Reklama

čtvrtek 18. srpna 2016

Vražda - nový trend nepostižitelné stínové moci? Vládci anglosféry utahují své sevření lidstva, Matky Země a jejích zdrojů! Agrese NATO proti Rusku po celé Evropě a taky ta flotila US Navy v Jihočínském moři. To jsou nejčerstvější a nejzávažnější otisky tlapy toho monstra!


Peter Koenig
18. 8. 2016   Zvědavec 
Na politických vraždách k dosažení jejich cílů není v řadách jakýchkoliv mocných nic nového. Tato praxe se provozuje přinejmenším celá staletí, pokud ne rovnou tisíciletí, ale v posledních nejméně padesáti letech se drasticky zintenzivnila také vidí, že jejich konec se možná blíží.Ve své beztrestnosti si začínají čím dál více dovolovat. Tlačí na svou šéf-loutku Obamu, ten pak tlačí na NATO a své evropské a středovýchodní vazaly a ten tlak, co vyvíjejí na svět, je skrze ničivé války, smrt, chaos, zkázu celých zemí, ekonomik, lidí oloupených o své zdroje a tak dohnaných k bídě, bezdomovectví a podlomenému zdraví, mnozí z nich se stali uprchlíky prchajícími ze své vlasti – a kam že to vlastně prchají? Lidé mají čím dál více přístup k alternativním zdrojům zpráv a informací a čím dál více lidí postupně začíná spatřovat tu Velkou lež od kontrolovaných médií, tu propagandu, která mate jejich mysl a slouží jen tomu 0,001%.

Takže tyto pochybné existence, které samy sebe pasovaly na Vládce vesmíru západního monetárního systému, to tryskem ženou k Novému světovému řádu (New World Order) dobře si vědomy toho, že když nebudou spěchat, tak to k němu asi nestihnou...

 Kam že to vlastně uprchlíci prchají?

Ke svým katům, do zemí Evropské unie, zrovna k těm bezpáteřním národům, které se podílely na zničení jejich živobytí, a u kterých nejsou mírně řečeno - vítáni. Mají ale snad na vybranou? – Kdepak. Je to pro ně nejbližší místo, kde je k dispozici jídlo, voda a přístřeší nezbytné pro jejich holé přežití.

Politické vraždy se hodí, když se narazí na těžké zátarasy na cestě vpřed pro tyto sami sebe zvolené vládce světa – ty nepostižitelné potentáty temna, kterým ke štěstí nestačí jen dominance nad anglosférou, pod ní totiž musí být celý svět. Hodí se pro těch pár lidí či rodin, co mají kontrolu nad všeobjímajícím královstvím korporátních financí, řídících vojenskoprůmyslový komplex a světové bankovnictví s avantgardou FEDu, BIS a Wall Streetu v čele, s intimní oporou v MMF a v samotné „Světové bance“.

Přichází snad ta náhlá smrt 38 letého Shawn Lucase jako překvapení? – Shawn Lucas 28. června 2016 v zastoupení příznivců demokratického presidentského kandidáta Bernie Sanderse, jakož i dárců a členů Demokratické strany v bezprecedentním hromadném právním podání zažaloval z podvodu Demokratický národní konvent (DNC) i s jeho předsedkyní Debbie Wasserman Schultz.

K obviněním patřila korupce, porušení svěřeneckých povinností, volební podvod a manipulace s cílem odstavit Bernie Sanderse na vedlejší kolej k zajištění, aby Demokratický národní konvent zvolil Hillary Clinton. DNC se podařilo nejen zvolit Hillary za oficiální presidentskou kandidátku, ale také Sandersovi podstrčit a úspěšně od něj získat vyslovení jeho podpory pro Hillary.

Julian Assange z WikiLeaks řekl, že má drtivé důkazy o podvodech Hillary v Nadaci Clintonů stejně jako o aktivitách DNC k ilegálnímu odstrčení Bernie Sanderse od jeho nominování kandidátem Demokratické strany na prezidenta. Žaloba Shawna Lucase dost možná obsahovala kriticky důležité důkazy, které by mohly s kandidaturou Hillary skoncovat.

Mohl by to být začátek konce bonanzy hojnosti pro vojensko-bezpečnostní průmysl, stejně jako konce zlatého věku Wall Streetu, když obojí ohromně sází na to, že prezidentství Hillary bude pokračováním jejich pustošivého výpadu proti světu – pomocí jejich bomb a bank. Zabití posla pravdy je už dávná taktika diktátorů k zastrašení ostatních ‚potenciálních poslů‘, aby se radši chovali řádně.

