Reklama

.

.

pondělí 22. srpna 2016

Vladimir Putin: Svět stojí na pokraji války a já už nevím, jak mám s vámi jednat! Německo chystá domácnosti na vojenský konflikt. Na ruských hranicích je 40,000 vojáků a přijíždějí další! [CZ Titulky]

VK
22. 8. 2016  AE News

Vladimir Putin: Svět stojí na pokraji války a já už nevím, jak mám s vámi jednat! Německo chystá domácnosti na vojenský konflikt. Na ruských hranicích je 40,000 vojáků a přijíždějí další! [CZ Titulky]
 

Situace v Evropě eskaluje. Vladimir Putin uvedl na adresu zástupců EU a USA, že už neví, jak má s nimi jednat a nasunování zbraní NATO k ruským hranicím už doprovází i teroristické útoky vedené z Ukrajiny. Kyjev před 14 dny (video zde) vyslal skupinu operativců vojenského zpravodajství ministerstva obrany, aby na Krymu provedli sérii sabotáží, mezi kterými měly být i cíle ruské černomořské flotily v Sevastopolu. Jednalo se o pokus vyhlášení války. U zadržených diverzantů byla nalezena americká vyzbroj a výstroj, americké plastické trhaviny C4, české plastiky Semtex, americké vizory pro noční vidění, karabiny M4 a německé maskovací uniformy, ale spolu i s další výzbrojí ukrajinské a ruské provenience. Vladimir Putin naléhavě tlačil na západní politiky v posledních 2 týdnech, aby si došlápli na Kyjev, aby zanechal diverzní činnosti a vrátil se k jednacímu stolu. Západní politici ale Vladimiru Putinovi nezvedají telefony a ti, kteří se k věci vyjádří, tak se přetvařují v tom smyslu, že se nic neděje.

USA uvedly v květnu tohoto roku do provozu protiraketový systém AEGIS v Polsku a v Rumunsku, pokračuje nasunování zbrní do Pobaltí, nová ukrajinská vláda složená z velké části z občanů s americkými pasy posílá diverzanty na Krym, aby vyhodily do povětří určité cíle na Krymu a tím, aby vyprovokovali Rusko ke vtrhnutí na území Ukrajiny. Vladimir Putin nemůže na tyto útoky nereagovat věčně a neustále se držet zpátky. Když ukro-komanda upalovala lidi v domě odborů v Oděse v roce 2014, držel se Putin zpátky. Stejně tak při tažení ukrajinské armády proti civilistům ruského etnika v Doněcku. Ale toto držení se zpátky nelze uplatňovat věčně, protože útok na Krym a na flotilu bez reakce Kremlu by už mohl vyvolat v Rusku pochybnosti o schopnostech Vladimira Putina hájit ruskou bezpečnost.


Jeden ze zatčených důstojníků vojenské rozvědky ukrajinského ministerstva obrany po nezdařeném pokusu o sabotáže na Krymu. 

Na hranicích s Ukrajinou je už 40,000 ruských vojáků a další přibývají!

Ve výše uvedeném videu převzatém od Alexe Jonese z Infowars.com jsou dva projevy Vladimira Putina a oba dva ukazují, jak se situace vyostřuje a eskaluje. Americké elity získaly po pádu Jaceňukovy vlády v Kyjevě řídící procesy nad celou Ukrajinou a tyto útoky a provokace proti Rusku přestávají být jenom ukrajinským řinčením zbraní. Ruský prezident proto v posledních dnech, kvůli obavám z invaze a dalších teroristických provokací, přesunul k ukrajinským hranicím 40,000 vojáků [1], protiletadlové systémy S400, více než 200 stíhaček a každým dnem přibývá další technika a vojáci. Stejně tak Ruská federace posiluje čáru doteku na Krymu s Ukrajinou, na poloostrov proudí už od minulého týdne vojenské posily a technika. Vladimir Putin se snaží zatlačit na poslední chvíli na západní politiky a nutí je k jednání, ale naráží na hluchý odpor.


Trhaviny a nálože zajištěné u ukrajinských operativců zadržených na Krymu.
Přesun jaderných zbraní z Turecka na rumunskou základnu Deveselu, o kterém jsme informovali zde, tak dostává úplně jiný rozměr. Střely s plochou dráhou letu Tomahawk by to měly do Ruska nebo na Krym mnohem blíže, než z Turecka. Německo včera oznámilo, že doporučí německým domácnostem, aby se zásobily vodou a potravinami alespoň na 10 dnů [2]. Toto opatření vyvolalo v celém Německu doslova šok a zděšení, protože takové výzvy naposledy zaznívaly počátkem 80. let, když Sovětský svaz byl na vrcholu své jaderné moci. Něco se děje a Německo je na nohou. Americké elity se zřejmě chystají ještě před volbami prezidenta v USA rozpoutat přes Kyjev konflikt s Ruskem. 
Německo vyzve občany, aby se zásobily pro případ války!

Granáty a protipěchotní miny zajištěné u ukrajinských sabotérů.

Politici EU, kteří jsou v mohutném bezpečnostním vleku USA, nechávají procesy Ukrajiny plně pod kontrolou amerických jestřábů a zdá se, že ani nemají odvahu protestovat proti politice a krokům Kyjeva. Dokonce se zdá, že politici (minimálně tady v Německu) už nějaké náznaky a informace o válečném konfliktu mají, protože výzva vlády k pořizování zásob je jasným signálem, že něco se děje a k něčemu se schyluje. Vláda toto maskuje příběhem o možných povodních a přírodních katastrofách, ale tato historka nemusí být příčinou katastrofy, ale jen důsledkem. Po zásahu jadernou hlavicí se protrhne přehrada a opravdu dojde k zaplavení území. Pokud dojde ke zničení silnic, nebude fungovat zásobování, je potřeba mít trvanlivé potraviny. Stejně tak léky.


Zoufalá situace v Kyjevě. Důchodci prodávají své vybavení domácnosti, protože nepřišly důchody. 

