Reklama

.

.

pondělí 15. srpna 2016

Zoufalý Porošenko dělá zoufalé činy…

Jiří Vyvadil
15. 8. 2016   Rukojmí
Abych byl upřímný, kdybych k tomu nebyl vybídnut, asi bych na novou krizi kolem Krymu nereagoval. Článků na téma předpokládané katastrofy ve vývoji Ukrajiny jsem napsal za dva a půl roku něurekom a už ani nemám radost z toho, že na má slova došlo.A abych se stále neopakoval, tak drobná připomínka z mého článku ze dne 21. 7. 2014: Zatracený majdan … Jednoho dne jej všichni budeme proklínat.
…Když se dají do pohybu procesy destrukce a násilí jsou k nezastavení. Dovedete si představit, jak celý svět mohl být v pohodě, kdyby hned na počátku, kdy byla násilím obsazena státní budova, zapálen první policista a zvedla se první ruka k nacistickému pozdravu, řekl Západ: „Tak takhle ne. To v zemi, která chce vstoupit do EU možné není. Ihned to skončete“. …….. A násilí, které se valí ze západu proti východu roste a roste….Bez majdanu by nebyl Krym, vraždění civilního obyvatelstva, ale ani sestřelování letadel… Na východě Ukrajiny zuří boje a jejich intenzita včetně genocidních čistek se stále více podobá procesům při rozpadu Jugoslávie.

Nemá smysl k tomu co dodávat. A snad, aby někdo nemávl rukou, že od Putinova agenta přece nelze nic jiného očekávat, připojuji současný komentář papežského nuncia arcibiskupa Giugerottiho v Kyjevě, tak jak byl uveřejněn na Radio Vaticana. (A nebo už i Jeehop Eminence je vedle Trumpa, Zemana, Sarkozyho, Renziho, Tsiprase či Marine le Pen agentem Putina? Asi ano.)

Uváděl:

„Situace na Ukrajině se stále zhoršuje. V posledních dnech válka znovu ožila, přibývá obětí na životech, informuje z Kyjeva apoštolský nuncius arcibiskup Claudio Gugerotti. Jaké jsou největší potřeby, pokud jde o humanitární situaci? Ukrajinský konflikt za sebou nechal 9,5 tisíce mrtvých a dva miliony lidí muselo opustit domovy. Z hlediska mezinárodní politiky se však Ukrajina ocitla na okraji. Pozornost světa se soustředí jinam. „Nutno říci, že z politických důvodů není připomínání Ukrajiny v módě. Ukrajina je zemí, která způsobila či prohloubila potíže ve vztazích mezi Spojenými státy, Evropou a Ruskem, postavila je do šachu. Mluvit dnes o Ukrajině by tedy znamenalo mluvit o vlastních neúspěších. V tom smyslu, že Ukrajina, která se samozřejmě nacházela ve sféře vlivu Ruské federace, se rozhodla – rovněž nepochybně pod západním tlakem – obrátit směrem k Evropě a Spojeným státům. Došlo na Majdan, na faktické oddělení od Ruska se všemi hospodářskými důsledky. Ale zároveň z různých důvodů Západ nenastoupil na místo Ruska, nepřemýšlí o zlepšení životních podmínek místního obyvatelstva. Proto tedy v této chvíli Ukrajina prohrává na všech frontách.“ A pan arcibiskup dodává, že kupní síla průměrného platu se od dob Majdanu čtyřikrát snížila. „To znamená, že k válce přistupuje ještě problém všeobecného zchudnutí na celé Ukrajině. Pokud se to nezmění, hrozí nám válka mezi chudými,“ varuje arcibiskup Gugerotti.

Nevěřím našim velvyslancům ze stáje Schwarzenberga a Zaorálka, ale jeho Eminenci papežskému nunciovi, ač přesvědčený ateista, věřím na slovo. Jeho analýza je přesná

….

Tento úvod k podstatě následujíc poznámky byl nezbytný.

Ukrajina dnes je někde na hraně zhroucení a patrně i nového násilného puče, jehož počátek se již odtikává…

Mimochodem, ještě jeden odkaz mi zrovna vytanul na mysli. Vzpomene si ještě někdo na naléhání Henryho Kissingera, který volal po finlandizaci Ukrajiny a vyvážené spolupráci mezi Ruskem a Západem ohledně této země, aby byl zajištěn mír a pořádek?

