Reklama

.

.

středa 24. srpna 2016

Proč nám lžou?

Miroslav Petr
24.8.2016 CzechFreePress

O víkendu uspořádal Konvička recesní pouliční amatérské divadlo, co nás teprve čeká. Z videí na internetu není vidět žádný útěk do místních restaurací, žádný pláč dětí, žádné zmatky. Ba naopak, v přítomnosti přihlížejících policistů všichni filmují co se děje. Jen jedna / jediná z celého davu!/ anglická sluníčkářka křičela, aby odešli. Scénář byl předložen na radnici a ta s ním souhlasila.O víkendu uspořádal Konvička recesní pouliční amatérské divadlo, co nás teprve čeká. Z videí na internetu není vidět žádný útěk do místních restaurací, žádný pláč dětí, žádné zmatky. Ba naopak, v přítomnosti přihlížejících policistů všichni filmují co se děje. Jen jedna / jediná z celého davu!/ anglická sluníčkářka křičela, aby odešli. Scénář byl předložen na radnici a ta s ním souhlasila.

Nestal se žádný trestný čin ani přestupek. Skutečně věříte, že by terorista přijel klidným tempem /!/ na náměstí, aby si ho všichni /!/ všimli, pak česky /!/ zesměšňoval korán /!/, nápadně si oddělával falešné vousy /!/, kolem šel klidně /!/ někdo s kozou, ostatní by pomalým tempem /!/ vystoupili z auta a naoko /!/ lynčovali ženu? Skutečně věříte, že by jakýkoli masakr neproběhl v několika vteřinách, rychlá střelba a okamžité zmizení?

Proč v mediích převládala lež a před kameru nepustili jediného skutečného svědka, který by řekl pravdu? Politici, hlavně rakouský kníže, říkají, že si máme zvykat. Ale sotva máme příležitost, abychom viděli nač si máme zvykat, okamžitě začnou protestovat.

Převládá-li v mediích totalita a lež, neměli bychom konečně vyjít do ulic a demonstrovat za jinou vládu? Návštěva soudružky Angely má svůj význam, bohužel s velmi tragickou perspektivou pro ČR. Ale o tom až zítra. Měli bychom volit ty, o které se v době totality a cenzury nejvíc zajímá policie, kdo je nejvíc kritizován, a kdo má absolutní zákaz diskutovat v televizi. Kromě Bartoše a Konvičky je to Okamura, který už má imunitu, takže o něj se policie může zajímat jen v mimořádných případech. Kdyby skutečně podváděl s penězi, jak tvrdí Černoch, policie by tohoto velmi nepohodlného politika dávno vyšetřovala. Černoch se povahově nevzdálil od svého otce, který byl vynikající zpěvák. Jeho otec si přivlastnil písničky Juventusu a odvolal svůj podpis pod Dva tisíce slov. Černoch je populista, který něco jiného říká, ale ve skutečnosti schvaluje všechny zákony stejně jako vláda a ostatní politici.

Kam jsme to dopracovali, když se politizuje nebo dokonce policejně vyslýchá za divadelní představení, které nekorektně ukazuje každodenní realitu, která se děje několik kilometrů od našich hranic?

45 komentářů :

 1. Martin Konvička jako bojovník proti islamizaci ČR, nadčasově upozornil, jaká doba může v krátkém horizontu přijít, pokud evropské elity pojedou se svými záměry a plány naplno a nebudou v dohledné době odstraněny, spolu s válečnými štváči z USA a jejich aktivitami, zatáhnout Evropu do konfliktu s Ruskem, které nechce Západu, potažmo USA, zdarma věnovat tamní nerostné bohatství pro záchranu své krachující ekonomiky a naplnění rozežraných kapes multimiliardářů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Konvička je především totální magor. Jeho snaha o protest proti nějakým muslimům je naprosto směšná, muslimů je v ČR takové minimum, že jakékoli snahy něco proti nim organizovat jsou akorát tak směšné.
   Jakmile se ztratí hrozba větší migrace (a to už je teď - ročně asi tak 132 kusů ??)), tak Konvička zmizí z dohledu.

   Vymazat
  2. ZAjímavý je že pokud se jedná o téma kolik je tu migrantu a muslimů tak se zduraznuje že nás s eto netýká a u nás žádní nejsou ovšem když se mluví o tom že by s ejim mělo pomáhat tak jsem najednou EU a měi by jsme být solidární. Takže jsme v EU a tká se nás to nebo nejsme v EU a netká se nás to?

