Reklama

.

.

středa 24. srpna 2016

Tomu neuvěříte: Schwarzenberg si stěžuje na cenzuru!


Lubomír Man
24. 8. 2016
Ano, neskutečné se stalo skutkem. Na cenzuru, která v našich mainstreamových sdělovacích prostředcích řádí jako černá nemoc a dáví všechno levicové s apetítem vyhladovělého dravce, si nestěžuje takto postižená levice, ale postěžoval si na ni včera při příležitosti startu kampaně před krajskými a senátními volbami čestný předseda naší nejpravcovější strany TOP 09 Karl zu Schwarzenberg. Ale pochopitelně – natolik ho už známe - nepostěžoval si na ni v tom smyslu, že by levici měl být dán v médiích prostor, který by odpovídal její voličské podpoře, ale stav, který dnes v médiích je, se mu zdá málo nikoliv pro levici, ale pro jeho vlastní stranu. A jestliže tedy dnes vyjadřují média názory TOP 09 zhruba z 95 procent, má tento nejspravedlivější ze spravedlivých zřejmě za to, že by měla vyjadřovat názory TOP 09 z celé stovky procent. Co na tom, že volební preference jeho strany se potácejí kolem šesti procent a měla by tedy – kdyby spravedlnost skutečně promluvila - mít v našich médiích pro své politické názory prostor šestiprocentní.

Ale kdepak, s takovouhle hokynářskou matematikou si na lidi z TOP 09 a na jejího čestného místopředsedy pak nejmíň, nepřijdete. Oni mají jiná měřítka, jim je jasné, že dokonale lidsky spravedlivé je, že oni – pravice – si mediální prostor republiky zpachtovali sakumprásk celý pro sebe, a levici - myslím tím levici skutečné – pak zůstalo už jen podzemí, reprezentované v této moderní době internetem (ještě štěstí, že se něco takového tahle moderní doba vůbec vyvrbila).

Takže kdo z novinářů chce svým psaním žít, vydělávat peníze, resp. živit rodinu, musí psát nahoře, na povrchu, a to tak, jak pan kníže káže, jak rozumuje někdejší nejlepší evropský ministr financí, či jak hlásá vášnivý fanda děsivého fašistického ukrajinského pluku Azov europoslanec Štětina. Čili pouze a jedině myšlenkový svět, těmito osobami reprezentovaný, má v naší republice právo být tištěn, čten, citován, zván do pořadů české televšivárny na Kavčích Horách, zkrátka být ctěn coby novinář.

A když už to takto pro nejžhavější pravici pěkně spunktováno skutečně je, pak zazní nad celým tím zglajchšaltovaným mediálním prostorem mocný hlas Schwarzenbergův, že u nás vládne cenzura. A má tentokrát (a výjimečně), pravdu z celých sta procent.

9 komentářů :

 1. Kde by jsme byli, nebýt ředitele zeměkoule, Kalouska! Odborníka absolutně na všechno. Vše ví, vše zná, všude byl, prostě brouk Pytlík, je všude.
  Ještě, že ho jeho Pražané opět zvolí! Jinak bychom byli úplně v p.deli.

  OdpovědětVymazat
 2. Karl aus, bei, mit, nach, fón und zu Schwarzenberg už zase vaří polévku pro chudý lidi. Škoda, že se toho Hašek nedožil.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sice nedožil, ale nepřekvapilo by jej to. Ba pobavilo. I na povídku vydalo. Znal je dobře.
   Víc než si mysleli ...

   Vymazat
 3. Chtělo se mi napsat něco v tom slova smyslu,že takto může jako Kharl mluvit jen senilní deboš.
  Ale v tomto případě je to jen ztráta mého času.
  Osobně si myslím,tak jak spadne do hnojiště dějin Schwarzenberg tak za ním půjde celá topka.

  OdpovědětVymazat
 4. Celý úspěch knížete a jeho party i Fialových strak je založen na lžích. Nebýt mediálního vymývání mozků tak je s nimi dávno konec. Vždyť jejich nenávist vůči Zemanovi je dána právě tím, že on jediný má možnost tu hráz proti pravdě občas prorazit. Dobře vědí, že pokud se tato hráz lží zbortí, pravda je smete do pr..yč.

  OdpovědětVymazat
 5. ale K. Schwarzenberg bude hostit ze svého uprchlíky u Ukrajiny, spolu se Štětinou.
  Platit jim měsíčně kapesné ve výši min. švýcarské mzdy / je přece státním občanem Švýcarska/, poskytne ubytování, zaplatí za každého Ukrajince soc. a zdrav. pojištění.

  kDYŽ SE ŠTĚTINOU POMÁHALI ROZDMYCHÁVAT KYJEVSKÝ MAJDAN v roce 2013.

  A teď se mu nelíbí předvolební cenzura v ČR!
  Proč?

  Proč se nenechal cenzurovat, když v Kyjevě jitřil zblázněné Ukrajince oproti tamnímu prezidentovi.

  Inu, ten ještě nadělá škod.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Stejně to je dvojka: Jeden cizozemec, který se adopcí dostal k majetku vymírajícího (písecká větev) feudálního rodu, majetku, který byl znárodněn a ke kterému se dostal díky Havlovi a neoprávněné restituci. No a ten druhý agent stb, nezdolný přítel SSSR, ze kterého se nakonec vyklubal fašounek se vším všudy (ale třeba takto svědomitě plní další úkol nějaké zahraniční tajné služby). Oba jsou vzorovými demokraty, ale nějakého zvláštního, banderovského typu.

   Vymazat
 6. Levici dají, ale takovou, která je stvořena a řízena těmi pravicovými. To je proto, aby se zblbnu občan a potom volil ty správné, což jest zloděje z TOP 09, pomocníky Bakaly.

  OdpovědětVymazat
 7. ,,Tomu neuvěříte: Schwarzenberg si stěžuje na cenzuru!,, Ale věřím asi čte a občas komentuje web Nová republika kde tyto praktiky jsou naprosto normální

  OdpovědětVymazat