Reklama

.

.

úterý 13. září 2016

Bravo, Sergeji Kužugetoviči Šojgu: Světový řád se nesmí plést s americkým

13. 9. 2016       zdroj
Ministr obrany RF Sergej Šojgu odpověděl hlavě Pentagonu Ashtonu Carterovi, jenž obvinil Rusko z "podkopávání základů světového řádu." Šojgu uvedl, že nerovnováhu v systému mezinárodních vztahů přinesly činy USA, počínaje jugoslávskou krizí a konče operacemi v Iráku a Libyi. Udržování světového řádu je odpovědností celého mezinárodního společenství, zdůraznil Šojgu. RT publikuje text ministrovy výzvy.


"Světový řád se nesmí plést s americkým. Právě USA a jejich západními partnery, počínaje Bosnou a Kosovem a konče Irákem a Libyí, byly postupně ničeny základní principy stávajícího světového řádu.

Rusko od operace USA a NATO, která vedla k rozpadu Jugoslávie, mnohokrát varovalo, do čeho nakonec tyto akce vyústí.

Avšak od té doby jen vidíme, jak pokaždé při stoupnutí na hrábě v Iráku, Afghánistánu, Libyi a dalších zemích, v Pentagonu namísto závěrů pouze zpevňují svou lebku.

Možná je na čase, aby Pentagon něco v této "strategii" změnil?

Aby se potom u každého mikrofonu neospravedlňoval za svůj špatný odhad a nesvaloval všechno na Rusko, Čínu a další země s nezávislým světonázorem.

Udržování světového řádu je přirozenou výsadou celého světového společenství, nikoli pouze Pentagonu. Rusko vždy vystupuje za zachování spravedlivého a multipolárního světového řádu v zájmu všech států, a ne pouze nějaké jejich skupiny, natožpak jedné mocnosti.

Čím dříve si to naši američtí kolegové uvědomí a začnou se měnit, tím rychleji se budou řešit všechny nahromaděné rozpory. A to nejen v Sýrii."

Připomeňme si, že dříve šéf Pentagonu Ashton Carter při vystoupení na Oxfordské univerzitě řekl, že "Rusko se snaží podkopat základy světového řádu."

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

112 komentářů :

 1. Skoro to zrovna i vypadá,že vy Rusové nejste třeba ani tak zlí jako spíše značně hloupí a "nevyvinutí". Nicméně,směji se, zrovna to jen tak asi vypadá,protože o vaší negativitě nemůže ,respektive není pochyb,.. podle vašich činů,které hraničí s imbecilitou nebo jsou prostě jen tím zlem. Tolik logika. A nyní něco k té logice vesmírné: Bůh asi existuje,protože něco,co spojuje veškerou existenci všeho asi ano. A to je ten Bůh ať už mu třeba říkáme kolektivní vědomí nebo třeba energie nebo třeba hmota,přičemž už Einstein sděloval lidstvu,že hmota je energie a energie hmota,"ztuhlá" energie. A tento Bůh je i logicky nejmocnější a vy,kteří se proti němu stavíte,stavíte se tak i proti sobě,protože on vás všechny obsahuje a tedy je vámi. S Bohem byste tedy zanikli i vy a jak se má Bůh,tak i vy a to i čistě lokálně,protože jste jeho částí konkrétně i lokálně. Třeba ho z vás lidí bolí jen některý zub,.. s nadsázkou a to i ohrožuje jeho celkové zdraví. Stejně tak ale,i na Zemi je někdo jemu podobný,.. protože jak už řekl (napsal ve Smaragdové desce) král Šalamoun: Jak nahoře tak i dole aby se naplnily "zázraky" jedné věci. Prostě jste Bůh,vy všichni a on je ve vás,respektive vámi. Tedy: Chtít to,co se nyní snažil vyjádřit Šojgu,tedy stavět se na roveň "Bohu" na Zemi,tedy na roveň těch nejvyspělejších národů světa a nazývat to spravedlností a "udržováním světového řádu", je NESMYSL a nesprávné a v rozporu s fungováním vesmíru a to i čistě logicky. Nikdy nejsou méně vývojově vyspělé civilizace nebo třeba a především národy-státy si rovny s těmi vývojově vyspělejšími a logicky,tedy ,nemají,respektive nemají mít stejná práva jako například vy lidé ne vůči Bohu,který je vývojově nejvýše. Jasné? Zdravím ,Šojgu a v této věci,zrovna, nic ve zlém,prostě jste jste ubohý blbec.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kdyby Bůh existoval, tak by zařídil, abys neuměl psát. Ty ztuhlá hmoto.

