Reklama

pátek 12. srpna 2016

P.C.Roberts: Puch nejohavnější propagandy


12. 8. 2016    PaulCraigRoberts
Právě jsem z úst někdejšího presstituta Davida Sattera vyslechl tu nejprimitivnější odrůdu propagandy, jaká vám u nás může zazvonit v uších. Momentálně se ten člověk ometá v pravicovém Hudsonově institutu a předstírá, že je expertem na Rusko a na Putina. 10. srpna oznámil tento expert posluchačstvu televizní stanice NPR, že americká víra v obnovení míru v Sýrii nedojde naplnění, dokud si všichni ve Washingtonu neuvědomí, že ruská vláda postrádá lidské city a nedbá lidských životů. To, co Washington potřebuje tedy udělat, řekl Satter, je dát Putinovi a jeho náhončím zcela jasně najevo, že za své činy usednou jednoho dne na lavici obžalovaných jako váleční zločinci.


Za ta léta v politice už bych měl být obrněný, ale i tak se nedokáži ubránit údivu, když vidím a slyším, jak se agenti, pracující pro elitu, neštítí vypouštět z úst ty nejprimitivnější a nejprůhlednější lži. Zřejmě spoléhají na to, že média a jejich taktéž koupení „experti“ nevznesou proti jejich vývodům slovo námitky, takže mohou plkat, co je jim libo. Vždyť přesně tohle i onen pohodlný způsob, jakým se dnes přepisuje historie.

Možná už lidé zapomněli, že když washingtonský plán invaze do Sýrie zablokovaly britský parlament a ruská diplomacie, poslal Washington jednotky, použité proti Kaddáfimu v Libyi, do Sýrie, kde se tyto – po čase – vynořily na světlo světa jako Islamský stát (IS), páchající ty nejodpornější zločiny. Jelikož ovšem současně sloužil IS americkým zájmům, nechal jej Washington na pokoji. Po několika letech vraždění IS ztratilo však trpělivost s ním Rusko, a poslalo syrské armádě svou vzdušnou podporu. A síly IS začaly v Sýrii ustupovat.

Celá tahle situace uvedla Washington do zmatku. V Iráku totiž proti IS bojoval, protože ten zde svrhl jeho loutkovou vládu, ale v Sýrii i nadále IS podporoval a pro potřebu okamžiku jej začal charakterizovat jako „umírněné síly“, do krve se rvoucí za zavedení demokracie v Sýrii. Nyní ovšem, když se zde IS ocitl na prahu totální porážky, spustily washingtonské mediální děvky a „experti“ povyk o tom, že za své zablokování washingtonského převratu v Sýrii musí Rusko draze zaplatit.

V 21. století lze všechny válečné zločiny připsat na účet USA a Izraele. A umožnila je i EU, vždy ochotná poskytnout jejich oficiálním lžím své krytí. Ať už se jednalo o lež o iráckých zbraních hromadného ničení, či o iránské atomové hrozbě, jichž Washington využil pro nevyprovokovanou agresi, vedoucí ke zpustošení sedmi zemí.

Skutečným expertům je vlastní morální integrita, vyžadující, aby režimy Clintona, Bushe ml. a Obamy byli za své zločiny volány k soudní zodpovědnosti. A na oné lavici obžalovaných by neměl chybět ani David Satter.

Překlad: Lubomír Man

39 komentářů :

