Reklama

.

.

neděle 28. srpna 2016

Ukázalo se, že Sorosův fond pořádá Majdany po celé Evropě


28. 8. 2016    zdroj
Před několika dny došlo k dalšímu velkému počítačovému vlámání. Hackeři DCLeaks.com zveřejnili stovky interních dokumentů fondu George Sorose. Mimořádný zájem upoutaly informace a zprávy o účasti fondu na financování "barevných revolucí" celkově a Majdanu na Ukrajině konkrétně… nyní se prakticky potvrdila informace, že Sorosův fond je tou nejnebezpečnějšá organizací, která je ochotna sponzorovat státní převraty a propagaci těchto převratů v jiných zemích prostřednictvím skupování médií a tvůrců veřejné mínění.


Podle údajů v dokumentech fond skupoval v Evropě média, aby ta diskreditovala vládu Janukovyče a nazývala jej ne jinak než "tyranem a diktátorem" a podporovala Majdan a "revoluci důstojnosti". Zejména fond investoval do řady médií v Řecku, několika soukromých televizních stanic a hlavních novin. V principu je možno podle archivních publikací snadno zjistit, kdo konkrétně byl koupen.

Agentura Bloomberg, která zveřejnila informace o nabourání se do Sorosovy nadace, také dodala, že "jedním ze svých hlavních úkolů organizace vytyčuje protiakce proti Rusku a proti rozšíření vlivu Ruska v Evropě." Podle posledních zpráv fond spolupracoval nejen s řeckými médii, ale také s některými politiky a tvůrci veřejného mínění.

"Studií" organizace se například účastnil Matthew Tsimitakis, poradce předsedy řecké vlády Alexise Tsiprase. Podle samotného Tsimitakise opravdu tuto aktivitu prováděl, ale v době, kdy "ještě nepracoval v rezidenci premiéra Řecka a nezastával stranické posty."

Celkově Sorosův fond i nadále, i když nepřímo, ale ovlivňuje události ve východní Evropě, na Ukrajině a v Rusku. Když už o tom mluvíme, fond byl uznán jako "nežádoucí" na území Ruské federace generální prokuratorou koncem roku 2015. Liberální veřejnost se tehdy, tuším, velmi hlasitě rozhořčovala.

Říkala, že Kreml dostal záchvat paranoie a že Sorosův fond je jen humanitární charitativní organizace, věnující se rozvoji kultury, vědy a ideálů demokracie a humanismu v celém světě.

V naší zemi fond počítal s pokračováním a dokonce zintenzivněním své práce. Opět nepřímo. V publikovaných interních dokumentech fondu byla nalezena zmínka o koncepci v podobě Russia Project Strategy, tedy "Strategie práce v Rusku."

V souladu s touto strategií se plánovalo "vytvoření husté a široké struktury nezávislých subjektů občanské společnosti." Zároveň se zvlášť uvádělo, že "fond musí zůstat flexibilní v otázkách financování, aby se ruští příjemci nedostali mimo zákon o "cizích agentech"."

Taková je to tedy humanitární nevládní organizace...George Soros se chtěl vykašlat na nežádoucnost svého fondu v naší zemi a byl připraven lehce "obejít" zákon o zahraničních agentech. To znamená, že mecenáš a altruista je připraven porušovat zákony suverénního státu k dosažení svých cílů.

A těmito cíli je, rusky řečeno, vytvoření sítě ruských nevládních organizací, které by svou činností stimulovaly destabilizující procesy v naší zemi, propagovaly myšlenky na svržení vlády a iniciovaly procesy podobné ukrajinskému Majdanu.

Ba co víc, kdyby se něco takového stalo, evropský tisk už byl připraven pět "ódy na revoluci", protože, jak dokumenty ukazují, mnohá evropská média má Soros na háku. Neměli bychom také zapomínat, že Soros a jeho fond nejsou osamoceni. Existuje ještě mnoho dalších západních struktur s podobnými cíli a úkoly.

Celkově to všechno není nic nového a víme, oč jde. Ale podívejme se, co se po všech těchto majdanech a revolucích pravidelně děje dokonce nikoli s oběťmi demokracie, ale s iniciátory těchto procesů.

Nedávno například USA na oficiální úrovni prohlásily, že zbytečně podpořily "arabské jaro". No ano, teď tam je chaos, s nímž se z nějakého důvodu vypořádává Rusko, i když tím získává strategickou dominanci v komplikovaném regionu.

