AA

Reklama

bb

pondělí 8. srpna 2016

Rusko vítězí nad terorismem… zatímco Amerika velebí obludárium



Finian Cunnigham
8. 8. 2016 Zvědavec

Na západních médiích bylo tento víkend kuriózní to, jak málo pozornosti věnovala závažnému vítězství, které se právě rozvíjí v Sýrii. Syrská arabská armáda a ruské ozbrojené síly jsou jen krůček od uzavření závěrečné kapitoly této pět let trvající války - a západní média o tom, jak se zdá, nechtějí vědět.


Vskutku, mnohem více mediální pozornosti se dostává nominaci Hillary Clintonové na pozici kandidátky na prezidenta USA za Demokraty. Zatímco Clintonová na sjezdu své strany vykládala, jak na Středním Východě zatočí s islámskými teroristy, věnovala se přesně tomuto úkolu syrská armáda a její ruští spojenci.

Severosyrské Aleppo – které bylo největším městem této země před vypuknutím války v roce 2011 – stojí těsně před opětovným dobytím syrskou armádou, podporovanou ruskými vzdušnými silami. Na místě vznikly humanitární koridory, které umožňují civilistům a kapitulujícím bojovníkům uniknout, než dojde k finálním útokům na protivládní milice, ukryté na východě města.

Radikálové jsou směsice ilegálně ozbrojených skupin, včetně zákonem zakázaných brigád spřízněných s Al-Káidou. Západní vlády a média se baví cynickými slovními hříčkami, kdy některé bojovníky označují jako „umírněné“ a jiné jako „rebely“.

Například v jedné zprávě CNN se uvádí: „Syrské a ruské síly se chystají otevřít humanitární koridory, jimiž budou lidé moci prchat z obklíčeného města Aleppo. Tak to řekli představitelé obou zemí ve čtvrtek, den poté, co syrská armáda oznámila, že obklíčila město a odřízla rebelům (sic) zásobovací trasy.“

Povšimněte si, jak vytáhli to pěkně znějící slůvko „rebel“, které tu má přikrášlit skutečnost, že město obsadili extremisté, kteří považují za vhodné řezat hlavy svých obětí včetně desetiletých chlapců.

To, čeho syrské a ruské síly zanedlouho dosáhnou dobytím Aleppa, je historické vítězství jako vyšité. Nejde jen o tu symboliku znovuzískání druhého největšího města Sýrie, které má podobný strategický význam jako vládou kontrolovaný Damašek. Vzhledem ke své blízkosti k hranici s Tureckem bylo totiž Aleppo baštou ilegálního proudění zbraní a žoldáků, které živilo celý syrský konflikt.

Trosky syrského Allepa

Spojené státy a jejich britští a francouzští spojenci z NATO spolupracovali se svými partnery v regionu – se Saúdskou Arábií, Katarem a Tureckem – na využívání Aleppa jako základny pro realizaci svého utajovaného, špinavého cíle změnit syrský režim a svrhnout prezidenta Bašára al-Asada.

Žoldáky, vyznávající kult smrti, získalo toto spiknutí cizích mocností z celého světa; přišli z cirka stovky zemí včetně západních a arabských států a rovněž z ruského Kavkazu.

Aleppo v mnoha směrech představuje poslední útočiště sil, které usilují o změnu režimu. Až Aleppo v nadcházejících týdnech konečně padne, bude to znamenat konec mučivého syrského konfliktu, jejž Sýrii vnutily USA a jejich spojenci za účelem změny režimu pod zástěrkou „prodemokratického“ povstání.

Jaká to obžaloba zločinů Washingtonu a jeho kumpánů z řad „lotrovských států“ (rogue states)! Během posledních pěti let tu přišlo o život na 400 000 lidí a z poloviny 23milionové populace se stali uprchlíci. I uprchlická krize a související terorismus, jimž teď čelí Evropa, jsou následky této zločinné konspirace cizích mocností, jejímž cílem bylo rozvrátit Sýrii.

