Reklama

čtvrtek 11. srpna 2016

P.C. Roberts: Hlas pro Hitlery je hlasem pro jadernou válku


11. 8. 2016    PaulCraigRoberts
Michael Morell, někdejší náměstek ředitele CIA a dnes velký podporovatel Hillary Clintonové v jejím usilování o prezidentský úřad, tvrdí, že Donaldem Trumpem manipuluje sám prezident Putin. Kromě toho vyjádřil názor, že všichni Rusové a Iránci, nacházející se v Sýrii, by měli být ve skrytu povražděni, aby se jim prý tak dostalo to, co jim patří.


Morell, který spolupracoval s Hillary Clintonovou v době, když ta zastávala funkci ministryně zahraničí USA, ve svém interview v televizi BPS řekl moderátorovi Charlie Rosovi, že Rusko a Irán by v Sýrii měli zaplatit velkou cenu, čímž mínil, že by měli být lzikvidováni. „Když jsme byli v Iráku, dodávali Iránci zbraně milicím Shea, které zabíjely naše vojáky, čímž nás nutili platit cenu nejvyšší.“

Překlad: Lubomír Man

9 komentářů :

 1. Ono by stačilo podívat se na onu paní okem psychiatra......

  OdpovědětSmazat
 2. Tu nesvéprávnou megeru s krvavejma rukama by měli zavřít na pustej ostrov....nebo hotit kroukoušům do Nilu!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ta potrhlá chrchla nevydrží ani do švestek....
   Myslím,že to už spočítaný a že tu její agónii jen prodlužujou,aby se ta klika v jejím stínu,která fakticky povládne,dostala k moci....na Wertyzreport je o tom zajímavej článek.
   Jestli "to má za pár" o to bude rizikovější její zvolení,už jí na ničem nebude záležet a z toho mám obavu.

   Tohle je k tomu:


   https://www.youtube.com/watch?v=5o7FIsd8XGw#t=291

   Smazat
  2. USA by se měly přejmenovat na BSA ( Big Satan of America - Velký Satan Ameriky).Ta jejich chamtivá a nenažraná vládní chazarsko-mafiánská a neokonská sebranka,nalezlá do všech pater americké politiky,(tedy nejen do těch kašparských partají,jako jsou Republikáni,nebo Demokrati), je velmi nebezpečná celému světu!!!!!Dokud se nezlikviduje temná moc ze zákulisí zejména u Clubu 300,tedy nejvlivnějším a nejchamtivějším zlodějským rodinným klanům v BSA,tak ve světě klid nebude.Ty bestie jsou schopné klidně rozpoutat nukleární válku v Evropě jen proto, že v tom jejich choré mozky vidí možnost dalšího zbohatnutí!!!!!Tomu by zabránila asi jenom jejich fyzická likvidace.Jinak na světě nikdy klid nebude, a válečný požár se blíží stále víc.O to víc,pokud válečná,neokonská magornice Killary Clintonová usedne do sesle v Bílé chatrči.Hezký den (zatím ještě mírový,vážme si jej)R.T.

   Smazat
 3. Je to extrémně zlá osoba, která si vyřizuje účty s muži - tomu svému se za nasazené parohy pomstít nedokáže, tak to zkouší na jiných alfa - samcích, jako byl např. Kaddáfi. Tato zakomplexovaná ohyzdná osůbky zavleče svět do války.

  OdpovědětSmazat
 4. Já si myslím,že lidé nejsou ve vesmíru sami. Myslím si,že jsou nějaké vesmírné civilizace,které jakékoliv jaderné válce mohou snadno zabránit,respektive mají tu moc. Myslím si,že proto jsou i tajeny,aby se tou jadernou válkou mohlo stále strašit. Nemyslím si,že by bylo spravedlivé,aby kvůli třeba jen jednomu nebo dvěma státům světa zaniklo nebo příliš trpělo celé lidstvo a myslím si,že by se na to mimouši ani nedokázali dívat,pokud nejsou supernegativní. Myslím si,že by se celé lidstvo a celou svou historii mýlilo,pokud by skutečně neexistoval Bůh a nebo něco podobně mocného. Myslím si ,že strašit jadernou válkou globálního rozsahu,je slaboduchostí a zneužíváním strachu pro špatný-zločinný účel,protože zlu je nezbytné se postavit.

  OdpovědětSmazat
 5. V dějinách vždy obstály jen predátorské civilizace, jak napsal AH - "dějiny mají pouze národy brutální vůle!" a také "civilizace se zrodila ve věčném boji a zahubit ji může jen věčný mír!". Proto je prakticky vyloučené na základě zákona pravděpodobnosti, aby civilizace tak vyspělá že doletěla až k nám by byla jakkoli zdegenerovaná pacifismem! Šlo o by jistě o bezskrupulózní dobyvatele, kteří by se jistě již dávno pokusili o naše ovládnutí ...

  OdpovědětSmazat
 6. Když stavíš past z pomluv ulovíš neštěstí Morelli !PFV

  OdpovědětSmazat
 7. 19:22 Jste na omylu. Myslím, si, že nejste chytřejší než St. Lem, který v jedné ze svých knih popisuje setkání lidí ve vesmíru s civilizaci, o které na základě svých predatorských vloh předpokládatali, že vypadají na to, že se dají zotročit. Lidé se škaredě spletli. Tato na pohled zaostalejší civilizace si vzpomněla na technické dovednosti, které již měli kdysi za sebou a vyslala lidi, to jest sebevědomé supermany zpátky - tj. tam odkud přišli. Autor tím chtěl říct, že technika v životě civilizace není vše. Myslím si, že úrovní myšlení /a cítění/ jsme stále na úrovni lovce mamutů - vy si myslíte co? Kdyby tomu bylo jinak, myslíte si, že bychom byli na pokraji zániku? Máme demokracii, což je vláda debilů, protože ve společnosti je většina lidí debilů/která prý vládne/ - nadsázka ve které je hodně právdy. Podle Vás jsou slyšeny takové názory jako presentuje Craig? Kolik asi tak lidí ví, že existuje takový člověk? Víte kdo to byl Erich Fromm. Četl jste od něho něco? Moc o tom pochybuji. Vy totiž mám takový dojem se vlastně ztotožňujete s názory AH. Berete je jako fakt a podle Vás tak to má být pořád. Myslím si, že jste málo přemýšlivý a malo čtoucí /hlavě literatury, která člověka vzdělává - podle hesla řekni co čteš a řeknu ti, kdo jsi/.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.