Reklama

.

.

středa 24. srpna 2016

Svět bez hranic socialisty Junckera a znásilnění levicové aktivistky! Pane Jeane-Claude Junckere, protože jestli něco nemá hranice, tak je to fantazie!

Patrik Juda
25.8. 2016   Rukojmí
Nejhorší vynález politiků všech dob jsou podle pana Junckera hranice. Maďarský europoslanec by naopak raději na hranicích své země posílil bubáky z řepy i prasečími hlavami. Hromadně znásilněná levicová antirasistka raději lhala..

Pan předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker promluvil na diskuzním fóru ohledně uprchlické krize v rakouském horském středisku Alpbach. Na stránkách z diskuzního fóra v Alpbachu to však spíše vypadá, že mluvil o nebezpečném a rostoucím nacionalismu a také řekl, že od října budou moci občané Turecka volně cestovat do zemí EU, ale podmínkou prý zůstává, aby Turecko splnilo všechny podmínky, a to včetně reformy teroristického zákona, což již Turci odmítli. To vyjádření nedává logiku, ale padla i jiná..
"EU dokáže porazit nacionalismus".
"Musíme proti nacionalismu bojovat".
"Hranice jsou nejhorší vynález politiků všech dob"!
Jistě, některé hranice se již imigrantům správně zavírají, protože u některých zemí EU se naštěstí aktivoval pud sebezáchovy, a to včetně Rakouska, kde pan Juncker kázal o nacionalistech. O imigrantech se také pan Juncker vyjádřil. "Uprchlíci a jejich děti si zaslouží naší plnou solidaritu". Neboli každý, kdo "prchá" z Afriky a Blízkého východu za lepším a vysněným životem do Evropy je uprchlík.
A to je ta lepší varianta, že jdou pouze za lepším životem, protože například Islámský stát v částech Iráku a Sýrie změnil školní osnovy po svém ultra Islámském a založil výcvikové tábory pro děti, kde se učí bojovat se zbraněmi a nenávidět všechny bezvěrce (aktuálně). Dětští sebevražední atentátníci, kteří jsou například opásáni výbušninou a zabijou desítky lidí jsou považováni za mučedníky, kteří přijdou do ráje. Za největší možné hrdiny. Zatímco můj hrdina byl Vinetou a Old Shatterhand, tak oni mají toto peklo.
Přál bych si, aby někam prchl pan Juncker i se svou ultra levicovou multikulturní totalitní komisí. Nejhorší vynález politiků všech dob je EU. Plnou solidaritu si zaslouží všichni ti povražděni lidé v Evropě a skutečné oběti války, které však nemají tisíce euro pro pašeráky a moderní iphony. Ti skuteční uprchlíci by si nestěžovali na nic, ale byly by vděční, že žijí, a že se jim dostává pomoci. Byly by vděčni v první možné zemi, kde není válka.
Nacionalismus je dle wikipedie ideologie a politika, která zdůrazňuje význam národa, tedy skupiny lidí, kteří obvykle sdílejí společný původ, historii, jazyk, kulturu a území. Nemohu cítit větší štěstí, než když pan Juncker říká, že je rostoucí. Také to tak cítím. Nebezpečný je pan Juncker pro svou zvrácenou a levicovou ideologii a bojovat by za mě měli lidé hlavně proti němu.
Jak chorý a zvrácený je extrémní socialismus jsem se opět ubezpečil dnes, když jsem si přečetl příběh třemi imigranty znásilněné a okradené německé mladé ženy, socialistky a bojovnice proti rasismu.
Byla to tak urputná bojovnice za uprchlíky a proti rasismu, že raději znásilnění nenahlásila a ohlásila na policii pouze krádež. Okradli ji však Němci a imigranti, ale všichni prý mluvili německy. Přítel ji naštěstí a v rámci bezpečí ostatních žen přiměl, aby řekla policii pravdu. Pravda je dle Der Spiegel následující....
Selin Górenová (24), která je mluvčí mládežnické organizace Solid ze strany Levice (Die Linke) se vracela počátkem roku v Manheim v noci domů. Na dětském hřišti ji obstoupili tři imigranti, kteří ji znásilnili. Mluvili persky, nebo kurdsky.
Přiznala se, že pravdu neřekla policistům proto, protože je antirasistkou a socialistkou a nechtěla, aby toho nezneužili odpůrci uprchlíků. Podobných příběhů o fanatických socialistkách a aktivistkách jsem již četl více. Samozřejmě je mi líto této mladé ženy, že musela prožít hromadné znásilnění, ale co mi přijde smutné je to, že raději, než by řekla pravdu, tak falešně obviní své německy mluvící spoluobčany. To mi naopak přijde velmi rasistické a proti německé.
Pan Juncker nechce hranice. Tak to potom chce ale anarchii, násilí a kriminalitu v Evropě. Finanční zátěž obrovská, ale mnohem horší než peníze je všechen ten teror a nenávist od někteých z lidí, které tak vítá pan Juncker. Možná to bude znít přehnaně, ale za mě mají lidé jako je pan Juncker, Merkelová, nebo Schulz na rukou krev nevinných lidí již teď. To oni nejsou solidární. K vlastním lidem nejsou solidární. Pouze k sobě a falešným utopistickým levicovým ideím, nebo penězům. Tito lidé zrazují své vlastní národy a realitu života obyčejných lidí absolutně ignorují. Ignorují všechny, kteří nemají to jejich pokřivené vidění světa.
Maďarský europoslanec Gyórgy Schópflin by klidně nechal vystavit na maďarských hranicích prasečí hlavy, pokud by to mělo pomoci ochránit hranice. Již jsem psal, že zlý bubáci a strašáci prý pomohli. A proč ne? Už ten pocit, že něco Maďaři dělají musí být lepší než nedělat nic, a když si dají na hranice prasečí hlavy, tak je to jejich věc. To, že Němci vítali imigranty plyšáky je také jejich věc, ale ať to nenutí ostatním tyto citové exibice.
Od americké organizace Human Right Watch z New Yorku přišla za mě zlá a falešná slova od jejího šéfa Andrewa Stroehleina již po maďarském nasazení hraničních bubáků z řepy..
"Maďarsko,uprchlíci prchají před válkou a mučením"..."Vaše zeleninové hlavy je nezastaví".
Pan europoslanec Schópflin pouze zareagoval na tato kritická slova ze zámoří tím, že prasečí hlavy by byly účinnější. Reakce od lidskoprávní organizace přišla...."Vaše slova jsou odporná"... "Čekal bych je od nějakého neonacistického trola, ale vy jste europslanec".... "Chovejte se podle toho".
Tak to je přesné. Chovejte se jako europoslanec, neboli žádné vlastní iniciativity a už vůbec ne takové, jak si chránit hranice, ale všechno bude podle nás. Věřím, že jednou ta evropskounijní totalita skončí. Musí to tak být, nebo skončíme my, když EU vedou lidé, jako je pan Juncker.
Některé z kroků a výroků všech těch nadlidí, moralistů, aktivistů, falešných idealistů, multikulturalistů a nejvyšších politiků EU jsou již těžko popsatelné. Jsou to výroky bláznivé, nezodpovědné, prolhané, sebevražedné, vlastizrádné a Evropu rozkládající. Podle pana Junckera jsou hranice tím nejhorším vynálezem politiků všech dob.
Za mě je sebevražedný imigrantský směr politiky EU a jejích "vyvolených" a od reality odtržených lídrů tím nejhorším, co jsem si kdy dovedl představit.
Zrovna dnes vidím prasečí hlavu i na člověku pane Jeane-Claude Junckere, protože jestli něco nemá hranice, tak je to fantazie.

