Reklama

.

.

pondělí 29. srpna 2016

USA pokračují v invazi do Sýrie a varují Rusko


Eric Zuesse
29. 8. 2016    Zvědavec

V pondělí 22. srpna vláda Spojených států amerických – jež požaduje svržení syrské vlády, mezinárodně považované za zákonnou – oficiálně oznámila, že americké ozbrojené síly budou nadále okupovat syrské území bez ohledu na to, jak se k tomu staví vláda Sýrie, a že sestřelí kterékoli syrské letadlo, jež přeletí nad americkými ozbrojenými složkami umístěnými v této zemi.


Jak v pondělí informoval server Al-Masdar News:

Pentagon oznámil, že USA jsou připraveny sestřelovat syrská a ruská letadla, jež budou podle jejich názoru ohrožovat americké poradce, kteří v severní Sýrii operují z hlediska mezinárodního práva nelegálně.

V pátek prohlásil mluvčí Pentagonu kpt. Jeff Davis, že se americké stíhačky pokusily odříznout cestu syrským letadlům, aby chránily americké poradce, působící ilegálně u kurdských vojenských sil poté, co letouny syrské vlády bombardovaly oblast Hasaka v reakci na agresi kurdské policie vůči Národním obranným jednotkám.


V pondělí uvedl další mluvčí Pentagonu Peter Cook:

„Radili bychom syrskému režimu, aby se těmto oblastem zdaleka vyhnul.“

„Budeme bránit své lidi na zemi a budeme dělat to, co budeme za účelem jejich obrany potřebovat,“ řekl Cook reportérům.

To znamená, že vláda USA nedovolí syrské vládě vypudit americké jednotky ze Sýrie, ani se jich jinak zbavit. Syrská vláda americké jednotky do své země nikdy nezvala, ale teď si Spojené státy oficiálně troufají vyzvat ji, aby uznala jejich svrchovanost nad oblastmi, kde se nacházejí američtí vojáci.

Al-Masdar pokračoval:

Na náš další nátlak ohledně stanoviska Pentagonu k Rusku se Cook jasně vyjádřil, že USA podniknou tu samou agresi vůči ruským letadlům, jež v oblasti působí legálně, se souhlasem syrské vlády a ve spolupráci s ní.

Ohrozí-li americké vojenské jednotky, máme právo je chránit.


To znamená, že USA jsou nejen ve válce s legitimní vládou Sýrie, ale že budou válčit i s Ruskem, jestliže budou ruské jednotky (které si syrská vláda skutečně pozvala) bránit syrské ozbrojené síly před útoky ze strany amerických jednotek – jednotek, jež jsou v zemi nelegálně.

Těchto amerických vojáků je jen tři sta, přičemž 250 jich bylo do Sýrie vysláno 24. dubna, aby tam sloužili jako poradci ostatních vojenských složek, nelegálně přítomných v Sýrii.

Valná většina nelegálních ozbrojených sil přítomných v Sýrii jsou džihádisté, najatí saúdskou a katarskou vládou a vyzbrojení americkými zbraněmi za účelem svržení syrské vlády. Větší díl zbylých nelegálních vojenských složek, jež v této zemi operují, tvoří kurdské jednotky, podporované vládou USA s tím cílem, aby rozbily Sýrii a vytvořily samostatný kurdský stát v severovýchodním výběžku Sýrie, obývaném převážně kurdským obyvatelstvem.

Primárním cílem USA v Sýrii je svržení syrské vlády, vedené sekulární politickou stranou Baas. Mnoho Arabů trvá na prosazování a dodržování islámského práva šaría, ale syrští Arabové jsou výjimkou; strana Baas měla vždycky podporu většiny syrského lidu, a to včetně syrských Arabů. Většina Syřanů je silně proti právu šaría. Sýrie je nejsekulárnější stát Středního Východu.

Když například poté, co v roce 2001 začal import džihádistů do Sýrie, proběhly v Sýrii Západem financované průzkumy veřejného mínění, ukázalo se, že si 55% Syřanů přeje, aby prezidentem Sýrie zůstal Bašár al-Asad (současný předseda strany Baas) a že se 82% respondentů shoduje na tom, že „IS [Islámský stát] je americká a cizími vlivy vytvořená skupina“. Navíc jich jen 22% souhlasilo s tím, že IS představuje pozitivní vliv. Těchto 22% byla nejnižší úroveň podpory, jíž se ze strany Syřanů dostalo kterémukoli z předložených výroků s výjimkou 21%, které dostala věta „dávám přednost současnému životu než životu pod Asadem“ – což znamená, že Syřanům bylo lépe, než do jejich země vtrhli Spojenými státy financovaní džihádisté, aby svrhli Asada.

Je jasné, že když 82% lidí souhlasí s prohlášením, že „IS [Islámský stát] je americká a cizími vlivy vytvořená skupina“, jen velmi málo lidí podporuje těch tři sta amerických vojáků. Spojené státy tu nejsou jen narušitel, ale také (to platí zejména pro jednotky, které USA v Sýrii podporují) prakticky všem Syřanům podstatně zhoršily (a podstatně zkrátily) život.

Mimoto se při té samé anketě ukázalo, že 70% respondentů je proti rozdělení své země. Proto se podobně odmítavě staví valná většina Syřanů vůči kurdským separatistům.

Syrská vláda se od nynějška nachází v nepříjemné pozici, kdy má na svém území vetřelce a navíc ji jeden z nich (USA) varoval, že se Sýrií otevřeně vstoupí do válečného stavu, pokud se ho pokusí zbavit.

Také Rusko teď bylo Spojenými státy varováno, že pokud jakožto spojenec Sýrie podnikne jakékoli kroky, aby vypudilo kterékoli z amerických vetřelců nebo je zabilo, budou USA ve válce i s ním.

