Reklama

pondělí 1. srpna 2016

Zákaz pro ruský olympijský tým – studená válka ve své „čisté podobě“

Andre Vltchek
1.8.2016 Zvědavec

Říše se stává zcela nepředvídatelnou. Útočí na všech frontách. Ztratila veškerý svůj stud a slušnost.

Nová studená válka je nyní v plném proudu a Západ používá jak staré, tak nové taktiky, aby démonizoval a diskreditoval všechny své odpůrce: od Ruska po Čínu, Venezuelu, Severní Koreu, Jižní Afriku a Írán.


Naše protiříšská média, včetně RT, TeleSur, PressTV, CCTV a Sputnik, jsou označována za „propagandistické“ kanály. Obranné a internacionalistické iniciativy našich zemí jsou označovány za agresi. Ty vlády, které neúnavně pracují ve prospěch lidí, jsou definovány jako „zlo“, či přinejmenším jako „diktatura“.
 

Říše osnuje komplexní a destruktivní pavučinu lží a manipulací, doslova chytá některé země do absurdních pseudo legálních konceptů, jak se nedávno stalo Číně, která byla napadena Stálou soudní arbitráží (PCA) v Haagu, která nedávno rozhodla proti tomu, co F. William Engdahl popsal jako „veškeré nároky Číny na ostrovy či dokonce skaliska v oblasti známé jako „devět přerušovaných čar“ mezi čínským pobřežím a Filipínami“. Čína ve skutečnosti o žádné „rozhodnutí“ nežádala; neustále opakuje, že byla ochotna vyjednávat přímo s Filipínami. Ale Západ a předešlá servilní vláda v Manile rozhodly, že tento spor přemění na další ideologickou a propagandistickou bitvu.

Válka proti „koalici neochotných“ se neustále obměňuje. Propagandisté v severní Americe a Evropě vymýšlí nové „zbraně“ hromadného intelektuálního a informačního ničení. Nic není ponecháno nedotčeným.

Poslední „bitva“ je vskutku nekonvenční, mohlo by se dokonce říct „inovativní“ – je to pokus démonizovat ruské atlety, a dokonce jim zabránit, aspoň některým z nich, v účasti na nadcházejících olympijských hrách v Rio de Janeiru!

Samozřejmě, že ruští atleti jsou pověstní, stejně jako artisté, vědci a myslitelé. Protažení celého ruského olympijského týmu špínou a potupou by mohlo být určitě považováno za velké vítězství pro západní Říši a její základní filosofii. Zakázat mu účast na olympiádě zcela by bylo ještě více „potěšující“.

„Jen se podívejte na ty lstivé, nečestné, neupřímné Rusy – podvádí všude, kam přijdou! Dopují své atlety, přeměňují je na jakési roboty nacpané steroidy… Vítězí neférově!“

 Tisíce lidí pochodují proti olympiádě v Rio de Janeiru


Deena Stryker ve svém posledním pojednání pro NEO skvěle poznamenává:
Dnes je éter plný řečí o možnosti, že Rusku bude zakázána účast na nadcházejících olympijských hrách v Brazílii, pod záminkou, že IOC má „jasné důkazy“ – slovy mluvčího – že Putinova vláda se podílela na dopování svých atletů již od r. 2013.

Dvě věci mi připadají jako velmi podivné: zaprvé fakt, že ruský lékař a bývalý šéf laboratoře, který zfalšoval testy, nyní žije v Kalifornii, kde vede laboratoř.

Druhou věcí je, že u sportovních fanoušků je méně pravděpodobně, oproti ostatním lidem, že budou sledovat zahraniční zprávy a mezinárodní politiku, neboť se náruživě zajímají o sportovní zprávy… Tito lidé budou tvořit převážnou část jakéhokoliv voličstva, takže někdo v Obamově zahraničně-politickém týmu pravděpodobně rozhodl se zaměřit na ně, místo na konzumenty skutečných zpráv. Sportovní fanoušci pravděpodobně nesledovali ukrajinský puč, či dokonce navyšování počtu jednotek NATO na hranicích Ruska…
Samotný IOC je historicky velmi známou zkorumpovanou institucí. Byl vždy více než ochoten poskytnout laskavosti těm, kdo platí či drží otěže moci.
Ne, že by všechny ruské laboratoře a všichni ruští atleti byli čistí, to ani zdaleka! Zcela jistě bylo několik (či mnoho) případů dopingu, a laboratoře nebyly vždy „čisté“ či transparentní. Ale!

