Reklama

pondělí 8. srpna 2016

Zacharova: rozhodnutí o odstranění národního týmu Ruska z paralympiády je podlost


8. 8. 2016     zdroj
Rozhodnutí o nepřipuštění ruského týmu na paralympijské hry, které bylo přijato v neděli, je podlé a nelidské. Na své stránce na Facebooku to napsala oficiální mluvčí ministerstva zahraničí RF Marija Zacharova.


"Rozhodnutí o nepřipuštění na paralympiádu celého ruského paralympijského týmu zaráží podlostí a nelidskostí. Je to zrada těch nejvyšších standardů v oblasti lidských práv, jež tvoří základ současného světa", poznamenala.

"Paralympionici - to nejsou invalidé, kteří se z beznaděje začali zabývat sportem. Paralympionici jsou sportovci, kteří dokázali, že neexistuje bezvýchodnost. Mívala jsem v životě různá období. I velmi těžká. Období zkoušek. Někdy mně bývalo tak těžko, že se mně zdálo, že už nemám síly. A dnes vám mohu říci: právě v takových chvílích jsem si vzpomněla na náš paralympijský tým, na jednotlivé sportovce. A zastyděla jsem se za svou slabost v rozkvětu sil", napsala Zacharova. "Hoši a dívky! Jsme s vámi, jsme na vás hrdí, jste naše pýcha. Jste to, co patří k našemu národnímu pokladu," shrnula.


Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová 

85 komentářů :

 1. Ale to je dobře, Putinovi zase poroste popularita. To je stejné, jako na Ukrajině. Místo aby na Ukrajině udělali sponzorovaný blahobyt a tak rozložili Rusko, začali zabíjet a upalovat. Jsou to kreténi a to je dobře, jsou netrpěliví, na vraždění by měli potom spoustu času. Paralympici nemohli pro svou vlast udělat víc.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tady nejde o Putina nebo ty zmrdy z USA A EU,nebo sluníčka.Tady jde o lidské myšlení jako takové .A je vidět,kdo vede OV!Samí bezcitní,sionističtí zrádci,kteří poslouchají na slovo a nepoužívají svůj mozek.A teď by se měly OH zvrhnouthttp://cms.parlamentnilisty.cz/image.ashx?w=632&h=307&f=IMG_0579-634871330096953205.jpg&id=8290 proti politickým hrátkám a sportovci by měli ukončit tuto šaškárnu,vedenou polotickmi bestiemi!

   Vymazat
 2. To jsme to dopracovali.
  Pánbůh zaplať, že éra západní anticivilizace už pomalu ale jistě končí.
  Můžeme jenom doufat, že asiati a muslimáči to nedají našim dětem sežrat příliš.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "Pánbůh zaplať, že éra západní anticivilizace už pomalu ale jistě končí."
   =====================
   Sám tady mektáš jako typický fanatický islamista. Vůbec žádný rozdíl. Frustrát který se neuplatnil v naší společnosti a tak ji nenávidí a chce se jí pomstít. Běž se spláchnout ty debile.

   Vymazat
  2. Pro debila v 0:13
   Když nerozumíš psanému slovu tak nic nekomentuj, jenom pak potvrzuješ , že opravdu debil.

   Vymazat
  3. 0:20
   Ne, tomu hovnu co jsi právě sesmolil opravdu nerozumím. Nauč se česky, debile, když chceš psát do českých diskusí.

   Vymazat
  4. A vy se divíte?Výchova polistopadové generace,generace,která se teprve po listopadu počala ,vyrůstala ve lži,bez životních pravidel hry a v touze po penězích!Úcta,pravda,pokora k životu se vytratila a jsme vláčeni bahnem jako podlidé a majetkem mocných.A tito trollové ,kteří jsou takto vláčeni a NECHALI si vymývat mozky,vědomě či nevědomky,se nechají k takové špíně najmout.Oni za to nemohou,oni jsou tak "cvičeni",ubožáci.

   Vymazat
  5. 0:13 - třeba do ní vůbec nevstoupil! Jak ty siopankharte masonskej můžeš vůbec vědět, že ten či onen je či byl členem tý vaší zkurevný sekty gaunerů a obřezanejch zločinců, co?

   Ale až vás najdu já, pankharti mizerný - a že se už dlouho pídím po adrese kde se zcukávate, věz mrchožroute, že můj škorpík bude dobře pracovat! Předtím nechám totéž udělat pár vajec! Typu F-1! Zbude z vás akorát tak žrádlo pro psy! A ani to ne možná:)

   Vymazat
  6. Vládˇo máš pravdu .

   Vymazat
 3. Podvadet se nema. A nikdo nelze a nepodvadi jako Rusak.
  A kdyz ano, tak se za svoje krivarny omluvi. Rusak se bude naopak s bolestnym kvicenim dozadovat soucitu a svadet svou podlost na druhe.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je paradoxní, že právě při tom zdůvodňování paušálního trestu všem těm russischen Untermenschen bylo lží, podvodů a překrucování docela hodně.
   Stejně jako jedny to už vůbec nepřekvapuje, tak jiní to už asi nebudou nikdy schopni vidět.