Americká vláda teď tedy vyzývá ruskou vládu. Možná americká strategie spočívá ve snaze přinutit ruského prezidenta Vladimira Putina, aby se buď stáhl a opustil svého syrského spojence, nebo aby na Spojené státy zaútočil jadernými zbraněmi. Jestliže Putin ustoupí, jeho podpora ze strany ruského lidu značně poklesne. Ta je ve všech průzkumech včetně těch financovaných Západem nad osmdesáti procenty. Třeba je strategií prezidenta USA Baracka Obamy vypudit Vladimira Putina z jeho úřadu – což by se mohlo stát, pokud se Spojeným státům nakonec povede připravit o prezidentský úřad Bašára al-Asada.

Jak 7. ledna informoval Seymour Hersh „vojenská rozvědka (DIA) a generální štáb americké armády, tou dobou [v létě 2013] vedený generálem Martinem Dempseyem, předpověděly, že pád Asadova režimu povede v Sýrii k chaosu a potenciálně i k uchopení moci džihádistickými extremisty, podobně jako se to tehdy dělo v Libyi.“

A tak Dempsey odešel a generálporučíka Michaela Flynna, který řídil DIA v letech 2012 - 2014, kvůli tomuhle vyhodili.

DIA tvrdí, že Flynn řekl: „musel jsem čelit obrovskému tlaku ze strany Obamovy administrativy… Měl jsem pocit, že nechtějí slyšet pravdu.“

Flynn je nyní poradcem pro zahraniční záležitosti u republikánského kandidáta na prezidentský post Donalda Trumpa, kterého prezidentská kandidátka za Demokraty kritizuje za příliš měkký přístup vůči Rusku a nedostatečnou oddanost americkému plánu na svržení Asada.


U.S. Invades Syria And Warns Russia... vyšel 23. srpna 2016 na ICH. Překlad v ceně 380 Kč Zvědavec.

81 komentářů :

 1. Všechno chce čas.
  Assad by měl také říci,jak se někdo z Američanů objeví mimo tuto oblast bude zlikvidován.Obklíčit tuto oblast a nepropustit ani myš,ani dovnitř,ani ven,nasadit rušičky apd.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. pro 1359:

   ale to Asad neřekl a neřekne. podle mne cítí, že na to nemá mandát - 2/3 území Syrie není pod jeho kontrolou a navíc je pod kritikou Západu, že způsobil genocídu svého vlastního obyvattelstva. podle různých zdrojů jde o 200-400 t obětí.

   Takže to není jednoduchá situace, a je klidně možné, že kdyby Asad už dříve ustoupil a odešel, tak se situace v Syrii zklidní už dávno, IS nebude mít žádný vliv a utečenecká vlna ani nenastane.

   Vymazat
  2. Jsi opravdu takovej megadebil nebo to ze sebe děláš,protože tě havloidní zaprodanci pod záštitou USSACKÝ čokovopice z Fuckingtownu platí????

   Vymazat
  3. 1417 obrať desku a vynech vulgarismy

   Vymazat
  4. 14:37
   Desku obrať ty havloide!Myslíš že všemu rozumíš ty nesvéprávný exote z lejnolahvárny?!Totéž si """"myslí"""""i ten ussackej genetickej odpad!!!!

   Vymazat
  5. Anonym 29. srpna 2016 14:09
   Můžete nám všem zde s Vámi nesouhlasícími objasnit z jakého titulu si osobují SS právo rozhodovat o tom, která vláda v suverénní zemi je legitimní a která ne? Kdo SS vybavil mandátem v globálním měřítku odstraňovat legitimní vlády a nahrazovat je vládami loutkovými? Jediná legitimní autorita pro vyslání mezinárodních sborů je VS OSN. A to nic takového neodsouhlasilo. Statut jednotek SS v Sýrii je tedy jednoznačně válečný. Jelikož narušení státní suverenity vstupem vojsk cizí mocnosti je jednoznačně válečným aktem. Tedy vyhlášením války. Zrovna tak vstup Turecké armády je ze stejného soudku. Pokud by v Sýrii nebyly nerostné zdroje, zejména ropa a zemní plyn tak o ně SS ani pohledem nezavadí. Ujasněte si prosím rozdíl mezi pojmem a průjmem.

   Vymazat
  6. Pro 1409: Asad byl zvolen v regulérních volbách. Na tom nic nezmění to, že je USA a jejich poskoci neuznávají. Na území pod kontrolou syrské vlády žije 85% obyvatelstva. Zbytek jsou většinou neobydlené pouště. Pokud by Asad odstoupil, nastoupili by džihádisté - to nejsou slova Lavrova, ale Demseyho - takto šéfa americké rozvědky a pak náčelníka generálního štábu. Vstup na území cizího státu bez schválení RB OSN a/nebo pozvání legitimní vlády je akt agrese podle mezinárodního práva. Právě za toto šli na šibenici v Norimberku Ribbentrop, Keitel a Jodl. USA není nic do toho, koho si Syřani zvolí do svého čela. Mohou to komentovat, ale to je asi tak všechno. Právě přístup, který navrhujete vedl k rozvrácení celé oblasti a Severní Afriky. A do pohybu se dala i ta Subsaharská. Kam? Do Evropy. Zatím pomalu. Co je to jeden milión nebo tři? Ale kamínek může spustit lavinu. Je třeba klepnout USA přes prosty. Pořádně, ale hlavně hned!

   Vymazat
  7. Assad by měl Američanům jednoznačně říct, že je do Syrie nikdo kompetentní nezval a že s nimi bude proto v budoucnu jednat v souladu s mezinárodním právem jako s agresorem a vetřelcem.Světový ale falešný apoštol demokracie,USA, jedná nejen tam jako sprostý bandita.

   Vymazat
  8. USA to mají v genech. Tak vznikly Spojené státy - na nepotrestaném zločinu genocidy Indiánů.

   Vymazat
  9. Kdysi jsem se učil, že výsostné území státu ve vzduchu je do takové výše, kam je stát schopen vykonávat svojí moc. Asad bohužel nemá dost sil na to, aby se Američanům postavil. A Rusové? Nechci domyslet důsledky.

