Reklama

.

.

středa 31. srpna 2016

Ztohoven nemají dle soudu nést trestní odpovědnost za trenýrky – výsměch

Radim Fiala
31. 8. 2016   Rukojmí
Rozsudek, kterým se zbavuje trestní odpovědnosti za hanobení standardy prezidenta republiky tak zvané skupina Ztohoven, je výsměchem české státnosti a je to výsměch slušným lidem.

Je to plivanec do tváře vlastencům, kteří za českou státnost obětovali svoje životy. Paní soudkyně dává návod na další destrukci autority českého státu.
V kontrastu s tímto rozsudkem je podivné, jak tvrdě se před léty vypořádala tato justice s řidičem autobusu Smetanou, který namaloval tykadla Ivanu Langerovi. Doslova a do písmene se někteří lidé v justici vysmívají občanům. Tato situace si přímo žádá odvolatelnost soudců, lidé jako paní soudkyně Šárka Šantorová jsou ostudou české justice. Vystudovali za peníze občanů tohoto státu a nyní pracují na jeho rozkladu.

67 komentářů :

 1. Tak já tedy fakt nevím. Když někdo s láskou sejme standartu prezidenty Česka a uchovává ji v lásce k ní a k vlasti třeba i na nějakém cizím místě,mohla by to být nanejvýš nějaká krádež. Myslím ale,že pokud by ji někdo poničil,měl by si to "odnést",protože ta standarta by měla být v úctě k národu,který v Česku,alespoň podle jeho Ústavy,vládne.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano,to hanobení státních symbolů vypovídá nejen o tom,jak hluboce jsme už klesli,jako suverénní stát a jeho autorita,ale kam až klesli naši soudci,do jakých 100hoven a kam až zavlekli tu naši Justici a Spravedlnost,jako takovou.
   Ta hloupá justiční krysa čekala nejprv na to,až padne rozsudek u vyškovského okr.soudu,kde byl projednán případ toho velmi nebezpečného vystrčení holé prdele na otrlé us.vojáky,kryté pancířem svých obrněnců nevalné kvality "Strycker",dnes houfně ničených jemenskými felláhy....Zdůvodnění toho rozsudku 10 měsíců s podmínkou na 2 roky bylo,že došlo "k výtržnosti" na odlehlé silnici ke kasárnám s pár přiblblými čumily...
   Jakpak by asi měla postupovat ta "Judra",kdyby někdo podal tr.oznámení na tu bandu těch buzíků,co se producírujou a vystrkujou holé prdele atd.už nějakej ten rok na hlavním náměstí hlavního města o víkendu a za pravého poledne v počtu letos téměř 40.000 za přihlížení veřejnosti? To není výtržnost,co to tedy je a když to není "odsouzeníhodné",proč to vyškovské "vystrčení" je tak děsně zpolitizované !!!!

   Vymazat
  2. Je zcela zřejmé odkud vítr fouká. Cílem bylo zesměšnit prezidenta Zemana skrze státní symbol. Podpindosníci nyní pojedou na zahraniční dovolenou a jejich majdanuté děti na stipendijní pobyt, Američané umí uplácet.

   Vymazat
  3. Ale vždyť oni ji rozstříhali, tedy poničili...

   Vymazat
  4. A jsme opět u toho! Zkuste v USA poničit, zapálit ,,pouhou" americkou vlajku, kterou si tam oni věší na každou kadibudku. Oni jsou ti Hovnaři tak pitomí, že tímto činnem neublížili Zemanovi, ale znesvětili prezidentský úřad a především symbol naší státnosti jako takový. Osobně toto chápu jako vlastizradu včetně rozhodnutí soudců!!!

   Vymazat
  5. Když někdo vojenskému pluku ukradne nebo zničí jeho zástavu, musí být rozpuštěn. To platí od středověku do dnes. Když někdo ukradne zástavu státu, tak by asi ten stát měl být rozpuštěn. No to asi ne. Ale stačilo by zrušit ty cirkusové uvaděče a nahradit je někým opravdu užitečnějším. A vůbec by mi nevadilo, kdyby ho vycvičili američtí specialisté.