Ten starý machiavelista měl, opět jako vždy pravdu.….

Kdykoliv Rusko začne být úspěšné na mezinárodní scéně Ukrajinci vyvolávají vojenský konflikt. A v minulém týdnu Putin doslova měnil geopolitické dějiny, když Erdogan odkopnul Porošenka, aby zajel utvrdit vzácného a drahého přítele Vladimíra o své, co nejhlubší oddanosti. A hned druhý den na to, z evropských zemích doposud nejfanatičtější proukrajinská regionální velmoc, Velká Británie v podobě své nové premiérky paní Mayové zvedla sluchátko a zavolala Vladimírovi, že nazrál čas dát do pořádku nahromaděné vztahy nenávisti mezi oběma zeměmi. A včera enfant terrible Evropy i Velké Británie ministr zahraničních věcí vlády Jejího Veličenstva Boris Johnson zavolal svému ruskému kolegovi a že je třeba spolupracovat.

Mimochodem v situaci, kdy Clintonová vyhlašuje Rusku pomalu 3. světovou válku je to více než jen zájem po dobré spolupráci. Je to vyhlášení nezávislosti Velké Británii na zahraničním kursu Obamy, případně Clintonové.

A snad ještě jedna poznámka…

Nejfanatičtějším a nejaktivnějším národem, jejichž tehdejší tandem Tusk – Sikorský připravoval v Kyjevě puč, byli Poláci…

Vše se mění. Tak trochu jako dýka (ovšem zcela legitimní) do „bratrských vztahů polsko – ukrajinských rozhodně patří usnesení Polského sejmu, kterým byli Ukrajinci a jejich povstalecká armáda odsouzeni za genocidu Poláků ve Volyni. Když bereme v úvahu, že Bílý dům i John Kerry usilovně bojovali, aby toto usnesení nebylo přijato, pak je jasné, že Porošenko a jeho suita zůstává jako kůl v plotě.

…A tak se Ukrajina opět uchýlila k tomu poslednímu, co má: vyvolat konflikt na Krymu a Donbasu.

Teroristický útok připracovaný speciálními ukrajinskými silami, by možná před rokem zapůsobil jako silná rozbuška, ale nyní je už je to jen zoufalá křeč zoufalého člověka, jehož budoucnost je temná.

A ocelově klidná reakce Vladimíra Putina odpovídala jeho změněnému geopolitickému postavení. Proč by se on měl stýkat s totálně neúspěšnou Merkelovou, které se rozpadají její projekty v Evropě, zoufalcem Porošenkem a slaboučkým Hollandem ?

Řekl jen s klidem: "Je to velmi znepokojující informace. Skutečně, zvláštní služby zabránily průniku z území Ukrajiny diverzní a průzkumné skupiny Ministerstva obrany Ukrajiny. A samozřejmě, za této situace se setkávat v normandském formátu, natož v Číně, nemá smysl," cituje agentura RIA Novosti prezidentova slova.

Tím je Porošenko vyřešen a může se připravovat na to, zda ještě existuje zem, která mu případně dá azyl.

55 komentářů :

 1. Tak,tak,Poroš je už teď mrtvej a ta jeho chazarská pučparta taky a jejich mentoři ze sionistické internacionály začnou mít moc zlé časy všude,kde jsou zavrtaní....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Do rozvrácení Ukrajiny investovalo USA pět miliard dolarů s cílem přerušit slibně se rozvíjející spolupráci mezi Německém a Ruskem. A povedlo se. Nejvíc na tom doplatí Evropa. Erdogan sice zvládl puč proti sobě, odhalí všechny spolupracovníky CIA, ale USA neskončí. USA totiž nic jiného nezbývá. Oni musí rozvracet stát za státem, vyvolávat války pro svůj zbrojní průmysl. USA je nejzadluženější stát na světě s nesplatitelným dluhem. A USA dává světu na výběr. Buď budete platit naše dluhy, nebo rozpoutáme atomové válečné peklo na Zemi. A můžeme si vybrat. Rusko a Čína vsadily ne na válku, ale na oslabování USA obchodováním bez dolaru a výsledek je že USA zuřivěji a zuřivěji hrotí všechny jim vyvolané války. Hraje se tedy o čas. Čím déle se Rusku a Číně podaří udržet Mír, tím déle bude USA krvácet a možná ztratí vědomí a vše se obejde bez totální války. V opačném případě nám nepomůže ani Bůh.