   Vymazat
  10. 14:09 - strašný žvásty! 1. kdyby odešel, lid Alavistánu by to bral jako zradu! Zvolil by následujícího člověka v hierarchii a válčil by dál! Protože Sýrie je sykes-picotský zmetek a může v ní vládnout jen menšina, jak to dělali žabožrouti. Ti udělali z Alávitů důstojníky a policisty své koloniální správy!! Mrkni na dějiny nědky trochu! Po vyhlášení nezávislosti tam chvli vládla sunitská většina a - neuspělo to! Jediná cesta je zrušit sykes-picotský uspořádání a sjednotit Alávistán (tedy Latakíju s Libanonem) a zbytek nechat spojit s provincií Ninive a Abar, Jordánskem a Palestinou, Arabským poloostrovem bez húsitské části Jemenu a stvořit slíbený (Lawrencem) Arabský chalífát! Jižní šíitský Irák pak spojit s Iránem. Jiná cesta stejně není ... a pokud padne Turecko, tak na jeho území stvořit Kurdistan a k němu připojit Rojavu a kurdskou oblast Iráku a možná i Iránu (výměnou za šíitské oblasti Iráku).
   2. utečenecká vlna je všeobecná, ze všech zemí a poroste se suchem a hladem na BV a hlavně v Africe! Ňák zapomínáš, že příliv černých migrantů z Afriky neustal dohodou s Tureckem.

   Vymazat
 2. Drzost americké administrativy s chtivostí vyprovokovat a rozpoutat válečný konflikt s Ruskem jsou bezmezné. Americké zlo pohltí celý svět.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nepohltí, celý svět je proto nim ! Na to AMÍCI nemají!!!

   Vymazat
 3. Těm zasranejm agresorům a jejich poskokům by měl už konečně někdo pořádně šlápnout do držky a poslat je do Věčných lovišť!!!!!

  OdpovědětVymazat
 4. Američané jsou Bohem vyvolený národ, i k tomu, aby ochránil americké zájmy, třeba i pomocí nejmodernějších zbraní kdekoliv na světě - na Zeměkouli.
  Znakem jejich systému je rozpínavost, kořistění na cizích zdrojích.Tak se jim nedivme.
  Američané se k Bohu modlí, přísahají na bibli a "boží oko" na ně hledí z každé jednodolarovky.

  Ale nic netrvá věčně,a ani na věčné časy!
  To už jsme poznali naposledy současná generace v České kotlině v 90. letech min. století.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Myslíte tím "božím okem" ten symbol zednářů, že?

   Vymazat
  2. Někdy mají z toho rozsévání zla těžkou hlavu. Teď "považují za nepřijatelné", že jimi vyzbrojovaní Turci - spolubojovníci v obranném souručenství NATO a jejich syrští "spojenci" (v boji za svržení Asada - Američany trénovaní a vyzbrojení, bojují proti spojeneckým - Američany trénovaným a vyzbrojeným Kurdům.

   Vymazat
 5. USA nechtějí přímý válečný konflikt s Ruskem, ale vyhrocují situaci na hranu. Obamovsko-clintonovská klika to potřebuje jako koření volební kampaně, kdy vydává ulhanou Hillary za "bojovnici proti ohrožení", Obamova klika stále usiluje o připsání nějakých záslužných bodů ve svůj prospěch. Je taky snaha přehlušit informace o degenerativním onemocnění Clintonové, alespoň na chvíli před volbami.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Degenerativním onemocněním netrpí jen hitlary, ale celá ohambova klika. Nákaza je rozšířena napříč kontinenty i mezi místní pepky vyskoče a další modláře za evropské hovnoty. Ať ty svině zajdou na to, co šíří.

   Vymazat
  2. Válečný konflikt s Ruskem? To jsou jen provokace s vědomím, že Rusko bude ustupovat. Že to nemají Američané v hlavě srovnané je jisté, ale úplní blázni nejsou.

   Vymazat
 6. Zasraní Američané! Jejich neskutečná zločinnost, zrůdná nadřazenost, světový krutovládce! Nic jiného, než krvelačná, zlodějská hovada!!!
  Promiňte, ale to jsou ty nejmírnější výrazy, kterých jsem schopna na adresu těch vraždících hovad použít!

  OdpovědětVymazat
 7. O americke zahranicni politice maji Americane odsuzujici mineni a pristi americky president Donald Trump rekl, ze je
  vedena neschopnymi lidmi, kteri privedli Ameriku do neoblibenosti a izolovanosti.

  Kdyz se neco deje, tak premyslejte komu to vyhovuje a kdo z toho ma prospech.
  Prumerny americky obcan nevi, kde Syrie je.

  V tyto dny se vede v Americe velmi tvrdy boj o nasmerovani zeme.. Jak to dopadne je ve hvezdach.

  Hillary ma nadeji na viteztvi, kvuli velke podpore a tlaku medii a populace neevropskeho puvodu.
  Definitivne budu znovu volit Trumpa.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "Hillary ma nadeji na viteztvi", takze degenerativnim onemocnenim trpi většina naroda v usa? Hmmm, to je tragicke.

   Vymazat
  2. 16.53 Ne, ale Hillary má na své straně ty, kteří budou s JAHVEHO pomocí počítat hlasy.

   Vymazat
  3. Degenerativni onemocneni zpusobene syfilisem,
   prvni syfiliticka presidentka USA. A na to vemte jed ze presidentkou bude. O to se uz Soros postara.

   Vymazat
  4. Prumerny americky obcan nevi, kde Syrie je.
   Prumerny cesky obcan take nevi,kde Syrie je.
   A proc by mel?

   Vymazat
  5. Proč by průměrný občan neměl vědět kde Sýrie leží, to myslíš že je každý takový tupan jak pindohamburger? Že to nevíš ty nikoho nezajímá a zřejmě budeš typický hamburgerový odpad, tvá blbá otázka tomu odpovídá.

