Reklama

.

.

čtvrtek 18. srpna 2016

Sedm postřehů k policejní reorganizaci

Erik Best
18. 8. 2016 - EB
1) V prvních týdnech po oznámení policejní reorganizace se Lidové noviny staly jejím hlavním odpůrcem, Právo jejím největším podporovatelem. 

2) Josef Koukal udal v Právu tón, když napsal, že „hysterická“ reakce ANO naznačuje, že reorganizace zasáhla „centrální nervový systém přímo na páteřní ose Babiš – Nadační fond proti korupci – Robert Šlachta.“ 

3) Radim Jančura 22. června prohlásil, že je přesvědčen, že za reorganizací stojí Martin Roman a že k němu má Milan Chovanec blízko.
 4) 23. června Právo na titulní straně citovalo Chovance, jak říká: „cílem je odstranit Tuhého a pak mne.“
5) Final Word 18. července napsal, že Právo se s Chovancem „zjevně dohodlo, že bude podporovat reorganizaci policie.“
6) Mezi 6. a 18. srpnem vyšlo v Právu 16 celostránkových inzerátů Nadace ČEZ u příležitosti Olympijských her, což je osmkrát více, než kolik jich vyšlo v kterýchkoli jiných novinách.
7) ČEZ řídí chráněnec Martina Romana, Daniel Beneš.

17 komentářů :

 1. Dnes už máme jasno! Robert Šlachta nastupuje k Babišovi. Protože Generální ředitelství cel je přímo podřízeno ministerstvu financí. Nejen to. Protože je náměstkem generálního ředitele pro pátrání a bude řídit celnickou vyšetřovačku. Ono se to moc neví, ale to je vlastně také policejní útvar. Velmi specializovaný. Který zcela nedávno získal nové a významné pravomoci. Bude moci sám, v celém rozsahu šetřit nejen celní, ale i danové delikty. Přidejte si k tomu evidenci tržeb a hazard…Má velet 600 lidí, přičemž další stovka se do útvaru pátrání má teprve přesunout......
  Vedle toho bylo v komentáři Českého rozhlasu v zahájení soudu konstatováno, že obhájci anarchistů dlouhodobě a marně žádají policii o poskytnutí úvodních odposlechů, které v celém případě pořizovala. Součástí spisu jsou totiž jen ty pozdější, z nichž se jednoznačně nedá stanovit, kdo s myšlenkou útoku na vojenský transport přišel. Zda anarchistí nebo policejní provokatéři.....Nemohu věřit tomu, že by snad takhle závažný případ vyšetřoval někdo jiný, než právě tahle část bývalého Šlachtova útvaru. A nyní je zde hrubé podezření z naprosto ojedinělé policejní provokace!!!!

  https://vlkovobloguje.wordpress.com/2016/08/18/slichta-kolem-slachty/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Babiš rozšířil svoje podnikání do politiky. Získal kontrolu nad všemi firmami a finančními toky ve státě, má tajnou finanční policii-ten tzv.analytický útvar-na svém ministerstvu,teď nechal rozšířit pravomoci jemu podřízených celníků, milostivě rozhoduje kterým ministerstvům přidá ze státního rozpočtu a kterým ne, ačkoliv je to funkce celé vlády,, přes Šlachtu měl informace a napojení i na ÚOOZ a rozhodl se získat kontrolu nad celou policií. Chovanec s Tuhým mu to překazili a proto ta hysterie. Šlachtu přesvědčili o rezignaci v naději, že dosáhnou rezignace či odvolání policejního prezidenta, kterému Šlachta vyslovil nedůvěru a Babiš jej nazval tajtrlíkem.Byl to takový malý pokus o puč, který nevyšel.Přesto mu na to spousta lidí skáče a Slovák Babiš s temnou minulostí, který se podivným způsobem zmocnil i velké části českého národního majetku, bude asi předsedou české vlády.Dosti hrůzná představa, že ČR se stamne součástí Agrofertu.

   Vymazat
 2. Jen podporujte agenta Bureše, Mafru Agrofertu, StBáka s jeho databázemi pro iDnes a podobné.

  Mafra agenta Bureše si zřídila svoji databázi. Aby na vás mohli skladovat komentáře, které by se dali využít. Inu agent Bureš z ANO - firmy, která umí makat, se nezapře. Stbák jak vyšitý. A to ho mnoho lidí volí.

  http://muj.idnes.cz/UcetOvereni.aspx

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 12:08-také nemám rád "lidi", co se za jméno a názor stydí.

   Vymazat
  2. 14:54 Milý kolego. StBácké manýry nevymizely. Používají je dnešní ochránci evropských hodnot, zrovna tak jako pan Kobliha z Agrofertu. Nevím, nač tvořit opět databázi nepohodlných občanů.

   https://vlkovobloguje.wordpress.com/2016/08/19/nevtip-na-tento-den-24/

   Vymazat
  3. 10:24- kdyby se komunistům postavilo veřejně 20-40% nespokojených,mohl ve "vylepšené formě zůstat dodnes a zvítězit i nad kapitálem. Teď 20-50% procent může vylepšit systém také jen, nebudeme-li se bát! Za názor se "huba" hlasitě otvírá. Už 10% žádný systém nedokáže kapacitně dát pod "katr", oni to ví, my ještě ne.

