Reklama

.

.

pátek 26. srpna 2016

Sobotka v očekávání...Asi nejsem sám, kdo si myslí, že Merkelovou k nám do Čech neměl nikdo zvát!

Karel Stýblo

15. 8. 2016   Rukojmí
Už zítra se dočká. A Česko si užije premiéra v předklonu, se strnulým úsměvem a blekotavém řečnění. Myslím, že mu neporozumí ani Muther Merkel, natož občané této krásné naší země.
Kdo je gezielte Frau Angele Kazner – Merkel?
Vystudovala techniku, ale od mlada ji přitahovala kariéra političky. Přihlásila se na Institut fyzikální chemie při Akademii věd DDR a brzo se stala tajemníkem komsomolu (Freie Deutsche Jugend) pro ideologii. Podle Gerda Langguta, jejího osobního historika, zodpovídala za agitaci a propagandu. Také byla členem Spolku sovětsko-německého přátelství.

Angele Merkel sbírala prostředky na zbraně partyzánů Mozambiku, Zimbabwe, Angole, Jihoafrické republiky a jiných rudých teroristů v Africe. Stala se tak loajální Honeckerovskému režimu DDR, že ji pouštěli i do NSR. Takové privilegium měli v DDR prakticky jenom straničtí funkcionáři, nebo spolupracovníci státní tajné policie Stasi. Několik měsíců strávila v Doněcku, oficiálně s cílem výuky ruského jazyka. Těžko říci, na co potřebovala dobrou ruštinu na Institutu fyzikální chemie?

V roce 1986 cílevědomá dáma frau Merkel obhájila dizertační práci (po 8 letech aspirantury), a proto potřebovala ne jenom projít zkouškou z marxizmu-leninizmu (který studovala 13 let), ale také napsat monografii „Co znamená socialistický způsob života“. Když Honeckerova hvězda začala blednout a spustili se prozatím nenásilné protesty, Merkelová se nezúčastňovala. A když 9. listopadu 1989 padla berlínská zeď, Merkelová prý v tom čase, byla v sauně. V prosinci 1989 se dnešní Muther uprchlíků, objevila v opozici DDR - východního Německa. (Zdroj: slovenské Hlavní správy.)

Co všechno se bude v Praze projednávat?

Podle sdělení českého úřadu vlády se bude hovořit o budoucnosti Evropské unie, o pokračování v Česko-německém strategickém dialogu a o spolupráci v oblasti vědy, výzkumu a moderních technologií. Premiér Bohuslav Sobotka chce také ve čtvrtek v Praze s německou kancléřkou Angelou Merkelovou řešit ochranu EU, infrastrukturu, železniční spojení i boj proti organizovanému zločinu, zejména drogovou kriminalitu. Odpoledne čeká Merkelovou jednání s prezidentem Milošem Zemanem a večer slavnostní večeře se Sobotkou a některými ministry.

Doposavad se o jednání občan nic konkrétního nedozvěděl, proto si dovolím panu premiérovi připomenout. Před rokem německá kancléřka Angela Merkelová vyhlásila smělý cíl. Stovky tisíc migrantů zvládneme, sdělila osmdesátimilionové zemi. Do Německa nakonec za loňský rok přišlo přes milion uprchlíků. Jaká ponaučení by si z migrační vlny měla vzít německá společnost? Tehdy Angela Merkelová vyslovila památná slova: „My to zvládneme." I po roce si stojí za tím, že migrační vlnu Německo zvládne. Ale za jakou cenu?

Nejvíce utrpělo evropské právo


Obětí uprchlické krize vedle lidí, je především evropské právo. Slova ujednání, jako Maastricht, Dublin a Schengen se sesypaly pod náporem uprchlíků. Bude paní Merkelová, po dvou letech uprchlické krize, ochotna mluvit o porušování současných evropských zákonů? Je možné, aby si duševně zdravý člověk neuvědomil, že tsunami uprchlíků, kteří do Německa v roce 2015 přišli, nenaplavilo i radikály a

přesvědčené teroristy? Byznys s převaděčstvím, obchod s ubytováním a další kriminalita domácích vykuků, bude asi mimo Agelinu rozlišovací schopnost.