   Vymazat
  3. 20:09 Jistěééé. Nač dělat protipovodňová opatření, když u nás je sucho a zaplaveni jsou jen sousedé. Každý blbec přece ví, že na to je nejvhodnější doba, když je vody po krk.
   A co jinak? Jíst vám chutná?

   Vymazat
 2. Proč nám lžou? Protože si to necháme líbit!

  OdpovědětVymazat
 3. Včera som na ČT videl ako havloidná lúza šalela z recesného divadla Konvičky,bolo to najviac zabavné a človek sa z toho pobavene zasmial. Ale ČT 24 a mainstreem z toho urobil bubáka. Ale ked BBC urobí dokument o napadnutí Rusov do Britanie tak z toho robia super vážnu vec a propagandistická ČT TV takuto vojnychtivu propagandu BBC ešte 3 týždne v ČT TV propaguje, analyzuje,hodnotí až človek ma dojem že Rusi vtrhli do Británie. V tom prípade sa jej zo velmí hodi do propagandistického vysielania. Vidite tu dvojaký meter hodnotenia

  OdpovědětVymazat
 4. Neřekl bych, že je třeba demonstrovat za jinou vládu. Je třeba především demonstrovat za jinou ČT a ČRo. Tam odsud se šíří lži, kterým i vláda podléhá. Pokud by tato média byla objektivní a říkala pravdu, neměly by žádné lžistrany ve volbách šanci. Bohužel, stále mnoho ovčanů věří bludům, protože "to říkali v televizi a v rádiu tak to musí být pravda. Tam přece nemůžou lhát". Jenom menšina si zvykla ověřovat informace a přemýšlet a ta to ve volbách nevytrhne.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nesvádějte to na ČT a nedělejte z těch prodejných gaunerů ve vládě blbečky,co jsou "ve vleku",oni moc dobře vědí co dělají a proč,nesou plnou zodpovědnost a jsma to právě my,abychom je k tomu přinutili a to jakýmikoli prostředky!!

   Vymazat
  2. 17:51 O tom žádná. Jenže kromě opozice, složené z ještě větších gaunerů, nejsou sdělovacími prostředky vystaveni skutečně oponentním názorům. V tomto smyslu je ČT utvrzuje v tom, že "to dělají dobře".

   Vymazat
  3. Tak nám nezbyde než ČT vypálit a je napíchat na klacky....

   Vymazat
  4. Drive to byli SKINHEADS a ted se zase promeni v anti-islamisty aby je poridili jako obeti evropske populace , ktera zna jen nasili a rasismus , drive antisemitismus....

   Vymazat
 5. Vážení přátelé. Náš pan ministr zahraničí řekl, že si musíme zvykat na teroristické útoky! Kecám? Když nás někdo poučí a předvede, jak tyto teroristické útoky budou vypadat a předvádí předem a upozorňuje na to, co nás čeká, tak vo co de? Zaorálku, zastaň se Konvičky!!! M.Radikowski

  OdpovědětVymazat
 6. Základem úspěchu každé politiky je lež!V.J.Horák

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ovšem jen ta (zao)balená. V líbivém pozlátku ..

   Vymazat
 7. NEVÁDĚJTE VŠE NA ŽIDY, JEDNÁ SE O TO, ŽE SI NECHÁVÁME VŠE LÍBIT, BOHUŽEL ANGELA NÁM TO VYTMAVÍ ZÍTRA, JAK SE MÁME CHOVAT A VÍTAT TY NEMAKAČENKY Z AFRIKY A DALŠÍ LÍNÝ ŠMEJDY, KTEŘÍ SI MYSLÍ, ŽE TU LÍTAJÍ PEČENÍ HOLUBI DO PUSY BEZ PRÁCE, ŽE SE TU TI PŘIVANDROVALCI MŮŽOU ROZTAHOVAT !!! BRAŇME SE JIŽ !!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 8. Zpravodajství čt a čro je banda debilů.
  Všichni to vědí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Oni jsou jen loutky, řízené prostituty ze zámoří přes Soroše. ten scenář je pro celou zemněkouli a nikdo stím nechce pohnout.

