Reklama

.

.

středa 31. srpna 2016

P.C. Roberts: Mohou Američané svrhnout ďábla, který jim vládne?

31. 8. 2016    zdroj
Paul Wolfowitz a jeho lži, pronesené z výše jeho vládních úřadů, jsou odpovědné za hekatomby vražd a zpustošení sedmi zemí. A teď tento člověk prohlásil, že v prezidentské volbě podpoří Hillary Clintonovou? Překvapuje vás to?
Mám za to, že větším překvapením by byla Wolfowitzova podpora Donalda Trumpa. Trump řekl, že v konfliktu s Ruskem, ziniciovaný Washingtonem, nevidí žádnou budoucnost, a současně vznesl otázky po smyslu přetrvávající existence NATO. Tyto mírové názory učinily z Trumpa – podle Wolfowitzova podání - „národní bezpečnostní riziko“. 


Mírový kandidát je totiž rizikem a hrozbou pro Wolfowitzovu doktrínu americké světové hegemonie. V šíleném mozku Wolfowitzově a dalších neokonzervativců bují totiž myšlenka, že Amerika, pokud „nevládne celému světu“, není bezpečná.

Hillary je exemplárním válečným štváčem, pravděpodobně posledním, jestliže se skutečně stane prezidentkou. Ve své osobě totiž kombinuje aroganci s nekompetencí, což představuje ideální směs pro zážeh 3. světové války. 3. července 2015 Hillary prohlásila: „Chci, aby Iránci věděli, že jakmile se stanu prezidentkou, Írán napadneme...a byli bychom schopni všechny Iránce vyhladit.“
V tomto šíleném duchu pak Hillary pokračovala i později, když např. prezidenta Ruska označila za „nového Hitlera“. Že by se stejným gustem jako Iránce vyhladila i Rusy, nelze pochybovat.

Hillary je oním člověkem, který na ministerstvo zahraničí USA přivedl sionistickou a neokonzervativní Victorii Nulandovou, aby zde zorganizovala americký puč na Ukrajině a tak ještě víc zburcovala propagandu proti Rusku. Dále aby přiměla evropské vazaly Washingtonu k vyhlášení protiruských sankcí a dala též podnět k vytváření vojenských základen NATO podél ruských hranic.

Což všechno naprosto přesně zapadá i do záměrů pana Wolfowitze. A jelikož právě on je nejpravděpodobnějším adeptem na post amerického ministra obrany v případě prezidenství Hillary Clintonové, představují ti dva ruku v ruce 3. světovou válku.

Když se zhroutil Sovětský svaz, sepsal tehdy vysoký úředník Pentagonu Paul Wolfowitz svoji doktrínu, vyhlašující, že hlavním cílem zahraniční politiky USA je zabránit takovému vzestupu jiných zemí, který by mohl stávající světovou hegemonii USA ohrozit. Těmi jinými zeměmi byly pochopitelně myšleny Rusko a Čína. Řečeno jinak: Spojení Hillary s Wolfowitzem by měl zalarmovat každou lidskou bytost a to na celém světě. Vyhlídka totiž na to, že se osud světa ocitne v rukou těchto dvou lidí, je to nejděsivější, co si lze vůbec představit.

Otázkou samozřejmě je, může-li být Hillary zvolena prezidentkou tváří v tvář tomu, jak si přizpůsobovala bezpečnostní regule státu, či jak jak si tzv. „malými domů“ přihrávala do domácí pokladničky tak úspěšně, že zde shromáždila 120 milionů dolarů s návdavkem 1600 milionů dolarů v nadaci manželů Clintonových. O tom, že se zde využívaly veřejné úřady k soukromému obohacování, není nejmenších pochyb.

Je tohle skutečně to, po čem američtí občané prahnou? Dva lidé bohatnou současně s tím, jak vedou svět do jaderné války?

Avšak s volícími elektronickými přístroji nerozhodne to, co Američané chtějí, ale to, jak budou tyto přístroje naprogramovány, aby hlasování ovlivnily. USA už přece poznaly volby, ve kterých venkovní počítače hlasů lidí, kteří právě opouštěli volební místnosti, dávaly naprosto odlišné výsledky od těch, které vycházely z oficiálních volebních přístrojů. A ono tajemství, jak jsou volební přístroje naprogramovány, jsou výrobním tajemstvím „softwarového vlastníka“.

Jelikož politické establishmenty USA stojí vůči Trumpovi v opozici, jak si myslíte, že budou ty přístroje naprogramovány? A vzhledem k tomu, jak jsou média vůči Trumpovi zaujatá, je otázkou, zda bude někdo mimo volební místnosti hlasy voličů vůbec počítat – a když ano – zda nebudou i tyto výsledky zfalšovány.

Démonizace Trumpa presstitutami dokazuje, že Trump – a to bez ohledu na své bohatství – je jedním procentem nejbohatších považován za hrozbu pro jejich další hrabivost. Oligarchové – a nikoliv Trump – ovládají média. A tak se démonizace Trumpa presstitukami stává důkazem, že on je tím kandidátem, kterému je třeba dát hlas.

Avšak ti, co nás řídí, se nechystají vzdát se své moci bez světové války. Ve Spojených státech si vzal ďábel od lidí moc do svých rukou - a už si ji ze svých rukou vzít nenechá.