   Vymazat
 8. Mimo téma, ale kam to napsat a varovat ostatní, aby nenaletěli na špek krávě?
  kráva PETRA BOSTLOVÁ píše na svém webu, že: PRAVDU NELZE UMLČET.
  Tak kdo umlčí tu prolhanou bostlici, když si vymýšlí krávoviny a nepřipouští na svém webu komentáře:
  https://petrabostlova.wordpress.com/2016/08/21/dopis-prezidenta-ruske-federace-vladimira-vladimirovice-putina-poslancum-evropskeho-parlamentu/
  Pokud tento komentář lhářko bostlice čteš, tak se styď!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 15:41-nedivím se, že dement bez jména "dementuje"(vulgárně) web Petry Bostlové. Já to četl na jiném webu a nikdy by mne nenapadlo obvinit pisatele. Buď uvěřit nebo ověřit, inu dement. PS. možná ale není dement a snaží se informaci dehonestovat.

   Vymazat
  2. Ale jděte. Ona není lhářka, ona je jenom blbá. Stačí se jen podívat na nadpisy článků,které píše a publikuje:

   VYHLAŠUJI prodlouženou MODLITEBNÍ KAMPAŇ Mariánského společenství JEŽÍŠ LIDSTVU, NA DNES, PONDĚLÍ AŽ NEDĚLI, 22.8. -28.8.2016,

   NA ÚMYSLY A OCHRANU PANNOU MARIÍ. PROSBA: ZA ZACHOVÁNÍ MÍRU MEZI RUSKEM A ZÁPADNÍM SVĚTEM. ZA ODVRÁCENÍ JADERNÉHO A JAKÉHOKOLI JINÉHO VÁLEČNÉHO ÚTOKU NA RUSKO A KTEROUKOLI JINOU ZEMI 29. ZÁŘÍ 2016 A KDYKOLI JINDY. PROSÍME BOHA OTCE, NEJSVĚTĚJŠÍ BOŽÍ

   MODLEME SE ZA ODVRÁCENÍ ZÍTŘEJŠÍHO JADERNÉHO ÚTOKU, PROSÍM!
   Posted by petrabostlova · Srpen 20, 2016
   Vážení modlitebníci, podporovatelé, čtenáři, již několik týdnů vám přináším alarmujícící informaci od Panny Marie (a také z druhé strany, od satanistů), že 21. srpna 2016 (což je už zítra!) satanisti pod velením Antikrista naplánovali jaderný útok na Rusko

   Vyhlašuji naše srpnové modlitby Novény spásy, na tento týden, 15.-21.8.2016

   Vymazat
  3. Naivní pane Povolný, dopis je opravdu uveden ještě na webu http://www.lajkit.cz/zpravy/item/625-sokujici-dopis-prezidenta-putina-poslancum-evropskeho-parlamentu-zbyvaji-4-minuty-do-katastrofy
   Jeden web ho převzal od druhého, bez ověřitelných zdrojů. Trvám na tom, že Bostlová lže do té doby, než vy, její zastánce, dodáte ověřitelné důkazy, že prezident Putin zmíněný dopis napsal. Pokud důkazy nedodáte, jste dement vy sám, protože věříte každé krávovině a Bostlová je prolhaná kráva, která na svém webu z opatrnosti nepřipouští diskusi. Chtěl jste podpis, tak tady je: Nepovolný.

   Vymazat
  4. 9:49-jak jste došel k tomu, že tomu věřím? Ověřil jsem si zprávu, vyhodnotil jako nepravděpodobnou a dost. Vy se chováte jako zhrzený milenec nebo odhozený partner webu Petry Bostlové. Vaši vulgární nenávist k dotyčné opravdu nechápu ale jste mi oba víte kde?

   Vymazat
 9. $ 30 milliony zalozene a zaplacene hnuti (Sorosem) zvane
  -black life matter- privedlo do mnoha mist v Americe chaos, kriminalitu a napeti mezi obcany.
  Hillary a Soros se maji velmi radi uz od roku 2003.
  Hillary ma take silnou podporu od Neocons, medii, patricich teto skupine a samozrejme barevnych.

  Trumpa podporuje vetsina belochu.

  Zminuji se o tom proto, ze lide v Evrope nevi, ze tato krasna zeme ma vyslapnuto na vnitrni problem.
  Tento problem je daleko zavaznejsi nez Syrie, ktera je vsem lhostejna, krome State deparmentu.

  Madia uplne ztratila objektivitu a denne utoci na
  Trumpa a demonizuji Putina a Rusko.
  Donald Trump si dokazal vypestovat psychologickou imunitu proti atrocitni propagande. Co si o tom mysli lide v Rusku nevim. Osobne bych si moc pral s Ruskem mir.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 10. 15:23 - O onemocneni, ktere patri do oblasti neurologie americti doktori pisi, ze je potencionalne smrtelne.

  Nevime vsak, je-li to vubec pravda ! Hillary je nervove vycerpana, kvuli soudnimu processu, ktery ji hrozi z prehmatu a chyb, kterych se dopustila v minulosti.

  Trump je naopak velmi zdravy ! On se nikdy nedotkne zadneho alkoholu ! Nikdy nekouril a z jeho milostnych afer vyrostl.

  Krome toho, ze hraje golf - coz je stejna hra jako kulicky ceskych deti, nema zadnou uchylku.
  Trump je take fanaticky cistotny o cemz svet nevi.

  Trump se neda zaradit do nejake socialni kliky ci skupiny kterymi je povestna Palm Beach, kde jsou hranice mezi skupinami bohacu. (Old money versus New money.)

  Je to velmi inteligentni clovek s analytickymi schopnostmi.
  Establisment poplatny specialnim zajmum ho nenavidi. Bude-li presidentem, ceka ho velky boj ve Washingtonu, ale urcite se uvolni mezinarodni napeti.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 11. Oprava 15:53 - (15:23 = preklep)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. hitlary chce valcit, chce mrtvoly, pak trpi tedy, mimo jiné, take psychickym degenerativnim onemocnenim. ze ji v tom podporuje balkanska reznice divne není. jestli vyhraje, pak je nemoc asi infekcni a trpi ji většina volicu a ty budes zrejme mezi zdravou mensinou.

   Vymazat
 12. Radil bych syrskému režimu, a Rusku, zničte ty šváby!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Radil bych syrskému režimu a Rusku uznat ten skutečný fakt,že Sýrie už neexistuje a to plně podle mezinárodního práva.