   Vymazat
  2. Ale já neuměl psát, musel jsem se to naučit. To je ta spravedlnost,protože všichni mají stejné možnosti. Relativně všichni,někde prostě nemají třeba tu možnost chodit do školy ale vy Evropané jste ji ve vaší historii měli? Pokud se někdo nachází na nižší vývojové úrovni a například Islámský stát svou středověkou plně a průkazně dokazuje, pak je to zase "fér" a bylo by chybou mu ji poskytnout předčasně,protože k poznání musí tak jako tak dojít samostatně, každý muslim,směji se. Tak funguje vesmír a tak je to správné,logicky.

   Vymazat
  3. 22:26-Prázdný sud nejvíce duní!!!

   Vymazat
  4. 22:26- když ještě Bůh dlel na Zemi, převrátil vám bankovní domy(stoly) a rozmetal vás do světa. Možná by se měl zase na chvíli na Zemi zastavit. Ač ateista, prosím, modlit se neumím. Nebo dej znamení a "plnou moc nám nehodným" amen.

   Vymazat
  5. Já ale nejsem Žid a ani jsem nebyl. Málokdo si uvědomuje,že ani Ježíš nebyl Žid a protože ho údajně porodila židovská žena,Židé se počítají přes ženy,pokud vím.

   Vymazat
  6. 23:40-psát již celkem umíte, přesto doporučuji psané po sobě i přečíst. Nebudete psát protimluvy, jako v posledních dvou větách. Takto to vypadá, že židovky syn není Žid, jen dcera. Copak na to říká asi Sidon?

   Vymazat
  7. Třeba totiž byla jen nositelkou plodu,víte, ono totiž nemuselo být její ani to vajíčko.

   Vymazat
  8. Kromě toho, nemusela vůbec být Židovkou,protože šlo o kmen,který nebyl součástí Židovského národa ale žil samostatně a to i duchovně,vyznával jinou víru,respektive náboženství,pokud vím.

   Vymazat
  9. A kromě toho i, kdo ví,kdo ona byla,pokud dokázala porodit "Boha". Třeba byla stejného původu jako on a vůbec se nenarodila na Zemi,třeba a jejími rodiči třeba ani nebyli lidé nýbrž "bohové".

   Vymazat
  10. ..... zajímalo by mne,jak se rozmnožují "andělé",zda jsou jen mužskými póly. Vesmír je totiž i logicky dipolární.

   Vymazat
  11. Začínáte mně "bavit". Že Jozef nedodal sperma je známo ale kdo byl dárcem vajíčka Marii netuším, Vy ano?

   Vymazat
  12. Anonymní13. září 2016 22:26
   „… protože on vás všechny obsahuje a tedy je vámi…“
   Díky za tu dávku naděje. Zní to věrohodně, zvláště proto, že jste sám sebe do toho boha nezahrnul. Vaše skepse je jistě na místě, ale bůh je milosrdný a jistě dá šanci i Vám.

   Vymazat
  13. Většinou je to tak,že "bohyně" jako nositelka plodu,porodí ve své vyšší sféře. Vajíčko je logicky ze Země aby existovalo to právo dítěte existovat-žít i na Zemi. Vesmír je právo. Právo není jen na Zemi,nejen lidé dospěli k té nutnosti definovat-určit pravidla "hry". Úkolem a schopností vývojově vyšší bytosti,té "ženy",je dokázat v sobě donosit něco tak hnusného,jako je vajíčko a následné tělíčko z nižší dimenze. To prostě dokáže jen ta "žena" s vyššími vývojovými schopnostmi. Zároveň je to ale nutností pro možnost inkarnace bytosti ještě vyšší než ona do nově narozeného těla,přičemž v tomto případě dochází k inkarnaci až po umístění tělíčka v té sféře nižší,tedy ve sféře planety Země. Spermie bytosti vyšší sféry opravňuje k porodu ve vyšší sféře a zajišťuje i pro inkarnaci potřebnou vyšší kvalitu těla plodu.

   Vymazat
  14. Pro začátek by stačilo, kdybyste se naučil psát po čárce mezeru. Váš text, který je obsahově poněkud zmatený by se stal alespoň opticky čitelnější.