   Vy, anonyme 0:26, nikdy nepochopíte, že žádná podle předzpěváka opakovaná píseň o svobodě na vašich rtech nezmění nic na tom, že hnáty máte v těžkých okovech. Ubohý otroku.

   Vymazat
  2. Ty ussacký méněcenný bezmozku syfilitický coury bramboráka Onany,v pátek tebe i Chujmera debiloviče čekám na pitevně.....bude veřejná prohekce otevírání vašich palic,ať se národ pobaví a vidí,kolik hoven a chlastu máte v palici!!!!!Zrovna,jako to zrzavý kolaborantský hovno Havlena!!!!!

   Vymazat
  3. To ti uniklo,že ma prvnímu místě je USA pak Rusko....no a na čestném šestém místě. My?Pepan,bádej

   Vymazat
  4. Hej ty z O:26, souhlasím s tebou, lhát a podvádět se nemá, přesto bych i ty nejhoráznější lži a podvody těm zasraných Amíkům odpustila. Ale války, vraždění, loupení a rozvrácení suvérenních zemí po celém světě,to nikdy!!!!

   Vymazat
  5. Jak Už řekl klasik "hloupému každý hloupý"!

   Vymazat
  6. To sa pletieš. Rusák kvičať nebude. Rusák bude žalovať a bude úspešný. Rusák bude to barbarstvo žalovať a ešte na tom zarobí. Ale šťastie paralympikom to už neprinesie. A to je to barbarstvo.

   Vymazat
  7. S těmi para-olympioniky, to už je fakt bomba přímo humanitární. To nelze popřít.

   Vymazat
  8. 0:26 - Kup si pořádnou klávesnici smrade!

   Vymazat
 4. Vláďo z Brna, stále častěji si kladu otázku zda jsou v našem národě opravdu taková hovada (jako 0:13,0:26) stovky a tisíce vědomě KOLABORUJÍCÍCH spoluobčanů s tímto ZLOČINNÝM SPOLČENÍM proti národu. Jen proto, že to co se zde v tomto státě KONÁ na úkor většiny občanů tito POLISTOPADOVÝ zločinci už jen ze STRACHU, o svůj holý život budou stále takto v diskuzích DEKLAMOVAT ?? Věřte mi, že tyto bezcharakterní zaprodané individua lehce DEMASKUJEME, a po zásluze je naši moudří synové a dcery doživotně VYŘADÍ ze své společnosti a v pracovních výchovných táborech do jejich smrti naučí vnímat svět očima řadového občana a tak stále bojovat o přežití a holý život ?? Zloději, žijící na úkor občanů ze všech sférách státního aparátu musí být dohnáni k tomuto údělu, podnikatelé 90%, lobisti, církev, pol. strany všech vlád a parazitující na daňovém systému, policie, justice, školství prostě vše co tato polistopadová lůza ze státu VYTUNELOVALA je velmi lehce dohledatelné, prokazatelné, ty hlavní hovada už to mají v plánu jak zmizí, a pro tyto ostatní otroky co jim kryjí zadá se lehce dohledají a sami se budou dobrovolně hlásit aby utekly hrobníkovi z lopaty ?? Takové zrůdy a nemravní lidé nemůžeme v nové době TOLEROVAT ??? Vidíte už i Erdogan to ví, že se musí hlavně zatočit s tou vlastní CHÁTROU rozkládající vlastní společnost ?? PRAŽÁCI a ti vaši přisluhovači při kradení miliard denně Vás všechny NAPRÁSKAJÍ jen aby si zachránili holý život ??? Tak je to nutno vykonat a tak to také Vy ODSKÁČETE ??
  ANO Vy jste zničili naši krásnou zem a občana dostali do role DEKLASOVANÉ NULY - bez perspektivy jen PŘEŽÍT - TAKOVÁ to jsou h o v a d a !!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 5. Vláďo z Brna, stále častěji si kladu otázku zda jsou v našem národě opravdu taková hovada (jako 0:13,0:26) stovky a tisíce vědomě KOLABORUJÍCÍCH spoluobčanů s tímto ZLOČINNÝM SPOLČENÍM proti národu. Jen proto, že to co se zde v tomto státě KONÁ na úkor většiny občanů tito POLISTOPADOVÝ zločinci už jen ze STRACHU, o svůj holý život budou stále takto v diskuzích DEKLAMOVAT ?? Věřte mi, že tyto bezcharakterní zaprodané individua lehce DEMASKUJEME, a po zásluze je naši moudří synové a dcery doživotně VYŘADÍ ze své společnosti a v pracovních výchovných táborech do jejich smrti naučí vnímat svět očima řadového občana a tak stále bojovat o přežití a holý život ?? Zloději, žijící na úkor občanů ze všech sférách státního aparátu musí být dohnáni k tomuto údělu, podnikatelé 90%, lobisti, církev, pol. strany všech vlád a parazitující na daňovém systému, policie, justice, školství prostě vše co tato polistopadová lůza ze státu VYTUNELOVALA je velmi lehce dohledatelné, prokazatelné, ty hlavní hovada už to mají v plánu jak zmizí, a pro tyto ostatní otroky co jim kryjí zadá se lehce dohledají a sami se budou dobrovolně hlásit aby utekly hrobníkovi z lopaty ?? Takové zrůdy a nemravní lidé nemůžeme v nové době TOLEROVAT ??? Vidíte už i Erdogan to ví, že se musí hlavně zatočit s tou vlastní CHÁTROU rozkládající vlastní společnost ?? PRAŽÁCI a ti vaši přisluhovači při kradení miliard denně Vás všechny NAPRÁSKAJÍ jen aby si zachránili holý život ??? Tak je to nutno vykonat a tak to také Vy ODSKÁČETE ??
  ANO Vy jste zničili naši krásnou zem a občana dostali do role DEKLASOVANÉ NULY - bez perspektivy jen PŘEŽÍT - TAKOVÁ to jsou h o v a d a !!!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A predstavte si, že títo hajzli, to sú stále tie isté typy prispôsobivých (ne)ľudí bez chrbtovej kosti s hrošou kožou. Za II. sv. vojny kolaboranti s nacizmom, potom najväčší komunisti(správne trockisti) a dnes najväčší demokrati.

