakašvili, nebojac sa to povedať“. K takému záveru, podľa nej, dospela komisia EÚ vedená švajčiarskou diplomatkou Heidi Tagliavini, ktorá študovala okolnosti tohto konfliktu.

„Saakašvili vydal rozkaz na obnovenie ústavného poriadku. Bombardoval spiace mesto zakázanou muníciou, používajúc kazetové bomby. Toto uznali tak v Európe, ako aj v štátnom departmente USA, toto skrátka gruzínske televízie už nepreonačia. Saakašvili spáchal zločin. Zatiahol štát do vopred prehratej vojny“.

Burdžanadze poznamenala, že o kazetových bombách nehovorila do tých čias, kým nasadenie zakázaných zbraní nepriznali medzinárodné štruktúry. Podľa jej slov na obnovenie vzťahov s Abcházmi a Osetínami treba prestať klamať a vyhýbať sa priznávaniu zodpovednosti Saakašviliho za vojnu.

„Hovoriac pravdu Abcházom a Osetínom ukazujeme nielen to, že potrestáme lídra štátu, ktorý nasadil silu proti vlastnému obyvateľstvu, ale aj to, že takíto sa k moci v Gruzínsku už nikdy nedostanú. Inak dôveru neobnovíme“, povedala bývalá predsedníčka gruzínskeho parlamentu a dnešná líderka opozičného „Demokratického hnutia“.

Na otázku novinára, či takýmito vyjadreniami neleje vodu na mlyn Ruska, povedala, že „realizácii ruských záujmov napomáhal práve Saakašvili, nakoľko pre Rusko bolo výhodné práve to, čo sa stalo, a Rusko teda mohlo nasadiť vojská v cchinvalskom rajóne a v Abcházsku“.

„Ak by sa Saakašvili správal normálne, tejto vojny by nebolo“, poznamenala. Nino Burdžanadze sa zdôverila, že dúfa vo víťazstvo v októbrových parlamentných voľbách, aby mohla napraviť vzťahy s Ruskom a obnoviť dôveru s Abcházmi a Osetínmi“.

„Pre Gruzínsko už nebezpečenstvo z Ruska nebude hroziť. Čo sa týka Západu, s ním budú nadviazané pragmatické vzťahy a nie vzťahy, založené na lži“, sľúbila Burdžanadze a vysvetlila, že táto „lož“ pozostáva zo šírenia klamstva o sľúbenom prijatí do NATO a EÚ gruzínskymi úradmi.

V. Mikunda s využitím vz.ru,

59 komentářů :

 1. zalovme v paměti!


  a napišme zde jména "vykladačů" tehdejšíko konfliktu Rusko ver. Gruzie poo 08.08.08.
  Jak ovlivňovali české vežejné mínění z min. zahraničí, , z ČT, jak Schwarzenberg, jak křivoústý Vondra a další, jak štvali Čechy proti Rusku.

  Napišmě jména křivých vykladačů, kterí za peníze, možná Sorosovy či jiné se znažili ovlivnit české veřejné mínění.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přestože už i ti Gruzínci přiznali pravého viníka války v Gruzii,ta naše prolhaná bezectná slouhovská politická hovada,počínaje Schláffendreckem a Zaorálkem konče to budou až do skonání světa svádět na Rusáky....a to samé se týká všech konfliktů na Stř.Východě,nebo té zhovadilosti na Ukrajině....důležitý je,že jejich sponzoři na všech těch svinstvech vydělávají za prodej voj.materiálu, ukradeného z armády a můžou jim vyplácet jejich zasloužené dividendy...

   Vymazat
 2. a na prvom mieste by mal byt Havel, trocha za ním Klaus a Zeman a iní . že?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ..samozřejmě,jsou všichni "jeden ta osumnáct a druhej bez dvou za dvacet"...sóó to všeci korve...

   Vymazat
 3. Vzpomínám si jasně, jak tehdy v Radiožurnálu hovořil jakýsi Palata z jakéhosi plátku zvaného Lidové noviny o "zákeřné ruské agresi". A tento, a jemu podobní hňupové, je a jsou tam dodnes. Chudák, kdo ten plátek čte.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Palata je vyléčený těžký alkoholik, abstinence mu neurony nenahradila.

   Vymazat
 4. Pozor, V Klaus se jako jediný v té době postavil
  za Rusko, v te dobe byl také proti radaru

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. S Klausem a jeho odmítavé názory na bombardování Srbska a válku Gruzie-Rusko, nelze jinak než s ním souhlasit.

   Vymazat
  2. Klaus má jiné hříchy k "proclení", nevím, zda je stačí odčinit.

   Vymazat
 5. Vzhledem k tomu, ze vpadli Rusaci do Gruzie a nikoliv naopak se jedna o dalsi ruskou agresi proti sousedovi.
  Z toho se prolhani komunisti nevylzete.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pepku Vyskoči, zdravím

   Vymazat
  2. Hoď si to ZMRDE ! Žiješ zcela zbytečný život a nikomu nebudeš chybět. A nám ušetříš práci !

   Vymazat
  3. Jen opravdový debil mele furt dokola to samé!
   Zjevný degeneráte,neschopný vnímat,četls vůbec ten článek?!Vypadá to že ne...

   Vymazat
  4. 16:04 To je hrozné, jak se ty Putinovy agentky množí. Už mezi ně patří i bývalá předsedkyně gruzínského parlamentu Nino Burdžanadze, i vedoucí vyšetřovací komise EÚ ohledně Gruzie, švýcarská diplomatka Heidi Tagliavini. A dokonce si dovolují tvrdit opak toho, co tvrdíte vy, a o čem vy nepochybně máte lepší informace. To je škandál velebnosti, co si to dovolujou!!

   Vymazat
  5. Takze znovu, komunisticti degenerati:
   bojovalo se v Gruzii nebo v Rusku?
   bylo ukradeno ruske uzemi, nebo uzemi patrici Gruzii?
   Z toho se rudi zvrhlici opravdu nevylzete.

