AA

Reklama

bb

sobota 13. srpna 2016

Slovo dal - slovo vzal: USA kardinálně změnily podmínku pro odvolání sankcí z RF ...


Andrej Oreškin
13. 8. 2016   zdroj
"USA nezprostí Ruskou federaci sankcí za Krym, dokud nebude obnovena územní celistvost Ukrajiny", oznámil americký velvyslanec na Ukrajině Jeffrey Payette. Americký diplomat hovořil o údajné absenci důkazů o proniknutí diverzantů na území poloostrova ....


"Politika dvojího metru, kterou se USA tradičně řídí, opět zafungovala v informační válce s Ruskem, řekl FBA Ekonomika dnes profesor Akademie vojenských věd, politolog-amerikanista Sergej Sudakov. Dnes je dokázáno, že Ministerstvo obrany Ukrajiny poslalo na Krym diverzanty, aby připravili teroristické útoky. A protože je celá Ukrajina manuálně řízena Washingtonem, nemohla americká vláda o této operaci nevědět."

Americký velvyslanec na Ukrajině Jeffrey Payette oznámil, že americká vláda považuje za nepodložené obvinění Ruska o "vpádu na Krym." Prý důkazy o proniknutí diverzantů na území poloostrova neexistují. Podle diplomata Washington ekonomické sankce vůči Rusku neodvolá, "dokud nebude obnovena územní celistvost Ukrajiny." Dříve američtí představitelé opakovaně zdůrazňovali: sankce mohou být odvolány, pokud bude Moskva důsledně dodržovat Minské dohody o urovnání konfliktu na jihovýchodě Ukrajiny.

"Ne první m rokem vedou USA prostřednictvím Ukrajiny informační válku s Ruskem. V roce 2015 poslal Washington na tento účel 350 milionů, letošní rozpočet je podstatně zvýšen - na 512 milionů. V rámci této války není pro Washington příznivé uznat zadržení ukrajinských diverzantů na Krymu. Jestliže dříve podmínkou pro odstranění sankcí z RF bylo plnění Ruskem Minských dohod, pak nyní se rétorika dramaticky změnila.

Stalo se tak proto, že demokraté, kteří jsou v Americe u moci, vidí vítězství Hillary Clintonové prakticky předurčené. A připravují půdu pro budoucí tlak na Rusko, který je již naplánován," domnívá se expert ....

"Dokud Moskva nevrátí poloostrov" ...

"V informační válce prohrává vždy ten, kdo mluví pravdu. Proto je pro Rusko lepší vůbec nepřijímat pravidla hry, vnucovaná Washingtonem. V budoucnu bude tlak USA na Rusko pouze narůstat. A pokud ruské vedení opakovaně zdůrazňovalo, že otázka návratu Krymu již nikdy nebude diskutována, tak Washington najde další záminky k výpadům. Ukrajina není nic víc než kámen úrazu a záminka," konstatoval Sergej Sudakov.

Podle jeho názoru začnou USA po prezidentských volbách v listopadu ještě aktivněji využívat Ukrajinu v informační válce. Přičemž všechna fakta se budou zkreslovat tak, aby byl Kyjev prezentován jako oběť a Moskva - zlostný agresor ....

"Jak praxe ukazuje, americká taktika na vytvoření z RF "velkého nepřítele" nutí Evropu, aby těsněji spolupracovala s Washingtonem, v důsledku čehož Amerika získává stále více loajálních satelitů. USA již dávno přešly od politiky "měkké síly" ke strategii "řízeného chaosu" a otevřených vpádů, ale hlavní princip své strategie nezmění. Proto tlak na Rusko a vytvoření pro něj masky světového zla bude pokračovat," uzavírá politolog ....

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

55 komentářů :

 1. Co se týče informace o tom, že USA již dávno přešly od politiky "měkké síly" ke strategii "řízeného chaosu" a otevřených vpádů, je to při spolupráci vlád zemí EU na imigrační invazi, naprosto evidentní. Strategie USA se nezmění, ani změnit nemůže. Otevřené vpády s humanitárním bombardováním a vytváření chaosu provádějí již řadu let. Nic jiného, než rozesírat cizí státy neumí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud existuje nějaká spravedlnost, tak Spojené státy zažijí stejný rozvrat a chaos jako vytvořily v Libyi, Iráku, Sýrii a na Ukrajině.