Vybral a přeložil Lubomír Man

61 komentářů :

 1. Ty údajné "mírové názory Trumpa" by ze států střední a východní Evropy znovu učinily otroky Ruska,které aktuálně a i soustavně nerespektuje mezinárodní právo a stále útočí anexemi částí území okolních suverénních států. Ten odpor vůči této útočné aktivitě Ruska je jedinou nadějí mnoha menších států na svobodu,respektive na její si udržení a Trump tedy logicky usiluje o jejich zničení,o jejich zotročení Ruskem. Nemyslím si,tedy,že by Trump byl budoucností pro Evropu a ani pro mír ve světě,považuji ho přinejlepším za imbecila ale spíše i za vědomého zločince,který vidí jen a jen peníze,respektive kapitalistický zisk podnikatele a myslím,že jeho nelidskost,bezcitnost a arogance i prostého rozumu včetně jakékoliv morálky,je rekordní.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Něco tak hloupého jako váš komentář se jen tak nenajde. Vy jste sám zotročený blbou propagandou, že je to k nevíře. Ani se nedivím, že se bojíte k takovým kravinám přiznat a proto jste za anonyma !

   Vymazat
  2. K tomu mám zajímavý text! Esipak si typneš v jakém roce byl napsán? Cituju:
   "Konservativní vláda Anglie podporuje revoluční hnutí v Rusku. Není žádného divu, uvážíme-li licoměrnost anglických ctností — patriotismu, nábožnosti, úcty k zákonům — jež jsou pro Angličana závaznými jen v hranicích Anglie a jen vůči sourodákům. V jiných zemích jsou Angličanům tytéž ctnosti jenom k smíchu, anglický tisk jim posměšně říká „chauvinismus“, „fanatismus“ a „zotročení“. Dnes anglický tisk, vedoucí krutý boj proti monarchům celého světa usilovně agituje ve prospěch zesílení monarchistické vlády v Anglii.Jak dlouho ještě bude lidstvo do té míry naivním, aby přijímalo licoměrné úsudky, vycházející z Anglie, za bernou minci a aby sklánělo se před jejich autoritou? — To nevíme. Prozatím vidíme, jak díky tomuto lstivému systému, Anglie bez válek s velkými državami a skoro bez riskování během století z malého státu stala se vládkyní nad mořem, a strůjcem osudů veškerého světa.
   Anglie a Spojené státy Severo-americké stávají se pány Atlantského oceánu, jenž je jaksi změněn v anglosaské středozemní moře. Když Francie ustoupila v soupeření o Egypt, tu Anglie, už dříve ovládající Gibraltar, stala se vládkyní Středozemního moře, majíc v rukou jeho mořské brány; tím, že podnik panamského průplavu přešel z francouzských rukou do rukou Američanů, i tato mořská dráha, posud neotevřená, stala se majetkem Anglosasů. Věrolomné podmanění si — za každou cenu! — jihoafrických republik, bylo vyvoláno ne tak touhou po zlatě, jako plánem míti v rukou mořské dráhy kolem celé Afriky. K úplnému ovládnutí moří zbývalo jen změniti i Tichý oceán v středozemní anglosaské moře, což se podařilo chytře inscenovanou válkou rusko-japonskou, jež na dlouho zeslabila Rusko, a jež podrobila Japonsko anglickému kapitálu. Všech těchto úspěchů bylo dosaženo anglickou diplomacií téměř bez prolití anglické krve a bez značných válečných výdajů. Za Anglii bojují a finančně se ruinují druzí národové, ona však žne plody jí uměle rozsetého sváru: získává vhodné přístavy a soustřeďuje ve svých rukách dlužní povinnosti druhých národů. Disponování tak ohromnými peněžními prostředky poskytuje anglické vládě — jež zcela správně je nazývána vládou bankéřů — ohromný vliv na vnější i vnitřní záležitosti druhých států, pokud nejen vnější vojny a vnitřní převraty, ale i mírný směr sociální myšlenky pomocí tisku potřebuje peněz a zabezpečuje převážný vliv tomu, kdo dovede dáti peníze za určitých podmínek a k vůli dosažení cíle, jenž se hodí rozpočtu věřitelovu. Tímto vlivem peněz objasňuje se drzé chování anglické diplomacie a bezohledný tón anglického tisku, jenž dobře ví, že síla není v právu, ale v argumentech. Tím se objasňuje pokorné podrobení diplomacie a tisku druhých zemí v pravdě nejnepodobnějším požadavkům a výkladům anglických autorit. Veškerá vnější politika Anglie představuje řadu do nebe volajících porušení mezinárodního práva, což nevadí Anglii, aby ve většině případů byla autoritativní vykladačkou téhož mezinárodního práva. Anglie vede výlučně věrolomné vojny proti slabým a bezochranným; při tom je vede s neslýchanou krutostí a s porušením všech konvencí. Proto přece však hlas Anglie bývá ve většině případů autoritativním rozhodčím v otázkách humanity. Anglie vnáší vojnu a zmatky do všech zemí, s nimiž má styk; ale angličtí rádcové bývají vysoce ceněni na cizích dvorech a monarchové jich vlivem svržení odcházejí, aby zakončili svůj neslavný zbytek života v téže Anglii, které oni sloužili a která je zahubila." Konec citátu. Hádej?

   Vymazat
  3. Jsem moc rád ,že jsem dokázal najít alespoň ten komentář.

   Vymazat
  4. No, že nemyslíš,to dokazuje ten tvůj blábol a kdokoli jej přečte,tak bude zcela jistě "přinejmenším za imbecila" považovat tebe...