   Vymazat
  2. Skurvenejm vajsjuďáckejm havlofilním buzerantskejm poserplíňákům začnou zlý časy! Yupííí! - https://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/412027-rusove-poslali-do-iranu-strategicke-bombardery-tu-22.html

   Vymazat
  3. Kolik do rozvrácení Ukrajiny investovalo Rusko? Kolik stál Krym a to včetně sankcí,které zavedl západ? Půťa za ty prachy mohl všem rusům koupit dům a kolotoč

   Vymazat
  4. 19:45 Nebýt převratu, organizovaného Západem, nebyly by tisíce mrtvých, rozvrácená Ukrajina, odtržení Krymu, ani sankce. Logické myšlení předpokládá postup: příčina->následek. To je vám zřejmě cizí, proto se vám to poněkud pomotalo.

   Vymazat
 2. Tiež mám podobný názor na Ukrajinu. Ale ťah britskej premiérky a jej ministra sa mi nezdá úprimný. Veď nedávno ešte Theresa vyhlasovala Rusku vojnu a zrazu aká zmena! Že by chcela Británia rozbiť približovanie Erdogana a Putina? MK

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tomu se říká pragmatismus. Britové končí v EU. A protože ani odchod tak důležité figury, jakou britové bezesporu jsou, nevyvolal sebereflexi bruselské suity (i Zadolárkovo volání po odstoupení Junckera tak nějak zapadlo), můžou britové očekávat cokoliv. Přes mnohé ujišťování o zachování normálních vztahů mezi Británií a EU jim Brusel může začít okopávat kotníky. A pak se Rusko může britům hodit.

   Vymazat
  2. Ještě jedna zajímavost. Zdá se, že nám trochu chladnou vztahy mezi Brity a Američany. Za velkou louží už zřejmě pochopili, že odchod Britů z jimi ovládaného spolku, zvaného EU, je definitivní. A ovládat samostatnou britskou vládu nebude tak snadné, jako bruselský spolek nýmandů.

   Vymazat
  3. Fialovozelenej zkurvnej rasozrádnej xindl bude již záhy nejen kvičet, ale i přitom chcípat zaslouženou smrtí! Yupííííí !!! - https://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/412027-rusove-poslali-do-iranu-strategicke-bombardery-tu-22.html

   Vymazat
  4. oprava: zkurvenej

   Vymazat
  5. souhlasím pozor na sladkou Francii a hrdý Albion

   Vymazat
  6. 19:45 – Odtržení Krymu nerozvrátilo již tehdy rozvrácenou Ukrajinu.
   Naopak, kdyby Krym zůstal u Ukrajiny, byl by dán k dispozici armádě USA, a dřív nebo pozděj by bylo rozvráceno Rusko.
   Krym je v dnešní raketové době klíčem k Rusku, a proto ho Rusko nikdy nevydá. Ani za cenu jaderné války.
   0:01 – S tou Británií mi to také neštimuje. Británie je šedou eminencí – intrikánem evropské politiky a už po stovky let odvěkým nepřítelem Ruska. Carský diplomat, jehož jméno mi vypadlo se vyjádřil trefně: Ještě horší než válka s Anglosasy je přátelství s nimi.
   Myslím, že dnešní ruské vedení není tak hloupé a podplacené, jako to Gorbyho. A doufám, že jim nenaletí.
   PB

   Vymazat
 3. Aníci Porošovi jistě slíbili azyl a modré z nebe. Ale měl by si vzpomenout na Kaddáfího a Saddáma. Ty nechali zavraždit. A když Erdogana honili pučisti tak mu Nerkelová azyl odmítla. Jistě na nečí radu. Jen Gorbačov dopadl képe. Dovolili nu hrát v reklamě na pizu. Ale Poroš není Gorbačov.