   Smazat
  2. Doufám, že se toho dožiji a pořádně se budu smát.

   Smazat
  3. V USA dobře vědí z vlastních zkušeností s černošským obyvatelstvém, že žádná integrace jednoho etnika do druhého neexistuje a není možná. Také vědí, že v USA nikdy nebude klid a společnost v USA se pomalu a jistě rozkládá. Miliony lidí žijí na potravinových lístcích, zatímco hrstka miliardářů bohatne každým dnem víc a víc. Není jiného východiska než, aby USA vedlo války po celém světě, rozvracely státy, vykořisťovali je nadiktovanými smlouvami, dodávali zbraně teroristům, které vydávají za demokraty a bombardování civilních objektů vydávají za humanitární pomoc. Když potřebují více medailí z olympiády není nic jendnoduchšího než vyřadit největšího konkurenta a CIA udělá pomocí svých agentů ve federacích akci proti Rusku a pak se už zlaté medaile jenom hrnou a USA je nejlepší, sice podvodem ale v USA na to kašlou, jsou přece nadlidi.

   Smazat
  4. USA nemůže zažít stejný chaos jako vyvolává ve světě! Proč ? No protože v USA nemají americké velvyslanectví.
   A ten Krym jim bude ležet v žaludku - už viděli Rusa jak se pakuje z Černého moře a jak si budují svoji základnu na Krymu.

   Smazat
 2. Sankce na věčné časy a nikdy jinak.
  Spolu s islámským státem v EU za světlé zítřky a odkaz Václava Havla.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, odkaz Václava Havla. Státníka světového formátu, geniálního myslitele a filozofa. Právem máme být na co hrdi, nikdy nezapomenem !!!

   Smazat
  2. Pro A z 11:18 h:
   Pokud to bylo myšleno ironicky, je třeba to lépe formulovat, pokud to snad bylo myšleno vážně, tak Vás hluboce lituji.
   Pavel p

   Smazat
  3. 11:18 - a též slavného režiséra a herce - komika evropského formátu a rovněž velikého vojevůdce!:)

   Smazat
  4. Pravda, na Havla se zapomenout nedá.

   Smazat
 3. Už neví co by. Dělají jen ostudu. S takovýma blbama být ve spolku je opravdu terno.

  OdpovědětSmazat
 4. Nemělo by ten poloostrov Rusko rovnou zbavit obyvatel a připravit předávací protokol pro základnu NATO?
  A potom ještě nezapomenout poděkovat.

  Ani to by ale nestačilo. Pokračovalo by se dalšími požadavky, dokud by nějaký Rus existoval.

  OdpovědětSmazat
 5. Mate pravdu, kdyz to vezmete z normalniho uvazovani, ale poslechndte si Pjakina 1.8. a 8.8. on nema chybu. Zasmejete se. Poucite a budete zase chytrejsi. Trolly ignoruju

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pjakin je cim dal lepsi. Dalo by se rict dokonalej. Jako u nas Tereza Spencer, ktera se od nej uci, i kdyz dela, ze ne. Vsichni trollove by ho meli mit za povinnou cetbu, aby zjistili, ze jsou nuly jeste vetsi, nez o kterych Pjakin mluvil

   Smazat
 6. Já je mám v zádeli i s jejich dvojím metrem. Dobytek jeden. Lhát, krást a vraždit, nic jinýho neumí. Za komanče bylo víc demokracie. Ruku bych si za cinkání klíči při sametu nejraději urazil.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. O tom snad nemůže pochybovat ani dementní jedinec, že tady svoboda a demokracie skončila 17.11.1989.Od té doby jde všechno pomalu, ale jistě do hajzlu.

   Smazat
 7. 22:38 Pjakin je dobrej. Komanči museli jít pryč. Stejně to většinou byli jen prospěcháři. Říkali si komunisti a že jsou ve straně, ale komunisti nebyli. Je to to samé, jako s církví. Kdo z nich věří? Většina z nich je jen lehkoživků.

  22:54 Není třeba ničeho litovat. Taková zkušenost není k zahození. Dá se předat další generaci, aby nenalétla tak snadno na špek.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vole, komunisté dali lidem sociální spravedlnost a práci. Co dali lidem ti vaši gauneři?

