Reklama

.

.

pondělí 29. srpna 2016

Podpořit právo šaria v USA je správná věc! Určitě!

29. 8. 2016   cumsk


59 komentářů :

 1. paráda! ti lidi neměli páru o čem je řeč. řekla to hilary tak je to asi cool. takoví voliči sežerou všechno. usa si nwo plně zaslouží.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. to je prů.er, to je národ inteligentů, oni fakticky "vědí", o čem hovoří; a ti nám tu pendlují po silnicích s obrněncema a žvanějí do všeho

   Vymazat
  2. Sekání rukou zlodějů. kamenování cizoložnic - určitě to zjednoduší život. Třeba bezrucí těžko berou úplatky a v parlamentě se taky blbě hlasuje.
   Kdyby ukamenovali Naďovou-Nečasovou, lid by se 1/2 hod. bavil a pak by nebylo o čem mluvit.

   Vymazat
  3. Mnoho lidí nejspíše žije v přesvědčení, že život pod nadvládou Islámského státu musí připomínat peklo na zemi. Realita je však překvapivě poněkud jinde. Syřan, jehož identitu na jeho přání neuvádíme, žije v Česku a dokonce má Češku i za manželku. Část jeho rodiny však stále žije v Sýrii, v jedné z oblastí, které se dostaly pod kontrolu islámských radikálů. Kdo by očekával život plný každodenního střílení a poprav, ten by byl asi zklamán. „Islamisté zavedly tvrdá pravidla vycházející z práva šaría. Kromě omezení práv žen a zavedení islamistických ideologií do škol jsou tam ale i pozitivní věci jako například regulace pracovní doby,“ říká Syřan.

   Paradoxně některé věci nejsou tak, jak si je lidé v Evropě představují. „Nemusí se to zdát, ale došlo tam ke zvýšení bezpečnosti. Tresty, které uděluje ISIS za zločiny jsou tak tvrdé, že se nikdo neodvažuje kriminální činy vůbec páchat,“ popisuje zprostředkovaným svědectvím své sestry v Česku žijící Syřan. Život v Islámském státě je prý levnější než v ostatních částech Sýrie.

   „Lidé mají zdarma bydlení, elektřinu nebo vodu. Jídlo je sice dražší, než bývalo předtím, ale to je v celé Sýrii a je to dáno spíše hlubokým propadem syrské ekonomiky jako celku.“

   Se svou sestrou je Syřan v kontaktu pomocí telefonu. Vzhledem k blízkosti tureckých hranic má sestra turecké mobilní číslo. Sehnat mobilní telefon prý není v oblastech pod kontrolou ISIS problém a ač se to zdá k nevíře, mnoho lidí používá americká a kanadská čísla.Pan Baghdádí je pašák a myslí na lidi! Však jeho poradci jsou všechno generálové pana Husajna a to by známý lidumil. Jeho zástupce viceprezident Dúrí dělá panu Baghdádímu hlavního vojenského poradce a je to zná, když pouštěj žilou assadovským proiránským vrahům i kurdským teráčům naráz!!

   Vymazat
  4. 16:17-Ty ale musíš bejt vůl!!!

   Vymazat
  5. Znovu se potvrzuje, že tzv. americký národ je národ debilů, kteří klidně odkývají 3. světovou válku a ještě tomu budou tleskat.

   Děda 2

   Vymazat
  6. 17:15 - dej si bacha! Tady se o tobě zpívá! Ani nechtěj vědět co ... - https://www.youtube.com/watch?v=h2haTOfiy2o

   Vymazat
  7. 16:17 Pročpak jste z onoho "svšdectví" vystříhl informaci o tom, že nejhorší tyranii město zažilo pod vládou protiasadovské "umírněné" opozice? A také fakt, že z města následkem jejich vlády a vlády IS uprchlo více než polovina obyvatel? Z toho přímo do Evropy prý jen pár. Tento materiál tu už jednou byl, ale celý. Položil jste si otázku, z jakých peněz financuje IS ty sociální výdobytky? Z ukradené ropy, nebo přímo dostává finance? Odkud? Kteří poskytovatelé telefonních služeb asi spolupracují s IS, když na jejich území fungují americká a kanadská čísla?

