Reklama

.

.

sobota 27. srpna 2016

VIDEO: Aktivista, který pořídil fotku zakrváceného chlapce v sanitce, je ve skutečnosti napojený na skupinu teroristů, kterou financují USA! [CZ Titulky]VK
27. 8. 2016 AE News

Propaganda západních médií opět překročila další rubikon. Před zhruba týdnem přinesla světová média dojemné video malého chlapce, který byl vytažen z trosek domu v syrském Aleppu a zdravotníci ho posadili do sanitky na křeslo. Dojemné video a fotografie obletěly svět s obrovskou nenávistnou narací proti Rusku a proti vládním vojskům Bašára Asada. 
Jenže v té samé chvíli, o pár kilometrů dál v Aleppu, rebelové za pomoci amerických raket TOW srovnaly se zemí několik domů. Z jednoho z nich záchranáři vytáhli jiného chlapce, také krvácejícího, ovšem jeho fotografie se do médií na západě nedostala, protože se nehodila do západní propagandy. Druhé dítě totiž bylo obětí minometného a raketového ostřelování vládních pozic ze strany rebelů, kteří používají americké střely TOW i proti statickým cílům, jako jsou budovy.

Omran se dostal na titulní stránku amerických mainstreamových médií…

Ovšem to není to nejzajímavější. Uživatelé internetu upozornili ruskou televizi RT, že autor fotografií chlapce v sanitce je ve skutečnosti člověk, který podporuje teroristickou skupinu rebelů, která se jmenuje Al-Zenki. Tato skupina v červenci podřezala hrdlo palestinsko-syrskému dítěti. A tento fotograf a aktivista si s těmito teroristy klidně pořizoval selfíčka, kterými se chlubil na svém Facebooku. Když se dostal do hledáčku médií, fotku ze svého profilu rychle smazal. Jak je vidět, toto skandální odhalení nechává americké úřady zcela klidné, dokonce od něho dál odebírají fotografie ze Sýrie, jako byla ta s malým chlapcem v sanitce. Aby toho nebylo málo, skupina Zenki je na americkém seznamu „umírněné opozice“ v Sýrii a přijímá od USA materiální, finanční a zbrojní pomoc. Skutečnost, že USA podporují v Sýrii skupinu, která 12-letému dítěti odřeže hlavu, ukazuje na pravý charakter americké vlády.

Západní mainstreamová propaganda využívá služeb teroristických skupin v Sýrii a vůbec jim to nevadí. Konzumenti mainstreamu se to samozřejmě nesmí dozvědět, protože jinak by asi koncový gaučový uživatel televize začal pochybovat nad morálním rozměrem zpravodajství, které mu do hlavy sypou komerční a státní média. Pokaždé, když se objeví na mainstreamu dojemné foto s nějakým dítětem, je třeba se mít na pozoru. Novináři se neštítí pracovat ani s mrtvolkami dětí, jak ukázal případ z loňského roku s malým utonulým chlapcem vyplaveným na pobřeží Turecka. Informovali jsme o něm zde. Poté, co západní média zaplavila fotografií informační prostor, tak se ukázalo, že fotograf, který snímek pořídil, si nechal mrtvolku dítěte naaranžovat jedním ze záchranářů pobřežní stráže.
…ale stejně se zachovala i německá média. Náhoda?

Vloni to byl utonulý Ajlan, dnes je to zakrvácený Omran. Příště to bude zase někdo jiný. Západní média si vždy ale budou vybírat jen ty děti, které zahynou na moři z řad migrantů, ale ne ty, které zemřou pod koly náklaďáku islámského teroristy v evropské metropoli. Budou ukazovat zakrváceného chlapce po bombardování čtvrti syrskou armádou, ale neukážou celou třídu mrtvých dětí po náletu amerického dronu na školu v Afghánistánu. Mediální spin (faleš) je součástí mainstreamové propagandy, která spolupracuje na konceptech NWO v jednotlivých zemích EU spolu s elitami, neboť ty je financují. Kryjí si vzájemně záda.

Nejen o o Sýrii si budeme povídat dnes večer od 19:00 hodin na Svobodném rádiu v mém pravidelném pořadu, k jehož poslechu vás všechny srdečně zvu. Budeme mluvit o Angele Merkel v Praze, o situaci na Ukrajině a o dalších zajímavostech.

*Titulky ve videu nahoře zapnete tlačítkem „CC“ v jeho spodní liště.

Záznam pořadu


-VK-
Šéfredaktor AE News

13 komentářů :

 1. Lzid kam se podivas ,Killarie s bazedovyma ocima a smichem idiota proprcala svuj zivot vedle Prcackare Billa Vykoreneho a idioti tleskaji a rvou a tleskaji . Tolik idotu na jednom miste by se tezko hledalo jinde na zemekouli. Jak je mozne ze ne tlik inteligentni ci spise poloblbove s edostanou do vedeni statu a delaji valku a valkou . jejich diplomaticti zastupci Shapiro beha s perverty v pruvodech a o o usatci je na youtube doklad o tom ze je buzerant. Je to k bliti ta verbez nyni u moci

  OdpovědětVymazat
 2. Kdysi nejmenovaný rakouský předchůdce (ve funkci) Mme Merkelové napsal, že stane-li se ve světě kdekoliv nějaké svinstvo a člověkm zašTourá klacíkem v jeho pozadí, vypadne také alespoň jeden "(samo)vyvolený"...