   Smazat
  2. 23:29 Tihle jsou horší komoušů, to je fakt. Komouši ale nebyli žádní milánkové. Většinou prospěcháři a komunisti si jen nechali říkat. Všechno bylo v lidech. Své ideologii ani nevěřili, tak jako v Rusku. Je zbytečné mluvit o tom, že hodně z nich kradlo a chtělo se klanět západu. Je také jisté, že tito dnes kradou ještě více. Vše je jen v lidech.

   Smazat
  3. 23:29 - Dali a taky vzali. Na to nezapomínejme. Tehdejší jejich parlament zvolil Havla jednomyslně. Tací to byli kabrňáci. Jejich složky, včetně Stb. se podíleli na listopadovém sametovém puči. Břídilové z disentu by bez jejich spoluúčasti nezorganizovali ani prd. Rukopis organizátorů spartakiád a prvních májů byl na tom debilním zvonění klíči evidentní.

   Smazat
  4. Jedna shnilá brambora zkazí celý pytel.
   Natož, když těch brambor je více a sedlák s pytlem ještě mlátí.

   Smazat
  5. Ano, ale škody se budou napravovat dlouho, a bolestně.S komanči i církví to jestejné- máte pravdu. Takže je to o lidech

   Smazat
  6. Podívejte se třeba na Němce. Kdyby v lidech byla jiná idea, nebo byli odolní proti manipulacím, tak by se žádný vůdce ani nemohl objevit. Nebo by se objevil takový, který by pracoval lépe k jejich prospěchu.
   Ano, musím souhlasit. Je to v lidech.

   Smazat
  7. 18:31- víte- to bych tak jednoznačně netvrdil.Zrovna tento případ není šťastný- neobhajuju A.H.- to ani náhodou, ale podívejte se na to v kontextu globálním a historickém. byla krize a on původně vracel lidem- těm obyčejným víru v lepší zítřky- třeba tím, že najednou pro ně byla práce. Ale to bychom zabředli do spirály polemik- jen jsem chtěl říct, že to úplně tak jednobarevné nebylo.

   Smazat
  8. Díky Převratu ( tzv. sametové revoluci) Snad nějak dožiju ještě ,ale musím nějak našetřit na pohřeb. Ale co naše děti a vnuci. Ty už si nebudou mít , kde hrát. Strašně se za sebe stydím, že jsem jim zanechal tuto "demokracii".

   Smazat
 8. Na Parlamentních listech je posun směrem k propagaci nepřátelství k Rusku. Na mnoha místech na internetu je video s výslechem zajatého ukrajinského důstojníka a PL převzaly zprávu o opilých vojácích. Asi vydavatelům PL přiložili nůž na krk.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je jisté, že demokrati posedlí humanitární povahou bomb budou kolem sebe kopat. Proto je nutné si zachovat čistý rozum.
   Budou se uchylovat k jakékoli zákeřnosti. Zrovna tak, jako tvořili chartu s jejím vnitřním a vnějším kruhem. Budou rozkládat jakékoli hnutí zevnitř nastrčenými provokatéry. Podávat informace tak, aby vytvořily zdání skutečnosti, která jim bude vyhovovat.

   Smazat
 9. Jak někdo zdůrazňuje,sankce spíš vyhovují USA,obchodování s Ruskem narůstá.Sankce poškozují Evropu,ale Evropa musí poslouchat USA.Dokdy si to Evropa nechá líbit?Na Evropu se valí jenom náklady za USA politiku a evropští politici,naprosto neschopní bránit zájmi států.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Evropa jsou posluhovaci typu Merkelove a Sobotky. Pokud by se sprajcli, dopadli by jak Necas s Temelinem. A to jeste dopadl dobre na rozdil od 80ti posluhovacu rodiny Clintnovych

   Smazat
  2. To bych rád viděl, co byste, troubové, dělali na místě Merkelové. Německé zlato v bezpečné úschově v USA, území okupováno také od války, většina německých firem ve vlastnictví amerických bank a tzv. pilíř německého finančnictví Detsche Bank je vyfutrována neprodejnými deriváty (dovezenými z USA v rámci bratrské výpomoci po r. 2008), které snad 100x převyšují HDP celé SRN. Merkelová je naprosto stejný otrok a loutka jako je náš Sobotka, pouze stojí na žebříku pár příček na Sobotkou.