   Vymazat
  6. Bojovalo se v Osetii, autonomní oblasti, kterou psychopat Saakašvili napadl raketomety a tanky (mmnohé z toho dostal od české armády zdarma!!!) Prasata z gruzínské armády bombardovali obytné čtvrti osetských měst, jejich útok měl genocidní charakter. Bylo by dobré, kdybyste si to estébacký udavači Štětino už konečně uvědomil a přestal lhát!

   Vymazat
  7. Tak opravdu naposledy, vlastizradny komunisticky prolhance:
   bojovalo se v Rusku, nebo v Gruzii?

   Vymazat
  8. Ruská armáda je v Gruzi s jejím souhlasem, tak tu necancej sračky!! Izraelci si taky nedovolej střílet na modrý přílby na Golanech, dobytku hovadskej! Čti zmrdáku pojebanej chazarskou děfkou: "Koncem roku 1993 se Národní Rada Gruzie kvůli neudržitelné situaci v zemi rozhodla vstoupit do SNS a umožnila rozmístění ruských jednotek, jež měly pomoci zmírnit kritickou situaci." - http://www.valka.cz/13664-Rusko-gruzinske-vztahy-a-valka-o-Abchazii-a-Jizni-Osetii-2-Gruzie-a-narodnostni-mensiny

   Tak proč by se mělo bojovat někde jinde než tam kde má Rusko posádku na žádost samotný Gruzie, hovade debilní! Moc mě neser hajle zkurevenj, páč tě taky můžu chytit a pak bys ti urazil ten tvůj nahnilej mozol mezi ramínkama co se s ním otíráš o slídu kterej tu zanechává takový cancy debilní lhavý!

   Vymazat
  9. oprava: hajzle ... a (kterej) ...

   Vymazat
  10. Pravda - existuje rozdíl! Modrý přílby by buď utekly nebo jako NATOsráči v Bosně (tzv. K-fór!) by koukali, jak si to spolu vyřizuje armáda se "separatisty", kdežto Rusové poté co na jejich vojáky začaly dopadat ostrý granáty, přešli do protiofenzívy. Jenže ty zkurvenej pračůráku - až za tři dny zasrane - za tri dny!! Tři dny už fašounský kurvy štvaný agentem CIA kravatožroutem z Tiflisu vraždily Osetince, když jim zlomila ty vrahounský čpáry ruská armáda! A kdybych jim velel já nebo Jehoo blahorodí Igor Ivýnyč místo umírněného pana Putina, tak si zmrde prašivej piš že by kravatožrout odvis v Gruzii v prezidentským paláci na lustru!!! Jako odvisneš ty zkurvenče z chazarský lejnolíhně, až se potkáme!
   Viš vůbec hovado jaká maličkost oproti tomu co ten krypl zkurvenej gruzínskej spáchal stačila tvejm zločinejm pasákům k tomu, aby napadli svrchovanou Panamu, zabili tam na 4 tisíce civilů a pak zatkli prezidenta země a odvezli ho do USRaelstánu! Rus moh se Saakašvilim udělat to samý desetkrát!

   Cituji:

   "Dne 7. srpna gruzínský prezident Michail Saakašvili vyhlásil jednostranné zastavení palby, vyslovil ochotu vyjednávat o autonomii Jižní Osetie a navrhl, aby Rusko garantovalo řešení, které by přineslo mír oblasti. Avšak již v noci na 8. srpna (den zahájení letních olympijských her v čínském Pekingu) gruzínské dělostřelectvo zahájilo bombardování osetských vesnic a gruzínská armáda začala s vojenskou operaci s cílem dobýt hlavní město Jižní Osetie Cchinvali. To se jim 8. srpna v noci a dopoledne téměř povedlo. V prvních hodinách si konflikt vyžádal 15 mrtvých vojáků z ruských mírových sil v Jižní Osetii a několika set civilistů, Sergej Lavrov mluvil o 1500 mrtvých." -https://cs.wikipedia.org/wiki/V%C3%A1lka_v_Ji%C5%BEn%C3%AD_Osetii_(2008)

   A ještě zkus lhát, zasrane jeden hebrejskej, zkurvenej, špatně zplynovanej ...

   Vymazat
  11. Vaše rasistické dovětky a nadávky bohužel zcela anulují jinak věcně dobře vyargumentovaný postoj. Škoda.

   Vymazat
  12. "Panamská vláda zahájila vyšetřování americké invaze do Panamy z roku 1989, která stála život nejméně dvě stovky civilistů. Zvláštní komise bude mimo jiné požadovat zpřístupnění archívů USA, aby vyjasnila například i přesný počet obětí a mohla rozhodnout, zda mají jejich rodiny nárok na odškodnění. Cílem americké invaze bylo svržení diktátora Manuela Noriegy ... Cílem vyšetřování komise, která má první zprávu předložit v prosinci, je zejména určit počet obětí invaze. V něm se zdroje podstatně liší. Podle USA zemřelo při invazi 202 civilistů a 23 amerických a přes 200 panamských vojáků. Podle OSN bylo mrtvých civilistů na pět set, Panamská národní komise pro lidská práva (CONADEHUPA) uvádí 3500 obětí z řad civilního obyvatelstva. Přes 27 tisíc amerických vojáků vpadlo do Panamy 20. prosince 1989, necelý týden poté, co panamský parlament v čele s Manuelem Noriegou vyhlásil válečný stav s USA. Někdejší informátor americké CIA Noriega ovládal Panamu od roku 1983 jako vrchní velitel ozbrojených sil. Po americké invazi se Noriega několik dní skrýval na vatikánské diplomatické misi v Panamě, než se 4. ledna vydal Američanům." - http://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/amerika/panama-vysetruje-invazi-usa-z-roku-1989-chce-znat-pocet-obeti_391675.html

   Takže Noriega jen slovně vyhlásil válku, ani nevystřelil! A jeho země byla napadena a on zatčen! Zabity stovky až tisíce civilistů! A Saakašvili sice válku hubou nevyhlašoval, ale hned střílel a zabil 15 vojáků ruské mise v Jižní Osetii a navíc stovky civilistů - tedy přesně opačná situace než v Panamě! Rusové nemají jednat asymetricky!! Mají kopírovat přesně hnUSáky! Tedy - jak vy v Panámě, tak my v Gruzii!! Tak jako Panáma je "zájmová sféra" alias "zadní dvorek" Yanků a oni se cítí povoláni tam na základě Monroeovy doktríny "dělat pořádek" tak stejně je Zakavkazsko "zadním dvorkem" Ruska a jak tam hnUSák strčí makovici, maj plný právo mu jí ustřelit! Oni se taky mohli posrat když pan Castro pozval do své svrchované země sovětské raketové vojsko! A hovno jim mělo bejt po tom! Podle natovský pseudologiky!

