Reklama

pátek 30. září 2016

Bravo! Český poslanec se otevřeně vzepřel Sorosovi. Nikoliv řečmi, ale činy! Přidá se někdo k Janu Klánovi – volby nevolby?

napsal/přeložil Geo
30.9. 2016   Eurasia 24
Bakalův portál Aktuálně.cz přinesl ve čtvrtek 29. září zprávu o tom, jak čeští poslanci plní a neplní zadání Sorosova projektu „Rekonstrukce státu“. A zvláště jeden z nich, komunistický poslanec Jan Klán si vysloužil mediální pranýř za neplnění. Přesněji lynčován je za to, že se celé aktivitě otevřeně vzepřel.
Jak píše server, „Klán patřil k celé řadě poslanců, slibujících této neziskové organizaci, že podpoří sedm zákonů, které se týkají právě boje proti korupci“, avšak „ze čtyř zákonů, které zatím členové parlamentu projednávali, nezvedl ruku ani pro jeden“.

Samotný poslanec argumentoval konstatováním, že iniciativa se mu zpočátku zdála zajímavá, avšak zklamala jej natolik, že s ní „nechce mít nic společného, už jen proto, že hájí zájmy soukromého kapitálu a účelově zkresluje data“.

Rekonstrukce státu „ovládá“ většinu 167 poslanců a 24 senátorů; těmi nejposlušnějšími jsou dosud Radek Vondráček z hnutí ANO, Jan Farský a Petr Gazdík z TOP09/STAN a další politici z vládních subjektů a také z řad zelených a pirátů.

A nyní k samotné Rekonstrukci státu, která svým ultraliberalismem může mít až paralyzující důsledky pro chod veřejné správy v ČR.
Pro ty, kteří ještě nevědí, kdo tímto způsobem ovládá významnou většinu českých poslanců:

Stačí se podívat sem na Přehled grantů (institucionálních donorů) Frank Bold, z nichž byly v roce 2014 hrazeny náklady na Rekonstrukci státu:

Fond Otakara Motejla (Nadace OSF Praha)

Foundation Open Society Institute

Think Tank Fund of the Open Society Foundations

Evropská komise DG HOME

Fond pro NNO, Nadace rozvoje občanské společnosti (v rámci EHP fondů)

US embassy Prague

British Embassy in Prague

Embassy of Canada in Prague

Nadace Karla Janečka (zahrnuto mezi dary)

Nadace VIA, Fond T-mobile Mluvme spolu

Za všechny stačí dvě slova: George Soros.

Aby to nevypadalo, že je to hlavně tento spekulant, „Pán chaosu“ a přední globální oligarcha, kdo celou „Rekonstrukci státu“ páchá a má v hrsti většinu zákonodárců dolní komory, iniciativa na svém webu uvádí, že „garanty projektu Rekonstrukce státu jsou zástupci pěti organizací zapojených do projektu: Oživení, Naši Politici, Centrum aplikované ekonomie, Otevřená společnost a Frank Bold.“

Oživení = viz výroční zpráva, str. 27: mj. Open Society fund (OSF) a Fond Otakara Motejla (opět OSF)
NašiPolitici = podporuje OSF

Centrum aplikované ekonomie = alias EconLab – viz výroční zpráva, str. 1: „Nejvýznamnější příjem získalo sdružení na realizaci projektu zIndex od nadace OSF.“

Otevřená společnost = Nadace OSF, viz výroční zprávy zde.

Frank Bold = to jsou právníci, kterým jde z nějakého důvodu o „naše blaho“. A kdo je mezi dárci? Mj. Nadace OSF, Open Society Institute, Fond Otakara Motejla a další – viz ZDE.

Přidá se někdo k Janu Klánovi – volby nevolby?
Geo, Eurasia24.cz

33 komentářů :

 1. A nebudou ti, kteří se přidají k poslanci Janu Klánovi, obratem NAŘČENI Z ANTISEMITISMU? Víme přeci všichni, kam patří Soros..

