AA

Reklama

bb

pondělí 8. srpna 2016

Po rozhovoru s ruskými médii byl s ukrajinskými olympioniky proveden "tvrdý pohovor"8. 8. 2016    zdroj
Ministr mládeže a tělovýchovy Ukrajiny Igor Ždanov komentoval na svém Facebooku rozhovor ukrajinských sportovců s ruskou televizí. Během interview s televizním kanálem Rusko-1 ukrajinští olympionici uvedli, že litují, že z olympiády byli staženi ruští sportovci…


Ukrajinský ministr sportu ostře na rozhovor reagoval a oznámil, že se sportovci proběhly "tvrdé" besedy.

"S týmem byl uskutečněn tvrdý pohovor a instruktáž o nutnosti vyhýbat se kontaktu s ruskými médii. A konala se nejedna tato beseda a napomenutí ... Není nutné značkovat celý tým kvůli tomu, že se ruským propagandistům podařilo ukolébat bdělost a vyprovokovat jednotlivé sportovce, kteří si neuvědomili politické důsledky svých slov," prohlásil.

Poradce ministra Pavel Bulgak zase řekl, že s týmem "je prováděna výchovná a vysvětlující činnost ve věci vyvarování se provokací ruských propagandistů."

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová 

20 komentářů :

 1. Ještě tomu chybí banderovská pinda Savčenková a její politický školení....kde není mozek,tam jsou ussácký hovnoty!

  OdpovědětSmazat
 2. Tak si myslím, že toto trio brzy bude závodit za Rusko a nikoliv za Ukrajinu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. to není špatný nápad, až na to, že Rusko si dlouho nikde nezazávodí. Killary & co. se o to postarají

   Smazat
 3. Tak to je teda bomba, ale že toto řeknou ukrajinští sportovci bych nikdy ani náhodou nehádal. O co jde? Je to ostuda sportovců z celého světa, že neodmítnou brutální manipulaci zaměřenou proti ruským sportovcům a Rusku jako takovém. Chybí sportovní solidarita. Jeden z příkladů manipulace, firma která vyrábí flakony ve kerých jsou uchovávány odebrané vzorky, říká tak nám ukažte jak lze manipulovat se vzorky, technicky to není možné, pokud nám to ukážete, ještě vám za to zaplatíme. Zcela jasně se jedná o politizaci celého sportu. Přečtěte si otázky odpovědi V.V. Pjakina kde o tomto také mluví a nebudete za hlupáky, kde on taky říká "Život sám všechno rozsoudí" a to určitě není žádný hlupák.

  OdpovědětSmazat
 4. Rozhodnutí vyloučit ruské sportovce, kteří dopovali je pouze pol. rozhodnutí. Pokud si trest odpykali mají být omilostněni jako všichni ostatní sportovci. Je úplně jedno jestli doping organizuje stát nebo jednotlivé týmy. Vždy to musí být se souhlasem a zpravidla na jeho žádost. A co ta Britska cyklistka , která se nedostavovala na antidopingová kontroly - ta startovat může. A Isimbajeva , která se vrací po mateřské ta nemůže ? Vzpěračí dopují steroidy všichni, jen to maj lépe pod kontrolou. Kdo je přistižen při dopingu má končit a basta.

  OdpovědětSmazat
 5. Víte zklamali mě naši sportovci, asi to jsou poseroutkové kteří mají strach řící cokoli co by se mohlo nelíbit. Když vzpomenu, že Emil Zátopek odmítl jet na nějaké zahraniční sportovní klání když nepojedou někteří tenkrát politicky nepohodlní sportovci, kteří nakonec režimní bafuňáři museli pustit a jeli. Emil Zátopek si to později sice taky odskákal a pomstili se mu za to, ale nebyl to poseroutka, ale pravý nefalšovaný bojovník, solidární s ostatními sportovci v nouzi.

  OdpovědětSmazat
 6. Ještě jedna poznámka k politickým hrám (pardon k Olympijským hrám). Kolik států světa uznalo Kosovo jako samostatný stát? A najednou sportovci z Kosova pochodují pod svou vlajkou. Měli startovat jako mnozí další pod Olympijskou vlajkou. Emil Zátopek to byl čestný sportovec tělem i duší a takové dnes hledat bude obtížné.

  OdpovědětSmazat
 7. 16:49 Naši sportovci jsou stejní poseroutkové jako ti,co v roce 1984 zvedli ruku pro bojkot za odvetu předchozích OH v Moskvě samo,že na popud vlády pod vedením KSČ a tedy nařízené přímo z Kremlu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Strašnĕ se mýlíte! Tenkrát nebyli naši sportovci žádní poseroutkové a velmi tĕžce nesli svou neúčast na OH.Řeknĕte mi jediného sportovce, který tenkrát veřejnĕ řekl, že do LA na OH nechtĕl !!!

   Smazat
 8. Včera jsem vidĕl vystoupení amerických gymnastek. Fantastické ba fenomenální výkony tĕlesných zrůdiček, jejichž růst byl umĕle zastaven tak na140 cm a vypracovaný doping je na nich i vizuelnĕ patrný.

  OdpovědětSmazat
 9. Problem je v tom, ze Rusaci podvadeli za asistence vlady, tajne policie a celnich organu.
  Rus nema na OH co delat.

  a prestan me mazat, komunisticky cenzore.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To máš ze své hlavičky nebo ze štvavé vysílačky "Svobodná" Evropa, americký magore ??

   Smazat
  2. Ze zprav demokratickych medii, primitivni rudohnedy osle.

   Smazat
  3. Debil 21:38. Jestli by mohl vyjmenovat alespoň jedno skutečně demokratické médium. Já znám pouze ta jež píseň zpívají koho chleba jí MF, Krávo, Hospodské noviny,Lido atd. Demokraticky se projevuje pouze naše koza.

   Smazat
  4. Chujmere debiloviči,ty havloidní potrate,jsi jen ubohý hovno ze syfitický bandenderovký donasečky vzešlej!!!

   Smazat
  5. Ano žijeme v kapitalistickém svĕtĕ, proto když se podvádí za asistence soukromých farmaceutických firem je vše OK. 21.05 plnĕ s Vámi souhlasím!!! Jen žádná účat státu!

   Smazat
  6. 21:38 - takže ze židáckých sračkometů, chazaroidní vajsjuďáckej podvraťáku ....

   Smazat
 10. Ukrajinci vedia kde patria a príde čas keď sa zbavia vlastných prasacenkov.

  OdpovědětSmazat
 11. Je krásné, že tyto ukrajinské holky ctí olympijskou chartu a nevkládají do toho politiku. Testy americké laboratoře již jsou zpochybněny hlavně jejich aktéry, takže jejich důvěry hodnost je nulová. Postavená fakta na tvrzení zrádců jsou směšná. Kolik lidí když jim slíbím peníze a jsou na útěku Vám řeknou, že měříte pět metrů a vážíte deset kg. Holky máte můj respekt, když vystoupíte takto otevřena a nebojíte se fašistické ukrajinské vlády. Jen tak dále. Ta vláda brzo skončí a celý svět se vysměje jejich podpůrcům včele s USA, ale i naším státem.

  OdpovědětSmazat
 12. dejte jim volnou ruku at uziva kdo chce mladi jsou i tak jiz zdegenerovani ze zradla, propagandy, z her, rapu, sluchatek v usich a huleni travy, ze uz jim nejaka ta droga ani neuskodi!!! viva novym rekordum a fantastickym sportovnim vykonum!!! sportu zdar, svetu mir a zidakum vice penez!!! hhh

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.