   Vymazat
 6. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 7. Vláďo z Brna, stále častěji si kladu otázku zda jsou v našem národě opravdu taková hovada (jako 0:13,0:26) stovky a tisíce vědomě KOLABORUJÍCÍCH spoluobčanů s tímto ZLOČINNÝM SPOLČENÍM proti národu. Jen proto, že to co se zde v tomto státě KONÁ na úkor většiny občanů tito POLISTOPADOVÝ zločinci už jen ze STRACHU, o svůj holý život budou stále takto v diskuzích DEKLAMOVAT ?? Věřte mi, že tyto bezcharakterní zaprodané individua lehce DEMASKUJEME, a po zásluze je naši moudří synové a dcery doživotně VYŘADÍ ze své společnosti a v pracovních výchovných táborech do jejich smrti naučí vnímat svět očima řadového občana a tak stále bojovat o přežití a holý život ?? Zloději, žijící na úkor občanů ze všech sférách státního aparátu musí být dohnáni k tomuto údělu, podnikatelé 90%, lobisti, církev, pol. strany všech vlád a parazitující na daňovém systému, policie, justice, školství prostě vše co tato polistopadová lůza ze státu VYTUNELOVALA je velmi lehce dohledatelné, prokazatelné, ty hlavní hovada už to mají v plánu jak zmizí, a pro tyto ostatní otroky co jim kryjí zadá se lehce dohledají a sami se budou dobrovolně hlásit aby utekly hrobníkovi z lopaty ?? Takové zrůdy a nemravní lidé nemůžeme v nové době TOLEROVAT ??? Vidíte už i Erdogan to ví, že se musí hlavně zatočit s tou vlastní CHÁTROU rozkládající vlastní společnost ?? PRAŽÁCI a ti vaši přisluhovači při kradení miliard denně Vás všechny NAPRÁSKAJÍ jen aby si zachránili holý život ??? Tak je to nutno vykonat a tak to také Vy ODSKÁČETE ??
  ANO Vy jste zničili naši krásnou zem a občana dostali do role DEKLASOVANÉ NULY - bez perspektivy jen PŘEŽÍT - TAKOVÁ to jsou h o v a d a !!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 8. Vláďo z Brna, stále častěji si kladu otázku zda jsou v našem národě opravdu taková hovada (jako 0:13,0:26) stovky a tisíce vědomě KOLABORUJÍCÍCH spoluobčanů s tímto ZLOČINNÝM SPOLČENÍM proti národu. Jen proto, že to co se zde v tomto státě KONÁ na úkor většiny občanů tito POLISTOPADOVÝ zločinci už jen ze STRACHU, o svůj holý život budou stále takto v diskuzích DEKLAMOVAT ?? Věřte mi, že tyto bezcharakterní zaprodané individua lehce DEMASKUJEME, a po zásluze je naši moudří synové a dcery doživotně VYŘADÍ ze své společnosti a v pracovních výchovných táborech do jejich smrti naučí vnímat svět očima řadového občana a tak stále bojovat o přežití a holý život ?? Zloději, žijící na úkor občanů ze všech sférách státního aparátu musí být dohnáni k tomuto údělu, podnikatelé 90%, lobisti, církev, pol. strany všech vlád a parazitující na daňovém systému, policie, justice, školství prostě vše co tato polistopadová lůza ze státu VYTUNELOVALA je velmi lehce dohledatelné, prokazatelné, ty hlavní hovada už to mají v plánu jak zmizí, a pro tyto ostatní otroky co jim kryjí zadá se lehce dohledají a sami se budou dobrovolně hlásit aby utekly hrobníkovi z lopaty ?? Takové zrůdy a nemravní lidé nemůžeme v nové době TOLEROVAT ??? Vidíte už i Erdogan to ví, že se musí hlavně zatočit s tou vlastní CHÁTROU rozkládající vlastní společnost ?? PRAŽÁCI a ti vaši přisluhovači při kradení miliard denně Vás všechny NAPRÁSKAJÍ jen aby si zachránili holý život ??? Tak je to nutno vykonat a tak to také Vy ODSKÁČETE ??
  ANO Vy jste zničili naši krásnou zem a občana dostali do role DEKLASOVANÉ NULY - bez perspektivy jen PŘEŽÍT - TAKOVÁ to jsou h o v a d a !!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 9. Vláďo z Brna, stále častěji si kladu otázku zda jsou v našem národě opravdu taková hovada (jako 0:13,0:26) stovky a tisíce vědomě KOLABORUJÍCÍCH spoluobčanů s tímto ZLOČINNÝM SPOLČENÍM proti národu. Jen proto, že to co se zde v tomto státě KONÁ na úkor většiny občanů tito POLISTOPADOVÝ zločinci už jen ze STRACHU, o svůj holý život budou stále takto v diskuzích DEKLAMOVAT ?? Věřte mi, že tyto bezcharakterní zaprodané individua lehce DEMASKUJEME, a po zásluze je naši moudří synové a dcery doživotně VYŘADÍ ze své společnosti a v pracovních výchovných táborech do jejich smrti naučí vnímat svět očima řadového občana a tak stále bojovat o přežití a holý život ?? Zloději, žijící na úkor občanů ze všech sférách státního aparátu musí být dohnáni k tomuto údělu, podnikatelé 90%, lobisti, církev, pol. strany všech vlád a parazitující na daňovém systému, policie, justice, školství prostě vše co tato polistopadová lůza ze státu VYTUNELOVALA je velmi lehce dohledatelné, prokazatelné, ty hlavní hovada už to mají v plánu jak zmizí, a pro tyto ostatní otroky co jim kryjí zadá se lehce dohledají a sami se budou dobrovolně hlásit aby utekly hrobníkovi z lopaty ?? Takové zrůdy a nemravní lidé nemůžeme v nové době TOLEROVAT ??? Vidíte už i Erdogan to ví, že se musí hlavně zatočit s tou vlastní CHÁTROU rozkládající vlastní společnost ?? PRAŽÁCI a ti vaši přisluhovači při kradení miliard denně Vás všechny NAPRÁSKAJÍ jen aby si zachránili holý život ??? Tak je to nutno vykonat a tak to také Vy ODSKÁČETE ??
  ANO Vy jste zničili naši krásnou zem a občana dostali do role DEKLASOVANÉ NULY - bez perspektivy jen PŘEŽÍT - TAKOVÁ to jsou h o v a d a !!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 10. ANO TAK TO MUŠÍ BEJT a basta ??????????????