 1. Skutečným expertům je vlastní nelhat a to ani sobě,směji se,protože by z toho nakonec přinejlepším zblbli,směji se znova. Rusko brání Asada před Islámským státem tak,že na Islámský stát skoro vůbec neútočí,zato ale likviduje jeho syrskou opozici,která je tak přímo válečně likvidována jak Ruskem,tak Íránem,tak libanonským Hizballáhem a tak i Islámským státem. To je ale převaha,respektive možná,že nutná převaha,protože Rusko to asi tvrdí,že jo. No, nebuďte tedy s lidem Sýrie,který je proti Asadovi v početní převaze,ale nevyzbrojen,vždyť jde především o prosté civilisty.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tos objevil USA! :)) IS je spravedlivý stát - jsou to husité 21. století! Ovšem, že ten název je krycí a maj to jen kvůli západním degenerátům! Páč Arabové bohužel dnes dík západnímu degenerativnímu vymývání mozků ideologiemi konzumismu podporovaného masovou popkulturou již dávno přestali být hrdými nositeli ideje arabského nacionálního socialismu (al-Fatahu), jako to bývalo za jejich otců a dědů v čase alžírské války za nezávislost či velikého Násira a jeho hrdinského boje s mezinárodním imperialismem a jeho substrátem - světovým sionismem. Proto musí používat tuhle náboženskou frazeologii k mobilizaci mladých Arabů hlavně na Západě, ale také lidí z jiných zemí - Ruska (Zakavkazska), Uzbekistánu, Turmenistánu, Číny atd.
   Ale velí tomu muži velikého Araba Saddáma Husajna a rovněž velikého beduína Muamarra Kadáfího! Proto také původní základna IS vznikla tam, kde se oba muži narodili - v Tikrítu a Syrtě. Jejich boj je spravedlivý a podporuje ho také Izrael, který si ovšem nepřeje vítězství ani jedné ze stran a souboj mezi sunnity a šíity v Sýrii navzájem mu vyhovuje.
   Kdežto původní al-Kaida je dítětem CIA, tak jako Hamas stvořil Mossad coby protiváhu al-Fatahu! Proto dědek Zawahríů odsoudil Baghdádího jako "odpadlíka"! Páč ví že to tam řídí lidé "odjinud", stojící k CIA v opozici, chápeš? Je to dobrá politika co dělá pan Putin! Posral sionistům patu i hlavu,a ještě mu zobou z ruky! Viz Bibi v Moskvě!! Prostě frajer a zápaďácký židoloutky jen čumej ...

   Smazat
  2. Když se odhlédne od šílený propagandy ne nepodobný tý, jakou sionisti zkoušeli na pana Hussajna (ministr zastřelený Husajnem na jednání vlády, jeho synové mučící vybrané lidi z ulice v tajných mučírnách, děti vyházené z inkubátorů v Kuvajtu na podlahu a podobný smyšlený odpornosti) tak v IS je vyspělý pracovní právo jako bylo v socialistickém Iráku za vlády BAAS nebo v "zelené" Libyii pana Kaddáfího - http://www.expres.cz/jak-se-zije-pod-isis-04p-/zpravy.aspx?c=A151120_120726_dx-zpravy_pali

   Smazat
  3. Cituju z článku: Kdo by očekával život plný každodenního střílení a poprav, ten by byl asi zklamán.

   „Většina mé rodiny už před třemi lety odešla žít do Istanbulu, ale moje sestra s rodinou stále žije v malém městě poblíž Aleppa. Stejně jako já jsou to etniční Turkméni. Když město obsadili příslušníci ISIS, došlo k mnoha změnám, ale ne všechny byly k horšímu,“ začíná svou výpověď Syřan. „Islamisté zavedly tvrdá pravidla vycházející z práva šaría. Kromě omezení práv žen a zavedení islamistických ideologií do škol jsou tam ale i pozitivní věci jako například regulace pracovní doby,“ říká Syřan.
   Paradoxně některé věci nejsou tak, jak si je lidé v Evropě představují. „Nemusí se to zdát, ale došlo tam ke zvýšení bezpečnosti. Tresty, které uděluje ISIS za zločiny jsou tak tvrdé, že se nikdo neodvažuje kriminální činy vůbec páchat,“ popisuje zprostředkovaným svědectvím své sestry v Česku žijící Syřan.
   Život v Islámském státě je prý levnější než v ostatních částech Sýrie.

   „Lidé mají zdarma bydlení, elektřinu nebo vodu. Jídlo je sice dražší, než bývalo předtím, ale to je v celé Sýrii a je to dáno spíše hlubokým propadem syrské ekonomiky jako celku.“
   „Lidé nejsou nuceni se k ISIS přidat, dokonce ani vstoupit dobrovolně není tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. Přesto nejméně polovina obyvatel města odešla do Turecka. Do Evropy jich šlo jenom pár,“ líčí Syřan osudy obyvatel města, kde žije jeho sestra. „Většina těch měst byla před nadvládou ISIS pod kontrolou nějakých rebelských vojsk a ač je to hrozné, někteří lidí si s příchodem islamistů polepšili. V Sýrii každopádně není bezpečné žít, ať už člověk žije pod ISIS, pod Assadem nebo pod kýmkoliv jiným,“ uzavírá svou výpověď pro Expres Syřan.