   Smazat
  3. Je třeba udělat pakt s Ruskem a neposlouchat americký židokapitál, i když je těžké medu si odepřít.
   Ale tak to asi nepůjde, protože jde o mocenské hry, zrovna tak jako před tisícem let a déle. Takže židozednářským poskokům jde o krk, kdyby náhodou nedělali, to co mají.
   Vlk se musí nažrat a koza zůstat celá.

   Smazat
 10. Sankce na Rusko byly uvaleny pĕt minut po sestřelení malajsijského letadla nad Ukrajinou za to, kdy bylo okamžitĕ jasné, že se tak stalo z ruského území(!) ruskou raketou. Krym je nezačal.Pro pořádek.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ono ty jasné a rychlé závěry jsou pro ty blbější, ostatní se radši podívají na videa s překladem V.V. Pjakina Otázky-odpovědi a pak nejsou za pitomce. Ale jak říkal pan Werich, "Vůl zůstane volem a pařez pařezem" ...

   Smazat
  2. 8:10 tak takového blbečka jsme tu už dlouho neměli. Laskavě si nepleťte pojmy a dojmy!

   Smazat
  3. 10.10 V čem se ten blbeček mýlí? Upřesnĕte. Konstatuje, co je pravda. Oni jsou dojmy, pojmy a průjmy...

   Smazat
  4. Pozor! Tím já 8.10 nechci říci, že sestřelení letadla Rusáky ze svého území byla pravda a že tomu vĕřím. Pohov.

   Smazat
  5. 8:10 jste vedle jako ta jedle. Sankce mají několik stupňů a jeden z těch prvních je právě kvůli narušení územní celistvosti Ruskem. Když Rusko anektovalo Krym (a je jedno, co ta jejicj propaganda potom vymyslela za vysvětlení, nějaké referendum atd..), tak k již stávajícím sankcím EU přidala další. A USA a Kanada a Japonsko taky.
   Přečtěte si to například tady: http://www.consilium.europa.eu/cs/policies/sanctions/ukraine-crisis/history-ukraine-crisis/

   Smazat
 11. ní14. srpna 2016 8:10
  Jinak všichni doma zdrávi?
  Václav

  OdpovědětSmazat
 12. Slova amerického velvyslance na Ukrajině jsou přímým rozkazem pro všechny mediální presstituty, jak zašmoulit skutečnost západě, včetně Česka (viď Libore Dvořáku a spol.) a jeho dopisovatelů z nepřátelského území (viď Karasi ?). Koukejte se více snažit, führer si to přeje!

  OdpovědětSmazat
 13. "... vidí vítězství Hilary Clintonové prakticky předurčené". Osobně to vidím naopak, že zvítězí Donald Trump. Každopádně jsou samotní Američané před těžkou volbou, protože si vybírají mezi občanskou válkou (v případě vítezství Trumpa) a celosvětovou válkou (v případě Clintonové). Tato válka by bohužel byla jaderná!

  OdpovědětSmazat


 14. Anonymní14. srpna 2016 10:22

  "... vidí vítězství Hilary Clintonové prakticky předurčené". Osobně to vidím naopak, že zvítězí Donald Trump. Každopádně jsou samotní Američané před těžkou volbou, protože si vybírají mezi občanskou válkou (v případě vítezství Trumpa) a celosvětovou válkou (v případě Clintonové). Tato válka by bohužel byla jaderná!
  ..........
  Pokud ve volbách zvítězí Clintonová, bude se jednat volební podvod, protože 60% občanů USA je pro Donalda Trumpa.
  V tom případě vypukne skutečně v USA občanská válka.
  Občané USA jsou patrioti, nenechají si nic diktovat od nějaké klinakteriální hysterky Clintonové, ani od tzv."neocomů".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 1152 s těmi 60% jste to přestřelil. je to skoro fifty fifty, střídají se v rozmězí asi 2-3% a rozhodně se nedá říci, že průzkumy ukazují 60%/40%. Je to nesmysl - např. zde statistiky ze začátku 8/2016: http://zpravy.idnes.cz/clintonova-trump-pruzkum-usa-prezident-fdb-/zahranicni.aspx?c=A160803_062808_zahranicni_bur

   Smazat
 15. Pre 11:52 si si isty , ze sa obyvatelia ussa nedaju zblbnut ? zatial sa vzdy dali napr. Vietnam ...vyfabrikuje sa par dokazov , potom sa to do nekonecna omiela v tv a po par mesiacoch ludia robia co vymysli par magorov ktory maju peniaze...