Politici nikdy nedělají nic dopředu z preventivních důvodů, pokud k tomu nemají sakra dobrý důvod. V době, kdy Německo čelí migrační krizi, tak to poslední, co by vláda Merkelové teď měla udělat, tak je děsit lidi reminiscencemi z dob Studené války. Ale přesto k tomu vláda Merkelové sáhla. Není zřejmě zbytí. Situace dramaticky eskaluje a Rusko na příští provokaci z Ukrajiny již zřejmě zareaguje vojensky a vysláním vojenského kontingentu na Ukrajinu. Vladimir Putin už nemá manévrovací prostor a nemůže věčně ignorovat ukrajinské agresivní provokace. Opět je zde možné spatřovat souvislosti s událostmi v USA, s volbami do Bílého domu, k boji mezi Hillary Clinton a Donaldem Trumpem. Válka s Ruskem by postavila oba dva kandidáty před hotovou věc, nezbyl by tam žádný prostor pro diplomacii a politiku po zvolení jednoho z nich.

Emergency Survival Kit

Redakce AE News přinese v příštích dnech seznam věcí, doporučení a opatření pro případ vypuknutí války NATO s Ruskou federací. Inspirujeme se jednak německým seznamem doporučených zásob a použijeme i manuály civilní obrany FEMA v USA. Události v Turecku nebezpečně urychlily procesy na Ukrajině. Vojenský konflikt by přinesl nové rozdělení sil v Evropě a velké škrty přes dlouhodobé plány globalistů. Když vám politik říká, že bude dobře, znamená to, že dobře nebude. Když politik řekne, abyste si připravili zásoby, bude to ještě horší.

*Titulky ve videu nahoře zapnete tlačítkem „CC“ v jeho spodní liště.


-VK- 
Šéfredaktor AE News

88 komentářů :

 1. Na ruských hranicích je 40.000 vojáků a přijíždějí další.
  Ano - uvědomte si, že to jsou ruští vojáci. Takže rusové posilují svoje pozice, jakoby chtěli skutečně rozpoutat válku.
  Jsou to volové.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To nemyslíš vážně, že ne?

   Vymazat
  2. A není to snad pravda, že na ruské straně hranic stojí 40.000 vojáků a přijíždí další ?
   Na té naší - západní straně - stojí asi tak 4.000 vojáků, desetkrát méně.
   Kdo z koho tedy má mít obavy ?

   Vymazat
  3. Ty jseš ale debil....,to už se nedá jinak reagovat!!...

   Vymazat
  4. pro 2042:
   tak znovu - kromě nadávek umíš alespon trochu přemýšlet ?
   Pokud ano - tzak se pokus odpovědět, co jsem se ptal:
   A není to snad pravda, že na ruské straně hranic stojí 40.000 vojáků a přijíždí další ?
   Na té naší - západní straně - stojí asi tak 4.000 vojáků, desetkrát méně.
   Kdo z koho tedy má mít obavy ?

   Vymazat
  5. Je evidentní, že jsi absolvoval zvláštní školu dálkově. Takový dement se jen tak nevyskytne. Měl tě fotr radějí šplíchnout kozám do pití a nemusel mít takového debilního zmrda.

   Vymazat
  6. Václav Havel zvítězí pravdou a láskou, magorem z plastiků pobleje Rudé náměstí a Rus se z toho posere. Pak bude demokracie.
   Kocáb se Štětinou jim dají přednášku, jak to mají správně dělat a budovat rozvinutou duhovou společnost.
   To nevíte?!

   Vymazat
  7. 20:24
   ty jseš trouba,je to možné?
   j

   Vymazat
  8. 20:32 - co to furt cancáš za sračky!! V Iráku je 1 300 US poradců a co sviníš na slídu se rovná tvrzení, že tím pádem proti 25 tisícům bojovníků IS stojí 1 700 osob!!! A kde je irácká armáda ty tupe?!??! A kde jsou Kurdové a šíitské milice,co? Myslím debile, že jsem už jednou zde doložil, že na hranicích RF stojí čtvrtmilionová armáda nácků!!!! Proti ní stojí zhruba stejně silná vojska RF a Běloruska! Těch omílanejch tvejma pasákama lhavejma obřezanejma 30 či 40 tisíc - to jsou ti co byli pouze přisunuti blíž k čáře dotyku!! Jsi zmrd nebo "jen" debil?!? Jak by mohlo válčit 30 tisíc vojáků proti 4-5 státům!!! Ach jo, co tohle je za krypla zmatenýho?

   Vymazat
  9. oprava: 1300 osob - tedy tvrdit že tam vlastně bojují jen ti USamani jako v Pobaltí, kde tvoří jen obsluhu techniky! Gro vojsk tvoří náckové, legie neoSS! Různé ty statisícové "domobrany" a "obranné zálohy" všech těch všelijakých Litev, Lotyšsk a Estonsků!!!

   Vymazat
  10. 20:24 ni vidim ze si sa uz posral za usami.To je len dobre lebo tych 10 dni co budes zrat konzervy bude stacit akurat tak na to kym pridu Rusi k tebe domov a potom uz jest nemusis ty proAmericky Kokot.

   Vymazat
  11. Jednoduše, Když západ chce válku, tak začít jednat jako Chruščov. Kolik má USA základen poblíž ruskejch hranic, tolik zřídit u těch jejich. A třeba i s Čínou. Buďto se svět probere a začne objektivně a s rozumem jednat, anebo skončí v Apokalypse.

   Vymazat
  12. Pravý sektor nabídl Porošenkovi za materiální podporu, výzbroj a krytí; za amnestii (válečných zločinů) a genocidy, do dvou dnů vyvraždit lidi a dobít Doněcké a Luganské území. Holt asi Wolfsangel hoch, pohrobci pomocných neněmeckých Waffen SS z Ukrajiny a z Pobaltí...