Ulice Allepa dnes


Vítězství nad účelovým terorismem namířeným proti Sýrii představuje hold houževnatosti a odvaze syrského lidu, syrské vlády a syrské armády.

A v tomto vítězství hraje impozantní, heroickou roli Rusko. Prezident Asad uznává životně důležitou roli ruské vojenské intervence při záchraně svého národa před osudem, jemuž podlehly jiné země včetně Afghánistánu, Iráku a Libye – ty všechny jsou oběťmi amerických machinací s cílem změnit místní režim.

Když se ruský prezident Vladimir Putin na konci loňského září rozhodl vyslat své ozbrojené síly k záchraně Sýrie, došlo k okamžitému a zásadnímu zvratu.

Pašerácké trasy průmyslového rozsahu, provozované džihádistickémi sítěmi, rozdrtilo ruské letectvo. To džihádistům odřízlo hlavní zdroj finanční podpory, zprostředkovávaný tureckým státem. Tato izolace pak citelně oslabila teroristické centrum v Rakce.

Opětovné získání starověké Palmýry, jež se nachází ve středu Sýrie a je proslulá archeologickým odkazem světové úrovně, bylo dalším významným vítězstvím syrské armády a jejího ruského spojence. Koncert klasické hudby, který mezi románskými troskami, vyrvanými z rukou teroristů, uspořádali ruští umělci, nebyl jen chytrá PR akce. Jasně promluvil o tom, o co jde v celé syrské válce.

O konflikt svrchovaného národa, podpořeného Ruskem, a barbarských zabijáků, zmobilizovaných zahraničními silami.

Bitva, která teď čeká Aleppo, je další a možná i konečná fáze syrského boje proti silám, které se v zemi pokoušejí změnit režim. Rusko a prezident Putin mohou právem být hrdí na své místo v tomto historickém vítězství.




Není divu, že by západní média dění v Sýrii nejraději ignorovala. Léta si vymýšlela celý příval lží a výmyslů – prohlašovala, že „rebelové“ bojují s „tyranským režimem“ za demokracii.

Až se teď syrské a ruské síly vrhnou na zbytky těchto „rebelů“, nebude už pravdu možné popřít. Svět je uvidí takové, jací jsou: jako síť teroristických žoldnéřů, nasazených Spojenými státy a jejich spojenci a stojících tváří v tvář konečné porážce.

A aby se západní média vyhnula tomuto okamžiku otřesné pravdy a své vlastní spoluvině na státem sponzorovaném terorismu, musejí nutně odvrátit pozornost veřejnosti od Sýrie a bitvy o Aleppo.




Uchylují se tedy k nové historce pro rozptýlení – k „báječné“ nominaci Hillary Clintonové jakožto první ženy kandidující na prezidentský úřad USA.

Pro tento nejapný manévr, určený k odvrácení pozornosti vhodným směrem, jsou typické nadšené citace Clintonové na téma, jak povede Ameriku a celý svět v boji proti džihádistickému terorismu.

Je to ta samá Clintonová, která jako ministryně zahraničních věcí USA (ve funkci 2009-2013) zorganizovala rafinovanou válku s cílem změnit syrský režim za použití teroristických žoldáků vedených americkou Ústřední zpravodajskou službou, neboli tu samou válku, které se syrská vláda za pomoci Ruska konečně pokouší učinit přítrž – a spolu s válkou i pohasínajícím, Amerikou financovaným „umírněným“ teroristickým skupinám. Washington, a Clintonová zvlášť, může sice rozdmýchávat války, ale zjevně je to Rusko, které je umí zastavit.

Kupodivu se však člověk, když poslouchá Clintonovou, jak verbálně oblažuje své příznivce na sjezdu Demokratické strany, nemůže ubránit posvátnému úžasu nad tou astronomickou kognitivní disonancí. Válečná štváčka, která si hraje na šampionku světového míru, zákona a pořádku?

