Reklama

pondělí 1. srpna 2016

VIDEO: Syrská armáda objevila ve skladu povstalců v Aleppu české protipancéřovky RPG-75 spolu s hromadou amerických zbraní!

- VK -
1. 8. 2016  AE News

VIDEO: Syrská armáda objevila ve skladu povstalců v Aleppu české protipancéřovky RPG-75 spolu s hromadou amerických zbraní!

VIDEO ZDE

Schyluje se zřejmě k dalšímu skandálu. 

V pátek jsem shodou okolností hovořil na Svobodném rádiu o tom, nakolik je Česká republika pod kontrolou americké moci, což je viditelné především na úrovni NATO a transatlantických vazeb s USA. Potvrzení této pozice zachytila včera i syrská média, která informovala o rozsáhlé operaci syrské armády v Aleppu proti povstaleckým skupinám a objevení skladu zbraní, jejichž původ je v USA, v EU a také v České republice. 

Po skončení operace poskytla syrská armáda spolu s ruskými vojáky obrazový materiál, který dokumentuje vnitřní prostory skladiště zbraní na okraji Aleppa, které povstalci používali jako týlové skladiště pro uskladnění zásob a munice. A jeden se nestačí divit.

maxresdefault.jpg
Protitanková zbraň RPG-75 (ilustrační foto)
Na videu je vidět, že povstalcům se do ruky dostaly nejen náboje do kalašnikovů ukořistěné v bojích syrské armádě (ruská armáda dodává Asadovi zbraně a munici, na bednách netříděné munice 7.62 jsou anglické informace o cílovém určení právě pro ruskou základnu Latakíja), ale také hromada americké munice, protitankové komplexy TOW a v neposlední řadě české protipancéřové systémy RPG-75 (v čase videa 01:30). Ty pocházejí z výzbroje České armády. Na kauzu jsme byli upozorněni jedním z našich čtenářů. Děkujeme. Informaci přinesla syrská média [1]. Redakce AE News se pokusí v příštích dnech zjistit informace, kdo je za dodávky českých zbraní do Sýrie zodpovědný.

České zbraně proudí do Sýrie spolu s americkými dodávkami

Zatímco bedny s náboji do kalašnikovů ukořistěné zřejmě syrské armádě v předešlých bojích nás asi nepřekvapí ve skladu povstalců, tak americké systémy TOW a české RPG-75 určitě nebyly povstalci získány jako kořist. Nic takového syrská a ani ruská armáda v Sýrii nepoužívá. Celé je to mnohem prozaičtější. České zbraně se dostávají do Sýrie do rukou teroristů skrze americké zásobovací kanály CIA a turecké tajné služby. Spolu s americkými zbraněmi tak do Sýrie proudí i zbraně české, ale na videu je možné vidět i právě zbraně turecké. Co je zajímavé, na zbraních a především americkém komplexu TOW je možné vidět  snahu o seškrábání sériových čísel, anebo informace na štítku vůbec nejsou už přímo z výroby. Ten, kdo dodává zbraně povstalcům, chce asi zahladit stopy.
Syrian-Army-Aleppo.jpg
Syrská armáda v Aleppu
Opět se ukazuje, že česká zahraniční politika a politika obrany je z Prahy plně koordinována s Američany. Vyzbrojování povstalců v Sýrii tak plně pokračuje a tím dochází k udržování války v celém regionu. Američané nechtějí mír v Sýrii a česká loutková vláda jim v tom pravděpodobně asistuje dodávkami zbraní, co zbyly po bývalé výzbroji ČSLA. Dodávkami zbraní povstalcům v Sýrii se tak udržuje i migrační krize do Evropy, což poté Bohuslav Sobotka asi nevysvětlí občanům, že 80 uprchlíků, které ČR do konce října přijme, nepředstavuje bezpečnostní riziko pro republiku. Rozvracení Sýrie vyzbrojováním povstalců českými zbraněmi je divná metoda řešení migrační krize do Evropy.

Migrační krize se nedá zastavit dodávkami zbraní teroristům do Sýrie!

Nechci být jízlivý, ale kdyby vláda ČR na prvním místě nedodávala potají do Sýrie protitankové střely povstalcům za pomoci amerických zásobovacích kanálů, tak by ta migrační krize skončila o to dříve. Jak toto vysvětlí pan premiér Sobotka? Proč Česká republika dodává pancéřové pěsti RPG-75 povstalcům do Sýrie? Odkud na toto bere vláda mandát? Od občanů? No to asi těžko. V Evropě migranti podřezávají faráře, přejíždějí náklaďáky občany na ulici, střílí do nich v nákupních centrech, ale vláda ČR posílá do Sýrie zbraně těm samým lidem, jejichž spoluvěrci v Evropě se vyhazují do vzduchu na letištích? Není to tak dávno, co v ČR vybuchovaly muniční sklady. Jestli stejný šlendriján (anebo úmysl) funguje i v otázkách kontroly a exportů zbraní z ČR do zemí jako je Sýrie, tak to potom potěš koště.