   Vymazat
  13. 1102
   Kdyby Rusko na to mělo mořžnosti, tak už dávno má vojenské základny všude možně. Ale nemá na to.
   Ani materiálně a ani duševně. Rusko je nezajímavý partner - nemá prakticky žádného přirozeného spojence a určitě s tím má i problémy.
   Nikdo na světě mu neuznal anexi Krymu, dokonce přes 100 zemí v OSN odsoudilo anexi jako protiprývný akt a dokonce ani Bělorusko s ním nechce souhlasit s intervencemi ruských vojáků na východě Ukrajiny.
   Tak co potom s takovou podivnou zemí ?

   Vymazat
  14. 15:51 - co je židohnuse "přirozený spojenec"? USA nemá žádný spojence, jen zájmy! Tos musela jakžto škaredá jarmulatá filcka, odpadlá od lejnolíhně wallstreetských kaganů - majitelů to JůeSeJ, vědět ze všech tu přeci nejlíp! Rusko má právě jen ty "přirozené" spojence, tedy spojence nikoliv peněz a ekonommicých zájmů, ani krve, jak se dovolávají někteří slavjanofilci, ale půdy a hodnot Eurazie! - https://www.google.cz/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=3&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwir4cH54tfOAhXLORoKHR6CC7kQFggmMAI&url=http%3A%2F%2Firucz.ru%2Fprilohy%2FDugin-Velka-valka-kontinentu.pdf&usg=AFQjCNG1unCeiASGn2xNyHJRlmfIZG5MDQ&bvm=bv.129759880,d.bGs

   Vymazat
  15. Ty kreténe copak jseš slepej nebo blbej

   Vymazat
 2. No, nevypadá to dobře. Navíc ještě, Rusáci se dnes stáhli s íránské letecké základny a jsou doma. Něco se fakt děje.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No možná se děje něco v Tvé hlavě. Raději zalez pod postel a nevystrkuj ani uši. Marťani se blíží.

   Vymazat
  2. Tu základnu nemaj pronajatou! Budou ji používat jen na zvláštní vyžádání, protože iránská ústava jinak nedovoluje pronajímat cizím státům své území! - https://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/412506-iran-se-zlobi-na-rusko-nemeli-jste-vytrubovat-ze-vam-poskytujeme-zakladnu.html

   Vymazat
 3. nezbývá než přát Kalibrům a Iskanderům dobrou trefu na hnízda škůdců


  OdpovědětVymazat
 4. 20:32
  To snad není pravda, něco tak vygumovaného.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 2038 - ale ptá se docela logicky, ne ? Jak to tedy je ? desetkrát větší armáda ve stejné oblasti a potom tedy kdo z koho má mít obavy ?

   Vymazat
  2. Armády NATO jsou 10 krát větší. Tak v čem je problém. Když navíc provokují přímo na hranicích v zastoupení.

   Vymazat
  3. 21:02 - v jaký furt "oblasti" ty hovado?!? Baltský státy asi bez těch 4 tisíc poradenských pičičundů bránila tvoje babička, ne? Debile! Jen Litva má 100 tisíc branný záloh!! A stálého vojska 15 tisíc! Estonsko s Lotyšskem dalších 30 tisíc! Tak furt nežvaň tuhle sračku lživou dokola! Co ti to do toho slizkýho vředu mezi ramínkama nalili as ti kryplikové mamrdí co tě pasou?!??

   Vymazat
  4. pro 2155: neumíš matematiku - v Pobaltí, o které jde , je pouze 4000 vojáků pod vlajkou NATO ve společné mezinárodní posádce. Proti nim v téže oblasti Pobaltí - ale na drhé straně hranic v Rusku stojí 40.000 vojáků. A Putin podle tohoto článku se skoro rozplakal a tvrdí, že ho asi NATO obkličuje a že neví co dělat. Tak tomu jsem se smál.
   pro 713: zjisti si nejprve, koolki mají vojáků ty pobaltské státy a potom se tady nebudeš ztrapňovat. Estonsko má 4000 Litva asi 4000 a Lotyšsko nevím, ale víc moc to nebude. Ti vojáci jsou v kasárnách a nebo v misích NATO po celém, světě.
   Pobaltí brání momentálně 4000 vojáků NATO v malé mezinárodní posádce a Putin je z nich nervní.

   Vymazat
  5. Hňupe z 10:51-jedinej,kdo je nervní,jsi ty a ti tví mentoři,protože Puťka s vámi,nenažranými obřezanými primitivy zase vymrdal jak na Ukrajině tak v návaznosti na to i rozkopal ty vaše prašivky,vypěstovaný proti Rusku na Středním Východě a hlavně v Turecku a to i obrátil proti vašim sionistickým tužbám,jste holt v prdeli,jste zbabělí válčit se vám nechce,jen žvaníte,podjebávate a kradete a hlupáků,kteří by to udělali je málo a ti jsou navíc dementní a tak vám bude hovno platný i to rozdrbání Evropy imigrací a uberte na tempu,jinak vás ten vámi roztáčený mlejnek na maso semele jako první...už vás začínají mít všichni tak akorát dost....

   Vymazat
  6. Jsi opravdu 10:51 taková pit.cha nebo jsi blbý mongol? Co tu pořád meleš dokola ten propagandistický nesmysl o 4000 NACO vojáčků? Jediný, kdo tu napláká, jsi především ty. Klidně se můžeš naverbovat jako kanonfuter a jít podpořit buzny z NACO, takové blbce oni verbují a takoví tupci i pak za sereše bojují v jejich terorist válkách.

   Vymazat
  7. 10:51 - Litva ty hovado má 12.400 vojáků! - https://cs.wikipedia.org/wiki/Litevsk%C3%A1_arm%C3%A1da

   Lotyšsko má 6 tisíc vojáků! - https://cs.wikipedia.org/wiki/Loty%C5%A1sk%C3%A9_n%C3%A1rodn%C3%AD_ozbrojen%C3%A9_s%C3%ADly

   A Estonsko má 6 600 vojáků! - https://cs.wikipedia.org/wiki/Estonsk%C3%A9_obrann%C3%A9_s%C3%ADly

   + 12 tisíc národních gardistů (Lotyšských neoSS) + 4000 těch US poradců či co tam poslali za xindl agresorskej. Takže ty deile trapnej to máme kolik suma sumárum?