  OdpovědětSmazat
 16. Hoňsipéro z Evropský nehodnot blábolí. Zde je jeho ejakulát:
  "Až u nás Kremlu o něco půjde – tedy v prezidentské volbě – tak prý nebudeme jako demokraté stát jen proti Zemanovi a „celé české dezinformační a extremistické scéně“. Stát prý budeme také proti ruským zpravodajským službám a jejich prostředníkům."

  Možná to psal spolu s velvyslancem Schapirem a drželi se při tom za ohanbí.
  Podle nich je WikiLeaks řízeno z Ruska a slouží jako ruský špion.
  Včera jsem potkal 75 letou babku a bála se války, že Němec zase poleze do Ruska. Tak to abych ji udal, jako ruského špiona rovnou Jandovi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:33 ale i Zeman hodnotí anexi Krymu velmi negativně, posuzuje to jako porušení mezinárodního práva Ruskem. Zde v televizi v pátek na Aktualitách - najděte si 51:22 minutu.
   Takže si z toho moc nedělejte srandu - chování Ruska je skutečně nebezpečné a dokud mu mezinárodní společenství nedá jasně najevo, že je zle - tak Rusko nepřestane provokovat.

   Smazat
  2. Nejlépe by bylo postavit na Krymu základnu NATO pod velením USA, dosadit prezidenta do Ruska tak, aby zdrojově stabilizoval západ a potom ho začlenit do EU.
   Předtím by však muselo ještě zprivatizovat svůj obranný průmysl.
   Pokud to nechce udělat, tak je nutné něco vymyslet a humanitární povahou bomb pomoci ruskému lidu, tak jako islamistickým a narkomafiánským kosovským Albáncům.
   Z toho si srandu dělat ani nelze. To se musí brát velmi vážně.
   Proto je nutné začít. První vlaštovkou by mohl být duhový pochod v Moskvě, když nevyšlo strkání mražených kuřat do vaginy.
   Praha jde příkladem.

   Smazat
  3. pro 1805:
   když to bude Ukrajina takhle chtít, tak je to jejich věc. Stejně jako třebna když v Estonsku si vyprosili NATO základnu, tak je to jenom jejich věc. pokud nevěří Rusku - tak proč se jim divíme ? Mimochodem s tou privatizací nějakého obranného průmyslu na Ukrajině jsi trochu přestřelil. Ani u nás se nic takového nestalo - armáda je prakticky všude na světě státní záležitost.
   Je to pouze a jenom suverenní věc daného státu , s kým uzavře dohodu a kam a do jakého vojenského bloku bude patřit.
   Kdyby Rusko bylo důvěryhodnějším a spolehlivějším partnerem, už dávno mohli mít také základny všude možně a už dávno mohli smluvně bránit i jiné země.
   Bohužel všichni víme, jak to Rusové neumí a jak jsou neoblíbení. Nejen na dovolených, nejen na Olympiádě ale i v rámci nějakého spojenecství. Vše je spojenéí se stylem jejich politiky, která připomíná neoimeriaální politiku z minulého století.

   Smazat
  4. 18:32 Nauč se číst a správně pochopit text. V 18:05 nebyla řeč o Ukrajině.

   Smazat
  5. No jo, Hoňsipéro musí hlídat a reagovat, aby utvořil dobré povědomí o evropských pahodnotách.
   Štětina, Kocáb, Schwarzenberg, Biomasa, ... teď i zkrachovalý Kalousek, ti se opravdu sešli.
   To skutečně není žádná sranda.
   To je totiž opravdová pr.el.

   Smazat
  6. Proč Rusi nemohli nechat Krym nadále ve spravování ukrajincům, protože tušili, že by se dostal skrze ně za nedlouho do rukou američanům.
   Krym je ruské vojenské strategické místo, má zde rozsáhlou podzemní základnu Balaklava.