   Vymazat
 9. Islamofob Konvička patří do cirkusu !
  Jenom se divím tomu,že s panem Konvičkou nejel na velbloudu taky Václav Dvořák a Ivan David.

  Autor textu Miroslav Petr lže.
  Konvička na velbloudu obletěl svět:http://a2larm.cz/2016/08/konvicka-na-velbloudu-obletel-svet/

  Hitler se dozvěděl o Konvičkově:http://blisty.cz/art/83453.html

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 21:51 Jestli někdo lže, tak je to především západní tisk. "Křičící davy se daly na útěk ve snaze zachránit si život poté, co ozbrojení muži vtrhli do města při fiktivním útoku ISIS." Stačí se jen podívat na video z akce: https://www.youtube.com/watch?v=si32p402haA
   Dnes soudkyně označila rozstříhání prezidentské standarty za recesi. A z nevinné Konvičkovy legrácky (divadla) se může pražská kavárna pominout. To jsou panečku paradoxy.

   Vymazat
  2. 21:51 - jste plný nenávisti a hloupost z vašeho textíku přetéká. Buďte raději zticha a neobtěžujte lidi z redakce Nové republiky svými nablblostmi. Dělají dobrou práci a vy jen kydáte.

   Vymazat
  3. Podle sebe soudím tebe.
   Nenávist a iracionální strach s přijímání uprchlíků,který do Evropy přichází z válečných oblastí tu šíří tvůrci webů,jako Nová republika,Parlamentní listy či CzechFreePress.
   Václava Dvořáka,Ivana Davida si na velbloudu s Martinem Konvičkou dokážu klidně představit.Vy NE(...)?

   Vymazat
  4. 16:42 Já tedy ne. Stejně tak si neumím představit, že by jste svůj bezmezný homanismus projevil konkrétním činem, nejen tlacháním. Pomozte vy sám trpícím, vlastním spoluobčanům, kteří jsou na tom ještě hůř, než uprchlíci. Vemte si domů alespoň jednoho bezdomovce, který také nezaviněně přišel o střechu nad hlavou a integrujte ho do společnosti. Vím, je to snadnější, nebudete mít problém ani s jazykem, ani s jinou kulturou. Pokud to uděláte, pak budu vašemu demonstrativnímu humanismu věřit. Jinak jste jen exibicionista, který humanismus používá jen pro laciné získání pocitu nadřazenosti nad "tupými xenofoby".

   Vymazat
  5. Anonymní25. srpna 2016 17:37
   To je škoda,že nedokážete.
   Máte divnou argumentaci.
   Žádný stát neřekl,že nebude dodržovat Ženevské konvence o uprchlících.
   Vemte si prezidenta Zemana a jeho tiskového mluvčího Ovčáčka raději Vy domů !
   Mimochodem.Zeptejte se pana Konvičky,I.Davida nebo V.Dvořáka jestli se nechali pojistit u některé pojišťovny proti důsledkům terorismu ? Příkladem by nepochybně měli jít někteří politici, kteří na hysterii oko terorismu sbírají body. Pokud jsou to ale skrblíci, nepojistí se, protože by vyhazovali peníze oknem.

   Vymazat
  6. Co to tu žvaníš,ty osle jeden z 18:05???

   Vymazat
  7. 18:05 To je škoda, že nevysvětlíte, v čem je ta argumentace divná. Vy propagujete své vnímání humanismu, ovšem na náklady a rizika ostatních občanů. Já vás vyzýval, abyste své představy o pomoci potřebným vyzkoušel v malém na své náklady a své riziko. Aby jste na vlastní kůži poznal to, k čemu vyzýváte ostatní. Co je na tom divného? Měl byste perfektní možnost prokázat, že vaše postoje nejsou jen planou pózou, považovanou zřejmě za módní ve vaší komunitě.
   Odpor k imigrantům personifikujete na uvedená jména. Ale sám se personifikaci "humanity" zoufale bráníte. Jděte příkladem, jako se nebojí jít oni. Bezdomovců je u nás na 60000. Až jim s přáteli dokážete pomoci, zaintegrujete je do společnosti, jistě tím podstatně snížíte odpor proti imigrantům. Planým tlacháním ale nikoho nepřesvědčíte.