Matka uprchlíků.
Tahle matka, někdy už dávno koncem devadesátých let, při vyvrcholení skandálu s korupčním financováním strany CDU vyhodila ze sedla kancléře Kohla i korunního prince Schaubleho. Dvacátého dubna roku 2000 byla zvolena do čela CDU. Za ta léta, se jí podařilo z dříve solidní, konzervativní strany vytvořit neomarxistickou, ve své podstatě, extremistickou politickou stranu. Dnes je kancléřkou již třetí volební období a její kariéra s největší pravděpodobností, konečně skončí. S její migrační politikou nesouhlasí 81% Němců a její současná popularita se dostává k nule.

Nadšení matky uprchlíků možná trvá, ale euforie německých občanů a řady ekonomů, už vystřízlivělo. Německá vláda očekává, že náklady na uprchlíky do roku 2020 spolknou 93,6 miliardy eur. Ekonom Berndt Raffelhüscher odhadl, že náklady na uprchlíka, který nebude pracovat, se za jeho život mohou vyšplhat na 450 tisíc eur. Podle Merkelové k Německu islám patří a Němci mají po celém světě dělat dobro. V samotném Německu ale stále více převládá názor, že otevřená náruč Merkelové zničila odkaz svých předků.

Pozvání – matka moudrosti?


Asi nejsem sám, kdo si myslí, že Merkelovou k nám do Čech neměl nikdo zvát. I přes všechny ekonomické závislosti a utajované závislosti našich vedoucích blahorodí, bude její návštěva v Praze, pouze potvrzením diktátu Německa. Potažmo Evropské unie, která bez Merkelové a francouzského Hollanda, neudělá ani krok, natož krok vstřícný. Ta Frau je asi nejhorší vůdce německé vlády v poválečném období. Že toužila a touží po moci, je relativně normální, takových politiků je hodně. Jenomže tahle paní je psychopat. (Životní cíle psychopatů bývají moc, majetek, sex, ale tím nejzákladnějším cílem je jen jeden - moc, a to pokud možno absolutní, samoúčelná moc. MUDr. František Koukolík, DrSc)

Čekající otec Sobotka.


Řadoví občané této země opravdu, ale opravdu jeho řečem nerozumějí. Bohumil sice mluví česky, jenomže nějakým, svým, vlastním dialektem. Proto by alespoň při společné večeři, mohl na Angelu promluvit po německu a vysvětlit, že kvóty už dávno nechceme. Ani harmonizaci sjednocené azylové procedury a právo na dávky pro žadatele o azyl. Snad jedině, že by Německo, Švédsko, nebo Rakousko harmonizovaly dávky podle naší, či Polské životní úrovně.

Bohužel, je docela jisté, že premiér Bohouš, si na Angelu po německy nedovolí. Škoda, mohl by jí navrhnout , zmíněnou a nově připravovanou harmonizaci sociálních dávek, podle Česka. Tím by možná vyřešila všechny problémy. Proud uprchlíků toužících po blahobytu, by se ztenčil jen na zlomek. Poměrnou část té trošky skutečných imigrantů by nedělalo problém, ani u nás doma v Česku.

47 komentářů :

 1. Prezident republiky na schůzce s kancléřkou Merkelovou vyjádřil názor, že pokud si Německo pozvalo ilegální migranty, nemůže formou uprchlických kvót přenášet odpovědnost na země, které je nepozvaly.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jenže ta ho má u pasu i s panem premiérem. Jede si svoje. Je bezcitná, neprůstřelná a omyvatelná (tak o ní píše německý tisk). Někdo by mohl vyvrátit to o té neprůstřelnosti.