   41 000! Nauč se hovado počítat! Proto tam Rusové poslali paritu, debile!   Vymazat
  8. 10:51 - jo a příště ty vymozkovaný hovado odpověď pro mě k ničemu nepřifařuj, pak si jeden nevšimne žes už odpovědělo!! Buď tak laskavé, jo? Děkuju ...

   Vymazat
  9. 10:51 - co takhle hovado zkurvený, omluvu! Ty zkurvenej kryple sis fakt myslel, že jsem si nezjistil přesný data o počtu vojsk pobaltských států!! A ty si svině mizerná tu dovolíš mi psát takovýho sračky typu cituju: "Estonsko má 4000 Litva asi 4000 a Lotyšsko nevím, ale víc moc to nebude." - ty zkurvysyne tak ty ani nevíš!! Jaký "asi" ty hovne zkurvenej!!! Já to nepsal od pasu, hajzle zajebanej, ale já to vím přesně z oficiálních zdrojů! A ted mi ty podsvinče zasraný koukej dát link o těch tvejch "misích"! Kolik že tam má bejt těch baltskejch vojáků!! Na nějaký "myslím" a "asi" ti sere chazarskej pes ty xindle zkurvenej ...

   Vymazat
 5. ...a taky doufejme,že na Kubě už mají doplňěnou munici,aby to těm sviním natřeli přímo do srdce

  OdpovědětVymazat
 6. 20:49
  Dutá hlavo, očividně nerozumíš psanému textu, nehledě k tomu, že jsi určitě neslyšel či nerozumíš pojmu proxy (zástupná) armáda, která obvykle konflikt vyprovokuje. 69000 ukrajinských vojáků se v současnosti účastní tvz antiteroristické operace na východní Ukrajině, nemluvě o spoustě bratrských poradců, že ano.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. všechny tyto informace trochu ztrácejí na lesku, když si uvědomíme, že ruská armáda a ruští vojáci bez souhlasu Ukrajiny intervenují na východě této země.
   Není to snad pravda ? I sám Putin nakonec musel přiznat své vojáky na východě Ukrajiny, je zajímavé - že nevysvětlil, proč a za jakým účelem se tam dostali. Berz vědomí Ukrajiny a dokonce i za jejího protestu.

   Vymazat
  2. Je z tebe cítit americká stolice. A to neumyješ ! Raději si to hoď někde na stromě. Žiješ zcela zbytečný život a nikomu scházet nebudeš !

   Vymazat
  3. Byla to jedna země.
   Je to jakoby se Severní Morava trhla od jižní. A teď rozděl lidi tak, aby spolu přestali mluvit. Nejlépe by bylo vytvořit u nich nenávist a poštvat proti sobě. Potom se jen smát a vydělávat prachy na blbosti druhých.
   Přičemž, kdyby jedni pomáhali druhým, mohl by jsi to označit za agresi.

   Vymazat
  4. 21:14 - naši vojáci taky intervenovali ve Španělsku!! A francouzští jakbysmet! A vinil někdo Beneše nebo Bluma že jejich vojáci "intervenují" v této zemi?!? To je povinnost ty hovado každýho antifašisty jít bránit lidové republiky v Novorusku proti ukronacismu!

   Vymazat
  5. Pro 21:14 - použil jste klasickou figuru demagogie. Putin nikdy neřekl, že Rusko poslalo na východ Ukrajiny vojáky. Jsou-li v domobraně (opolčení) bývalý vojáci Ruské federace, je to jejich osobní rozhodnutí a ne rozhodnutí státu. Mimochodem, našich bývalých profesionálních vojáků je tam také pár. Slouží správně věci stejně jako naši interbrigadisté před lety ve Španělsku. Bylo by dobré, kdybyste si příště, než vstoupíte do diskuse, srovnal fakta a nebyl závislý na lhářích z ČT. Ostatním diskutérům bych radil více slušnosti. Sprosťárnami degradujete svá sdělení.

   Vymazat
  6. pro 731: takže ruský voják není ruský voják ? Ale jděte .. je to směšná výmluva, resp. propagandistická myšlenka, na které postavili omluvu za intervence.
   Celému světu je to k smíchu - ale věřte si čemu chcete.
   Srovnání z minulým stoletím je docela příhodné - ano, Rusko se chová jakoby v minulém století. To jste tedy skutečně trefil.

   Vymazat
  7. Ty jeden Čuráku sedmitečnej pokryteckej z 10:55-měl by sis víc všímat toho co celé století dělají USA ať už pod tou jejich posranou fanglí,nebo převlečený za někoho jinýho a to po celém světě a nežvanit píčoviny....

   Vymazat
  8. Raději běž na vzduch imbecile 10:55, tvé evropské hovnoty s tebe přímo stříkají. Jediný, kdo je tu k smíchu a zároveň k pláči jsi ty ubohá havloidní nulo.

   Vymazat
  9. To 10:55 - sprostou kritiku si nezasluhujete, ale poukázat na vaši hloupost určitě ano. Jednou voják, vždycky voják - to je asi vaše heslo. Jinak se tomu vašemu textu nedá rozumět. Voják, který vystoupí ze svazku "své" armády, už není její voják. Každý právník vám to potvrdí. Takže ruský vojenský specialista, který řádně opustí armádu Ruské federace a podepíše kontrakt s Doněckou nebo Luhanskou republikou je voják opolčení a ne Ruska. Tohle si vymysleli Američané a Rusové jim to jen vrací. Připomínám: Protisrbskou ofenzívu v Chorvatsku (Oluja -konec léta 1995) naplánovali a veleli "panzionovaní" američtí oficíři v hodnostech plukovníků a generálů. Bylo jich téměř 80. Podepsali se tím pod největší etnickou čistku po 2. svět. válce a postavili se na stranu chorvatských fašistů. Nikdo je doma netrestal, nikdo z vás, kritiků Ruska, je tehdy nekritizoval. Po skončení své "práce" se vrátili na posty v US Army, které jim celou dobu doma drželi. Co může jeden, nemůže druhý? Podporovat fašisty v Chorvatsku a na Ukrajině se může, to schvalujete, ale když se proti náckům lidi a státy postaví, tak to se vám zajídá? Je to tak?!