   Vymazat
  8. 19:23
   Přesvědčovat a vás ? To snad ne.
   Nejsem naivní.
   Ignorujete relevantní fakta a sám nejste schopný racionální odpovědi a věcně argumentovat.Nebuďte pokrytec.
   Kladete si možná správně otázku v tom,jak se muže náš stát postarat o pár stovek uprchlíků,když není schopen se postarat o české občany ? To na věci nic nemění.Jsme vázáni Ženevskými konvencemi a nemůžeme celou uprchlickou krizi nechat pouze na krku Itálie,Řecka nebo SRN.Nezapomínejte,že ČR čerpá evropské dotace ve větší míře než do EU zatím posílá.Míra solidarity s ostatními státy EU je proto na místě.
   Co jste udělal např.vy sám osobně proto,aby jsme byli vyspělou civilizovanou zemí bez sociálně vyloučených a prekarizovaných ?
   Mimo hltání dezinformačních a xenofobních informací doplněnou o rétoriku pravicového populismu NIC.
   Pátrejte po příčinách a nehledejte jenom důsledky(příjmová nerovnost,bezdomovectví,prekarizace práce,globální klimatické změny,uprchlická krize atd).
   Nevím jest-li podléháte lacině iracionálnímu strachu a hysterii nebo jste obyčejný rasista a xenofob ?
   Ať tak či onak vřele vám doporučuji se proti důsledkům terorismu pojistit.
   ,,Neprohloupíte."

   Vymazat
  9. 16:42 je ubožák, který nenávistně podsouvá redakci Nové republiky, zjevně nerozumí uveřejněným textům a překypuje zlobou.

   Vymazat
  10. JO, a 20:56 je demagog, hrající si na levici.

   Vymazat
  11. 20:56 Příspěvek z 22:46 vás charakterizuje přesně. Jen bych doplnil, že máte pěkný zmatek v myšlení. Říkáte, že nejste naivní, aby jste nás přesvědčoval, přitom se o nic jiného nesnažíte.
   Jistě, jsme vázáni Ženevskými konvencemi, ty ale nic neříkají o ekonomické migraci ani o přijímání potenciálních teroristů. Máme být solidární s Řeckem a Itálií, které nejsou solidární s námi když neplní svou povinnost ochrany vnějších hranic Schengenského prostoru? A jakým právem na nás SRN chce, abychom se postarali o hosty, které si pozvali a nedokáží zvládnout? Dotace EU považujete za projev solidarity? Když máte hypotéku od banky tak je to od ní také projev solidarity? Vždyť vám přece také ZATÍM dala víc, než splácíte. Co jsem udělal já sám? Nic moc, ale alespoň nepodporuji zhoršování současného stavu, jako to děláte vy. Pátrání po příčinách dnešního neutěšeného stavu je správné. Ale k zmírnění důsledků to nestačí. Tomu je třeba se postavit alespoň tím, že nebudu lhát o realitě. Nepodléhám strachu ani hysterii, nejsem rasista ani xenofob, stejně tak jako takoví nejsou ani odpůrci současné imigrační vlny. Jen mi jsou bližší zájmy rodiny a občanů této země, než fanaticky chápané zásady humanity, které se snažíte za každou cenu prosazovat i na zcela atypickou vlnu dnešních imigrantů.
   Lepší než pojištění před důsledky nějakého neštěstí je prevence. Zabránit, aby k němu došlo. Pokud si to uvědomíte, opravdu neprohloupíte.

   Vymazat
  12. Pro 0:11 - Díky za příspěvek. To jste napsal velmi přesně. Plný souhlas. VD