  OdpovědětVymazat
 4. Dr. Vyvadil, který ani neovládá pravopis, publikuje pouze to, co krade svým přátelům na facebooku! Už několikrát byl takto přistižen a pravého autora pak vymazal z přátel se slovy, že počet přátel má omezen a ON si musí vybírat! U mě je to hnída, která se chce jenom proslavit a obyčejný plagiátor publikující jen to, co právě frčí! "Hlavně, že on to říkal"...., hmmmm :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 1:28 Dobře, autora jste probral. A něco k obsahu článku byste neměl? Podle mně říká pravdu a je mi jedno, jak k ní došel. Důležitá je myšleka, autor mě nezajímá.

   Vymazat
  2. Je to v pořádku, citoval papežského nuncia s uvozovkami.

   Vymazat
  3. 6:02 No vidíte, zase byl přistižen. Ten prevít klidně citoval nuncia a mezi přáteli ho nemá!

   Vymazat
 5. Ukrajina už není "in". Ani dobrotrusové v čt o ní již téměř nemluví. Asi dostali příslušný pokyn z kanceláře velkého bratra. Tak že krymská akce moc nezabrala. Uvidíme. Třeba další masakr typu Debalcovo zaujme víc pozornosti.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to se ani moc nedivím, že v jedné z nacistických agentur ČTK, ČT, ČRo (potažmo Nova) se o Ukrajině nyní moc nemluví, když byla ukro-americká kuna chycena na Krymu v kurníku. Dobře si zapamatujme tiskoviny a presstituty, které šíří americkou válečnou propagandu a muslimskou vítací kulturu.

   Vymazat
  2. Instituce nejsou důležité. Důležitá jsou jména lidí. Až se věci vrátí do nějakého normálu a černá bude skutečně černou, bílá bílou a lump lumpem, lidé jako Karas, Tvarůžková, Takáč, Moravec,..., nesmí zůstat na svých místech.

   Vymazat
  3. Kolaborant Železný se odporoučí se svým šéfem Dvořákem.

   Vymazat
 6. No, přání ospravedlňuje prostředky. Ukrajina je na dně, ale zapomínáte na obyčejné ukrajince, ti jsou zřejmě nejšikovnější ze všech národů a sami se vyhrabou z onoho svrabu. Nakonec budeme všichni překvapeni. Už jsem si zvykl, že informace na obou stranách žije vlastním životem a realita je vždy jiná.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 5:55 - Rád bych tomu věřil, ale to by museli nejdřív postřílet své oligarchy a jejich židobanderovce, ale ono je to zatím pořád jaksi naopak...
   PB

   Vymazat
  2. Kewy boli "šikovní," tak by vedeli, o čo ide a do takej galiby sa nedostali...

   Vymazat
 7. 5:18
  Ryba smrdí od hlavy. Přidejte Dvořáka a Šámala.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zoufalej clovek neni zrudnej psychopat, kterej porada odporny a nelidsky zverstvas denne..Dalsi pokus o GLIWICZE a rozpoutani konce sveta. nacisty.. Sluha, kterej patri se svymi porucniky pred soud za nekonecne zlociny proti miru... Silena pred. vlady v Britanni chce masakrovat po 100 tisicich obeti jak prohlasila v parlamentu. Mluvi se o tom, ze v prepadeni Krymy byli take nacisticke-britske jednotky SAS...

   Vymazat
  2. Od majdanu a svržení Janukoviče se ustalo s očkováním dětí z toho se bez následků nevyhrabe ani Ukrajina

   Vymazat
  3. Petr Kolář :https://www.youtube.com/watch?v=DdeT9IWVks8

   Vymazat
 8. Jeto marné, jeto marné, jeto marné. Porošenko je žid po matce i otci a má také Izraelský pas. Další holokaust už nebude, spíš islamizace a pak se může hodit. Ukrajina za svojí existenci vděčí SSSR, takový pokrok za jejich vlády, Chruščov i Brežněv byly Ukrajinci, vté době udělal málo kdo. Je to ale málo platné, protože jak jsem již psal přeskočily dvě generace vývoje a to se nedá jen tak lehko nahradit. Enormě vysoké procento obyvatel má sklon k hledání pohodlného života. MOTROK 21 STOLETÍ.