   Vymazat
  13. Pekne se do tech lzi komunisti zapletate. Abchazie i Osetie patrily Gruzii, stejne jako jako Krym, Luhansko a Donecko patrily Ukrajine. Podnestri patrilo Moldavii. A Sudety i Podkarpatska Rus patrily Ceskoslovensku.
   Putin ani Hitler nemeli pravo ta uzemi obsadit.
   Zastavat se kradeze cizich uzemi zlocinnymi diktatory dokazou jen komunisticka ci nacisticka prasata.

   Vymazat
  14. 22:38 - já jsem Rasen! A jsem hrdý rasen! Je to přirozené! Opak je nepřirozený a zločinný - tedy mor xenofilie šířený nosatými chazarskými filckonoši té od jejich líhně odpadlé ohavné vopejzelé filcky, co tu židolži cyntá na slídu ohavným, leč těmto podlidem tak vlastním způsobem! Tento hnus jenž sebe považuje za "chytré", ba až "přechytralé" už 1300 let parazituje na naší rase!! Od pádu Gibu, přes který s Tárikem přišli nosatí otrokáři - skuteční vládci Cordobnského chalífátu! A za nimi v zádech jde smrad a lež jako dva nebozští sourozenci! Je třeba se toho postupně zbavovat! Ty největší zvrhlosti obecně vsunuté nám do podvědomí stále žijí! I tady, bohužel! Celý dějiny vyměnili za lži a mýty, které prohlásili za pravdu a dokonce uzákoněnou (některé z nich)! Bude to velký úkol příštích generací toto svinstvo smést z tváře Země i s tímto zhoubným xindlem ...

   Vymazat
  15. Abchazie, Gruzie, Malorusko, Novorusko Bessarabie patří Ruské říši!!! Idiote! Sudety neexistují! To je pohoří čásečně zasahující do Českého království, debile! Podkarpatská Rus xindle zajebanje patří k Uherskému království!

   Hitler neměl pouze právo dělit České království, kde Němci byli pouze národními hosty! Ale měl plné právo si vzít východní marku! A to také činil na jaře 1938 a rovněž měl právo rozbít židozednářskou ČSR! Ovšem království dělit neměl!To bylo antihistorické a Němci za to zaplatili odsunem! Měl celé České království vsunout do Říše! V jeho historické hranici bez dělení na čechy a Němce!

   Pan Putin má právo zrušit tzv. Ukrajinu a nakopat Haličáky co si začli v c. k. rakouských službách říkat "Ukrajinci" do prdele! Od Andruševa je Kyjev jasně provždy ruský!!! Lemberk je jejich a když na něj nevznese národ Rzecz, tak ať tam táhnou! Babaj to řek dost jasně, ne šmejde?!?! Neposlouchals nebo co, zas? Debile - cituju: "Nam nůžna Kyjevskaja Rus a vam - děěěěngi!".

   Vymazat
  16. Neřiká to snad dost jasně ty šmejde, co?!? ! Neřiká?!?!- https://www.youtube.com/watch?v=o2YU-EGzYgM

   Vymazat
  17. Už jak pozdravil posluchače tak jasně říká: "Zdravstvujtě žítěli Ukrajiny - v budeščem "ukrajiny" Rosiji!!!" - rozumíš hovade? Pojem "ukrajina" je opakem "centriny"! Tedy je centrální Rusko a kolem něj jsou pohraniční marky!! Tedy ty tzv. "ukrajiny"!! Tam car usídlil svobodné znevolnictví vyvázané rolníky - vojáky, tzv. kozáky!! Jako je právě Babaj! T je jejich zem!! Ty hovade! Ukrajiny byly i na severub- třeba tzv. karelská ukrajina! Německá říše zase měla tzv. marky - na východě. Byla to braniborská marka, moravská marka a východní marka (Ostmark - Rakousy).

   Vymazat
  18. Svou Rusko Risi si muzes do sve rudohnede zadnice, uchyle.
   Ten zaostaly narod by mel sedet na zadku a byt rad, ze od neho kupuji civilizovane zeme ropu a plyn.

   Vymazat
  19. Jen dodám, že ti usedlí tam kozáci měli za úkol bránit okraje říše! Tedy území ležící u kraje Ruska!! A v čele těch kozáků byli volení hejtmani. Z toho pak vznikl pod polskou okupací Kyjevský hejtmanát! A na jihovýchodě zase Záporožská Síč, která byla podrobena Osmany. Obě tato území se ale osvobodila za povstání Bogdana Chmelnického a navrátila se Rusku! Protože k němu patří a odervána byla včetně církve polskými papeženci násilím. V roce 1670 definitivně prohráli a Kyjev vrátili k říši! (v Andruševu).