  OdpovědětSmazat
 2. Jen se Cesi vecpete amerike do prdele i s Vasima politiky !!Vzdy jste byli prodejne devky !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A kdo ji ty?

   Nejsi American, protože mluvis o "americke prdeli" a nejsi ani Cech, protože nazyvas Cechy "prodejnymi devkami".

   Tak se pochlub, kdo vlastne jsi a otituluj laskave svůj narod taky nejak podobne lichotive.

   Jinak zmizni a nevmesuj se tam, kam nepatris!

   Smazat
  2. To je obyčejná řivonoska zajordánská, pravý partner do obchodu a do diskuse!

   Smazat
  3. Co tady urážíš? Jasně že jsou u nás prodejné ,,děvky´´, ale také slušní, pracující a mozkem myslící lidé, u vás ne? Co jsi za debila , který tady paušalizuje celý národ, na základě čeho? Popovídej o sobě, o tvém národu, pokud k nějakému patříš a nevylezl jsi jen někde z jeskyně, kde každodenní náplní tvé práce je vyhulit si mozek a kdákat kraviny, jako ti co ti napovídají...

   Smazat
  4. Má pravdu a já vám řeknu proč.Ano,určitě jste slušný člověk ,ale co děláte pro to,aby ti neslušní,tam ve vládě a parlamentu,přisluhovači neziskových organizací,křváci a vlezprdelové neměli moc?A to je to meritum věci.Neděláme nic,jenom doma dřepiůme a nadáváme.A když máme jít na ulici vyjádřit se,tak jde oár lidí.Takže opravdu jsme bezcharakterní póvl.Se mnou i s vámi protože národ je celek,ne jedinec.Promiňte,pokud jsem vás urazi

   Smazat
  5. Je to někdo, kdo není Čech, ale v ČR žije dlouhou dobu a chování Čechů vidí. Stačí se podívat na Sobotku, Laudáta, Jandu, Havla ..... naši herci...

   Smazat
  6. O prodejnosti Čechů: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Proc-maji-Cesi-radi-zbrane-a-ne-uprchliky-Zde-se-nabizi-odpoved-456172

   ....a čtěte dál: http://www.pametnaroda.cz/story/rericha-bohumil-1944-3422;
   http://www.memoryofnations.eu/witness/photo/id/5142

   Smazat
  7. lze dohledat propojení mezi výplatní páskou AMO a sorosem, či us ambasádou?

   Smazat
 3. Dnes je 78.výročí podepsání Mnichovské dohody , v mediích se na to jaksi zapomělo !!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No jo, přece nemůžou frickům, anglánům a frantíkům připomínat zradu, když po nás chtějí přijímání nelegálů.

   Smazat
  2. Protože Havel a protože Cimrmani.

   Smazat
  3. 15:17 - No v tomhle teda pravdu nemáte. Chápu, že ČT24 na tomto serveru není moc populární, ale mluvili tam o tom docela fundovaně po celý den.

   Smazat
 4. Až to pořádně bouchne v Americe, bude se Soros stěhovat do bezpečí. To jsem zvědav, kam to asi bude, v Budapešti o něj vůbec nestojí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Peklo o něj stojí stejně jak o krvavou madlu atd.atd.

   Smazat
  2. Já jsem Čech a můj názor na tento národ je
   podobný.Projevuje se to udavačstvím,jedno
   pro jaký režim a téměř demencí lidí,kteří
   jsou ochotni volit za bezduché sliby nebo
   koblihu.Takže co dál?
   Petr Majevský

   Smazat
  3. Pane Majevský, tak, jako už na základní škole se našel v každé třídě aspoň jeden dement, tak i v každém národě se najdou xindlové s udavačskou povahou. Nelze podle nich paušalizovat povahu celého národa. A s tou demencí buďte opatrný("nesuďte, abyste nebyl souzen"). Stále je totiž mnoho lidí, kteří se nezajímají o politiku, nebo nemají přístup k alternativním mediím a věří vše třeba koblihářům. Tak pro ně něco udělejte - informujte své okolí, otvírejte lidem oči, namísto nadávek.
   Osobně jsem hrdý na to, že jsem Čech. Pokud se někdo stydí za svou příslušnost ke svému národu, pak si ji nezaslouží a není důvod k tomu, aby si jich někdo vážil.