Přitom datový analytik DNC Seth Rich, který pracoval na problémech s uplatněním voličských práv, byl zavražděn na ulici ve Washingtonu DC minulý měsíc. To vyvolává teorie a spekulace – věděl snad něco, co vědět neměl? – Jeho vražda zůstává nevyřešená až do dnešního dne.

Zabíjení, vraždění i otevřené války vedené Washingtonem prostřednictvím tajných služeb, vojska a NATO jak v USA, tak po celé planetě zatím jen bují.


Nezapomínejte, že i ti ve vládě USA i s jejich ohromnou mašinérií agrese nejsou nic více než pouhé loutky malé a všemocné nepostižitelné stínové elity těch, kteří už začali být tak sebejistí, že brzy dosáhnou svého cíle číslo Jedna, tj. Nového světového řádu (New World Order), že teď už veřejně bez skrupulí předvádí i svá někdejší tajemství – satanské ceremoniály všeovládající moci. Vraždy těch, co stojí v cestě jejich cílům, jsou přitom pouhými podružnostmi.

Příklad, na který lze k ilustraci tohoto poukázat, je z nedávného (z června 2016) slavnostního otevření nejdelšího tunelu na světě (57 km) vedoucího horou Saint Gotthard ve Švýcarsku, kde ti, co jsou za oním okem na špičce pyramidy z dolarové bankovky, otevřeně předvedli satanistické představení, jaké co paměť sahá, nebylo na veřejnosti ještě vidět. Přehlídka bezostyšně ukazových symbolů svobodného zednářství ve své největší ohavnosti.

To, co se kdysi provádělo jako okultní krvavé rituály, se teď předvádí otevřeně. Je jim to už jedno. Je to snad projevem toho, že teď už mají natolik na dosah svůj cíl dominance v celém spektru; nebo je to jen varování, že přijdou další ukrutnosti, jelikož jim to už neběží tak hladce, jako to fungovalo v posledních staletích? – Jak mohla švýcarská vláda tento ceremoniál podpořit? Nebo snad k němu byla dohnána?

Konec konců ta kouřová clona svobodného zednářství Světové ekonomické fórum v Davosu (WEF), stejně jako Bilderberg, Trilaterální komise, Výbor zahraničních záležitostí (CFR), Chatham House a další – se nejradši odehrávají někde v Davosu a ve Švýcarsku. Zrovna tak ve Švýcarsku (v Basileji) sídlí i ta nesmírně tajnůstkářská BIS (Banka pro mezinárodní vyrovnání), které rovněž říkají centrální banka centrálních bank, jenž je zcela soukromě vlastněná pod dominancí Rothschildů a vytvořená uprostřed Velké deprese v roce 1931 údajně, aby regulovala platby německých reparací po I. světové válce, kdy dnes přes BIS musí probíhat všechny mezinárodní transakce s tranzitem peněz, a která za II. světové války sloužívala FEDu a Wall Streetu k přelévání peněz do Deutsche Reichsbank k financování války proti Sovětskému svazu.

Legitimní otázkou by tedy mohlo být: Kdo řídí Švýcarsko?

V mysli se vybavuje i náhlá smrt z 18. ledna 2015, kdy do hlavy střelili argentinského prokurátora Alberto Nismana. Ten měl v roce 1994 na starosti vyšetřování bombového útoku na Židovskou komunitu v centru Buenos Aires, který si vyžádal 85 mrtvých. Ten měl údajně důkaz proti (prezidentce) Cristině Kirchner, že kryla Íránce, kteří byli z tohoto útoku podezřelí.

Írán z tohoto bombového útoku ve skutečnosti obvinila CIA, ale nikdo nikdy neuvedl žádný motiv. Jen se to v té době hodilo – jako by to bylo i dnes – jako možnost této neangažované zemi uškodit vyfabrikovaným obviněním.

Je daleko pravděpodobnější, že AMIA (španělský akronym pro Argentisko-izraelskou vzájemnou asociaci) provedla bombový útok pod falešnou vlajkou prostřednictvím Mossadu, aby tak zajistila, že Argentina bude nadále pokračovat v dodržování Washingonem uvaleného embarga na potenciální energetické obchody mezi Argentinou a Íránem. A tak tento případ nejspíš nebude nikdy vyřešen.