   Vymazat
  20. 23:21 - o to jste vždy marně usilovali, nakonec tu lopatu kterou jste chystali jim použili na vás, ty buzerantská hnilobo z chazarský špatně utřený prdele:))) Ale začněme od začátku ... tedy alespoň toho vědomého, jasně zdokumentovaného: V podstatě to začalo už dávno, ale hlavní útok na Rusko začal v období kdy židozednářští bankéři už měli Velkou Británii i USA pod palcem a začali své konečné tažení za světovládou, tedy především za zničením země, která jí překáží nejvíce - Ruska! Tedy na přelomu 19. a 20. století, kdy kabalou dosazený prezident Theodore Roosvelt ohlásil "příchod amerického (rozuměj židovského) století". Něvěděl jsem jak mnoho investovali do vyzbrojení Japonska i do diplomatické aktivity vedoucí ke konfliktu obou zemí a to za účelem dosažení vojenské porážky Ruska. Cílem byl rozvrat a revoluce v Rusku. Učili nás ve škole bolšáni, že pop Gapon byl agent carské ochranky a že nebohé mužiky s portréty cara vedl k Zimnímu paláci na její pokyn jako provokaci. Ale bylo to úplně jinak a Gapon v tomto dramatu hrál druhé housle. Ty první drželi v rukou agenti placení Wall streetem, nájemní zabijáci, ne nepodobní těm z Majdánu, s puškami v rukou na skrytých místech. To oni spustili palbu na palácovou stráž a té pak nezbylo než ji opětovat. A byl to tady - "Krvavá neděle"! Ihned nato se bandy organizovaných sionistů ze strany Bunt začaly pořádat nepokoje a stávky v Oděse, Chersonu a Nikolajevu i na jiných místech v Rusku, došlo ke vzpouře na křižníku Potěmkin atd. atd. Vše dobře připravené, přesto - nevyšlo jim to! Do čela Ruska se postavili schopní politici kteří revoluci potlačili a přivedli Rusko do roku 1913 k takovým ekonomickým výsledkům, že se začalo hovořit o "ruském hospodářském zázraku"!. To obřezaní páni ze zámoří nemohli jen tak nechat, to dá rozum a tak začala další kampaň, tentokrát zaměřená na vyvolání rusko-německého konfliktu, ve kterém by se obě prudce se rozvijející velmoci pokud možno vzájemně zničily. To se podařilo, ovšem chybička se vloudila - Londýn sám chtěl zůstat stranou. Ovšem při zásadním hlasování o vstupu do války se nepodařilo včas eliminovat (podplatit) jednoho poslance Dolní sněmovny:) Takže nezbylo než se toho zúčastnit jako spojenci Ruska. Ovšem pořád tu byl rezervní plán, na kterém se pánové z City i Wall street shodli a který nejlépe vyjádřil plukovník Edward Mandell House, poradce prezidenta Wilsona. Ten totiž na dotaz svého pána jaké varianty vývoje se nabízejí prohlásil zhruba toto: "Pokud vyhrají Spojenci (rozuměj GB, Francie, Rusko), bude to znamenat že do Ruských rukou padne Východní Středomoří, celý Balkán, část Turecka a Persie. Ani vítězství Německa nebude lepší. Proto navrhuji vytvořit koalici proti Německu bez Ruska". To ovšem znamenalo provést operaci, na jejímž základě by Rusko z války vystoupilo. Jejím základním předpokladem bylo oslabit monarchii, což na sebe vzala zednářská rezidentura v horních patrech ruské politiky. Nejprve odstranili "Svatého muže" Grigorije Rasputina, který vůbec nebyl vožrala a děvkař co si nevidí na špičku nosu, jak nám ho líčila sovětská propaganda! Naopak! To on zabránil válce již v roce 1912, když cara odvrátil od účasti v tzv. první balkánské válce proti Turecku, spojenci Německa. Proto na něj byl spáchán atentát, z něhož se vylízával 3 týdny. A během těch 3 týdnů došlo k sarajevské provokaci a vstupu Ruska do války.

   Vymazat
  21. Ovšem Rasputin po svém návratu usiloval o uzavření separátního míru s Německem, což by znamenalo katastrofu pro plány Londýna a Washingtonu. Proto musel zemřít a s ním i monarchie. K jeho vraždě byl zjednán kníže Jusupov, britský agent, zverbovaný již za studií v Londýně stejně sexuálně zaměřeným špionem MI5 (šlo o transvestity - tehdy trestné jednání). Pád Rasputina znamenal krizi monarchie, paralyzoval cara a znemožnil mu správně reagovat na únorové události v hlavním městě. Prozatímní vládu zprvu vedl monarchista Lvov, který byl po červencovém puči nahrazen zednářem Kerenským. To byl spolužk Uljanova, známého jako Lenin. Tento muž žil ve švýcarské emigraci, když byl osloven dobrodruhem a obchodníkem se zbraněma, německým a ruským socialistou židovského původu Alexandrem Parvusem (vl. jm. Helfland). Tento muž zařídil skrze kontakty v německém genštábu tu známou Leninovu cestu v "zaplombovaném vlaku" do Ruska. Ale už předtím Parvus vydatně podporoval ruské bolševiky finančně a udělal Leninovi, na kterého v době kdy byl v emigraci Rusové téměř zapoměli pořádné "Pý Ár", jak se dnes říká, když nechal v Pravdě (noviny bolševické strany) umístit jeho portréty s titulem "vůdce Revoluce se vrací" apod. Prozatímní vláda řízená agentem Kerenským by mu předala moc dříve či později. Červencový puč byl zorganizován pouze proto, aby mohl být Lvov v její čele nahrazen právě Kerenským. Čekalo se totiž na to, až bude moci kontingent USA nahradit výpadek ruské armády na straně Dohody. Ta situace měla nastat na jaře 1918. Ovšem! Události uspíšil ruský vlastenec, generál Kornilov, který celou hru prohlédl a zahájil tažení na Petrohrad. Kerenský odkryl karty a spojil se de facto s Leninem. Umožnil Trockému, kterého na kauci propustil z vězení již předtím, vyzbrojit Rudé gardy a ti pak agitací vojska Kornilova zastavili a generála zatkli. Poté obsadili Zimní palác bez odporu a Kerenského nechali jakoby "utéct v přestrojení za ženu", což se ukázalo jako kec a propaganda. Kerenský normálně odjel vlakem do Murmanska a pak lodí do USA ke svým chlebodárcům s plným požehnáním Leninovy vlády. Moc nad Ruskem pak získali agenti Wallstreetských finančníků, což si ovšem nechtěl nechat líbit nežidovský kapitál a proto začal boj různých frakcí uvnitř Ruska, známý jako občanská válka. Z ní vyšli vítězně Židé (tedy ve smyslu jak samotní židobolševici - vítězi občanské války, tak jejich zámořští páni - vítězi většiny "tendrů" na zadlužení zrodivšího se SSSR), ovšem dočasně. Rusko spělo ke konci své existence jako národní stát, mělo se stát "vlastí světového proletariátu", tedy pustinou, kde si různí dobrodruzi z celého světa začali podávat ruce, rozkrádat státní bohatství a zakládat různé kibucy a komuny. Lenin jim dal skvělý nástroj - NEP! Těmto šíbrům se začlo říkat "nepmani". Mezi bolševiky bylo ale pár vlastenců-panslavistů, z nichž pak jeden významný a chytrý, ač sám osetského původu. Josef Stalin. Jeho thermidor tyto plány zhatil a pátou kolonu Wallstreetu v čele s Trockým rozdrtil. On aniž by vzbudil jejich nevoli, je rozklížil, postavil proti sobě navzájem a postupně zlikvidoval jednoho po druhém. Pak nahradil většinu kádrů v policii, armádě a orgánech strany lidmi různých národností s převahou té ruské - to byl zásadní zlom. A židovské bankéře nahradil nežidovským kapitálem, což se ihned projevilo tím, že místo půjček se na Urale a v Donbasu začaly pod dozorem amerických inženýrů budovat skutečně výkonné fabriky těžkého strojírenství, aby byla zajištěna obranyschopnost země.