Tento dech beroucí, absurdní podvod je umožněn jedinou věcí, a to způsobem, jímž západní média mění příběhy, zkreslují perspektivy a mažou fakta.

Je však nespornou skutečností, že Rusko a Sýrie vítězí v historické válce s teroristickou agresí podporovanou Západem. Aleppo je jasná výzva k tomuto vítězství.

Západní média se s tím nedokážou vyrovnat. Místo toho cítí povinnost zaměřit se na jiný objekt. A ke komu se to obracejí pro pomoc? Věřte, nevěřte – k jedné z hlavních architektek zločinné syrské války Hillary Clintonové a k jejím slibům, že bude bránit Ameriku před Ruskem a terorismem.

Američtí politici a mediální klam – to je tedy obludárium.


Russia Defeats Terrorism… While America Hails a Freak Show vyšel 1. srpna 2016 na ICH. Překlad v ceně 446 Kč Zvědavec.

66 komentářů :

 1. Mám důvod se domnívat,že 23.8.2016 Rusko válečně zaútočí na Ukrajinu. Turecko zřejmě odmítne plnit své povinnosti člena NATO. Ale uvědomte si,že svobodná Ukrajina je překážkou případnému postupu Ruska ať už samotného nebo s jeho spojenci dále do Evropy. Jste téměř nevyzbrojeni a máte jen prázdné kecy. Realita vás zničí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty pomatený havloidní lejnosrku,táhni zpátky na nočník nebo rovnou do Fuckigtownu za čokovopicí a nemel hovadiny!!!!

   Smazat
  2. Nevěřím, Rusko to nemá zapotřebí, to potřebuje spolupráci nikoliv válku. A kdyby ukončilo konflikt na Ukrajině případnou anexí LDR a LLR , tak jedině dobře.

   Smazat
  3. 12:02. Nemáte přece věřit,máte přece uvažovat.

   Smazat
  4. 12:01. To jste řekl krásně,jsem nadšen tím stylem Vaší komunikace,je hodnotná a perfektní k zamyšlení. Určitě si vezmu za své ty vaše názory,protože je zřejmé,že jsou inteligentní. Víte co, já si Vás beru za vzor a prosím i o další Vaše postřehy,protože zatím na Vás ve Vašem vyjadřování faktu a skutečnosti nemám. Především si myslím,že opravdu původní formulaci jste asi opsal,nicméně zajímavé je,že se s tím dokážete vyrovnat a snad i přidat to peprné,co dává Vašim větám báječný a smyslný efekt. Každý Vám může jen závidět.

   Smazat
  5. 12:13
   Já se zas děsím "uvažujícího prvoka",kterej bez podloženejch informací mele hovadiny,že se Rusko někoho chystá napadnout......a že Banderostán je jediná překážka v postupu válkychtivého Ruska do Evropy.Inu,lejnolávárenský školitel a myslitel herr Poserplína se opět se třema promilema v žíle činil!

   Smazat
  6. 12:23. Jak už jsem řekl,mám k tomu důvod,si to MYSLET a myslím,že bych jím,respektive jimi uspěl i u soudu.

   Smazat
  7. Havliod a myšlenka tj.jako kdyby někdo řekl,že Clinton něměl Lewinskou!

   Smazat
  8. 12:33. Takže z toho logikou vyplývá,že Havloid má-měl myšlenku. To se Vám tedy s tou logikou nepovedlo,protože jste evidentně myslel něco opačného. Kromě toho,nejsem nic co by mělo cokoliv společného s Havlem,kterého já osobně považuji za největšího zrádce Čechů v jejich celé historii a dokonce i za zrádce Sametové revoluce,protože zjistil,že by mohl restituovat a provedl to ačkoliv o tom ta revoluce naprosto nebyla. Například. Kdybyste znal skutečnou minulost Havla,už byste to nikdy nenapsal. Oficiálně je známo,že někdy v roce 1965,myslím,byl verbován StB. Myslím,respektive já vím ,že to nebylo vše a vím to ,protože jsem to prožil někde,kde jsem to (ho) mohl přímo pozorovat.