Je však možné, že Alberto Nisman měl ve své zprávě odpověď, o které nechtěli, aby spatřila denní světlo; a že zabití Alberto Nismana NEPODNÍTILA Cristina Kirchner, jak to propagují západní média.

Takže od toho Velkého útoku z 11.9, co do chodu uvedl onu příšernou a nikdy nekončící válku proti terorismu, tu máme tisíce, pokud ne rovnou desetitisíce dalších obětí útoků pod falešnou vlajkou. Ty po celém světě páchají tzv. džihádisté, kteří toho nemají tolik společného s islámem, jako jsou zapleteni nebo nuceni zabíjet nevinné lidi západními tajnými službami, převážně z tria CIA-Mossad-MI6 – a slouží jako pouzí pacholci k prosazení urychleného dosažení cílů mocenské elity. ‚Agresoři‘ jsou téměř vždy policií zabití na místě. Mrtví přeci nemluví.

Anglo-američtí vlastníci médií pak už zajistí, že strach se rozšíří široce a hluboce, čímž lidi z větší části přimějí, aby se doslova a dobrovolně vzdali svých lidských a občanských práv, žádali o militarizaci svých zemí – ta je přeci pro jejich ochranu.

Co by ta trapná stvoření (nejsem schopen je nazvat lidmi) z vrcholku pyramidy mohla ještě chtít? – Úplnou poddajnost? Za co? Za ty stovky bilionů, jestli ne tisíce bilionů našich ničim nekrytých západních nadekretovaných peněz, které si zašili mimo dohled světových fiskálních orgánů.

Tím se ale dostáváme k jádru pudla a ke své šanci. Potřebují tu úplnou dominanci nad světem udělat pomocí těch falešných bezcenných cárů papírků dolarových penízků, aby kontrolovali i Rusko a Čínu – tudíž ta agrese NATO proti Rusku po celé Evropě a taky ta flotila US Navy v Jihočínském moři. To jsou nejčerstvější a nejzávažnější otisky tlapy toho monstra. Rovněž jsou tu naděje, jediné zbývající naděje, vkládané do těch národů světa, které se nechtějí poddat sevření sionisticko-zednářských spárů.

Spása by mohla přijít od opuštění monetárního systému založeného na dolaru a euru a v připojení se k novému systému, který spolu připravuje Rusko s Čínou, k němuž se navazuje i Šanghajská organizace pro spolupráci (SCO) a nakonec třeba i BRICS. To obnáší polovinu obyvatelstva světa a třetinu jeho hospodářského výsledku (HDP).

Tento alternativní systém je téměř připraven ke spuštění. Prestituti nepíší o CIPS – Čínském mezinárodním platebním systému – který je nachystán obejít vše kontrolující dolarový systém SWIFT a banky BIS.

Vládci u moci to vědí. To bude znamenat jejich zánik. Říkal jsem to už mnohokrát a říkám to zase: Porážka západního na dolarech založeného monetárního systému jeho opuštěním s přechodem k životaschopné alternativě nabízené Východem, by mohla být právě TOU nenásilnou cestou k úniku z nemilosrdného útlaku Západu.

Čína s Ruskem mají zlatem podložené měny. Západ má peníze produkované jen tak ze svévole. Rothschildové a Rockefellerové tohoto světa mají sice také ohromná kvanta zlata, ve skutečnosti tuny zlatých rezerv v trezorových kobkách BIS – ta množství se drží v nejpřísnějším utajení – ale ani zdaleka se to neblíží takovému množství, jaké by mohlo podložit ty tisíce bilionů jen tak svévolně vypuštěných dolarů zaplavujících planetu.

Možná se už blížíme k závěrečnému dějství. Zůstaňme nad zemí, kde je světlo, a vědomě s probuzeným uvědoměním prchejme z onoho satanistického podzemního světa vlády ultra-mocné hrstky.
Zdroj: Assassination – The New Trend Weapon of the Elusive Mighty?

79 komentářů :

 1. Vraždy, to vůbec není dobré.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To bylo vždycky,jenže teď se to posouvá blíž těm zlotřilcům,proto znervózněli,neb jim zvoní umíráček a oni to ženou na ostří nože v domění,že tu agonii,když už neodvrátí,tak aspoň prodlouží...."vstávejte pene hrabě,čekají vás velké činy..."a nás ostatní velký spektákl...