   Smazat
  4. Takže 14:47 - resumé je jasné!! Pod IS se žije prostým lidem lépe než pod tou tvou CIA a sionisty zřízenou a uměle udržovanou "syrskou opozicí"!! Tak proč by podle tebe měl pan Putin bombardovat spravedlivé a hajzly zkurvený financovaný pejzonošema z Wallstreetu šetřit, co? Holomku, mluv!

   Smazat
  5. 17:23. Pokud myslíte,že Islámský stát je dobrý,.. nemáme se raději o čem bavit.

   Smazat
  6. Máš vývod tlustého střeva do evidentně prázdné dutiny lebeční. Proto bliješ ty americké exkrementy. Ale co očekávat od degeneráta z incestní kopulace fotra se ségrou...

   Smazat
  7. 17:47. Já myslím a mám svůj vlastní názor na věc a myslím,že k tomu je tato diskuse. Tak se ,prosím, nerozčilujte. Spíše mi to tedy objasněte.

   Smazat
  8. 17:47. Ale vysvětlit trochu jinak než ignorovat nebo neznat fakt,že současný velitel Al-Káidy Ajmán Zavahrí přísahal věrnost Islámskému státu.

   Smazat
  9. 17:59 - ale hovno státu - „Chceme jednotu mudžáhedínů, aby mohla být Sýrie osvobozena od Rusů a západních křižáků. Bratři moji … jednota je pro vás otázkou života a smrti," řekl Zavahrí v nahrávce, která se dnes objevila na internetu. Podle agentury Reuters se autentičnost nahrávky zatím nepotvrdila, má ale charakteristické rysy předešlých Zavahrího poselství.

   Fronta An-Nusra, která je odnoží Al-Káidy, a Islámský stát jsou nyní nejmocnějšími skupinami, které v Sýrii bojují proti vládě prezidenta Bašára Asada a občas i mezi sebou. An-Nusra je součástí aliance Džajš al-Fatah (Armáda dobytí), která sdružuje skupiny bojující na západě a severu Sýrie. V lednu se An-Nusra neúspěšně snažila přesvědčit ostatní islamistické frakce ke spojení do jedné skupiny.

   Zavahrí znovu zdůraznil ideologický rozdíl mezi svou organizací a Islámským státem, jehož postupy jsou pro něj příliš radikální. Své rivaly označil za „extrémisty a odpadlíky" a předpověděl, že jejich víra a metody dosavadní stoupence ztratí.
   Zdroj: http://www.denik.cz/ze_sveta/sef-al-kaidy-zavahri-oznacil-islamsky-stat-za-extremisty-20160509.html

   Smazat
  10. 20:41. An-Nusra se od Al-Káidy veřejně distancovala a nelze jen lusknout prsty,nějakou dobu něco trvá. Jasně ale,že je cílem muslimů bojovat v co největší síle,potřebují tedy držet při sobě v nynějším boji. Proto Zavahrí opakovaně vyzval k podpoře Islámského státu.

   Smazat
  11. Poté, co Husajnův režim v roce 2003 padl, se řada bývalých členů iráckých bezpečnostních složek a salafistů připojila k povstání proti okupačním silám a později přešli do řad Daeše.Bushův a Blairův vpád do Mezopotámie zahrnoval rozpuštění Husajnovy armády a politického aparátu, kdy se statisíce lidí ocitly bez zaměstnání a značná část z nich se přidala k ozbrojenému odporu proti okupaci, radikalizovala se a někteří z nich skončili v Američany spravované věznici, kde, jak informoval Guardian ZDE vznikla idea na vytvoření Daeše. Jeden z předáků této extrémistické organizace, který svou pravou identitu skryl pod pseudonymem Abú Ahmed, říká, že vězení Camp Bucca v jižním Iráku představovalo ideální místo pro navazování spolupráce mezi džihádistickými elementy. Ahmed se zde dokonce potkal se stávajícím šéfem Daeše a možná nejobávanějším teroristou dneška Abú Bakrem al-Bagdádím, jehož výrazně radikalizovala právě angloamerická okupace Iráku. Někteří z předáků dnešního Daeše se v rámci znovuoživeného povstání posléze přesunuli do Sýrie. V Libyii to je podobné - milice z Misuráty byly v Syrtě zastaveny IS, na jejichž stranu přešli stoupenci Kaddáfího. To je prostě realita, co k tomu furt vác psát?!? Blb co to nedokáže pochopit může než kecat že se nemáme o čem bavit! Blbec! Realita není o bavení, ale o chápání! Pokud Daeš není dobrý, tak nebyli ani Hussajn z Kaddáfím! pak jsou tedy dobří sionisti jako Sarka Farka a Clintonová, nooo!!