  OdpovědětVymazat
 9. Včera se zase ten mediální odpad v režii ČT24 předvedl!!!
  Odporná, lživá a štvavá protiruská propaganda celý večer za účasti pečlivě vybraných "hostů" zaprodaných všiváků ve službách zločinné USA, včetně hajzlgen.Šedivého!
  Stydím se za náš národ, za který mluví zrádci a morální odpad, podporující válku, fašismus, lži nejenom na americké Ukrajině!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Viděl jsem - fakt je Petr Kolář hovado a generál nevzdělaný a tupý slouha Nato.

   Vymazat
  2. Öd 2. SV je jasné, že lze k trestní odpovědnosti pohnat i novináře a moderátory, nikoliv je politiky. Pokud pomáhají rozněcovat válku, štvát, podněcovat nenávist.

   Vymazat
  3. Erdogan udělal s tureckými zaprodanci krátký proces a lid jej v tom s nadšením podpořil. Předpokládám, že při současném ekonomickém a společenském vývoji v ČR i Evropě, nebude dlouho trvat a naši proameričtí kolaboranti budou taktéž sklízet plody své rozvratné činnosti. Jen je zapotřebí si všechny ty lidské vyvrhele dobře zapamatovat, aby neunikli spravedlivému trestu. Těchto havlistů, kteří zaprodali svou vlast ve prospěch té zámořské bestie, zvané USA, není zas tolik, ale jsou hodně vidět, protože se podobně jako v Turecku nacházejí ve vyšších svérách společenského života (v politice, armádě, v médiích, v církvi, na akademické půdě, v neziskovkách, atd.).

   Vymazat
 10. Porosenko pujde za vsemi uSSackymi loutkami ktere uSSaci dosadili, pouzili, a pak si s nima vytreli zadek... Pol Pot, Noriega, Saddam, Kaddaffi... cimz vycet zdaleka ani nezacina a ani nekonci. Nekteri se stihli vzbourit (Kaddaffi), ale na tom stejne nezalezi... vsechny poslou uSSaci do kytek... drive nebo pozdeji, tim si mouhou byt spolehlive jisti.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Řekl bych, že díky břídilství NATO včas procitl i Erdogan... resp. jej včas probudil proamerický puč... díky Alláhovi

   Vymazat
  2. Ale vše bude dít pouze do doby než někdo pošle do kytek židoamíky.

   V nějakém románu A.D. o tři mušketýrech byl příběh o zločinci silném rváči a šermíři. Vyzýval své oběti na souboj kvůli víře a pak oloupil. Dělal to chytře, když se potkal s katolíkem řekl že je protestant a naopak. Jenže jednou v ten samý den vyzval na souboj dvě oběti katolíka a protestanta, kteří byli přáteli a ty se náhodou potkali před domluvenými časy souboje. No a pak to šlo rychle, počkali si na něj a bez souboje a bez soudu a bez řečí ho rovnou pověsili na prvním stromě.

   Vymazat
 11. O čem nás média zapomněla informovat ! Z Turecka nepřepravuji pouze Slimáky do Německa ale i Německé vojáky copak v Turecku dělali a proč tak najednou byli vysypáni nám nikdo ješte neprozradil ! Pouze pár matek se radovali že jim z nenadáni přibyli domů synové s Turecka ! Že by Erdogan začal čistit od podlahy základnu??

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj Moni !!!
   jsem nakrátko na netu ,tak píšu pozdravy!!!
   byla jsem zase mimo "civilizaci"..
   jsem ráda,že jsi svým stále věrným postojem k věci nezklamala !!!!
   Moc zdravím a ozvu se zase brzo při přeletu!!!
   Tvoje Jituš :-)

   Vymazat
  2. ano něco pravdy na tom asi bude. Minulý týden jsem někde viděl (kde to jen bylo...?) Flight schedule nočního provozu ve ve Frankfurtu a/M. Přistávala tam letadla po půlhodinách z tureckých destinací jedno za druhým. Zcela mimořádný frekvence v jediné noci. Snad jich bylo až 20 tech letadel. Vidím v tom souvislost.