   Vymazat
  15. ...... musí totiž existovat možnost (i právo) spojení s vyšší vibrační sférou,nejen pro možnost i právo podpory jejími obyvateli,tzv. "anděly" nebo "bohy". Jinak by inkarnační mise byla nemožná,v podmínkách dimenze Země. Země je příliš hluboko v pojímání sfér vesmíru,kterých tyto vyšší bytosti dosahují. Bůh je jen jeden a je někde nejvýše a dosahuje i nejníže asi. Je vyloučeno,že by Ježíš mohl být Bohem a to i prostou logikou i jeho jím na Zemi prokázanými činy. Prostě nesmyslná blbost jen pro ovládání věřících protože údajně osobně vede církev. Bůh je jen jeden a nejvýše a vaše křesťanská církev především,vyznává kult osobnosti člověka Ježíše,o kterém tvrdí,že on je Bohem nejvyšším. To je drzý zločin,mimochodem. Tvrdí vám všem lež a žije ve lži,což je ten nejnesprávnější způsob existence,popírající Boha přímo,protože Bůh je pravda a především na jejím základě i existuje. Bůh je řád,systém,který aby fungoval musí ctít pravdu,samozřejmě. V opačném případě by fungovat nemohl,protože by si sám odporoval,odporovala by si ta lež s pravdou. Něco nějak je a něco nějak není a tečka,nemohou platit-existovat opaky jedné věci zároveň.

   Vymazat
  16. Vy lidé ve sféře Země,totiž ještě řešíte stav-situaci usmrcováním nepřátel.

   Vymazat
  17. 1:13- tak jo, jdu spát s vědomím, že bůh je jen jeden a doufám, že si ráno od Vás přečtu, který z těch "jediných" je pravý nebo mi vyjmenujte i ty falešné, sám již nevím, kolik jich vlastně je. Dobrou noc.

   Vymazat
  18. To vidím,napsal jste bůh s malým b, ten nejvyšší a jediný je Bůh s velkým a tak se pojmově odlišuje.

   Vymazat
  19. 22.26.zato ty jsi ten pravy gen ceskeho naroda !

   Vymazat
  20. to 22:26
   Zajímavé, oháníte se jakousi vlastní logikou, která je nelogická. Uspořádejte si alespoň své myšlenky aby se to dalo číst a byl vůbec důvod to číst. Logika je věda, má svůj řád a pravidla, pokud vkládáte do vědy své přání a domněnky, nenazývejte to logikou.

   Vymazat
  21. Pravda je taková: s využíváním otroků a s válečnou kořistí, lstivým okrádáním a úplatky vlivných se bohatne rychleji i kariéra se rychleji buduje. Ruská politika je trochu jiná: žij a nech žít.

   Vymazat
  22. Dost dobře vymytá palice ! Narodil ses jako idiot a zemřeš jako idiot ! A už brzy !

   Vymazat
  23. Bože to je ale blb. /22.26/.

   Vymazat
  24. pro 13. září 2016 22:40 - s pohádkama o stejných možnostech pro všechny, běž akorát tak do zádele, ty oVčane

   Vymazat
  25. Jen naprostý ignorant reality může zcela vážně prohlásit, že všichni mají stejné možnosti. Je mnoho vrozených hendikepů, které možnosti objektivně podstatně omezují v mnoha směrech a oblastech lidských aktivit.

   Vymazat
  26. Bůh by měl být lidmi nezničitelnej. Pan Šojgu ale může z těch samozvaně "vyspělejších" národů udělat jen plazma a z jejich území skleněnou desku! Tak jakápak "nadřazenost":)))

   Vymazat
  27. Prej "Nikdy nejsou méně vývojově vyspělé civilizace nebo třeba a především národy-státy si rovny s těmi vývojově vyspělejšími .." - takže sebedestrukce a hniloba je cílem existence civilizace nebo jak mám tomuhle blábolu rozumět? Jediný vývoj Západu je sebezmar! Je to jako kvákat, že starý profesor se třemi doktoráty, který je buzerant, ale přiznal se k tomu až na stará kolena z demence a proto, že nemá děti a po jeho smrti jím jeho rod zajde by měl být "nadřazen vývojově slabšímu" sedlákovi s pouhou maturiotu, který je silný jak řípa, dostatečně selsky mu to pálí a má deset zdravých dětí?!! Vole, to myslíš vážně?!? Toto? Ten profesůrek se svejma diplómama zdechne a nezbyde po něm nic než pár čmoudů rozkrádajících jeho zpustlou barabiznu co kdysi bývávala přepychovou vilou! A ten "vývojově podřadný" sedlák si bude žít dál a jeho děti se o něj ve stáří postaraj a nahradí ho!! To je logický! To ano!

   Vymazat
  28. 22:26 Tak tohle už vyléčit nepůjde. Na to by byl krátký i Bůh-Amerika.

   Vymazat
  29. 22:26 Tak se nám začínáte odkopávat, nejdříve sluníčkáři a vlastně obyčejní fašisti a rasisti. Tolik písmen, tolik slov, tolik vět a jenom hromada rasistických sraček.