   Vymazat
  5. Kdybych hádal ,byl bych žena.

   Vymazat
  6. Konec anonymity.

   Vymazat
  7. Napovím: autorem díla ze kterého je uvedená citace se jmenoval Émile Boutmy (13 dubna 1835 - 25 ledna 1906) a byl to francouzský politolog a sociolog. Specializoval se na ústavní historii Anglie, Francie a Spojených států - https://en.wikipedia.org/wiki/%C3%89mile_Boutmy

   Vymazat
  8. Absolutne Killarie je krasna jako Madla a hezci nezli Kundoliza . Jeste by meli vzit do party tohu co HO porad ukazuje ac se valel jako kongresman . Asi radeji mas buzeranty a ty co ti slibuji LEPSI budoucnost ,asi take mekci mozek ale nezoufej nejsi sam rozhledni se jake stado buci a huci s tebou

   Vymazat
  9. Dosaď si za poojem "Anglie" USA! Cituju výňatek z výše uvedeného textu:
   "... vlivem peněz objasňuje se drzé chování anglické diplomacie a bezohledný tón anglického tisku, jenž dobře ví, že síla není v právu, ale v argumentech. Tím se objasňuje pokorné podrobení diplomacie a tisku druhých zemí v pravdě nejnepodobnějším požadavkům a výkladům anglických autorit. Veškerá vnější politika Anglie představuje řadu do nebe volajících porušení mezinárodního práva, což nevadí Anglii, aby ve většině případů byla autoritativní vykladačkou téhož mezinárodního práva. Anglie vede výlučně věrolomné vojny proti slabým a bezochranným; při tom je vede s neslýchanou krutostí a s porušením všech konvencí. Proto přece však hlas Anglie bývá ve většině případů autoritativním rozhodčím v otázkách humanity. Anglie vnáší vojnu a zmatky do všech zemí, s nimiž má styk; " - je to přesný!


   Kniha se nazývá Svobodné zednářství a velezrada a autor krátce po jejím napsání zemřel! Byla vydána tedy v roce 1906 ... tedy v době kdy v Rusku probíhal z Londýna řízený puč!

   Vymazat
  10. 21:04-jsem stejného názoru a jak krásné a užitečné pro zbytek světa to bude,když si do svého týmu arogantních nekompetentů přibere právě toho obřízku dobračisko Wulfowitze,jako min.války a do velení diplomacie dá tu nevychovanou a drzou ukrajinskou pu(i)čistku "Jebavou šílenou Viktorku" Nudelman....to abych všeho nechal a si šel shánět "atombordel a gázmasku"....

   Vymazat
  11. To co papouškuje osoba z 20:50 jsou de facto názory rakouského ekonoma, původem "polského žida" z Haliče, Ludwiga von Misese! Ten napsal o toto: " Rusko je zemí s relativně řídkou hustotou osídlení. Jeho půda je úrodnější, než jakákoliv jiná. Nabízí ty nejpříhodnější podmínky pro pěstování všech druhů obilovin, ovoce a rostlin. Rusko má ohromné pastviny a téměř nevyčerpatelné lesy. Má ty nejbohatší naleziště zlata, stříbra, platiny, železné rudy, mědi, niklu, manganu a všech ostatních kovů, nemluvě o ropě a zemním plynu. Nebýt despotismu carů a zoufalé nevhodnosti komunistického systému, tak se ruská populace mohla již dlouho těšit z té nejvyšší životní úrovně na světě ... Komunističtí autoři a politici vysvětlují ruské agresivní politiky jako pouhou sebeobranu. Nejsou to Rusové, tvrdí, kdo spřádá plány agrese, ale naopak úpadkové kapitalistické demokracie. Rusové si přejí ubránit jen svojí nezávislost. To je stará a osvědčená metoda ospravedlňování agrese. Ludvík XIV a Napoleon, Vilém II a Hitler, byli ti nejmírumilovnější ze všech lidí. Když provedli invazi do cizí země, bylo to pouze ve spravedlivé sebeobraně. Rusko se mohlo cítit ohroženo Estonskem nebo Litvou asi tak stejně, jako Německo Lucemburskem a Dánskem. Základem této pohádky o sebeobraně je legenda o cordon sanitaire. Tvrdí se, že politická nezávislost malých států sousedících s Ruskem byla jen kapitalistická intrika, zaměřená na to, aby Evropské demokracie neinfikoval bacil komunismu. Z toho je vyvozováno, že tyto malé národy ztratily své právo na nezávislost. Rusko má nezadatelné právo požadovat, aby jeho sousedé – a také sousedé jeho sousedů – měli jen „přátelské“, tj. striktně komunistické vlády. Co by se stalo se světem, kdyby všechny velké mocnosti vznášely podobné nároky? Pravdou je, že vlády demokratických národů nijak neusilují o svrhnutí současného ruského systému. Nepodporují prodemokratické páté kolony v Rusku a nesnaží se poštvat ruské masy proti jejich vládcům. Jsou to Rusové, kteří se ve dne v noci snaží podnítit nepokoje v cizích zemích."

   Vymazat
  12. Vobřezanej Ludwa je dávno mrtvej, ale jeho názory modifikovaný na současný Rusko dál žijí v šapiráckých propagandistech, koukám!:))) - https://cs.wikipedia.org/wiki/Ludwig_von_Mises

   Vymazat
  13. Hele,já papoušky ani neznám,sakra.

