Reklama

.

.

čtvrtek 15. září 2016

Amerika se chvěje – ČT však zůstává pevná aneb zatloukat, zatloukat a zase zatloukat


Lubomír Man
15. 9. 2016
Včera večer přinesla americká televize ABC (American Broadcasting Company), konkrétně její 7. kanál v New Yorku, a to v hlavním vysílacím čase pořadu Eyewtiness News (zprávy očitých svědků), šokující zprávu, že Hillary Clinton zemřela.. Vzápětí stanice usekla vysílání. Moderátor Joe Torres oznámil, že přináší bleskovou zprávu o smrti demokratické kandidátky. Televizní stanice na to reagovala odpojením vysílání. A poté nenásledovalo NIC. Mlčela všechna americká média, mlčel volební štáb Clintonové, nikdo se k věci nevyjadřoval. Vedení redakce Infowars.com, ústředního serveru americké alternativy okolo Alexe Jonese, se proto rozhodlo, že zavolá do redakce ABC a pokusí se zjistit, co se doopravdy stalo.


Odpověď? Informaci podle všeho vložil někdo do čtecího zařízení, ze kterého moderátoři zpráv čtou texty.

Není ale vůbec jasné, jestli tato informace se do čtecího zařízení dostala omylem, úmyslem, anebo jde o pravdivou informaci, kterou ale ještě neměla televize zveřejnit, protože k tomu nebyla správná chvíle. Další podivností je, že nešlo jenom o chybu na čtecím zařízení, ale i v grafickém studiu redakce, kdy někdo změnil panelovou grafiku moderátorského pultu do červené barvy s nápisem „Breaking News“, tedy blesková zpráva. A to je další ruční práce, kterou musí nařídit režie. To ukazuje na to, že nemohlo jít jen o chybu na čtecím zařízení. Velmi podivné reakce editora ABC, který redakci Infowar celou kauzu vysvětloval, zcela jasně ukazují, že mainstreamová televize ABC, která je dlouhodobě považována za informační hlásnou troubu Demokratické strany (podobně jako Fox News má nálepku hlásné trouby Republikánů), neuvedla tuto zprávu asi omylem, ale jde o informaci z interního zdroje.

Tolik tedy ke zprávě ABC, patřící k největším televizním a rozhlasovým společnostem v USA a denně tedy sledované miliony Američanů. A teď si představme tu situaci: Večer si tyto miliony vyslechnou zprávu o úmrtí své hlavní prezidentské kandidátky, pak je dlouho klid a nejistota, takže usnínají a nevědí, jaké ta zpráva bude mít zítra pokračování. Je Hillary živá či mrtvá.

Dá se říct, že Amerika se v těch hodinách chvěla napětím. Byla-li zpráva pravdivá, budou si demokraté muset hledat jiného kandidáta. A byla-li vylhaná, jde o informační blamáž nedozírných rozměrů – vždyť stejně dobře mohla ABC vypustit falešnou zprávu o zahájení třetí světové války, čímž by tu válku opravdovou mohla fakticky vyvolat.

Nespali tedy z včerejška na dnešek mnozí Američané, a společně s nimi jsem nespal ani já. A pustil jsem si zpravodajství ČT, když ještě byla tma. A pak když se rozednívalo. A pořád nic. A teprve před sedmou jsem se dočkal kratičkého oznámení, že Hillary je zdravá. Ovšem bez jakékoli informace o tom, že by ta novina měla sovislost s večerním oznámením ABC o její smrti. To se nám zamlčelo. A proč? Protože je-li Hillary živá, co bychom si my, Češi, o informační úrovni médií v zemi našeho velkého zaoceánského vzoru asi tak pomysleli? Takže zatloukat, zatloukat, zatloukat – a když už je všechno ztraceno – zatloukat dál! Za třicet korun měsíčně na každého.

146 komentářů :

 1. Odpovědi
  1. Ale to jsem vymyslel sám.

   Vymazat
 2. Já jsem spal dobře, hluboce a sladce.
  Závidím Manovi jeho "problémy" a "starosti". Nebo raději ne.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Skoda ze to neni pravda ,ja naopak stejne jak 19,11 spal hlubokym spankem .Bohhuzel jsem tuto zpravu neslysel neb na TV se jiz nedivam alebrz neni na ni jiz nic jineho nezli sracky .Mrknuti oka toho ci onoho ci prujmy dilda buzeranti pedofilove a Trump ci Killarie dcera to Krvave Prisery z Jugoslavie .Tato zruda Killarie byla ve vsech rozhodnutich zacit nejake svinstvo ,Lybie byla vyvrcholenim kariery teto kravy.A to jeste zavrazdeni Muhamara komentovala : Prisli jsme videli jsme ,je mrtev. A po tomto vyroku se zasmala jako strelena primo do prdele maskara ,ale treba zkape brzy ono v jejim veku po druhe se obvykle nepreziva zapal plic.

   Vymazat
  2. Samozřejmě raději ne. Na rozdíl od tebe, on prožil většinu života v pohodě. Každý v rozpoložení Lubomíra Mana má obavy o pohodový život potomků. Takže ty konkrétně, si žádné jeho "problémy" a "starosti", rozhodně připouštět nemusíš. L.P.

   Vymazat
  3. Volím proti pražskému Majdanu a civilisty vraždící organizaci EU/NATO15. září 2016 19:54

   Opravdu, to vykukování z Obamovo černé fašingtonské díry a hlídkování odtud vytažených teplých hvězd a rudohnědých pruhů 24 hodin denně na alternativě v rámci protičeských Evropských hovnot a rusofobního projektu americké válečné polnice gay pornosvlečnou nepochopitelně nazvaného Kremelské hodiny, se nepočítá?

   Vymazat
  4. 19:33

   Poslouchej eLPíčko, a ptali jste se s Manem těch potomků jestli o tu vaši komoušskou "pohodu" stojí?

   Vymazat
  5. 20:56 - třeba stojej o tu tvou vajsjuďáckou! To vy umíte, vnutit zdegenerovaným a zdebilizovaným masám svoji pseudorealitu škodlivých "potřeb". Jenže my ne! Naší povinností je zachránit tuto civilizaci a jedinou rasu která je schopna ji tvořit! Pravda nakonec zvítězí a tvůj popel bude poletovat povětřím - https://www.youtube.com/watch?v=MLjKmeXvNH0

   Vymazat
  6. 21:14

   Podívejte na nácka jak si notuje s komoušema. A naopak :-D Jste všichni jedna sebranka rudohnědých idiotů.

   Vymazat
  7. 21:21 - komouši nejsou dnes problém, když je nevede agent tvých zkurvených nosatých filckonošů - Bronstein! Ale pan Stalin! Jeho ocelový duch, který je chodí dodnes právem strašit! Čas kdy budeš lízat moje boty a kvičet "Miloooost pane veliteli, miloooost" a prosit o uspání před zpopelněním se blíží! Nebude ti vyhověno ...

   Vymazat
  8. Pro ty co mají skutečnou hlavu s mozkem, a ne jen jakýsi slizký vřed rašící mezi ramínky podlidem vzlínajícím z chazarských doupat, jakým je xindl z 21.21 je vysvětlení zde! - https://www.protiprudu.org/biela-rasa-ako-globalny-proletariat/

   Vymazat
  9. Cituju: "S ohledem na empirické důkazy a materialistickou analýzu dějin, lze říci bez jakékoliv pochybnosti, že ze všech společenských tříd je pouze ta dělnická svou povahou národní.

   S raketovým vzestupem globálního hospodářství se stává více zřejmě bolestně jasné, že bohatství nahromaděné kapitalistickou třídou přestalo respektovat hranice. Peníze nemají státní příslušnost.

   Horní třída, je jedno, zda feudální nebo kapitalistická, byla od přírody vždy kosmopolitní. Podporováni svými možnostmi a bohatstvím byli členové horní třídy schopni se družit s ostatními své třídy bez ohledu na jejich příslušnost národní či státní.

   Ve srovnání s kapitalistickou třídou je střední třída plně závislá na národním státu a sociálních strukturách, které jí poskytuje. Ale ve skutečnosti střední třída neustále jako papoušek opakuje proti národní fráze, které se naučila od kapitalistické třídy, kterou slepě obdivuje.

   Tradičně nejvroucnější zastánci národního nihilismu jsou levicoví pseudointelektuálové, rozmazlení potomci buržoazie.

   Existuje staré rčení, že horní třídy jsou všude pořád stejné. To platí rovněž pro střední třídu, jež se stále snaží napodobit tu kapitalistickou. Ale pravou podstatu národa lze pozorovat v jeho ohromné mase - v rolnících a dělnících.

   Nakonec je to právě jen ta jedna třída, která vede revoluci, ta která nevlastní žádný kapitál a nemá žádné falešné iluze, je pouze vázána na osud národa a národního státu - tím mám na mysli dělnickou třídu.