   Vymazat
  13. 26.srpna 2016 0:11
   Zmatek v myšlení a orientaci máte především vy sám.Tvrdíte nesmysly.
   Nerozlišujete mezi ekonomickými migranty a válečnými uprchlíky.
   Ženevské konvence na válečné uprchlíky se vztahují.Ne,že NE.Je spodivem,že Václav Dvořak,který si hraje na odborníka mezinárodního práva tento fakt ignoruje či dokonce nezná.Čekal jsem,že se VD ozve.
   Je ČR členem EU a čerpá finanční dotace ve větším míře než čerpá ?
   ČR nese taky svůj díl viny na destabilizaci Blízkého východu a severní Afriky.Vy se ovšem pokrytecky a cynicky řídíte tím:MY NIC,MY ČEŠI.
   Žádná hranice není nepropustná.Jak by jste si např. představoval nepropustně střeženou hranici podél italského a řeckého pobřeží ?
   Střílet a bombardovat čluny uprchlíků na moři ? Znovu a naposledy musím opakovat:Hloupě podléháte vlně iracionálního strachu a islamofobie- nového rasismu západu.
   Hitler a Mussolini chtěli taky zachrańovat evropskou kulturu a civilizaci před židobolšebviky.Jak to dopadlo víme snad všichni.
   Nejsem příznivcem toho, jak EU (ne)řeší uprchlickou krizi a ne jenom té uprchlické.
   Státy a politici V4 svým pravicovým populismem a ultranacionalismem žádná konstruktivní řešení v rámci EU rozhodně nepřináší.
   Nedělá mi problém se hlásit k socialistické levici a k základním humanistickým a demokratickým hodnotám.
   Tváříte se apoliticky a ideově nevyhraněn.
   To není ale pravda. Vaše argumentace a rétorika je blízká národním socialistům a ultrapravici.
   Přesněji řečeno:Jste ukázkový příklad maloměšťáka, který ztrácí své jistoty, které mu nabízel postkolonialismus - laciné zboží z Jihu, jistota práce, nadřazenost, atd. Tohle maloměšťáctví většinou končí nějakou formou fašismu, policejního státu a represe.
   To by jste si spolu s panem Konvičkou,Zemanem,Okamurou,Klausem a lidmi jako Václav Dvořák jistě přáli.

   Vymazat
  14. 20:28 Jen stručně. Máte obrovský problém s chápáním. Já napsal: "Jistě, jsme vázáni Ženevskými konvencemi, ty ale nic neříkají o ekonomické migraci ani o přijímání potenciálních teroristů." a vy z toho odvodíte: "Ženevské konvence na válečné uprchlíky se vztahují.Ne,že NE". A tak je to i s vašimi dalšími "argumenty". Pokud se hlásíte k socialistické levici, tak jste pro ni mnohem nebezpečnější, než fašisté a ultrapravičáci. Jste nebezpečný, jako každý fanatik, který nedokáže racionálně argumentovat a logicky posuzovat realitu. Umíte jen fabulovat o oponentech, opakovat nenávistné fráze a nálepkovat každého, kdo s vámi nesouhlasí. Kohopak mi to jen připomíná? Nechci vás urazit, jistě jste v jádru dobrý člověk, proto raději končím.

   Vymazat
  15. 26. srpna 2016 23:40
   Mezi válečnými uprchlíky se nějaký potencionální islámský terorista či psychicky vyšinutý jedinec může vyskytnout. To nezpochybňuji.Podle odborníků na terorismus větší riziko ohrožení života a zdraví nás může potkat v silničním provozu než teroristický útok od pomatence nebo islámského radikála.
   Nemůžeme všechny muslimy hodnotit na základě kolektivní viny,co muslim to islámský terorista.To je krajně fašistický jev.
   Kolik uprchlíků ČR na svém území v současnosti má a viděl jste nějakého na vlastní oči ? Nepodléhejte islamofobním hoaxům a manipulovatelným dezinformacím,které šíří na veřejnosti některá média a sociální sítě.
   Ověřujte si serióznost informačního zdroje a kriticky myslete.
   Ještě zhruba před dvěma lety málokdo z nás něco o islámu věděl.Dnes je každý jeho velký teoretik a vykladač.
   Zkuste sledovat informace,které přináší OSN a mezinárodní humanitární organizace,které migraci z válečných oblastí mimo jiné monitorují.Zjistíte,že jejich data a informace jsou v rozporu toho,co přináší pravicový populisté,nenávistná hnutí a konspirační a islamofobní weby.
   Netvrdím,že uprchlická krize není pro Evropu problém.Řešit se dá pouze tehdy,pokud ji státy EU budou řešit koordinovaně a spolu.
   Uvědomte si taky to,co politika neokolonialismu a vojenských intervencí ze strany Západu a jeho spojenců v arabském světě přinesla a přináší civilních lidských obětí a materiálních škod.
   Jistě, to jsou pro vás lidé druhé kategorie a podřadné kultury.Nic jiného si nezaslouží.

   Ivo Šebestík - Hodně podivná a podezřelá válka:http://altpress.cz/hodne-podivna-a-podezrela-valka/

   Sára Drahokoupil Vidímová- Vojenská intervence není řešením terorismu:http://a2larm.cz/2016/08/vojenska-intervence-neni-resenim-terorismu/

   Zkuste se na chvíli i Vy zamyslet !