   Vymazat
  6. Jestli se nepletu, když vojenský útvar přišel o zástavu, pak to byl důvod k jeho rozpuštění, předpokládal bych totéž o státu, pokud přijde o svou standartu, měl by se taky rozpustit, zrušit, neboť jde o nejvyšší symbol a pokud si jej nedokáže uhájit, nemá právo na existenci.

   Naopak diversant, který nepříteli zničí vlajku by měl být svým plátcem blahořečen.

   Mám pocit, že jsme se ocitli v Klaunstánu, president se musí omluvit za svobodu slova a vandalové ze zničení nejvyššího symbolu státu???

   Vymazat
  7. Nejsem si jist svým úsudkem, ale když přijede někdo z Německa, USA, OSN, NATO a budeme je vítat vlajkou ve tvaru rudých trenýrek s hnědým flekem v "zádi" (nebo bez něj) co to bude - horší než holý zadek?
   Pokud tuto "vítací" standartu někdo vztyčí - dejte vědět včas, rád bych byl u toho!!!
   Volič-Vilč

   Vymazat
 2. Ano, je to hanba, že spolek rádoby umělců, jejichž umění se dá vyjádřit jejich názvem - resp. Z vyměnit na S - pak to sedí. Takže takoví nýmandi pošpiní prezidenta a zástavu a nic se jim nestane. Před lety jakýsi člověk pomaloval volební bilbordy ODS nebo TOP a byl odsouzen do vězení - tak to je u mne dvojí metr. Hanba takovým soudům.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jestli se Vám nezdají české soudy,běžte si třeba k islámským.

   Vymazat
  2. 22:11 - proč on? Nic nespáchal! Se stohovňáckým chazaroidním odpadem tam! A schválně bych panu Baghdádímu zalhal, že zneuctili vlaku IS! (malá lež v dobrém úmyslu nemůže škodit, však jejich hnusný nosatí maňasonoši lžou kudy choděj, ne?) a pak bych už jen sledoval, jak se budu zaživa smažit někde na rynku v kleci!:))))

   Vymazat
  3. Chtěl jsem tím říct,že soudy se liší a vyvíjejí se se společností,která zrovna vládne. Nikdo ,logicky, nemůže tedy tvrdit,že soudy soudí správně,respektive že rozhodují správně,protože jsou vždy za stupněm vývoje a čekají na novely zákonů podle kterých soudí.

   Vymazat
  4. Citace:"Jestli se Vám nezdají české soudy,běžte si třeba k islámským."
   Co to je proboha za logiku? Kolik jste toho vypil? Mne přeci nezajímá jak soudí jiné soudy, natož v cizině, ale ty naše! Takto hloupá odpověď musela dát opravdu hodně práce.

   Vymazat
  5. Hodně práce dala, protože vyvstala v prázdné makovici.

   Vymazat
 3. Je to hanba!!! Zastávaljsem se na těchto stránkách soudců a zastávám se jich jako celku stále. Tohle je hanba jednotlivce, co nemá co dělat v soudcovském stavu. Je to destrukce státu, moc soudní se tímto rozsudkem odcizila státotvornému národu. Hahnba, hanba, hanba!!! Běda národu, který správu svých věcí svěřil do rukou takových individuí. PRÁVO NA ODPOR ZAKOTVENÁ V ČLÁNKU 23 LZPS JE OBČANSKOU POVINNOSTÍ!!!! Čů. 23 LZPS:
  Občané mají právo postavit se na odpor proti každému, kdo by odstraňoval demokratický řád lidských práv a základních svobod, založený Listinou, jestliže činnost ústavních orgánů a účinné použití zákonných prostředků jsou znemožněny.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ta standarta měla právo viset na stožáru pořád a měla i mít tu svobodu? Standarta je občan?

   Vymazat
  2. Standarda je viac ako občan, je to symbol. A kto to nechápe nech ide kopať lekvár do Hanoja.

   Vymazat
  3. My,třeba, my upřednostňujeme lidi před standartami. Ale věřím tomu,že třeba Stalin,ten by proto vyvraždil třeba i celý nějaký národ. Vzpamatujte se.