  OdpovědětVymazat
 11. ANO TAK TO MUŠÍ BEJT a basta ??????????????

  OdpovědětVymazat
 12. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 13. CENZORE, ty ozralo menecenna, zase chrapes a nechas zde prochazet rebelii ?
  Pane Dvorak, zkratte tomu parazitu plat ! Nebo ho radej poslete cistit verejne zachody !
  K nicemu jinemu se nehodi !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kup si pořádnou klávesnici smrade!

   Vymazat
 14. Jsem natolik zhnusen chováním OV, že olympiádu ani nesleduji. Za prvé, je veřejným tajemstvím, že všichni vrcholoví sportovci něco berou. Je to jako s výrobou syntetických drog. Zatímco se zákonodárci dohadují, zda postavit mimo zákon preparáty č. 84 až 95, výrobci už makají na čísle 113. Zákonodárci jsou vždy nejméně dva kroky pozadu. Rusové udělali zřejmě chybu, že se v kauze angažovali činovníci národního olympijského výboru. To ale neznamená, že Američané, Britové, Němci, nebo Číňané jsou čistí. Pokud chtěli udělat alespoň na oko pořádek, měli vyloučit jenom přistižené jednotlivce a ne celé svazy. Jenom důkaz, že nám politika prorostla i do vrcholového sportu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Naprostý souhlas - vzhledem k paralympionikům je to sprosťárna nejhlubšího ražení. Všichni mají plnou hubou pomoci postiženým a pak dokážou tohle, nad Tím zůstává rozum stát. A Ti horlivý kývači , kteří s takovýmto rozhodnutím souhlasí, ať se zamyslí sami nad sebou. Nikdy v životě jsem nefandil Rusákům - ale ve světle těchto událostí jim po našich a Slovácích budu fandit. Nikdy jsem nikomu nepřál nic zlého , ale nyní se budu zlomyslně radovat z každého neúspěchu USA a mé milované Kanady, protože to je jejich práce.

   Vymazat
  2. Již jsem tu napsal, že drtivá vĕtšina vítĕzů soutĕží na OH budou ti, kteří mají nejpropracovanĕjší(zatím nezjistitelný) doping.

   Vymazat
  3. Ďakujeme, 8:35! Aj my - normálni Slováci- fandíme Vám, Čechom a nechce sa nám pozerať OH kvôli týmto špinavostiam OV voči ruským športovcom, a vrchol neľudskosti- aj voči paraolympionikom. A výsledky testov tiež neboli sprístupnené...Zrejme niekomu vadí spolupráca BRICS, a tak sa podnikol útok aj voči brazílskej prezidentke.... MK

   Vymazat
 15. Bretislave Marku, Vlado z Brna a vladimire hricaku, nas cesky narod vami, vlastizradnymi komunistickymi i nacistickymi lejny hluboce pohrda. Jste odpad.
  A ty Bretislave si strc sve vyhruzky pracovnimi tabory do sve zapachajici hitlerovsko-stalinisticke zadnice.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty z kurvy Havlenovy předkožko,ty a tobě podobný Chujmerovský svině máte nárok na jediný.....bejt demokraticky zastřelený ussackejma agresorama a nebo bejt naložený do formolu,aby Český národ viděl,jak méněcenný hovna může porodit syfilitická kurva!!!!!!