   Vymazat
  14. no takovej tydýýt tady už dlouho nebyl. chujmer je úplnej břídil proti tomuto genovi..

   Slávek, brno

   Vymazat
  15. Sapiro je nas bojuje za nas ,poslal jsem nove strevice s podpatem stribrne se zlatym lemem a novou podprsenku , Doufam ze Hillarie vyhraje prosadi kozy jako partnery k zeneni a dalsi pripravene programy. To ze ma demntsia syfilis neni samozrejme pravda to jen nepratele Israele siri.Pravda zvitezi jak jiz Rudla Prvni rikal kdyz mu Klema zamitl ten dopis

   Vymazat
  16. 21:42 - ty názory znáš! Jenže tu je šíří skrz nějaký thin-thank americká rezidentůra, kdežto v originále je stvořil Žid ... ostatně to potvrzuje i sám Boutmy v závěru prvního dílu knihy Svodovné zednářství a velzrada když píše:


   "V Rusku zednářstvo ve své liberální činnosti namířené proti církvi a státu našlo si mocného spojence v Židovstvu, hlavně mezi Sionisty. Sionism má totiž jen na oko plán přestěhování se do Palestiny, vlastně účel jeho je revoluce v Rusku a pomocí této revoluce podmanění si Ruska. Výraz Sionismu je v revolučním „Bundu“. Anglie svými agenty (ruskými zednáři) jde Sionistům velice na ruku. Židé způsobují vnitřní bouře a znemožňují Rusku, aby stavělo se proti rozpínavé vnější politice Anglie. Ruka ruku myje: Úmluva mezi Sionisty a zednáři stala se asi roku 1900 na popud Dra. Herzla, zakladatele současného Sionismu. A tak je ruský Sionismus jen dobře organisovanou agenturou anglické vnější politiky v Rusku." 1906

   Změnily se kulisy světové politiky, během těch 110 let, místo vševládnoucí Británie je tu USA, ale principy podlosti a zákeřnosti anglosionistické politiky zůstal nezměněn ...

   Vymazat
  17. oprava: Svobodné ... velezrada

   Vymazat
  18. 20:50 Popíráš sám sebe.

   Vymazat
  19. Co máte na mysli,pokud tedy popírám sám sebe? Já myslím a tedy jsem.

   Vymazat
  20. Už zas tu řádí censor! Zmizel příspěvek z 20:50! Takže se nedozvíme kdo co kde popřel ... hnus, velebnosti!

   Vymazat
  21. Ále to nestálo ani za řeč! Tam zas nějakej jinej papoušek nacancal toto:

   "Existují jen dvě možnosti: buď spojenectví západní Evropy nebo nadvláda Ruska. Československo, Jugoslávie i polský stát - to vše bude smeteno. Vyvine-li se Rusko v mohutnou vojenskou sílu, nepřežijí tyto státní útvary jedinou generaci. Celá ta hra s okrajovými státy skončí jejich připojením k Rusku, pokud neuzavřou se zeměmi střední Evropy hospodářská spojenectví, s jehož pomocí dokáží ruské hrozbě čelit. Západní Evropa buď převezme ekonomické vedení a k tomu účelu se musí sjednotit, nebo podlehne velkému Rusku, jehož hranice budou sahat od Tichého k Atlantskému oceánu....to by ovšem znamenalo zánik jak německé, tak i francouzské kultury. Pak bychom udělali nejlépe, kdyby se naše děti již nyní ve škole učily ruskému jazyku a dějinám, aby se připravily na příchod velkoruské nadvlády." (Israel Helphand alias Alexander Parvus, 1921)

   Vymazat
  22. Židozednářský Sarkozy a Hollande a s nimi celá jejich lóžová vláda.
   Nástroj v cizích rukách.

   Vymazat
  23. 20:50
   Ty nemyslíš. Ty jen chceš.

   Vymazat
  24. „La Croix“ ze dne 17. července 1891 píšše
   o tom:
   "„Francie, místo aby se očistila od parasitů, vybudovala r. 1791 triumfální bránu "ž„žravému
   lichvářství"“ (výraz papežže Lva XIII.), když darovala žŽidům, kteří nikdy nebyli Francouzi a jimi nikdy nebudou - právo občanské. Teď nic nelze provésti bez odvádění daně žŽidům. Tito jsou stá-
   tem ve státě, jsou parasity na zdravém těle Francie, již uvádějí do záhuby.“ „Ať se stane cokoliv s našším státem, žŽidé nikdy ke škodě nepřijdou. Naopak politický úpadek národů je pro ně zdrojem blahobytu."

   Vymazat
  25. Omlouvám se za zdvojené souhlásky, ale v originále se nezobrazovaly, tak jsem je dopsal, ale po vložení se náhle objevily i ty původně chybějící ...

   Vymazat
  26. 22:37 - chce peníze, no - každej má nárok na svou mzdu ...

   Vymazat
  27. 22:45 Máš pravdu. Peníze na to, aby mohl provozovat lichvu.

   Vymazat
  28. 20:50 - pane Štětino?!