   Smazat
 2. Stačí napsat, že rubl a yuan jsou na rozdíl od dolaru kryty zlatem a hned je jasné, že autor je negramotný totální debil. Který si ovšem jak už to bývá sám o sobě myslí, že je největší odborník.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A ty nejspíš budeš na rozdíl od autora článku, totální debil gramotný, když píšeš o negramotnosti autora. Ty jsi ale blb k pohledání.

   Smazat
  2. Chudáku , cos vyrostl na americký propagandě ....je mi tě líto ! Možná bys měl někdy najít něco , čemu se říká pravda ! Ale tu vy Havloidstvůry nehledáte , vám své LŽI diktuje buzna z ambasády , chudáci !

   Smazat
  3. Bajky o zlatu.
   Zlato nic nekryje, neni treba a:
   - proto nase banka se zlata zbavila
   - z Lybie se zlato presunulo
   - z Ukrajiny zlato odletelo
   - Nemci svoje uíozene zlato v Usa nezahlidli

   Zlato totiz neni tam, kde ma byt, ale je jinde...

   TozTak

   Smazat
  4. Toz ještě Tak
   ...a ty štangle s nápisem 1kilo Gold !?
   Zlatou investiční oplatku jsem si koupil v cukrárně...za 19,90+DPH

   Smazat
  5. oprava: jistě

   Smazat
 3. Všeználek na obzoru!!!!!

  OdpovědětSmazat
 4. Kam uprchlíci prchají? Ke svým katům, do zemí Evropské unie, zrovna k těm bezpáteřním národům, které se podílely na zničení jejich živobytí, a u kterých nejsou mírně řečeno - vítáni. Mají ale snad na vybranou? – Kdepak. Je to pro ně nejbližší místo, kde je k dispozici jídlo, voda a přístřeší nezbytné pro jejich holé přežití. A PODLE TOHO SE I CHOVAJÍ JAKO ZVĚŘ A VRAŽDÍ OBČANY HOSTITELSKÝCH ZEMÍ. PRO JEJICH HOLÉ PŘEŽITÍ NEZBUDE PAK NIC JINÉHO, NEŽ TY VRAŽDÍCÍ CHUDÁKY UPRCHLÍKY KOMPLETNĚ VYHNAT A NEPŮJDE-LI TO - PAK VYBÍT.

  OdpovědětSmazat
 5. Článok super, ale je fakt, že snaha naviazania rublu a juanu na zlato (mimochodom prelomová myšlienka) zatiaľ nebola zrealizovaná ... Keď by bola, už by dolar padol ... Takže ciutjem "Čína s Ruskem mají zlatem podložené měny." je prinajmenšom zavádzanie ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Článok je pičovina a bláboly o zlatém krytí tomu jen dávají korunu.

   Nejenom že o žádném zlatém krytí nikdo nikdy ze zodpovědných ruských ani čínských činitelů nemluvil a tyto bláboly existují jen v chorých mozcích anti-ami konspiračních pošuků, ale navíc je zlaté krytí v dnešní době absolutní ekonomický nesmysl, což vám potvrdí jakýkoli ekonom.

   Smazat
  2. Ty kreténe milující ussacký agresory,užij si ty jejich papirky s Mickey mousem,za chvíli budou dobrý tak na podpal,Chujmere!

   Smazat
  3. Užiji si. Díky za přání, idiote.
   O tom, že za chvíli cosi kdesi už blábolíte 100 let, vypatlaní kokoti. A co? Hovno. Jen se během té doby sesypal SSSR, pak zbankrotovalo Rusko, minulé 2 roky ztratily papírky se Stalinem 60% hodnoty. Jen tak dál :-D

   Smazat
  4. Kokot vyoatlanej je ten kretén co tě vylustil ze svý zkurvený předkožky na svět!!!; že jsou ussaci v prdeli si nechceš přiznat ještě jak dlouho,ty rektální alpinisto pochcanýho velkohubýcho zmrda Kraďouska....ten ty stejný hovna jako ty pinda od tý doby,co si feťák myslí,že rozumí financím!!!!

   Smazat
  5. 20:03 - naopak! Peníze na kterých by byl vyobrazen pan Stalin by měly stokrát větší cenu než ten co je na něm načmáraná Mona Lisa! Ty vo ňákým takovým víš?

   Smazat
  6. Myslim, ze pripravovana mena sa nebude viazat na zlato. Podla odbornikov ho nie je dodtatok, aby sa vytvorila mena, ktora by pokrila potreby 7 miliard ludi. Bude kryte niecim inym.