   Vymazat
  2. Anonyme 6:57
   Jste předpojatý, to zaprvé. A nemluvte za český národ, to zadruhé.
   Černobíle dělíte lidi podle primitivního klíče kdo je s Vámi a kdo není.Nejste schopen analyzovat (natož syntetizovat), protože nejste schopen objektivního pohledu. Pak se tím samozřejmě diskvalifikujete, protože i kdybyste řekl cokoliv, nemůže to být bráno vážně.
   Add Anonym 7:19, asi jste jen troll bez názoru, ale jestli ne, tak pro Vaši informaci: nadávky bez argumentů mají vždy spíše opačný účinek.
   Add Břetislav a pracovní tábory: SS korporativní fašismus zapříčinil tolik šíleného zla, že se Vašim názorům až tak moc nedivím, ale já osobně bych se spíš snažil, jakkokoliv jsem bezmocný, aby se ten kolotoč zla a zvrácenosti spíš pomalu zastavoval, než dál a víc roztáčel.

   Vymazat
  3. Zalez do nory vopelichanej Palmere!

   Vymazat
  4. Praha nejsou celé Čechy. A na venkově mají, chvála bohu, zatím většinou lidé ještě rozum. Tak že jestli mnou pohrdají pražáci, je to nápodobné. Já pohrdám zase pražáky. Už jenom proto, že na ně maká zbytek republiky a oni se k nám, venkovanům chovají, jako dobytek.

   Vymazat
  5. PS
   Kdyby nebylo českého venkova, tak dnes i v tý Praze šprechtíte německy. Jenom díky venkovu neupadla čeština do zapomění.

   Vymazat
  6. 6:57 Kup si pořádnou klávesnici smrade!

   Vymazat
  7. 6:57 - co si filcko vopejzelá bereš do svýho sosáku pojem Vlast! Tou není ta země, kde můžeš vysávat místní národ, jak je tvý parazitický ethnikum po tisíce let navyklý, ale to je pro nás tam kde panuje Naše rasa! Pokud nám tuto zem uzme negr či jiná vopice nebo tvý nosatý souvěrci, už to žádná Vlast není! Respektive jí být přestává! Pro nás Tvůrce kultury je Vlast tam, kde ji vytvoří naše Rasa, zatímco tvůj čas a tvý hmyzí podrasy se pomalu ale jistě chýlí k mrzkému konci ... budete vyinsektováni ze Země!

   Vymazat
 16. Jo, je to darebáctví v nejčistší jeho formě. NA takovou akci bych nejel - už nejde o sport. To by nevymysleli soudruzi ani v padesátých letech. Hanba.

  OdpovědětVymazat
 17. Jak píše pan Hričák,nesleduji moc olympiádu,ač jsem se těšil,vidět něco z té krásné a vzdálené země Brazilie.Jak vidíme všude,ani sportu se nevyhnula politika,ale i korupce.

  OdpovědětVymazat
 18. Vrcholový sport neni sport ale byznys a jeho fanoušci onanovači. Nemá to s normálním životem nic společného. MOTROK 21 STOLETÍ.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano a ještě dodám, že myšlenka olympijských her již byla zničena: "v době konání her jdou nesváry stranou". Už je to pouze špinavá politika.

   Vymazat
 19. Průběh OH je dnes vlastně průběhem všeho co se kolem nás děje. Přeci se nemůžeme myslet, že taková veleakce zůstane založená jen na čistých myšlenkách. je to stejný hnus jako v politice. OH si myslím by měly na pár let skončit a oživit jejich poslání až na to bude civilizace opět zralá, jestli někdy ještě bude. To samé bych učinila s akcemi typu Expo .....a našlo by se těch předváděček asi více než dost, které slouží jen jednomu teleti - byznysu. OH mne vůbec nezajímají a konečně dnes si můžeme i otevřeně říci, jak to vypadá s našimi chloubami - olympioniky. Taková Káťa Neumannová namísto aby seděla za zpronevěru peněz za Liberec, tak jí živí stát na MO jako expertku na sport. Sport dnes není o radosti z pohybu, ale o radosti z prachů. A nakonec kdo je dnes cennější - takový fotbalista, hokejista se platí pomalu ve zlatě, když si je překupují rozličné kluby mezi sebou. Dražba jak za sultanátu.
  Sims.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V jednom nesouhlasím - a to je zrušení olympijských her. Je třeba navolit nový MOV a zavázat ho k plnění myšlenek zakladatele Piera Coubertena(Asi jsem to nenapsal správně). S dopingem v žádném případě nesouhlasím , ale na dopingovou listinu se dostává řada látek, které snad ani nemůžou dopingem být. V Americe je doping rovněž řízen státem, kdo myslíte že zadává výzkumné úkoly laboratořím. Doping i Antidoping je ohromným kšeftem farmaceutických nadnárodních firem - především těch Amerických a proto nemůžou být Američané plošně vyloučeni.

