Reklama

.

.

pondělí 12. září 2016

Klub "Nová republika" září 2016

6. 9. 2016

22 komentářů :

 1. Dr. David minule slíbil že klobásky, guláš, pivo i rum budou zdarma, ale nebyly. Byly jen slané tyčky, za pivo se muselo platit a rumu donesl pan doktor jen sedmičku kubánského a ještē to vychlastali s Doubalíkem sami dva.
  Na takovou párty se vám leda tak vyseru.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je na tebe smutný pohled řiťopichu, Schapiro tě ojebal a zase na tebe připadla klávesnice po lotyšských vrazích Čechoslováků.

   Vymazat
  2. Ja bych pana doktora ze vaseho nevinil. Neni lehke pracovat v blazinci a chytit od chovancu nejakou chorobu.
   Mnohem horsi nez David a Doubalik je soudruh Dvorak. Ten se se mnou na minule schuzi NR v opilosti serval na damskych zachodcich, natrhl me sako, rozbil zachodovou misu a pak primo na zachodku usnul. K pani Albright se rovnez choval jako zvire.
   Takovi lide nemaji ve slusne spolecnosti co delat.

   Vymazat
  3. Je na tebe smutný pohled zneužívaný řiťopichu, Schapiro tě ojebal a zase na tebe připadla klávesnice po banderovských vrazích českého národa.

   Vymazat
 2. Program je to zajímavy. Dostavím se i s dētmi a soudruhy z uliční organizace.
  Jen aby se zase tolik nepilo!!!

  OdpovědětVymazat
 3. Vypadá to, jako by blbců bylo povícero, ale je to stále tentýž anonymní chudák.

  OdpovědětVymazat
 4. Pane Davide,kde jsou ty časy-kdy jste veřejnosti a celá politická iniciativa Nová republika slibovali,že se stanete pro neprivilegovanou část společnosti a pracující(prekariát) určitou alternativou,když toho není parlamentní levice schopna.

  Výsledek vašeho snažení:

  1,Alternativa žádná !
  Nacionalismus a euroskeptismus má být řešení(...)?

  2,Stali jste se součástí islamofobního hnutí
  a pravicového antiestablishmentu.

  3,Explicitně a implicitně podporujete na vašem webu pravicový populismus a ultrakonzervatismus.
  Podávání ,,seriózních" informací NR se hodně podobá Parlamentním listům.Čtenost jakou PL mají jste stejně nedosáhli.

  4,Stále máte nejasné financování webu NR.
  Oprávněně jste označováni za prokremelský dezinformační web.

  5,Na hodné a zlé velmoci řada racionálně a kriticky myslících prostě nevěří.

  6,Nedivte se potom tomu,že si v diskuzi někteří čtenáři z vás musí dělat legraci.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty máš teda ránu, havloidní fášo, s tím polistopadovým normalizačním slovníkem válečných štváčů, sluníčkářů a vítačů tibetského otrokářského režimu, ukro-amerického nacismu a islámského klerofašismu. Vrať se do Brusele, zoufalče. Zabal se do kusu hadru reprezentujícího teplé hvězdy a rudohnědé pruhy vytažené z Obamovo (pozn. odsouzeného válečného zločince) černé fašintonské díry.

   Vymazat
  2. Mrzí mne, že na NR chodí zjevní hlupáci, jao tenhle v 19:00 přesně. Copak nechápe, ten jeden proletariát, že doba je jiná, velmi dramatická, že jde v předvečer války téměř o všechno! Že je potřeba spíš dát lidi dohromady pro zachování demokracie, národní sounáležitosti, postavit se fašizaci a že přitom je potřeba spojit demokraty zleva i zprava. To jste nepochopil?

   Vymazat
 5. Dobrý den, žádám veřejně redakci Nové republiky, aby zrušilo možnost anonymního reagování na uveřejněné články. Mnohé anonymní příspěvky nemají žádnou úroveň, nepřispívají k šíření relevantních informací, některým slouží pouze jako žumpa, kam mohou vyzvrátit svoje otrávené vnitřnosti.
  Nevolám v žádném případě po nějakém omezování diskuse (určitě se najdou tací, co by mi to chtěli podsouvat), ale myslím si, že by se měl každý ke svým názorům hlásit. Anonymně píše jen ten, kdo se za svoje názory stydí, nebo jsou lživé, nebo má jinak strach je zveřejnit. Ani jedno na stránky NR nepatří.
  Jan Procházka Brno.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A já zase 1:1 požaduji, aby bylo Procházkům zakázáno tapetovat a duplikovat příspěvky, protože pokud na něj dáte, tak to tady bude jako na cz.sputniknews.com, kde si trollové opakovaně zřizují falešné identity, aby splnili své pracovní zadání a zasloužili si jidášský groš. Nakonec tady zůstanou pouze Čamborové, důchodci a protistátní živly budou na dlažbě.

   Vymazat
  2. Redakce Nové republiky bere páně Procházkovu žádost na vědomí. Díky za připomínku.