   Na dně sudu byli vždy dělníci a rolníci. Vždy byli vysmívání, pohrdáni a využíváni a přesto právě oni v celé historii světa budovali a bránili národy. Jak by jen dělnická třída mohla být něčím jiným, než třídou národní?" Kai Muross
   - http://revolta114.blogspot.cz/2012/03/kai-murros-delnicka-trida-narodni-trida.html

   Vymazat
 3. Volební kampaň po Americku. Kdo by odolal a nedal hlas takové bojovnici o život? Tedy ten její volební štáb musí mít plechový žaludek.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je opravdu s podivem ,jak vsechny svine na svete jeci a pletou se do USA presidentskych voleb jako posedli. EU ,Svaty Otec vatikanu, NATO ,Merkal vsechno to krici zoufale se strachem, ze prijdou o koryta ,zvrhli pederasti, pedofilove, aktivisti vseho druhu, politruci /mimo Ruska a Ciny/ vsechno jeci unisono , vsude se uverejnuje tisice pomluv, spiny, vlaci smrdutym bahnem TRumpa a je dobre videt v jakym bahne smrdute nizkosti a pachnouci chylne sprostoty ziji... snazi se vyuzit neco pro co nemaji nemaji jediny fakt....Neuvedomuji ,ze je z nich na bliti a ze si koledujou o reakci ty vsechny zrudnosti konecne uz jednou umlcet....Ktera na konec prijde a zase budou kvicet , my nic my sme nevinny...

   Vymazat
  2. Prvni prisla se zpravou velka stanice ABC.USA. V hlavnim vysilacim case 6 vecer.Je s podivem,ze to pustili, protoze nic dneska neni nic zive/nenatocene predem/. Experti se domnivaji ze jde o zpravy diktovane vsem stanicim z nichz nektere zpravy vyjdou drive. Nejdrive stala oprena o sloup a drzela ji jedna zenska , podobne jako opreme opilce....Po kolapsu do bezvedomi /jezdi za ni dve sanitky a ma cernosskyho doktora /2metry 300kg/, ktere do ni porad neco picha ze zadu, kdyz se potaci tak ji drzi obvykle taky ma H. neco nacpany do usi...Padla potom doslova na hubu ani cernoch ji nezachranil. Je zajimave ,ze moment predtim sel mezi ni a sanitkou muz /mel bile vlasy/, dival se na ni obesel ji a nepospichal k ni az potom teprve ji chytil zprave strany, kdyz ji tahli ctyri upadla na zem , hlavou napred a ztratila botu. Cerna sanitka ji pak odvezla do bytu jeji dcery. Stoji za to videt tyhle dcery manzela !! Bylo vyhlaseno ze ma zapal plic a jine problemy. Normalne se odvazeji nemocni do nemocnic !! Po hodine a pul vylez jeji dvojnik,hubenejsi a skoro o 7 cm delsi /specialni modry brejle/a behal po dlazdeni jako krepelka a predstiral,ze je v perfektnim stavu. Mavala rukou aby k ni pribehla predem pripravena holcicka a s tou se mazlila /a prenasela viry zapalu plic ?/ nikdo nevi.. Asi z 20 hlidacu , co ji musi hlidat tam ale nebyl zadnej... a pak jela domu. Dohadu jsou miliony, vypada to a dela dojem,ze to bylo pripraveny predem,,ale neni jasny do jaky miry se to nepovedlo a ucel toho celeho divadla...Nektere zabery odjinud ji ukazuji bledou jako smrt /to bude asi prava Hitlery/ a jine zase jinou 20 let mladsi...Ale ani ten dvojnik neni nejak uplne v poradku.Je to vse zase dalsi 9/11....Rozhodne to vse neni vubec normalni....

   Vymazat
 4. Národu homosexuálních teplých hvězd a bisexuálních rudohnědých pruhů vytažených z fashingtonské díry, kterému nevadí zahraniční muslim v Bílé chatrči dělající pokrlata před strážcem Mekky a Mediny a prohlašující, že Amerika už není křesťanská země, ať se ve skutečnosti jedná o Indonésana Barry Soetoro nebo podle oficiální verze Keňana bez rodného listu, nebude vadit ani dvojnice Killary Clingonové v prezidentské kampani. Na svých velkých obrazovkách si vychutnají tenisová vítězství zakázanými látkami nadopovaných steroidních travestitů Williams.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pokud nějaký lék obsahuje zakázaní látky,tedy doping, nemá sportovec mít právo účastnit se ,protože má v sobě prostě ten doping.

   Vymazat
  2. hele ber to z tý druhý strany - jestli hitlery opravdu natáhla brka a už se smaží v pekle (určitě bude mít kotel hned vedle toho jehož jméno se nesmí vyslovit) tak si starej bill může konečně užívat - strkat doutník do vagíny nějaký lewinský !!

   Vymazat
 5. Putler naridil, ze musi vyhrat jeho poskok Trump a tak se na NR siri lzi a hoaxy.
  Vy komunisti jste uz fakt zoufali......

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No podle tvého příspěvku, je opravdu někdo hodně zoufalý. Hádej kdo?

   A dávám bod příspěvku za pobavení :)

   Vymazat
  2. Volím proti pražskému Majdanu a civilisty vraždící organizaci EU/NATO15. září 2016 20:13

   19:56 Šetřící Trumpík zakroutí kohoutky slouhům teplých hvězd a rudohnědým pruhů vytažených z Obamovo černé fašingtonské díry.

   Vymazat
  3. No doufam ale v pripade ze skutecne ma tu odvahu zakroutit tem buzerantum krkem nebude to mit lehke .Vede to opet lzid uchylaci (coz jest z nich )a idioti stejni jako zde na tomto chatu ,bez znalosti ci usudku kdo je skutecne pro SPOLECNOST LIDI lepsi reseni .Vzpominam si ale na usatce ,i ja mu fandil mluvil jeste lepsim tonem snad nezli Trump a pohledte kam to dospelo .Rozbte zeme pod jeho patronaci ze Syrie je dnes zboreniste miliony lidi zavrazdenych a denne letaji JEHO slavne drony zabijet civilisty -collateral damage .A on tluce do micku na golfu (coz je vysada parasitu ,kteri nemusi pracovat a tyji z potu modernich otroku. Je treba take videt jejich zpusob zivota a bohatstvi ve kterem oni ziji . Vetsina zdejsich prispivatelu si to totiz nedovede ani predstavit .Vse samozrejme zide . Ziji v podvodu chlastu a kurverni . Budto s kurvami a nebo s prostituty coz je dnes moderni ,ze Goglofabiano??Kdo nevidel jejich sidla jachty a drobnosti jako treba schodiste do "knihovny" za 20 milionu $ tak si to ani neumi predstavit .Jeden z nich m a18 jachet ostatni sbirky aut hodinek a vubec vseho co ma nejakou cenu neb se $ boji ,stoji totiz na nohou z hliny a ONI se chystaji ty nohy podrazit neb nevedi jiz kam skocit ,tools jak blekotaji jiz nefunguji a tak stoji a cumi .Pro to chteji napadnout Rsko vy proti rusti blbove ,j etam ohromne bohatstvi ale hlavne by meli dalsi teroristy pro sve naivni "obcany" ne narod neb ten v juesej neni spise opice z ruznych casti zemekoule,a ti s edobre ridi

   Vymazat
  4. 19:49 Jako obvykle zcela vedle. Ty lži a hoax přišly z USA, kde se nelže ani o zbraních HN v Iráku. Ale podstatnější je váš omyl, že smrtí Hillary by Trump získal. Právě naopak by hodně tratil. Veškerá jeho předvolební kampaň proti ní by přišla vniveč a těsně před volbami by musel bojovat s někým jiným. V úvahu přichází Biden a Sanders a ti jsou mnohem přijatelnější, než Hillary. Navíc by ihned získal sympatie coby "ubohý pohrobek". Takže s těmi úvahami opatrně, nebo alespoň trošičku přemýšlejte.

   Vymazat
 6. no pořád máme 14-15 % a jsme třetí... docela dobrý proti modrostrakám a poserplínům, nemyslíš? ostatní sluncaři vč zelenýho hnusu slizkýho v čele se synáčkem otce, kterej zahraje klidně i Hitlera a kterýho vyrazili brňáci z hospody taktak že nedostal na budku, kdyby rychle neutekl k hollanovi domů se potácejí hluboko pod hranicí volitelnosti, ale řvou kolem sebe jako kdyby volby měli vyhrát s 30%. Tak zklidni hormon ty ..."Putler nařídil". až nařídí ty budeš první kdo bude převlíkat dres.

  s.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To mu nebude nic platný! Mám neúprosný čuch a nemilosrdně každou takovou rasozrádnou xenofilní a buzerantskou veš odhalím, kdyby na sobě měla tuny rase oddaných a antibuzerantských fangliček! Sekyře to neujde ...

   Vymazat
  2. A hele "prevlecenej" vyhrozuje jinejm ,ze se budou prevlikat"!! A bude taky urcite ZJANDIZOVANEJ , horlivej kourivec !!...navic

   Vymazat
 7. Volím proti pražskému Majdanu a civilisty vraždící organizaci EU/NATO15. září 2016 20:42

  Presstitutky z nacistických agentur ČTK, ČT, ČRo (potažmo Nova), hledejte si nového páníčka nebo se Jidášové vydejte za Clingonovou Killary smažící se v pekelném kotli.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Až vyhraje SPD tak čt vyčistí .

   Vymazat
 8. Pane Man,
  povazuji Vas za inteligentniho pozorovatele toho, co se zde deje. Tak jako Vy mate starost o budoucnost svych vnoucat, tak mam i ja starost o muj pohodleny mirovy zivot dedka na penzi. NECHCI valku, zazil jsem ji v Africe.