   Vymazat
 2. Jeste se pan Roberts mel zminit o Perle Kristoll Faith a hejna dalsich soukmenovcu naprosto sedicich vsude a tvrde pracujicich na zmekcovani jiz tak mekkych mozku prostych zadluzenych lidi v USA zijicich .Otevreli clovek TV na kterykoli channel vidi zida jak radi a komentuje a pritakava cernoch . Normalni belosi se asi vyparili neb telo je z 90% voda . Zcela samozrejme vsechny ty valky at president byl republikan ci democrat byly iniciovany jen v zajmu Israhele a lzidu .Veskere penize si prideluji stylem Mafie ,CEO prideluje rade directoru a oni rozhoduji o jeho milionech platu rocne se spoustou dedukcnich svindlu takze onech 54 % na "obranu" jde vlastne z kapsy onech kteri od Reagana chudli a zbytek bohatl. Proto gojim take bere mene nezli bral pred 20 lety ale to je v zajmu austerity jez vyplinula z programu globalizace a New World order . Tech Wolfovitzu je spousta jen jit na internet a ptat se On je jen ten vrchol ledovce . Zajimave jak maji radi Cesko kam se stahli jako mouchy Rothstein a dalsi pomahaci

  OdpovědětVymazat
 3. U Trumpa opravdu není jisté, kam povede USA. Jeho názory jsou často amatérské, nabubřelé a domýšlivé. Hillary je prověřená léty v politice. Zatímco u Trumpa nevím, co by jako prezident mohl udělat, u Clintonové je to známé. Patří k nejbojovnějším americkým politikům a nemá dobrý úsudek, protože americké zahraniční akce často vedly k úplně obráceným výsledkům, jako byly zamýšleny. Typické je to například pro Irák. Hussain nebyl žádný lidumil, ale za jeho vlády země neztrácela denně stovky lidí v teroristických akcích. Jeho svržení nelituji, ale důsledkem pádu Hussaina byl dlouhodobý úpadek země a její rozvrat. Předpokládám, že politici USA chtěli vytvořit z Iráku poslušnou loutku. Výsledkem je to, že Irák se postupně přiklání k Iránu, Rusku a Číně. USA v zemi ztrácejí vliv. Pokud volby opravdu vyhraje Hillary, nemá se svět na co těšit. Výsledek může být opravdu takový, jako píše P.C. Roberts. Ostatně on své politiky zná, takže asi ví, co říká. TnT

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Biji se ho predevsim zide ti jdou v jednom siku proti nemu a masiruji mozecky nechytre ,neb vlastni prakticky vsechny media Trump je zachrana Ameriky bestie Killary je jen politicka prostitutka ktera bude nadale vykonavat co ji ze zadu naridi ona vlada ktera skutene vladne . Jak prozradil nacelnik vojenske rozvedky RF vladne MAGNUM- 6z CIA a 6 z Pentagonu ,kteri jsou dosazeni na neurcito nekteri tam sedi ji 30 let a opravdu to vypada ze vlada nevladne ,proto se tak boji Trampa ,on vi a on asi napovi

   Vymazat
  2. K tomu co píšeš je zajimavé ocitovat závěr prvního dílu knihy Svobodné zednářství a velezrada od Émila Boutmyho:

   "V Rusku zednářstvo ve své liberální činnosti namířené proti církvi a státu našlo si mocného
   spojence v Židovstvu, hlavně mezi Sionisty. Sionism má totiž jen na oko plán přestěhování se
   do Palestiny, vlastně účel jeho je revoluce v Rusku a pomocí této revoluce podmanění si Ruska.
   Výraz Sionismu je v revolučním „Bundu“. Anglie svými agenty (ruskými zednáři) jde Sionistům
   velice na ruku. Židé způsobují vnitřní bouře a znemožňují Rusku, aby stavělo se proti
   rozpínavé vnější politice Anglie. Ruka ruku myje: Úmluva mezi Sionisty a zednáři stala se asi
   roku 1900 na popud Dra. Herzla, zakladatele současného Sionismu. A tak je ruský Sionismus
   jen dobře organisovanou agenturou anglické vnější politiky v Rusku. Cenná data o svazku
   mezi Sionisty a zednáři došla nás bohužel příliš pozdě, abychom jich mohli použiti v tomto
   svazku. Učiníme tak v příštím svazku, kde budeme probírati otázku, v jakém poměru k zednářstvu
   stojí Židovstvo a reformace." 1906

   Vymazat
  3. A druhý díl nazvaný Obžalovací řeči začíná těmito slovy:

   "V prvním svazku stati o „Svobodném zednářstvu a velezrádě“ nakreslena je úloha zednářstva, co
   tajemné síly, jež ve všech zemích pomocí vědomé i bezděké velezrady řídí lidová hnutí, vládní
   politiku, leckdy i akci vojevůdců - ku prospěchu Anglie! Na svých místech poukázáno i k úloze
   žžidovstva v zednářstvu.
   V tomto svazku objasňujeme s plnou přesností a očividností, že vliv Židů na zednářstvo byl vžždy rozhodným, a žže revoluce, organisované zednáři a přináššející praobyvatelstvu zchudnutí, vládě vnitřní rozklad a ztrátu vnějšší moci, přináššely žŽidům rovnoprávnost, hospodářskou a konečně
   i politickou moc."

   Vymazat
  4. Omlouvám se za zdvojené souhlásky, ale v originále se nezobrazovaly, tak jsem je dopsal, ale po vložení se náhle objevily i ty původně chybějící ..

   Vymazat
 4. -nejsem politolog, ale ani jeden z kandidátů není zárukou,že bude usilovat o mír. Proto bych asi zvolil německou strategii-zakoupení nějakého jídla a vody na 14 dní, byl bych rád kdybych ty potraviny nemusel použít.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ještě vykopej díru, pomodli se a když někdo půjde, tak pokorně poklekni.