   Smazat
  9. V tom,že byl nejen verbován se naprosto shodneme.....a že toho rádoby dramatika známého i v Mléčné dráze nesnášela jeho vlastní matka....víte zcela jistě nejen Vy.

   Smazat
  10. 12:56. Já nevím,zda ho nesnášela jeho vlastní matka ale rád bych ujasnil mou identitu: Jsem Čeň (anglicky Czeni),jsme nový národ. Nejsme s nikým,respektive nestojíme na ničí straně,jen se snažíme jednat správně,tedy v souladu s Vesmírem,s Universem. My se snažíme myslet.

   Smazat
  11. No potěš prdel,další Marťan!

   Smazat
  12. 13:11. Čeně kontaktovaly vesmírné civilizace,to je naprostá pravda,přísahám. Nějaký s tím problém?

   Smazat
  13. Nemám....smích a dobrá nálada jsou zárukou veselé mysli:-)

   Smazat
  14. 13:21. Super.

   Smazat
  15. Jednou z nejhorších věcí na světě je víra. Víra je slepá a je ji jedno na koho šlápne a koho zabije a pro svoji slepotu každá víra pro jejího nositele nakonec končí katastrofou. Je to způsob jednání malého trucovitého dítěte, které si bude trvat na svém navzdory jakékoliv situaci. Nejsem ateista a potvrzuji, že bůh po vás nepožaduje slepou víru, to naopak ďábel požaduje slepou poslušnost. S bohem je to takhle: bůh se hledá tak dlouho až je nalezen, ale je to individuální proces, mechanismus je nastaven tak, že bůh se neukáže nikomu, kdo se morálně a eticky nepozvedne nad zvíře.

   Smazat
  16. To je legrace ??

   Smazat
  17. 13:36. Nejhorší je slepá víra, souhlasím, proto se my Čeňi snažíme myslet. Přikazuje nám to Třetí vesmírný zákon: "Myslíš stále maximálně". I vesmír má své zákony a myslím tím vesmírné civilizace. Pokud lidé do vesmíru vstoupí,budou se muset podřídit jeho zákonům a třeba z donucení nesrovnatelně silnějších vesmírných civilizací,které nás Čeně už "preventivně" kontaktovaly.

   Smazat
  18. 13:42. Naprosto ne.

   Smazat
  19. Ty budeš myšlenkovej expert na všechno....prostě Vesmírnej myslitel par excelans!

   Smazat
  20. 13:56. Musím nyní skončit,mám práci.

   Smazat
  21. Pro 11:48 - Sdělte nám prosím, jaký důvod máte k tomu, abyste se domníval, že 23.8.2016 Rusko válečně zaútočí na Ukrajinu?
   Samozřejmě i s důkazním materiálem.
   To je totiž velmi závažné sdělení, o které by se měly kompetentní orgány zajímat, aby tomu mohly zabránit.
   Pokud žádný důkaz nepředložíte, šíříte tak poplašnou zprávu, pro kterou by se kompetentní orgány měly zajímat o vás.

   Smazat
  22. 14:20 člověče, zamyslete se trochu, vždyť právě tato osoba je z těch vašich "kompetentních" orgánů a svými štvavými příspěvky má za úkol vyprovokovat ostatní, právě proto vstupuje do diskuse jako první, je to prostě blb a ještě k tomu erární

   Smazat
  23. Pro 14:37 - nepochopil jste, že mě je to jasné. Ale chci a žádám toho 11:48, aby se jasně vyjádřil, na co se ho ptám. Musí se utopit ve vlastní špíně...
   Asi tak.

   Smazat
  24. 11:48 - Ukrajina je čí ukrajina? Japonská? Asi ruská, né, ty trdlo? Jak může centrina na urajinu "zaútočit"?!?? ta ji může maximáně osvobodit! Jako my jsme osvobodili tu svou v roce 1945! (U nás tomu nepřátelé Slovanů zas říkali Sudety!). Trdlo Mácalovo (z Novinek) ...