   Vymazat
  22. Problém byl ten, že trockistická kamarila se zavázala za poskytnutou půjčku v roce 1925 zřídit židovskou autonomii na Krymu. Termín byl stanoven do dvaceti let (mezitím byl jako náhrada nabídnut Birobidjan u mandžuských hranic, ale Žídé trvali na území u moře). Stalin pro tento účel vybral část poloostrova osídlenou do té doby Tatary, kteří byli odsunuti do jiné oblasti ve vnitrozemí, což zdůvodnil bezpečností (za války si klíďo píďo zřídili svůj "chanát" v zádech o Sevastopol bojující Rudé armády). Konečné řešení autonomie bylo odloženo na rok 1954. Ovšem to už připadlo na Chruščeva a ten to řešil "šalamounsky" - přehrál problém na vládu USSR v Kyjevě. Židé nakonec nedostali nic, ale v té době již měli jistý Izrael, tak to ztratilo na aktuálnosti. A co se týká srovnání s Hitlerem - ale jo! I on se jak napsal pan Komrska ve své knize Jak se penězoměnci zmocnil vlády nad světem, "emancipoval od Žida" úplně stejně jako Stalin! Ale byl tu přeci jen rozdíl a to zásadní: Hitler často mluvil o nadvládě mezinárodních bankéřů nad Západem, ale nakonec se stal loutkou v rukou těchto převážně Židů a to i díky masové propagandě, tisku, rozhlasu a filmu, který byl židovskou lobby zcela ovládnut a dán do jejích služeb ... a začteš-li se do Mein Kampfu nepředpojatě a opravdu pozorně, zjistíš, že Hitler nechtěl bojovat s ruským národem! Naopak! Vycházel z Bismarckovy predikce spojenectví s Anglií a Ruskem, ovšem Ruskem svobodným, tedy národním. Ne tím, jaké bylo v době kdy knihu spolu s židem Moritzem v Landsbergu smolili. To byl rok 1923 a tehdy nad Rusí ležel temný stíh Chazara Bonsteina a jeho kamarily. A Hitler si toho všímá a píše, že "... tento ruský národ byl povalen Židy a není naděje že by znovu povstal ke své dávné velikosti!". A v tom se zásadně zmýlil! V Rusku byl žid-Chazar poražen velkým mužem - Stalinem! Pomalu a nenápadně, tak, že si toho mohl všimnout jen velmi bedlivý pozorovatel. A Hitler se bohužel o tuto zásadní změnu nikterak nezajímal, ba naopak! Hloupě se nechal napálit západními politiky pomalu a jistě posouvat k agresi na Východ. Když si svůj omyl uvědomil, bylo již pozdě. V berlínském bunkru na konci dubna 1945 pouze vyslovil víru, že "Velký východní vůdce", jak Stalina nazval, dokáže čelit mezinárodnímu židovi lépe. Nemohl tušit, nakolik Stalina obklopuje zrada (domníval se mylně, že Stalin nechal celou 5. kolonu vystřílet a litoval toho, že sám tak neučinil) a že se agentům banksterů nakonec podaří Stalina zavraždit a nahradit ho svými pacholky na čele s židem Solomonem Pearlmuterem (jak se doopravdy jmenoval Nikita Chruščov). A následná fáze "studené války" po roce 1957 byla už jen divadýlkem pro pitomce ... (více se o tom dá vyhledat pod heslem Operace Anti-Stalin na Google). Tvý ohavný smrdutý pasáci buzícká filcko, se s příchodem Pearlmuttera jistě zaradovali, ale jejich chvíle přišla až se zrádcem Gorbačovem a jeho imbecilním nástupcem ochlastou Jelcinem. Vašim plánům ale udělal definitivní mat pan Putin ...

   Vymazat
  23. Jen bych rád dodal k 23:27 - Stalin nebyl vlastenec - panslavista, anýbrž vlastenec - eurazijec!
   Totiž panslavismus je rezidentůra chazarských Atlantistů - bacha na to! - http://www.irucz.ru/prilohy/Dugin-Velka-valka-kontinentu.pdf

   Vymazat
  24. Bývalé carské Rusko bylo bezpochyby infikováno idejí panslavismu. Nové nacionální Rusko by bylo z této infekce navždy vyléčeno. Ačkoli byla panslavistická myšlenka vlastně jen povrchovým proudem a nemohla se nikdy zakořenit v širokých lidových vrstvách, tedy přece jen v průběhu posledních padesáti let před válkou určovala veřejný život v Rusku.