   Vymazat
  16. 12:21 Tak opravdu naposled. Problém s imigranty vznikl právě paušalizací. Na jedné straně "VŠICHNI jsou UPRCHLÍCI před válkou, zasluhující naší pomoc", na straně druhé "VŠICHNI jsou nebezpeční ISLAMISTÉ". Ani jedno není pravda. Ale právě první názor a v jeho důsledku neprovádění "filtrace" na hranicích Schengenu způsobil obrovský nárůst počtu imigrantů. Reakcí na to je druhý extrémní názor, který má ovšem částečně pravdu.
   Každý normální člověk má u bytu/domu dveře. U dveří se rozhoduje, jestli žadateli z vnějšku poskytne pomoc. Ale jen naivka tyto dveře vysadí, nechá vstoupit každého a teprve pak řeší problém, co s nimi. A jen opravdu nezodpovědný blázen rozhlásí, že každý je vítán. To provede jen ten, kdo nebere ohled na zájmy vlastní rodiny. Kolik těch návštěvníků přijde jen proto, že "to prostě jde"? Německo potvrzuje fungování kyvadla dějin. Z jedné krajní polohy, rasismu, se přehouplo do druhé krajní polohy, bezbřehého humanismu. Humanismu, který je velmi nehumánní k vlastním občanům i sousedům.
   Náboženství každého je mi lhostejné, pokud jeho důsledkem není porušování zákonů a práv ostatních lidí. Jestliže ano, pak považuji respektování lidských práv nadřazené náboženské svobodě. Je to konflikt "rozum versus víra", kde by rozum měl jednoznačně mít přednost. Ale máme jistotu, že to tak bude? Povolení porážek košer a halal je prvním příkladem, jak lze ve jménu víry zákony porušovat.
   Argumentovat malým počtem imigrantů u nás je falešné. Z okolních zemí je jasně vidět, že se integrace nedaří ani tam, kde na to mají mnohem více prostředků. Kromě toho je lépe problémům předcházet, než bolestně řešit následky. Označit za xenofobní zemi, ve které bez problémů žije už kolem 500 000 cizinců, je směšné. Jistě uznáte, že není cizinec jako cizinec.
   Připomínat mi zločiny Západu je zbytečné. Opravdu nejsem Ježíš, abych byl ochoten brát jejich hříchy na sebe.

   Přeji vám vše jen dobré.

   Vymazat
  17. Anonymní27. srpna 2016 14:37
   Vážený pane,co Vy zde neustále omíláte pramení od vaší obrovské neznalosti. Dopouštíte se čisté demagogie a účelově ignorujete relevantní fakta a dokola hlásáte:My nic,my Češi !
   Frustrace těch, kterým posledních 25 let nic moc nepřineslo, se pak obrací jinam. Zde je prostor pro podvodníky jako Bartoš, Konvička a Okamura. Ti se snaží vyvolat v lidech dojem, že existuje smrtelné ohrožení poslední jistoty, kterou mají. Tím, co je ohroženo, není podle těchto podvodníků nic jiného, než český národ a budoucnost Evropy. Lež a manipulace jsou jejich zbraně.

   Nikdo po vás odpovědnost Ježiše nechce.
   ČR je součástí Západu(Vojenské,politické a finanční mezinárodní instituce). Byla a je součástí koalice ochotných,která vojensky a materiálně podporuje vojenské intervence Západu(Irák,Afghánistán).
   Nestrkejte hlavu do písku,že se nás to netýká. Češi nesou díl odpovědnosti za důsledky toho,co se dnes děje na Blízkém východě a sever.Africe
   To nemluvím o vývozu zbraní do rizikových oblastí. http://a2larm.cz/2016/07/jak-ceska-republika-podporuje-valky-a-diktatory/
   Která vláda nás přivedla do NATO a připravovala přístupové smlouvy do EU ?
   ZEMANOVA ! Máte krátkou paměť ?
   O tom,kdo je ekonomický emigrant nebo válečný uprchlík a jest-li se na něj vztahují Ženevské konvence se rozhoduje mimo jiné v azylovém řízení.
   V každé členské zemi EU má azylové řízení jiný charakter a dobu,kdy se vyřídí ve prospěch či neprospěch žadatele.
   ČR svou průmyslovou výrobou patří mezi 20 státu na světě,které nejvíce znečišťují ovzduší.Příčinu klimatických změn a její důsledky-sucho,povodně a neúroda např.postihly některé bývalé velké zemědělské oblastí Sýrie,které jsou dnes neobyvatelné-nedostatek vody.
   V globalizovaném světě nelze tak snadno se uzavřít na českém dvorečku a zbavovat se odpovědnosti.