   Vymazat
  4. Asi si je pan prezident a Hradní stráž bude muset potrestat sám nebo si příště někdo vytře se symbolem Pomáhat a chránit.

   Vymazat
  5. Ti píčusi v těch operetních havloidně-hemoroidních uniformách od Pištěka,co tam stojí na stráži,jako čuráci,měli každýho,kdo bez jejich vědomí leze na střechu Pr.hradu sestřelit.Na to ty flinty maj....kurva,kde to sme??!!

   Vymazat
  6. Povšimněte si, že Kchárlova zhrzená pokrytecká havloidní smečka nejprve útočí na českého prezidenta, že si neuhlídá vlastní střechu a pak vyje na následná bezpečnostní opatření zavedená kvůli jejich výtržnostem. Takoví sluníčkově vyčůraní vlastizrádci obvykle za jidášský groš pomáhají machometánskému nepříteli a v obležení otevírají pohraniční vrata uprchlívákům podřezávajícím děti.

   Vymazat
  7. Evropa se pod vedením těhle pokrytecky lidskoprávních neomarxistických liberálních trockistů a sionistů přeměnila v "loď bláznů",která je řízená opilci a přímo na útesy....Idiocie,která se nám odvíjí před očima nemůže dopadnout jinak,než tragicky:chtějí soudit Štrougala a Jakeše "za oběti při střelbě na hranicích",ale Merklovou & Spol,která zodpovídá dnes už za smrt cca 300 lidí a evidentně destabilizovává celou EU,se nikdo netroufne ani upozornit....
   U nás jeden hňup jménem Dienstbier stříhal před dvaceti lety hraniční ploty a jeho synáček tou dírou dnes tahá do republiky barbary,kteří při tom do kamer idiotů z TV gesty naznačují,že budou podřezávat....
   Před pučem jsme křivili hubu,když se vybíralo dobrovolně po korunách na fond solidarity s lidem Afriky,aby se tam u nich pomohlo vládám k lepšímu životu a bezpečnosti,aby se tam dalo těm chudákům žít.Dnes tam posíláme předražené žoldáky,aby tam vraždili a umožnili nadnárodním korporacím rabovat a přijímáme nasrané uprchlíky a připustíme za ně utrácet neskutečné částky,přičemž na své potřebné sereme...
   Justice je zde zpolitizovaná víc,než v 50.letech a řízená rovnou z USA,kde kdyby se někdo nezvanej na kilometr přiblížil k wajthauzu,tak ho zastřelí,jako psa,jako nedávno tu babu v autě s několikaměsíčním děckem na zadní sedačce a nikdo by ani necek....Jak tohle všechno může asitak dopadnout ??!!!
   Samozřejmě blbě,ale vo to taky jde,je to tak těžký pochopit?....

   Více na:

   http://protiproud.parlamentnilisty.cz/images/theme/20160831125357_merkel-zeman-svejk-krym.jpg

   Vymazat
  8. Proč do toho pletete neomarxismus?
   https://cs.wikipedia.org/wiki/Neomarxismus
   Je to zbytečné. Jinak s názory kritizující justici nejde nesouhlasit. Celkově se dá řící, že podle nekonečných nadávek na bývalý režim je zřejmé, že byl lepší než současný. Jinak by už po tolika letech na něj nikdo ani nevzpomněl.

   Vymazat
  9. R.P.- je třeba odlišovat Marxe od marxizmu, natož neo, jako Ježíše(Alláha) od křesťanství(islamizmu) a neposledně také Jahveho od sionizmu.

   Vymazat
  10. R.P. Marxi, Ježíši, Alláhu, Jahve, který jsi tak mocný, že umíš smazat do minuty text chválící Tě? Nebo to byli Tví falešní vzývatelé marxisté i neo, křesťané, islamisté, nedejbože sionisté a byli z NR nebo z Googlu?

   Vymazat
  11. R.P.-zázrak, jen nevím kterému z vás mám poděkovat, 11:09 se vrátil, asi "prošel" pozemskou "schalovačkou".