Vláda ČR nemá od občanů mandát k tomu, aby rozvracela Sýrii dodávkami zbraní povstalcům. Tím se odsouvá mír v Sýrii k nedohlednu a tím se odsunuje k nedohlednu i konec migrační krize a návrat uprchlíků z Evropy zpátky do Sýrie. I když popravdě, ze Sýrie těch uprchlíků pochází opravdu jen sotva třetina. A ještě menší část jich opravdu prchá před válkou, protože drtivá většina migrantů jsou ekonomičtí uprchlíci. Česká zahraniční a bezpečnostní politika je plně ve vleku USA. Američané zvednou sluchátko, česká vláda vyplní rozkaz. Role generála Pavla ve vedení NATO není náhodná. Je to součást amerického konceptu a Plánu B nachystaného pro případný rozpad NATO po vystoupení Turecka z aliance. Mezi Tureckem a USA se rozpoutává válka, která z té studené do té sakra horké může přerůst každým okamžikem.

-VK-
Šéfredaktor AE News

30 komentářů :

 1. Velmi zajimave video, sdilejte, poslete dal. Kazdopadne jde o veci, ktere puvodne pry vyletely do vzduchu v municaku ve Vrbeticich. Asi to byla tak obrovska exploze, ze nektere kusy doletly az do Syrie?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vyletěly do vzduchu, jako dar US armádě, ruský Antonov to přepravoval s tanky do Afriky, pak přes Ukrajinu a nikdo nic nedohledá, a najednou to spadlo z nebe v Sýrii na protiAsadové, protiRuské straně.

   Smazat
  2. Federmane, ty se do těch svých konspiračních pičovin pěkně zamotáváš.

   Smazat
  3. http://svobodnenoviny.eu/vlada-rozhodla-ze-cr-daruje-usa-nase-zbrane/

   http://olomoucky.denik.cz/zpravy_region/tanky-ze-sternberka-presouva-do-afriky-nejvetsi-letoun-na-svete-20150131.html

   http://www.novarepublika.cz/2015/02/mame-potvrzeno-kde-skoncily-tanky-do.html

   Smazat
  4. Fedrmane, poskládat si z těch odkazů tu snůšku pičovin co jsi zplodil v 22:59 vyžaduje ukrutnou dávku fantazie.
   A to že s náskokem nejpoužívanější zbraní všech čmoudů od jižní Afriky až po střední východ je Kalašnikov ti divné nepřijde a evidentně ti to ani vůbec nevadí.

   Smazat
  5. Kalašnikov se vyrábí licenčně v mnoha státech po celém světě, dokonce i v USA.

   Smazat
  6. V přepočtu na hlavu máme největší sklady a prodeje zbraní na světě, viz Vrbětice a další, jsme slušní a do rizikových oblastí zbraně nedodáváme, raději darujeme přebytky USA, a najednou naše zbraně stojí proti Rusům a Asadovi!

   To jsou fakta, na videu jsou i výrobní čísla a další, jakou konspirační cestou se tam naše nejnovější zbraně asi dostaly?

   Je zjevné, že bojujeme s Islámským státem, jenže na jejich straně? Jak je ta čeština krásná.

   Smazat
 2. Bojujeme s Islámským státem!

  A ti Rusi to s Asadem ne a ne vzdát

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. My bojujeme s islámským státem.

   A Rusko bojuje proti islámskému státu.

   Najděte rozdíl.

   Smazat
 3. Tak dlouho se budeme srát do tý špíny, až si vysloužíme taky nějakou tu odvetu. Ty nový policejní útvary "proti terorizmu" po tom úplně prahnou - aby mohly zasahovat a vytvářet z lidí teroristy.Odvlíknou mladýho kluka z vesnice do vazby, protože chtěl jet do Syrie, - a na druhé straně spousta utečenců ze Syrie bude u nás ubytována, krmena a opečovávána. To už normální rozum nebere. Ale jak jsem slyšel, dříve byl snem každého estébáka třeba jen úplně malinkej špion a rozvraceč - dnes si budou vytvářet extrémisty a teroristy. A ta krvelačná a krvežíznivá smečka diskutujících třeba na novinkách, už by potřebovala taky vzít do vazby. Vyhrožují násilím, mučením -prostě českej hnus.Horší než islámci.

  OdpovědětSmazat
 4. Vlada ukradla ty zbrane narodu a nepochybne se jednoho dne bude tomuto narodu zodpovidat. Bylo by blahove se domnivat ze se na ni bude vztahovat imunita. Kolektivni vina-kolektivni trest. Bez vyjimky! Spolu kradnout isli-spolu o krk prisli! )))

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jste naivní. V dnešní době není pro drzou a rozmařilou vrchnost problém včas zmizet před hněvem lidí. A to si pište, že mají kam pláchnout i z čeho žít v luxusu do konce života.