   Smazat
 6. Politické vraždy jsou doménou SSSR a následně Ruska.Němcov,Litviněnko,Politkovská a pod.jsou oběti Putina.Stalin těch vražd má na vrubu mnohem víc.Psát na toto téma diplomovou práci,tak ji do smrti nenapíšu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nebuď trapnej,oslíku..vytáhni tu svoji ,palici z aktuální řiti ve které zrovna vězí,vytři si ze zraku lejna a rozhlídni se okolo.
   I toho tvýho Litviněnka má nakonec na svědomí ta stará fuchtle z Fuckingameského paláce,která neváhala ani utratit tu chovnou klisničku Dianu,matku svejch majestátních vnoučat a ta její kamoška Killery,momentálně z formy,"šoustlá bejkem",už kolem sebe nahromadila víc mrtvol,než stihnul i sám agent 007 ve všech dílech dohromady.
   O tom už si štěbetají i vrabci na každým rohu,ty jeden spravedlivče spravedlivej...

   Smazat
  2. Jaký "politický vraždy"? Dezinsekce podlidí všeho druhu - rasozrádnýho xenofilního vajs- i braunjuďáckýho bioodpadu ...

   Smazat
  3. Ty potrate opičí kurvy,ty po lobotomií nemáš v palici ani vlastní myšlenku,ubožáku ussacký čokovopice!!!!

   Smazat
  4. 19:44 teda chlape,Hitler by měl radost.Ty fašoune,ty si říkáš komunista? ( Dezinsekce podlidí všeho druhu )panečku...Ideoligie rudá nebo černá,všechno stejný a toto hovado si říká také člověk

   Smazat
  5. 20:00

   To je tady úplně normální. A vy jste snad první kdo se tady proti tomu náckovskému humusu ohradil. Zbytku komunistů to zřejmě vůbec nevadí. Proto je taky nazývám "rudohnědými idioty"

   Smazat
  6. Jednostranný blbečku (19:01), jen nám tady něco blekotej právě letos, kdy byl v USA zavražděn prokurátor, který měl zakročit proti Clinton, nebo dokonce, když byl zavražděn lékař, který se ubrebtnul o nedobrém zdravotním stavu Clinton. To nejsou politické vraždy ?

   Smazat
  7. 20:00 - ti dám takovýho "komunistu", vajsjuďácký xindle, až ti ten tvůj hnijící mozol mezi ramínkama upadne! Koukej šupat do spalovny! A zavři za sebou dvířka pece! Čili jak se říká u nás - "zavři pec!":)

   Smazat
  8. 20:00 - a neber si do svý lhavý tlamy jména velkých osobností Naší rasy, špinavej jarmuláku, nebo ještě předtím než se odebřeš do toho krematória ti dám po tý mordě lhavý takovu ránu pendrekem, že se ti pejzy vomotaj okolo tvýho hnusnýho dlouhýho frňáku! A pak ti přetáhnu nosní dírky přes makovici a zavěsím tě někde do průvanu, a ještě ti zlámu tvý zlodějský chmatavý čpáry, xindle podlidskej vobřezanej dole i nahoře! Jasný?

   Smazat
  9. S tebou bych se chtěl blbečku7:01 utkat. Možná,že bys do té kremace uháněl ty i tím tvým gestapáckým fotrem. Potrate.

   Smazat
  10. 12:41 - tam nesloužili policisté, debilní untrmenši, ale ukropi! S těma by ses utkával tak pár sekund, každej byl velkej jak Kličko a měl i podobnej nápřah. Já bych už jen přišel zadupat do země ten tvůj ohavnej xicht! A za ty kecy nebudeš spálen ihned! Budem t ten tvůj vohořelej mozl co máš místo makovice každých pět minut vytahovat s ohně a polejvat ho vodou, aby si se probral a pak znouvu zasunem do pícky! Ať si užiješ pomaloučký chcípáníčko:))) Vidíš, hmyze, mohs to mít za sebou ein zwei a teď sis to takhle posral ...

   Smazat
  11. oprava: mozol ... nebo prostě puchejř!