  OdpovědětVymazat
 3. Nechci vás nacisté z AE deptat, ale tenhle článek je produktem zmateného idiota.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To by ho musel napsat Poserplína nebo Janda,ty mají fašistický hovnoty ussa zmáknutý!!!!

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  3. Vlastenka


   Tak si přečtěte tenhle článek a vyjádření křesťanského faráře.
   Že by ve Vatikánu byli taky samí nacisti z AE?!))))))))))


   http://pravyprostor.cz/autenticky-pohled-na-valku-v-syrii-farar-z-aleppa-vypravi-o-ciste-hruze-dezinformacich-a-dzihadistech/
   Kdo podle Vás užívá chemické zbraně?

   „Z toho, co nám bylo řečeno a vyprávěno, byly tyto zbraně použity před několika roky. Problém spočívá v ověření, kdo je použil. Záležitost je velice delikátní. Vstupujeme totiž na pole dezinformací či účelového podávání informací. Někdo stojí za touto informací či dezinformací jednak proto, aby obvinil před celým světem syrskou vládu a její instituce, a jednak proto, aby vyvolal vojenskou intervenci pod vedením OSN, tedy naprostou destabilizaci a chaos.“

   Říká syrský františkán a farář v Aleppu otec Firas Lufti.

   ZDROJ: (mig), Radio Vaticana

   Vymazat
  4. bratre jsem rad ze ses zastal nasu mensiny ,vedouci tio sily ve svete. Smrt antisemitum at zije zid zidovka a zidovske deti v kloboucich . Hlavne ten sabes drzet ,nepit krev cerstvou a hlavne nechte to vepro knedlo gojimum my papapame hybru parky z vola.

   Vymazat
 4. Vlastenka


  Ono bylo vcelku jasné, že jde zase o propagandu jako s tím klukem utopeným vlastním nezodpovědným fotrem.
  Ale že je to až takhle nechutné...

  OdpovědětVymazat
 5. „Pořád jsem marxista,“ prohlásil 74letý buddhista v New Yorku, kam přijel na jednu ze svých placených přednášek.

  „Marxismus má morální etiku, zatímco kapitalismus je pouze honba za ziskem,“


  Tato slova opakuje Dalajlama dlouhou řadu let, a o tom to je, zde se to projevuje i ve válce, i zde mají někteří morální vlastnosti a jiní udělají za Dolary cokoliv.

  OdpovědětVymazat
 6. USA je následovník fašistického Německa se vším všudy, jenom ve větším globálním rozměru. USA zabíjí lidí po celém světě, samozřejmě s humanitárních důvodů. Na Olympiádě ukázalo kam až dokáže zajít ve svinstvech a USAci to dorazili zákazem startu invalidních sportovců s Ruským pasem. Ve skutečnosti jde o zdroje na Ruském území a celosvětový obchod v dolarech z kterého každý stát na světě financuje ekonomiku USA a vyplácí takzvané výpalné z kterého pak USA financuje svojí armádu který neposlušné státy bombardováním likviduje a zabíjí stovky tisíc lidí. O zabíjení lidí Americkou vládou se hovořit nesmí, protože to je humanitární zabíjení.

  OdpovědětVymazat
 7. Přestože USA žene EU do protiruských sankcí, sám s Ruskem čile obchoduje. Podívejme se do statistik jak obchod EU-Rusko klesá a obchod USA-Rusko stoupá. To mi prostě hlava nebere. To s Rusy asi můžou obchodovat pouze vyvolení a obyčejný sedlák a podnikatel může své výpěstky a výrobky, které i díky sankcím neprodá, dávat do kafilerie či do šrotu ? A kdo mu to zaplatí? V tom lepším případě my všichni daňový poplatníci formou různých dotací.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. za to ale nemôže USA, ale naši bruselskí volení aj nevolení mocipáni. Tí za prachy odhlasujú všetko, aj smrť vlastných detí. V dnešnej EU, kde je "in" každý druh uchýlactva, pomaly sa legalizuje pedofília, klientelizmu s lobbyzmus prekvitá ako nikdy, a čím väčší hajzel, tak tým lepšia politická kariéra, tak si neviem predstaviť nič, čo mohla CIA odpočúvať a a čím vydierať politikov, aby tancovali, tak ako oni pískajú.

   Vymazat
 8. S EU na věčné časy a nikdy jinak. USA je od svého zrodu rasistický a fašistický stát, všechny fašistické režimy na světě jsou jeho dětmi. Celý tzv západní svět židokřesťaské kultury došel na konec své existence. Gorbačev by měl být souzen za vlastizradu. Mám silný pocit, že se tady už nedá v klidu nic udělat. Bohužel mé děti a vnoučata čeká hrůza. MOTROK 21 STOLETÍ.

  OdpovědětVymazat