   Vymazat
  2. Musíme si všichni uvědomit jeden prostý fakt a to, že Merkelová jako Německá kancléřka sice byla zvolená, ale stává se kancléřkou až jí potvrdí okupační správa USA. Bez tohoto schválení, by kancléřkou být nemohla. Sice Rusko se naivně stáhlo z Východního Německa a ze střední Evropy, ale USA nikoliv. SRN je dodnes okupovaným státem pod vedením USA. To co Merkelová dělá není nic jiného než nařízení okupační správy USA. Celá migrační vlna je dlouhodobě připravovaná, plánována a uskutečněná USA. Připravovaná donucením Evropských států přijmout zákony, které nařizují přijímat uprchlíky, nařizují nemožnost jejich vyhoštění. K tomu Spojeným státům slouží tisícovky nevládních, neziskových, nezávislých organizací nikým nevolených, ale s rozhodující pravomocí na státy Evropské unie. Neskutečně dobře se ekonomicky rozvíjející se Evropa nevyhovovala USA a v USA se rozhodli ekonomický tandém SRN - Rusko zlikvidovat. Dnes vidíme výsledky. V důsledků sankcí poklesl obchod mezi Ruskem a Evropou na minimum. Naopak obchod mezi Ruskem a USA stoupl a nadále stoupá. Jestli si někdo naivně myslel, že tady jde o lidská práva a další podobné nesmysly tak by se měl jít léčit. V celé této taškařici s uprchlíky, se sankcemi, se zvyšováním napětí mezi Ruskem a Evropou jde především o přírodní zdroje a obchod. A USA si z celé Evropy udělali svojí kolonii, který ještě poslouží zbrojnímu průmyslu USA tím že válčit s Ruskem půjdou mladí muří s Evropy a v postelích je pak nahradí mladí muslimové kteří v rámci uprchlické vlny Merkelová zve do Evropy.

   Vymazat
  3. Německo je natolik silné a soběstačné a v Evropském a světovém hospodářství natolik dobře ukotvené, že si celou "okupační správu" může nabouchat. Angela je psychopatka a tahle její asociální křivost se projevila v krizi. A nezapomňte, je to křesťanka - a ta jejich ideologie je licoměrná, měří dvojím metrem a využívá naivních lidí.

   Vymazat
  4. Svatá pravda,všechno je ze strany USA jen divadýlko i celé NATO se svým protiraketovým deštníkem.Chrání tím jen sebe a jak před asi třemi měsíci prohlásil americký zmocněnec pro nešíření jaderných zbraní,jsou USA jako první připraveny použít jaderné zbraně proti evropě...a Clintonová to jen odklepne.Tymošenková pro změnu žádá spálení Ruska jadernými zbraněmi-koho asi požádá? A Merkelová ...?

   Vymazat
  5. pro 6.46 "Sice Rusko se naivně stáhlo z Východního Německa a ze střední Evropy, ale USA nikoliv". Ano a to je ta největší chyby,kterou najivní politik a snílek Gorbačov udělal.On může za vše co pak následovalo - měli by ho v Rusku postavit před soud a potrestat za ohrožení všech národů v Evropě z nezodpovědnosti.

   Vymazat
  6. Jsem toho mínění, že tyhle informace je třeba brát vážně .... zaujmout postoj.... zveřejňovat....
   http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/U-Chovance-se-tajne-chysta-pulmiliardovy-kseft-na-zaclenovani-bezencu-Vlada-pry-uz-kyvla-na-kvoty-neziskovky-planuji-obrovsky-tunel-Jen-se-cekalo-nez-odjede-Merkelova-450587

   A,že katecheti mají perfektní informace, na to vemte jed!
   http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Kardinal-Duka-varuje-pred-zvysovanim-poctu-muslimu-Jakmile-jich-tu-bude-ctvrtina-budou-prosazovat-sariu-450688

   Vymazat
  7. (10:33)
   Zakázka Ministerstva vnitra je vyvěšena zde:
   https://www.vestnikverejnychzakazek.cz/sk/Form/DisplayContent/669278

   Vymazat
 2. Bohouš německy neumí. Anglicky jen čte (spíše slabikuje bez znalosti výslovnosti), z hlavy anglicky nemluví. Mimo boje o koryto ničemu jinému nerozumí. Angela se vyzná ve fyzikální chemii, má asi dobrý přehled o technice a jak jsem se dozvěděl, ví, jak socialisticky žít. Nechápu, o čem se mohl Bohouš s Angelou bavit?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bavili se o tom, že mu paní Sralbotková vybírá lněnou kravatu v pozůstalosti K.H. Franka.