  V pripade, ze volby vyhraje Trump, tak zadnou starost o Vase vnoucata NEMUSITE mit !
  S Ruskem bude mir, i kdyz si to nektere kruhy nepreji.

  Sleduji pozorne kazde slovo toho, co je zde receno a vsem zdejsim moci-chtivym skupinam vidim az do zaludku.

  V tyto dny je mezi "Demoktaty", Neokony, Globalisty a prukopniky NWO, poradny zmatek !
  Oni nevi jak pokracovat ve strategii proti Republikanum (Trumpovi) a jeho uspechu.

  Nevi co s nemocnou Hillary a nemaji osobnost, kterou by ji mohli nahradit. Proste CHAOS.
  Maji 5 jmen, ale kazde to jmeno ma chybu.

  Vim, ze rozumite anglicky ! Zde mate jmena vlivnych a slavnych lidi, kteri Vam reknou REALITU !
  NEWT GINGRICH,
  RUDY GIULIANI,
  JEANINE PIRRO,
  BILL O'RAILLY,
  SEAN HANNITY a hlavne ALEX JONES, (tomu vyhrozuji zabitim.) FOX NEWS je ok take !
  Nezplette si to s Foxmanem z Washington Post.
  (T.j. dabel)
  Washington Post nectete, to je stejny shit jako New York Times, fanaticky ULHANY a plny nenavisti k Trumpovi, nevyvazeny, ktery od nich dostal tisic nalepek. Jedna BLBEJSI nez druha.

  Samozrejme, ze na zaklade toho co se zde deje, je v Rusku opravnena nervozita. Rethorika Hillary a Neoconu prinesla ovoce velkeho napeti a valecneho NEBEZPECI.

  Trump mluvi UPLNE opacne jako Hillary a definitivne chce s Ruskem delat obchod a ne valku. On chce investovat a nakupovat. Zadne sankce NEbudou.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 9. Vím, že nic nevím - tak zemřela ta Hilary a nahrazuje ji dvojnice - nebo ne?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Třeba zemřela ta dvojnice.

   Vymazat
 10. Prestoze to v Cesku nikoho NEzajima, tak Hillary a Sorosovi se povedlo neco, co nedokazal ani Ku Klux Klan.
  A t.j. rasove napeti takove proporce, jake zde drive nebylo... Take vyslo najevo , ze Hillary a Obama zalozili
  ISIS za ucelem destabilizace Middle East.
  Trump ma tak velke mnozstvi prace a v tolika departmentech , ze bude potrebovat tisice uredniku.

  Temito novymi lidmi zitrka on musi vymenit ty dnesni ve Washigtone ! Proto tolik jekotu.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vy jste skutečně tak inteligenčně primitivní a nebo to jen děláte schválně?

   Vymazat
  2. Založení ISIS mělo nejspíše důvod a to ten aby byl destabilizován Middle East,až dosud správně,Honolulu. A pokud byste myslel dál,což se Vám prostě nechce a nebo na to nemáte, došel byste ke zjištění,že se tím zachraňuje asi celý svět. Írán je oficiálně nepřítelem USA i Evropy a asi i a doslova,celé Latinské Ameriky,Austrálie,Ruska a prostě všech nevěřících,přičemž tedy především křesťanů,tzv. křižáků. Taková je skutečnost prověřená i moderními dějinami a hloupý ten,kdo věří politickým prohlášením,která jsou jen vynucená aktuálními okolnostmi. Šíitský Írán tedy válečně podporuje šíitského syrského diktátora Asada v jeho boji proti sunnitskému ISIS a to vytvořilo válečnou koalici sunnitských států proti Íránu. To je čistě technicky mistrný politický tah USA. Zároveň ,prostým rozumem, při nižší vývojové úrovni muslimů,která vyžaduje i jí potřebnou vývojovou krutost, je určitě lepší aby si ji zkoumali sami muslimové na muslimech a "neobtěžovali" jí třeba ty Evropany,se kterými téměř sousedí. Možná,že většina muslimů už ani válčit nechce a to především protože existuje ISIS. To je vyšší politika,která je samozřejmě podle běžných zákonů nezákonná ale může zabránit třeba i světové válce,.. a tak,Honolulu,"vyberte si". Írán se snažil vyrobit jaderné zbraně, ISIS by mohl být zničen během cca jednoho týdne,pokud by proti němu vystoupilo NATO. Tak, "v čem je problém"?

   Vymazat
  3. 22:04 Ve vašem vysvětlení jste trochu zapoměl na milióny uprchlíků. Nebo na ně při plánování záchrany světa před Iránem a Asadem zapoměly USA a Evropa? Kde asi soudruzi z jůesej a EU udělali chybu?

   Vymazat
  4. Volím proti henleinovci Kchárlovi a kolaborantům s nacismem16. září 2016 14:59

   22:04 Podle mě jste jedovatý had, který se snaží průhledně lživými dedukcemi obhájit svůj pozitivní vztah k americkým okupantům a vrahům a jejich nepravidelné teroristické (např. komanda smrti v Jižní Americe a kárné bataliony na Ukrajině)a islamistické armádě (Taliban a stále tatáž verbež přejmenovávaná tu na Al-kajdu, tu Islámský stát a nazývaná podle potřeby IS, ISIL, ISIS, Daeš či Svobodná syrská armáda) přítomné všude tam, kde Američané nemají dost sil, aby se udrželi nebo intervenovali přímo a jako amorální zrůda se snažíte zdůvodnit páchání těch nejodpornějších válečných zločinů a zločinů proti lidskosti, aby obchodování s otroky (a orgány pro stárnoucí bilderberské elity - Kosovo, Ukrajina) a uřezávání hlav dětí a starců nevypadalo tak nepochopitelně a odporně.

   Otázka je, jestli si budete dál lhát do kapsy, obhajovat neobhajitelné a snažit se pro sebe z pracovních (kolaborace) či soukromých (fanatický nacista) pohnutek zdůvodnit ZLO nebo jej odsoudíte. Říkám vám narovinu, že havloidně falešně se vám jej s dobrem zaměnit nepovede, i když církevní zlodějinu jste mediálně podali lidem jako restituce, zchudnutí jako úsporné balíčky a likvidaci a rozkradení Československa jako ekonomickou reformu.

   Co píšete odpovídá pouze snaze Neoconů nepřijít o pozici jediné světové velmoci a zachovat si vůdčí postavení ve světě a na Blízkém východě, a to i za cenu světové války a zničení Evropy přistěhovaleckou vlnou. Zde je součinnost s americkými globalisty, kteří se třesou na islamizaci Evropy a vyhlášení evropského chalífátu, což v konečném důsledku znamená posílení Íránu. V roli světového loupežníka, pronilého četníka a falešného šerifa posedlého mocí a penězi nehledejte žádné ušlechtilé pohnutky. Když se dva perou, třetí se směje.

   Probuďte se, USA/SAU CIA - MI6 - Mosad (Západ) je organizátorem pronásledování křesťanů a teroristických útoků, zajímá je odstranění Evropy jako konkurenta a zničení Ruska a americký prezident Obama je muslim. Naštěstí do toho vlítnul císař Putin a obnovuje svůj vliv na území bývalé Byzance, když už Evropa zapomněla na své Imperium Romanum. Rusko se stalo nositelem evropské kultury a civilizace.

   Jediné co vzniklo, je mezinárodní rusko-syrsko-irácko-íránská koalice v boji proti Islámskému státu. Osa zla Fashington - Londýn - Tel Aviv - Rijád už existovala předtím. Bitva bitev o Allepo právě probíhá. Ohledně jaderných zbraní bylo prokázáno, že by je dokázali sestrojit studenti fyziky z běžně dostupných surovin, najděte si jiný argument pro přepadávání a svrhávání vlád suverénních států, tohle už vám nikdo nežere.

   Vymazat
 11. A zase natrena jak figurka pod stromecek lze a kvaka debility a klaka rve a jeci jako by jim neco mela dat ze svych milionu .Prave mluvi k LGBT no hnus jest ze tam neni se svou konkubinou Humou co ma manzela byvaleho kongresmana co ukazuje ptaka na internetu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bohužel no. Přežila atentát. A chudákovi Manovi už přitom pomalu začal po letech topořit penis a celou noc kvůli tomu nespal. Měl vzrušující představu, že o vítězi US voleb je již rozhodnuto. A prezidentem bude favorit tohoto zasloužilého komunisty, multimiliardář, dravý a bezskurpulozní kapitalista Trump. To jsou paradoxy :-D

   Vymazat
  2. Největším paradoxem ovšem je, že tupé hovado, které vytrvale žvaní kraviny a nesmysly ( 21.57) sem leze a otravuje každý den. Každý den kraviny a hovadiny tohoto blbce. Pokus se nějak ztopořit svůj vlastní penis jestli ti to ještě jde, a jdi do prdele.

   Vymazat
  3. 22:05
   Zato ty se na mě lepíš jak hovno a kdykoliv a kdekoliv mě uvidíš, nebo někoho podobného, tak se neudržíš a upustíš svůj stále stejný bobek, viď? :-D

   Vymazat
  4. 21:57 Že ty jsi Janda,idol vspěch pražských a juesej teploušů?