   Vymazat
  3. 0:04 Pane Dvořáku. K žádosti páně Procházky bych se připojil, kdyby to situaci vyřešilo. Ale stejně jako 23:54 se obávám, že nevyřeší. Není technicky možné zajistit, aby nikdo nepoužíval falešnou identitu, kterou může stále měnit. Mazání je sice časově náročné, ale pomohlo by, kdyby alespoň nějakou dobu bylo důsledné. Těch trolů není moc a snad by je to přestalo bavit. Když už mazat, tak bych se přimlouval i za mazání "inteligentních" reakcí na ně.
   Určitě nejúčinnější je trotly ignorovat. Jenže povídejte to některým, kteří si také rádi "uleví" nebo skočí na špek.

   Vymazat
  4. 1:37 Speciálně u p. Dvořáka by bylo vhodné, aby se zdržel všech zásahů do svobodné diskuze na Nové republice, neboť má sklony lhát si do kapsy a cenzurovat sektě přátel Srbů nepohodlné informace a ve stylu hlavně nenápadně tak nějak dělá z NR pobočku své Kosovoonline.

   Vymazat
  5. 16:58 I kdyby to tak bylo (jako že není) tak vám to musí být jedno. Jak a co bude dělat na SOUKROMÉM webu je jen a jen jeho věc. Při návštěvě u nškoho doma se také musíte přizpůsobit přáním hostitele. "Svobodná diskuse" je vždy přirozeně omezena jeho postojem. Na tom není nic zvláštního, natož odsouzeníhodného.

   Vymazat
  6. 16:58 je podrážděný z mého výkladu boje Srbů proti džihádu v Bosně v letech 1992-5. Bohužel čerpá jen z muslimské a chorvatské propagandy. No a průběžně poštívá naše Sdružení přátel Srbů na Kosovu.

   Vymazat
  7. 18:39 Soukromá politická strana a stát jako firma, to máte od Nasrat LIDEM nebo Ano, bude víc raka!? Asi proto je u nás takový zlořád, že se přizpůsobiví lidé jako Vy podřídí lžím a totalitním praktikám uvnitř politické inicitativy (sekty).
   Na barona Prášila Dvořáka, pokud se bude i nadále vyhýbat morální povinnosti autora zveřejnit důkazy ke svým tvrzením popírajícím, zpochybňujícím, schvalujícím nebo se snažícím ospravedlnit genocidium nebo jiné zločiny proti lidskosti nebo válečné zločiny a ještě se při tom vysmívá obětem koncentračních táborů do tuberáků za naaranžovaným plotem z ostnatého drátu, skutečně reagovat nebudu, ten je jak vidno schopen označit dobové záběry na youtube za muslimskou a chorvatskou propagandu a srbské policisty, kteří začali zpívat za agenty Izetbegoviče. Nepřipomíná vám takový fanatismus zrcadlově hon na Putinovo agenty a propagandu ČT naruby? Máte pocit, že účel světí prostředky a dobré věci se dá posloužit lhaním? Takto se možná dali oblbovat důvěřiví spoluobčané v 90. letech, ale nikoliv v době exhumací a identifikace ostatků obětí.

   Vymazat
  8. Pro Anonymní13. září 2016 18:39, pokud je pravda, co jste tady právě UDAL, že se jedná o SOUKROMÝ web p. Dvořáka, kde se musíme chovat jako u něj doma na návštěvě a je jen a jen jeho věc jak a co na něm bude dělat, tak mi z toho vychází jediné, že Nová republika je pouze stafáž a mohlo by se mírně řečeno jednat o způsob daňové optimalizace skrze občanské sdružení. V opačném případě by neměl být problém požadovat odvolání p. Dvořáka z funkce místopředsedy, aniž by se mu dotyčný mstil mazáním příspěvků. V tom je totiž rozdíl mezi soukromým a res publica občanským sdružením tvářícím se jako politická iniciativa.

   Vymazat
 6. Dobrý den, žádám veřejně redakci Nové republiky, aby zrušilo možnost anonymního reagování na uveřejněné články. Mnohé anonymní příspěvky nemají žádnou úroveň, nepřispívají k šíření relevantních informací, některým slouží pouze jako žumpa, kam mohou vyzvrátit svoje otrávené vnitřnosti.
  Nevolám v žádném případě po nějakém omezování diskuse (určitě se najdou tací, co by mi to chtěli podsouvat), ale myslím si, že by se měl každý ke svým názorům hlásit. Anonymně píše jen ten, kdo se za svoje názory stydí, nebo jsou lživé, nebo má jinak strach je zveřejnit. Ani jedno na stránky NR nepatří.
  Jan Procházka Brno.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Copak starej Procházka, ten už požadoval i, aby se pod nápis císař pán je vůl každý podepsal. A přispívat pouze s řádně vyplněným facebookovým profilem umožňujícím ihned kontaktovat zaměstnavatele, nakonec každý Bretschneider rád splní svou občanskou a služební povinnost, kdyby na císaře pána sraly mouchy.

   Vymazat
  2. Vy nadēláte. Tak se Špacír ožral, no..... hlavnē aby se zase kluci neožrali na tom mítingu. Poslednē to byl dēs!!!

   Vymazat
  3. 1:26 - Fakt jsi strašně vtipný. K popukání.

   Vymazat