   Slávek

   Vymazat
  3. Německá letadla klidně mohla přepravovat ani ne tak německé vojáky jako pravděpodobněji ty americké, kteří dělali doprovod svým umírněným teroristům z Islámského státu. V SRN je dost amerických základen, kde je mohou ubytovat pro další použití třeba přímo v Evropě. Pěšáci šli pěšky, ale jejich velitele vzali letadly, asi je budou brzy potřebovat.

   Vymazat
  4. V nemeckych forach sa objavuju aj informacie/neviem,ci pravdive/ze dovazaju aj migrantov.Zaujalo ma,bolo dost kritiky na ich media,ze neuviedli ani kratku spravu o mierovom pochode na Ukrajine.

   Vymazat
 12. Do rozvrácení Ukrajiny investovalo USA pět miliard dolarů s cílem přerušit slibně se rozvíjející spolupráci mezi Německém a Ruskem. A povedlo se. Nejvíc na tom doplatí Evropa. Erdogan sice zvládl puč proti sobě, odhalí všechny spolupracovníky CIA, ale USA neskončí. USA totiž nic jiného nezbývá. Oni musí rozvracet stát za státem, vyvolávat války pro svůj zbrojní průmysl. USA je nejzadluženější stát na světě s nesplatitelným dluhem. A USA dává světu na výběr. Buď budete platit naše dluhy, nebo rozpoutáme atomové válečné peklo na zemi. A můžeme si vybrat. Rusko a Čína vsadily ne na válku ale na oslabování USA obchodováním bez dolaru a výsledek je ze USA zuřivěji a zuřivěji hrotí všechny jim vyvolané války. Hraje se tedy o čas. Čím déle se Rusku a Číně podaří udržet Mír, tím déle bude USA krvácet a možná ztratí vědomí a vše se obejde bez totální války. V opačném případě nám nepomůže ani Bůh.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zřejmě slušnej matroš...

   Vymazat
  2. 10.05 Koho zajímá, čím si vyvoláváte "inspiraci"?

   Vymazat
  3. Anonymní 9:46
   Velice dobře napsané,plně souhlasím.
   Je to záměr židů a jejich pomahačů ve všech státech.Jako kdyby ten jejich systém neznali už naši předkové.

   Vymazat
 13. 9:46 Ano tak to přesně je! A naše vláda se stále neotřesitelně cpe prohnilé USA do zadku , ať už přímo nebo přes otrocký Brusel.A budeme dál podporovat teror NATO - invaze, války,vraždění! Jsme spoluviníci!!!

  OdpovědětVymazat
 14. A co sme v eu cakaly?merkelka co v unii nema ziadnu funkciu si dovoly pozvat vsetkych utecencov do eu ,co si ta krava o sebe misly?Briti daly najavo ze o nas bez vas o nich rozhodovat nekompetentna osoba rozhodne nebude.To co si ta krava pozvala do svojej mastale nech si sama nachova.a ziadne prerozdelovanie

  OdpovědětVymazat
 15. A co sme v eu cakaly?merkelka co v unii nema ziadnu funkciu si dovoly pozvat vsetkych utecencov do eu ,co si ta krava o sebe misly?Briti daly najavo ze o nas bez vas o nich rozhodovat nekompetentna osoba rozhodne nebude.To co si ta krava pozvala do svojej mastale nech si sama nachova.a ziadne prerozdelovanie

  OdpovědětVymazat
 16. Podle posledních zpráv požádal Porošenko prostřednictvím zprostředkovatele (prezidenta Kazachstánu Nazarbajeva) ruského prezidenta Putina o politický azyl, protože mu doma hoří půda pod nohama a stejně ho už nikdo neposlouchá a ničemu nevelí. Ukrajinské regiony se začínají od Kyjeva izolovat a po prezidentském křesle se sápe Savčenková. Boží mlýny melou pomalu, ale jistě.