   Vymazat
  12. P:S: teď již chápu proč Zeman(Ovčáček) nemůže najít Peroutkův článek.

   Vymazat
  13. 10:15 - Proč do toho plete neomarxismus? Je to v tom tvým odkaze trupko - cituju:

   "Podle amerického paleokonzervativce Pata Buchanana neomarxisté nevidí jako utlačovanou dělnickou třídu, ale skupiny jako domněle utlačované vidí lidi na sociální podpoře, ženy, nebělošské přistěhovalce, homosexuály a jiné sexuální menšiny, rasové a některé náboženské menšiny v západních státech, národy třetího světa, narkomany a další skupiny. Za práva těchto skupin je třeba podle neomarxistů bojovat. Viníkem útlaku jsou západní civilizace a její hodnoty, od kterých je třeba lidi osvobodit."

   Vymazat
  14. 111:09 - co je ale hlavně potřeba je nechat společnost, ať se přirozeně a volně brání proti nemocem a rozkladným elementům stejně, jako se tělo každého člověka brání infekcím a cizorodým látkám. Každý zdravý organizmus, aby docílil zdraví, harmonie a jednoty, přirozeně vyčleňuje a odstraňuje odlišné a nepřizpůsobivé. Proto nesmí být trestné napadení exhibicionistických gayů a podobných sexuálních deviantů, příslušníků protinárodních anarchistických a alternativních subkultur, narkomanů a dalších asociálních existencí, pokud se tu objeví. Občané tak budou mít právo kdykoliv zabít zfetované dredaté individuum, anarchistu, který svým chováním, účesem a oblečením vzbuzuje znechucení, nebo homosexuála otevřeně propagujícího své deviace. Pokud někdo nenávidí národ a jeho hodnoty, nechť ztratí právo na zákonnou ochranu. Natož pak teroristé vyvěšující na Hradě nějaké hadry místo standarty Prezdenta! Tací musí být ppověšeni na viditelném místě a zanecháni na pospas krkavcům pro výstrahu s jediným vzkaze. Kdokoliv vztáhne ruku na stát, musí být vědom toho, že to znamená jistou SMRT!

   Vymazat
 4. Kdyby tam místo trenýrek pověsili její kalhotky, asi by pro ně nějaký ten paragraf našla. Ale stát a prezident, tím tahle paní pohrdá. Pak ale nemůže pro náš stát pracovat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nejsem si jistý,zda vůbec někdo tímto státem nepohrdá. Myslím,že čest a statečnost, jsou hodny obdivu a uznání a zároveň myslím,že Česku chybí,totiž.

   Vymazat
  2. Kdo vlastně tuhle kolaborantskou štětku jmenoval?

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  4. Tak podruhé a lépe:
   Prezident jmenuje soudce. Ale zajímalo by mne něco jiného, kdo určuje kvalitu soudce. Zda je to vyzrálá a silná osobnost se smyslem pro spravedlnost. To je hádanka...

   Vymazat
  5. soudce musi byt byvaly komunista nebo svazak a jako novinka pro mlade začinajici soudce musi pochazet z bolševickeho rodu

   Vymazat
 5. Mohli by pro změnu u jedné ambasády pověsit pruhované trencle... to by byl hukot!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Slušivé spodní prádlo v barvě teplých hvězd a rudohnědých pruhů dovezené přímo z Ohambovo černé fašintonské díry, to půjde v pražské kavárně na dračku.