   Smazat
  25. oprava: ukrajinu

   Smazat
  26. Clinton nemal Levinsku ale ona ho mala v papuli , teda aspon tak dávali novinári.

   Smazat
  27. Clinton nemal Levinsku ale ona ho mala v papuli , teda aspon tak dávali novinári.

   Smazat
  28. Jak to vypadá, vy se s námi o ten důvod nepodělíte. Ani o důvod, proč by Rusko mělo chtít okupovat zemi, která je ekonomicky v kómatu, politicky v rozkladu a s nejvyšším výskytem korupčníků a zlodějů a extrémistů na obyvatele.
   To znamená, že já mám teď důvod prohlásit: O pravdivosti vašeho tvrzení by se dalo s úspěchem pochybovat.

   Smazat
  29. Takové "duchaplnosti" může vyplodit jen úplný blb s IQ pod 80, popřípadě totálně zmanipulovatelný havlistický fanatický rusofob, nejspíš se však jedná o placeného trolla, plnícího úkoly nadřízených s US ambasády, o čemž svědčí skutečnost, že do diskuse opětovně vstoupil jako první, jelikož nic jiného nedělá.

   Smazat
  30. Jasně jsem napsal,že musím nyní skončit,protože mám práci. Nemyslím si ,že šířím nějakou poplašnou zprávu,pokud sděluji,že mám důvod se domnívat a že myslím. Nicméně ,data,která nyní uvedu,prokazují spolupráci Ruska a Německa a zároveň jsou i důkazem pro jejich vlastní lid o jejich vzájemné dohodě týkající se nejen Ukrajiny: 30.5.2011 (1938),30.6.2011 (30.5.),8.7.2011 (8.5.1945),8.11.2011 (1939),7.12.2012 (194),23.8.2014 (1939),27.2.2015 (1939) a na řadě je logicky 23.8.2016. Neznamená to ale vůbec nějakou jistotu,je to pouze možnost,pravděpodobná a logická a "nejvhodnější" možnost,jde pouze o domněnku pravděpodobnosti. Rusko nyní,navíc,podle médií,posiluje velmi silně svou vojenskou přítomnost na hranicích Krymu s Ukrajinou a Ruska s Ukrajinou a to tanky a dělostřelectvem a i živou vojenskou silou.

   Smazat
  31. 7.12.2012 (1941)

   Smazat
  32. 30.6.2011 (1915 a 1917),8.7.2011 (1915). Trochu mi dalo práci to zpracovat a upřesnit,nebyl jsem připraven na Vaše hloupé a neoprávněné vydírání. Tato data a jejich události čerstvé a zároveň i historické prokazují novou dohodu Ribbentrop - Molotov mezi Německem a Ruskem o rozdělení Evropy a o vzájemném válečném spojenectví. Tato nová smlouva je fakticky realizována a prokazována navzájem a i vlastnímu lidu právě těmi událostmi v uvedených datech. Jak už jsem sdělil,je stále nutné myslet. Myšlením vyplývají tyto závěry dostatečně průkazně.

   Smazat
 2. Souhlasím, souhlasím, souhlasím.
  Clintonová asi bude prezidentkou - nic jiného USA nezbývá, když Obama prohrál souboj o nejmocnějšího muže planety s Putinem a Čínským prezidentem, tak budou mít aspoň nejmocnější dámu světa. Trump se svými nediplomatickými vyjádřeními se prezidentem nestane. Ale pokud by splnil co ve svých projevech deklamuje, tak snad by došlo k uklidnění ve světě. ?Ale věřte USA?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. americký prezident nemá ve svých rukách reálnou moc, nejkrásněji to ilustruje právě Obama, kterého ignoruje jak Pentagon, tak tajné služby, to už není chromá kachna před volbama, ale páté kolo u vozu

   Smazat
 3. Malý příklad. Rusko nás obsadí. Proboha co z toho vyjedeného krámu bude mít? Co mu to přinese? A co mu dají jĕštĕ vĕtší žebráci Poláci? Stálo by to vůbec za tu námahu? Takový Irák, to bylo jiný kafe.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zkuste víc myslet. Není tajemstvím nenávist mezi Rusy a Poláky a není tajemstvím pojímání střední Evropy Rusy za jejich válečnou kořist ve druhé světové válce. Vliv a možnosti Ruska by jejich průnikem do nitra Evropy zákonitě vzrostly. Například. Proč nemyslíte.