   Vymazat
  2. A copak 17:45?
   jsi další infikovany degenerativni chorobou, jako balkanska reznice a hitlary. fuj, ty prase.

   Vymazat
  3. 17:59. Ale copak, tak,poválečné hranice v Evropě už neplatí,protože platí ty staré změněné vítěznou válkou například a především Sovětským svazem? Zvláštní,že má platit jen to,co mu vyhovuje,tomu Rusku.

   Vymazat
  4. 17:45
   Jsi normální, degeneráte?

   Vymazat
  5. 18:05. IS vyválčil svou vítěznou válkou se Sýrií většinu jejího území a další většinu toho zbytku zase lid Sýrie bojující proti diktátoru Asadovi,kterému zbylo jen asi deset procent původního území Sýrie. Jaká tedy Vláda Sýrie a jaká tedy původní Sýrie.

   Vymazat
  6. Podivná svoboda, když blázni typu 18:11 můžou běhat mezi lidmi.

   Vymazat
  7. 18:11. To je prostě ta politika a ta je ,jak je vidět, i moc špinavá a prolhaná.

   Vymazat
  8. 18:32 - ano, politika je špinavá a prolhaná, degeneráti 18:11 k tomu vydatně pomáhají.

   Vymazat
  9. 17:45 jak si představujete mezinároní právo právě v tomto kontextu. prosím podrobně. To by mne opravdu zajímalo jakým bábolům jste ochoten uvěřit.

   Vymazat
  10. 22:22. Mezinárodní právo akceptuje například a zrovna především,poválečné hranice Evropských států,přičemž Bělorusko se zvětšilo více než dvojnásobně,Ukrajina získala obrovské území,mimo jiné brutálně i polovinu celku Haliče,a na Československu Podkarpatskou (Zakarpatskou) Rus,celé Polsko bylo posunuto na úkor Německa doleva na západ a Rusko získalo Kaliningradskou oblast. Změny proběhly například i ve prospěch Francie na úkor Německa. To jsou nové hranice určené vítězi války,kvalitativně stejné války,kterou získal IS území většiny Sýrie a to tak,že stejně tak trvale. Tečka. Mezinárodní právo je povinno ze své výše zmíněné podstaty stejně tak uznat ,že Sýrie už ve svých původních hranicích neexistuje a stejně tak i fakt,že jeho Vláda,rozumějte vláda diktátora Asada,není Vládou většině lidu Sýrie,který proti němu povstal a dokonce vyválčil na něm většinu zbylého mu území. Mezinárodní právo je funkční logika,protože jen tak může být logicky akceptováno. Bohužel politika je svinstvo,protože se jí někteří snaží získat prospěch zamlčováním a ignorací nesporných těchto faktů. Sýrie tedy ,logicky, podle platného mezinárodního práva neexistuje,respektive nebyl uznán mezinárodním společenstvím její nástupce nebo nástupci,respektive nějaký přímý nástupnický její stát,případně ,a proto tedy nemá ani svá bývalá mezinárodní práva z mezinárodního subjektu přirozeně i právně vyplývající. Sýrie už neexistuje a vše,co se kolem ní děje,je klam a podvod sloužící zájmům jednotlivých států ale ne pravdě a platnému mezinárodními právu,tedy.

   Vymazat
  11. Pro: Anonymní 29. srpna 2016 23:29 - nějak mi ušlo a nevšiml jsem si, že válka v Sýrii již skončila vítězstvím ISIL. Takže jako válečný vítěz má mezinárodní právo měnit hranice. Porovnávat vízězství SSSR a západních mocností nad fašistickým Německem s válkou v Sýrii, (nerad používám expresivní slova, ale v daném případě udělám výjimku) může jenom vůl.

   Vymazat
  12. Už to funguje,Nobody, takže,mé reakce na Vás máte dole.

   Vymazat
 13. USA i NATO obvinuje Rusov z pritomnosti na JV Ukrajiny že sa miešaju do Ukrajiny. USSácke vojska nikdy nedostali mandat od Sýrskej vlady aby do Syrii vstupili,su teda vojnoví agresory a mali by byt zničene. Je jasné že USSácka Army je v tomto prípade agresor v Sýrii a USSáci by tam ako agresor nikým nepozvaní mali byt zlikvidovaný. Pozor ,od USSákov tieto vyhrážky su nebezpečné a môžu viest k tragickej vojne !

  OdpovědětVymazat
 14. Honolulu !!!
  16:30
  ahoj Nicku ,doufám,že jsi zdráv a prožíváš hezky zbytek léta:-)
  Škoda,že nemůžeš přijet do Prahy ,bylo by fajn ,kdyby NR udělala zase nějakè setkání a všichni bychom se poznali ,to by bylo fajn!
  samozřejmě bez takových výlupků jako je třeba
  1409 apod.
  Dnes na komentářích mimo něj mají všichni recht!
  pa a dbej na sebe ,ať se i nadále líbíš!:-) krásnému pohlaví a také
  vždycky říkej,že jsi Čech, ať se po Floridě rozkřikne,že máme nejatraktivnější chlapce
  v Evropě.
  Zaboduj!
  zdraví Jituš

  OdpovědětVymazat
 15. Jituš,ty jseš zase nadržená,viď puso. nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jak ty ji jen na tu dálku uspokojíš?

   Vymazat
  2. Pane Honolulu, pokecali bychom o vicepresidentech (kandidátech) Clintonové. Když ji totiž nemoc odvede "na druhou stranu", stane se vicepresident presidentem...

   Vymazat
 16. Damašek varuje USA My jsme vám pozemní operaci v Sýrii nedovolili!
  http://www.novarepublika.cz/2016/01/damasek-varuje-usa-my-jsme-vam-pozemni.html
  Syrský velvyslanec v Rusku Riad Haddad zdůraznil, že vojenská intervence v Sýrii bez souhlasu Damašku by byla považována za agresi. Může tedy dojít k válečnému střetu mezi Sýrií a USA?
  „Každý zásah do záležitostí Sýrie, bez souhlasu státního vlády je považován za útok proti syrskému lidu,"

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Proti syrskému lidu,který válčí proti diktátoru Asadovi USA nebojují,naopak,myslím,že má jejich podporu. Zároveň Sýrie už neexistuje,protože většinu jejího území vyválčil IS a to trvale,přičemž další většinu,toho zbytku,drží trvale nepřítel Asada,jeho lid,totiž,takže nějaké ať už jakékoliv právo Asada na cokoliv neexistuje.