Ale stejným pochybením se provinilo tolik atletů a tolik laboratoří. Ale je to pouze Rusko, které může být nuceno zaplatit největší cenu.
Tvrdit, že to není součástí politického boje, je směšné.

Ale odstavovat, či dokonce démonizovat Rusko nemůže být jediným účelem této komplexní „operace“.

Velmi nedávno Brazílie, hostitelská země olympijských her 2016, zažila jisté bolestné události. Její socialistická vláda byla nařčena a donucena odstoupit, jak místní extrémně pravičáckou elitou, tak jejich páníčky na Západě.

Protesty stále zuří. Nespokojenost s pučem a novým režimem narůstá.

Existuje velká pravděpodobnost, že dojde ke střetům mezi protestujícími a ozbrojenými silami, během her.

V takovémto výbušném prostředí se vše může stát symbolickým, dokonce i hrdinský souboj ruských, čínských, kubánských a dalších atletů se soupeři reprezentujícími Západ.

Během mé nedávné návštěvy v Brazílii jsem pochopil, jak populárním se Rusko stává mezi tamními obyčejnými lidmi. Je jasné, komu budou brazilští fanoušci fandit, obzvláště nyní, po nestoudném puči.

Tomu je třeba (jak plánovači ve Washingtonu pravděpodobně rozhodli) zabránit. Solidarita zemí BRICS se nesmí objevit v televizi, aby ji spatřily miliardy sportovních fanoušků na celém světě.

Nyní, kdy moc v Brazílii drží Temer a jeho klika, by bylo mnohem snazší prostě „vymazat“ Rusko z olympijské mapy, pokud IOC rozhodne o celkovém zákazu pro celý ruský tým.

Kdyby k puči nikdy nedošlo, kdyby Dilma a PT byly stále u moci, existovalo by několik způsobů, jak tomuto poslednímu útoku Západu na Rusko a jeho atlety vzdorovat. Existovaly dokonce způsoby, jak bezpáteřní IOC ponížit. Například brazilská vláda mohla zorganizovat souběžné akce pro ruské atlety, aby projevila svoji solidaritu. Ale nyní, jak se věci mají, není takováto „vzpoura“ možná.
Brazílie trpí pod útokem tržních fundamentalistů, její nová (nelegitimní, avšak plně pro-západní) vláda přirozeně považuje Rusko za jednoho ze svých úhlavních nepřátel.

Člověk by Říši neměl nikdy podceňovat! Svým, skutečně destruktivním, způsobem je skutečně skvělá. Její machiavelistická taktika je extrémně účinná. A tato sportovní sága je toho jen důkazem!
26. července 2016 RT informovala:
Mezinárodní olympijský výbor odmítl výzvy po plošném zákazu ve vztahu k Rusku na olympiádě Rio 2016 a rozhodl, že o tom, zda jsou ruští atleti způsobilí účasti, by měly rozhodnout jednotlivé sportovní federace.

Atleti budou muset splnit kritéria stanovená IOC, včetně toho, že budou muset dokázat mezinárodním federacím, že mají u dopingu čistý rejstřík a byli testováni „spolehlivými“ mezinárodními anti-dopingovými institucemi.
Tyto podmínky je téměř nemožné splnit, v tak krátké době, která zbývá do začátku olympijských her v Riu.

Říše se stává zcela nepředvídatelnou. Útočí na všech frontách. Ztratila veškerý svůj stud a slušnost.