   Sdílím názor,že jenom společnost,která se dokáže postarat o svoje důchodce, nabídnou lidem důstojnou práci a smysluplnou budoucnost, se může vypořádat s rasisty a xenofoby. Pokud zde bude strach z toho, co přinese příští den, vždy tu budou podvodníci, kteří se toho budou snažit využít.
   Vy bohužel patříte mezi ty,který těmto podvodníkům skáčou na špek.

   Vymazat
 10. Ten úředník, který tuto zhovadilost povolil, patří vyhodit z práce a odsoudit za napomáhání terorismu. Konvička sám i s celým ansamblem taky mohl skončit na chodníku v krví - DEBIL JEDEN. Ještě, že v ČR je tak málo lidí, kteří jsou běžně ozbrojeni - to je velké Konvičkovo štěstí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A co až teprv budou ozbrojeni muslimové! To bude mrtvejch buziků a jiný svoloče na Práglprajdu!:) A dobře tak! To je mnohem horší a amorálnější v kukadlech Božiska, než ňákejch pár hadrníků s kalachy co chtěj jen spravedlnost ...

   Vymazat
  2. 22:11 tak co ty buzíku.

   Vymazat
  3. Anonymní25. srpna 2016 9:07

   Jsi obyčejný debil a dešbilem už zůstaneš navždy.

   Vymazat
 11. Já jsem tam byl, viděl jsem to na vlastní oči a můžu říct, že jenom naprostej idiot by nepoznal, že jde o šarádu. Kvílení havlistických prasat je směšné.

  OdpovědětVymazat
 12. Konvička je totální blb a nevídaný idiot! A teď si představme, že prošel zákon o liberalizaci zbraní a do těch blbečků by někdo začal střílet! To by byl masakr!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No,střílet by do nich mhl jen nějakej nesvéprávnej blb,odkojenej televizí a filmy z "HollýÚdu" a počítačovými hrami,který už má tak propraný mozek,jako Ty,že není schopen oddělit realitu od fikce a díky své debilitě a ignoranci faktů není schopen pochopit nadsázku...
   Já říkám víc takových Konvičků a přeju si,aby s tím svým dobrovolnickým ansámblem ochotnických lidových mudžahídů vyjel dělat i osvětu mimo Prahu a své představení předváděl na parkovištích těm po zadních nohách potácejícím se s nákupními vozíky, lidským hovádkům,která přes ty hromady aušusovýho žrádla a hromad hajzlpapíru nevidí,co se děje okolo a co čtou jen slevový letáky,který jim už šmelináři s humusem odevšad,cpou i do prdele....

   Vymazat
  2. ..no střílet by mohl ještě taky ten vůl,ten žid ten majitel "košérrestaurantu",co vyběhl na náměstí s bouchačkou v pazouře...tak to jsou ti praví teroristi,ti děljí bordel všude,kam přijdou,z těch bys měl mít strach a ti jsou i za tím násilím na Středním Východě i za tou uměle vyvolanou migrací do Evropy,ti ji rozjeli a vytvořili pro ni veškeré předpoklady,což dokládá jejich postoj k ní i Sorosova činnost....

   Vymazat
  3. Ano, bohužel, Izrael je teroristický stát. Smutný fakt.

   Vymazat
 13. Musím říct,že tady ( ve Vídni)
  bylo páně Konvičkovo hepenyngové představení uvítáno mezi "obyčejným " lidem s velkým nadšením a jásotem..
  Prý tam mělo jen být více velbloudů ,
  (aspoň by se chudàci trochu proběhli-jsou v zoo na pár metrech)
  -ti ještě na Staromáku nikdy neběhali!
  Možná jen za Rudolfa II.,když tam jezdili Arcimboldovy fantastické alegorické povozy v rámci dvorských radovánek!
  jituš

  OdpovědětVymazat