   Panslavismus vznikl ještě v první polovině minulého století a vyčerpal se z počátku v teoretických a básnických projevech nad příbuzenstvím slovanských národů, jejich řečí a zvyků. Velmi brzy se však vmísily do těchto vědeckých a vzletných snah i politické zájmy – útlak Bulharů a Srbů v Turecku a pod. To byla doba sentimentalismu. Soucit se slabými a potřebnými, přání pomoci malým křesťanským národním kmenům proti nevěřícím – to bylo tehdy ve společenských kruzích veškerých evropských národů běžné. V samém středu tohoto dění vznikla válka Ruska s Tureckem 1877-1878, jež skončila osvobozením Srbů a Bulharů. Samostatnost těchto států stála syny Ruska hodně krve. Přinesené oběti posílily pochopitelně panslavistické mínění v Rusku. V oné době najdeme mezi vynikajícími slavisty vedle vědců a teoretiků i vlivné politické a vojenské vůdce, kupříkladu Černyševa, Skobeleva, Ignatěva aj. Tito muži hráli v ruské společnosti velkou roli a měli pro ruský osud velký význam. Oni se věnovali s fanatickou horlivostí propagaci panslavismu a udělali z něho mohutný a vlivný faktor jak ve vnitřní, tak i v zahraniční politice. Panslavistické úsilí bylo přizpůsobeno nacionálnímu charakteru a dosáhlo pod vládou Alexandra III. svého největšího rozkvětu.

   Dvě politické události na tento vývoj zapůsobily velmi silně. Obě ležely mimo možnosti ovlivnění ruským národem. Jednou z nich byla odchylka Německa a Rakousko-Uherska od základních linií politiky Bismarcka. Už Berlínský kongres petersburgskou společnost a tím i ruskou veřejnost zklamal. Tradiční a po staletí pevné přátelské vztahy mezi Ruskem a Německem, které našly své vyjádření ve Svaté alianci, se uvolnily a rozvázaly. Po slavné éře Wilhelma I. a Bismarcka se zapomnělo na péči o společné zájmy Ruska a Německa. Mezi německými politiky se projevil příklon k západu, veškeré naděje a myšlení bylo zaměřeno na západní Evropu a lidé tohoto smýšlení začali zaujímat vůči Rusku odmítavý až nepřátelský postoj!

   Vymazat
  25. Druhou událostí byla tajná smlouva uzavřená mezi Alexandrem III. a Francií. Tento nepřirozený svazek mezi autokratickou a patriarchální monarchií a neklidnou, vždy po revanši toužící republikou, měl být určitou protiváhou k již zmíněnému postoji Německa. Francouzské intriky využily bez váhání panslavismu jako vítaného prostředku k dávno vytčenému cíli a Německo a Rusko navzájem odcizily. V posledních letech vlády Nikolaje II., který politiku svého otce přímo zbožňoval, dosáhl panslavismus svého vrcholu a byl vládou oficiálně uznáván a podporován. V Petersburgu a ve všech hlavních slovanských městech Evropy se začali objevovat hlasatelé a propagátoři panslavismu jako houby po dešti. Ideu panslavismu podporovali hlavně ke svému osobnímu a politickému prospěchu. Před mohutným carským Ruskem se skláněly veškeré malé slovanské národy, přísahaly mu lásku a oddanost – a dostávalo se jim za to pravidelné podpory. Ve své většině byl však panslavismus ruskému národu jako dříve celkem lhostejný a považoval tuto ideu právem za zbytečnou a cizí.

   Politický panslavismus byla chybná myšlenka. Představme si například jen následky, kdyby Německo namísto úplně srozumitelné a přirozené starosti o němectví kultivovalo a propagovalo pangermanismus, který by hledal nejen pospolitost, nýbrž i spojenectví všech germánských zemí. Hlavní kontingent obyvatel Ruska se skládal ze Slovanů. Nesmí se ovšem zapomínat, že vedle toho ještě mnoho ruských státních občanů patřilo k jiným národnostem, které se slovanstvím neměly nic společného. Mohu jmenovat například baltské a volžské Němce, národní kmeny Kavkazu, Tatary, Kalmyky, Baškirce, Kirgizy, Burjaty a finské kmeny. Oni všichni byli v průběhu staletí věrnými syny říše, poddaní cara a bojovali pod ruskou vlajkou pro Rusko. Naproti tomu byl čistě slovanský národ Poláků v celém průběhu tisícileté historie Ruska jeho zapřísáhlý a nesmiřitelný nepřítel.

   Vymazat
  26. Vnucovat národům panslavistický názor a ideu bylo jistě nespravedlivé, lživé a zhoubné – zvláště co se týká zahraniční politiky Ruska. Právem se tážeme, zda byl ruský stát vůbec oprávněn nasazovat své prostředky a vojenskou sílu pro jiné slovanské národy. Směla a měla být ruská krev prolévána pro osvobozování a samostatnost malých slovanských národů? Politický a rozumový důvod dává zápornou odpověď. Rusko nemělo právo svoji zahraniční politiku jednostranně orientovat vychytralou idejí, jakou byl panslavismus. Dějiny tento omyl jako takový jen potvrdily. Rusko musí za svoji chybu těžce pykat, neboť zatímco státy, kterým Rusko pomohlo, jako Československo a Polsko (1) posílily a skoro propadly velikášství, ruská mocnost se rozlomila a ruské obyvatelstvo na sobě pocítilo bolševickou panovačnost a zhoubu.

   Někdejší Ruskem opatrované malé slovanské národy nejenže odepřely Rusku svoji pomoc, nýbrž usilovaly i potom pro své malicherné hospodářské zájmy využít strašlivou situaci Ruska a přihlížely s klidnou myslí bojům ruských nacionálních sil proti bolševikům, které dokonce podporovaly, když jim to přinášelo výhody.