A západní média nyní zcela drží basu a poskytují mediální krytí nestoudné propagandě. A nejsou to již jen média ve Spojených státech, ale také v Německu, Británii a jinde.

S největší pravděpodobností svobodný svět (ty země, které odmítají přijmout diktát Západu) brzy prohraje jednu důležitější bitvu. Ale boj pokračuje! Ti ruští atleti, kteří se do Ria dostanou, povedou symbolické bitvy, jako ty, které se vedly v Berlíně během olympiády v r. 1936.


Ban of Russian Olympic Team – Cold War at Its 'Best'! vyšel 29. července 2016 na ICH. Překlad v ceně 467 Kč Zvědavec.

38 komentářů :

 1. "studená válka ve své „čisté podobě“" ?

  Spiš sprostý terorismus

  OdpovědětSmazat
 2. Všichni se proti vám spolčili, bando rudohnědých bezmozků. Prostě všichni jsou proti vám a chtějí vás zničit. Od USA přes Německo až po Japonsko. Od Olympijského výboru až po svaz zahrádkářů.
  Ještě že máte hrdinné bojovníky za lepší svobodný svět KimČonga, Castra, Madura, Putina,... zoufalí blbečci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No - jsi prostě trapnej. Co k tvým zvratkům dodat? Zákaz účasti ruským sportovcům na OH je odporná prasečina, tahat tu politickou špínu i do sportu můžou jen krysy. Ti lidi se dřou, trénujou, a pak nějaký politický prase si honí triko a ukazuje moc. Hnus. Špína a intriky. To tady ještě nebylo. A to co k tomu sereš hubou, s účastí sportovců na OH vůbec nesouvisí. Už nevíš, co sprostýho bys napsal. Hlavně že ty máš mozek, ale jinak musíš být pěkná krysa. Tohleto - tahat politiku i do sportu, musí nasrat každýho slušnýho člověka - i Američany. Takové vítězství by mně vůbec netěšilo a medaili bych odmítl. A vlastně - odmítl bych účast. Svýma postojema si Amerika proti sobě poštvává všechny slušný lidi na světě sama - teda kromě krys jako jsi ty. USA asi už nemají žádnou soudnost.

   Smazat
  2. Anonyme 22:23 máš to od narození, nebo po nějakém prásku.

   Pravidla pro posuzování dopingu a pro tresty jsou jasné.

   Olympijská charta http://www.olympic.cz/upload/files/OLYMPIJSKA-CHARTA-2013.pdf

   je vcelku stručná, stačí si přečíst Základní principy olympismu obzvláště bod 4. a 6. a porovnat s tím co se děje, je to naprosté popření myšlenky a pravidel olympismu ...

   Smazat
  3. Soudruzi,
   v Rusku probíhal dlouhá léta státem organizovaný doping, podvody ve velkém kryté ministerstvem sportu a tajnými službami.
   Rusko z té provalené aféry nevyvodilo vůbec NIC a ten idiot Mutko místo aby se chytil za nos a odstoupil se chce ještě soudit.
   Takže fňukejte klidně dál, to je jediné co vám zbývá.
   A nezapomeňte opět obviňovat nenáviděný západ jak je vaším oblíbeným zvykem a ne skutečné viníky.

   Smazat
  4. Tys jen špinavá loutka nosatých zločinců a parazitů, kerý hovno tuší vo co go. Tvý zločinní loutkonoši zneužívají prostého faktu, že většina lidí jsou manipulovatelní a zmanipulovaní blbci. Jenže pokud z lidu vyroste Vůdce, neobyčejný talent, který kolem sebe dokáže soustředit velkou masu schopných vůdců národa, je s židáckými rejdy tvých loutkářů obvykle amen. Proto tak piští a křičí kdykoliv se kdekoliv objeví autorita! A to je cellý to pištění na tu Putina, jindy na Erdogana či Madura nebo dokonce i Orbána. Prostě každej kdo tenhle xindl ohrožuje tím, že masám ukáže na charakter a metody jejich podvraťáctví a tím je odhalí před lidem je pro ně smrtelný nepřítel!.