   Smazat
  2. Dej už pokoj, ty z Marsu spadlej mysliteli!

   Smazat
  3. 13:34 po obsazení těchto zemí Ruskem by opět mohla být nastartovaná bratrská pomoc, protože po vydrancování přírodních zdrojů už začíná trvalý úbytek lidských zdrojů, které se nám naštěstí EK pokouší nahradit mírumilovnými muslimy (vlastně i Rusko by nám mohlo posílat ty své, třeba Čečence nebo Dagestánce)

   Smazat
  4. Jsme součástí Slovanské říše a jejím panovníkem je ruský car, tak co tu mumláš? Vítězství západních zdegenerovaných zednářů je pouze dočasné, jakmile pomine, bude neprodleně přijata naše - tedy kramářova Ústava! - http://suslikova.klanweb.cz/rubriky/ceskoslovensky-politicky-system/kramarova-ustava-slovanske-rise

   Smazat
  5. 15.05. Nějakého neandrtálského ruského Cara si strčte někam a zkuste nám to říct znova ale do očí,kreténe drzej.

   Smazat
 4. Som rad, ze v USA je v niektorych statoch trest smrti. Snad sa raz bude konat proces s americkymi "elitami" a dostanu to, co im patri.

  OdpovědětSmazat
 5. Bohužel, u Aleppa to vypadá hodně špatně. Teroristé prorazili na jihovýchodě koridor syrské armády a obklíčení umírněných uřezávačů hlav ve východních čtvrtích je tak prolomeno. Vl..k

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Počkám si na důvěryhodnější zdroje.

   Smazat
  2. To je fuk, stejnak nemaj kam utýct! V Turecku už jim hranice neotevřou ... budou muset padnout tak jako tak na kolena a plazit se před jeho kalifem Baghdádím! Snad jim dá šanci v jeho službách dobýt Bagdád a naplnit tak historické poslání IS - obnovení Bagdádského kalifátu. Alávistán budou muset vyklidit! Ten se sjednotí a bude sahat od Bejrútu po Halab!

   Smazat
 6. 13:16 Vaše neskrývaná radost je až dojemná...

  OdpovědětSmazat
 7. Teď, když nebudou moci dovádět v Sýrii, "umírnění" konečně začnou pracovat u svých pánů, kteří je financovali a dodávali zbraně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Arabskej černokokosák je i s Nobelovkou může vzít do Mohavský pouště na dovolenou....ovšem bez jídla a pití bez vyjímky pro všechny zůčastněné!

   Smazat
 8. hodne starý článok. Celý víkend hľadám zdroje, kde by som mohol zistiť, ako je to so situáciou v Alepe. Vzácne sa odmlčali všetky zdroje. Tak mainstreamové, ako aj opačné. Posledné sporné info boli z piatka, že ofenzíva:
  a) končí, lebo asad posiela posily a rusi dobre bombardujú,
  b) povstalci získali niekoľko kontr. stanovísk armády a sú blízko prelomenia blokády.

