Reklama

středa 3. srpna 2016

Politici jdou proti vlastním občanům: Muslimové jim vyhovují - jsou to jejich voliči. Každým dalším útokem jsme blíže k osudovému konfliktu. Občanská válka ve Francii a v Německu již fakticky začala

Yvese Mamou
3. 8. 2016 Protiproud a Konzervatívny výber
Yvese Mamou přináší analýzu určenou pro Gateston institute, která ukazuje, že otázka již nestojí ZDA, nýbrž KDY vypukne boj mezi muslimy a původním obyvatelstvem starého kontinentu naostro.


"Jsme na pokraji občanské války." Tento citát nepochází z úst fanatika nebo šílence. Pochází od šéfa francouzské vnitřní bezpečnostní služby DGSI (Direction générale de la sécurité Interieur) Patricka Calvaryho. Calvary hovořil o nebezpečí občanské války již mnohokrát. Dne 12. července varoval v tomto smyslu členy komise parlamentu, která měla na starosti zprávu o teroristických útocích z roku 2015.

V únoru 2016, před komisí Senátu, která má na starosti zpravodajské informace, řekl"Zaměřujeme se nyní na krajně pravicové extrémisty, kteří jen čekají na další teroristické útoky, aby se zapojili do násilné konfrontace".


V květnu 2016 vydal téměř stejnou zprávu pro jinou komisi poslanců, tentokrát z výboru národní obrany. "Evropa," řekl, "je v nebezpečí. Extrémismus je na vzestupu všude a my se nyní začínáme zaměřovat na některá krajně pravicová hnutí, která se připravují na konfrontaci". Jaký druh konfrontace? "Konfrontaci mezi komunitami," řekl - což je eufemismem pro vyjádření války proti muslimům. "Jeden nebo dva další teroristické útoky," dodal, "a můžeme docela dobře zažít občanskou válku."

 

Nažhavený startér

 

Nikdo neví, zda kamión, kterým terorista 14. července na Den Bastilly vrazil do davu v Nice a zabil více než 80 lidí, se v budoucnu stane „startérem“ pro francouzskou občanskou válku, ale můžeme se kvůli těmto atentátům podívat na to, co vytváří riziko války ve Francii a dalších zemích, jako je Německo nebo Švédsko.

Hlavním důvodem je selhání státu:

1. Francie je ve válce, ale nepřítel není nikdy pojmenován, neboť politická korektnost a „eurohodnoty“ to znemožňují.


Francie je hlavním terčem opakovaných islamistických útoků; shrňme si nejvýznamnější islamistická teroristická krveprolití:
 • v časopise Charlie Hebdo a supermarketu Hypercacher ve Vincennes (2015);
 • v divadle Bataclan, v nedalekých restauracích a na stadionu Stade de France (2015);
 • neúspěšný útok na vlak v Thalys;
 • stětí Hervé Cornara (2015);
 • atentát na dva policisty v Magnanville v červnu 2016;
 • a nedávno vražedný náklaďák v Nice, v den výročí Velké francouzské revoluce.
Většina z těchto útoků byla spáchána francouzskými muslimy: občané vracející se ze Sýrie (bratři Kouachiovci v Charlie Hebdo), nebo francouzskými islamisty (LaRosse Abballa, který zabil policejní rodinu v Magnanville v červnu 2016) a jenž později potvrdil svou oddanost Islámskému státu. Řidič kamionu v Nice byl Tunisan, ale ženatý s Francouzkou, se kterou měl tři děti a žil klidně v Nice, dokud se nerozhodl zavraždit více než 80 lidí a desítky dalších zranit.


Zavírání očí před nepřítelem

 

Po každé z těchto tragických epizod prezident François Hollande odmítl pojmenovat nepřítele, odmítl pojmenovat islamismus. A především odmítl pojmenovat francouzské islamisty jako nepřátele francouzských občanů.
Pro Hollanda je nepřítel abstrakcí: "terorismus" nebo "fanatici". Dokonce i když se prezident odvážil vyslovit, že "islamismus" je nepřítel, odmítá mluvit o tom, že uzavře všechny saláfistické mešity, zakáže Muslimské bratrstvo a organizace saláfistů ve Francii, nebo že zakáže závoje pro ženy na ulicích a na univerzitách. Ne, místo toho francouzský prezident znovu potvrzuje své odhodlání k vojenským akcím v zahraničí: "Zintenzivníme své aktivity v Sýrii a Iráku," řekl po útoku v Nice.