   Smazat
  5. oprava: A o tom je celý to vaše pištění tu na Putina, jindy na ....

   Smazat
  6. 0:34
   Pištíte leda vy, rudohnědí pošuci, kteří máte nezvladatelnou touhu neustále se klanět nějakému vůdci a olizovat mu anál. Nesvéprávné ovečky které se bez svého bači ani nevyserou.

   Smazat
  7. Skvěle to ilustruje výrok "Spratka" Novotnýho kterýho se dopustil v rozhovoru pro Respekt:

   „Ne, já jsem kapitalista, židovský synek a člen ODS a pro mě je nesmírně pohodlnej systém, ve kterým já jako inteligentní člověk jsem schopnej poměrně pohodlně přežívat díky tomu, že ostatní kolem mě jsou debilové…“.

   Proto je zapotřebí Vůdců z lidu, kteří nedovolí n těmto parazitům oblbovat národy a dokáží jejich rejdy odhalovat a pak jim rázně čelit tím, že nedovolí zase uvést lidstvo do chasou a bordelu z něhož tito těží!!

   Smazat
  8. 0:40 - jak pravím, tomu nemůžeš hovět, páč jsi jen přískoč podlidí, opejzelá filcka odpadlá od lejnolíhně nosatých hlasatelů lživé ideologie humanrightismu, protože ve skutečnosti se každý člověk rodí jako nepopsaný list, nesoucí krapet talentu svých rodičů a krapet povahy svého národa či rasy. Ale to vše se dá zlomit a to směrem k Dobu i ke Zlu, záleží na pevnosti kořenů každého jedince na světě. Člověk nezískává žádná práva svým narozením automaticky, jak hlásají tito zločinci, ale všechna práva si musí teprve získávat postupem času a to nikoliv slovy, nýbrž při plnění svých povinností, které práva předcházejí. Člověk aby měl právo se tak titulovat, a nebyl jen tupým zvířetem jako Mauglí odkojený vlky v džungli a nemající krom fyziognomie nic společného s lidskou bytostí, musí se mnoho učit a neustále pracovat na svém polidštění. Poslouchat starší a moudré, brát si příklady z uznávaných členů své rodiny, obce a národa, aby se stal platným členem těchto pospolitostí a teprve skrze ně i lidstva jako celku! S rozvojem své osobnosti získává práva odpovídající jeho zásluhám: právo poučovat mladší, vyžadovat úctu všech členů společenství, mít právo velet či se podílet na moci a rozhodování spolu se stejně moudrými a zasloužilými členy rodiny, obce, národa.
   Když se zednáři, židovští odpadlíci pokoušeli prosadit v takovém pevném řádu světa, nemohli nikdy uspět. Proto zacílili veškeré své úsilí na zničení společnosti, její atomizaci a současně na degeneraci každého jednoho člena hostitelského národa. Proto začali hlásat ideologie konzumismu a pseudosvobody. Co ona říká? V principu toto: jediný svobodný je ten svět, ve kterém vítězí ti “schopnější” bez ohledu na zásluhy. Oni přichází s tím, že každý jedinec má práva hned po narození a tudíž se nemusí nic přijímat, nikoho ctít, nic udělat nezištně pro společnost, ale jen myslet sám na sebe a dát průchod i těm nejzvrhlejším deviacím, které jsou masovou popkulturou bulváru a konzumu otevřeně propagovány. Má pouze povinnost se naučit obecné technické vzdělanosti, aby se mohl stát kvalifikovaným otrokem ve výrobním procesu a pokud se nějakou náhodou dostane mezi vyvolené, tak aby se uměl pohybovat mezi podobnými šíbry, jaké i z něho tato zvrhlá a zdegenerovaná společnost udělá v průběhu procesu breainwashingu zvaného “vzdělávání”. Havlismus je pak nejvyšší forma tohoto farizejství. Jeho smysl je jediný: prázdnými floskulemi relativizovat v myslích lidí poznanou Pravdu, která se mu příčí a absolutizovat vsugerovanou Lež, která mu slouží. Tedy vše co přináší profit úzké skupince „chytrolínů“ na úkor koherentnost společnosti, bez niž NIC není a NIC nemůže fungovat, protože člověk jako společenský, tlupní tvor osamoceně v přírodě NEpřežívá, je ničím, kdyby ho společnost – v komplexním a ohromném množství obtížně měřitelných faktorů – nevytvořila, nezformovala a nezaopatřila v jeho vlastní existenci! Na to člověk nemusí být hned „marxista“ aby si položil jednoduchou otázku: Kým by člověk byl, dokonce i na poli myšlení, kdyby za ním, za námi všemi nestála nesmírná pokladnice kultury, vědomostí, úsilí desítek generací! Marx pouze popsal jisté mechanismy fungování systému na základě vztahu mezi technickým stupněm rozvoje výrobních sil, tedy čím se lidé živí a jejich výrobními vztahy. A to velice dokonale, protože Žid když se do něčeho dá, jeho produkt je vždy dokonalý! V tom je jejich síla. Oni jsouce historicky odděleni od půdy se po celá staletí soustředili na přenosné hodnoty – tedy rozvoj know-how. Křížili se navzájem tak, aby rozvíjeli vhodné talenty – jako směnárníci a lichváři, zlatníci a klenotníci, lékaři a právníci, později komedianti a spisovatelé apod. A v nejnovější době pak vědci a také politici. A vždy dbali na vysokou koherentnost své vlastní pospolitosti, kterou ostatním komunitám nejen že upírali, ale snažili se ji vehementně rozbít.