   Vymazat
  10. pro1258
   ani to nemusím číst, stačí když si stejné a naprosto identické vysvětlení poslechnu v jakékoli ruské propagandě.
   Běžte už někam s těmi vojáky/nevojáky. Sami tomu nevěříte, ale melete stále dokola 1:1 ruskou propagandu, která je navíc určená hlavně jejich místním obyvatelů. proč na to skočíte i tady v ČR i s navijákem je mi záhadou.

   Vymazat
  11. 10:55 - tak je taky v Rusku, ne, ty pračuráku jeden! Novorusko i Malorusko jsou ruské území! V Haliči není ani jeden, i když by na to měli plný právo na tom co tam s nima dělali! Mrkni ty hovado na mapu Ruska - https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/c/cb/Evropayskye_gubernii_Rossii_1910.png

   Vymazat
  12. Tady se vyrábělo z Rusínů tzv. Ukrajinci, aby takový ilegální patvar, který tak či onak bude jednou zrušen, moh na území Rusi vůbec vzniknout, ty hovado! - http://leva-net.webnode.cz/products/tabor-smrti-talerhof-aneb-utrpeni-halice/

   Vymazat
  13. 15:55 - proč se ty hovado uslintaný nezeptáš přímo kozáka Babaje? Alias Možajeva! To je taky bývalý ruský voják! Ten by ti takovou utřel po tý tvý tlamě fašounský že bys ji pozbytek svý existence hledal!:))) Se mu hovado zkus mrknout do vočí! - https://www.youtube.com/watch?v=o2YU-EGzYgM

   Vymazat
  14. To co tam vzkazuje pravosekům se týká i tebe pankharte uslintanej! "Nam nůžna Kyjevskaja Rus! A vam - děěěěngi! ... no chadíte sčitát eti děěěngi na kakom drugom méstě!". Kdybys hovado nerozumělo: "My potřebujem Kyjevskou Rus a vy - peníííze! ... ale bežte si ty peníze počítat někam jinam!".

   Vymazat
  15. 1605+1607+1617+1623 = jeden stejný pisatel. až se naučíš mluvit trochu slušněji a najdeš nějaké argumenty, tak se ozvi.
   Měj se.

   Vymazat
  16. Páč když e ty pračuráku z 16:26 zadíváš na tu mapu, tak zjistíš že to modrý území, kde ležíKramatorsk (tam hovoří babja na tom videu) je Oblast vojska donského! A Možajev je donskej kozák z Rostova! Jeho prapradědeček tam sloužil jako carův kozák a on brání území zděděné po předcích! Nemoh ovlivnit zradu, kterou nějaký bolševik zasranej (asi tvůj předek dobytku vobřezanej) dal tu zem po zednářským puči v 17. roce jakýmsi "Ukrajincům", který tam nikdo nechce!!!

   Vymazat
  17. oprava: když se ... hovoří Babaj ..

   Vymazat
  18. 16:26 - jakým právem ty zmrde zasranej si do svý lhavý vopejzelý tlamajzny a svých zlodějských čpár bereš slovo "argument" dobytku!! Co je ty kurvo všivá dole i nahoře vobřezaná za "argument" toto - cituju:
   " ... ani to nemusím číst, stačí když si stejné a naprosto identické vysvětlení poslechnu v jakékoli ruské propagandě." To má bejt argment zkurvenče nedobře najebanej z chazarskýho hnoje vzlínající? Co?

   Na vás vy všivý mrzáci platí jedinej argument! ten co Babaj drží v ruce!

   Vymazat
  19. Pro ostatní - tu je mapa republiky kozáků v Novorusku po převratu! K tzv. Ukrajině byli připojeni rozhodnutím jakéhosi 2. sjezdu všeukraji ských sovětů!! To aby tu ten zmrd zkurvenej necancal cosi o "argumentech", když sám nemá krom obecných odsudků a židopindů NIC! - https://cs.wikipedia.org/wiki/Don%C4%9Bcko-krivoro%C5%BEsk%C3%A1_sov%C4%9Btsk%C3%A1_republika

   Vymazat
  20. Mám taky podezření že ten zkurvenej sajrajt z 16:26 je ten samej co se neomluvil za lhavý sračky co ten jeho hnusnej vřed kterej mu místo hlavy mokvá mezi ramínkama nasvinil na slídu v 10:51! Tam si mi tohle chazarský hovno u cesty dokonce dovolilo dávat lekce z počtů!! Já tě jednou stejně xindle dostanu ...

   Vymazat
  21. pro 16:50
   nemluv sprostě.
   a jinak ještě Ti poradím - podle IP se dá zjisti, odkud píšeš příspěvky. Takže si dej trochu pozor.

   Vymazat
  22. 16:54 - a tys kdo pojebane zasranej! Ten zkurvysyn špatně namrdanej mi dluží plno odpovědí! A esi si zjistím já jeho tak předtím než to chcípne mou kulkou (jednu na to obětuju), tak mi vše vysvětlí! dodá zdroje, linky, všecko! A pak se to omluví a poprosí o milosrdnou smrt!

