Reklama

úterý 2. srpna 2016

Proč je zakázáno obviňovat z terorismu v Evropě migranty? (video): Paul Joseph Watson a Tommy Robinson

2.8. 2016  New Rorld Order Opposition
 

13 minutový sestřih rozhovoru britského redaktora INFOWARS.com Paula Josepha Watsona s bývalým lídrem English Defence League a aktivistou Tommy Robinsonem v den teroristického útoku ve francouzské Normandii. Diskutéři poukazují na nepřestávající pokrytectví politiků a mainstreamových médií, kteří neustále odmítají spojovat teroristické útoky v Evropě s přílivem islámských migrantů. Obyvatelé Evropy platí prostřednictvím daní, jenž jdou prolhaným politikům a státním médiím, nečinným bezpečnostním složkám a na sociální dávky pro muslimské rodiny, svůj vlastní zánik. K jakým tragickým důsledkům to povede?


10 komentářů :

 1. Ano,tak nějak to bude,jak to podává ten etalon objektivity Západu,věhlasná BBC:"farář šel a zakopl a na ten nůž spadl a to tak nešikovně,že mu upadla celá hlavy."

  To mi připomíná starý vtip z doby sociálismusu o cigánském recidivistovi,kterého se ptá soudce jakto,že poškozený byl tak pobodán...
  A recidivista odpovídá:"Pán sudca,veď vám to hovorím,ja som seděl a nožíkom som si prokrajúval slaninku a tuto poškoděný šiel,potkol sa a takto na nožík mi padol...."
  A soudce se ho znovu ptá,proč měl v sobě tolik ran.A cigán na to:"No veď vám to hovorím a to sa stalo seďemkrát..."

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Válka v Evropě bude a basta fidli. Je potřeba je Evropany pořádně nasrat a snížit jim životní úroveň.
   Povedlo se to už dvakrát, proč by se to nepovedlo po třetí. Pochopte, my FEDosionisté s našimi kolegy z Bank of England to potřebujeme.
   r.m.

   Smazat
 2. Skvělé video!
  Ti hoši popsali pokrytectví, pol.korektnost a zbabělost politiků a mainstreamu dokonale!

  OdpovědětSmazat
 3. No - ono zase svádět všechen bordel na migranty, by bylo hodně jednoduchý. Ono u nás se nezabíjí? Jsou zde vraždy, masové vraždy, bestiální vraždy, zabíjí se novorozenci, bezdomovci, senioři ( i u nás byl zabit farář) - vrahů jsou plné věznice. Ono se zde neloupí a neznásilňuje? ŠKoda, že všechno polistopadové zlo nejde zpětně svést na migranty, islám, muslimy a bla bla... Obrovská spousta českých zmetků stojí taky za vyliž prdel, je zde ve všem strašná zkaženost, a ta tu byla dříve, než začali po světě pendlovat muslimové. Nejspíš všechny ty vraždy a masakry by se staly, i kdyby nebylo migrační vlny, ( například Breivik rozhodně není muslim, ani nebyl "napojený na IS" a podobné flákoty) ale teď máme konečně ten terorizmus a islámce - můžeme na ně svést všechno! Zas pokrytectví a zas pokrytectví - jen a jen pokrytectví. Jak to může někomu k životu stačit? Za totáče nás nejvíc ze všeho sralo to pokrytectví komoušů a ty jejich blbý bláboly - a co se změnilo? Nic. Jen pokrytectví je ještě horší, a bláboly trapnější.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nemyslím si to co vy. Ale nemám čísla. A vy také ne.
   Mělo by se vědět kolik procent původní evropské populace páchá zločiny a kolik u přistěhovalců z jihu. A u těch druhých to, zdá se mi, rapidně narůstá.
   A pokud taková čísla budou oficiálně zveřejněna, za současných zvrácených poměrů jim asi nebudu věřit.
   Jsou zde vraždy. Ale i lži.
   A vy jen agitujete pro dovoz dalších vrahů.
   Děda.

   Smazat
  2. Naprosto ne dědoušku - jenom mně sere to účelový pokrytectví. Tady se páchají zločiny a sprostý, surový vraždy i vraždy novorozenců už šestadvacet let - začalo to oběťmi v Orlické přehradě. Hned po devadesátém už bylo jasné, co z téhle země bude za hnojník a hampejz - a je. Islám ani muslimové na tom nenesou žádnou vinu. Ale teď je možno na ně začít svádět všechno. Zabiju novorozeně a nakdákám do medií, že nablízku byl spatřen zahalený hnědý občan. A je to v suchu. Dnes můžu zabít kohokoliv a svedu to na muslimy, teroristy a islámský stát.To je hodně moc špatný.

   Smazat
  3. Takže budeme podporovat zvyšující se počet napadení,znásilnění,krádeží a vražd tím,že sem budeme tahat tu arabskou zkurvenou verbež?!Amerika jim to tam rozkurvila,tak ať táhnou za mírotvorcem Onanou a do Evropy nestrkají ten smrdlavej čuchometr!

   Smazat
  4. no nesouhlasim s vami vubec takove blaboly co pišete to je hnus všichni moslimove jsou chudačci a všichni jim jenom bliži bezte do hajzlu s tou svou najivni poblblou sluničkovou rétorikou a vratte se do reality,,,

   Smazat
 4. Až zde migranti spáchají první útok na našeho člověka, měli bychom všichni podat trestní oznámení na pana Sobotku z napomáhání k trestnému činu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sralbotku a jeho spolukolaboranty z vlády by měli pověsit jako Mussoliniho!!!!

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.