   Smazat
  9. A velikán německé filosofie Fridrich Nietzsche o těchto podlidech a jejich otrocké morálce ve vtahu k věcem napsal, že touha vlastnit může být přímým (i když vedlejším) produktem tzv. vůle k moci (tj. realizovat se za pomoci věcí, vášní na úkor druhých lidí). Zde je nutno podotknout, že „člověk se pokusil stát nadčlověkem, aniž by byl člověkem.“

   Smazat
  10. Když ještě někdo nepochopil, že USA jako říše, která je tak zadlužená, že Svět kolem ní má na vybranou, buď válka, nebo placení výpalného USA. USA nastolilo program:
   Dosažení cíle „jediného státu USA“ má být realizováno čtyřmi kroky:

   1. Žádný stát nesmí bránit přílivu uprchlíků. Speciálně se má zdesateronásobit příliv uprchlíků do Evropy. Národně orientovaní politici musí být umlčeni a musí zmizet ze scény.
   2. krok: Neomezený tok ropy, plynu a jiných surovin:
   Národy nesmí disponovat nerostným bohatstvím. Veškeré zdroje budou privatizovány a internacionalizovány. Rusko musí být zničeno.
   3. krok: Ničím neomezené finanční toky do USA:
   Žádná vláda nesmí bránit svobodnému pohybu kapitálu a nesmí bránit odcházení zisků ze své země do USA. Státy se musí dostat do vzájemné závislosti, aby nemohly existovat samy o sobě. Státy, které se tomu budou bránit, budou nahrazeny loutkovými režimy. Nepřátelé této globalizace budou zničeni. Thomas Barnett suše konstatuje: „Kritiky zabijeme“.
   4. krok: Žádný stát se nesmí postavit proti tzv. „mírovému nasazení“ americké armády - americké soukromé militaristické agentury nastoupí na regionální „trhy“. Úkolem amerických vlád je trvale udržovat tzv. „válku proti terorismu“ a nikdy neopustit země, kam již jednou vkročí mírová noha Amerického vojáka potom co byl stát humanitárně bombardován.   Smazat
  11. Anonymní1. srpna 2016 22:23
   U nás se říká: KOMU NENÍ s HURY DÁNO V APATICE
   NEKOUPÍ

   Václav

   Smazat
 3. ty když jsi se narodil tak u vas nebyl nikdo doma co fotr na čundru a matka drhla schody
  proto z tebe padaj takovy sračky uchylačku duhovej
  bež si ho vyhonit a ulevi se ti