   Smazat
 7. 19:17 ty vošouste tyhle sračky ti budou věřit kámošové ze svazu česko ruskosověckého přátelství a inkontinenti z NR.Nekoukej na západní filmy ten 007 je propaganda CIA a ty máš v hlavě nasráno.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ále, ale - koukám že tady se někdo flíkal! Hej! Kde jste s tím postřikem! Tady jedna vopezelá filcka odpadlá od lejnolíhně wallstreetských kaganů ještě nechcípla! Haló! Tady nade mnou - 19:41! Postříkejte to někdo ...

   Smazat
  2. Když už tě má na svědomí svaz ussacko-Poserplínovskýho přátelství a ten inkontinentní kretén Kraďousek tě chválí,piš ty svoje hovna na I Des nebo Hovinky,tam ty blitky patří chujmerovský vohone!!!!

   Smazat
  3. vlast tě (19:41) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Smazat
  4. Není třeba, chcípne sám. Už se mu motá v makovici.

   Smazat
  5. vlast tě (20:04) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Putin je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Smazat
  6. Vlastní myšlenku nemáš chujmerovskej z kurvy vzešlej prvoku?!!!!Těžko,zázrak tohoto typu neexistuje!!!!

   Smazat
  7. 20:19 chuji dnes si děngy zasloužíš tak honem na ruskou ambasádu

   Smazat
  8. Hele ty ussackej podržtaško,vyndej držku z Šapitovi prdele a švihej Poserplínovi vyměnit nočník,smrdí až na hranice dobytek zdegenerovanej!!!!

   Smazat
  9. 19:47-však on si dnes ten "postřik" zaslouží a jeho šéfík Janda z Evropských hodnot mu jej dnes i určitě v míře vrchovaté dopřeje,hned po večerce,až se budou ti dva řiťomilní buzíci navzájem oblažovat.

   Smazat
  10. Honolulu !
   Někdo tady povídal (20:14...skoro pí.ča)
   ...že Donad Trump je idiot a že ty volby nevyhraje ! ! !

   Smazat
  11. oprava: dobytek a..

   Smazat
  12. oprava: flákal (nebo flinkal - to je krajový) ...

   Smazat
 8. Podle pondělního (15.8.) komentáře Pjakina byl vpád Ukrajinců na Krym v noci ze 7. na 8. srpna (výročí napadení Saakašviliho na jižní Osetii a také v době LOH!) předem připravenou provokací na vyvolání 3. světové války. Proto byli v ruských stejnokrojích a proto jich bylo tolik, protože měli vpadnout zpátky na Ukrajinu a vyprovokovat velký konflikt samotzřejmě za spoluúčasti západu, který tam tak nenápadně v rámci vojenských cvičení navážel zbraně a vojska, včetně leteckých sil a to včetně strategických bombardérů (i v ČR). Pjakin tuto provokaci přirovnal provokaci před zahájením 2. světové války, kdy esesáci převlečení za polské vojákyx napadli na vysílač Glivice. http://politikus.ru/video/82584-vvpyakin-vopros-otvet-ot-15-avgusta-2016g.html

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A kdo to jako je ten Pjakin? Jaké funkce zastává, že mu bezmezně věříte jakoukoli kokotinu kterou vypustí z huby? Jaká je to autorita? Jakou má minulost?

   Smazat
  2. Rozhodně má víc v makovici než ty v té své řepě.

   Smazat
  3. Vidíš,ty negramoto,jaké tubulární myšlením máš.Pokud nevíš,co to je,ráda vysvětlím.To vidíš pouze rovnou do usácký řítě velectěného Schapirá.A jak je známo,hlava v úzké řiti se těžko otočí na různé světové strany,takže k tobě se nemůže dostat,kdo je V.V.PJAKIN.Nakonec to není ani v režii tvých chlebodárců,co kdybys náhodou ty náš Pepíčku Vskočů prozřel.

   Smazat
 9. A vpád vojsk RF na Krym byl na co předehrou? (Proto byli v ruských stejnokrojích a proto jich bylo tolik, protože měli vpadnout zpátky na Ukrajinu a vyprovokovat velký konflikt samotzřejmě za spoluúčasti západu, který tam tak nenápadně v rámci vojenských cvičení navážel zbraně a vojska, včetně leteckých sil a to včetně strategických bombardérů ) Toje věta jak z Osudu dobrého vojáka Švejka

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. bať, bať, historie se opakuje, obzvláště si ji zopakují ti, co ji neznají