   Vymazat
  2. 19:21 - neprovokujte tady tou blbou americkou propagandou. Asad je jediný legální představitel Syrské republiky! To si laskavě zapamatujte.

   Vymazat
  3. 19:43. Bez komentáře.

   Vymazat
  4. 19:50
   Fuck off to tvoje USSA,trotle!!!!!

   Vymazat
 17. No je to na piču, čo si budeme hovoriť. Ani my stredoeurópania na tom nie sme oveľa lepšie..sústavná hrozba
  z invázie barbarov z Afriky a Blízkeho východu organizovaná "mimovládkami" vlády USA. väčšina sveta má spoločného nepriateľa USA. Je fuk čo všetko sa pod tou skratkou myslí, dôležité je, že už si to pomaly svet uvedommuje a ak aj USA ešte zvrhne Assada a Sýria prestane ako štát existovať podobne ako Líbya, ktorá je dnes už len pojmom v zmysle geografického teritória...vo vzduchu vysí Ragnarok, niečo ako Apokalypsa, či vojna modrých a zelených na jednej strane proti bielym na druhej. Proste do 5 až 7 rokov tu bude záverečný zápas medzi dobrom a zlom z proroctiev prorokov dávnych storočí...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já bych to tak neviděl. Říše už hraje v Sýrii druhé housle, ostatně ani Říše ani turek už nemluví o okamžitém odchodu prezidenta Asada, a Turecko bude těžko Říši nápomocno po tom, co Putin Erdoganovi zachránil život. To, že tam má Ŕíše vojáky je sice invaze a porušení mezinárodního práva, ale nějaký konflikt s Ruskem tam nebude. Po tom, co vyhraje Trump se situace uklidní, nastane narovnání vztahů s Ruskem, ze Sýrie vymete Rus poslední uřezávače hlav, pak nastane obnova Sýrie, které se účastní firmy jak z USA tak i Ruska a bude klid - na pár let.

   Vymazat
 18. 19:19 Doufám, že to bude stručné. Boj dobra a zla - jak řikáte. Myslím si, že moc nepřemýšlite o tom jak to na světě je. Lidé dobři a špatní budou vždy. Já to vidím tak, že lidí zlí dovedou vždy využít slabosti režimu. A. Babiš předpokládá, protože chce zavést elektronickou evidenci tržeb podnikatelu, že tito jsou všichni zločinci. On má vlastně pravdu. Myslíte si, že kapitalismus je schopný existence s čestnými lidmi. Naráží to hned u prvního z nich - malého kapitalisty - na to, že řekne, přímo řečeno - kdybych nekradl, nepřežil bych, protože všichni kolem mně kradou a můj život je zavislý na konkurenci - na tzv. svobodném trhu /pana Smithe/. Když ponecháte tento systém v chodu - opět se objeví zlí a dobří. Myslím, že si lidé neuvědomují, že výskyt špatných lidí v Rusku i v Čině je stejný jako v USA. Rusko nyní, podobně jako kdysi Sovětský svaz, napadený Německem, stojí na straně práva. Je otázka, jaké by bylo, kdyby se náhodou stalo stejným hegemonem jako USA. Viděl jsem svého času šot ze silvestra boháčů v Rusku - připadalo mně, že vidím samé hlupáky - za hlupáky považují lidi /správně/ nekultivované, sebevědomé - někoho takového jako ve filmu Země zaslíbená polského režiséra Wajdy byla postava toho boháče z Lodži, který prohlašuje větu - "Mám peníze, tak si užívám" /herec Pieczka/. Nemyslím si, že lidi budou dobři, když realita kolem nich bude svádět k tomu, žeby mohli být špatní. Nějak příliš pravdivá se mě zdá věta Karle Marxe: Bytí určuje vědomí. Takže stručný jsem nebyl - bohužel. Protože si myslím, že přičinou válek na světě jsou velkomajetníci /na Ukrajině jsou to oligarchové/, proto si myslím, že na světě dobře nebude, když tu budeme mít pana Rotschilda tahajícího nitkama různé panáky, stejně jako pana Sorose. Erich Fromm napsal řadu knih, ve kterých uvádí pojen biofilie a nekrofilie /láska k smrti/. Blíže to tu rozvádět nebudu, ale myslím si, že tito dva pánové, stejně jako třeba Adolf Hitler, patří mezi nekrofiliky. Odkazuji na knihy tohoto muže, který žil v létech 1900-1980. Mé řešení je: znárodnění velkokapitalu, ponechání v sokromých rukou pouze malokapitalu /čili něco podobného jako NEP v sovětském Rusku/, výchova ve školách ve smyslu biofilie - daleko více bylo této výchovy v tomto duchu bývalém totalitním režímu než v tomto radobysvobodném režimu, v jakém žijeme dnes - též podle toho vypadá mladá generace, kterou vesměs "nic nezajímá", kromě pitomin /všimněte si, že bohužel často krvelačných - a to je nekrofilie/ z internetu a života, který se zakládá na jeho "užití" - jak často je dneska toto slyšet - hlavně si to užij. Sleduji politické dění snad teprve dva roky - předtím jsem se o něj nezajímal. Za ty dva roky nikde jsem nenarazil na internetu, nebo v knihách půjčovaných z knihovny na někoho, kdo by dokázal něco pro budoucnost lidí smysluplného navrhnout. Jsou lidé, kteří vidí silící zlo neoliberalismu, ve kterém žijeme - jako třeba ekonomka Švihlíkova, sociolog Keller, ekonom ze Slovenska Staněk, Michael Morris, autor knihy Co nesmíte vědět, autor knížky Čím onemocněl svět /Dahlke?/, ale nikde jsem nenarazil na člověka, který by podával smysluplný návrh řešení dnešní situace, do které se dostalo lidstvo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 21:22- vidíte, kdyby jste se Vy a lidé vašeho typu zajímali o politiku permanentně, nemusela být naše situace tak tristní. Kvalita nabídky politických reprezentantů je přímo úměrná odvaze nepolitické(lidské, skutečné) elity. Pro začátek změny trendu navrhuji pro volbu senátora věk odchodu do penze a minimální ne členství v politické straně v posledních 5ti letech. Od Vás sice také nevzešel spásný nápad ale "více hlav více ví, chtějí-li.