   Smazat
  12. 20:54 - hovno vyzval! Do sjednocení nezahrnuje IS! Ví že to jsou levičáci a bojují za socialismus! A on je feudál! Tak přestaň kravit! Není jedinej zdroj krom tvý nemocný hlavy o tom! Myslíš že neumím googlit nebo co ... vle!

   Smazat
  13. Al- nusra je odnož al-Kajdy a to je rezidentura CIA! V ní sopcialističtí pokrokoví oficíři bojující za lepší budoucnost dělníků světa neslouží! Jako je pan Durí, hrdina iráckého lidu! A pravý vůdce Daeše! - http://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/asie-a-oceanie/saddamuv-milionovy-muz-duri-asi-zije-zaznel-v-iracke-tv_343013.html

   Proč myslíš že tak dávaj na prdel všem? Myslíš že to jsou beduíni? hovno! Jde o profesionální oficíry irácké armády pana Saddáma a ti dnes mstí ty mrtvé zamordované US sionistickou soldateskou - často zaživa pohřbené v zákopech nosatýma zrůdama!

   Smazat
  14. Pan Durí pochopil, proč došlo k tý porážce! Vojáci ztratili motivaci! Přestali věřit v socialismus bez Boha, bez perspektivy příštího života! Chápeš? Tak si vybrali idiota osvobozenýho z vězení za jakéhosi "kalifa", páč měl důvěru starého vedení al-Kajdy po smrti Zarkawího! Ale v reálu jde o ty samý hochy, co měli nárok dát hnUSákům po tlamě! Ale chyběla jim ta motivace! No a nyní jim mají ....

   Smazat
  15. Proto taky nedošlo k žádnýmu boji o Palmýru, prostě je nechali odejít! Páč ruská rozvědka ví kdo to je a co jim dlužej za zradu kterou spáchal xindl Gorbačov na panu Saddámovi a iráckém lidu v roce 1990 a pak hajzlik a podvraťák Medveděv na panu plukovníkovi Kaddáfím! A vědí že tito lidé budou bojovat dál a škodit sionistům ještě noho let a mstít své padlé a raněné z minulých válek!

   Smazat
  16. 20:57. To je možná ta největší chyba,že Vy jen googlíte. / Proti těm fanatikům je možné použít jen sílu,protože oni odmítají myslet,respektive jejich islámská víra jim svobodné myšlení přímo zakazuje a jakékoliv slušné chování-jednání považují za slabost. Islámský stát tedy není dobrý už i jen ze své podstaty a Husajn i Kaddáfí byli diktátoři a to také není zrovna Západní demokracií. Pro muslimy na té jejich nižší vývojové úrovni je to ale ještě spíše únosné a především vývojově potřebné. Lidé teprve pochopí,že nelze zasahovat do vývoje civilizace vývojově nižší,respektive je nezbytné se jí bránit,ale,samozřejmě. Zároveň lidé teprve poznají,tedy,že,logicky,nemůže mít stejná práva jako ta civilizace vývojově vyšší. Jde doslova o střet civilizací a rozhodne moudrost a síla,přičemž ta síla je výkonným prostředkem té moudrosti,konkrétně vůči muslimům. A asi je to i zřejmé. Všechny nejvyspělejší civilizace v lidské historii byly zničeny barbary a je zřejmé,že pro jejich už přílišnou slabost-pohodlnost-nezdatnost.

   Smazat
  17. 17:14 Děláte si legraci nebo jste ten článek nečetl? Jak můžete srovnávat IS s Irákem nebo Libií? Já v tom článku čtu: "... nejméně polovina obyvatel města odešla do Turecka." To znamená, že se jim tam žilo jako v Libii, proto asi uprchli. Ohledně umírněné, demokratické opozice svědek říká: "Většina těch měst byla před nadvládou ISIS pod kontrolou nějakých rebelských vojsk a ač je to hrozné, někteří lidí si s příchodem islamistů polepšili." To znamená, že tato umírněná opozice se k vlastním spoluobčanům chovala hůře, než IS, za jehož panování více než polovina obyvatel emigrovala. No to mě opravdu přesvědčilo. Teď už budu na straně IS a opozice, proti Asadovi. Tak jste to myslel?