   17:15 Ten pán z 16:17+19:40 je lhář a obdivovatel IS. Proti němu je vůl génius.

   Vymazat
  8. 4:46 - páč jsi lokaj sionistů! Jsi pro Hammondovy kecy o nutnosti zachovat Sykec-Picota - https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/386386-britsky-ministr-zahranici-pro-novinky-tesnejsi-evropska-unie-pro-nas-neni.html

   což chalif Abú Bakr al-Bagdádí označil hned ve svém prvním veřejném kázání za spiknutí sionistů!
   V řadách vojsk chaifátu bojují vlastenečtí důstojníci v čele s al-Durím, mstící pana prezidenta Saddáma Husejna, stejně jako v Syrtě mstí stoupenci Muamarra Kaddáfího v řadách tamního Islámského státu zbabělou vraždu svého rodáka a Vůdce! Ale ty nechceš pomstít smrt těchto vekých mužů, ty jako lokaj sionistů raději budeš odsuzovat a pomlouvat v siožoldu ty, kteří zabíjejí jejich vrahy!

   تحيا أبو بكر البغدادي

   Vymazat
  9. Islámský stát musí také bojovat se znepřátelenými militantními skupinami, které odmítají přítomnost nelibyjských skupin a bojovníků.

   V Syrtě ho však mnoho obyvatel vítalo, protože misurátské milice tam po svržení Kaddáfího plenily jejich domovy. Dodnes otevřeně tvrdí, že za Kaddáfího se měli lépe, neboť měli elektřinu i bezpečnost a otevřené školy.

   Syrťané agentuře Reuters potvrdili, že v řadách Islámského státu viděli Tunisany a další cizince, ale i stoupence Kaddáfího. To by naznačovalo podobný vývoj jako v Iráku, kde se k džihádistům rovněž připojili bývalí důstojníci svrženého diktátora Saddáma Husajna. - http://www.rozhlas.cz/plus/svet/_zprava/1495866

   Dnes elitní odstřelovači na střechách Syrty z ozbrojených sil bývalé lidové džamahírije každou kulkou v hlavě "umírněného rebela" řízeného dömehžskými kryptosionisty z Kataru a SA a podporovaného siozločinci z USA mstí smrt Vůdce svého lidu!

   Vymazat
 2. On takový HIDŽÁB např. je nesmírně praktický. Víte kolik muslimky (tedy jejich otcové, manželé) ušetří za kadeřníka, za příčesky, za paruky a za šampón na mytí vlasů?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A za vodu/sprchu?

   Vymazat
  2. Anonymní29. srpna 2016 18:57

   Zapomeň na to co jsi tady napsal. Arabské manželky sice musí poslouchat muže na slovo, ale zase takové chudinky to nejsou. Co se týká rodiny a dětí, tak mají větší slovo než muži. Příklad:když si muž hodlá pořídit druhou ženu, tak ta první s tím musí souhlasit, když muž, který má více manželek, koupí prsten jedné z nich, tak ho musí koupit i všem ostatním,...atd. je toho hodně. Myslím, že s tou úsporou to není tak jednoznačné.

   Vymazat
  3. 29. srpna 2016 21:21

   Nuž, ať to mají arrab. manželky, jak chtějí, ale my to u nás budeme mít tak, jak to chceme my. A většina Evropských žen si ta vámi popisovaná "privilegia" ráda odpustí ve prospěch Evropské kultury, která je pro ně přirozená, neboť Evropská kultura jim umožňuje být "celými" a nejen polovičními ženami podle práva šaría(a je toho negativního také mnohem víc). Menšina má možnost přesídlit do zemí s vámi popsanými zvyky.

   Vymazat
  4. Dnes je zřejmé, že neschopností SSSR kulturně působit na obyvatelstvo svých vazalských států byla jeho okupace pro Evropu škodlivější mnohem méně než americká, provázená zbožní popkulturou pestrých obalů, rytmů džungle, „lifestylové kultury“, hollywoodských snů či falešným mesianismem „svobodného trhu“, „otevřené společnosti“ a „lidských práv“: sovětské Rusko ukradlo svobodu, judaizované Spojené státy ducha. Nyní jde o bytí.

