Reklama

úterý 2. srpna 2016

Skutečně jde o „souboj civilizací“ nebo jsme obelháváni?

Vladimíra Vítová
3. 8. 2016
Nejvíce obětí teroristických útoků ISIL je v arabských zemích - jedná o roky terorismu se statisíci mrtvými. V. V. Pjakin ve své analýze světové politiky dne 18. 7. 2016 uvedl: „Poslední teroristický útok byl v Bagdádu počátkem července s 300 mrtvými. Tyto oběti teroristických útoků ISIL ale pro západní média vůbec NIC neznamenají. Pro Západ jsou tito mrtví lidé pouze biologický materiál." Zdroj

Záměrně zkreslované vnímání teroristických útoků na Západě tkví v tom, že údajně jde o „souboj civilizací“. Avšak média vůbec neinformují o skutečnosti, že většina teroristických útoků, páchaných skupinami jako jsou Al Kajdá a ISIL, je prováděna proti Arabům v zemích s muslimskou většinou. A samozřejmě se nikdy nehovoří o mnohých teroristických činech, které jsou navíc páchány pod falešnou vlajkou.

V západních myslích je záměrně vykreslován obrázek, že příčinou tohoto všeho je náboženská ideologie, nebo že to je problém vrozený v arabské krvi, "v jejich DNA”. Ve skutečnosti je však extrémismus výplodem imperialismu, který vyzbrojuje, trénuje, finančně podporuje teroristické skupiny a vysílá je do Evropy spolu s takzvanými „imigranty“. A to vše jen pro účely geopolitické expanze, jejímž hlavním původcem je USA. Zdroj.

Není pravda, že co Arab, to muslim. V arabských zemích je spousta ateistů, socialistů, komunistů a křesťanů. Například kdysi vládnoucí politické strany BAAS – „Socialistické strany arabské obrody“ (Irák, Sýrie, Súdán a další) byly stranami sekulárními. Málokdo již dnes ví, že v arabských zemích byly velmi silné komunistické strany. Například v Iráku byla komunistická strana v opozici vůči Saddámu Husajnovi, ale také v opozici vůči následné americké "křesťanské" okupaci. Tyto strany vznikly po roce 1940 jako výraz hnutí proti koloniálním mocnostem. Celý Západ totiž drancoval arabské země po celá staletí a žil v blahobytu na jejich úkor.

Poradce prezidenta Miloše Zemana - orientalista Hynek Kmoníček - řekl následující: islámský stát je teroristická organizace na principech gangu, kterou financuje USA. Tzv. hlasatelé islámu, kteří nyní udávají "tón" ve světě, nejsou žádní islamisté a nejsou to dokonce ani Arabové, ale normální kriminálníci. Jsou připravování ve výcvikových kempech v USA. V jejich pojetí nejsou největší nepřátelé islámského státu křesťané, ale Šíité - tedy většina Arabů. Zdroj:

Těmi, kdo jsou v čelní linii této teroristické bitvy a obětují svoje životy, aby se zbavili džihádistů, kteří jsou placeni a podporováni USA, jsou Arabové. Naše informace o arabském světě jsou absolutně zkreslené. Západními mocnostmi koupení šílenci, které však média označují za „imigranty“, mají za úkol rozvrátit naší civilizaci - viz oficiální projekt Evropské unie EUROMED! Samotné arabské země jsou však zdecimované vojenskými útoky USA a Západní Evropy. NATO během svých útoků používalo zbraně s ochuzeným uranem. V Iráku se například rodí postižené děti v takové míře, jako tomu bylo ve Vietnamu po válce s USA. Země, voda i vzduch jsou v arabských zemích naprosto zamořené. Ropa a národní nerostné bohatství je především v rukou soukromých amerických koncernů. Zdroje: zde, zde a zde

USA se netají svojí podporou ISIL. Například Barack Obama řekl, že USA použily ISIS jako prostředku pro nátlak na iráckého premiéra al Malikiho ve snaze o jeho vypuzení. A premiér al Maliki, který proti islámskému státu bojoval, byl skutečně nucen v září 2014 odstoupit. Podle zprávy OSN páchá ISIL v Iráku systematické a rozsáhlé násilí, které dosahuje rozměrů genocidy. Teroristé se zaměřují na vládní činitele, bývalé členy iráckých bezpečnostních složek, policisty a na kmenové a náboženské vůdce, tzv. imámy, uvádí OSN. Sociální struktura společnosti je nenávratně zničená. A to vše se podařilo za pouhých 20 let! Zdroje: zde a zde

Moskevská profesorka Státního institutu mezinárodních vztahů (MGIMO) Olga Četveriková z katedry historie a politiky zemí Evropy a Ameriky uvádí: „Současný radikální islamismus - džihádismus nemá nic společného s uctíváním Boha, který stvořil vše živé, ale posedlost smrtí a zabíjením ukazuje na uctívání Satana – ničitele života. Tzv. liberální demokracie, která ničí a překrucuje životní hodnoty v západní civilizaci, je pouze druhou stranou téže mince, jenž prostřednictvím tajných služeb a okultních organizací organizuje teror na Blízkém východě, v USA a v Evropě.“ Zdroj

Světoví manipulátoři svádí myšlení lidí na scestí. Lidé už často ani nejsou schopni vidět, kdo skutečně drží prst na spoušti nelegální migrace - tedy USA a státy NATO - jehož je většina obyvatel České republiky BOHUŽEL nedobrovolnou součástí. A tímto padá část viny i na nás. 