   Smazat
 5. Pro 22:54 Mosad si jezdil pro zločince po celém světě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chcete tím říct co, že nám Mosad pomůže? Anebo, že naše tajné služby po vzoru Mosadu budou po světě lovit naše bývalé vládnoucí lumpy? Kdepak, Mosad se na nás vysere, protože ten jen loví darebáky, kteří ublížili židovskému lidu a naše tajné služby jsou k smíchu.

   Smazat
  2. Jo, to je fakt. Ty naše z Bisky školí kozatá z kantýny, pak je úkoluje a nakonec ji nosí ještě dárky. Památka na ODS.

   Smazat
 6. Co to je za srandovní video?

  OdpovědětSmazat
 7. Já nevím,proč se tomu někdo diví,vždyť je to součást politiky když jsme v NATO.Přece musíme i vyslat živou sílu,když si to USA přeje.Je také nutno říci,že Sobotka a Zaorálek jsou velice aktivní podporovatelé této politiky,ale ochrana naší republiky jim je u zadele.

  OdpovědětSmazat
 8. No alespoň víme, kam ty zbraně pro kurdské bojovníky Sobotka nakonec poslal. Inu kázeň je kázeň. Kam Šapiro poručil, tam došly.

  OdpovědětSmazat
 9. Spravne, soudruzi.
  A na lahvickach s mandelinkou bramborovou shazovanych v 50. letech nad CSSR byl napis "Made in USA".
  Vy komunisti se povazujete za zakerne, ale pritom jste blbi jako hovno.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dokonce na topácký a ódéesácký ČT vysílali pořad s pamětníky studené války, kde mluvil agent CIA a tvrdil, že nám sem brouka nosili.
   Takže ne lahvičky s nápisem.
   A když to dají i v ČT, tak to asi ruská propaganda nebude.

   Smazat
  2. Jenom k mandelinkám. Byl to kdysi vzácný brouček. Cizopasil pouze na rajčatech v jednom údolí v USA. Pak najednou přelezl na brambory a zjistil, že mu chutnají. A bum najednou byl v Evropě. Mohla to být náhoda, ale také nemusela.

   Smazat
  3. To, že si přivezli západní Němci mandelinku s vřelou pomocí z USA, byla asi náhoda.
   Potom, když viděli, jaké jim to dělá škody, tak uspíšili i infikaci východního bloku.
   No a potom se napakovali na prodávání postřiku.
   Čistá ekonomika a volná ruka trhu.

   Smazat
 10. Lidi, co blázníte, vždyť je to fake jako prase, copak to nevidíte?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ne, my vidíme, že jsi fík.

   Smazat
  2. V našem parlamentu už žádný komunisti nejsou !!!!! Dokonce tam nejsou ani socialisti. V našem parlamentu sedí max. straníci s tzv. komunistickou minulostí.
   Základem komunistické filosofie je společenské vlastnictví prostředků a vedoucí úloha KS. A navíc musí zde být technologicky a ekonomicky vyspělá společnost. V tom měl Marx naprostou pravdu. Ostatní následovníci jen tuto myšlenku deformovali. Lidi proboha vychladněte už, cesta zpět není , naivně jsme si zvolili cestu do pekel, historie se opakuje - přes buržoasní demokracii nastupujeme cestu k novému otrokářskému řádu.

   Smazat
 11. Je to hrůza,kam ta naše zemička až spadla.Nikdy bych si nepomyslela, že budeme jako NĚmecko za Hitlera.Nakonec díky těm zrádcům se chováme jako nacisti.Ještě štěstí,že pro každou svini se vaří v kotli voda.Dělá se mi z toho všeho špatně.--LM

  OdpovědětSmazat
 12. Jaký skandál? Vždyť vývoz zastaralých československých zbraní jde plným proudem přes třetí země do horkých oblastí již čtvrt století, jen jste si toho nevšimli. Zbrojař přece neodpovídá za to, komu se nakonec jeho zboží do rukou dostane. Vše je naprosto normální. Vítejte v euroatlantické demokracii.

  OdpovědětSmazat
 13. To budou ty zbraně,které rusáci vzali příslušníkům LM v 68 a ještě nedávno to bylo v ruské TV jako přiklad oprávěvé intervence,teda okupace ČSSR.Pořád stejná demagogie od hochů z Kremlu

  OdpovědětSmazat
 14. Jasné (každému kdo vidí, slyší a myslí) to bylo hned, když se u darů pro Kurdy nápadně uvádělo, že jim to bude dodáno prostřednictvím americké armády.

  Závěr:
  Sobotka, Zaorálek, Stropnický, a všichni ostatní jako vědomí spolupachatelé.
  A budou volby. Děda.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.