  Inak od soboty 10.08 h až dodnes do rána nič. Bol som odkázaný na podivné sýrske (?) stránky, kde to bolo nejasné.
  Dnes už je to zrejmé, že povstalci blokádu prelomili, na ako dlho a či im to na niečo bude sa uvidí, ide ale o zrejmý neúspech asada.
  Moje vysvetlenie informačného ticha:
  Teraz je na informačnom poli nezmieriteľná bitka. Mainstream aj alternatívne zdroje na seba navzájom útočia, jeden druhého osočujú tými najhoršími prívlastkami. Nepresná alebo falošná informácia zverejnená jednou stranou je okamžite zneužitá tou druhou na obvinenie z manipulácie v prospech NWO alebo Putina (podľa toho, kto drží čierneho petra). Situácia bola naozaj zložitá a tak sa neodvážil nikto písať nič, lebo úspech alebo neúspech obrany blokády (útoku povstalcov) visel na vlásku náhody. Povstalci mali väčšiu vôľu preraziť, určite mali viac z umenia bojovať a u mnohých bol potlačený prirodzený strach zo smrti. Preto nakoniec uspeli.

  Uvidíme, či to bol len taktický zámer vyviesť z obkľúčenia západných poradcov, alebo ide o bezprecedentné spojenie rôznych bojových skupín, majúce ambíciu otočiť priebeh vojny uvidíme v najbližších dňoch. Prípadné ďalšie územné zisky povstalcov potvrdia prvú alternatívu, znovuuzatvorenie alepského kotla privedie skazu protivníkom asada definitívne.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:07 Také to může být cílené oslabení obklíčení v určitém místě, kudy mohou povstalci "prorazit" ven z města do volné krajiny. Tam pak s leteckou dominancí Asada nemají šanci. Ve městě by to byly mnohem obtížnější boje, zvláště pokud by si povstalci ponechali civilisty jako živé štíty.

   Smazat
 9. vlast tě (11:48) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

  OdpovědětSmazat
 10. 11:48 Je ho potřeba hlídat, aby něco nevyvedl. Možná je to kníže, zelený s biomasou, agent Plavec, hoňsipéro ...???
  Aby to s někým z nich nedopadlo špatně.
  Jako s exministrem obrany USA Jamesem V. Forestallem, který vyskočil v květnu 1949 z okna výškové budovy nemocnice námořnictva s výkřiky: „Rusové přicházejí.

  OdpovědětSmazat
 11. To, jaké pokrytectví ze západu přinesl naší zemi Havel, to si člověk uvědomil, až se v tom ocitnul. Snaha zde naroubovat tu lež a přetvářku, která tak dobře funguje v USA a na západ od nás, ve mě budí stále větší odpor, zkrátka, my Slované jsme jiní, jak ti židoanglosasové, a v tom je ten problém, proč to u nás pořád dře.

  OdpovědětSmazat
 12. Irak,Lybia,Afghanistan,Syria,Jugoslavia,Ukrajina kde USA i NATO širili svoj demokratický fašizmus,vo svojej namyslenosti si myslia že iba oni môžu šírit demon kraciu v iných krajinách a maju na to sväté právo aby zabijali,bombardovali,ničili štáty pretože iba oni maju to fašizoidné právo v mene demon kracie menit vlády štátov ktore nechcu pristupit na ich podmienky. Teraz sa USA i NATO snažia zvrhnut Bašara al Asada ako zvrhli a zabili Saddama Husaina, Kaddafiho, Miloševiča a na Ukrajine zvrhli Janukoviča.. Najprv pomocou massmedial propagandy pripravia verejnost na vojnu a potom začne skutočné krviprelievanie a vraždenie v mene USA i NATO demokratického fašizmu. Tu istu metodiku vojnovej prípravnej propagandy použil i Goebbels a Hitler dokonal v 2. svetovej vojne. To isté sa deje i dnes na Blízkom východe i inde v mene tzv. demokratického fašizmu a vyvolenosti USA i NATO zabíjat a vraždit kdekolvek na svete.

  OdpovědětSmazat
 13. USA=ríša patologických klamárov! Lož, ako sa všeobecne hovorí, má krátke nohy! USA je hambou ľudstva!