   Vymazat
  2. přesněji, protože to, co oni používají se ještě netestuje.

   Vymazat
  3. Já jsme také nenapsala - zrušení OH napořád, jen dokud si je svět opět nezaslouží.
   Sims.

   Vymazat
 20. Soudruzi,
  že vy nesledujete OH, i přesto, že se koná ve vaší slavné zemi BRICS a účastní se jí přes 200 vašich milovaných Rusáků, je každému u prdele. Komu to cpete? Uspořádejte si vlastní komoušské hry a neotravujte.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Setkala se opravdova smetanka. Komunisti by meli pri cteni zprav o chudobe, dluzich a zlocinnosti v jedne zemi BRICS a podvodnych atletech z dalsi zeme BRICS jasat radosti......

   Vymazat
  2. 8:52

   Na problémy Brazílie komunističtí idioti spustí vždycky svou oblíbenou odrhovačku, "za všechno mohou USA, rejdy agentů CIA..."

   Vymazat
  3. Loser! Už zase šaškuješ?

   Vymazat
  4. No, kdyby existovala nějaká korelace mezi tím, že "za všechno mohou USA, rejdy agentů CIA..." = komunistický idiot, tak u nás je už bohužel asi polovina populace komunistických idiotů.
   Už totiž zjistili, že když se ve světě stane cokoliv špatného a těžko pochopitelného, jakkoliv je to v médiích hezky ošetřeno, téměř vždycky se nakonec ukáže, že "za všechno mohou USA, rejdy agentů CIA...", jak jste to hezky vystihl.
   Takže je větší šance mít pravdu, když jim to lidé přišijí rovnou, než naopak.
   Je to idiotské nebo komunistické? Těžko.

   Vymazat
  5. Zalez do hajzlu chcípáku Chujmere Debiloviči

   Vymazat
  6. Víra, že za úplně vším (samozřejmě jen zlým) stojí USA spolu s podobnými přiblblými konspiračními teoriemi je novodobé náboženství pro pomatené paranoidní schizofreniky.

   Jednoduchým jedincům které bolí přemýšlet to velmi zjednoduší složitý svět a oni pak mají pocit že ho chápou. Největší neštěstí pro takového zcela nekritického blba je posadit ho před internet.
   Je to jako posadit blba do mešity kde imám začne krákorat, že za vše mohou USA, Židi, zkažený západ...

   Vymazat
  7. Jan Železný:

   Máte ze Sao Paula nějakou zkušenost, na kterou si v Riu vzpomenete?

   "Když jsem vyšel ven, tak jsem byl hodně překvapený. Viděl jsem, jak lidé žijí a bydlí ve slamech a pod mosty. Člověk si uvědomí, že se máme velice dobře. U nás jsou také rozdíly, ale rozhodně ne tolik markantní. Z tohoto pohledu je cestování velice důležité, protože potom když člověk přijede domů, tak se na věci dívá jinak."
   ===========================
   Ale místní komunističtí idioti budou furt skřehotat, furt budou mít málo, furt budou vzhlížet k zemím BRICS (a Venezuele, Kubě...) jako k zázraku a svému vzoru. Prostě vypatlanci žijící zcela mimo realitu.

   Vymazat
  8. Bože, bože, do čeho jsi to duši dal ? To se tady zase sešla duševní nouze ! (8:47, 8:52, 8:57)

   Vymazat
  9. Malá technická. Máme snad čekat, až budou i u nás bydlet miliony ve slamech? Protože zatím k tomu směřujeme a rok od roku zrychlujeme tempo.

   Vymazat
  10. Anonyme 10:14
   Vy máte nějaké jiné zdroje než my ostatní, nad kterými se dá přemýšlet? Protože jestli "přemýšlíte" (jak asi usuzujete) jenom na základě propagandy našich korporátních médií, které zase tvrdí že hodnověrná jsou jen ta zahraniční korporátní média, tak byste se měl už konečně hodně rychle probudit.
   Anebo přestat brát mrzký peníz za blbou práci.
   Add 10:29 především skřehotají o Venezuele a Brazílii placení vypatlanci jako vy.

   Vymazat
  11. 11:28

   Diskutovat s konspiračními pošuky jako vy je zcela zbytečné. Nechápete složitost světa ve kterém neustále navzájem interaguje 8 miliard lidí, 200 států, tisíce různých zájmových skupin s rozdílnými nebo zcela protichůdnými zájmy. Myslíte si, že se vše děje podle plánu sestaveného Ročíldem nebo kým na 100 let dopředu. Přitom nikdo netuší co z toho všeho vyplyne zítra.