   Vymazat
  23. 16:54 - a esi to seš ty zkurvenej buzerante, tak mazej nahoru a koukej dát hned odpověď! Já ti ty kurvo zasraná dám nějaký "asi", "možná", "víc to nebude" a pod. cancy dobytku!! Co sis to vůbec dovolil! Počkej ty svině, esi neseženeš pro ty údajný "zahraniční mise" Estonců a jiný pakáže jasný důkazy, tak budeš chcípat zaslouženě nesnadnou smrtí!

   Vymazat
  24. 1702+1705
   nestojíš mi ani za odpověd sprostáku.
   až se naučíš slušně mluvit, tak se ohlas.

   Vymazat
  25. 17:19 - esi ty zkurvenej hajzel nedoložíš přesněj počet pobaltskejch vojáků v těch "misích", tak budeš před smrtí rypákem rejt fakirskej koberec co mám ve sklepě! A vydloubnu ti voko a nakrmím s ním rybičky v akváriu! tak se snaž zmrde ... čekám!

   Vymazat
  26. To víš zmrdáčku ze 17:19, tady nejsi u vás v rabinským semináři! Jestli ti tam rábi trpěl tvý cancání nedoložený žádnými důkazy, a stačilo že něco je "asi" či "nějak podobně", tak u mě ti to trpěno halt nebude! Osudná smůla ... lhát mě je jako lhát Pánu Bohu! Proto se radši zab včas a sám, jestli sis ty čísla vycucal z prstu! Ušetříš si zbytečný utrpení.

   Vymazat
 7. To je holt výsledek neustávajících stupňovaných provokací od zločinného spolku NATO, pod velením z USA. To si ty vypatlanci v USA myslí asi co? To, že touží po válce z nich smrdí na sto honů. A náš stát stojí na straně agresivních zločinců, včetně ukrajinských fašistů.

  OdpovědětVymazat
 8. S politikama u nás se nic dělat nedá. Jen vydržet a oni se umlátí mezi sebou sami.

  OdpovědětVymazat
 9. Kdo to tušil, když se zpívalo Havlíčku Havle.
  Zase je to o lidech, kteří nemají nic jiného, než zištné cíle.

  OdpovědětVymazat
 10. konečně!!!

  Litva se rozhoupala! Koupí či již koupila obrněné transportéty od Bundesweru na obranu proti Rusku!

  "Blahopřeji" Litevcům. Konečně podlehli a vydali se Řeckou cestou a budou zbrojit a zbrojit......., až nasekají nesplatitelné dluhy...a až přijde k jejich placení, tak ze západu u nich za babku koupí jejich rodinné stříbro..., jako udělali a dělají v Řecku!

  Vydá se Česká republika stejným směrem?
  Doufám, že ano pane Sobotko!
  Už se připravuje nákup německých tanků pro českou armádu, radarů z Francie či Israele. Je potřeba, doufám, nahradit české vojenské Tatry nahradit náklaďáky od Mercedesu!

  Jinak se na cestu řeckou nedostaneme. Jde potřeba více strašit občany ČR Putinem a Ruskem vůbec, abychom byli povolnější. I proto přijíždí v srpnu do ČR Angela Merkel.

  Vojenskou zahraniční politiku dělají v zemích NATO vojáci!
  To je paradox, dělají ji nevolení lidé, kteř naznačují, určují, za ČR gen. Šedivý v NATO kde je hrozba a ve svém zájmu na zvýšení svého významu tlačí na politiky. - Viz Irák, Libyi, nyní Rusko, ač realita je jiná!
  Debilové, ala mají navrch.

  To i proto, že žádný evropský politik jasně k vojákům se nevyslovil a neukáznil je prostými slovy:

  Zahraniční politiku určujeme výlučně my, my lidem volení zástupci, nikdo jiný! A naši voliči a třeba i nevoliči, které stejně zastupujeme si žádný konflikt s Ruskem nepřejeme!!!

  Nedejme se zatáhnout do řecké cesty!

  OdpovědětVymazat
 11. Vlastenec :

  Končí legrace !

  Ty debilní vlastizrádní ussa trolové si nedají pokoj a budou tady do nás rejpat furt a žvanit ty naučené LŽI , ikdyž jim budou lítat "jaderné" rakety nad hlavama !

  Zřejmě nepochopili, že jako první budou obětováni přisluhovači, a ussa bunkry budou jen pro vyvolené válečné zločince z ussa !

  Je zbytečné se tu dohadovat jestli 40000 je moc nebo málo.
  Důležitá je "větička", že Putin už tolikrát ustoupil, že už by jej Rusi považovali za nesvéprávného,
  kdyby ustupoval i v případě NAPADÁNÍ KRYMU !!!

  = ti agresivní ussa dementi nakonec tu WW3 vyprovokují !!!!!
  .. a to BOHUŽEL jen díky podpoře vlastizrádců z vlád zemí EU - včetně "novinářů" a trolů !

  V této době by Česi měli držet při sobě a vyhnat tyto ussa zaprodance !!!
  ..a ne dělat živou barikádu v první linii útoků!

  Mimochodem ten semtex co na Urajinu poslal ten blb sobotka
  a použili jej diverzanti na Krymu, se nám určitě vymstí v podobě pár raket navíc na ČR!!!

  ..ale ať tak či tak ..konec ussa hajzlů i nás i ve světě se blíží !

  OdpovědětVymazat
 12. Arm. gen. Ing. Petr Pavel, M.A. nás spasí,
  tím že kolem sebe všechno zprasí.
  U gumové velí bandy.
  Zažijem si s nimi srandy!

  OdpovědětVymazat
 13. President Putin je génius,kterého
  obdivují ho i jeho nepřátelé,pokud vůbec dokáží být sami k sobě upřímní!
  Ruskému národu všechna čest a úcta!
  j.

  OdpovědětVymazat
 14. Jojo taky "provokovali" Hitlera u Gliwice a Danziku až tak že prostě "musel reagovat". Ohraná písníčka. Naštěstí platí, že ten kdo začne tak prohraje. To nechť si Putlerovčíci zapamatují.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Začali si snad Amíci podporou banderovců a rozdmýcháním občanské války na Ukrajině. Nebo pane 2:29 máte jiné informace? Sem s nimi. Jinak jste jen k smíchu pro totální duševní zaostalost a neschopnost logického myšlení.