Pro francouzského prezidenta je nasazení vojáků uvnitř země pouze na obranné účely: jde o odstrašující politiku, nejde o útočné přezbrojení republiky proti vnitřnímu nepříteli. Takže, tváří v tvář tomuto selhání našich elit, které byly zvoleny aby ochránily zemi před nebezpečím doma i v zahraničí, může někoho překvapit, pokud se polovojenské skupiny samy organizují, aby se bránily?

 

Sebevražedná tvrdohlavost


Mathieu Bock-Côté, sociolog z Francie a Kanady, uvedl pro Le Figaro: "Západní elity se se sebevražednou tvrdohlavostí vzpírají pojmenování nepřítele. Konfrontovány s útoky v Bruselu nebo Paříži, dávají přednost představám filozofického boje mezi demokracií a terorismem, mezi otevřenou společností a fanatismem, mezi civilizací a barbarstvím".

2. Občanská válka již  začala a nikdo to nechce vyslovit.


Občanská válka začala před šestnácti lety s druhou intifádou. Když Palestinci provedli sebevražedné útoky v Tel Avivu a Jeruzalémě, francouzští muslimové začali terorizovat Židy žijící ve Francii. Během šestnácti let byli Židé zabíjeni, napadáni, mučeni a zraňováni francouzskými muslimskými teroristy. Údajně proto, aby byl pomstěn palestinský lid žijící na Západním břehu Jordánu.
Když skupina francouzských občanů (muslimů) deklaruje válku proti jiné skupině francouzských občanů (Židů), jak to nazvat? Pro francouzský establishment to není občanská válka. Jen politováníhodné nedorozumění mezi dvěma "etnickými" komunitami. Až dosud nechtěl nikdo naznačit propojení mezi těmito útoky a útokem v Nice proti lidem, kteří nebyli jenom Židé - a pojmenovat to tak, jak by to správně mělo být: občanskou válkou.


Voliči Národní fronty

 

Pro francouzský establishment nebezpečí občanské války začne být aktuální až tehdy, když se někdo pomstí francouzským muslimům; avšak když tito každý den předkládají své požadavky, tak je vše v pořádku. Až dosud si nikdo nemyslel, že teroristické útoky proti židům provedené francouzskými muslimy; proti novinářům Charlie Hebdo, proti podnikateli, který byl před rokem sťat, proti mladému Ilanu Halimovi, proti školákům v Toulouse, proti cestujícím ve vlaku Thalys, proti nevinným lidem v Nice, byly příznaky občanské války. Do dnešního dne jsou tato krveprolití považována za něco jako tragické nedorozumění.


3. Francouzský establishment se považuje za nepřátele chudých, starých a zklamaných, tedy nevoličů "liberálních" elit.


Kdo si ve Francii nejvíce stěžuje na muslimskou imigraci? Kdo nejvíce trpí místním islamismem? Kdo si nejraději vypije sklenici vína nebo sní sendvič se šunkou a máslem? Chudí a staří, kteří žijí v blízkosti muslimských komunit, protože nemají peníze na přestěhování se někam jinam.

Výsledkem je, že milióny chudých a starých lidí ve Francii jsou dnes připraveni volit Marine Le Penovou (Národní fronta) za budoucí prezidentku republiky z toho prostého důvodu, že jedinou stranou, která chce bojovat proti nelegálnímu přistěhovalectví je právě tato elitami proklínaná Národní fronta.

Protože však tito francouzští občané chtějí hlasovat pro Národní frontu, stali se i oni nepřáteli francouzského establishmentu, jak zprava, tak zleva. Co Národní fronta říká těmto lidem? "Chystáme se obnovit Francii jako zemi francouzského lidu". A chudí a staří tomu důvěřují - protože nemají na výběr.

