Reklama

pondělí 1. srpna 2016

Teherán potvrdil svou podporu Sýrie až do úplného zničení teroristů

1. 8. 2016    zdroj
Íránský ministr zahraničí Mohammad Javad Zarif potvrdil, že jeho země bude i nadále podporovat Sýrii až do úplného vítězství nad terorismem a zničení teroristů. Ministr zahraničních věcí IRI v rozhovoru s mezinárodní zpravodajskou agenturou Tasnim zdůraznil, že úplné osvobození města Aleppo od teroristických skupin zlomí morálku teroristů v Sýrii a v celém regionu.

Konstatoval, že je důležité zabránit dodávání zbraní do Aleppa a aby vyschl zdroj vojenského financování teroristů a poznamenal, že osa odporu vítá jakoukoli změnu v turecké politice v souvislostí s krizí v Sýrii.

Íránský politik zdůraznil, že teroristické organizace v Sýrii dostávají různou podporu ze zahraničí, zejména od izraelského agresora a USA.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová 

23 komentářů :

 1. Tak je se siáči amen! Pan Erdogan nakopal prdel Ergenekonu řízenému Dönmehem, Jemenci saúdské větvi Dönmehu a nyní Irán z Hizballáhem nakopou prdel sioteráčům v Sýrii! A pak je na řadě Izrael - yupíííí!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Moc se neraduj,ať se nám sem nenastěhujou všichni,mám dojem,že od jistý doby naše vláda bez nich netrefí ani na hajzl...

   Smazat
 2. Vystavil Ivan David.
  Koukam, ze se zlodejsky Putinuv muzik pridal i k antisemitistum.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pepku,nejdříve dobré ráno!

   Smazat
  2. Ty nevidíš ani na klávesnici a nevypustíš z huby jedno normální slovo,tak drž pec,Chujmere debiloviči!

   Smazat
  3. K tomu se hlásím! Jsem antihomosexualista a antisemitista! Ale antihomosexuály a antisemity neuznávám.

   Smazat
  4. Páč homosexuál je falešný název pro homofila a pederasta a Semiti jsou dnes jedině Palestinci. Chazaroidi (čili Aškenázci, což je směs Slovanů, Germánů a turkických kmenů které přijaly judaismus) jim ukradli ethnicitu a tak je označuju za semitisty.

   Smazat
 3. K 5:42.
  Člověče, snažte se aspoň trochu, aby ty vaše hloupé výkřiky měli aspoň nějakou logiku a návaznost na článek. Hrozně to odbýváte.
  Vždyť je to děsné, z toho, že NR uveřejní zprávu o něčem, Vy dokážete vyvodit, že I. David je "zloděj, Putinuv mužík, antisemita".
  Prostě třeskutá logika odpovídající zaostalému žáčkovi druhé obecné, kdo to má číst...A mohlo by se to klidně dostat k šapirovi a místo žoldu za takovou odbytou "práci" budete mít vyhazov.
  Heriot.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty pablbe, když tady David, Dvořák, Doubalík vystaví nějaký článek bez nějakého vlastního doprovodného komentáře tak to jednoznačně znamená že s ním souhlasí a chtějí se o tyto "myšlenkové skvosty" podělit také s ostatními spoluidioty.
   "Izraelský agresor" v Sýrii mluví jasně.

   Prostě toto jsou rudohnědé stránky a tvé zapírání a lhaní na tom nic nezmění.

   Smazat
  2. Sám seš kašpar a debil k tomu!Co nám vypustí z huby Poserplína a spol.je svatý a nelze to ničím a nikým zpochybnit????Ty seš středověkaej výblitek nebetyčnýho kokota Veškrny bez vlastní myšlenky!

   Smazat
  3. 8:56

   Běž si zahajlovat idiote a pak si zazpívej internacionálu.

   Smazat
  4. Jeď se nechat demokraticky odbouchnout do Fuckingtownu,alespoň ta tvoje čokovopice uvidí,jaký máš v palici průvan.....a megapanáka ussácký samohonky!

   Smazat
  5. A kde by měla ty kreténe debilní chazaroidem vysranej působit teroristická organizace zvaná Hněvivý bůh (česky Israel) alias "židovský stát" než v Sýrii? V Antarktidě snad, ty semitistickej hovade?

   Smazat
  6. A kdybys ty debile hovadskej z 9:01 neměl na tom svým mokvajícím vřídku co ti vyrašil v místech kde my máme hlavy nasráno, tak bys nemoh Žida Davida označit za antisemitistu!:)

   Smazat
  7. 9:01 - A dej si ty rasozrádnej zdegenerovanej xindle nahoře i dole vobřezanej pořádný bacha, abych tě po převratu nezpopelnil bez uspání! To víš, plyn podražil:)

   Smazat
 4. Na několika serverech se objevila informace, že turecká armáda v sobotu v noci obklíčila základnu Incirlik. Je to hoax nebo realita? "Oficiální" media o tom mlčí. Ví k tomu někdo něco konkrétního ze spolehlivých pramenů?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Také jsem to zaznamenal, také jsem zvědav o co jde. Dnešní doba a zvrácenost politiků jsou už tak absurdní, že mi z toho vyplývá také absurdní závěr: pokud oficiální média zcela mlčí, je to důkaz nepohodlné reality.
   Ale ono je vůbec nápadné, že komentování Turxitu je mizivé oproti reletivně nevýznamnému Brexitu. Proč asi? Bezradnost.

   Nicméně odhaduji, že tak jak se Erdogan postavil v civilní oblasti CIA, tak se ve vojenské musí postavit NATO. Proto převzal velení osobně.

   Smazat
 5. Ta válka v Sýrii není jen válkou proti tisícům tamních nájemních zmetků. Ta je především vedena proti US hunům a jejich regionálním poskokům, kteří to vše vymysleli, zorganizovali a čile podporují.
  Ta nemá zbla společného s jakýmisi civilizačními hodnotami.
  Jde v ní jen a jen o mocenské ovládnutí země, která na šachovnici Blízkého východu zaujímá významné místo.

  OdpovědětSmazat
 6. K 8:17.
  Nu, další ukázka třeskuté logiky v podání šapirosluhy.
  Uveřejnění zprávy bez komentáře prý znamená, že s ní dotyčný souhlasí..!!
  To jste to tedy moc nevylepšil. :-)
  Heriot.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Takže to uveřejňuje protože s tím nesouhlasí, nebo sem vybírá články zcela náhodně. To dává smysl :-D

   Smazat
  2. Nu, nač tak složitě...spíš dává smysl, že je uveřejňuje pro informaci čtenářů, ač s ní někdy souhlasí či jindy ne...
   :-)
   Heriot.

   Smazat
 7. Osa Čína ,Rusko.Irán bude řešením na neduhy ss.

  OdpovědětSmazat
 8. Irán je velká země .A co řekne to udělá.DěkujemePFV

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.