   Vymazat
 15. na místě je dodat že rus ještě nikdy žádnou válku nazačal ale zároveň všechny, do kterých byl vtažen, vyhrál

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Není to bohužel pravda! Sionisté od okamžiku kdy se zmocnili vlád v Londýně a Paříži štvali Rusko do války! Věděli jak na to, aby ho rozvrátili a mezinárodně izolovali! Při inspekci na Krymu koncem 30. let 19. století Mikuláš I. zjistil, že až 1/3 velitelského sboru Černomořské flotily je tvořena alkoholiky kteří navíc navštěvují doupata hazardu a mají velké dluhy u místních Židů! Okamžitě všechny zneplatnil a dal spálit, Židé byli vykázáni ze Sevastopolu, ale obnovit morálku u vojska se již ne zcela podařilo. Britové mezitím podporovali zbraněmi kavkazské teroristy vedené imámem Šámilem! Pak došlo k provokaci v Jeruzalémě, kdy osmanská vláda pod tlakem Západu nahradila pravoslavného správce Božího hrobu knězem z jiné církve, což byla záminka k válce zvané Krymská! V ní cara nakonec zradil jak rakouský císař, tak pruský král, kteří mu oba za mnohé dlužili a přes dlouhý a statečný odpor Rusko válku nakonec prohrálo! Nicméně ztráty koalice při obléhání Sevastopolu a Petropavlovska-Kamčatského byly takového rozsahu, že vítězství bylo možné považovat za Pyrrhovo. Rovněž následný mír nepřinesl Západu takové výsledky jaké nosatí z Londýna a Paříže očekávali, pouze Američané z ní měli skutečný profit. Poté co si nový car Alexandr II. spočítal jaké perspektivy obrany Aljašky se nabízí proti britským silám v Kanadě kdyby opět propukla válka, rozhodl se tuto raději za pakatel odprodat právě USA ... a válka s Brity na sebe nedala tak dlouho čekat! Tentokrát v zastoupení japonskými skrčenci! V roce 1902 podpořili smlouvou o přátelství a spojenectví vládci z Londýna japonské nároky v Mandžusku a Koreji! Ty se staly příčinou další války - tentokrát rusko-japonské. Nosatcům z Wallstreetu se podařilo zablokovat Rusku válečné úvěry a vyvolat v této zem nepokoje, což nakonec vedlo k porážce! Ovšem Mikuláš II. nakonec díky schopným politikům kterými se obklopil dokázal porazit vnitřního nepřítele a dosáhnout přijatelného kompromisu v Porthsmouthu (tam se jednalo o míru).
   Bohužel třetí pokus židozendářů o jeho likvidaci v roce 1917 Rusko neutálo ...

   Vymazat
  2. 7:42
   ...informace je bezchybná!!!!!
   zdraví
   jituš

   Vymazat
 16. Když se podívám na útok na Krymu, pak by bylo v mezinárodním měřítku přiměřenou reakcí Moskvy, stejně jak Izraele proti Hamasu, snad bombardování Kyjeva?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Proč by se mělo hned jít do války? Ruskové nechají ukrajinský fašistický režim vyhnít zevnitř. Lidi se naserou a svrhnou ho sami. A pak tam bude úplně jiná atmosféra než ta nenávistná dnes. Amíci takhle uvažovat nedovedou. Jsou to spěchálci, co si myslí, že prachama zlomí všechno. Inu, jsou to jen kovbojové z laciných rodokapsů a není jim pomoci.

   Vymazat
  2. Přesně jte je vystihl.

   Vymazat
 17. "Když vám politik říká, že bude dobře, znamená to, že dobře nebude."

  Je to napsáno špatně, když to politik říká tak má pravdu, "bude dobře", ale nemluví o Vás, mluví o sobě, kdyby říkal, že bude špatně, taky je to pravda, jenom v tomto případě mluví zase o Vás (nás).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 7:00 O nejednoznačnosti vyjádření politiků vypovídá také tento příběh:

   Pan Novák se vrátil z Prahy, kde navštívil kongres jedné nejmenované strany. Večer v hospodě povídá: "Politici nám pořád říkají, že lidi se mají tak dobře, jak se nikdy neměli. A že oni dřou jako koně, aby lidé žili ve stále větším blahobytu. Vy o tom pochybujete. Ale já vám říkám, je to pravda. Na vlastní oči jsem viděl ty lidi, o kterých mluví."

   Vymazat
 18. 2:29 - a nemusel snad, ty kreténe v žoldu nosatejch kaganů z London City - skutečných původců obou světových válek? - http://nassmer.blogspot.cz/2013/07/jedinecne-autenticke-dokumenty-o-vine_2199.html

  OdpovědětVymazat
 19. 2:29 - kdo jinej ty smradlavá vopejzelá filcko tu válku rozpoutal, než tvý nosatý ohavný filckonoši, od jejichž lejnolíhně jsi odpadla, abys tu svinila slídu siosajrajtem! -http://nassmer.blogspot.cz/2015/05/zacatek-2-svetove-valky.html

  OdpovědětVymazat
 20. „Věřím, že všichni ti, kteří těží z války a přispívají k jejímu vzniku, by měli být zastřeleni hned první den občany své země“ – Ernest Hemingway…
  Snad bych poopravil jenom"by meli" za "budou!