   Vymazat
  5. 11:00-ve všem s Vámi souhlasím,jen bych si dovolil upozornit,že "HOLLYWOOD" je zkomolenina původního a přesně vystihujícího "HOLÝÚD",vyjadřující vlastnické poměry i příslušnost většiny zaměstnanců k etniku a světonázoru....

   Vymazat
  6. Představta si, že v Číně svoji hloupou politikou jednoho dítěte dosáhli toho, že jsou rodiny,kde jsou třeba dva muži a jedna žena. A fungovat jim to musí.Nemají jinou šanci.

   Vymazat
 3. Ano, nevědí která bije.Jako když se u nás radaktor ptal vysokoškoláků co je to za svátek 17.listopad. Odpovědi šokující,prý upálení Palacha. Tak to máme vzdělanost.Málo se jim vysvětluje a oni ani chápat nechtějí,prostě dekadence školství v praxi.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nejen že se jim málo vysvětluje, ono je to málo ani trochu nezajímá (přiznejme si, my jsme taky neradi poslouchali poválečná vyprávění nejrůznějších válečných veteránů).
   Jenomže my jsme učitele alespoň uznávali jako autoritu. Pro dnešní mládež jsme jen směšné figurky, které v případě, že bychom toho po nich chtěli moc, srovná jejich tatínek "do latě".

   Vymazat
 4. Možná,že doma chodí bez hidžábu a manžel by je zmlátil.

  OdpovědětVymazat
 5. Nádherný příklad, co je to demokracie! Ti "lidé" na videu, mají volební právo a to je průser! Ještě pár takových videí a začnu podporovat NWO, ono to má něco do sebe.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano,máte pravdu,"demokracie je nesmysl a bordel,ve kterém hlupáci volí darebáky"....

   Vymazat
  2. 19.52

   Tak ted jste uhodil hřebíček na hlavičku ! V tom videu , by si ty baby " odsouhlasily " i svoji popravu ....tupost a blbost ....

   Vymazat
 6. Nikdy jsem neměl o vzdělání američanů valné mínění,ale toto mě dostalo.Neskutečné.

  OdpovědětVymazat
 7. U vas take ziji IDIOTI, a mate je ve vlade, tak neposuzujte Ameriku podle nekolika hnupu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nejde o to,že jsou idioti ale o to,že se nedají překonat.

   Vymazat
 8. Nejde o to,že jsou idioti ale o to,že se nedají překonat.

  OdpovědětVymazat
 9. Vase "demokraticka cenzura" uz davno prekonala zmradlavou cenzuru Rudeho Prava 50-tych let a Volkischer Beobachter 30-let... V Americe se doctete vsechno, i to, ze zemekoule neni kulata, ale placata. V CESKU se nedoctete VUBEC NIC ! Vase neofeudalni
  vrchnost vas ma pekne pochycene vy NEVOLNICI a sere vam na prazdne makuvky denne.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Čeština ti nic neříká????

   Vymazat
 10. To je ta přednost amerického školství, že vychovává otevřené, komunikativní lidi. Asi pouze jedna z nich znejistěla, co to je šaria (černá ovce se vždycky najde), jinak nikdo nezakolísal: co Hillary dělá, dobře dělá.
  Na druhou stranu, reportáž zřejmě byla pro zvýšení účinku vhodně sestříhána. Alespoň jsme se podívali na hezké holky. P.K.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nevíš o čem mluvíš. Ti "otevření a komunikativní" nevzdělanci tím jen dovedně maskují svoji omezenost a naučili se dokonale předstírat, že mají páru o něčem o čem nemají ani páru ani šajnu. Toť vše.