15 komentářů :

 1. Všechno to svinstvo řídí a organizují siofašisti,vyznavačí ďábla a mamonu,nám velmi dobře známí...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlas. Protože už se ozývají hlasy stejně jako v dobách okupace, že je jedno, co zde bude. Když dají peníze a pohodlnej život, klidně vstoupíme do Islámu stejně jako se dříve někteří přidávali k nacistům. A ona poblázněná mládež vyřvávající Allah akbar místo hajlování je toho dokladem.(Bodejť ne. Ono vlastnění haremu a mít spoustu nevěřících žen jako otrokyně je až moc lákavá). A tohle klanění zlatýmu teleti je to největší nebezpečí. Ne Islam či islamskej stát.

   Smazat
  2. Fakt, že nejvíce teroristických útoků i mrtvých je v arabských zemích, zejména v Iráku, potvrzují i záznamy pod 11 roků starým podnětem http://www.podnety.cz/podnet-cislo-20050123123000 a pod jeho mladším kolegou http://podnety.cz/podnet-cislo-20061114202000. A je malá šance, že se stav změní. Z tisíců tun trhavin, zbraní a munice, které arabským "demokratům"(zdarma?) dodáváme se značná část ztrácí. Viz http://www.podnety.cz/podnet-cislo-20040927190500 .

   Smazat
 2. Ale kulový - v arabských zemích je víc útoků a jsou ničivější jen proto, že jsou tam teroristé etablovaní - až (snad ne) se jim to povede v Evropě, bude to to samé. O presstitutech si nedělám iluze - ti by za třicet stříbrných prodali i vlastní matku, ale největším teroristou v arabských zemích je Západ a jeho jím tam rozpoutané války, mající za cíl rozvrátit sekulární státy, paktujíce se při tom s nejohavnějšími režimy Kataru, Bahrajnu, Saudské Arábie - stonzory západních politiků a aoligarchů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Naprostý souhlas.

   Václav

   Smazat
  2. Pravda, pravda přátelé, svět se v kravsků piču obrací a hajzlové mu vládnou.

   Smazat
 3. I tady mnozí nejsou schopni (ochotní) nazvat věci pravými jmény. Ano, jedná se o „souboj civilizací“, který ale zavinily státy jako Anglie, Francie, Německo (kolonialisté) a v poslední době převážně USA, svým vysáváním blízkovýchodních států a rozpoutáváním válek. A tak se to obrací, umně nasměrováno USA do Evropy. A my jsme na straně států teroristů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V případě USA už ta poslední doba trvá 200 let.

   http://euserver.parlamentnilisty.cz/Articles/1099-200-let-terorismu-usa-prehledny-seznam-vsech-americkych-valecnych-zlocinu-teroru-a-valek.aspx

   Smazat
 4. Článek je výborný. Taková je pravda. ISIS jsou vojáci-figurky USA, s naprogramovaným zastrašovacím džingischánským násilím.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A kdo ovládá USA ????
   No,"USA,to jsme přeci my,Židé a Američani to vědí..." citát nedávno zesnulého izraelského národního hrdiny gen.Ariela Šarona,zvaného "Řrezník"....

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
 5. Díky za článek. Žel, poměr přesných článků (jako tento) a zkreslujících článků o problematice islamismu je právě opačný, než je poměr teroristických atentátů v muslimském světě a na Západě.
  Výsledkem je chorá Evropa, resp. EU. Davy propadly hysterii, politická reprezentace má motolici, skuteční vůdci (politické, ekonomické a informační) moci jsou za vodou a dál posouvají své figurky a dělají vlny, a skupinka zbylých střízlivě a morálně myslících lidí je jen ostrůvečkem v této intelektuální a mravní žumpě.
  Co s takovou žumpou? A že tam z ní cosi trčí?
  Odsát, nebo zasypat, nebo do ní hodit nějaké bakterie, co to spinstvo přetvoří?
  Pravdou je, že i nějací ti australopilotéci byli kdysi jen hrstkou deviantů mezi ostatními primáty. Tak uvidíme, zda se ostrůvek pozitivní deviace rozroste v souostroví. Musíme zjistit, kde je pod hladinou nejmělčeji a házet tam další kamínky.
  Žbluňk!
  KR

  OdpovědětSmazat
 6. Tajné služby USA pracují dlouhodobě na zničení ostatních kultur, prokazatelně podle archivních materiálů už od II. světové války. Zíral jsem, co napsal anglický novinář Steven Stewart ve své knížce Výbušnina aneb Zločiny komunismu a CIA. Vydaná byla už v roce 1974. Jen se divím, že jí komunisté okamžitě nedali do tisku. U nás vyšla až v roce 1991. To, co prožíváme dnes v Evropě, to si prožila pod taktovkou USA i Panama, doporučuji si najít na internetu, Libye, Egypt, Irák nebo třeba také Jugoslávie, ale krátce po válce i Korea. To ví málokdo. Problém je, že neznáme dobře historii. Když zjistíte fakta, nestačíte se divit.

  OdpovědětSmazat
 7. http://www.brejle.net/svet-kolem-me/zlociny-komunismu-a-cia/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, na podvracení, destabilizaci, vyvolávání chaosu a záští mezi lidem obecným (pro své zájmy) jsou ti US huni vskutku mistry ...

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.