  OdpovědětVymazat
 21. Nikdy jsem nerozuměl spisům Marxe a Lenina a taky to bylo dost nezáživné čtení. Ve světle těchto událostí bych je asi četl pozorněji.
  Teze, že válka je pokračování ekonomiky, ale jinými prostředky ( rozuměj vojenskými), jasně ukazuje , že válka s Rusem bude, protože ta buržoasní demokracie dovedla svoje hospodářství na samé dno. Pokud nenastoupí diplomatie je hotovo. Jaderná válka je na spadnutí a jestli si někdo myslí, že ho zachrání nějaké trvanlivé potraviny, pak je to pouze a jen černý humor. Jak to tu bude vypadat za tisíc let po válce - podívejte se na film Planeta opic, ten první, pokud chcete vidět jak to tu bude vypadat za 3 dny prohlídněte si pozorně dokumentární snímky z Hirošimy a Nagasaki po schození Litle Boye. A kdo chce válku? Ten, který kolem státu vytváří prstenec vojenských základem mimo své území, svrhává jemu nepohodlné režimy , nebo ten, který proti tomu na svém území posiluje vojska především obranného charakteru? Odpovězte si v klidu, bez ideologických frází sami.

  OdpovědětVymazat
 22. Ve čtvrtek přiletí Frau Merkel nařídit Sobotkovi, jak má českou německou spolkovou zemi připravit na konflikt západu s Ruskem. Osobně mu asi nadiktuje nejenom provolání "Mým národům", ale i doporučení, jak se mají čeští ovčané připravit podle německého vzoru (potraviny na 10 dnů a pitnou vodu na 5 dnů, přesněji 2 l vody na osobu a na den). Ještě, že ji máme, tu naši milou Mutter.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Performer Konvička frau Makrelu přivítá jak se sluší a patří!

   Vymazat
  2. Frau Makrela pronese provolání "Mým národům" a poté rozdá povolávací rozkazy ve stylu TTIP, islamizace Bohmen und Mahren 2, Drang nach Osten s tiskopisy a instrukce, které byly již předem natištěny v USA.

   Vymazat
 23. Ussácká bestie chce ochutnat plody ruského nerostného bohatství, k to mu jim dopomáhej jenerál Pavel.Němci již dostali od frau Makrellen, mutter všech migrantů a poflakujících se hostů, inštrukce na vytvoření špajzzásob a znovuzavedení branné povinnosti.Něco se chystá, přesné informace podá mluvčí CIA-Pentagon a White House of USSA!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak,nic není náhoda a jen tak,samo sebou....
   Jinak pres.Zeman alias "Vovar,nebo Tlačenka" prý chystá té poběhlici Merklici nějaký prezent,já to tipuju na nějaký slušivý islámský ohoz pro dámu jejích kvalit,nějakej ten "pytel od brambor" se škvírkou na koukání....tak jsem zvědav.
   Ráno jsem byl se psem u doktora a ten zas nabízí,že by se toho ujal a zdarma jí udělal "ženskou obřízku na Somálský způsob" (špinavým střepem z flašky a bez anestezie...) a klystýr na odčervení,prej ho potřebuje jako sůl....

   Vymazat
 24. Nejen válka v Sýrii eskaluje! K této skutečnosti je možné konstatovat: Většina válek je v podstatě byznys největších světových boháčů. Válka v Sýrii je především byznys. Odpověď na otázku: „Kdo na této válce nejvíc vydělává?“ je jednoduchá, uvědomíme-li si, kdo o vzniku a existenci této války na veřejnosti a v zákulisí zatím fakticky rozhodoval. Byli to především lidé s největšími majetky na světě, tj. lidé velkých peněz.
  Je smutné, že se na začátku 21. století na planetě stále vznikají a probíhají války, což mnoho lidí považuje za samozřejmost. Jsem přesvědčený o tom, že je na čase vážně uvažovat o nastolení míru na celé planetě. Především je nezbytné nahradit stávající způsob vládnutí světu. Současně existující globální finanční systém respektuje prakticky celý svět, přičemž tento systém v podstatě slouží především lidem velkých peněz, kterým umožňuje ve výsadním postavení vládnout světu a v neomezené míře využívat všechno co svět poskytuje. Podstatu současně existující “světovlády” lidí velkých peněz popisuje článek GLOBÁLNÍ FINANČNÍ SYSTÉM: http://miloslav7.blogspot.cz/2016/08/globalni-financni-system.html Tuto „světovládu“ lidí velkých peněz je nezbytné pokud možno co nejdříve nahradit spravedlivějším a efektivnějším systémem vládnutí. Jedna možná cesta realizace tohoto spravedlivějšího a efektivnějšího systému vládnutí je uvedena v článku DOPIS VŠEM LIDEM NA PLANETĚ: http://miloslav7.blogspot.cz/2015/01/otevreny-dopis-vsem-lidem-na-planete.html

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pane inženýre 15:49.
   Vaše polemika o tom proč vznikají války je sice hezká, ale také "objevujete ameriku" až když o ní ví již většina informované veřejnosti. Mluvíte o nejbohatších lidech na světě, kteří profitují z válek. Samozřejmě v tomto bodu máte pravdu, ale naprosto přecházíte nástroj jehož pomocí prosazují svou agendu. Bez tohoto nástroje by nemohly tak lehce války vzikat a tito lidé by bez tohoto nástroje nemohli tak lehce profitovat. Ano je to NATO a právě spojené státy, které tuto organizaci, dnes již čistě útočnou, totálně ovládají. Prosím ověřte si jednoduchým porovnáním, kolik konfliktů a válek "svaté" státy vyvolaly a kolik ta druhá strana, která je podle všech těch samozvaných intelektuálů, mudrců z různých think thanků, eeexprtůů, neziskovek a v neposlední řadě neomylných a hlavně "objektivních" médií, ztělesněním samotného satana, kříženého Hitlerem a Darth Vaderem. Také si ověřte, nakolik se oficiální "pravdy" shodují s informacemi jiných zdrojů, než je ten tzv. mainstream. Poté tu opravdovou ameriku možná objevíte. A pokud máte byť jen elementární smysl pro morální spravedlnost, tak se Vám ta znovuobjevená amerika asi nebude líbit.

   Vymazat
 25. Snad si vy všichni volové fakt nemyslíte, že se nám to vyhne!

  OdpovědětVymazat