   Smazat
  4. Nakonec skončí ve stejné pixle, jako nejposlednější bezdomovec a prachama mu můžou zatopit. Rubáš nemá kapsy.

   Smazat
  5. Velmi se hlásím k názoru anonyma 18:37.

   Smazat
  6. Do Švýcarska. Ta země,jako by nebyla už pár set let a při tom jsou přežraný, spokojený a po zuby ozbrojený . Někdo nad nima drží ochrannou ruku, ale kdo...?

   Smazat
 5. Musím souhlasit.Jsme prodejné děvky.Za jidášský groš Sorose se vláda,parlamenty,TV,rozhlasová a tisková média zavrtají tomu sionistovi do prdele a zradí celý národ!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je neuvěřitelné, co s některými jedinci provedla politika posledního čtvrtstoletí. Sami sebe si neváží, sypou si popel na hlavu, stydí se za to, že jsou Čechy.
   Mainstream je tedy velice úspěšný v pohřbívání češství. To je smutné. A ještě smutnější by bylo, kdyby to, co píšete, platilo pro většinu národa, ale naštěstí tomu tak jistě není. A vás je mi líto.

   Smazat
  2. okamura zatoci s neziskovkama

   Smazat
  3. Nezatočí je to kůň globální politiky

   Smazat
  4. jiří brotstein to nemyslis vazne ze on ma v programu referendum o vystoupeni z eu tak asi neni globalista http://spd.cz/program/

   Smazat
  5. Program je jedna věc,ale skutečné činy je věc druhá.......

   Smazat
 6. Já nevím, že někteří jsou z toho Sorose úplně paranoidní. Když je na světě něco jinak, než já bych si přál, tak za to může Soros. Nebo Rotschild.

  OdpovědětSmazat
 7. Já nejsem tak nadšen konáním poslance Klána. Zřejmě vám uniklo, že slíbil neziskovce Rekonstrukce státu na výplatní listině Sorose, že bude hlasovat pro jeho návrhy.Copak pan poslanec neví, co to znamená podporovat Sorose jednoho z největších zločinců současnosti? Soros organizoval všechny barevné revoluce, podporuje kreaturu Clintonovou, má na rukou tolik krve, že by ji ani nestačila voda Vltavy smýt. A pan poslanec mu slíbí hlas. Potom se vzpamatuje a my ho oslavujeme jako hrdinu? Jeho strana by spíše měla vyvodit důsledky, jak to, že si vůbec se Sorosom začal Je to hanba. Soros vydatně platí, o tom se lze přesvědčit. Lidi přemýšlejte!!!

  OdpovědětSmazat
 8. Stejně jako v každé jiné straně i v KSČM se najdou lidé, kteří podlehli pohodlnému posedávání v poslanecké lavici. Paradox je v tom, že právě tato strana má hájit utlačované a zbídačované občany v této zdegenerované formě lidské společnosti. Nedávné volby na sjezdu KSČM zcela jasně prokázaly, že tato strana ustrnula ve vývoji a dala přednost setrvačnosti. Josef Skála je jedinou výjimkou mezi zpráchnivělou věrchuškou ve vedení. T

  OdpovědětSmazat
 9. Čekal by snad někdo od bolševického poslance, že zvedne ruku pro protikorupční zákony?

  OdpovědětSmazat
 10. A čekal by to někdo od zbytku posranecké sněmovny?

  OdpovědětSmazat
 11. PRO 20:00. Přečti si příspěvek od 18:37, odpověděl bych ti v podstatě stejně, urazit mě určitě nemůžeš.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.