   Smazat
  2. Cardo retardo (20:12), nepapouškuj tady bláboly českých propagandistů, kteří maj žold od Sorose. Krym byla čistě ruskojazyčná autonomní republika, kterou Ukrajina chtěla zcela anektovat se vším všudy pod svoje křídla. Nadto Sevastopol byl v rámci autonomie zcela zvláštní zónou, kterou banderovci zase slíbili předat USA. Nejenom na v Sevastopolu, ale dokonce na celém Krymu již dávno vojska RF byla (proto nemusela nikam vpadat, stačilo když se beze zbraní v zeleném a bez výložek zasadili o klid při referendu, kterému by jinak banderovci rádi zabránili stejně jako pak zastrašili Oděsu), dokonce jich tam byla asi polovina maximálně možného (asi 50 tisíc!)počtu podle smlouvy. Korunu blahodárnému působení Kyjeva na ruskojazyčné obyvatelstvo nasadil jazykový zákon, který je měl převychovat na čistokrevné Ukrajince, a proto jim rušil ruštinu. P.S.: je ale fakt, že to, co píšete psali asi i v iDěsu.

   Smazat
  3. A zase Pepan,tubulární vidění.Krym měl svoji vládu,a hlavně na Krymu bylo 25 tis.vojáků,ruských.Krym mepl výsadu autonomniů republiky a lidé místo války a svrabu na Ukrajině se sami rozhodli,jak a s kým budou žít!A rozhodli se správně,jinak už jsou dávno kolonií USA,Pepku.A v Sevastopolu jsou americké válečné lodě jedna za druhou.Takto alespoň agresor straší z Rumunska.Rumuni jsou odjakživa takoví Pepani,jako jsi ty.

   Smazat
 10. Asi je to opravdu docela důležitý článek, protože sem nasadili erárního Pepka Vyskoče, který si tu notuje s tou svou jedinou pravdou, tou lžemediální.

  OdpovědětSmazat
 11. To je legrace jak ta zdejší squadra začne vždycky nepříčetně kvičet o pepcích, chujmerech... A sami tak při jejich tuposti úplně pojebou jakoukoli diskusi :-D Jen houšť a větší kapky, tak se mi to líbí :-D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A ty pitomo z Havla vzešlej, máš něco v palici???No,juknu se na pitevně co za propagandistický hovna ussassmanů ti vypadne z řepy potom,až ti odříznu zadní část tykve!!!!!To bude smrdu jako z poserplnínova nočníku!!!!

   Smazat
  2. Jojo, přesně o tobě píšu. Ještě něco přidej, nenech se prosit, rozmrdej to tu úplně :-D

   Smazat
  3. Ubohej havloide,jsi vygumovanec po fotrovi a ještě se tomu směješ?!!!!No jo,syfilis se rozlezla a chrastem tomu pomáháš,ussackej rudej rypáku!!!

   Smazat
  4. Chudák Chujmere debilovič,má to za pár!!!!!:-)))

   Smazat
  5. 20:35A to myslíš sebe,viď?Řekni Schapirovi,ať tě odvelí na nějakou slepou kolej.Tady se diskutuje a nejsme zvyklí se zdržovat takovým póvlem jako jsi ty.A nebo s námi rozumně debatuj,ale na to zase máš malý mozeček po havloidní lásce a pravdě vymytý.Takže vyskoč,zatoč se a uháněj se poradit.

   Smazat
 12. Těch záhadných smrtí v okruhu Hitlery a Billy Sperm Clinton jsou desítky.

  OdpovědětSmazat
 13. Rad bych se dožil doby, kdy Letiště Ruzyně, dostane svůj původní název.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale nedožiješ se, rudohnēdy dēdečku. :-)

   Smazat
  2. Povolný,
   sice 23:45 nejsem já, ale vy si to zřejmě myslíte tak zareaguju.
   Vy se Povolný neustále se v blbosti překonáváte. Vedle jste tvrdil, že já nejsem Žid ale žid, teď zase tvrdíte že jsem sionista, tzn, že jsem (po vašem) Žid. Udělejte si v tom vašem náckovství už konečně jasno.

   Smazat
  3. ke dožije chujmerovskej lejnosrku!!!!!To Poserplína zdechne brzo!!!!:-))))

   Smazat
  4. Jo a znám taky dobrý vtip. Je sice už ohraný a mnoho let starý, ale vždy zaručeně polechtá bránici.

   Rubl a yuan jsou kryty zlatem a brzo zničí dolar :-D

   Smazat
  5. 0:39- zkráceně, jdu spát. Sionisté nemohou být Židé, protože užívají naci-metody, proto jste jen žid. Nechte si to vysvětlit od Vašich, je jich hodně, nevím zda většina. Dobrou noc.