  OdpovědětSmazat
 4. Západ se už ani moc nesnaží něco předstírat a svinstva, která se snažil dříve pečlivě skrývat, nyní prezentuje přímo v masmédiích. Je smutné, že sportovci, kteří by jako první měli bránit svoji sportovní čest, se ve své většině stále řadí k těm hluchým a slepým a nechají za sebe politicky rozhodovat své zkorumpované úředníky. Jakápak tohle bude olympiáda, pouze druhořadý spektákl pro pobavení politických špiček a spoustu hloupých zabedněnců. Prostě hnus.

  OdpovědětSmazat
 5. O této tématice mnoho nevím,snad jen to,že se sportovci musí kvalifikovat k účasti na OH a součástí toho by měla být i dopingová kontrola dosažených výsledků. Jak to probíhá v praxi je věcí mezinárodních institucí. V rámci pokroku v mezích zákona si představuji za doping pouze látky podporující výkon a zároveň poškozující zdraví člověka.

  OdpovědětSmazat
 6. Ta obava USA,že by mohli Ruský sportovci zabodovat i u obyčejných občanů je veliká.Myslím si,že tento zákaz spíš nahrává Rusům a určitě to využijí jinde.Jeto i dobrý důvod,nevystavit sportovce nákaze,zika,i když se domnívám,že ten virus přišel jako na zavolanou.

  OdpovědětSmazat
 7. To mate tak, soudruzi. Rusaci byli vylouceni, protoze jejich doping byl provaden ve spolupraci s jejich tajnymi sluzbami, celni spravou i samotnou vladou.
  Jiny narod by se za to stydel a omlouval, Rus misto toho lze a bolestne kvici.
  Co se ceskeho naroda tyce, jen nejhorsi nacisticky a komunisticky dobytek muze stat na strane zlodejskeho, agresivniho a zakerneho Ruska.
  O Severni Koreji, Venezuele, Kube a dalsich zlocinnych rezimech ani nemluvim......
  Vy komunisti a nackove jste peknej hnus.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rusko dopuje celé. Jejich největším dopingem je nenávist zabedněnců jako 6:25. Němci, spolu s ostatními národoveckými fašisty vraždili po celé Evropě jak smyslůzbavení. Miliony vyvražděné v koncentrácích. Statisíce vyvražděně fašouny ve Španělsku, v Polsku, Maďarsku, Jugoslávii a zejména řádění na Ukrajině. To vše je omluvitelné. Těm všem bylo odpuštěno a na Německé šílenství zapomenuto. Není totiž nic lepšího než si s bratry Němci poplácat ramena a zahalekat na októbrfestu s pořádným tuplákem. Ale Ruská nepoddajnost a národní hrdost je neodpustitelná. Že? Protože tak nějak stojí v cestě globálnímu kapitálu!

   Smazat
  2. Dopingová aféra v Rusku achemické zbraně v Iráku mají společného jmenovatele.
   Schválně, uhodneš kdo to je?