   Vymazat
  2. Jako odměnu za zasílání výzbroje a výstroje ukro-americkým nacistům a islámským klerofašistům.

   Vymazat
 3. a proto pujdem k volbam a budem volit spd okamura je jedinej radovej politik co se nas obycejnych lidi verejne zastal udela se referendum a pryc z nata a eu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sralbotka je chodící politická mrtvola.

   Vymazat
  2. My Češi jsme natolik zblbí, že ho můžeme klidně znovu zvolit. Bude dělat Babišovi podržtašku.

   Vymazat
 4. I Holandsko podává návrh na vystoupení z EU a navázáni bližši spolupráci sRuskem ! Proč by se nemohli rozhoupat i Češi ? Nic nestrati a bude lépe jít vlastní cestou než-li se nechat neustále vysávat Bruselem !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 1:15 Pozor, nepatrná zprávička, zasunutá v článku o setkání Merkel s Babišem - citát z Novinek:
   "Předseda Senátu Milan Štěch předal kancléřce výzvu k ukončení protiruských sankcí Evropské unie."
   Alespoň někdo má rozum. A v ČT jako obvykle ani muk. Asi jim to pražská kavárna nepovolila, aby nebyla zpochybňována "evropská jednota".

   Vymazat
  2. 2:53 Už vidím, jak bude Kalouskova Tlupa Odporných Pokrytců prskat. Klasik by řekl: "To zase bude v pražských kavárnách nablito"

   Vymazat
 5. Tomu místo papírové postaví dřevěnou houpačku.

  OdpovědětVymazat
 6. Na Hitlera spáchali Němci alespoň atentát. Hitlerovo dceru nechává Černá kapela hrát.

  OdpovědětVymazat
 7. Zřejmě všechna media jak na povel píšou, že "někdo" z davu vykřikoval (ani to nechci opakovat)nechutné výrazy. Nemohu se zbavit dojmu, že šlo o účelovou provokaci, která pocházela z opačné strany, než se nám snaží někdo účelově vnutit.

  OdpovědětVymazat
 8. Nic se nezmenilo zase je vsecko TAJNY...At se priznaj,dobytkove vo co jim jde..

  OdpovědětVymazat
 9. Sobotka mele pořád to samé a nerozumí mu ani jeho voliči. Zaplétá se do vztahu stále více a více, nemá přitom mandát ani od svých voličů, natož od části národa, který chodí volit. Pak je tu ještě část národa, která k volbám nechodí a které je tento stát "u prdele". O členství v NATO tento národ nerozhodl a když souhlasil s EU, tak to byla úplně jiná Unie. Sobotka je symbolem všeho zla, které národu škodí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Slaboch s úsměvem a vyzáží chovance ústavu, který mimo politiku a parlament, nikdy jinde nepracoval, hovoří za vše.Vlastizrádná a protilidová politika Socanů, Kobližkářů, Hulíkovců a TROPů 099, srazí vaz.Kobližky se již pečou, aby jimi mohl Žlutý mor uplácet své budoucí voliče, podporovatele firmy Anno, na ještě větší příjem dotací.

   Vymazat
  2. Ano, bude víc raka! Váš glyfosátový král Andrej Babiš.

   Vymazat
 10. Nikdo nečekal přeci, že tento bezcharakterní, ulísaný,ustrašený,zrádný politik ze školní lavice bude zastávat názory a potřeby naši země!!! Tomu přeci nikdo nevěřil.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sobotka má čirou náhodou velkou historickou podobnost s protektorátním politikem Emanuelem Moravcem!

