Reklama

.

.

čtvrtek 25. srpna 2016

Scheißegal

Erik Best
25. 8. 2016    EB
Načasování dnešní návštěvy Angely Merkelové je skvělé pro ni, Miloše Zemana i Andreje Babiše, pro Bohuslava Sobotku je to ale katastrofa. Merkelová bude moci Sobotku naočkovat svými plány pro blížící se summit EU v Bratislavě a svou vizí pro Evropu. Představa, že i Sobotka má nějakou vizi pro Evropu, kterou by s Merkelovou chtěl sdílet, je iluzorní. Jeho hlavním zájmem je vyhnout se vězení, když teď kolem něj Zeman s Babišem utahují smyčku kvůli OKD a policejní reorganizaci. Ti v návštěvě vidí příležitost, jak zdůraznit svůj vlastní negativní postoj k uprchlíkům a pracovat na oslabení Sobotkovy pozice před krajskými a senátními volbami za šest týdnů. Sobotka bude muset jít proti přání svých voličů a vyjádřit alespoň nějakou míru solidarity s politikou Merkelové v naději, že se ho kancléřka v Bruselu zastane v kauzách OKD a Škody Transportation. Nalijme si čistého vína, milé Angele je úplně scheißegal, jestli je načasování její návštěvy pro Sobotku nevýhodné.

15 komentářů :

 1. On svým ovečkám zase nalže co jim na očích uvidí

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. https://cs-cz.facebook.com/OVTV.cz/#

   Vymazat
 2. No ale vítězství ANO ve volbách je také cesta do pekla. To co předvádí v Brně, je tragédie. Nebyla horší banda na radnici než dnešní sebranka, ANO, Žít Brno, Lidovci a zelení.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Stačí tíhle zmetci z KDÚ a zelení, to jsou hrobnici všeho.

   Vymazat
 3. Je to k uzoufání. Tolik videozáznamů o agresivním a brutálním chování imigrantů, tolik důkazů jak o nemožnosti jejich integrace, tak o vnucování jejich způsobů, tolik záznamů o přístupu k evropsky rozmazleným feministkám, ze kterých se rekrutují "vítačky", podobně jako z buzíků vítači - budoucí pronásledovaní. A nic to všechno nelze potlačit vzdor budoucím hrozbám. A zase se najdou vygumovaní příznivci, se sebezáhubnými tendencemi. Žel ohrožují budoucnost běžné, standardní většinové a normální populace, stejně jako příliv agresivních imigrantů.

  OdpovědětVymazat
 4. Jediná možná cesta(i když by třeba jen dočasně) je Okamura tj. SPD + SPO ( Velebova strana práv občanů) kde jdou spolu ke komunálkám. Já nevidím jinou variantu,která by ty sviňáky dostala od koryt.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zrovna jsem dceři vysvětlil, že Okamura a Úsvit nejsou totéž. Zbývá přesvědčit ji, že než nejít k volbám tak volit SPD. Pravdou je, že stejně po volbách jako před volbami jednal dosud pouze Okamura, jehož volbou nelze na pokaženém již nic více pokazit a je to jediná malá naděje na změnu. Jenom škoda, že to tak nevnímá více lidí.

   Vymazat
  2. Anonymní25. srpna 2016 15:45

   Jednoho nebo dva staré sviňáky od koryta odstavíš a další čtyři noví se ti tam nacpou. Má to vůbec cenu se snažit????? Já myslím, že ano, ale kolik takových co se budou snažit je????

   Vymazat
 5. SPD + SPO je skutečně jediné, co je možné volit. Vše ostatní je sebevražda a cesta do pekla.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pravda JEN Tomio se Zemanem, jinak je to katastrofa pro ČR. Není jiné volby.

   Vymazat
  2. Cesta do pekel je již nastavena a zahájena. Přesto zkusme, aby nás pro SPD bylo více. A pokud půjdou do voleb v koalici s SPO, tím lépe.

   Vymazat
 6. taktika černoprdelnice anžely je jasna nahnat vatikanu vovečky kdy za pomoci užitečneho vytlemeneho idiota sralbotky vyrobit z chudych ještě chudši a to by bylo aby se nazačali modlit a odpustky kupovat nejhorši natom je že tito dva pitomci budou vysmati pač jejich blahorodi se to netyka ti budou vysmati i kdyby přišli eskimaci

  OdpovědětVymazat
 7. Prezident republiky vyjádřil názor, že pokud si Německo pozvalo ilegální migranty, nemůže formou uprchlických kvót přenášet odpovědnost na země, které je nepozvaly.

  OdpovědětVymazat
 8. He he a vás zajímá politika nějakých zaprodaných stran? Snad jen Zeman na stáří prozřel a pochopil, že třeba pokračovat v boji proti islámu. Největším vzorem je Jan III. Sobiesk

  OdpovědětVymazat
 9. Best má asi neúplné informace - Brusel se Sobotky přece zastal tehdy, když posvětil prodej menšinového (!!!!) podílu v OKD. Vše je legální, legitimní, ale holt pisálkové se nějak živit musí...

  OdpovědětVymazat