   Vymazat
 12. Hillary byla vzdy MOCI-CHTIVA ambiciozni loutka v rukou neschopnych lidi (Neoconu). Daleko vice hladova po MOCI, nez po penezich.
  Jeji nemoc, ktera zacala 2012 byla utajovana. Coz ji malem zabilo.
  Tato nemoc zavinila CENZURU, jakou maji pouze radikalni rezimy.
  Obcane by ji nikdy nemoc nemeli za zle !
  Tim LHANIM ohledne vseho si nakadila do vlastniho obyvaku.

  Toho je velmi mnoho, na co by se dalo poukazat a co potrebuje napravit. Proto ten velky uspech, ktery Trump ma.
  Ahoj vecer (naseho casu)
  honolulu - supporter of Donald Trump

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je vidět,že jste pozadu.

   Vymazat
 13. Že by Hitlery cachla? To by bylo příliš radosti najednou !

  OdpovědětVymazat
 14. Ty taky nic přesnějšího nevíš Honolulu? Tak ksakru - proč píšeš o Trumpovi jakoby měl být prezidentem nabeton? Přece mi neříkej, že v Americe -kdyby Hilary opravdu zemřela - by vůbec nikdo o tom nevěděl. Sice je americká společnost uhozená, ale že by až tak moc? A rasové napětí je v současné době v celém světě díky náporu přivandrovalců, o nichž se nejvíc píše v mediích, že to přechází všemi státy. Já osobně si myslím, že účelem tohoto měl být pokus o rozpoutání občanské války v celém světě - rasové občanské války! Jinak to, co se děje, nemá logiku. Aby se všichni světoví čmoudi dali na pochod kamsi, přičemž tam, kam dorazí, museli být živeni, ošetřováni, ubytováni, ošaceni - na úkor domorodého obyvatelstva,přičemž media se snaží hlavně o to,aby se pořád žvanilo, jak se s čmoudy musí v rukavičkách, a co dostanou peněz, navzdory nepokojům a násilí, které přistěhovalectví provází. To přece logicky musí každého domorodce, který řádně pracuje a žije, pěkně nasrat - ne? V dávných dobách taky putovali různí tuláci ( nebo cikáni) ale jen na vlastní nebezpečí, a určitě nikdo nebyl povinen se o ně starat, maximálně tuláka obec vrátila do jeho domovské obce. Jenže to co je teď, je úplná apokalypsa, lidi jsou nasraní, pomocí internetu si to mohou navzájem sdělovat, proto se to hýbe v celým světě. Bude zázrak, jestli k celosvětové občanské válce nedojde.

  OdpovědětVymazat
 15. Myslím, že už to má za sebou, akorát jsou všichni podělaní ze starého Rockefellera a čekají, co vymyslí za trik. Vypadá to, že všemohoucí vyhrál souboj s peklem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Myslím, že jsou podělaní úplně zbytečně, pže starej Rockefeller zemřel už v roce 1937 :-D

   Vymazat
  2. 23:38 tak že David je vlastně ve svých 101 letech mlaďas:). Je to ten co přijel do Prahy a Kalouska s Fliedlerem fon Bumerang museli dvakrát za večer přebalovat?

   Vymazat
  3. Dedkovi davali nedavno nove srdce jiz seste v poradi ,ten tady bude s Brezinskym a teplym Hansem z Deutschlandu dalsi stoleti . Nemohou nechat tak rozjete dili preci nechat jen tak Sorosovi ,ten je jen 86 dite jedno

   Vymazat
 16. No, jestli je Hillary živá, nebo není, nevím a je mi to u zádele. Ale trochu mi vrtalo v hlavě, po shlédnutí toho videa u auta jak skolabovala, že se dokázala během krátké doby uzdravit. Pravděpodobně jste všichni, nebo většina viděli to video, kde Hillary odchází 11/9 z pietní slavnosti a čeká na auto. Po příjezdu zcela skolabuje, padne obličejem na schůdky a do auta ji museli naložit. Poté ji odvezli do baráku, kde bydlí její dcera Chelsea. No a za nějakou dobuu vychází z baráku ven, sama bez bodyguardů, zamává lidem, pomuchlá se s malou holčičkou a odkráčí k autům.

  Jenomže já jsem takový šťoural a nějak se mi ta ženská co vylezla z toho baráku nezdála. Když jsem si video, kde je tato scénka, rozfázoval a zvětšil, tak nějak se mi zdálo, že ta žena je minimálně o 10 let mladší a hubenější. Poté mě zarazila některé další věci. Zapátral jsem na Googlu a našel americký server, kde byla řada poznámek stejného ražení, že šlo o dvojníka a byly tam konkretizovány některé zvláštnosti. Udělal jsem pár screenů z videa, našel nějaké fotky Hillary a vše zpracoval. Kdo má zájem, může se podívat na http://desitka.org/?p=7570 . Osobně mohu na 99% tvrdit, že osoba, která vylezla z baráku na 21. Východní street č.26, nebyla Hillary Clinton.

  OdpovědětVymazat
 17. 23:29 kladete prilis velky duraz a dulezitost na jednu osobu, ktera je nad hrobem a my se zatim trapime otazkou, kdo ji zastoupi. (Pavdepodobne Tim Kaine, Jezuita.)

  22:00 podle officalniho zdeleni je na sever od New Yorku.
  (Chappaqua), ale proc je to dulezite nevim. Je vyrizena !

  22:04 Samozrejme mam nazor na duvod, zalozeni ISIS, ale uvedeni duvodu by se dotklo mnoha lidi.
  To se zatim nesmi rikat...
  Iran zbroji a mozna uz ma, i nuklearni zbrane, ale jako Slovan vim, ze vyjdu daleko lepe s Persanem (Iran) nez Arabem.

  Destabilizace vsech evropskych zemi je delana za ucelem zotroceni techto zemi a snizeni prumerneho I.Q.
  Dela se to 2 zpusoby.
  Jsou to neziskovky, ktere hlasaji ruzna umele vytvorena nabozenstvi a trestaji kritiky, a dale invaze. At je to Madar, Cech nebo Rakusan, tak je s nim zacatek konce... Slo by to zvratit ? ANO slo, a pracuje se na tom.

  Za rok budeme vedet, vkrocili jsme-li, do RENEZANCE a nebo totalniho kolapsu.

  Panove, jdu ted hledat kouzelnou a hubatou babicku. (Jeanine Pirro.) Mam pro ni slozen ZAMILOVANY DOPIS, ale mam strach, ze me da namlatit a zavrit po precteni, protoze je soudkyne a ja hrisnik.
  nick HONOLULU - ctitel Jeanine Pirro


  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Honolulu, vy se teď musíte modlit, aby "císařovna" vydržela až do voleb. Kdyby ne, tak kdokoliv jiný je lepší než ona a tím by se Trumpovy šance dost snížily. Nebo ne?

   Vymazat
  2. Prave probehla zprava na vsech US TV ,Trump neni dostatecne republikatibni neni dostatecne pravicovy a co vic chcije mu to na stranu a to jeste vlevo ,coz je signal jez vysila zcela jasny neni dostatecne pro Israel

   Vymazat
 18. (2:06) Pane !
  Neni horsich, ale take neni CHYTREJSICH nez ona !
  Jeji kolaps 11. zari v New Yorku je prevdepodobne
  KOMEDIE ! Zde je duvod ! Jeji kriminalni rekord je tak velky a bohaty, ze se stala NEUNOSNOU pro jeji ochrance, jako je George Soros a cela ta parta Neoconu.

  Bezpaterni , nemoralni stetky officalnich medii uz ji nedokazaly ochranovat ! Stala se NEUNOSNA, tak se ji museli zbavit.

  Zabit ji nemohli ! Ona ma v rukou archiv LUMPAREN a protizakonnych akci nekterych vyznamnych clenu vlady (archiv ma 600 slozek). Tak ji vyplatili a je ted v penzi kousek na sever od New Yorku.

  Schyluje se k bouri ! Soros dal Obamovi extra $ 70 millionu na postaveni cernozske millice. Protoze dle neho je armada nespolehliva...

  Bernie Sanders a jeho lide jsou zlosti bez sebe, protoze byli osizeni podvodem o uspech a Joe Biden a Sanders jsou rozhadani take.

  Trump vi o zdravotnim stavu Hillary tak malo, jako kazdy radovy obcan z ulice. Ale ona uz neni dulezita.
  DNC (Democratic National Committee) ma EMERGENCY slezinu a vyhlasi noveho kandidata proti Trumpovi.

  To bude kopec srandy. Kdyz uz mluvime o srande, tak fotr Teda Cruze - Rafael Gruz - byl nejlepsi kamarad Osvalda, ktery zastrelil Kennedyho.