   Ještě jednu okolnost nutno brát v úvahu. Nové slovanské státy, které byly západními mocnostmi vytvořeny a podporovány, se přikláněly již dávno předtím k Francii a byly nyní jejími poslušnými vazaly a sluhy. Francouzská politika využila panslavistickou myšlenku pro své účely, Rusko z ní melo jen škodu. Roku 1914 bylo ještě mocné a disponovalo významnými prostředky a vlivem. Panslavismus rostl a rozvíjel se jako jedovatý škůdce. Je jenom přirozené, že tento růst obzvlášť v Rakousko-Uhersku, jež sdružovalo pod svým panstvím různé slovanské národy, vyvolával nevůli a otevřený odpor. Panslavismus se stal zdrojem svárů a důvodem ke katastrofálním konfliktům, které kulminovaly světovou válkou.

   Vymazat
  27. Zdroj s odkazy v textu ZDE - http://nassmer.blogspot.cz/2010/10/cesti-legionari-na-sibiri.html

   Vymazat
 6. 16:04 ty musis byt definitivne jeden z curaku ze stranek www.nezvedavec.org a to nick: ben hur nebo krakatit nebo prazak nebo et67 nebo leho nebo mikin i jini nebo snad dokonce zeby pica dana? tak se tam lide kouknete na tu chatru !!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pro 16:04 Nechci Tě urážet, ale jsi opravdu vůl! V.J.Horák

   Vymazat
  2. 16:04 je ulhané prase a z toho se opravdu nevylže.

   Vymazat
  3. On ten zmršenec - asi židáckej, páč jen ti tak žvaněj dokola obehraný lžisračky vydávaný jimi za fakta, netuší, že ruská armáda je v Gruzi s jejím souhlasem! "Koncem roku 1993 se Národní Rada Gruzie kvůli neudržitelné situaci v zemi rozhodla vstoupit do SNS a umožnila rozmístění ruských jednotek, jež měly pomoci zmírnit kritickou situaci." - http://www.valka.cz/13664-Rusko-gruzinske-vztahy-a-valka-o-Abchazii-a-Jizni-Osetii-2-Gruzie-a-narodnostni-mensiny

   Tak proč by se mělo bojovat někde jinde než tam kde má Rusko posádku se souhlasem OSN a na žádost samotný Gruzie! To je děsivej debil, když není schopnej pochopit tak jednoduchou záležitost! Osetinci a Abcházci nechtějí být součástí žádný Grúzie!

   Vymazat
 7. Pekne se do tech lzi komunisti zapletate. Abchazie i Osetie patrily Gruzii, stejne jako jako Krym, Luhansko a Donecko patrily Ukrajine. Podnestri patrilo Moldavii. A Sudety i Podkarpatska Rus patrily Ceskoslovensku.
  Putin ani Hitler nemeli pravo ta uzemi obsadit.
  Zastavat se kradeze cizich uzemi zlocinnymi diktatory dokazou jen komunisticka ci nacisticka prasata.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Abchazie, Gruzie, Malorusko, Novorusko Bessarabie patří Ruské říši!!! Idiote! Sudety neexistují! To je pohoří čásečně zasahující do Českého království, debile! Podkarpatská Rus xindle zajebanje patří k Uherskému království!

   Hitler neměl pouze právo dělit České království, kde Němci byli pouze národními hosty! Ale měl plné právo si vzít východní marku! A to také činil na jaře 1938 a rovněž měl právo rozbít židozednářskou ČSR! Ovšem království dělit neměl!To bylo antihistorické a Němci za to zaplatili odsunem! Měl celé České království vsunout do Říše! V jeho historické hranici bez dělení na čechy a Němce!

   Pan Putin má právo zrušit tzv. Ukrajinu a nakopat Haličáky co si začli v c. k. rakouských službách říkat "Ukrajinci" do prdele! Od Andruševa je Kyjev jasně provždy ruský!!! Lemberk je jejich a když na něj nevznese národ Rzecz, tak ať tam táhnou! Babaj to řek dost jasně, ne šmejde?!?! Neposlouchals nebo co, zas? Debile - cituju: "Nam nůžna Kyjevskaja Rus a vam - děěěěngi!". Neřiká to snad dost jasně ty šmejde, co?!? ! Neřiká?!?!- https://www.youtube.com/watch?v=o2YU-EGzYgM

   Ten by ti tu tvou buzerantskou prdel pokřtil. Ale bajonetem!:))) Smrade vopejzelej s hnijícím mozolem svinstva místo hlavy ...

   Vymazat
  2. Už jak pozdravil posluchače tak jasně říká: "Zdravstvujtě žítěli Ukrajiny - v budeščem "ukrajiny" Rosiji!!!" - rozumíš hovade? Pojem "ukrajina" je opakem "centriny"! Tedy je centrální Rusko a kolem něj jsou jakési pohraniční oblasti, ve Svaté římské říši známé jako marky - ty tzv. "ukrajiny"!! Tam car usídlil svobodné znevolnictví vyvázané rolníky - vojáky, tzv. kozáky!! Jako je právě Babaj, co tvou nosálama ojebanou prdel seznámí s rozpálenu ocelí! To je jejich zem!! Ukrajiny byly i na severu- třeba tzv. karelská ukrajina! Německá říše zase měla tzv. marky - na východě. Byla to braniborská marka, moravská marka a východní marka (Ostmark - tedy Rakousy). Tady prostor pro vás od smrdutých lejnolíhní chazarských kaganů z Wallstreetu a London City odpadlé neroztomilé jarmulaté filcky rozhodně není ... a nebude!:)))

   Vymazat
  3. 23:21 - jo ve smyslu olupování národů a parazitismu zdaleka na tvý zmršený zlodějský pasáky s obřezanou malou (a u jejich poskočů jakým jsi i tou veklou) hlavou nedosahují, ale ve schopnosti sestroji dokonalou a přesnou techniku, která vás dokáže smýst z povrchu světa a oosvobit od vás lidstvo nejen nejsou zaostalí, ale naopak vás vysoce předčí! Blíží se čas kdy se o tom budete moci přesvědčit, xindlové zkurvený! A živí budou mrtvým závidět, páč budete hníst zem zaživa! Aby tak dříve než ty vaše z mizerie arijských lidí zbytnělý ošklivý mrchy prohnojí půdu, tuto vaše zlodějský čpáry ještě v předsmrtných křečích i řádně nakypří! Takto zúrodněná zem dá pak žírný chléb příštím, šťastným generacím osvobozených národů!