   Vymazat
 2. Že von nezná ideologický axiom pravdoláskařských pohrobků Vendyho Lahváče: "Je lepší se mýlit s USA, než mít pravdu s Ruskem!" Oni (pravdoláskaři) jsou vcelku prostí a jen si upravili ideologický axiom, který vyznávali oni a jejich rody za komanče, jen přehodili státy. akhle to už dělaj po staletí. A tahle chátra nás sekýruje. Šojgu (a nejen on), mluví z duše slušným lidem.

  OdpovědětVymazat
 3. Nech si slaboduchý výlevy do zpovědnice pro Šapita nebo pro ty méněcenný žumpy z lejnolahvárny!

  OdpovědětVymazat
 4. Šojgu zmizí s Putinem zanedlouho, jakmile se jejich obyvatelstvo naštve a oprávbněně je vyžene z Kremlu.
  Jeho výplody a spolu s pohledem na jeho fotku mne nenechají v klidu - musím se smát, až se za břicho popadám.

  Skutečnost je taková, že slabé Rusko, ubohé a chudé přes všechno nerostné bohatství, má imperiaální choutky a zapomnělo , že není minulé století.
  Když to Rusům vyspělý svět dal pocítit a po anexi Krymu a intervencích na východní Ukrajině uvalil sankce, tak konečně se Rusové zastavili - ale nevzpamatovali.
  Tento trapný článek je toho důkazem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Trapný jseš akorát ty,havloidní lejnosrku.

   Vymazat
  2. Hm hm, zastavili se ... v Sýrii kopou do prdele ušácký chráněnce a amíci můžou jen čučet. To je tedy zastaveníčko, to se ty sankce vyplácí - hlavně Evropě. Ježišmarjá, ty si hmota neorganizovaná, shluk maligních buněk.

   Vymazat
  3. Máš něco k věci a nebo jenom se zmůšeš na nějaké urážky ?

   Vymazat
  4. 22:33
   Nedávej svou debilitu a tupost najevo tak okatě,Chujmere debiloviči příznivče plný sklenice a prázdný palice!!!!

   Vymazat
  5. 22:33 Si trapný a nedoštudovaný degeš. Naša pani učiteľka nás vždy učila, že si máme po sebe svoj písaný prejav pozorne prečítať. Ty to zjavne ignoruješ, inak by si v tom tvojom kratučkom grce 3x nepodporoval. Tvoj učiteľ bol nad všetky pochybnosti učiteľ gay porna a vyznávačov "hodnôt".

   Vymazat
  6. Máte svatou pravdu. Já být občanem žijícím na Krymu, tak mám jediné přání: aby byl Krym připojen k Ukrajině!!!! :-)

   Vymazat
  7. to 22:33
   A co kdyby jste zmizel raději vy ?

   Vymazat
  8. Zase sis zapomněl vzít prášky a čistou Pampersku.

   Vymazat
  9. Slabý, ubohý a chudý duchem jsi ty 22:33. Ty tvoje trapné žvásty jsou toho důkazem.

   Vymazat
  10. Však to můžou zkusit! Nevím že by cokoliv dokázali. O podpoře jakou má ruská vláda u svých voličů se jim může leda zdát ve vlhkých snech! Nedokázali ruskou armádu dostat ani z Podněstří, ani z Abcházie, ani s Jižní Osetie, ani z Kurilsksých ostrovů, ani s Donbasu, natož pak z Krymu! A naopak - ruská přítomnost se objevila krom středoasijsých zemí i v Sýrii a může se stát realitou brzy i v Nickaraguji, Bolívii či Venezuele! Tak nevm nad čím jásáš pitomo, asi jsi dloooooouho (nejmíň od dob pobytu ožralce Jelcina v Kremlu) nečet noviny:)

   Vymazat
  11. 7:37 - ti musím sdělit špatnou zprávu, vopejzelá filcko! Dřív zmizí tvý nosatý filckonoši, než kdokoliv, byť i jen uklízečka z Kremlu! Páč jediný nasraný začínaj bejt evropský národy a už brzo vás nakopou do vašich smrdutých prašivých tlamoprdelí!

   Vymazat
 5. Náboženský pomatenec mele páté přes deváté, ale vyřešit jediný problém scholastiky a to "Kolik andělů se vejde na špičku jehly" vyřešit nedovede. Výsledkem Norimberského tribunálu je vyjádření, že Vyvolání dobyvatelské války je největší zločin proti lidkosti, tyto závěry podepsali i zástupci USA a dnes se chovají jako největší agresoři světa !!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Až na to, že ten Váš "agresor" USA si za posledních mnoho let (minimálně 50) nepřisvojil žádné cizí území.
   Zato agresivní Rusko již několik , naposledy anexí Krymu část Ukrajiny, před tím část Gruzie .. atd.
   Jistě - já vím, ochraňovali své ruskojazyčné obyvatelstvo.
   OK - ale bohužel metodami z minulého století.