O Ukrajině zatím "západní partneři" nic takového neříkají, ale soudě podle vysychajícího financování a odmítání úvěrů, již na to myslí. Celkově lze říci, že všechna tato "úsilí na podporu demokracie" Sorose a podobných struktur se stále častěji obracejí proti iniciátorům a sponzorům těchto procesů.

Kdy těmto lidem dojde, že globální politika se opět dramaticky změnila a že samotné podmínky diktují mnohem horší důsledky za rozdmíchávání další "barevné revoluce", to je otázka. A kolik lidí kvůli tomu musí zahynout, také.

Ale faktem v tomto případě je, že Sorosův fond se celkem rychle dostal na "vlastenecký stop seznam".

Ať už se rozhořčuje naše progresivní a liberální veřejnost, jak chce, nyní se prakticky potvrdila informace, že Sorosův fond je tou nejnebezpečnějšá organizací, která je ochotna sponzorovat státní převraty a propagaci těchto převratů v jiných zemích prostřednictvím skupování médií a vůdců veřejné mínění.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

30 komentářů :

 1. Nas, (americky), internet, mel soutez o nejhorsiho, nejdestruktivnejsiho zijiciho cloveka naseho moderniho veku. Bylo vybrano 20 lidi a prvni misto obsadil George Soros.
  On dokonce uvolnuje velke castky i na zniceni Israele..
  Proc ? Nevim !
  Henry Kissinger vyhral 4 misto.
  President Putin vydal zatykac na Sorose uz pred 4 lety, rika nas internet.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "Nas, americky internet mel soutez"?
   "Putin vydal zatykac"?
   Ze ty jsi zase pil, anonymni komunisto?

   Vymazat
  2. 4:57 ty si spinavec vacsi ako handra na zem. Prasa tak ta tu budeme volat! Ono sa ti to bude urcite pacit.

   Vymazat
  3. 4:57Tak komunisto,když odporuješ,musíš mít v hlavě.To,že Putin vypráskal neziskovky,které se nechtěli podřídit zákonům Ruska,ví každý Jarda,krom tebe!To ,že podalo Rusko mezinárodní zatykač na tu lidskou stvůru Sorose,by měl vědět každý komunista,jako jsi ty,ale spletla jsem se trolle ve tvé inteligenci - nevíš.Ty sem píšeš jenom to,co ti předloží.Hele,nejsi náhodou z K.V.?

   Vymazat
  4. 4:57 Zpěvák Koller: Zeman a Klaus, kluci spojení s Ruskem. Američané nám dali internet. Kdybychom zůstali pod Ruskem, tak bychom tu žádný internet neměli

   http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zpevak-Koller-Zeman-a-Klaus-kluci-spojeni-s-Ruskem-Americane-nam-dali-internet-Kdybychom-zustali-pod-Ruskem-tak-bychom-tu-zadny-internet-nemeli-451032

   Vymazat
  5. Russia Issues International Arrest Warrant For Rothschild & Soros!

   http://endingthefed.com/vladimir-putin-russia-issues-international-arrest-warrant-for-rothschild-soros.html

   Vymazat
 2. Podivejte se ! Poslechnete POZORNE na YouTube !
  Hlavne vy, ceske vladni autority !

  NAKED POLITICS / "George Soros : Illuminate galore"

  OdpovědětVymazat
 3. Panove ! Proti vsemu zlu, ktere se na vas chysta, se nikde tak houzevnate a intenzivne nebojuje, jako prave v Americe, ktera je silne rozdelena.

  Kvuli jazykovemu problemu, mnoho obcanu Ceske republiky o tom nevi a haze vsechny Americany do stejneho pytle.

  V pripade, ze my, Trumpovi lide to prohrajeme, tak vam bude v Cesku tak tezce, jako je dnes Ukrajincum.

  Soros zaplatil 30 millionu na hnuti - BLACK LIVE MATTER - a bili Americane kvuli tomu umiraji v ulicich. Vlna kriminality je velka.

  Soros zaplatil Majdan ! Plati Inavzi do Evropy, a jak Hillary, tak Merkerova poslusne cupita pod jeho vlajkou.

  Viktor Orban a Soros si denne nadavaji a Soros se netaji zasti proti Rusku a Putinovi.

  To vse najdete v detailech na nasem internete i se jmeny kdo je kdo, a na ci je strane.
  V pripade, ze ceska vlada se nevyzna ve vnitropolitickych vztazich dnesni Ameriky, tak nema moznost spravne orientace.