   Je to pro vás velmi jednoduché a pohodlné, protože na Boha, Ročílda, USA, Židy... se dá svést úplně všechno a neúspěšní a frustrovaní jedinci jako jste vy nebo ti islamisti tak ze sebe smyjete jakoukoli vlastní zodpovědnost za svůj život, neúspěchy, prohry. Tím pádem máte pseudoomluvu, nemusíte se o nic snažit protože stejně nic nemá cenu a máte objekt nenávisti. Už zbývá se jenom někde odpálit. Ale na to jste na rozdíl od islamistů moc pohodlní a nemáte na to koule. Klepat blbosti na internetu je vaše maximum.

   Vymazat
  12. 12:05 Přesně tak, je úplně jedno, jak ty či ony volby dopadnou. Vždycky se najde smečka konspiračních fanatiků, kteří budou hlásat, že to tak dopadlo podle zadání Rotschildů.
   Sravdovní bylo referendum v Británii. Kolik já četl názorů, že Británie v unii zůstane, protože to tak chtějí Rotschildové. Když to dopadlo jinak, bylo ke čtení stejné množství výkřiků, že to bylo zmanipulovaný podle přání Rotschildů (a jiných podobných - Sorosů a spol). Petr

   Vymazat
  13. Add 11:28
   Nikdy jsem netvrdil nic z toho, co píšete (...podle něčích plánů, podle Boha, Ročílda, USA, Židy). Možná si jenom hloupě domýšlíte věci, které vůbec z příspěvků nevyplývají, možná jenom všechny diskutéry třídíte do jednoho černého a druhého bílého pytle. A možná jenom nemáte argumenty, tak si vymýšlíte a pak s těmi svými vlastními výmysly bojujete.
   Myslím že v dílčích věcech bychom se docela i shodli, ale pro mě se všchny ty jednotlivosti skládají v realitu života v korporátní totalitě. Pro Vás ne.
   A vzhledem k tomu Vašemu mimomísoidnímu výlevu – vy nějak frustrovaný jste?

   Vymazat
  14. Vláďo Vláďo, příspěvek v 11:28, na který reaguješ, jsi psal ty sám.

   Vymazat
  15. 8:47 - tebe ještě nezplynovali ty zkurvenej vopejzelej pankharte? Chyba! Měl jsi se nechat včas zaplynovat, xindle parazitickej. Teď bude tvůj konec fakt nesnadnej! Budeš totiž hníst zaživa zem, páč všechen podlidskej xindl z něhož vzlínáš zabagrujem po vítězství pod zem! A tak dříve než vaše z mizerie bílých lidí zbytnělý ošklivý trupiska prohnojí půdu, tuto vaše zlodějský čpáry ještě řádně v předsmrtných křečích i řádně nakypří! Takto zúrodněná zem dá pak žírný chléb příštím, šťastným generacím árijských dětí ...

   Vymazat
 21. sudruzi od doby kdy se zacaly do sportu cpat penize stoji tento za hovno! podivejte se hokejisty tenisty basketbalisty a treba fotbalisty a neni treba komentar! staci nahlednout na cesky fotbal na to se neda divat! jdu blit z pelty a platiniho takovi to jsou hodni lide vse delaji pro lidi!!! hhh oprava pro mrzsky PENIZ!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlas. Západ má naprosto zvrácený žebříček hodnot. Dát pět stovek za CD nějakého hejkala není problém. Ale běda, když si naši sedláci řeknou o jednu korunu navíc za litr mléka. To by se šlo snad i demonstrovat. Asi to bude znít blbě, ale tahle společnost by měla zažít skutečnou bídu, aby pochopila, co je na světě důležitější a co nedůležité.

   Vymazat
  2. "Západ má naprosto zvrácený žebříček hodnot..."

   Ty samé bláboly cpou imámové do hlav primitivům v mešitách. Podejte si navzájem ruce.

   Hricáku, kouzlo naší společnosti spočívá v tom, že si v ní může mít každý jednotlivec hodnoty jaké chce, pokud nepřekračuje zákon.

   A korunu navíc za litr mléka? ty jsi určitě jeden z těch kteří projíždějí regály s letákem v ruce a mlíko berou zásadně jen za 8.90 v akci. A ještě piští jak je drahé a nekvalitní.

   Vymazat
  3. Pane Hricáku, myslíte si, že běžná rodina kupuje pětistovkové CD? Ani omylem, ta na to nemá ! Ta argumentace moc kulhá, doporučuji vždy příspěvek si napsat na nečisto, přečíst, přečíst druhý den a pak teprve zveřejnit.

   Vymazat
  4. 12:01
   Tak to by jste se možná divil. Znám několik rodin, no, řekněme sociálně slabých, kteří nezaplatí ani svým malým dětem obědy ve škole. Ale jejich výrostek machruje s telefonem s pořizovací cenou od několika tisíc výš. Jedna sociálně slabá rodina dostala na přilepšenou 10 tisíc od místního podnikatele, protože jsou zadlužení, kam se podívají. Matka samoživitelka, asi proto, že není chudá jenom penězi, ale i duchem, koupila jednomu dítěti tablet a druhému mobil. Místo, aby zaplatili alespoň nějakou část svých dluhů. To CD jsem dal jako příklad. Spousta mladých, jejichž rodiče nepracují, nebo berou tak málo, že se sotva protloukají životem, bere drogy. Tráva je základ, ale nejsou vzácné i tvrdé. Kde na to asi berou? A často o tom vědí i jejich rodiče. V místní autobusové čekárně se scházejí po večerech a popíjejí krabicové víno. A rodiče, kteří sami smrdí korunou jim na něj dávají peníze. Absurdistán a naprostá zvrácenost. A ti samí, kteří svým výrostkům financují chlast, drogy, nebo drahou elektroniku, se rozčilují nad tím, že se zdražilo mlíko o jednu korunu na litru.