   Vymazat
 11. Vy ujarmeni osli v chomoutu nespravednosti a finanacniho zdimani nekritizujte Ameriku, kde je boj nazoru na dennim poradku.
  U vas mate vsichni pouze jeden nazor, a to je ten, co vam naridi genius Sobotka...HUUUU, ha, ha, ha.
  To je srandy kopec ! Proti vasi vuli vam ted zacnou stehovat do zeme lidozrouty. STAVEJTE na hranicich zed, vy prizdisraci, nebo nebudu mit zadny puvod po vasi exterminaci.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. O jakém boji názorů je řeč, vždyť ty lidi jsou naprosto bezbranní. To není boj, to jsou jatka. P.K.

   Vymazat
  2. Honolulu, od nás nadávky na USA jsou proti neokonům, kteří ovládají i naše poskoky, proto nešilte a bojujte. Na vás v USA především záleží, co bude dál! I to, zda jako národ přežijeme. Já věřím, že ano, věřte nám, jako my vám.

   Vymazat
 12. Tady sami američtí redaktoři ukazují jací jsou američané zabedněnci.Všichni dotázaní by podpořili Hilery Clintonovou se zavedením práva šaríja, i když ví úplný hovno o tom co to je. Včera bylo pozdě aby, právo šaríja už v americe bylo zavedené a bude další dívčí válka. Prvenství máme v česku, to už nám nikdo nevezme.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Honolulu je zmrd, se kterým nemá cenu se bavit? Jak říkávala moje nebožka máma; "poturčenec horší turka" a měla naprostou pravdu!!!!

   Vymazat
  2. Anonymní30. srpna 2016 11:36 Blbečku Honolulu je někdo jiný, ale já určitě ne.

   Vymazat
 13. Můj soused říká jednu věc..., Američani jsou líp oblečení Rusáci....., když to tak vidím, musím souhlasit!....:-))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Soused se mýlí. V oblečení ano. Ale v rozhledu a znalostech vede průměrný Rus proti průměrnému Američanovi tak min. 10:0.

   Vymazat
 14. Už rozumím, proč se naší politici jako Sobotka, Bělohrádek, Babiš a jiní jezdí do USA školit. Jen Zeman jel do USA poučovat a proto ho tam nemají rádi.

  OdpovědětVymazat
 15. Neměli bychom házet Američany do jednoho pytle. Žijí tam také vědci, nositelé Nobelovy ceny. Všimněte si, že se nenechají volit poslanci a senátory, protože by je to zdržovalo od vědecké práce. To jenom u nás máme takové cypy, kteří za nic nestojí a všechen užitečný čas po ostravsky produpou sezením v parlamentu a senátu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano takový nositel Nobelovy ceny za mír,jako je ten bisexuální člen Muslimského brůdršaftu ten Babrák Husseinovič Obama,tak na toho vědátora je potřeba zvlášť připomenout....

   Vymazat
 16. USA již od svého vzniku chytře vysává vědce z celého světa a tím také snižuje výkon všech států, které to vzdělání zaplatily. Je to parazitický stát a všichni kteří v něm vydí vzor jsou skrytí parazité. MOTROK 21 STOLETÍ.

  OdpovědětVymazat
 17. Kdyby si ty slepice něco přečetli, dřív než hubu otevřou. To je tragédie. Taková duševní Sahara.

  OdpovědětVymazat
 18. To není nic nového, každý, kdo žil v USA ví, že se jedná o pologramotný národ, kde jejich "highschools" jsou na úrovni našich kdysi kvalitních pomocných škol.
  Tady je další obrázek inteligence toho národa, který podepisuje "petici za preventivní jaderný úder proti Rusku".
  https://www.youtube.com/watch?v=CNr5czZKEdk

  OdpovědětVymazat
 19. O základním vzdělání Američanů jsem si vždy myslel svoje, ale tohle je síla. Doufám jen, že na že školství k tomuto nezklouzne, že u nás není nikdo. kromě muslimů, kdo by podporoval zařadit právo šaría do našeho právního systemu (pokud tu vůbec nějaký ještě máme)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Naše školství se této úrovni rapidně blíží. Posledním bonbónkem je "inkluze" té leghornky, která řídí MŠ. "Kvalitu" výuky na universitách zaručují taková esa jakými jsou takzvaný profesor Putna a jeho komplic Šír.