   Smazat
  18. Velke a neochvejne pratelstvi Usamovskeho chalifatskeho Al Qaeda a americkeho lidu v cele s Husajn Ubamou, vypuklo v cele intenzite po 9/11...Vod ty doby ,se pratelstvi prohlubuje a utuzuje jeste daleko vic.. nez predtim...Hlavne po vyhlaseni zurive valky proti terorismu americkeho a evropskeho lidu vuci nevinnym sekacum hlav masakrujicim hlava nehlava...A pobirajicim za to vysoke odmeny a vse co hrdlo raci od americkeho a EU lidu...

   Smazat
  19. 1:31 - odešlo zrádci, to je jasný, ti co utekli před sionisty v 90-tém roce a znovu v roce 2004! To kteří jim chtěli čelit ale byli zrazeni, ti nikam neutíkaj! O zrádce není co stát! Tábor taky opustila část zrádců, kterým bylo líto se zbavit mamonu, ale později se to bohužel otočilo! K odchodu byli nuceni poctiví táborité a jejich místa zaujala měšťácká proradná verbež! Hejtmani začali přijímat bohaté výslužky a sami pronásledovali čestné muže víry jako byl třeba kazatel Kániš! A Assad? To je něco jako ... Dracula! Sám pravoslavný leč od papežence Zikmunda přjímající Řád draka za vítězství nad Turkem.

   Smazat
  20. Ale v jednom jsem oba zjistili totéž: "To znamená, že tato umírněná opozice se k vlastním spoluobčanům chovala hůře, než IS" - no jistě že ano! Protože ta "opozice" financovaná Dönmehem skrz Saúdy a katarský prince a řízená CIA je feudální struktura! Kdežto IS je lidový! Proto se řídí tím co vyhlásil pan Kaddáfí! Tedy že lidé nesmějí za bydlení platit! Mají na něj totiž nárok! To samý doprava - provoz auta či MHD a vzdělání - to vše je národkové a financované státem! A kdyby IS nebyl terorizován sionisty i na polích, tak by i chléb tam byl zdarma nebo za symbolický poplatek! Když ovšem někdo k životu "potřebuje" mobil nabitej pornem, tak ať raději utiká za Assadem nebo k tureckým generálům, to ve svatém státě je a vždy bude zakázaný chlebyček!

   Smazat
  21. Umiernená opozícia je terminus technicus len pre slaboduchých. Čím sa odlišuje od neumiernenej? Len tým,že pri zabíjaní šítov sa nenechá fotografovať. Je načase povedať, že opozícia je opozícia a ako takú ju musia zničiť, lebo inak ona zničí ich.

   Smazat
 2. 14.47Můžeš mi říci,kam na tyto bláboly chodíš?Co předvedli ti tvý ussa boys za ty rokyco válčí proti is-kulový.Až tam přišli Rusové,tak se začalo něco dít,že?Avysvětli mi rozdíl mezi teroristou a umírněným opozičníkem,ty chytrá hlavo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:05. Je umírněný islamista a opozičník a neměl byste to slučovat,protože opozičníky jsou třeba i Rusové v Rusku,kteří nyní už v počtu statisíců podepsali petici pro odstoupení premiéra Medveděva a ti muslimy nejsou nebo alespoň většina z nich,nejspíš. Terorista,ten islámský,je v naprosté většině neumírněným muslimem. / Sunnitský Islámský stát měl svůj význam ve vztahu k šíitskému Íránu,který tehdy hrozil svým realizovaným a i usilovně spěchajícím jaderným programem nejen USA ale možná že především evropským "křižákům" a to dokonce i oficiálně. / A do lesa,samozřejmě.

   Smazat
  2. 15:19 - čti nahoře a odpověz holomku!!

   Smazat
  3. 17:24. Hlavně se uklidněte,píšete směšně.

   Smazat
  4. 17:41 - ty hlavně píšeš zmateně, blbe! Přelož to do češtiny. Hned!

   Smazat
 3. Co bychom chtěli od lidí, kteří mají patent i na rozum.

  OdpovědětSmazat
 4. Takže jestli jsem to dobře pochopil Rusko neválčí s IS, ale s Asadem. S IS válčí USA a jeho spojenci. A podle i našich medií Rusové s Asadem vítězí, takže logicky USA s IS prohrávají?