   Vymazat
 6. Nechám stranou nějakou úctu k nějakému symbolu, protože český národ je národem Jidášů. Zajímá mne jediné. Rozdíl mezi případem řidiče Smetany a případu skupiny Ztohoven. Pohnutky nechám stranou a zaměřím se pouze na důsledky. Smetana počmáral (a zničil) několik bilbordů, tedy způsobil majetkovou škodu v řádu několika desítek tisíc Kč. Soud ho uznal vinným z trestného činu a odsoudil k nějakému trestu. Ztohoven odcizila prapor, jehož pořizovací cena byla 35 tisíc Kč (symboliku nechávám úmyslně stranou) a odešla bez trestu. Vyplývá mi z toho jediné. Pokud zabiji bezdomovce, půjdu sedět. Pokud zabiji Zemana, pošle mne soud k přestupkové komisi. Takový vzkaz mi poslaly české soudy. A lidi se tady fackují kvůli blbostem, ale zásadní věc nechávají téměř bez povšimnutí. a to, že pokud nebude fungovat nestranně policie, soudy a státní zastupitelství, nastane konec hry zvané demokracie. A toho jsme se stali svědky. Pro příště už bude platit, že pravdu bude mít ten, kdo má peníze, nebo moc.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vladimíre, mám dvě námitky. 1) Jidáš nebyl Čech, tudíž jeho potomky musíte začlenit jinak: "český stát je plný Jidášů..." 2) Smetana nezničil bilboardy, jen je politicky upravil, proto je politický "vězeň".

   Vymazat
  2. Miroslave, kdo schvaluje zločin, sám se stává zločincem. Kdo schvaluje- volí zloděje, sám se podílí na jejich zlodějinách. Jednou se může zmýlit každý. Pokud se z volby zlodějů a nýmandů stává recidiva, buď jde o zlý úmysl, nebo známku ztráty svéprávnosti. Pohnutky, resp. vyjádření politického názoru, jsem úmyslně odsunul do pozadí. Zaměřil jsem se pouze na vzniklou materiální škodu a způsob, jakým naprosto srovnatelné skutky, alespoň co se vzniklé škody týká, naprosto odlišně soud vyhodnotil. Pokud máme postavenou mimo zákon jakoukoliv formu pomsty, nelze tolerovat ani vandalismus, nebo ničení jakéhokoliv majetku, byť by k tomu vandala vedly ty nejušlechtilejší pohnutky. A Smetana se svým způsobem mstil. Stejně, jako se mstili Ztohoven.

   Vymazat
  3. Vladimíre, mám tomu rozumět, když schvaluji čin pana Smetany jsem potenciální zločinec a když neschvaluji počin Ztohoven chybí mi "buňky"demokracie? Jinak nevím, proč mi to píšete. Pokud soudce rozhoduje s politickým aspektem, je zločinec a to jsou oba případy a nejen tyto.

   Vymazat
  4. Miroslave, vandalismus zůstává vandalismem. Kdyby jste si ty plakáty zaplatil vy ze svého a někdo, kdo nesouhlasí s vaším světonázorem vám je počmáral, také by jste nad tím také asi jenom nemávnul rukou. Je otázkou, zda krom náhrady škody měl trest ještě pokračovat v podobě oněch veřejně prospěšných prací. Můj soukromý názor je, že neměl. Když už ale verdikt soudu zněl tak, jak zněl, měl by být tento rozsudek jakýmsi vzorem pro obdobné případy. A to se nestalo. A ono se to nestává již dlouho. Soudy rozhodují na základě politických objednávek, nebo momentální politické nálady od listopadu, resp. ještě před ním.
   A co se týká oněch Jidášů, řeknu to asi takto. Pokud si někdo vybere a zvolí stranu, která prokazatelně krade, a tuto stranu volí opakovaně, buď tak činí ze zištných důvodů (využívá momentální situace a krade také), nebo je to nesvéprávný idiot. Ať si každý vybere, do které skupiny patří. Kolem mne žije spousta lidí, kterým rozkrádání státního majetku a peněz nevadilo, dokud si mohli přikrádat také. Když už nebylo co rozkrádat, resp. mohli rozkrádat jen vyvolení, začalo jim to vadit. Proto zmiňuji ty Jidáše, kteří by za svých třicet stříbrných prodali i vlastního bráchu. Kapitalismus z nás za čtvrt století vychoval bezohledný dobytek. Mladí se neštítí okrádat důchodce, nebo se nechávají živit společností, kterou ekonomicky táhne generace jejich rodičů.

   Vymazat
  5. Smetana nic nezničil , i s tykadly byly bilbordy dobře čitelné a viditelné !!