  A ted nejdulezitejsi rada pro kazdeho Cecha :
  "Pijme pivo s bobkem at je dobra nalada ! Perme pradlo shotkem pere mydlo Hellada."
  (Nevi nekdo kde je schovana nejpritazlivejsi babicka na svete ? Kouzelna, hezka, elegantni a strasne hubata Jeanine Pirro. Nemohu ji najit,)
  nick HONOLULU-KLEVETNIK

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jiz zemrela carodejnice

   Vymazat
  2. v hlave mam ted ruze ,
   co ten Putin zmuze
   je to lina kuze ,nekejve se kuze lina ,
   a co bude dal Buzerantu bal
   prijede tam Usatej co ho ma prej sisatej
   nevadi to nevadi hned se znovu nasadi
   pojedeme na bale dokola a v kruhu
   veli tomu Honolulu

   Vymazat
  3. 3:10 Honolulu, a včerejší projev Trumpa jsi sledoval?
   http://one-news.net/live-stream-donald-trump-rally-in-laconia-nh-91516/
   Ten tam teda dává kapky těm (nám) "ulejvákům" v NATO. Nejlíp by ovšem udělal, kdyby všechny své vojáčky vzal domů a nás nechal napokoji. To by celý svět měl Ameriku zase rád.

   Vymazat
  4. Cokoliv se rika nebo nerika...Ale nejdulezitejsi je pohled do Hillary oci, a vidite zvire nemocne nakazene vzteklinou....

   Vymazat
 19. Nebojte se, prezidentkou bude dvojnice. Bill bude tzv. prvni pan.

  OdpovědětVymazat
 20. Zde prohlasuji z nitra meho srdce a z cisteho neovineneho mozku.
  Kazde prodejne devce od Prasne brany je SVETICE, proti tem mediim, ktere jsou poplatne specialnim zajmum.

  Je to asi 6 let, co jsem napsal do Aktualne CZ, vse co psal tisk o afere a smrti Vince W. Fostera, vysokeho urednika ve Washingtone
  Oni to okamzite smazali.
  Je dulezite, aby ti policajti, kteri jsou zodpovedni za bezpecnost zeme VEDELI o kazde osobnosti, jak na vychode tak na zapade vse. Nebo prijde Hillary a da vam takove kapky , ze utecete na Kamcatku. Hlidejte potencionalni pratele, jako je napr. Trump a hlidejte celou partu Sorosovu, ktera vas znici ve jmenu NWO.

  (Mam ted studijni hodinu zpevu, sousede odjeli na sever, nemohli vydrzet horkem. Tak ahoj.)
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Skoda zes nesel na ten bal zpivat ,mam pro tebe jednu pisen slozenou a pro zahrati bys tam mohl zarecitovat Rytire Smila od buditele Vrchlickeho

   Vymazat
  2. Ja take slozil pro Honolulu pisen v neegr style:Jedu jedu dolu ,jedu dolu s vrsku
   kdyz jsem dojel dolu nabil jsem si drzku.Je to slozite ale v pozadi musi houkat nejake neegr girls (policajta zab, policajta zab)strel ho do cela svini jednu bilou bilou bidnou.Zab ho autem svini bilou bidnou . Zpev je to popularni mozna Usatej by ti daroval hodinky na baterii + vyznamenani za obranu prav afro- juesej

   Vymazat
  3. Honolulu- vy jste fakt tak naivní, že si myslíte, že si Trump a další lidi budou číst nějakou korespondenci? Celé dny by nemohli dělat nic jiného, kdyby to byla pravda.

   Vymazat
 21. Zalez na záchytku ty opilcovo hovno!!!!!

  OdpovědětVymazat
 22. efpe (5:38),
  proc davas vsem lidem v Cesku vedet o svoji neiformovanosti ? ?
  Bily dum zamestava uredniky , kteri nic jineho NEDELAJI, nez ctou korespondenci a tridi ji podle kategorii a dulezitosti k casovym udalostem.

  Narazis-li na dopis obdivu pro Jeanine Pirro, tak ta je v New Yorku ! Bude-li jednou ve Washigtone ? - To nebude drive nez v unoru 2017. COPAK NEZNAS PROTOKOL ?
  Prestan cist Materidousku a zacni cist veci, ktere maji a budou mit, vliv na Tvuj zivot.

  5:04 Jedu jedu z vrsku rozbil jsem si drzku. Ta pisen se mi libi. To se mi stalo a v nemocnici me opravili.
  Od te doby jezdim opatrne, coz by jsi mel take.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Prozradim ti tajemstvi, Hovnolulu.
   Tve vlezdoprdelnicke dopisy Donaldu Trumpovi nikdo necte.
   A ted jdi spinkat, komunisto.

   Vymazat
 23. Panove, zatim se nic nedeje. Je klid pred bouri.
  Lide se hadaji kvuli nemoci, kterou ma Hillary a hlavni slovo maji doktori.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 24. At je to jak koliv,Hillari je ponizena,podvedena a neukojena zena a to je pro svet hrozba !!

  OdpovědětVymazat
 25. Pro zajimavost !
  Na zapad od Mannheimu 20 km +/- je mestecko KALLSTAT. Tam se narodil v 19-tem stoleti FREDERIC, ktery emigroval do Ameriky 1885 a zucastnil se neceho, cemu se rika KLONDIKE GOLD RUSH.
  Byla to vyprava za zlatem na Aljasku, ktera stala mnoho lidskych zivotu. Frederic se z ni vratil zivy a narodil se mu syn FRED v New Yorku v roce 1905 - a to byl otec Donalda Trumpa, narozeneho v New Yorku 14.6.1946.

  Proc se o tom zminuji ? Potoze jeho nemecky puvod po otci (po matce skotsky) mu zabespecil nalepku Nacisty a nekolikrat titul Adofa Hitlera.
  T.j. demonstrace "logickeho mysleni" nekterych lidi.
  Vim urcite, ze nikdo z te rodiny NIKDY zadneho Nacisty nevidel. Oni se minuli s Nacisty CASEM A PROSTOREM , ale
  v honbe na carodejnice takove "malickosti" nejsou prekazkou.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No Nicku, mně se moc líbilo jak Kongres poslal FBI do prdele s jejich zprávou o těch Hitlary mailech. To je jedna z věcí, která ještě v Americe funguje. Ten zástupce FBI sklapnul jako kluk. To video stojí za shlédnutí.
   http://aeronet.cz/news/video-demokrate-zvazuji-odstoupeni-hillary-clinton-z-boje-o-bily-dum-jeji-nemoc-ma-mozna-souvislost-s-tim-ze-kongres-zacal-vysetrovat-fbi-ze-zatajovani-dukazu-cz-titulky/

   Vymazat
  2. 7:11 a 7:22
   Myslím, že je Killary už odepsaná, ta reportáž to vlastně říká.

   Vymazat
 26. Takze pani Clinton je ziva a zdrava. To je zklamani, co komunisti?
  Na vasem miste bych si prinejmensim nafackoval.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zrovna snídám, to jsi nemohl chvilku počkat?! Co to je NWO? Ti jsou horší než Kim, ten by k nim mohl jít do učení.

   Vymazat
  2. On tady někdo říkal, že snad není, Amrdole?

   Vymazat
  3. Nerozumím tomu, proč se věnuje tolik prostoru a času jedné krvavé čubce. Pomodleme se, aby skončila co nejdříve v propadlišti dějin.

   Vymazat
  4. opravdu, dvojnice je zcela zdravá

   Vymazat
  5. Ona je tak zdravá jako ty,Chujmere debiloviči!Oba máte nasráno v palici a oba jste syfilitický schizofrenní kreténi!!!!!

   Vymazat
 27. ČT - banda zkorumpovaných zkurvenejch ksindlů a lhářů...Miluju buzeranta Moravce...

  OdpovědětVymazat
 28. Škoda,že ta odporná zrůda a válečná štváčka z USA nechcípla....

  OdpovědětVymazat
 29. dáme ji na venec nebo ne,s radostí Clintonové pripeju jak je to pravda chi chi chi.Falmer.

  OdpovědětVymazat
 30. Bude válka nebo nebude,a kdiž bude tak na válku tšeba tri vieci,Clintonovú,českov televizi a visokoríchlostní rotačku na dolari.Falmer.

  OdpovědětVymazat
 31. tá clintonová vipadá jako satan ve fimu satan pšicházi.Falmer.

  OdpovědětVymazat
 32. Mám prognozu jak to všechno dopadne.Když bude Clintonová zvolena za vládkini sveta a podsvietí tak první co po zvolení do úradu mocností pekelních udelá to že vizve Putina aby kapituloval a odovzdal svou zemi ze vším neoconúm a když to neudelá tak Clintonová odpáli jaderné rakety na Rusko Indiji a čínu a splní luciferovo poslání zničit svet protože satan je búch smrti a Clintonová je jeho vikonávatel.Ted se jdu pšipravit na jadernú válku a jdu si nakúpit perníki extázu a trávu do zásoby v atomovem kritu.(Za chvíli byl zpátky,ale
  bez chlastu a žranice.
  V ruce držel jenom malý kus
  jaderné hlavice.
  Nahoru ani nemusíte,svět
  je vzhůru nohama
  a ubalil si cigaretu
  z 500-korunové bankovky).Falmer.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 19.11,na .www.ac24.cz,dnes pisi,ze Krvava Madlen s astane vlastnikem Kosovskeho telekomu a gen.w.Clarke,ktery velel bombardovani Juhosky,koupil Kosovske doly...podobne to kuci z juesej,meli pripraveno v Rusku za Jelcina...

   Vymazat
  2. Klídek, po zvolení a nástupu izolacionisty Donalda Trumpa a rozpadu civilisty vraždící organizace EU/NATO si Srbové vezmou zpět, co je jejich.