   Vymazat
 20. Opravdu, úroveň běžného občana "fantastické" země USA je ohromující!!!Nevdělanost, tupost, idiocie! Je to národ vymytých mozků bez základního vzdělání, bez sebemenších znalostí, informací, přehledu! A vládnoucí elita této samozvané USAsvětovlády likviduje jeden stát za druhým a vraždí děti...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tato definice sedí na 100%. Každý inteligentní člověk, který tam žije nebo žil to musí potvrdit. No a když slyším někde s obdivem o tom, že dceruška nebo synáček zbohatlíka studovala na "americké vysoké škole" - highschool, tak se musím pousmát. I ten největší pitomec, který tady tak tak prolezl základní školu je genius v porovnání s absolventem "highschool".

   Vymazat
  2. 12.03 Máte pravdu naprostou. Můj přítel poslal svého syna, velmi chytrého, talentovaného a nadějného na prestižní universitu do USA. Stálo ho to majlant. Vše hradil. Vrátila se mu lidská troska, kterou musel poslat ihned na léčení. Bohužel, i u nás začíná platit tak jako za Louží, že hloupý a nevzdělaný národ je dobře ovladatelný. U nás se pro toto v současné době dělá maximum!!! M.Radikowski

   Vymazat
 21. Nikdo mě nepřesvědčí o opaku; jsem toho názoru, že vznik tzv. "usa" byla světová tragédie a jejich NEPRODLENÁ LIKVIDACE je na pořadu dne!! Jsou to největší grázlové, velezločinci a teroristé, takže je teď na Ruské Federaci a ČLR, které jako jediné na světě k tomu mají patřičnou vojenskou sílu a možnost, aby tuto LIKVIDACI, tohoto odporného státního PASKVILU uvedly ve skutečnost?!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano,vznik,ale hlavně jejich transformace v "židy z lidské hlíny uplácaného Goléma,řízeného a ovládaného "šémem" s názvem Dollar,Goléma,který za ně a pro ně dělá všechnu špinavpou práci s cílem zmocnění se celého světa",to je ten hlavní zločin a tragedie pro celou Zemi....

   Vymazat
  2. 13.07 Přesné. K tomu není třeba nic dodávat. Aby se Evropan stal stejnou karikaturou lidství jako amíci, má být prokřížen jako amíci černotou. Z kance, pána lesa, vykřížit tupého vepře domácího.

   Vymazat
 22. Nic proti podpoře práva šaria v USA PRO USA. Ale ono to bude spíš o podpoře práva šaria v USA PRO Evropu.Typický přístup zločinných USA.

  OdpovědětVymazat
 23. Docela bych ocenil, kdyby se někdo na koho mohu fyzicky dosáhnout a nakopat mu prdel, když zjistim, ze lhal, ze to bylo tak jak to z dalky vypadalo a nebylo to nahrany. Pak by to ztrácelo informacni obsah.
  Pokud ne, tak Buh ochranuj ameriku (tedy USA), no ale i nas maly, i když takových blbu tady taky par mame. Takovy lidi fakt musí vyhynout.

  OdpovědětVymazat
 24. 16:40
  No a aby toho nebylo málo, leghornka ve funkci ministryně školství se zasadila o inkluzi, což je jen další krůček k totální devastaci kdysi velice kvalitního českého školství.
  1. 9. 2016 vstupuje v platnost koncepce inkluzivního vzdělávání prosazená současným vedením Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. Hnutí SPD - Tomio Okamura považuje tento krok za nepřipravený a další inkluzi ve školství odmítá. Tento krok, který prosadila Sobotkova a Babišova vláda, poškodí kvalitu vzdělávání v České republice jak pro zdravotně postižené žáky, tak i pro talentované děti.

  OdpovědětVymazat
 25. No co chcete, vzdyt jsou to potomci zlocincu, kriminalniku a podobne svoloce, ktera jako prvni vlna pristehovalcu dorazila do Ameriky.Holt geny jsou geny.A kdyz se spoji debilni matka s debilnim otcem, tak z toho nic jineho nez debil nemuze vypadnout.Jsou hrozbou pro nas vsechny, jsou schopni vyvolat valku a pak teprve civet co provedly....

  OdpovědětVymazat