   Vymazat
 11. Musíme si všichni uvědomit jeden prostý fakt a to, že Merkelová jako Německá kancléřka sice byla zvolená, ale stává se kancléřkou až jí potvrdí okupační správa USA. Bez tohoto schválení, by kancléřkou být nemohla. Sice Rusko se naivně stáhlo z Východního Německa a ze střední Evropy, ale USA nikoliv. SRN je dodnes okupovaným státem pod vedením USA. To co Merkelová dělá není nic jiného než nařízení okupační zprávy USA. Celá migrační vlna je dlouhodobě připravovaná, plánována a uskutečněná USA. Připravovaná donucením Evropských států přijmout zákony, které nařizují přijímat uprchlíky, nařizují nemožnost jejich vyhoštění. K tomu Spojeným státům slouží tisícovky nevládních, neziskových, nezávislých organizací nikým nevolených, ale s rozhodující pravomocí na státy Evropské unie. Neskutečně dobře se ekonomicky rozvíjející se Evropa nevyhovovala USA a v USA se rozhodli ekonomický tandém SRN - Rusko zlikvidovat. Dnes vidíme výsledky. V důsledků sankcí poklesl obchod mezi Ruskem a Evropou na minimum. Naopak obchod mezi Ruskem a USA stoupl a nadále stoupá. Jestli si někdo naivně myslel, že tady jde o lidská práva a další podobné nesmysly tak by se měl jít léčit. V celé této taškařici s uprchlíky, se sankcemi, se zvyšováním napětí mezi Ruskem a Evropou jde především o přírodní zdroje a obchod. A USA si z celé Evropy udělali svojí kolonii, který ještě poslouží zbrojnímu průmyslu USA tím že válčit s Ruskem půjdou mladí muří s Evropy a v postelích je pak nahradí mladí muslimové kteří v rámci uprchlické vlny Merkelová zve do Evropy.

  OdpovědětVymazat
 12. Pane Sobotko, Cesi vas nemaji radi a pradepodobne se budete muset jednou nekde schovat..

  Nebojte se zmeny ! Vlastnim diru po medvedech na Aljasce. Pronajmu vam ji. Ale musite si tam nejdrive vylopatovat kakance !
  A mistni zouzel tam nerozumi cestine, tak zacnete chodit na anglictinu uz ted.
  nick honolulu Vam zahraje na cestu - North to Alaska - Johnny Horton (YouTube)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pane Honolulu, Sobotka má jistě apartement a barák připravený v Izraeli i v USA jako Dientsbierovi... to jenom nás ta sebranka nechá v troskách válkou zničené, černou invazí zaplevelené Evropy...

   Vymazat
  2. Prosba pro pány Fica a Orbána.
   Pánové, nebyli byste tak od té dobroty a nevzali to premiérství i u nás jako vedlejšák?

   Vymazat
 13. Jenom se nestačím divit, že ti naši politici nemají strach, že je vlastní občani o něco později roztrhají za živa na kusy. Děda.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Oni strach mají, ale pro to chtějí vybudovat Evropskou armádu, která by neměla problém střílet do protestujícího obyvatelstva. Vlastní armáda by s tím mohla mít problém.

   Vymazat
 14. Budte radi komunisti, ze se nasel alespon jediny demokraticky statnik, ktery by se s vlastizradnym Ovarem setkal.
  I kdyz treba proti sve vuli.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Buď rád ty ussacká děvko milující evropské hovnoty jako Janda,že ještě nejsi u mně na pitevním stole!!!!!!Ale neboj,dočkáš se ty havloidní alkoholickej zmetku!!!!!!

   Vymazat
  2. To 8:27 - Znám tvoje IP i počítač. Rád se seznámím i s tebou, cype.

   Vymazat
  3. 9 :18
   Tak až za tím trotlem půjdeš dej vědět,bude mít zástupy oblíbenců,který mu budou chtít protřást rukou....po ussacku zkroutit za zády!

