Reklama

.

.

neděle 18. září 2016

Armata během zkušebních testů překonala technické požadavky (video)

překlad mbi
18. 9. 2016  Vzgljad a Eurasia24

„Výsledky zkušebních testů tanku T-14, postaveného na univerzální platformě Armata, překonaly v řadě ukazatelů technické požadavky na vlastnosti stroje. V současné době testy pokračují,“ uvedl generální ředitel podniku Uralvagonzavod Oleg Sienko během nedávného fóra Armáda-2016.


„Rád bych poukázal na to, že výsledky dosažené v testech plně vyhovují technickým požadavkům, které jsme dostali od ministerstva obrany, a že některé ukazatele tyto požadavky dokonce převyšují,“ cituje Sienka agentura RIA Novosti. Jak Sienko uvedl dále, testy probíhají bez problémů.

Hlavní bojový tank T-14 Armata je dosud jediný (ruský) tank třetí poválečné generace. Jde o výhradně ruský výsledek vývojových prací. Armata – to je univerzální těžká pásová platforma nové generace, která může být podvozkem pro tanky, těžká bojová vozidla pěchoty, speciální vozidla ženijních a technických vojsk nebo pro těžké obrněné transportéry určené k podpoře tanků, k průzkumu nebo jako pohyblivá velitelská stanoviště.

Před nedávnem bylo oznámeno, že ministerstvo obrany uzavřelo s Uralvagonzavodem smlouvu o dodávce první série více než stovky tanků T-14 Armata.

Západní média konstatovala, že nový ruský tank Armata převyšuje svými parametry západní analogické stroje. Například v dubnu se v japonském zpravodajském deníku The Diplomat objevila teze, že Západ by se měl nového ruského tanku T-14 Armata obávat. Armata se podle názoru autora článku může stát „nejsmrtonosnějším tankem světa“. Také časopis National Interest vyjádřil silnou pochybnost o efektivitě PTŘS TOW v boji s T-14.

Zde jsou zatím nejnovější videozáběry T-14 z uzavřené ukázky tanku v rámci nedávného fóra Armáda-2016 (od 0:46):


Zdroj: http://www.vz.ru/news/2016/9/7/831155.html?utm_source=smi2
Překlad: mbi, Eurasia24.cz

20 komentářů :

 1. Testy probíhají bez problemu.
  O zbytky produkce projevil zájem kovošrot.
  S tím už Narodní muzeum nezničíte, komunisti.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máš strach šmejde.

   Vymazat
  2. Neponičí, pravda, vymáznou ho beze stopy - Venclplac Zýro :)))

   Vymazat
  3. Má strach. Je posraný až za ušima. Cítí, že se blíží jeho konec. Svět bude opět krásnější až se zbavíme dalšího zdegenerovaného havloidního vlastizrádce.

   Vymazat
  4. 7.07 Chlapečku,tak nádhernou a hlavně funkční mašinku amíci nikdy mít nebudou.Ty posr...é abramsy z 80.let minulého století můžou jít do toho tvojeho kovošrotu,ty debile!!!!!

   Vymazat
  5. Do kovošrotu ABRAMS nemůže,má vrstvenej pancíř,jehož jedna vrstva je z ochuzenýho uranu a tak by to byl problém...ono vůbec to NATO a USA zvlášť je poslední dobou asi 200 let problém a nikoli pouze ekologický.

   Vymazat
  6. Ty retardovaný havloidní bezmozku,nedávej svou debilitu tak okatě najevo!!!!!

   Vymazat
 2. To je všechno hezký,ale jak praví klasik:šedá je teorie,ale zelený je strom praxe...".Chce to postavit rotu těch Armat secvičit s infantérií a poslat na zkoušku šturmovat třeba Rakku,jinak se to nanic,jen vyhozený peníze a zbytečnej humbuk...
  "Jsou křídla k létání,ploutve k plavání a kundy i princezen k mrdání..."a tanky k válčení a né k producírování se po náměstích,na to jsou buzíci a jejich execírky pýchy (nebo s snad píchy pích..?)...

  OdpovědětVymazat
 3. Zase jste mne nezklamali - ani jeden den bez militantní propagandy z Ruska !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Blbečku,doufám,žes nechyběl o víkendu v Mošnově,tam při tý NATO-onánii,sis mohl i šáhnout na ty "ocelový ptáky" svýho páníška a nezáviď Dvořákovi,když sem dá nějakej obrázek....

   Vymazat
  2. Ty jsi tady zas trotle z lejnolahvárenský žumpy?!!!

   Vymazat
  3. pro 1423 = škoda , že o tom nereferovala NováRepublika. Určitě bych šel.
   Prosím řekni místní redakci, aby nebyli tak jednostranní a napsali taky něco o úspěšné západní armádní technice.

   Vymazat
  4. 18:02
   Není o čem psát!

   Vymazat
  5. Kdybys ty debile z 18:02 neprudil tady a měl ten svůj rypák přicucnutej na např.webu "Armádní složky/erární vložky",tak bys to věděl s dostatečným předstihem a moh'tam v Mošnově i kempovat....

   Vymazat
 4. 11:48: Rusko pro tvou informaci vydává přinejmenším 8x méně než NATO - kolemn 100 miliard dolarů /samotné USA v roce 2015 - 660 miliard dolarů/ a početní stavy ruské armády - jsou asi 5x menší než NATA /700 tisíc vojáku oproti 3,5 milionu/ - poslechnni si na youtube přednášku od O. Krejčího. Jinak cílem inteligentního člověka není všechno vědět, ale poznat, kdo má recht. Není potom jak věřit mainstreamu, že Rusko je agresivní. A ještě je třeba dodat na základě takové informace jako je tato - a navíc jsou to debilové. Abych na někoho zaútočil - musím být od dob Clausewitze 3x silnější.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. K té Tvé matematice si ještě srovnej HDP Ameriky a Ruska. A hned to bude trochu jinde.Kolik a kdo vydává na zbrojení ze svého rozpočtu.
   A ohledně Ruska, které docela nedávno anektovalo Krym a intervenuje na východní Ukrajině: je agresivní, kromě sebe sama (Putin), nikdo nesouhlasí s jejich chováním na mezinárodní scéně.

   Vymazat
  2. 18:05
   Obrať desku havloide,nikdo ti tady ty lejnolahvárenský pindy nežere!!!!!

   Vymazat
 5. ještě dodatek k předchozímu /13:56/ komentáři: Přičina protiruské hysterie je zcela prozaická - prachy. Americké zbrojní koncerny potřebují vyprodat zastaralou výzbroj. Kde? Do Evropy ohrožené agresivním Ruskem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kolik armáda ČR nakoupila amerických zbraní ?
   myslím, že snad skoro nic.
   Takže kde pán bere ty informace ? Kdo z Evropy kupuje americké zbraně ve velkém množství ??

   Vymazat
  2. Ty Čuráku z 18:06 a co je těch 170 Pandurů, a stovky Tater!?
   Za ty jdou miliardy do kapes Američanům!!
   Je vidět,co seš za vola,když to ani nevíš a přitom se to furt dokola přetřásá v maimstreamu!!!

   Vymazat