   Vymazat
 19. Pro O:O9 Nobody. Bohužel mi nefunguje možnost odpovědět přímo ,takže tady: IS porazil Sýrii plně a to tak,že Asad stál před neodvratnou a brzkou porážkou. Rusko (plus Írán a libanonský Hizballáh) se ho pokusilo zachránit a to tak,že plně válečně a proti jeho většinovému lidu v jeho občanské válce,do které nesmí žádný stát zasahovat,protože je čistě vnitřní záležitostí každého státu,respektive každého národa-lidu. Jen hlupák jako Vy,by mohl tvrdit "že mu ušlo,že si nevšiml,že válka v Sýrii proti Asadovi již skončila vítězstvím ISIL". Skončila,vlastně a pokračuje násilně plnou válečnou podporou diktátora Asada,proti kterému se postavila většina jeho lidu a který nemá žádnou naději na demokratické znovunabytí své vlády nad ním,protože proti jeho alávitům (šíitům) už válčí jeho sunnitský většinový lid a ten boj je z hlediska islámské víry antagonistický,tedy nesmiřitelný (sunnité považují šíity za odpadlíky od víry a tedy pro ně musí požadovat smrt). Přesto vše,rozhodujícím faktorem je délka držení části Sýrie Islámským státem. Sýrie ve svých dřívějších hranicích ani morálně ani právně už trvale neexistuje. Nehrajme si,prosím,na hlupáky,protože to Putin nutně potřebuje. Mně osobně nějaký Putin naprosto nezajímá. Seru na něj a říkám to veřejně.

  OdpovědětVymazat
 20. Pro O:O9 Nobody: Zase mi nefunguje odpovědět přímo,asi to někdo zablokoval. Vím bezpečně,že jsou zde na Zemi síly a myslím tím válečné síly,proti kterým nemá Putin ani se svými jadernými zbraněmi ani tu nejmenší šanci a myslím jimi vesmírné civilizace. Radím mu tedy aby ztichl a snažil se jednat pro změnu správně. Dochází jim už trpělivost.

  OdpovědětVymazat
 21. Čeňi (Czeni) budou stát proti Rusku a to tak,že válečně. To bylo základem smlouvy O válečné podpoře z roku 1968 mezi vesmírnými civilizacemi a Československem,reprezentovaným především okupanty nedobytou vojenskou leteckou základnou Kbely u Prahy,posledním svobodným územím Československa s posledními svobodnými Čechy a Slováky. Základna nebyla nikdy dobyta a kontinuita smlouvy tedy existuje. Smlouva je plně platná. Sděluji to nyní především pro varování Putinovi,protože jak už lze pozorovat,Polsko zbrojí nejvíce ze států EU,Slovensko posiluje svou armádu živou silou,Německo vyzývá své občany k vytvoření zásob na deset dnů a už i Česko od října bude cvičit mobilizaci civilistů do své armády. Sděluji to i pro naději především Čechům. Projekt zmíněné smlouvy byl utajen před tajnými službami Československa,protože je ovládal Sovětský svaz. Existuje samozřejmě archiv z roku 1968 a let dalších,který je ukryt a je archívem zmíněné základny. V něm je zřejmě i text té smlouvy ale především veškeré informace o té době. Nelze stále ignorovat ten fakt,že vesmírné civilizace navštívily v roce 1968 fyzicky Československo a uzavřely závazek podpořit ho v jeho budoucnosti i válečně. Projekt smlouvy počítal s výcvikem "vesmírných" vojáků,především letců a to lidí Země. Jsou to piloti,kteří už i ve spánku bdí,zatímco jejich těla spí. Jsou schopni myslet plnohodnotně a i si pamatovat v tzv. spánku,což je nezbytné pro pilotáž vesmírných válečných disků ,které se zhmotňují z vyšší vibrace a zase do ní mizí-unikají. Neznáte zbraně vesmírných civilizací ani jejich sílu a možnosti. A nechcete znát,bohužel, ale tu naději vám všem tímto poskytuji.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dovolte mi ještě něco doplnit: 15.2.1991 vznikla V4 (tehdy V3,protože Polsko+ČSFR+Maďarsko). 15.2.2013 dopadl na území Ruska Čeljabinský asteroid a explodoval nad Čeljabinskem na Urale. 15.2.1918 českoslovenští legionáři začali v Rusku válčit a stali se oficiálně vládci nad 17.500.000 km2 území Ruska a tato událost je nazývána Čeljabinský incident. 15.2. a to hned třikrát. Můžete tomu třeba říkat náhoda,já osobně to za náhodu nepovažuji,vychází mi z toho potvrzení vesmírnými civilizacemi o smlouvě o válečné podpoře,přičemž je zřejmé,že samotné Česko nebo Slovensko nemají do budoucna šanci,je nezbytné je posílit a to především Polskem a to čistě v zájmu jejich podpory a "záchrany". Považuji i proto zmíněnou smlouvu O válečné podpoře za stále platnou a realizovanou.

   Vymazat
  2. Tak si říkám,když už to tedy píši tak detailně,tak proč ne ještě detailněji: Ve stejný den 15.2.2013 ,zároveň s Čeljabinským asteroidem, proletěl v rekordně blízké vzdálenosti od Země další asteroid a to 2012 DA14,proťal dráhy geostacionárních družic ve výšce 27.700 km. Dráhy obou těchto asteroidů byly navzájem naprosto odlišné. Uvažuji o možnosti prostých náhod,které ale dávají zcela evidentní smysl a význam a považuji tyto "náhody" za jako náhody nepravděpodobné a to rozumem,respektive uvažováním. Má snad někdo nějaké námitky?

