Reklama

.

.

pondělí 22. srpna 2016

Ukrajinští vojáci omylem sestřelili vlastní bezpilotní letoun a dron OBSE

22. 8. 2016 AC24

Příslušníci ukrajinských silových složek sestřelili bezpilotní letoun OBSE v okolí luhanského města Popasnaja, řekl novinářům oficiální mluvčí lidové milice LLR Andrej Maročko.


Podle jeho slov zahájily ukrajinské ozbrojené síly chaotickou střelbu na vzdušné cíle a přitom sestřelily nejen dron OBSE, ale i vlastní létající přístroj nedaleko města Gorskoje ve stejné oblasti.

Maročko to vysvětlil tím, že po tom, co se vojákům LLR podařilo zmocnit se ukrajinského bitevního bezpilotního letounu, zahájilo ukrajinské vedení hon na všechny létající přístroje, které se objeví v pásmu jejich odpovědnosti.

Včera oznámila lidová milice Luhanské lidové republiky, že se jim podařilo zmocnit se bezpilotního letounu s více než dvěma kilogramy výbušniny. Bylo zdůrazněno, že dron směřoval k osadě Luhanskaja, kde měl být spáchán teroristický útok, zřejmě proti civilnímu objektu nebo v místě, kde byli shromážděni místní obyvatelé.

12 komentářů :

 1. Když jsou to tací borci, tak ať světu nic nevykládají, chtěli sestřelit Putinovo letadlo a povedlo se jim dát dolu malajsijce.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak o tom sestřelu nad Ukrajinou od prvého dne nepochybuji o tom, že to byli Ukrajinci.
   A od prvého dne to také věděli Američané, ale zrovna se to vůbec nehodilo prozradit, protože se to báječně hodilo jako "munice" k protiruskému štvaní...
   A Ukrajinci mají v tom sestřelování civilních letadel tak trochu praxi, neboť to nebylo poprvé, kdy se "spletli...."

   Ta odporná, pokrytecká sebranka - USA a jejich zločinná zahraniční politika se však s vývojem na Ukrajině přepočítala.
   O co jim vlastně šlo - obsazení Krymu, to se té verbeži nepovedlo a o to více je štve, jakou prestiž a spojence má Rusko a Putin.

   Vymazat
  2. Všimněte si, že když bylo Turecko s Amerikou, kšeftovalo s teroristy, posílalo je do Sýrie, tak se vlastně nic nedělo.
   Když zrádný prezident potlačil puč a začal se více kamarádit s Ruskem, které mu výměnou za neposkytování pomoci islamistům darovalo život, tak to je najednou Rusko, které se kamarádí s džihádistyckým Tureckem.

   Podobně by tomu bylo i s Ukrajinou. Když se Ukrajina kamarádí se západem a sestřelí civilní letadlo. Tak se nic neděje a mohou za to zase Rusko a ukrajinské regiony, které odmítají banderovskou vládu.
   Kdyby se Ukrajina čirou náhodou zase přikláněla k Rusku, potom vyjde najevo, že Rusko se vlastně kamarádí s lidmi, kteří sestřelují civilní letadla a proto musí nést odpovědnost spolu s Ukrajinou. Důkazy o sestřelu by se na americké straně okamžitě našly.

   Demokracie, jak má být.

   Vymazat
 2. A velici dustojnik ukropske PVO referoval svemu nadrizenemu:grazdanin komandir,my snali 7 samoljotov,z etovo 7 svojich!Za coz dostane oloveny metal anebo ozdravnou dovolenou v Cernobilu...)))

  OdpovědětVymazat
 3. "...řekl novinářům oficiální mluvčí lidové milice LLR Andrej Maročko."
  Aha, tak to pak jo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 10:16 Podle vás by se tou hloupostí měl pochlubit mluvčí ATO? To už by na ně asi bylo trochu moc.

   Vymazat
  2. Ne, podle mě je to informace na úrovni jedna paní povídala.

   Vymazat
  3. Mluvčí republik Donbasu (opolčenci) na rozdíl od ukrajinských tiskových mluvků, mluvili pravdu a seznamovali veřejnost se skutečností jaká byla a je. Nemám pražádný důvod ji nevěřit, protože v minulosti své kvality prokázali. Vaše hloupé vzdechy a pochyby jsou jen důsledkem negramotné práce s informacemi. Zkuste to napravit, nebo mlčte.

   Vymazat
  4. 16:59 Oficiální mluvčí je pro vás "jedna paní povídala"? Zkuste hypoteticky připustit, že je to pravda. A pak si představte, jestli by jí zveřejnily "renomované" agentury a naše "objektivní" ČT. Zcela jistě ne, protože by bylo politicky nekorektní takto zesměšnit stranu, kterou podporují. Jestliže z tohoto důvodu není šance dozvědět se podobné zprávy ze "seriózních" zdrojů, jakou jinou možnost máte, než věřit oficiálním mluvčím druhé strany? Oficiální mluvčí LLR není zpravodaj ČT Karas, který může svoje fantazie vydávat za fakta.

   Vymazat
 4. Já být Porošenkem, tak je zavřu, protože to jsou určitě Putinovi agenti. Nebo, že to jsou takoví idioti?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. maji usackej vycvik! Nejprve strilej a pak se ptej!Tak neni divu ze se sem-tam prihodi nakej malinkatej pruser:-)

   Vymazat