  PROC to Soros vsechno dela ? Protoze nestabilita a chaos prinasi finanacni zisk. Tisice mrtvych (napr. na ukrajine) ho nezajima.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máš pravdu. Trump se zdá být nadějí na změnu.
   Mnozí u nás to vědí. Tady podporuje Hulibrkovu Družku asi jen pražská kavárna, úředníci z NATO a některá bruselská prasata, která tím hájí svá kryta.

   Vymazat
 4. No a co? Soros podporuje demokracii a dobre dela. Vetsina slusnych lidi chce zit ve svobode a demokracii a tak to uvita.
  Hlavne se z toho komunisti neposerte.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  2. V prvé řadě " Nekrmte trollíky" no a v druhé, pro ty co to náhodou ještě nečetli, doporučuji Benjamin Fulford, Ekonomické a demografické údaje dávají jasně najevo, že pro Chazarskou mafii hra skončila.

   Vymazat
  3. Anonymní28. srpna 2016 4:40

   Pane bože, ty jsi blb!!!....:-)

   Vymazat
  4. 4:40 je to kokot.Prasa spinave.

   Vymazat
  5. Ty ussacká kurvo z havloidního zmetka vzešlej,zavři tlamu !!!!

   Vymazat
  6. Jenže "slušný" je jen zkomolenina od "poslušný", vajsjuďáku, tedy zdegenerovaný! A takový Země nepotřebuje! Naším cílem je osvobodit všechny země a národy od tvých zločinných nosatých filckonošů, vopejzelá filcko, od lejnolíhně chazarských kaganů na Wallstreetu odpadlá! Pro vás nesmí zbýt na této planetě ani flek! Leda pro váš popel na našich polích - a to maximálně ... neb jak řekl Fridrich Nietzsche "Nadčlověk je smyslem Země ... a právo nutně znovu povstane z násilí a moci. Protože jen malý počet lidí je natolik vynikajících, aby mohl vládnout, zatímco sloužit musí vždy nesčetné zástupy." A nikoliv tedy Podčlověk, jehož jsi prototypem a jehož tvý pasáci plánují vypěstovat z míšenců všech ras podle plánů vašeho guru hraběte Coudehove-Kalergiho ...

   Vymazat
 5. V 98 roce jeden můj kamarád prohlásil že teď stojí Aurora na Misisipi. Snad se jeho slova potvrdí. MOTROK 21 STOLETÍ.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Také doufám. Myslím, že jim to tam už praská ve švech.

   Vymazat
 6. 6:18
  Nejsem si jist, že pro ně hra skončila. Mají podchycené všechno, to je všechno, včetně takových šašků, jakým je zdejší troll. Tady je skvělý článek o té dnešní "svobodě a demokracii", stojí za přečtení.
  http://www.zvedavec.org/komentare/2016/08/7006-socialni-a-ekonomicka-zumpa-zapadu.htm

  OdpovědětVymazat
 7. Amnesty Internacional,Člověk v tísni to su iba ideologicke inštitucie na rozvrat štátov v službach USA a ich satelitných poskokov.Propaguju to čo sa im hodi ale nechcu si všímat to čo nechcu, napr. potlačovanie ludskych práv V Saudskej arábii,vojnu Saudskej arábie spojenca USA proti Jemenu kde umierajú tisicky civilistov a deti USA zbranami. Videli sme sklady zbraní ISIL a dalších terorist skupín v Syrii preplnených USA zbranami určené na zabíjanie civilistov a detí a týto zabijacky magori chcú svet učit ako sa má chovať . Smiešne ,ubohe a tragické. Tieto Sorošove neziskovky masiruju mozgy obyvatelov propagandou koho maju nenavidiet a koho velebit. Napr. Iran je v ose zla. Mal som tam znamych na dovolenke a tí sa tam citili uplme bezpečne, Irančania priatelskí a dovolenka,kulturne pamiatky skvelé. Tiež povedali že tam išli s vymytými mozgami od mainstreem propagandy o Iráne ako ose zla a po dovolenke sa zato hanbili ako mali vymyté mozgy anti Iran propagandou made in USA i EU.Hlavne nenavidiet to čo chcu tzv. USA neziskovky.I u nas sa najde velmi prepláchnutých mozgov made in USA propagandou hlavne nenávidiet toho ktorí nie su USA i NATO po chuti,napr. teraz Asad v Sýrii.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To bylo u vás vidět ne stávce učitelů, které využili na pokus o rozbití antimigrantské vlády.
   Moc se to Séréšovým poskokům nepovedlo.

   Vymazat
 8. Ten dědek musí také někdy natáhnou bačkory!
  I když je jasné, že není sám a stojí za ním opět nějaký židozednářský klub.