   Vymazat
  4. Čokovopice z Fuckinghtounu se mezi ty démos-okrady neřadí?:) - http://www.czechfreepress.cz/images/stories/com_form2content/p2/f3825/23.jpg

   Vymazat
  5. Nebo tenhle vyvalenej NÁ(TO)cek co si tu tak zběsile s panem Prezidentem třese pravicí, tak ten žádný lid (démos) taky nikdy neokrad? - http://i.idnes.cz/14/042/org/WLK52746b_143058_2055068.jpg

   Vymazat
  6. O jaký "vlastizradě" cancáš zrovna ty? Asi to netušíš, vajsjuďáku, ale Vlast - slovo který tu drze mažeš tím svým hnijícím mozolem co ti vyrašil místo hlavy na slídu není tam, kde můžeš okrádat národ, jak je parazitický ethnikum jemuž posluhuješ po tisíce let navyklý, nýbrž a pouze tam kde žije Naše rasa! Pokud nám tuto zem uzme negr či jiná vopice nebo tvý vobřezaný pasáci, už to žádná Vlast není! Respektive jí být přestává! Pro nás Tvůrce kultury je Vlast tam, kde ji vytvoří naše Rasa, zatímco tvůj čas a podrasy tvých filckonošů, ty neroztomilá vopejzalá filcko, se pomalu ale jistě nachyluje.
   Pak xindl z něhož vzlínáš zabagrujem jako odpad pod zem tak jako tak ... a to zaživa! Aby dříve než se jejich z bídy vysávaných národů ohavně zbytnělé mršiny promění v humus, zem svými zlodějskými čpáry v předsmrtných křečích ještě i řádně prohnětli! Aby poté tato poskytla žírný chléb příštím šťastným generacím árijských dětí ...

   Vymazat
 15. Snad Vám dochází to turné Merkelové po V4.
  Rozpadá se EU spíš u starých členských zemí,tak Merkelová musí udržet jednotu aspoň u nových členských zemí,to jsou Německé kolonie,bez kterých by Německo nebylo tak na výši.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Do 5-ti let je po EU veta, je to Titanic, kde se na palubě právě zhroutil orchestr, lid přestal tančit a spodní paluba stále nabírá vodu.Seznam jmen hrobařů EU, včetně vměšujících se USA, zná asi každý.

   Vymazat
  2. A je to venku - bývalé soc. země jsme pouhou kolonií a s námi tam spadne Rakousko až nás Němci vyžerou a pak vyženou. Ještě ,že udržujeme Terezínskou pevnost, tak snad budeme moci zůstat v Čechách.

   Vymazat
 16. Německo bez kolonií EU je totálně v prd--. Díky nám hlavně východním státům je Německo Německem.
  My jim pomáháme k blahobytu !

  OdpovědětVymazat
 17. Hlavně odřít všechny v protektorátu B.und M. až na dřeň!1/4 platy jsou součástí blahobytu Germánů!Trvale znehodnocovaná Kč(její hodnota je správně 14,-Kč za 1 EUR0)a superlaciná pracovní síla,to je to,co přináší naší bídu a Germánům blahobyt!Zeman tu naši bídu nyní jistí tím obřezancem Rusnokem,dříve to jistil Singerem! A do důchodu čeští otroci až ve věku 73 let(chachacha),tak příjemné žití ovečky-zvoniči klíči!Koukejte robotit na blahobyt Germánů,cigošů a muslimských teroristů!

  zločas(zlý čas)

  OdpovědětVymazat
 18. Německo patří Alláhovi.Frau Makrellen mu ho dala zadarmo a velmi ráda.Němci, užívejte si multikulturní obohacování negramotnými středověkými primitivy až do vaší zkázy a vyhnání z vaší země!

  OdpovědětVymazat
 19. Pan Merkelbotka si asi říká, že je lepší být maňáskem v klubu mocných, než králem mezi ,,bezmocnýni". A otázka na závěr. Která skupina lidí u nás převažuje?

  OdpovědětVymazat
 20. Sobotka v očekávání? Že by to měl se Šapérem??

  OdpovědětVymazat