  OdpovědětSmazat
 5. Pana Robertse vytáčí jeden jediný presstitut Statter v roli propagandisty. Pan Roberts by asi pěkně koukal na drát, kdyby si mohl v Česku každodenně vyslechnout tu nejprimitivnější propagandu z TV obrazovky.

  OdpovědětSmazat
 6. Islámský stát sem, Islámský stát tam. Tady je podstatné, že je to soukromá armáda zoganizovaná a placená Amerikou (a zřejmě i Saudy). Jasně to potvrdil i prezidentský kandidát Donald Trump, když označil Obamu a Clintonovou za zakladatele Islámského státu. Myslím si, že se americké letectvo bude těžko trefovat do svého vlastního dítěte, kurví jim to pouze ruské letectvo, proto si klíčové žoldáky přesunuli do Libyje a bohužel také do bezpečí do Evropy.

  OdpovědětSmazat
 7. Kdyby lidé Asada nechtěli, nevolili by jej opakovaně ve volbách. Jenže oni nemají příliš na výběr. Buď vrazi, které anonym ze 14:47 označuje ajko opozici, nebo Asad. Asad jistě není dobráček, co by si nechal skákat po hlavě, na každý zločin takzvané opozice odpověděl odvetou, ale právě to, že se dokázal ubránit i za cenu obrovských obětí Syřanů, ukazuje, s kým je národ. Sýrie ví, že pokud zvítězí zločinci, které anonym ze 14:47 eufemisticky nazývá syrskou opozicí (ve skutečnosti to není ani opozice a ani Syřané), polovina obyvatel bude muset bojovat o holý život, protože bandité se neštítí absoltně žádného bestiálního zločinu, včetně vyřezávání srdce zajatého nepřítele zaživa. Řezání hlav se v oblastech, které dobyli, stalo normální smrtí a je jedno, jestli zabíjí muže, ženu nebo děti. Zatímco Rusko se přidalo na stranu demokraticky zvolené vlády, USA uvedené zločiny omlouvají a anonym ze 14:47 dělá totéž. Doufám, že se i tento člověk, podporující zločince, dočká trestu podle českého práva. Podle Trestného zákoníku, § 365 Schvalování trestného činu se totiž dopustil sám trestného činu "Kdo veřejně schvaluje spáchaný zločin nebo kdo veřejně vychvaluje pro zločin jeho pachatele" a "bude potrestán odnětím svobody až na jeden rok". TnT

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:22. Ty jsi fakt debil,s tímhle padej někam jinam.

   Smazat
  2. 16:48 - to teda! Jakýpak paragrafy?!? Xindla co podporuje vopejzelce z Longley, Vajthausu a jiných siodoupat je třeba spálit na prach zaživa!

   Smazat
 8. Nejde o nic, než o peníze.USA chtějí chaos, aby se mohly uhnízdit na téhle křižovatce jménem sýrie.Asada mají rádi, protože je lepší jakýkoli mír, než jakákoli válka.Kritizovat jiné umí každej moula, jak se chovají naši diktátoři?
  Máme nejvíce dětských sebevražd i alkoholiků, nejvíce drogově závislých dětí a nejvíc alkoholiků na světě, s odpovídajícím počtem mrtvých, takže asad může být andělem, aniž o tom víme. Záleží jen na úhlu pohledu. Amerika by ráda sýrii uvrhla do chaosu, tak, jako kadáfího lýbii nebo irák husaina.To jim vyhovuje, můžou ty země vyrabovat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co asi vede člověka k tomu vymýšlet takové pičoviny jako to předvádí Kapounek? Duševní nemoc? Nebo jen frustrace z vlastního života? Něco úplně jiného?

   Smazat
  2. 21:38- co vede Vás psát, duševní nemoc, frustrace nebo něco jiného? Pan Kapounek vyjadřuje svůj názor, Váš názor jsem nepostřehl.

   Smazat
  3. 21:38 - tak něco vymysli sám, hovade! Jenže ten tvůj slizkej vřídek co ti místo hlavy raší mezi ramínama není schopnej nic kloudnýho vysliznou, takže ti pračuráčku nezbejvá než papagajovat sračky z židovize ČT a závistivě napadat ty který to dokážou ... bezmozáckej frustranče:)))

   Smazat
 9. A kedy ste vzali ostatnu flasu rumu, ...pred ci po ?

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.