8 komentářů :

 1. Náhodou, Juncker je sympaťák, umí se uvolnit a jak to okolo pohlavkoval, to nemůže být špatný člověk, má rád srandu. Umí hrát na kytaru? No a slečna Selin má možná ráda černé kluky, a proč ne? Tak pravděpodobně k žádnému znásilnění nedošlo a jednalo se o nevšední erotický zážite. Prostě se trochu kulturně obohatila a jestli nechytnula nějakou pohlavní chorobu od koz, tak jsou vlastně všichni spokojení.

  OdpovědětVymazat
 2. Bože můj, autor článku má v hlavě pořádný guláš. Jestli je Juncker levičák a socialista, potom takový Kalousek s knížetem budou minimálně levicoví anarchisté a pro takového svobodného Macha budeme muset na levici vyhradit speciální chlívek, protože tak daleko na levici se snad ještě nikdo nevyskytl !
  Jirka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To "klasické dělení na levici a pravici" už dávno neplatí,podle toho se dá vysledovat pouze to,ve které nohavici nosí dotyčný tu svojí okrasu s reprodukčními orgány...."levičák/pravičák-všichni jsou stejně bezpohlaví a impotentní a jde jim jen o prachy!!!

   Vymazat
  2. Dělení na pravici a levici nahradilo dělení na rozumné, hloupé a blbé! V.J.Horák

   Vymazat
  3. Samozřejmě, že v dnešní postmoderní době ani není možné toto "klasické dělení" použít, protože došlo k dokonalému zmatení pojmů. Jenže pro "socialistu" a "levičáka" by stále mělo platit, že upřednostňuje solidaritu a kooperaci mezi lidmi před bezbřehým individualismem. Pokud se ale někdo solidarizuje se svým parazitem nebo utlačovatelem, pak je ovšem buď blbec, nebo masochista, nikoliv levičák !
   Jirka

   Vymazat
 3. Už jsem to tu jednou psal:"měl jsem doposud za to,že není na světě blbějšáho tvora,než banderův pohrobek,ukrajinský nacista,vraždící vlastní krajany a chcípající v zájmu zlodějské chazarské kyJewské chunty,řízené z USA..."
  Mýlil jsem se,je...Tím tvoren je běžná levicová aktivistka,jak je zmíněná ta Selin v tom článku a její stejně blbé kolegyně ze Švédska a ostatních zemí,znásilněných tím liberálně-levicovým nesmyslným a naprosto mimoňským dobroserstvím.

  Což oto,ony dostaly oč si říkají,ale jak k tomu přijdeme my a hlavně ty oběti zbavené životů a nevinné bezbranné děti!?
  Je načase se začít bránit,vládnou nám debilové,kteří patří do blázince a psychopatičtí zločinci,naplňující cizí agendu vlastizradou a ti patří do kriminálu,poďme je tam vsadit!!!!

  OdpovědětVymazat
 4. Je na čase vystoupit z té neobolševické EU dříve, než nás zahltí a převálcuje Islám. K tomu bezvízovému styku s Tureckem bych dodal jen to, že v Praze se v poslední době náhle objevilo několik tureckých obchůdků s kebaby. Je to jen příprava na oficiální vlnu Turků u nás, která s tím zrušením víz nezbytně přijde. Pokud se už konečně nezačneme bránit, je s námi konec.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tušíš vůbec, co to je bolševismus? Proboha, ty i ten pomatený autor, který Junckera označuje za socialistu, byste si měli doplnit základní vzdělání! Jak může EU být na jedné straně bolševická (neomarxistická, socialistická), když razí cestu dryáčnickému neoliberalismu?... Chystá se snad někdo z vedení EU znárodňovat firmy, vyvlastňovat banky?! Mysli, člověče! Jdeme vstříc nejtemnějšímu korporativnímu, represivnímu fašismu!

   Vymazat