   Vymazat
  2. Musíme být osinou v zadku komukoli, kdo chce proti naší zemi kout pikle.

   Vymazat
  3. Jídlo - dýchání - rozmnožování - druh (způsob) existence - druh myšlení - druh motivace - druh těla. To jsou oficiální druhy existence. Možná prostě myslí jinak: "Mír? Proč mír?!" a jsou mimoušema.

   Vymazat
  4. Opravdu nevím,jak se mi to mohlo stát,že jsem prohodil jídlo a dýchání, omlouvám se.

   Vymazat
  5. Asi jsem měl zrovna hlad.

   Vymazat
  6. Raději k tomu ještě přidám oficiální formy existence: Éter - vzduch - voda - zem - kámen - křišťál - kov - bakterie - rostlina - člověk,zvíře - "ryba".

   Vymazat
  7. 22:34 na to se r

   Vymazat
  8. aby si to někdo nespletl.

   Vymazat
  9. Tak já jsem prohodil i bakterii a rostlinou,.. no,to se mi ale dějí věci,asi mi někdo sděluje,že bych vám neměl předávat takové informace. Stejně o ně asi většinou nestojíte,zatím.

   Vymazat
  10. 0:24 Nic si z toho nedělej. Předávej klidně dál, kdo bude chtít si to přebere.

   Vymazat
 5. Trump prezidentem. Konec NATO. Počátek dělení Francie, Německa na menší celky, některé s větší muslimskou komunitou. Tomu se nevyhne ani GB.
  Konec technologické nadvlády EU, USA.

  Proto jídlo na 14 dní nebude stačit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano,nastává počátek konce Evropy,jak jsme ji znali:Francie i Vel.Britanie s více než 10% musulmanů jsou již ztraceny a Itálie se tomu blíží každým dnem,pidistáty Beneluxu jsou v prdeli taky....Německo se chvilku bude vspouzet a potácet,ale rozežráno zevnitř i zvenku se brzy zhroutí a Merklovky zohavenou mrtvolu budou smýkat ulicemi zcela jistě a bude to jedno,zda to budou nasraní zdivočelí Němci,nebo "inženýři s lékaři se svými šílenými"pacienty,přikvačivšími ze zemí 3-ho světa udržet životní úroveň něm.důchodcům a zachránit hospodářský růst a sociální jistoty ekonom.lokomotivy Evropy...
   A co se týče nás,tak nějakou naději snad máme,ale musíme se na to připravit,neboť stát nemá strategické zásoby pro případ nouze,u nás se produkuje jen 20% potravin a sklad.zásoby jsou jen na pár dní:žrádla tedy mít aspoň na 2 roky+všechno ostatní potřebné+ prostředky osobní obrany(tím nemyslím prcgumy),prachy nenechat v bance-tam jsou nanic a v případě průseru,kdy vypadne elektriky budou nedobytné....
   A až se ta hloupá masméédii kultivovaná nemyslící biomasa,zvaná "lůzou" vyřítí šílená a s vyceněnými zuby z měst a sídlišť už po 2 dnech nemožnosti ve svých bydlištích setrvávat,uchýlit se na venkov a zaujmout předem připravené pozice...A kdyby čirou náhodou nedošlo naplnění tohoto scénáře,tak jen proto,že bude zvolena do "orálné prcovny" ta zcela šílená "nevěstka babylonská" Killery C. a navodí tu takový režim,že to nahoře předestřené bude probíhat taky,ale k přežití budete potřebovat ještě navíc "gázmasku,atombordel a individuelní protichemický balíček se standartním obsahem-nezaměňovat s "pičutkou" na výlety s toaletním mýdlem,toaleťákem a náhradníma trenýrkama...Já už to vše mám nychystané a když přežiju ty dva roky a všechno to už sežeru,tak mám nachystaný dobře prošláplý turistický boty,kompas a mapu Východní Evropy s asijskou částí SSSR....

   Vymazat
  2. 31. srpna 2016 23:22 Také to tak vidím. Sekera, lopata, mačeta, nůž, buzola, mapa, dvě kila špeku, vločky, nerozbitná láhev, kotlík,batoh, opasek, provaz, trochu hadrů...
   Pokud dojde jídlo a nepřivykne se okamžitě na listí a trávu, potom je možné odchytit si nějakého běžence :-D. Je jich v okolních státech dost. Možná o ně opravdu bude v Evropě poptávka :-D.

   Vymazat
 6. Anonymní 23:22
  Výborně napsáno.
  Domnívám se,jak se to zvrhne i zásoby budou k ničemu.
  Tvrdím,že tohle všechno je jen z důvodu peněz a právě ti co jich mají mnoho,tak se bojí,že o ně přijdou,jsou nucení dělat rozbroje,šířit strach,podmaňovat si další státy.

