Reklama

pondělí 8. srpna 2016

Slovenka se jako agentka CIA podílela na puči v Turecku?


Jan Urbach 
8.8.2016  Vaše věc

Slovenská televize informovala, že na seznamu údajných pučistů ze zahraničí je také Slovenka Sylvia Tiryaki, která je současně označována za agentku CIA. Seznam těchto osob šíří turecké sdělovací prostředky.Krátce před červencovým pučem se mělo setkat deset lidí ze zahraničí s americkým odborníkem na Blízký východ Henrim Barkeyem. Byla mezi nimi být i akademička na Istanbul Kültür University S.Tiryaki, která v Turecku žije již patnáct let. Podle slovenské televize byly zúčastněné osoby označeny za agenty CIA. Slovenka veškerá obvinění odmítá a hodlá se prý proti zveřejňování takových zpráv hájit u soudu.

V posledních dnech se stále častěji v Turecku objevují zprávy podílu Američanů a CIA na pokusu o svržení prezidenta Recepa Erdoğan.

Na snímku Sylvia Tiryaki (www.sylviatiryaki.com)

9 komentářů :

 1. O tom, že tento pokus o puč zinscenovala CIA, nelze vůbec pochybovat.Chápu, že pro paní Tyriyaki to byla nejsnadnější forma obživy v Turecku, pracovat pro CIA, ale ted´ bych bát jí sklapnul a hodně rychle odtud utíkat. Jestli si paní Tyriyaki myslí, že ti zatčení od CIA nebudou zpívat, tak to tedy zpívat budou a jako slavíci, a to klubko agentských hadů nakonec bude rozmotáno. Nesmí se zapomínat, že i teroristický útok na istanbulském letišti v červnu 2016 byla akce stejné party agentů CIA, mají toho tady hodně na rováši.

  OdpovědětSmazat
 2. https://www.youtube.com/watch?v=p32hK1DJSeo

  OdpovědětSmazat
 3. Podobných lidí jsou po celé světě destitisíce možná i statisíce. Samozřejmě i u nás v Česku.
  Pracují pro zájmy USA a jsou placeni z různých fondů za kterými vůbec nemusí být CIA ale přitom to vyjde na stejno.
  Někteří z nich se ničím nezatěžují a jednoduše zpívají píseň toho, koho chleba jí. Jiní si nechají svědomí natvarovat podle požadavků. A ještě jiní opravdu doufají, že sloužit nějakému pánovi je nějak správné. Největší zoufalci.
  Každý je jiný. A co si myslí je jedno, protže po ovoci poznáte je. Berou, a za to kydají hnůj.
  Jsou placeni proti nám ostatním a podle toho se k nim my, vlastenci, musíme chovat.
  My ke kolaborantům u nás, stejně jako ruští patrioti k těm ruským, turečtí k tureckým, a třeba jemenští k jemenským.
  Jakmile berou jidášský groš, jsou to gauneři, i kdyby měli jakoukoliv fasádu nebo jakékoliv úmysly.

  OdpovědětSmazat
 4. Jediný spôsob, ako sa vyhnúť nelegálnej imigrácii tzv. utečencov, je prijať Turecko, Sýriu, Irak a Afganistan do EÚ. Potom pôjde o legálny pohyb osôb.
  Juncker s Merkelovou by sa nad týmto mojim nápadom mali zamyslieť. Mozgy na to majú.

  OdpovědětSmazat
 5. Číst a chápat text je pro NR čtenáře,jakožto vystavitele asi problem.Ve větě(Slovenka Sylvia Tiryaki, která je současně označována za agentku CIA) není psáno,že je agentka CIA ale je ,,označována za agentku,,Gramotnost na 5mínus a chápavost zaslepenýho rudocha....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No oni jí to, inteligente, vysvětlí i bez tebe, to budeš čučet na drát. Psáno-nepsáno. Že ti stojí za to, se rozčilovat. Nelez sem a budeš mít klídek. Vy jste fakt duševní masochisti, co sem lezete řvát.

   Smazat
 6. no anonyme 19.52, zatím s ní neproběhl soud. Tam se jí to buď dokáže, nebo nedokáže, ale asi na ni něco mají, když je takto oznsčena. Ani bych se nedivil. Slovena si vzala sekulárního turka a zapletli se zřejmě oba.

  S.

  OdpovědětSmazat
 7. Anonyme 19:52
  Co to je agent CIA? To přece vůbec nemusí znamenat, že s nimi podepíše nějaký vázací akt.
  A samozřejmě to závisí spíš na právních formulacích. A dokonce to ani nemusí být doslova tak, že jsou to kolaboranti/agenti CIA, protože jestli jejich média lžou stejně vytrvale, jako naše, tak to můžou být prostě jen kolaboranti s cizími nepřátelskými institucemi, placení třeba právě z nějakých nevládních fondů ze SS.

  Vzhledem k tomu, že agentury a různé "fondy" SS působí po celém světě čím dál víc rozvratně a už se chovají doalova jak urvaní ze řetězu, tak státy které se chtějí chovat vůči SS co nejméně vazalsky, s tím zákonitě něco dělat musí. Česka se to samozřejmě netýká, naše pražskokavárenská kvazielita si v lízání Šapirova análu vysloveně libuje.

  Zpátky k Turecku. Erdogan je gauner, a to že nechce být vazalem SS je asi jediná jeho kladná vlastnost. Nezbývá mu, než že s SS kolaboranty něco udělat musí. A musí to udělat rázně, velmi velmi rychle.

  OdpovědětSmazat
 8. To čo robia presstituti s jazykom/gramatikou, to robia aj s myslením/logikou/pravdou. Veď to čo je za paškvil - "Slovenka se jako agentka CIA podílela na puči v Turecku?". Nelogická primitívna sprostosť. Buď je to oznamovacia veta "Slovenka se jako agentka CIA podílela na puči v Turecku." Bodka. Žiaden otáznik. Alebo je to potom otázka - "Podílela se Slovenka jako agentka CIA na puči v Turecku?" Odporný stupidný bulvár....

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.