   Vymazat
  4. oprava: osvobodit

   Vymazat
  5. 23:38 - jo bejvávalo! No jo - Sudety s Podkarpatskou Rusí patřily k Rakousko-Uhersku! A Ukrajina neexistovala a když vznikla, tak jako součást SSSR! Ale jaxi bez Donbasu! Ten k ní připojili ti "rudí" komunisti - to by snad měli radši tedy vrátit, ne?:)) - https://cs.wikipedia.org/wiki/Don%C4%9Bcko-krivoro%C5%BEsk%C3%A1_sov%C4%9Btsk%C3%A1_republika

   Vymazat
  6. Kdyby ti "Ukrajinci" byli hrdí lidi a ne podlej xindl, tak se zachovaj jako rovný chlapi! To znamená: od bolševíka NIC nechcem! Vše co nám daroval vracíme! Tu máte Novorusko, tu máte Tavricko! Tu máte Oděssu! A tam si nechte Lenina třeba na vječný časy! My si ve svým Lvově postavíme sochy Banderovic Stěpky, Romka Šuchčevyčů a pana Hitlera, abyste věděli, heč! A vo Kyjev se šábnem podle smlouvy z Andruševa!
   A bylo by to spravedlivý a čestný!
   A ne podle a odporně se rvát jak vzteklouni o zem co jim bolševík dal a současně bořit jeho sochy a měnit názvy a kroutit dějiny a nutit tamní obyvatele plivat na hroby vlastních pradědů a děd!! No co to je za svinstvo!! Takovej podlej pronárod a nečestnej xindl nemá vůbec právo ani chodit po Zemi!!

   Vymazat
  7. Ty ubohý chujmerovský hovado bez mozku,opakuješ dokola vylhaný ussacký hovna,který žereš čokovopici i s navijákem stejně,jako ten zmršenej udavač,vlastizrádce,donášeč a alkoholik soudruh Venca Lahváč Veškrna....máš to za pár,debile!!!!!

   Vymazat
 8. 23:38 ty zidovska kurvo z nezvedavce nemel picoviny

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nevim o cem mluvite, ale jste jen smutnym dukazem toho, ze tyto paranoidni, prolhane, nacisticko-komunisticke stranky prilakaly ten nejhorsi odpad nasi spolecnosti.

   Vymazat
  2. Jaký společnosti ty siopankharte masonskej? Můžeš udat sídlo ty zkurevný sekty gaunerů a obřezanejch zločinců? Až tam zajdu, pankharti mizerný - a že se už dlouho pídím po place na kerýme se zcukávate, věz mrchožroute, že můj škorpík bude dobře pracovat! Předtím nechám totéž udělat pár vajec! Typu F-1! Zbude z vás akorát tak žrádlo pro psy! A ani to ne možná:))))

   Vymazat
  3. 0:07 Richtig. Dobře jste se ocenil.

   Vymazat
 9. Tak, provokatérský, placený troll Pepa iPhone IBM Oracle Vyskoč vede tak 34:1! Za to se mu penízky jen kutálejí a vy mu vždycky skočíte na špek. Kdybyste ho ignorovali, tak ho šéf vyhodí, nebude tady prudit a odtáhne jinam. On sám dobře ví, že válku vyvolala Gruzie a dělá si z Vás prču. Jen se nad ním zamyslete. Starý, zapčklý, politováníhodný, degenerátský, žlučovitý přemřela, a vy mu to žerete. Ignorujte ho a máte pokoj.

  OdpovědětVymazat
 10. Nejak vam ta obhajoba ruske agrese a vrazdeni v okolnich zemich tentokrat komunisti nevysla. No, treba priste. :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty chujmerovská havloidní zdechlino bez mozku,jsi schopnej jen do nekonečna papouškovat ty ussacký hovna ty debilní čokovopice,na vlastní názor se nezmůžeš ani minutu před chcípnutím....celej kolaborant a donašeč soudruh Havlena!!!!!

   Vymazat
  2. Ale vyšla, ty zabedněnče - otroku NATO a dalších loupežníků. Daleko důležitější, že si na Rusa strýček Sam netroufne, protože by dostal vydatně přes držku. Atomovkou.

   Vymazat
  3. Netřeba obhajovat co bylo přírozeným právem vybojováno, nebo to je vo síle, a jak říká klasik (F. Nietzsche):" ... a právo nutně znovu povstane z násilí a moci. Protože jen malý počet lidí je natolik vynikajících, aby mohl vládnout, zatímco sloužit musí vždy nesčetné zástupy." A Putin dokázal že takovým je! On dokázal koncentrovat veškeré úsilí, vůli, houževnatost a píli tak, aby Ruská Federace opět mohla stoupat k výšinám stejně jako kdysi carské Impérium či SSSR, kteréžto nezískaly svou dominantní pozici v Eurazii darem, ale musely si ji za cenu nesmírných obětí vybojovat!

   Vymazat
  4. 8:30 - ale ty si se koukám vopejzelá hnido od lejnolíhně chazarských kaganů odpadlá ani nepokusila obhájit parazitování svých filckonositelů na národech světa, jejich nikdy nekončící podlé agrese skrývané za cancy o humanitě a demokracii:) Před hmyzem tvýho typu ani tvými flickonoši se hájit není třeba! Vaše samotná existence obhajuje jakékoliv jednání, včetně vaší nemilosrdné dezinsekce!

   Vymazat