  OdpovědětVymazat
 7. Skutečnosti popisované v článku potvrzují fakt, že stav vývoje materiální základny světa je ve výrazně velkém předstihu před současným stavem vývoje politického uspořádání světa. Současné politické uspořádání světa je zastaralé a značně nespravedlivé, a to především z následujících důvodů: 1/6 lidstva neumí číst a psát, má hlad a značná část těchto lidí umírá neléčenými nemocemi nebo v nesmyslně vedených válkách. Velká většina těchto lidí nemá ani představu o tom, že to není spravedlivé, že kvalita jejich života by se měla zvýšit. Svět patří se vším všudy všem lidem rovným dílem. To by určitě mělo být napsáno v základní listině lidských práv a svobod. Bylo by samozřejmě nutné zakomponovat do toho principy zásluhovosti, pomoc potřebným, mechanizmy přerozdělování atd. Názor, že kvalitu státu určuje míra zdraví a vzdělání jeho občanů a všechny další ukazatele jeho kvality jsou druhotné, by měl mít platnost pro celý svět. Pokračování je v článku: PROGNÓZA BUDOUCNOSTI LIDSTVA: http://miloslav7.blogspot.cz/2013/12/prognoza-budoucnosti-lidstva.html K dané problematice se dále vztahují články: JEDNOTNÝ VÝKLAD VĚDECKÉHO A NÁBOŽENSKÉHO VNÍMÁNÍ SVĚTA: http://miloslav7.blogspot.cz/2015/12/jednotny-vyklad-vedeckeho-nabozenskeho.html a GLOBÁLNÍ FINANČNÍ SYSTÉM: http://miloslav7.blogspot.cz/2016/08/globalni-financni-system.html

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Podle předního českého psychiatra Radkina Honzáka se lidé radikalizují kvůli tomu, že je společnost „přemnožená“ a nenabízí dostatek sociálních rolí pro jedince. Lidé jsou navíc společně s myšmi jediné druhy, které mají „vnitrodruhovou“ agresi. Lidé tak nachází řešení mimo jiné také v radikalizaci.
   „Konrád Lorenc (rakouský zoolog – pozn. red.) říkal, že jsou jedině dva druhy, které mají vnitrodruhovou agresi. To jsou krysy a lidi. A zapomněl dodat, že to je, protože se přemnožili,“ upozornil Honzák, který souhlasí s názorem, že lidská společnost už je natolik saturovaná nejrůznějšími výrobními mechanismy, že jsou lidé bez práce. „Takže můžou buď zametat chodníky, nebo můžou do armády. A tahle situace tady nastala. To jsou milionové hodnoty populace, která je nezaměstnaná,“ říká Honzák.
   „Přemnožili se a není pro ně žádné sociální uplatnění,“ říká rázně psychiatr, podle kterého je momentální mladá generace muslimů v evropské společnosti „namíchnutá,“ protože nedostává vše, co by chtěla. „A teď tady máte ještě ta nabubřelá lidská práva, kde každý má právo a nárok na všechno, ale povinnost k ničemu,“ míní Honzák.

   Podle psychiatra je pak jednoduché nespokojenou mladou generaci radikalizovat, protože jim radikálové dají alespoň nějaký životní smysl. „Je to víceméně nedostatek smysluplného cíle v životě, takže když pak přijde někdo, kdo vysvětlí tomu polopitomci, že pokud pobije několik lidí, tak bude slavný, je to jednoduché,“ uzavřel.

   Vymazat
  2. Honzák přirovnal lidskou společnost k experimentu tzv. myšího ráje vědce Johna B. Calhouna z 50. let minulého století. „On předpokládal, že bude něco kolem 3000 myší mít teritorium, a nasadil tam 4 páry myší. A ty se napřed množily, pucovaly to tam a hezky si tam žily, a když to dotáhly na 2000 jedinců, v rozporu s tím výpočtem vývoj zastavily a už to šlo dolů,“ popsal Honzák. Podle něj to bylo kvůli tomu, že pro mladé jedince už nebyly sociální role.

   „Takže oni se přestali rozmnožovat, utvořila se tam taková vrstva samců, kterým on říkal krasavci, kteří už jako samci stáli za starou belu a jen se šlechtili. A samice se rvaly mezi sebou a ohryzávali se k smrti, takže během krátké doby šel celý myší ráj do kopru,“ popsal Honzák a hned připomněl moudro i dalšího ze slavných vědců.

   Vymazat
  3. Jednou z největších hrozeb pro bezpečnost a stabilitu ve 21. století bude Afrika, kde pokračuje populační exploze a s tím spojená migrace, války, vyhlazování přírody. Bude nutné radikálně zregulovat přemnoženou africkou populaci. V první fázi odstranění humanistických teroristů, kteří podporují množení dovozem léků a potravin. Pak je možné zavést indický model (hromadné sterilizační programy za finanční i věcnou odměnu), nebo rychlejší cestou (laboratorní vývoj virů způsobujících neplodnost a jejich rozptýlení v Africe). Na závěr částečná rekolonizace Afriky a záchrana zbytků přírody.

   Vymazat
  4. Nic takového.
   Spálit všechno na prach.
   Potom bude na zemi ráj.

   Vymazat
 8. „Obama a jeho generálové vedou v Pentagonu diskuzi a nemůžou se shodnout, jaká je nejvhodnější doba pro přepadení Ruska. Nakonec se rozhodnou zeptat Francouzů: Kdy je nejlepší přepadnout Rusko? Francouzi odpovídají: Nevíme, ale rozhodně ne v zimě, to špatně dopadne. Bude tedy asi lepší zeptat se Němců: Kdy je nejlepší přepadnout Rusko? Němci odpovídají: Nevíme, ale rozhodně by to nemělo být v létě. To už jsme zkusili... Co s tím? Někdo navrhuje zeptat se Číny, ta je progresivní a vždy přijde s nějakým novým nápadem. Zeptají se tedy Číňanů, kdy je nejlepší přepadnout Rusko? Číňané odpoví: Hned teď! Rusko začalo stavět ‚Sílu Sibiře‘, ‚Turecký potok‘, kosmodrom ‚Vostočný‘, most na Krym, v nejbližší době chtějí modernizovat Bajkalsko-amurskou magistrálu, staví nové sportovní komplexy pro mistrovství světa ve fotbale a v atletice, plánují těžbu v Arktidě... Zrovna teď by se jim hodilo hodně zajatců!“

  OdpovědětVymazat
 9. 23:22
  ...přesně takhle to vidím já ,v mátožných hrůzných snech ,zpocená a polopřidušená noční můrou děsu.....
  j.