   Smazat
  3. oprava: dolaroknutou

   Smazat
  4. oprava: Nerudou (a je dobré si tato slova připomenout:
   "... Jejich vlastnosti jsou orientální, tedy naprosto jiné než národů evropských. Žid je právě jiný člověk než Evropan, jeho příliš živá obrazotvornost nemá klidu, ani nadání pro výtvarné umění. A jako cize stojí v našem společenském životě, s ledovým klidem vedle našeho umění, takž co cizinci stojí v historii evropské. Jen ji pozorovali, aby se ranám uhnuli, a kdo z nich měl vliv, užíval ho jen pro sebe. Jim nevadí aby tajně nepodporovali stranu druhou, když v tom je prospěch. U nás se míchají mocí také do politiky, pracují pro "svobodu" a skutečně se jim také podařilo, že "svoboda průmyslová", "obchodu", "svoboda tisku" stala se monopolem jich a těch kterým pomáhají ... Židé mají velkou účast na válkách a revolucích, oni chtěli se nazývati velmocí všech velmocí, osvojující si panství nad lidstvem. Jdou nyní do závratného vrchu nad lidstvem. Žid se stal historickým rozvojem mužem lehkého výdělku. Rolníkem není kvůli svému talmudu; kdekoliv směl zakoupit se, zařídil hned "obchod v pozemcích". Řemeslníkem není, nemáť z práce samé radost. Je jen obchodníkem, často velmi lehkomyslným výdělkářem. On měl a má všechny vlastnosti, aby z politiky měl výdělek. Výdělek ten je za posledních dvacet let úžasný. Zdá se skoro že máme již zcela zvláštní mezinárodní právo - židovské, v němž jsou zaznamenány svobody Židů a služební povinnosti křesťanů ... Emancipaci českou od Židů hlavně bráti musíme, co emancipaci od židovského obchodu, od využitkování cizí práce." a v knize Obrazy z ciziny dodává: "Roztroušeni světem se stali lidem úmorem lidstva, co pijavice nejhoršího druhu nežijí nikde z práce, žijí z mozolů a potu cizího, krev pracujícího lidstva musí sloužiti k vyšperkování jejich bohatých salonů.").

   Smazat
  5. A Marion Jonesová.....copak ti to říká ty veškrnovic předkožko????!!!!!NIC VIĎ?!!!!Není divu,když jsi vzniknul z takovýho materiálu a ještě z takovýho genitála jakým byl Venca Lahvoň...!

   Smazat
  6. Vemte rozum do hrsti a položte si jednu jednoduchou otázku. Proč je pro dopojucí Rusáky veden plošný zákaz účasti na OH a proč jsou tam připuštěni sportovci , kteří v minulosti dopovali? Myšlenka OH je zcela mrtvá - je to jen fraška. Na OH by neměli být připuštěny státy , které vedou válku - klid zbraní to je ta myšlenka Olympionismu.

   Smazat
  7. My tomu rozumíme,jen Lahvoň mladší,Chujmer debilovič a genitálové podporující cloacu maximu-TROP 09 a jiný sluníčkáře,to pořád nechápou!

   Smazat
  8. 6.25 Tak nevím,kdo je tady hnus?Ale my,co chceme,aby se jednalo férově všude na světě to nejsme,i když nám tady nějaký blb nadává do komunistických dobytků a obvinuje Rusko a ostatní země,které nejdou ussa na ruku,že jsou podlé a zákeřné.Ty musíš být opravdu pěkně vypatlaný blb,jen co je pravda.

   Smazat
  9. Opravený text k 7:07: Něchtěl jsi vajsjuďáku říct "námi ovládanej zdefenerovanej lid"? Tedy masa podlidí pod neviditelnou, leč o to ohavnější dolaroknutou tvých smrdutých, Gen. Pattonem velice dobře a přesně popsaných fickonošů (- http://www.narodnisjednoceni.cz/knihovna/Varovani_generála_Pattona.pdf ), ty vopejzelá z jejích lejnolíhně vyvržená za účelem škodění árijské Rase ohavná filcko? Hrdý a svobodný Národ se nemusí bičovat na jejich pokyn! Pokud v jeho čele stojí opravdový Muž, má na tobě podobný odporný hmyz vždy při ruce pořádnou plácačku! (co může být hnusem než jen lokaj podlidí, jímž jsi!).

   Smazat
  10. Ještě doplním, že někomu nemusí link fungovat správně, pak doporučuju v Google text "Varování generála Pattona". On tam autenticky, páč tu špínu měl osobně na starosti a je tedy bezprostřední očitý svědek, uvádí skutečný příčiny drtivé většiny jejich úmrtí ....

   Smazat
  11. A jen dodám - což možná mnozí pitomci, včetně toho mamlase "co trvá na tom že Plzeň osvobodil Patton" , že generál byl kvůli Pravdě kterou se nebál otevřeně říkat vládou JOG zákeřně zavražděn! - http://creativitymovement.net/creator_library/slovakian/obbrw-9.html

   Smazat
  12. oprava: ... což možná mnozí pitomci, včetně toho mamlase co "trvá na tom, že Plzeň osvobodil Patton" neví, že ...