   Smazat
  6. Uklidni se, Povolny. Ja jen elegantne upozornil na skutecnost, ze to lide jako ty, kteri v dobe kdy pan Havel sedel ve vezeni kolaborovali s okupanty, maji uz za par. :-)

   Smazat
  7. Havel donášel i v base a sám,bez nucení!!!!!Jen takový ussacký hovada jako je Chujmer debilovič ho může milovat....jo vlastně ještě opilci z TROP09 a podobný vochlsstové a kolaboranti!!!!

   Smazat
  8. 0:50
   Znám lepší:Chujmer debilovič má mozek,Havel nebyl vlastizrádce,donášeč a vochlasta a USSA nemá žádný ekonomický zadlužení,naopak....

   Smazat
  9. USSA ne, to je neexistující nesmysl, ale USA má dluh a pořádný. Nesplatitelný! - http://www.paratdnes.cz/2015/04/Ekonomicke-drama-USA-se-zrychluje-a-ceska-zpravodajstvi-mlci-jako-hrob.html

   Smazat
  10. Havel byl zloděj, opilec a vrah - http://eportal.parlamentnilisty.cz/Articles/4146-odesel-opilec-zradce-naroda-nebo-statecny-clovek-a-velky-statnik-.aspx

   Buzerant! - http://www.pravdaozrude.cz/?page_id=19014

   Vlastizrádnej Sudeťák a agent CIA! - http://halonoviny.com/clen-kscm-havel-byl-zradce-sluha-usa-nato-sudetskych-nemcu/

   Smazat
  11. Trestem je SMRT! Po převratu bude jeho vykopaná mršina vláčena ulicemi a svržena do kaliště! Jeho zbožňovače čeká totéž, bacha! bacha!....

   Smazat
  12. 3:54-blbe,zklidni hormony, v 68 jsem v Blesku-extra na čtvrté straně s praporem na Vinohradské a kdo myslíš, že chodil na demonstrace, ty a tví rodiče jistě ne kreténe. I vás pošleme do historie za mého života!

   Smazat
 14. Pán Koenig, chcela by som uviesť na pravú mieru slávnostné otvorenie Gotthardského tunela, najdlhšieho /57 km/ a najhlbšieho /6OOm/, ktorý je stavbou storočia hrdých Švajčiarov. Cez Gotthard sa vždy hľadala cesta, a keď podľa povesti zastavila cestu sedliakovi z kantona URI priepasť, vytvorená Rhônou, tak zvolal:Ať /nech/ tady udélá lávku sám ´dábel!" A vraj sa tak stalo, ale diabol požadoval za prácu ľudskú obeť, toho, kto prvý prejde po tom mostíku.Sedliaci sa zľakli, a preto poslali diablovi capa. Ten sa naštval a zhodil z vrcholu hory tony skál, ktoré sú tam dodnes. V roku 1799 prechádzal tadiaľ aj generál Suvorov a zostal po tejto udalosti pomníček na pamiatku 700 zahynuvších ruských vojakov.Našla som to v nemeckom magazíne Compact 7/2016, napísala o tom novinárka Moserová./ www.compact-online.de/MK

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 0:18- potěšila mne Vaše pěkná slovenština, děkuji.

   Smazat
  2. Aj ja, pan Povolný. Chcela som len vysvetliť tie tzv.satanistické výjavy, o ktorých sa kde-tu v médiách píše. Len z neznalosti histórie národa. Majte sa pekne.MK

   Smazat
 15. 3:54
  Něco tady máš k tomu panu Havlovi, Pepíku.
  http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/9965-havel-byl-zednar-stejne-oddany-jako-byl-oddany-alkoholik.aspx

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co se týče valutového disidenta, zahraničního pacienta a nacistického zločince USS Havla, není nad to si dohledat na Google/obrázky jak se lísá doslova jako pejsek k americkému prezidentu George Bushovi ml., dnes již v odsouzenému válečnému zločinci za přepadení Iráku, mučení a válečné zločiny, však od té doby se vedle amerických vojenských základen ztrácí a nad územím pod kontrolou USA ze msty padají malajská dopravní letadla.

   Smazat
 16. To je ale plodna diskuze...

  OdpovědětSmazat
 17. Ta "anglosféra" ovšem není nic jiného než SIONISMUS.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.