   Vymazat
  3. Beru to tedy logicky tak,že tyto dva asteroidy dne 15.2.2013 potvrzují dvě události,tedy 15.1918 (Čeljabinský incident) a 15.2.1991 (vznik V4). Jako Čeň (Czeni) tedy nebudu uvažovat jinak,protože spolupracuji s vesmírnými civilizacemi a natolik si už získaly moji důvěru. "Asi" vědí,co dělají. Respektuji tedy ten fakt podpory vůči V4.

   Vymazat
  4. Takže ,tedy, logicky, mně je skutečně "jedno",jestli zrovna existuje třeba nějaký Putin.

   Vymazat
  5. 1:32
   Bože můj,co ty jsi za blba?!!!!

   Vymazat
 22. Pani Jitus ! 18:59 jsem nenapsal ja !
  Krasavec z Floridy ! To napsal UFOun, jesterka bez testicles.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Honolulu ! to jsem já Nenapsal !
   Nejsem KRYSA ! ! !
   Sirius

   Vymazat
  2. 5:29
   Nicku!
   To já vím,že jsi to nenapsal Ty...(18:59 nám chtěl pokazit naše platonické přátelství,ale byl odhalen!)
   Ty jsi gentleman a já Tvůj styl poznám !:-)
   jituš

   Vymazat
 23. K vuli zavedene cenzure na Google, Putin pride zachranit nasi konstutuci. Zase ji ukradli UFOuni z jine planety.
  Jejich velitel se jmenuje soros.

  OdpovědětVymazat
 24. POMOC ! Wileme , Nemcouri, kde jste ?
  Merkerova ukradla Nemecko a nezadoucimi hnoji Evropu.
  Jak jste mohli, tak zdegenerovat ?
  Pamatujete tu slavu - Preusens gloria ? (Na youtube.)

  OdpovědětVymazat
 25. A nyni na oslavu Merkerove navstevy v Cesku floridsky krasavec hraje - The Internationale (socialist 282) na YouTube.
  PSsst, soudruzko ja to umim i VYPRDET po fazolkach z Mexica.

  OdpovědětVymazat
 26. To zde jeste nebylo ! Google zavedl cenzuru na prikaz nasich Demokratu...

  OdpovědětVymazat
 27. Dávejte pozor ZDE, nikdo nemůže POMOCI zde, nebo dokonce naznačují, jak se můžete dostat své ex nebo lásku ZPĚT NA VŠECHNY SVĚDECTVÍ většiny Spell Caster musí být kladen IGNORED.BECAUSE většina z nich jsou podvod myslím REAL SCAM které jsem byl obětí a já GOT RIPPED tisíc dolarů, protože jsem byl tak dočkat, až moje žena KATARINA ZPĚT Když odešla ME Již více než 2 roky s mým 3YEARS starý syn Jerry, jsem požádal pro 7 různých Spell Caster ZDE jsem se setkal Na tomto blogu A ALL bezvýsledně Ti všichni ASK FOR totéž SEND Vaše jméno Váš EX JMÉNO ADRESA A OBRAZOVKY TELEFON ČÍSLO ETC což jsem udělal znova a znova A většina z nich byla z Jižní Afriky, byla jsem tak zmatená a já jsem stále nemocná Kvůli tomuto problému a byl jsem tak zoufale MÍT Katarína zpátky ke mně ji miluji tolik a mohl zemřít pro ni. Viděl jsem to Email Společnost O DR OTUTU NEJVĚTŠÍ SPELL chrámu (drotutuhealinghome@hotmail.com) Temple černých a bílých v Nigérii, a rozhodl jsem se k poštovním zásilkám HIM.HE mi řekl, že všichni mí problému jsou nevyužité prostředky, protože jsem se rozhodl KONTAKT HIM o pomoc, sdělil mi vysvětlit co se stalo mezi mnou a mým EX manželka Kateřina a udělal jsem, řekl jsem mu ALL, co se stalo od začátku. A on mi řekl: Mé dítě, co jste právě mi vysvětlil, nyní je ten malý problém zvládnout SROVNÁNÍ k vážným problémům I zvládli, byl jsem tak šokován a řekl jsem mé vlastní, jaký problém by mohla být mnohem vážnější, než toto. Řekl mi, co jsem musel udělat, jakmile to bude možné, ale co řekl podobat, co jsem slyšel v minulosti, měl jsem pochyb o tom, protože ke zkušenostem z minulosti, ale já se rozhodl zkusit protože je z Nigérie HE Mohl by to být REAL a odlišného. Tak jsem mu dal 50% mou důvěru. Toto bylo, jako bych MAGIC A sen ke mně, po dvou dnech Když kouzlo BYLA CASTEED, Katarína blýskl mě O 9.PM jsem nemohl spát tu noc, protože jsem opravdu rád Katarína a chci ji zpátky. BY 7.AM Druhý den ráno dala mi ještě nepřijatý hovor jsem rozhodla, že nebude zavolat zpět, když jsem byl ještě na šok, při teplotě asi 10.AM to ráno zavolala A jsem si vybral řekla můžeme vidět po práci dnes řekl jsem ano, tak SHE ukončen hovor IHNED Vystoupil jsem práci, kterou mi zavolal a řekl mi, bylo setkat se s ní, jsem byl ještě na SHOCK, aj když jsem se dostal tam jsem SAW KATARINA CRYING slzami celé její oči a ona mi řekl můj manžel, Je mi líto, jsem okamžitě HUGED ní a políbil ji na které jsem vynechal všem letech. ALL poděkování DR..OTUTU IF jste muž nebo žena čtení této A VY procházejí podobnými problémy jako já, nedojde k kontaktovat tohoto velkého muže DR.OTUTU PROSTŘEDNICTVÍM pošty (drotutuhealinghome@hotmail.com) Můžete TAKÉ WhatsApp ho TÉTO +2348060048250 HE je opravdu opravdu REAL SPELL CASTER

  OdpovědětVymazat