  Měl by připravovat revoluci u sebe, spekulant jeden, tady končí!

  Místní trollové se k němu hrdě hlásí a ještě melou o demokracii. Přesně podobným způsobem byl financován i fašismus v Německu.
  Troll má být tedy na co hrdý

  OdpovědětVymazat
 9. Panove, Soros je destruktivni i ke svym lidem. Nejen , ze usiluje o zniceni evropskych narodu, ale on rozklada i Israel..
  Jediny clovek, ktery mu v Evrope svedomite sabotuje jeho snahy, je Viktor Orban, ktery zadratoval madarske hranice proti invazi a ted zacina dratovat i hranice srbske na jihu Srbska. Popularita mu roste, dokonce i v Polsku.

  Oni si vzajeme nadavaji se Sorosem a Amerika se smeje. Dalsi vec o ktere nevite je, ze Rusove vi o vsem, co se u nas deje do detailu. Pro presidenta Putina pracuje 2000 hackeru z nichz je vetsina Americanu. Amerika je rozdelena na dva tabory - hluboce. CTETE NAS INTERNET !

  Dalsi vec o ktere se u vas nepise, je vzpoura cernochu, kteri ve velkem terorizuji belochy ! Financne to podporuje Soros a Bill O'Reilli o tom casto mluvi k Americanum a predklada dokumenty.

  Republikani take stale poukazuji na nejakou neurotickou nemoc, kterom ma Hillary.. Doktori o tom mluvi a rikaji, ze je potencionalne smrtelna. (Temto vecem vsak nerozumim.) O Trumpovi rekli, ze je nejzdravejsi budouci president ktery kdy zil. (Nekouri, nepije a cernosi tvrdi, ze ani sexualne nehresi. Ze je stabilni, vyrovnany..)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. O nemoci Hulibrkovy Družky bych nepochyboval, protože jen nemocný člověk může dělat to co ona.

   Vymazat
 10. Budete zit v bide a teroru po ztrate vasi statnosti / suverenity.
  O rozklad vsech evropskych statu Soros otevrene usiluje. Jak Merkerova, tak Hillary jsou obe poplatne Sorosovi, ale z jakeho duvody NEVIM.

  Hillary je Sorosovi naklonena od roku 2003 !
  Posloucham projevy nasich autorit svedomite kvuli jejich vlivu na Wall str. (Mam tam penzi.)

  Nemam, zadny duvod vam v necem lhat. Nejsem jako vase media, ktera jsou zavisla na dotacich manipulaturu, kteri vas budou zdimat pro jejich benefit.

  Take zduraznuji, ze cestina nebo anglictina jsou pro me srozumitelne stejne a uplne a kdyz neco prelozim z nasich zprav, tak za tim stojim. Nekecam a nelzu ! Nemam duvod !

  OdpovědětVymazat
 11. Cesi ! Jak vas president Zeman, tak vas ex-president Klaus jsou velmi chytri a analyticti na nebezpeci, ktere ohrozuje vasi zem.
  Vas president Zeman je popularni a oblibeny ve svete ! Vas ex-president Klaus potichu stavi opozici v Nemecku, proti destruktivni Merkerove a ma tam stale vliv.

  Oni oba maji snahu, aby Praha nedopadla tak, jako kdysi muj Johannesburg. Stujte pri nich ! Potrebuji vasi podporu.

  OdpovědětVymazat
 12. Ví tady někdo, kolik stál Sorose převrat v Československu? Dělali to disidenti zadarmo?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 14:37
   Už v Pražském jaru v roce 1968 hledejte Sorosovi peníze.Od té doby se vytřídilo několik odpůrců a disidentů,Jak víme,Havla platili neustále,plus mnohé disidenti.Také víme,že peníze přicházely přes více kanálů,kolik to bylo,těžko zjistit.

   Vymazat
 13. Honolulu.
  Poděkuji za informace,které bychom jinak nezískaly.
  Jen s tou chválou na Zemana,ale hlavně Klause,byl bych opatrný.Nechali rozbit,rozkrást stát a teď se vnucují,že to opraví,spíš zamést stopy,to považuji za jejich úsilí.V tom Německu pracuje pro někoho jiného,ale Putin to není,chtějí mít pod kontrolou i nastupující stranu,vědí že Merkelovou musí uklidit.

  OdpovědětVymazat
 14. Jak jednoduché to zarazit!Jeho Trojské koně (tzv.neziskovky)dát do převýchovných pracovních táborů,kde by pracovali a pracovali o skývě tvrdého chleba a trošce smradlavé vody........

  OdpovědětVymazat