  OdpovědětVymazat
 10. Zatím jsem nečetl všechny komentáře, protože nemám čas. Chtěl jsem jen zatím napsat toto: Jestli je věta Robertse - Clintonová a Wolfowitz v Bílém domě znamená 3. světovou válku /volně citováno z toho co je napsáno ve článku/, Američané pokud je zvolí/a vyloučí se to, co je napsano o technice sčítání hlasů na zavěr článku/, je možno říci, že Američané zešíleli.
  Jinak já nepochybuji o pravidovosti toho, co píše C. Roberts nebo N. Chomský, čili také nedávám v pochybnost myšlenky Craigse uvedeny v tomto článku. Pokud si někdo myslí, že to je protiargument - jak může zešílet masa lidí a jeden člověk je psychicky zdravý a má pravddu - proti tomu co píše Craigs ať si oponent vybaví blízké relativně dějiny. Před více než 70 léty totiž zešílela většina německého národa. Jinak k 21:44 opět vidím člověka, který mele o tom, že za všechno zlé může, dle mého názoru bezpochyby nejschopnější národ v dějinách - Židé - dokázali přežít i přes útlak, kterému byli vystavení v průběhu celých dějin civilizace. Nějak jinak vypadají Židé v knížce E. Fromma Budete jako bohové. Přestože je to kniha, kterou napsal Žid, nemyslím si, že přislušník určitého národa musí vidět svůj národ vždy ve špatném světle, to jest světle neodpovídajícímu realitě. Přečtěte si tuto knížku. Já Vašim teoriím že Židé jsou strůjci všeho zla na světě nevěřím, stejně jako nevěřím Protokolům sionských můdrců - i když jsem je nečetl.
  Jinak mám o tom, jak vznikla teorie o Židech jako strůjcích všeho zla dosti možná naivní názor /naivita není není nic jiného než neinformovanost/. Myslím si že ve společnosti rozvinutého kapitalismu, jakým již byl kapitalismus před 1. světovou válkou, čili ve společnosti mafianského kapitalismu, muselo vzniknout něco na odlákání pozornosti neinformovaného davu o příčinách jeho bídného postavení. Mafiani vymysleli, že přičinou všeho jsou Židé. Davem tím myslím lidí žijící ruky do úst. Herr Hitler tuto myšlenku využil ke svému vzestupu. Myšlenka vznikla, má ten dojem koncem 19. století ve Francii. Nyní jak se zdá část davu je opět krmena touto chimérou - za všechno můžou zlí Židé. Bankeři jsou Židé, protože tak rozhodli v 16. století křesťanští panovníci. Židé nejsou o nic lepší nebo horší než ostatní národy /rozdělení dobrých a špatných lidí v každé společnosti se řídí podle Gaussovy křivky/. A s argumentaci proč v positivních /levicových/ politických proudech je tolik Židů /relativně nejvíce/ se seznamte ve výše citované knize. 16:17: Typoval bych, že pan Honzák přiliš věří tomu, co přichází z USSA as četl přiliš hodně anglosaské psychiatrické literatury. Jeho myšlenka o té agresivitě, to je stejný blábol jak sociální darvinismus. Američané nakonec řeknou - co chcete války musí být, lidé to mají v genech. Ještě zcela na závěr: Knihovny jsou teď u nás přeplněny americkou literaturou, ve které lidi hledají např. štěstí - Carnegie. Za prvé: zisk pro Američany - prodej těchto superděl na nový trh. Za druhé: dle mého názoru tato literatura je brak. Za totality knihovny a nejen ony - byly kvalitnější. Mysleme o tom, že o kvalitě života nevypovídá jen to, čo člověk vlastní - kolem sebe, ale co má v hlavě. To si myslím, že především. Bohužel stádo si to neuvědomuje a podle toho také jednalo v roce 1989. Zdá se, že jsem dospěl ke stejnému pohledu na většinu lidí ve společnosti - stádo - jak Adofl Hitler. Já však na rozdíl od něho si myslím, že lidem pomůže, když budou správně osvícení /čili můj názor je komuninistický/. Správně ale znamená - ne dobrý jen pro úzkou skupinu lidí - třeba pro nynější neoliberály. A zcela na závěr stále častěji mě napadá, že tyto komentáře psát je pro mně ztráta času.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hele ty písmáku,je vidět,že jsi měl židovského učitele...,neb jak se praví:"chcešli porazit svého nepřítele,vychovávej jeho děti"...to je další chytrost toho "nadmíru inteligentního národa",jehož veškerou hisTorii,hlavně tu novodobou a neoficiální by sis měl napřed nastudovat a neotravovat tu hloupými litaniemi....ale ty to dělat nemusíš,víš "své" a děláš pro ně,takže "vo čem je řeč ?!"

   Vymazat