   Vymazat
  6. Vladimíre, možná se soud měl důkladněji zabývat čí byl bilboard majetkem, kdo jej platil, možná by se "dopracoval" i k těm Jidášům. Jinak mám svědomí čisté, "zlodějské" strany jsem nevolil, ČSSD do podrazu.

   Vymazat
  7. 13:56- jistě, pan Smetana byl odsouzen za zesměšnění manžela soudkyně.

   Vymazat
  8. Chlapi,
   mějte rozum. Jakkoliv nemusím Langera i tu jeho vypráskanou partaj, ty plakáty byly něčí majetek. Někdo si je objednal a zaplatil. A i když s nimi nesouhlasím a nikdy jsem je nevolil, nikdy bych si nedovolil je ničit. Nikdo, kdo skutečně tvůrčím způsobem pracuje, by práci druhého neničil. Už jenom z úcty k práci toho druhého (teď mám na mysli ty výrobce plakátů, nikoliv ty šašky na nich). Smetana měl jít na přestupkovou komisi a měl dostat náhradu škody. A tečka. A stejně se mělo naložit s těmi hovnaři. Až budeme mít v trestním zákoníku paragraf na ochranu státních symbolů, nebo ústavních představitelů, nic proti ničemu. Ale když už soudkyně Langerová Smetanovo recesi posunula do trestně právní roviny, měla se držet laťka i pro ostatní. Výše škody , teď mám na mysli cenu toho praporu, byla srovnatelná s cenou těch počmáraných plakátů. Ale potvrdit to měl nejvyšší soud, aby si to soudci na nižších instacích nevysvětlovali každý jinak.

   Vymazat
 7. Uplácení v poslanecké sněmovně - nikdo není vinen, sledování Nečasové tajnou službou - nikdo není vinen, odcizení a zničení standarty prezidenta republiky - nikdo není vinen. Pražská kavárna má své zákony které prosazuje pod vedením velvyslanectví USA.

  OdpovědětVymazat
 8. Přesně tak, je to další urážka nás vlastenců v této věci. A to odsouzení bych ani tak nesrovnával se Smetanou, ten dostal 100 hod veřejných prací (a do ostatních problémů ho zatáhli havloidi), ale s tím člověkem co vystrčil prdel na SS vojáky, na ty vetřelce. Ten dostal 10 měsíců s odkladem na dva roky nepodmíněně. A kde je škoda? Nebo snad tím vojáci, kteří se učí zabíjet zabíjet, došli k psychické újmě?

  OdpovědětVymazat
 9. rozsudek je vysledkem podřizenosti a vazalstvi k eu kterou s radosti sobě vlastni prohlasovali posranci a sernatoři napřič stranami ktere zvolili tupi a zpitoměli vovčani zatim to neni tak strašne co nam eu vtlouka do palic ale neni daleko doba kdy bude daleko huř

  OdpovědětVymazat
 10. Byl to sluha ruského diktátora - vlastizrádny Ovar, kdo zneuctil Hrad - sídlo hlav našeho státu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsi stejný hňup a vymatlaná hlava jako ta soudkyně. Howgh.

   Vymazat
  2. 8:14 = Jednohovno místo mozku!

   Vymazat
  3. Tak,tak,Ovar(titul se dotyčnému líbí)zesměšňuje sám sebe a čevené trenky mu snad museli odcizit ze skříně. Jak to, že policie nevyšetřuje vloupání k carovi? Za to by snad už šlo někoho popravit, ne? Prostě to není gentleman.A co článeček, našel?

   Vymazat
  4. 8:14- vašeho státu??? Ještě ne!

   Vymazat
  5. Je vidno, že celá kavárna má místo mozku každý sto hoven, proto volím SPD.