  OdpovědětVymazat
 17. Bohužel přátelé, dokud v čele našeho státu stojí ustrašený Srábotka,Zadolárek nelze očekávat vlastní Českou nezávislou politiku.Jsme pořád řízeně nesoběstační.Oni mají za úkol držet naši zem v neschopnosti se o sebe starat a rozhodovat.Bojí se cokoli říci nebo jen připomínkovat.Bohužel. Jsme sice malý stát, ale přece jen by naše zem mohla být hrdější a sem tam samostatnější v určitých otázkách. Chápu, že nemůže me o ničem rozhodovat ve světové politice,ale není špatné občas říci veřejně co je zájmem České republiky a třeba nepodporovat vehementně Ukrajinské banderovce a neonacisty z vražd ících praporů AZOV.

  OdpovědětVymazat
 18. Dobrý den, já jsem paní FRANKLIN BLISS, soukromá půjčka věřitel, který dává život časové příležitost úvěrů. Potřebujete půjčku, aby urychleně splatit své dluhy nebo potřebujete úvěr pro posílení svého podnikání? Byl jste odmítnut bank a dalších finančních institucí? Potřebujete konsolidační úvěr nebo hypotéku? hledá více, protože jsme tu proto, aby všechny své finanční problémy, kterým konkrétní minulostí. Půjčujeme prostředků jednotlivcům, které potřebují finanční pomoc, které mají špatnou kreditní nebo potřebují peníze na zaplacení účtů, aby investovali na podnikání ve výši 2%. Chci, aby tento prostředek používat Vás informovat, že jsme poskytují spolehlivé a příjemce pomoci a bude ochoten nabídnout úvěr. Tak kontaktujte nás ještě dnes prostřednictvím e-mailu na adrese: franklinbliss40@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 19. Dobrý den, jsem paní ISABEL JOHNSON, soukromé půjčky věřitel, který dává život časové příležitost úvěrů. Potřebujete půjčku, aby urychleně splatit své dluhy, nebo potřebujete úvěr na posílení své podnikání? Už jste byl odmítnut bank a dalších finančních institucí? Musíte konsolidační úvěr nebo hypotéku? Těšíme se na další, protože jsme tu proto, aby všechny své finanční problémy, kterým konkrétní minulostí. Půjčujeme prostředků jednotlivcům, které potřebují finanční pomoc, kteří mají špatnou kreditní nebo potřebují peníze na zaplacení účtů, investovat do podnikání 2%. Chci, aby tento prostředek používat Vás informovat, že jsme se poskytnout spolehlivé a příjemce pomoci a bude ochoten nabídnout úvěr. Tak kontaktujte nás ještě dnes prostřednictvím e-mailu na adrese: isabelloancompany@gmail.com

  Poskytované služby zahrnují:
  * Domácí kutily
  * Loans Inventor
  * Auto úvěr
  * Dluh Konsolidace půjček
  * Line of Credit
  * Druhá půjčka
  * Obchodní úvěry
  * Osobní půjčky
  * Úvěry International.

  Napište zpět, pokud máte zájem.
  Po reakci, budete posílat žádost formloan zaplnit.
  Kontaktujte mě e-mailem: isabelloancompany@gmail.com
  Pozdravy
  Matka Isabel.

  OdpovědětVymazat
 20. Naší povinností je pomáhat potřebným k získání finanční stability Aby se setkají s požadavky života a pomáhat těm, kteří jsou ve finančních krizí. Ti, kteří byli odmítnuti jejich bank a dalších finančních agentur, které vedou ke svému rozdělení finančních prostředků, neztrácejí naději. Půjčky jsou pro ty, kteří mají zájem za přijatelnou úrokovou sazbou 3% z minimálně € 3000 až maximálně € 5.000.000 k dispozici.
  kontaktujte nás emailem na wixfinancialcorporation@outlook.com

  OdpovědětVymazat
 21. Zdravím všechny, jsem tady, aby všichni víte o velmi dobrou príležitost stát se bohatým,
  pokud jste chudí nebo chcete-li platit své úcty, mužete stiil získat peníze od nás,
  pokud budete potrebovat nejaký druh úveru, obratte se na správce prostrednictvím e-mailu: perezaguero14@gmail.com
  on vám dá skutecný úver, já mám pujcku vcera a já cam tak štastne.
  získat úver od nich a budete spokojeni.

  email: perezaguero14@gmail.com

  OdpovědětVymazat