   Vymazat
  5. 11:48
   Svým způsobem mají i ti imámové pravdu. Západ nám opravdu předvádí svůj kolaps v přímém přenosu. Např. ochrana menšin se u nás a na západ od nás, stala mantrou. Budeme tak důsledně chránit minority, až si zlikvidujeme majoritu. A to jak ekonomicky, tak fyzicky. Posouváme se k bodu, kdy nebudeme schopni minority uživit. A ti nás nakonec přečíslí svou porodností. Tak že suma sumárum, pokud se nezměníme, nezasloužíme si ani svou budoucnost. A dopadneme jako všechny zdegenerované kultury před námi.

   Vymazat
 22. Olympijské hry by měly být zrušeny, protože už neplní svoji úlohu. Je to normální kšeft a politika a navíc hodně předražený.

  OdpovědětVymazat
 23. Od té doby, co americká sionacistická zvěř protlačila na OH drogově teroristické Kosovo, se o tuto politickou šarádu nezajímám.

  OdpovědětVymazat
 24. doktor Olympijské hry už dávno neplní roli, ke které byly založeny (znovuobnoveny).Jde o politiku a především o prachy.Když vyloučit, tak proč ne i ostatní státy, jejichž sportovci dopovali...Takže nezájem a jsem proti tomu, aby se z veřejných prostředků podobné věci financovaly.Ať náklady hradí firmy, kterým naši hrdinové dělají reklamu....Peníze na sport dětí!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Spravne soudruzi, olympijske hry patri zrusit. Putler a jeho zlocinecka banda usetri miliony za ilegalni drogy, ktere kupuji a za pomoci svych tajnych sluzeb a celniku pasuji ze zapadu.

   Vymazat
  2. Kup si pořádnou klávesnici smrade!

   Vymazat
  3. 13:54 - vám dává čočku, co ty xindle zkurvenej masoňáckej zlodějskej, co? Sere se vám to na všech frontách:)) Už brzo se dočkáme a budete xindli hníst zem zaživa, páč všechen podlidskej xindl z něhož vzlínáš po vítězství zabagrujem! A tak dříve než vaše z mizerie bílých lidí zbytnělý ošklivý mrchy prohnojí půdu, tuto vaše zlodějský čpáry ještě v předsmrtných křečích i řádně nakypří! Takto zúrodněná zem dá pak žírný chléb příštím, šťastným generacím árijských dětí ...

   Vymazat
 25. Tyto politické hry už nemají s olympismem co dělat. Je to jen další ubohý prostředek pomsty slušným a čestným lidem. Prostředek stejně primitivní a zoufalý jako ty komentáře, které jej zde s použitím dementního slovníku schvalují.

  OdpovědětVymazat
 26. Po úrazech je podávání posilujících prostředků zcela běžné. Takže u paraolympioniků bude zjištění užití pro sport zakázaných prostředků, nepochybně snadno prokazatelné. Nutné je pouze vybrat ty sportovce z nepřátelské země. Názorná ukázka podlosti a pokrytectví, které jsou neodmyslitelnou součástí "vyspělého" demokratického světa svědčí jenom o marasmu, do něhož jsme si cestu stádně a debilně vycinkali svazky klíčů. Jako hloupé dementní děti které chodili manifestačně volit a mávat do průvodů, vypuštěné darebáky z řetězu, aby do jiných a zrůdnějších řetězů dobrovolně vlezli, aby na to pak pěli pochvalné ódy.

  OdpovědětVymazat
 27. 13:54 No vidíš, jak to mají Rusové těžké. Naproti tomu západní sportovci nic pašovat nemusejí, mají to doma a levně. A právě proto podle tebe nedopují. Ty jsi ale neuvěřitelný ...píp..

  OdpovědětVymazat
 28. Tak teď už okoštuje pocity řady sportovců nepřátelské země i Sáblíková, ze země přátelské - protektorátní.

  OdpovědětVymazat
 29. Ráno jsem slyšel v televizi mladičkou českou plavkyni, která se k radosti reportéra ČT svěřila, že mezi nimi nikdo v Riu nemluví s ruskou plavkyní. Je třeba připravovat mladé kádry na špinavou práci.

  Vnucuje se nám představa, že ruští sportovci si obstarají katalog s dopingovými prostředky, objednají si je a pak požírají. Demokratičtí sportovci jim to museli zatrhnout. Napadá mne, že podle toho jak je nám Rusko prezentováno jako zaostalá země, pak ten katalog musí být určitě od západních farmaceutických firem.

  OdpovědětVymazat
 30. Ani ne tak podlost jako ubohost a naprostá ztráta soudnosti. Copak si lze vážit jakéhokoliv sportovce, který tohle schvaluje. Tohle už není sport, ale jen přihlouplá reklama na zboží.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.