Podobně tato kategorie občanů v Británii neměla jinou možnost než hlasovat pro Brexit. Chopili se první příležitosti, aby vyjádřili své zklamání, že žijí ve společnosti, která se jim už nelíbí. Oni svým hlasováním neříkali, "Zabij tyto muslimy, kteří mění mou zemi, kradou mou práci a vysávají moje daně". Jen protestovali proti společnosti, kterou globální elity začaly kolonizovat bez jejich souhlasu.


Muslimové jako opora vládnoucího establishmentu

 

Ve Francii si globální elity vybraly. Rozhodly se, že "zlí" voliči byli nevyspělí lidé, příliš hloupí, aby viděli krásy společnosti otevřené pro imigranty, kteří se prostě nechtějí asimilovat, kteří chtějí abyste se asimilovali vy vůči nim. A kteří vám hrozí zabitím, pokud to neuděláte.

Elity si vybraly i další možnost: postavily se na stranu proti jejich vlastním občanům z nižších sociálních vrstev, protože tito lidé už pro ně nechtějí hlasovat. A vybraly si smířlivost s islamismem, protože muslimové obecně pro ně hlasují.

V roce 2012 hlasovalo 93% muslimů pro současného prezidenta Françoise Hollanda. Ve Švédsku sociální demokraté uvádějí, že ve všeobecných volbách v roce 2006 pro ně hlasovalo 75% švédských muslimů  a nové studie ukazují, že "červeno-zelený" blok dostává 80-90% muslimských hlasů.


4. Je občanská válka nevyhnutelná?


Pokud establishment nechce vidět, že extrémističtí muslimové občanskou válku už vyhlásili, pokud nechce  vidět nepřátele v islamistech ve Francii, v Belgii, ve Velké Británii, ve Švédsku, ale naopak v Národní frontě ve Francii, AfD v Německu, nebo Švédských demokratech - pak občanská válka propukne brzy naplno.

Francie, podobně jako Německo a Švédsko, má armádu a policii dostatečně silnou a na boj proti vnitřnímu islamistickému nepříteli vycvičenou. Ale nejprve ho musejí zbabělí "politicky korektní" politici pojmenovat a přijmout proti němu všechna nezbytná opatření.

Pokud se tak nestane - v případě, že ponechá své původní občany v zoufalství, bez jiných možností než se ozbrojit a začít se bránit, pak je "horká" občanská válka je nevyhnutelná.

6 komentářů :

 1. Holand je slouha neokonů USA, škoda slov na toho zločince.

  OdpovědětSmazat
 2. Jo, kde jsou ty časy kdy ve Francii bojovala proti de Gaulleovi OAS (Organizace tajné armády) složená z příslušníků armády. Říkám si, co se to s frantíky stalo, že nebojují podobnou formou proti muslimské kolonizaci a terorismu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Protože za OAS stály zájmy milionů alžírských Francouzů, kteří byli zbaveni práva na svou vlast! Tam začala degenerace národa, v okamžiku kdy vyklidili pozice barbarům a sklonili se před nimi. Kdyby se 17. říjen 1961 stal státním svátkem stejné velikosti jako 14 červenec 1789, místo tutlání a tichému omlouvání, tak by se dějiny vyvíjely jinak!

   Smazat
 3. ARD.DE: 40 percent vsetkych utecencov,ktori prisli do Nemecka su traumatizovani.Potrebuju terapie,ele je malo terapeutov.Väcsina z nich ostane neliecena.Zaujimave citat Forum k tejto sprave,co si myslia Nemci,,Tak to teda nebude naposledy,ked jeden traumatizovany utecenec so sekerou a nozom napadne vo vlaku nevinnych ludi.Z tych 1,5 miliona ktory prisli minuly rok k nam su teda podla tychto cisel 600 000 potencialni psychopati.Ten IS je teda proti takemuto cosi takmer neskodny.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. a jeden taký traumatizovaný včera večer s nožom sa poprechádzal po Londýne - úspešne,
   zlikvidoval jednu neveriacu a zranil nejakých 6 ďalších. A jeden behal aj po Kladne, ten zatiaľ nanečisto.

   Smazat
 4. Tak tohle je realita,nikoli ty sladkobolné kecy naší vlády a přiblblého zkorumpovaného okolí....

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.