   Wabi Daněk – Píseň, co mě učil listopad.
   1. Málo jím a málo spím a málokdy tě vídám, málokdy si nechám něco zdát, doma nemám stání už od jarního tání, cítím, že se blíží listopad.

   R: Listopadový písně od léta už slýchám, vítr ledový přinesl je k nám, tak mě nečekej, dneska nikam nepospíchám, listopadový písni naslouchám.
   2. Chvíli stát a poslouchat, jak vítr větve čistí, k zemi padá zlatý vodopád, pod nohama cinká to poztrácené listí, vím, že právě zpívá listopad.
   R:
   3. Dál a dál tou záplavou, co pod nohou se blýská, co mě nutí do zpěvu se dát, tak si chvíli zpívám a potom radši pískám píseň, co mě učil listopad.
   R:

   Vymazat
  3. 16:59 Jestli to psali na ac24.cz, tak to musí pravda a nic než pravda, to je jasný.

   Vymazat
  4. 20:59 Tak se nelísej a běž na jednu z nacistických agentur ČTK, ČT, ČRo (potažmo Nova) Iděs&Hovinky.cz a nech si dokončit proces zombifikace.

   Vymazat
  5. 20:59 Tebe to nějak sere, papalášská kurvo, že se na Seznamu samizdatu Nová republika a alternativních webech lidé dozvědí pravdu.

   Vymazat
 33. Ted nevím jaké zbrane použijí a to mi odpoviezte a kterích se mám více bát,jaderních nebo atomovích a zda vodíkovích?kdo je snich viečí smrtíci válečník.Falmer.

  OdpovědětVymazat
 34. Jdu se pšipravovat na válku a kupuji si jadernú raketu na sebaobranu,nenechám si pšece házet jaderné zbrane do mé záhrady s trávov,to by ješte chádzelo ,co budu potom húlit.Falmer.

  OdpovědětVymazat
 35. Lidi - to je fakt velice vážné. Za tím je Putin. O polední pauze odletěl Su-35, maskovaném jako orel skalní se stealth peřím do USA, z výšky 18km skočil se zásobou vzduchu v igelitovém sáčku, za letu se převlékl za osmdesátiletou mexickou babičku. Tak ze zamíchal do davu příznivců Hillary, nepozorovaně se převlékl do obleku, schovaném v mávátku "Volím Hillary" za dvoumetrového černého bodyguarda, nalepil se na Hillary, dálkovou laserovou injekční stříkačkou do ní vpravil smrtící koktejl, spolehlivě zabíjející všechny lidi s IQ menším než 50. Poté se převlékl za levou zadní pneumatiku policejního auta, ze kterého se za jízdy odšrouboval těsně před ruskou ambasádou a připravenou nenápadnou dírou v plotě zajel až do zahrady ambasády. Poté ho v přestrojení za balíček diplomatické pošty odeslali do Ruska, aby večer mohl uskutečnit jednání v Soči. Během převozu v balíčku ještě na nafukovacím laptopu hacknul antidopingové záznamy Wada. Děláte si možná legraci, ale situace je velmi vážná!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ješte máme čas,ješte se múžeme smát,potom se budeme bát dokud bylderbergem vivolená neaplikuje po celím západním svete hrúzovládu.Podievejte se na titulní foto Clintonové,je to reinkarovaní satan,sám kníže pekel,jasní antikrist,co s její pohledu videt,no fakt že vypadá Hilary jako s hororu satan pricházi.Jdem si radeji od šojgua koupit jadernú raketu na sebaobranu,nespíš Topol anebo Iskander,mnejte se a hodne štestí.Falmer.

   Vymazat
 36. Podle mne se ČT zachovala profesionálně. Prostě neodvysílala neověřenou kachnu. Na tom nevidím nic špatnýho, naopak.
  p

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 11:10- asi ano, kdyby ovšem "z druhé strany" neodvysílala kdejaký "pšouk".

   Vymazat
  2. Povolný - takže co? Udělala to ČT dobře nebo špatně?
   p

   Vymazat
  3. 12:37...p
   a ten "pšouk" jsi ty : )

   Vymazat
  4. 12:37-Jste "natvrdlý"? Jak znám ČT, ta i ověřené ale "nevhodné" zprávy z USA pouští do vysílání až po poradě u Shapira.

   Vymazat
  5. Povolný - evidentně sledujete ČT od rána do večera, na což já nemám ani čas ani chuť. Takže hádat se s váma je o ničem.
   Podle mě je prostě a jednoduše nepustit do vysílání neověřenou kachnu v pořádku. Tečka.
   p

   Vymazat
  6. 14:26-děkuji, že se se mnou nechcete hádat. Váš "kolega" bývá při tom obvykle sprostý. Nevím proč, mám jen dojem, že jste "Trollka" a ženy bývají "vychovanější", byť znám vyjímky.

   Vymazat
  7. PS. Vy znáte "ověřenou kachnu"?-Váš výraz 11:10.

   Vymazat
 37. I kdibi Hilari ležela na katafalku tak ji odvisílají s poždením po zmnene režimu v česku a české televizi.česká televize s poždení odvisíla i swetovú válku kdiž bude po ní.Falmer.

  OdpovědětVymazat
 38. Prozradim Ti tajemstvi kretene (7:02) ! Jemu nejde psat az do unora 2017, a za Tvoje nalepky lidozroute, Te metla Bozi nemine - a Ty uz to vis.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. http://eportal.parlamentnilisty.cz/Articles/7965-vite-proc-obama-strani-muslimum-podivejte-se-na-jiste-delikatni-informace.aspx

   Vymazat
 39. Pochopitelně že Hillary Clinton zdravá není. O jejím psychologickém profilu si veřejně vyprávějí leckteří psychiatři. O tom, že jsou USA na huntě se u nás nehovoří. ABC TV pouze potvrzuje pravidlo o chlebu a písni, protože propaganda přestane dostávat peníze až jako to poslední, než spadně růžová opona a rozhostí se černá temnota. Sociálnost drží státy, asociálnost je vyžírá zevnitř a likviduje zvenčí. Kde je sociálno, tam je dobře, aniž by bylo nutné žít na zdrojový dluh. Pokrok není závislý na objemu čerpání přírodních, finančních a lidských zdrojů, ale na kvalitě a důstojnosti života občanů. Kde nejsou mravní zásady, tam si čert v rouše andělském omotává svými falešnými religiemi své duše propadlé peklu. Každý hon za zlatým teletem je hon na vlastní duši a to, co činí peníze až na prvním místě, je odsouzeno k záhubě pro fatální systémové selhání řízení společnosti.

  OdpovědětVymazat
 40. No vidite, Hillary je ziva a zdrava a Ceska televize nelhala. To jste se zase odkopali, Stalinovi pohrobci.
  Co se tyce americke ekonomiky, ta narozdil od ruske docela slusne roste. Rusko je v recesi a neni jiste, zda se z ni vubec dostane.
  Rubl ma oproti dolaru stale zhruba polovicni hodnotu nez pred dvema lety.
  Byt na vasem miste komunisti, jdu se obesit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 16:35- až sem jsem slyšel tu ránu, jak Vám spadl kámen ze srdce! Nebýt této radostné noviny, asi jste se oběsil Vy.   Vymazat
  2. 16:35 je to v suchu, alespoň dvojnice je živa a zdráva

   Vymazat
  3. Na netu jsem se dočetl, že oficiálně bude její úmrtí možné oznámit až po vyhraných prezidenstkých volbách, pak to vezme do rukou Kaine (nechutně to připomíná kauzu Abel a Kain). Předem blahopřeji vyjímečnému americkému lidu k jeho svobodné volbě.

   Vymazat
  4. 16:35-"babkina piča"jim roste a ne ekonomika,jedině tak dluh a taky nasranost všech proti všem,ty chytráčku a brzy se to tam začne srát....

   Vymazat
  5. Jj. rostou leda dluhy vády, firem i lidí a taky počty pobíračů žebračenek na jídlo a krimnalita. Kdežto ruský dluh je stabilní a stagnace už skončila. Vlastně ani žádná nebyla - levnější rubl pomohl k vývozu a obnově exportu a sankce k restrukturalizaci průmyslu i zemědělství a služeb. Teď u si tvý zavšivený vobřezaný filckonoši neškrtnou, vopejzelá filcko od lejnolíhně wallstreetských kaganů odpadlá, to bude mít Albrajtice zas protáhlej xicht závistí! Že jak hýkala - 150 milionů Rus má pro sebe šestinu souše planety! Bléééé!":))))

   Vymazat
  6. oprava: vlády (tedy Čokovopice z Fuckingtnou to teda vede!:))

   Vymazat
 41. Povšiměte si, jak ten sem přidělený agent provokatér kromě svých mouder z americké encyklopedie vždycky připojí nám, podlidem, nějakou tu urážku. Troufá si, protože si myslí, že se tím stane součástí americké vyjímečnosti (Obamův termín). Podobným termínem operovali náckové, ti to označovali jako arijskou nadřazenost.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co blbnete, to jste tady poprvé? To je Pepa iPhone IBM Oracle Vyskoč, známý bavič, se svými známými hláškami a srovnáváním rublu a dolaru. Nic jiného z něho neleze. Zdá se, že trochu zvolnil a uklidnil se, teď jen nadává do komunistů, žádní rudohnědí idioti. Nemá cenu na něj reagovat!