   Ta byla vybudována v šedesátých letech a měla odolat i americkému atomovému útoku. Kromě rozsáhlých prostor, kde by byla v případě války soustředěna především admiralita, zahrnovala mimo jiné i dobře ukrytou ponorkovou základnu, která by odolala i výbuchu jaderné bomby. A také by disponovala dostatkem arzenálu (až 14 ponorek s jadernými střelami) pro odvetu.

   Smazat
 17. Nástroje, ktoré USA využívajú sú diabolské a taky bude aj ich koniec.

  OdpovědětSmazat
 18. Nástroje, ktoré USA využívajú sú diabolské a taky bude aj ich koniec.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. USA by se měly přejmenovat na BSA ( Big Satan of America - Velký Satan Ameriky).Ta jejich chamtivá a nenažraná vládní chazarsko-mafiánská a neokonská sebranka,nalezlá do všech pater americké politiky,(tedy nejen do těch kašparských partají,jako jsou Republikáni,nebo Demokrati), je velmi nebezpečná celému světu!!!!!Dokud se nezlikviduje temná moc ze zákulisí zejména u Clubu 300,tedy nejvlivnějším a nejchamtivějším zlodějským rodinným klanům v BSA,tak ve světě klid nebude.Ty bestie jsou schopné klidně rozpoutat nukleární válku v Evropě jen proto, že v tom jejich choré mozky vidí možnost dalšího zbohatnutí!!!!!Tomu by zabránila asi jenom jejich fyzická likvidace.Jinak na světě nikdy klid nebude, a válečný požár se blíží stále víc.O to víc,pokud válečná,neokonská magornice Killary Clintonová usedne do sesle v Bílé chatrči.Hezký den (zatím ještě mírový,vážme si jej)R.T.

   Smazat
 19. K celé této diskusi. USA byly od svého založení loupeživým, vražedným a nenažraným státem těch nejhorších zločinců, tvořeny jen těmi nejhoršími zločinci. Nejen poslední desetiletí. Pro neinformované na území USA bylo povražděno podle odhadů až 40 miliónů původních obyvatel. dnes jich jsou v USA necelá 4%. To je méně než oficiálních buzerantů. Obdobný proces se udál na Havaji, Velikonočním ostrově a všude kam dosáhla hamiždná ruka kolonialistů. Austrálie je také pěkným příkladem. Následovalo černé otroctví, které si nezadalo nic s krutostí jako ve starém Římě. A to v době kdy v Evropě již nebylo ani nevolnictví. Skvělé Euro-Atlantické hodnoty se rovněž ukázali před 2.sv. válkou, kterou doslova USA vnutili Japonsku embargy a sankcemi, ale například i pan Hitler se učil rasovým teoriím od Amerických vědců a koncentrační likvidační tábory jsou výdobytek Anglického koloniálního blaha předvedeného již v době Burské války v Jižní Africe, dále v Indii a řadě kolonií. Následně byly tyto tábory již za 1. sv. války v Rakousku-Uhersku.
  O blahu jež přináší USA celému světu mohou vyprávět země od Koreje, přes celou Afriku a celou Ameriku počínaje Mexikem a to tam nikde žádný socialismus a komunisty ani neměli. Třeba Panama a Haity je úplně ukázková. Co se týká řečí o tom, že Obama, frau Merkel a Sobotka nemají jinou možnost než dělat poskoky a vlastizrádce, tak mají. Mohou složit své funkce a odejít z politiky a mohou to říci otevřeně při odchodu v projevu v mimořádném vysílání státních televizí. Jenže na to musí být odvaha a rovná páteř a ne sližká, zbabělá a proradná prospěchářská povaha. Možnost mají, ale nikdy jí nevyužijí, protože už jako kolaboranti byli vybraní, jak splňovali psychologický profil. Ohlůedně voleb. Pokud někdo věří v nějakou čestnost a nefalšované rozhodnutí lidu, tak ať se podívá na poslední podvod s prezidentskými volbami v Rakousku. Nemluvě o podvodu se zvolením George Busche místo All Góra. Co nejde zmanipulovat mediální masáží pro obyvatele to se pokud to jen trošku jde udělá podvodem. Podivný je jen výsledek referenda v Británii, ale čas ukáže proč nebylo úspěšně zmanipulováno.

  OdpovědětSmazat
 20. Ze základny Incirlik v Turecku se vychází i s toho, že se záměrně ukradnou atomové zbraně pro IS
  A konflikt je na světě, jako v Polsku

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.