   Smazat
  13. ja som komunista a som na to hrdy viem ze v minulosti sa spravilomnoho chyb mi novodoby komunisti sme sa poucili zo svojej minulosti kym vy co podporujete zapad a kapital ste sa zo svojich chyb nepoucili a stale ich opakujete no komu niet rady tomu niet pomoci budete vo svojich chybach pokracovat stale a stale pokracujete no posledne roky mnoho ludi ktori boli proti komunistom zbadali co sposobili a zacinaju sa proti vamkapitalistom stavat a preto sa vy idete zblaznit od zlosti a hnevu

   Smazat
 8. Ta uSSacka verbez zlikviduje i Olympiadu. uSSaci se proste rozhodli ze o jejich zhovadilosti jeste neni presvedceno dostatecne mnozstvi lidi tak zvolili i tuhle frontu. Stareho perverzaka holt novym kouskum nenaucis. Budu Olympiadu od ted proste ignorovat, bohuzel. Nejsem sportovne zalozen, ale rad jsem se na to koukal prave z toho duvodu ze slo o neco, co bylo spolecne, vzajemne, nepoliticke, mirumilovne. uSSaci uz znicili i tohle. Pekne dekuji drziteli Nobelovy ceny za mir.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. olympiády, jako tradičního svátku dopingu, reklamy a byznysu škoda nebude. Když vidím 10ti leté kluky s jakým nadšením honí mičudu po trávniku mezi brankami z igelitek, tak v porovnámní s prvoligovými panenkami krásná podívaná.

   Smazat
 9. Komouši, táhněte do prdele. Jediní kdo do tohoto případu tahá politiku jste vy.
  Fakta jsou jasná a vy se zastáváte podvodníků. Takže jste sami unterwassermani.
  Uspořádejte si vlastní olympiádu pro podvodníky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. tak ses vyprázdnil a můžeš jít pro žold, pa.

   Smazat
  2. Pro 10:03: Ta "fakta" by me tedy doopravdy zajimala. Kde jsou? Mam na mysli ale opravdova FAKTA. Jediny fakt ktery tady doopravdy mame je, ze uSSacti "sportovci" kteri prokazatelne dopovali na olympiade budou a ti Rusti co prokazatelne nedopovali tam byt nesmeji. Tolik k faktum.

   Smazat
  3. Když v roce 1988 vyhrál kanaďan Johnson a ne ussáckej mamlas na steroidech,tak byl okamžitě průser jak barák a byl diskvalifikován.Ale když dopoval zástup ussáckejch negramotů,tak to tenkrát Samaranchovi nevadilo....a do dneška to žádnýmu z funkcionářů placených z Fuckingtownu nevadí!!!!

   Smazat
 10. Ten článek je emotivní, vyhraněný i zaujatý. Prostě skvěle popisuje realitu počínání říše zla. Prokazují a dokonale podtrhují to, diskuzní příspěvky hloupých, zaťatých a zabedněných "svazáků", fanatických "soudruhů" říše zla, s jejich demagogicky fanatickými nenávistnými výpotky. Skutečnost, že jsou mezi námi individua s mozky a srdci prorostlými zlem natolik, že fandí jakémukoli zlu a obhajují jakoukoli sebevíce evidentní faleš, provokaci a podlost, je skutečností otřesnou. Ve společnosti, kde bombardování mrzačící a zabíjející děti, může být ikonou této společnosti nazváno bombardováním humanitárním, zlo vládne a nachází řadu fanaticky oddaných přívrženců. To by mělo řadu příspěvků zde, dostatečně zdůvodňovat. Zlo a ten článek nesporně o zlu a jeho metodách je, získává oddané přívržence dost snadno. Stačí k tomu, mít ke zlu vrozené dispozice. L.P.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.