   Vymazat
  2. 65 rublu potrebuje nebohy Rus na to, aby koupil jediny dolar. To se to pak nebohym Rusackum moc dobre necestuje. Spis pripominaji socialisticke turisty se zaplatami na zadnici a kufrem plnych konzerv v dobach davno minulych.
   Kde jenom udelal kremelsky soudruh od KGB chybu?

   Vymazat
  3. Kde udělal chybu?!..No přeci že už dávno takový podpindosníky,jako ty a všechny ty obřezaný šmelináře a parazity všechny dávno nespráskal a nerozehnal mimo Rusko.
   Doufám,že až teď vyhraje volby a trochu se obmění duma novými poslanci,k to mu bude mít dost síly....

   Vymazat
  4. Nech Slovany napokoji, mongoloidní krymský Tatare, čečenský šaríjáku a albánský teroristo nebo dopadneš jako německý nacista, maďarský horthyovec, chorvatský ustašovec, muslimský esesák a banderovský vrah českého národa a budeš se zase divit odplatě a odsunu své kolaborantské rodiny.

   Vymazat
  5. 18:29 - buď v klídku, většina Rusů nikdy venku nebyla a je jim u prdele za kolik ta je dolar, nepotřebují je. A ta menšina co si dolarama tapetuje pluby svých jachet na nějaký kurzy sere, ti si pronajímaj takový sídla, do jakých vohnouta tvýho typu ani nepustěj, takže to neřeš:)))

   Vymazat
 42. Chápete toho starého přemřelu z 18:29? Na toho asi už leze Alzheimer, protože tady jde řeč o Hitlary a on mele něco o nebohém Rusovi.

  A propos, zdá se, že Hitlary je sice odepsaná, ale Trump se taky voleb nemusí dožít. Pěkně o tom hovoří Alex Jones.
  http://aeronet.cz/news/video-ruska-televize-varovala-ze-globaliste-usiluji-donaldu-trumpovi-o-zivot-media-v-usa-rozjela-kampan-ze-putin-nechal-otravit-hillary-clinton-cz-titulky/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, zajímavá je jeho poznámka ve 4:59 - "cizinci řídí naši zem (USA)."

   Vymazat
  2. Není rozdíl mezi nacistickou propagandou 30. a 40. let a dnešním pomlouváním a válečným štvaním proti Rusku. Až bude zvolen šetřivý Trump, tak slouhům teplých hvězd a rudohnědých pruhů vytažených z Obamovo černé fašingtonské díry, kteří nadáváním čtenářům NR probouzejí nenávist k Americe, zavře kohoutky a poznají ekonomickou reformu sami na sobě.

   Vymazat
 43. Bohužel ČT už nemohu věřit ani předpověď počasí (poté, co jim odešla Dagmar Honsová). Takže mě ve své těžkopádné propagandě stěží přesvědčí, že pád "dvojčat" (s letadly), pád mrakodrapu č. 7 (bez letadla) a odpálení trenažéru v budově Pentagonu (bez letadla) dne 11. září 2011 nebyl pokus o státní převrat v USA.

  OdpovědětVymazat
 44. Věřte, nevěřte, ale po listopadu budou Donaldem postupně, jak budou slábnout penězovody, stahováni trotlové, neziskovky a politické strany, nikdo nestojí o to, aby kvůli zahraniční politice USA byli lynčováni její ambasadoři. V opačném případě, pokud by se tam chtěla vydrápat a usadit Clingonová Killary, tak bude dost turistů mířících s atomovým kufříkem do Yellostone.

  OdpovědětVymazat
 45. Zbrojařská mafie nepřipustí, aby byl zvolen Trump. Bude zvolena Clintonová, ovšem ta je zřejmě zdravotně neschopná zastávat funkci prezidenta USA, takže brzy po zvolení odstoupí a prezidentem se stane automaticky Tim Kaine, viceprezident, kterého si vybrala. Ten je přijatelný pro demokraty i republikány. A bude vymalováno.USA si dál budou hrát na světového četníka.

  OdpovědětVymazat
 46. Ruska vlada (nejvyssi autority) posilaji stale urgentni vzkazy Trumpovi, ze mu hrozi ATENTAT ! Ze bude zabit !
  Globaliste si preji jeho smrt !

  Hillari rekla, ze bude bombardovat Syrii, behem tydne po nastupu do uradu presidenta. Dale rekla, ze bude podporova male regionalni valky a jmenovala mista.

  To nejhorsi co rekla je , ze NAPADNE RUSKO !
  Dale je stanoven datum na kontrolu a zruseni internetu !
  Nekdy na mesic rijen.

  ZDURAZNUJI, ze temito informacemi je zaplaven americky internet a , ze to NENI z moji hlavy.
  Donald Trump ma tak velke davy nasledovniku, ze neni mozne, aby se vsichni vecpali do tech mist kde mluvi.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pokud se nahoru vyškrábe Smrtka Hillary Clintonová, tak si Nickolasi připravte škrabošku, aby se vám nezabetonovaly plíce a lopatku na odhrabávání sopečného popela, zkoumejte kam až se dostane láva a pyroklastické proudy. Atomové kufříky již byly rozdány a zahraniční turisté se pohybují v okolí Yellostone. Skončilo 600 tisíc let odstávky vulkánu. Rusko se poučilo a na slíbené přepadení čekat nebude, tentokrát uchvatitele zaskočí zima na jeho vlastním území. Co se týče Evropy, tak těch pár kyselých mračen si rozeženeme radary a iodidem stříbrným.

   Vymazat
 47. Pane MAN ...P O Z O R !
  Predlozte to duchodcum ke "straveni" !
  Za posledni rok zemrelo 158 000 penzistu a duchodcu (ve vsech statech) na predepsane leky, ktere maji chemicky zaklad. Pouze ve state OHIO jich bylo 8000.

  Pravdepodobne se chteji (NWO) zbavit starych lidi, (bilych), aby mohli zdarma bez prace zivit mlade lidi, (samozrejme jine rasy.) Zase nejaka konspirace, ale cisla jsou spravna.

  Doktori jsou bud odmenovani, nebo zatracovani, podle pristupu k tomu o cem pisi.
  To jsem napsal ja, klepna HONOLULU a jsou toho plna media.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, bude víc raka! Váš glyfosátový král Andrej Babiš.17. září 2016 3:45

   Samozřejmě, i nevhodné aditivum a jeho množství může způsobit chcípnutí nebo zadření motoru. Sám jsem byl předepsaným lékem zdravotně postižen. Praktický lékař má 3000 registrovaných pacientů a nestíhá sledovat vedlejší účinky léků a korigovat předepsané množství.
   O honolulem popsaném záměru nepochybuji, Ilumináti si svůj záměr snížit celosvětovou populaci na 0,5 miliardy nechali vytesat do kamene a pracháči se s ním na konferencích nijak netají. Vakcinace jsou také profláknuté, od záměrného způsobení neplodnosti až k smrteným virům. K čemu jinému si myslíte, že slouží zadupání 100% úspěšné devitalizace a zákazy nadějné alternativní léčby a duhové průvody za účasti americkým vyslancem a místními kolaboranty pozvaných západních gayů?
   Vždyť je to stejný způsob likvidace lidí a konkurence osočováním ze šarlatánství nebo pomluvami a žalářem jako s tím Trumpem a PhDr. Sládkem, akorát že nedostanete lístek do transportu a vylétnete komínem na náklady vlastní rodiny. Honolulu by mohl vyprávět, jak FDA pronásleduje bylinkáře, např. Graga Catona, u nás už také přituhuje s evropským zákazem popisu léčivých vlastností rostlinných látek.

   Vymazat
  2. Ano, bude víc raka! Váš glyfosátový král Andrej Babiš.17. září 2016 3:55

   Byl bych velice opatrný nechat si do těla vpravit nějaké očkování nadnárodních firem a je docela dobře možné, že takové ty stařecké choroby a rakovinu způsobuje obyčejná zubní pasta s fluoridem. Už ve škole jsem měl přirozený odpor polykat fluoridové tabletky a dnes se ukazuje, že intuice byla správná. http://www.freepub.comehere.cz/vsechno/jak-pomoci-detoxikace-dostat-fluorid-z-vaseho-tela

   Vymazat
 48. 2:54 o tom , ze bude valka v pripade vyhry Hillary, neni pochybnosti. Rekla to otevrene.
  Jeji loutkovodic Soros, byl dnes prohlasen za masoveho vraha, za DEMONA, ktery ublizil 40 zemim.
  Ktere to byly ? Nevim.

  V Rusku - vysoci dustojnici maji velkou obavu o zivot Trumpa a zacinaji byt emocionalni a odhodlani se rvat jako tygri pro Rusko.
  Nejaky marsal je dal zavrit do bunkru, aby se uklidnili. Ja se v tom Rusku moc nevyznam.
  Jedno je vsak jasne ! Jsou to vlastenci a maji radi presidenta Putina.

  Cela francouzka vlada ma svycarska konta. Takze oni zdimaji Francouze a svoje penize maji v Geneve.

  President Obama PRODAVAL urady. Kde on ma penize nevim.