   Vymazat
  6. Kdyby byl v Rusku diktátor, tak už všude! Protože tam byl volen 72% lidí a má podporu větší než kolik hlasů ho dostalo do funkce. U tvých smradlavých jarmulatých pánů, mívaj "vítězové" maximálně 60% ve volbách a pak podporu kolem 40% a přesto neodstoupí! Takže to je DIKTATURA jak prase! vládnout bez podpory většiny, blbečku! Takovej gauner Prasenko má dnes v Ukropstánu jen 16%-ní podporu. Tak to je DIKTÁTOR! Páč 84% lidí by ho už Nevolilo! To je u hovad bez mozku tvýho typu "demokradcie"! Čili okrádání lidí o jejich vůli. To v Rusku neznaj, tam vládne ten koho lidi (démos) chtějí aby vládl (kratos). Tedy jediný demokrat tu u nás je pan Zeman, který má podporu většiny, idiote! - http://www.tyden.cz/rubriky/domaci/politika/zeman-stale-oblibenejsi-diky-lasce-k-narodu-i-odmitani-bezencu_372489.html

   A není demkoracií poskakovat podle píšťalky zkurvenejch vopejzelejch zlodějskejch gaunerů!! To si už ty kryple přestaň plýst! Hovado jedno s malou i velkou vobřezanou hlavou ...

   Vymazat
  7. Hitlera se Stalinem volilo 99% populace, takze to podle tebe byli nejvetsi demokrati, zejo komunisto? :-)

   Vymazat
 11. Je poněkud zajímavé, že se zapomnělo na to, že práce prováděné ve výškách ( nad 1,5 m) musí být prováděny osobou s odbornou kvalifikací a za dodržení určitých pravidel, aby nemohlo dojít k ublížení na zdraví osob v okolí i osob práci provádějící. Stejně tak je třeba zabránit případným majetkovým škodám. Umělec této povinnosti není svojí profesí zbaven. Způsob provedení zakládá podezření na obecné ohrožení. Pokud se situace bude třeba i jinde opakovat nechtěl bych, aby mi na hlavu přistál umělec, či kus střešní krytiny. Nějak se právním specialistům nechtělo přemýšlet.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Právním specialistům se za boha nechtělo přemýšlet, kdo z Tržiště 15 na Praze 1 objednal STOHOVEN.

   Vymazat
 12. 9:02
  Pepíku, lepší, ale pořád slabota. Přidej, ať se zasmějeme nad lidskou ubohostí. Btw, rozumíš dobře významu slova Loser?

  OdpovědětVymazat
 13. Na tom soudu mě zaujala i jiná věc, a to oděv obžalovaných. Byl jsem u soudu, kde soudce velmi důrazně napomínal jednoho účastníka ze znevažování soudu jen proto, že měl na sobě džíny a košili. Bylo mu dokonce vyhrožováno pokutou za pohrdání soudem. Nedostal jí, protože prokázal, že se právě vrací z nějaké cesty a neměl možnost se převléct. Naproti tomu Ztohoven přišli v maškarádě, jejímž účelem evidentně bylo soud znevážit a soudkyně to přešla bez povšimnutí. Docela by mě zajímalo stanovisko soudcovsé unie k takové toleranci.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ta má nalinkované koleje, na kterých se může pohybovat. Jací jsou kabrňáci dokazují na zbytku světa. Kavárna je tabu.

   Vymazat
  2. Takováto stání by se neměla konat v Praze, ta je prolezlá havloidy a šišloidy, což platí i o zkorumpované justici.

   Vymazat
 14. V jejich "vysnene" Americe by uz meli tito debilci uz od pohledu,kulku v hlave !!!!!! Cesko je hromada sracek a korupce od sklepa az po strechu !!!!Cesi,proboha,probudte se !!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 15. Zastřel si svého soudce.

  OdpovědětVymazat
 16. Ty blbečky "Z(S)TOHOVEN" bych nechal veřejně na pranýři bičovat, ne za trenýrky na hradě, ale za hanobení státního symbolu. Za to, že ty trenýrky na hradě pověsili místo standarda, měli vyhoditcelou směnu hradní stráže včetně jejího vedení. Pokud by tito vykonávali správně svoji práci, ta ti hovnaři skončili v tom lepším případě v poutech a v zadržovací cele, a v tom horším případě s kulkou v hlavě. Dovedete si něco takového představit v USA????? Já tedy ne.

  OdpovědětVymazat
 17. Hodně krve teklo pod našim praporem . Stát se to v USA tak by je rozstříli na sračky .

  OdpovědětVymazat