  OdpovědětSmazat
 14. https://www.youtube.com/watch?v=w5QtOTk-PeU

  OdpovědětSmazat
 15. doktor ad 8.8. 11"48 NATO posiluje vojska na hranicích Ruska,Porošenko stěhuje armádu tamtéž a Putin jednoznačně řekl, že si vyhrazuje právo prvního úderu v případě konkrétního ohrožení..(je to otázka přežití).
  Třeba hodlají Amíci začít válku ještě za Obamy a potom "řešit" konflikt s novou administrativou...Víme o tom prd, ale zatím Putin ukázal, že málo mluví a více přemýšlí a jedná (na rozdíl od našich šašků)

  OdpovědětSmazat
 16. 11:59. Putin nerespektuje platné mezinárodní právo a plně ho a opakovaně a úmyslně porušuje, proto nás nesmí zajímat,co Putin "jednoznačně řekl" ale reagovat na jeho anexe a agresi silou,protože na Putina a na Rusko už nic jiného neplatí. Ruský lid je vyčerpán psychicky i fyzicky strádáním a myslím,že by svrhl Putina,kdyby mělo dojít k válce s NATO právě z důvodu především Ukrajiny. Lidé už nejsou na takové úrovni aby slepě následovali nějakého vůdce,za kterého se Putin usilovně a i už násilně vydává. Lid Ruska se už potřebuje mít dobře a nemít problémy ,aby si už odpočinul,protože už příliš dlouho trpí. To je fakt,který Putin chybně ignoruje. Proto je nezbytné a logické postavit se mu válečně. Lid se přidá k tomu silnějšímu,který mu umožní prosperitu. Ustupování zlu nemá naději na úspěch a to prokázalo už ustupování Hitlerovi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Lid na Slovensku a v Česku si uvedomuje kto je skutočný agresor a kdo krvavo oddelil Kosovo od Srbska - USA i NATO a kolaborantská Havloidná lúza s Havlom so slávnym to svetovým bombardakom . Krviprelievanie na Blízkom východe severnej Afrike a podporu terrrorist groups a DAEŠ v Syrii s milionmi zabitých ma na svedomí USSA i NATO - NORD ATLANTIC TERRORIST ORGANIZATION - lid v EU si to začína uvedomovat a blíži sa koniec vraždiaceho ESTABLISMANTU v EU.

   Smazat
  2. 14:50. Vy toho asi moc nevíte a opakujete slova pronesená Ruskem,konkrétně především ignorantem mezinárodního práva Lavrovem a jeho "poradcem" Putinem,měl byste se dostat z jejich škodlivého vlivu a samostatně myslet a také vzdělat se,protože opravdu nevíte a neznáte.

   Smazat
  3. A VY ste ten najvzdelanejší,všechno umíte,včechno znáte,máte tí sve zlaté ruce a také zlaté kecičky. Kde chodíte na školenie,think - tank ? Tí Vám tak vygumuju mozek že ste total vygumovany a potom tu meliete žvásty že za všetko može Putin, Lavrov. A kto môže za miliony zabitych v Iracku, Lybii, Afghanistan, Syrii ?. Mate total vymyty mozog USA,NATO a ČT TV propagandou. Zamyslite sa nad sebou. Vzdelavajte sa a hlavne rozmýšlajte, fakty jasne hovoria.

   Smazat
  4. 18:45. Vy asi nemáte představu,kolik Němců zabila Rudá armáda ve druhé světové válce. Ve válce se prostě umírá a rozhoduje jen její důvod,tedy ,zda byla potřeba,respektive správná-nevyhnutelná.

   Smazat
 17. neuveritelne , 18:45 to je skoro nemozne aby bol niekto taky rozhladeny a premyslajuci . to je kapacita, najvecsi mozog tohoto sveta ,teda 18:45 je genius nad geniov treba ho zacat uctievat ako .
  jeho uroven normalny clovek nedosiahne nkdy .........je to proste ko...t!

  OdpovědětSmazat
 18. ospravedlnujem sa , tak ma vytocil , ze som poplieto cas komentar je nie pre 18:45 ale pre 15:01 . eset raz sa ospravedlnujem 18:45

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Už jsem se divil,že byste chválil někoho jiného.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.