  Kazdy kdo podepsal NWO a je sluha globalistu, tak ma zaruceny prusvich v budoucnosti, a to ze dvou stran.

  ESTRADA ! V roce 2008 se Obama a Hillary uchazeli o presidentsky urad. Aby Hillary odrovnala Obamu , tak rekla, ze se narodil v Africe.

  Trump to spolkl i s naviakem a 5 let se dohadoval s Obamou, kde se narodil. Ted vyslo najevo, ze Hillary lhala a Trump se omluvil. Obama a Hillary jsou officialne kamaradi na jedne lodi, ale ona ho ma v hrsti, a on se ji boji.
  Veskere tyto informace jsou od velkych/znamych osbnosti v mediich, kteri jsou na strane Trumpa.

  Globalistum se vse hrouti pod rukama. To vypada na obcanskou valku...
  Ano jsem KLEPNA , ale pravdomluvna !
  Jsem ZVESTOVATEL HONOLULU !
  Vy Cesi, si to preberte jak chcete ! Neverte vasim mediim.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Trump a Obama jsou vykonavatelé vůle globalistů, kteří mají po vzoru Velké Británie odstavit i USA a umožnit vznik nových supervelmocí. Clingonová Killary je odstavovaná, dodělávající kobyla, která spolu s agresivními Neokony nejvíce kope.

   Vymazat
 49. Vim jak smysli obcane vsech socialnich prstev a barev.
  Vim jak smysli Policie , Hasici, hlidaci a domovnici !
  Vim jak smysli doktori a sestricky, ale ja vubec NEVIM, jak smysly armada. Oni zde vubec nejsou.
  honolulu - socialni statistikar.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. je to proste smyslne a smyslplne o tom sepsal prave pojednani nas pritel prispevovatel bratr Honolulu ,jak zpival bratr jiz zemrely co zpival o tom ze v nedeli je streda a ve ctvrtek zacina sabes.Hlavne aby to smyslne neprekrocilo jak se rika poprcani pribuznych je to potom incest a jeste nekde je to nepovolene i kdyz v juesej prave rozvedla matka sveho syna a bere si svou dceru tak nevim zatim se o tom smysli a nikdo nevi jak o tom mluvit vzdyt by mohl byti popotahovan jakozto anti buk cili rasista a eventuelne antisemita

   Vymazat
  2. Honolulu, ta armáda tam není, protože je rozesraná po celém světě, aby mohla bránit demokracii proti "ruské agresi" (nebo aby v případě revolty proti neocons se nepostavila na stranu Američanů). Její proxy army, která má jít proti lidu je národní garda.

   Vymazat
 50. Cesi podrzte se stolu !
  General Colin Powell oznamil Americe, ze kdyz Hillary neni doma a snazi se ziskat volice, tak jeji manzel Bill - DICKING BIMBOS ! -
  V anglictine americke ulici to znamena - ZE JEBE HLOUPE BLONDYNY ! -
  (Aspon, ze nejebe cernosky !)
  Zduraznuji, ze JA jsem to NIKDY nerekl ! To rekl general Powell.
  A president Obama rekl, ze v Bilem dome se za administrace Billa Clintona kouril POT (Marihuana.)
  U nas jsou volby daleko zajimavejsi nez u vas.
  Musite uznat !
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 51. George Soros rekl na adresu Evropy, (cituji doslova) !
  "Accept Refugees or Face Extinction !"
  (Prijmete uprchliky, nebo budete vyhubeni/vymreni !)
  Kdyz je vsak prijmete, tak budete vyhobeni take ! To rika honolulu, protoze zil v mladi v Africe
  Tak to vydite, ze vas boj NEMINE ! ZBROJTE A CVICTE !
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky Honolulu, jen dál. O takových věcech se tady u nás ve "svobodné" a "demokratické" zemi (jak tady jeden troll-amrdol pořád zdůrazňuje) vůbec nepíše. Nevlastníme média.

   Vymazat
  2. To,co ten kazisvětský židovský šejdíř Soros říká mluví samo za sebe a kdo to pořád nechápe,nemá už ani špetku naděje....

   Vymazat
  3. 10:01+12:12 Trochu přeháníte. To není Sorosova výhrůžka, ale konstatování. Je to oblíbený argument i našich sluníčkářů, že pokud nebudeme přijímat uprchlíky, hrozí nám vzhledem k malé porodnosti vymření. Tak hned nešilte.

   Vymazat
 52. Trump a ti ostatni "neocons" jsou na spolecne pupecni snure! Jastlize se Trumpovi neco stane a nedopatrenim ho sunda plastik pod autem nebo kus olova, umrou i vsichni co jsou na ty zivotodarne snure :-).A vsichni ti kteri by radi videli Trumpa vonet fialky od korene si to uvedomuji. Kdosi-kdesi vi presne, kde v danem case jsou a to s vysokou technologickou presnosti GPS.
  Ostatni detaily jsou uz jenom technickeho razu a veci rutiny!
  Trump je ted pro USA dulezitejsi nez Yelowstone!
  S nim stoji a pada Amerika!...

  OdpovědětVymazat
 53. Protoze George Soros zaplatil a vymyslel hnuti, ktere se jmenuje -BLACK LIFE MATTERS-, = vrazedna protibelozska organizace, tak nazlobil, (nepricetne nasr*l - receno spravne cesky), mnoho inteligentnich lidi v Americe.

  Ti zacali intenzivne studovat vsechny verejne a tajne archivy.. Vyslo najevo, ze otec Obami neni Tutsi (rasa) z Kenie, ale radikalni osobnost FRANK MARSHALL DAVIS.
  (v Cesku neznamy.)

  Fanaticky cerny protibelozsky TRERORISTA / komunista, s bohatym kriminalnim rekordem. Ten byl tak radikalni, ze se ho i cernosi zrekli.

  Proto, aby se mohl Obama nekdy uchazet o office, tak byl potrebny Tutsi z Kenie, ktery takovy rekord nemel...Tento Muslim z Kenie, vsak mel na Obamu vliv, protoze Obamova matka (beloska) se kamaradila s kde kym. (Proto Obama nadrzuje Muslimum.)

  To jsou hrozne veci co vychazi najevo... V dnesni dobe je to vsak uplne jedno ! On se musi odstehovat z Washingtonu v lednu.

  Z toho ze vseho vsak vychazi POUCENI. Kdo je protibelozsky, tak ma zajistenou karieru.
  Proti bile rase se vede TAJNA VALKA !

  Mate to vyposerovano VSICHNI v Cesku ! Duvod je v tom, ze patrite k severni vetvi Arijcu , at chcete, nebo nechcete. Vasi nepratele to vi velmi dobre , ale vy nevite nic, protoze jste byli nadneseni nad pouckami, ktere jsou stare 10 000 let.
  To uverejnili dnes rano lide skupiny ALEX JONES !
  Samozrejme KLEVETNIK HONOLULU vam to predklada k pousouzeni, za ucelem - vam udelat GULAS v hlave.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 54. Bude se stehovat Obama z Washingtonu ?
  Protoze takove volby jeste v Americe nikdy nebyly a mezi lidmi je napeti - tak bylo uvedeno na FOX News, ze Obama vyhlasi MARTIAL LAW a bude se dozadovat, aby zustal u
  moci na 3-obdobi. (T.j. proti zakonum !)

  A zde je prave velky otaznik ! CO NA TO REKNE ARMADA ?
  Co na to rekne Narodni garda, a nasi namornici ? ?
  Oni se uplne ztratili, vyparili .
  Klepna honolulu je nemuze najit a ke vsemu i moje laska hubata Jeanine Pirro se take ztratila.
  27.9. +/- se ma stat neco s penezi. V rijnu neco s internetem. Rikaji nase media.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 55. "PRESTANTE bodat Trumpa" ! To rekli predstaveni nekolika cirkvi..."Nebo bude mit takovou kouzelnou silu,
  (MAGIC POWER)
  jakou mel a ma Krist".

  Zde jsou Kristu nepratelske skupiny, ktere so ho boji jako certi krize. (Samozrejme, vy vite vsichni, kdo to je, (krome Halika.)

  V pripade vyhry Tima Kaina, Halik bude papezem !
  Coz vam je zatim neznamo, ale po shodnoceni situace, se to zretelne rysuje.

  Panove ! Nepamatuji si ceskou gramatiku a vim , ze delam chyby, ktere vas udivuji. Necham vas ted do vecera (naseho casu) odpocinout a za cestinu se omlouvam.
  Ujistuji vas , ze jsem Cech narozen pod Vysehradem a nejsem Cikan z Kezmarku na Slovensku.
  honolulu - propadlik/petkar v ceskem jazyce.

  OdpovědětVymazat
 56. Dne 31.10. končí americký fiskální rok. Letos už jenom kouzelník zamaskuje geometrický růst schodku. Horší je skutečnost, že zahraniční loutky už ani nejsou schopné dodávat vše potřebné za toaletní papír, když jim jejich dlužník vymýšlí další omezení obchodu a další pokuty (dnes jde po krku hlavně bohatšímu Německu, viz VW, Detsche Bank). Bude nový pokus o převrat jako v r. 2001 ? Už brzy se to dozvíme, je to za pár dní.

  OdpovědětVymazat