   Vymazat
  4. Máte pravdu. Cesta od zdi ke zdi je velmi strastiplná. Pokud se z toho národ poučí, bude jen dobře.

   Vymazat
 3. Je zajímavé, co říká Jančura o Romanovi. Před pár lety se objevilo na netu schematko mafiánského propletence já-na-báchu-brácha-na-mně, který má epicentrum v ČEZu a ukazuje vazby na různé, odeesácké existence, mám za to že i včetně řebíčka a celou tu bandu kolem topolánka. Dalík a Roman jsou totiž velcí kámoši a tato mafie nasadila Dalíka na Topolánka, který toho lampasáka vlastně řídil a kontroloval, takže topol mu zobal z ruky a byl v podstatě jeho/jejich poskokem. Za to si nakradl a dnes je z něj podnikatel (zajímavé, že v energetice!). Pokud Jančura říká to, co říká o Romanovi, tak to naznačuje jen to, že ta jeho mafie pořád existuje a má velmi vlivné drápy.

  OdpovědětVymazat
 4. Babiš je ze všech nejvychcanějsí, u něho jde především o přestup k bezhotovostním platbám komplet.Je to jeho zadání USA. Samozřejmě bez plateb v hotovosti. Nebudou peníze, ale pouze platební karta.Pak půjde udělat u "našich" virtuálních peněz v bankách velice lehko záporná úroková sazba.Přemýšlej!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 14:35-nevím proč uhýbáte od téma článku jen k Babišovi? Ano, proto je také bohatý. Hned po vzniku kauzy "Šlachta" jsem to lakonicky komentoval jako boj dvou politických mafií o moc nad vnitrem a tím nevytahování kostlivců ze skříně. Erich Best jen naznačuje druhého exponenta ČSSD, také přemýšlejte!

   Vymazat
 5. Klíčem je bod 6. Osm celostránkových inzerátů, které získalo Právo navíc v porovnání s ostatními, jsou pro Porybného dva míče v čistém (245 800 Kč za stránku bez DPH). Každému z mainstreamových deníků tedy ČEZ dal jen v rámci LOH zhruba dva miliony (ceny se příliš neliší), Právo dostalo jako bonus ještě další dva. To pro tištěná média vůbec není málo.
  Tak si korporace (včetně více než polostátní) udržují mediální přízeň a drží nakloněný režim.
  KR

  OdpovědětVymazat
 6. No tak ten druhý exponent je jasnej jak facka, tam žádného velkého přemýšlení netřeba.

  Co mi pořád ještě trošku vadí, je to, že praktická fašizace státních struktur (pokud v ní jedou konkurenční oligarchické mafie, to není protiargument) se odehrává za bílého dne nám všem na očích a my všichni můžeme akorát čumět. Ale to se poddá. Až k nám přijdou uprchlíci nebo ti hoši, co nás budou muset bránit před Putinem, nebude čas myslet na takovéhle prkotiny.

  VR

  OdpovědětVymazat
 7. Ve firmě ANO jsou podvodníci. Jen si vemte, jak se chová agent Bureš a jeho lidi ve straně. Hezky to má rozložené. On bude hrát hodného - nechce uprchlíky, nemá rád amerického velvyslance, chce blaho pro zemi a lid. Ti druzí z jeho partaje budou uprchlíky vítat, krást pro něj, jezdit si pro noty do Bruselu a USA.
  Prostě StBák se nezapře svými metodami - hodný a zlý policajt. Současný ministr obrany bude za chvíli jistě prezidentem! To teprve bude komedie. Určitě zapojí celou povedenou rodinku.
  Jistě ho bude hodně lidí volit, aby dostali tu svou koblihu se sojovými párky.
  Je to stejný lump, jako čokoládový král kousek na východ od nás.

  OdpovědětVymazat
 8. misto prace na ulici kam patři si vali koule v kancliku u zlatych koryt kterych začina byt nedostatek a aby to voce sežrali tak se to pokažde nazve reorganizace tj vic koryt a vic kaček pro qvičici přemnožene prasata

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Prosím neurážejte prasata tím, že jimi pojmenováváte ten lidský odpad.
   Děkuji
   Václav

   Vymazat
  2. Bude se to jmenovat: Útvar pro vyšetřování REORGANIZOVANÉHO zločinu.

   Vymazat
 9. Pánové,Babiš vypadá,že neumí napočítat do deseti.
  Na tohle všechno on nemá mozek,spíš hledejme kdo ho řídí.Chtěl bych se napsat,proč prodává ČEZ byty v Pístnici,kdo za tím stojí,dostat od ČEZu takoví kšeft.Jakoby to zas naznačovalo Sobotku i byty OKD.Proč nemůže vydělat stát,ale Sobotkovi mafiáni.

  OdpovědětVymazat