   Vymazat
  2. Asi to bylo zčásti na mne,tedy: Nevyznávám jakékoliv náboženství a jakékoliv i odmítám,protože Bůh je vesmír a proto je ho třeba studovat a tedy,logicky,vědou. A kolik se vejde andělů na špičku jehly? K čemu by mi,nám,to bylo? Třeba mne to bude zajímat někdy jindy,později,ale pochybuji. Anděl znamenalo ve starořečtině POSEL a tím byl každá "bůh",mimozemšťan,kterými řecká mythologie oplývá.

   Vymazat
  3. 22:45- ale "poslové" již přicházejí a Vy si bláhově namlouváte, že Vás vyberou?

   Vymazat
  4. Proč by mne měli vybrat, přece jde o to,jednat správně.

   Vymazat
  5. ..... snažit se jednat správně. Úmysly rozhodují.

   Vymazat
  6. 22:43-máte pravdu, anexe jsou metody minulého století, Rusko se nepoučí a nepoučí, i ta Čína se lépe učí od USA. Politická a hospodářská(bankovní) závislost, to je trend. A utajené operace, v tom je zase dobrý Izrael. Ta upřímnost a přímočarost Rusům škodí i když je to sympatické. K čertu se zbytky morálky v politice, vítejte v pekle.

   Vymazat
  7. 2349
   politická a hospodářská závislost je trend. beru - je to lepší, než poslat zelené mužiky a pod různými záminkami používat vojenskou sílu.
   proti ekonomické závislosti může i slabá země bojovat - kdežto vojenské řešení je zcela jasně výhodnější vždy jenom pro větší a vojensky silnější země.

   Vymazat
  8. 23:54-tak jo, pokud se to novodobým otrokům líbí,co nadělám.

   Vymazat
  9. 0:14

   Opravdoví otroci, zajatci v gulazích, totálně nasazení, političtí vězni v nápravně pracovních táborech,... by vám za vaše neomalené, drzé, nesoudné žvatlání o jakýchsi "otrocích" rozbili držku.
   Nemáte vůbec o ničem ahnung, žvatláte nesmysly, používáte výrazy jejichž význam neznáte, jste rozežraný důchodce. Hlavně že jste v 90. letech vydělával 40.000 vy "otroku".

   Vymazat
  10. 0:23- a Vy jste v koncích s argumenty, dle změny slovníku.

   Vymazat
  11. A jaký argumenty byste chtěl proti těm vašim hloupostem? Definujte mi co vy si představujete pod vámi používaným pojmem "otrok", jestli se vy sám tím "otrokem" cítíte a jak se konkrétně to vaše "otročení" projevuje.
   To jsem tedy zvědav.

   Vymazat
  12. Stále stejní pomatenci tu opakují protiruskou propagandu (22:43, Povolný, 0:14) a vypadá to, že jí i tak trochu věří. Škoda lidí, kteří nepoužívají mozek. Musím opakovat: Rusko nezabralo žádné cizí území. Pomohlo ubránit Jižní Osetii před surovým útokem gruzínské armády na civilní osetské obyvatelstvo, přitom neobsadilo ani kousek gruzínského území. NA Ukrajině podporuje své lidi, kteří se stali cílem genocidního útoku zfašizované ukrajinské armády, kyjevské junty a amerických poradců. Krym na základě svého autonomního práva po puči v Kyjevu a následných krveprolitích uspořádal referendum, lidé rozhodli o odtržení od Ukrajiny a následně demokraticky zvolený krymský parlament požádal o přijetí do svazku Ruské federace. A ruská Duma souhlasila. Toď vše. Tak tu prosím neblábolte!!! A s tou Čínou bych zas tak rezolutní nebyl. V 70.letech napadla Vietnam a teď zabírá Jihočínské moře...

   Vymazat
  13. Kretén jarmuláckej z 22:45 - a jaký jsou ty "metody ochrany civilistů 21. století"? Vyhlašovat "bezletový zóny" a pak pod jejich záminkou bombardovat cizí armády a obyvatele podporujících nehodící se tvým nosatým filckonošům vlády? Když zločinci z Paříže a Londýna můžou zničit cizí stát pod záminkou preventivní ochrany občanů zcela jiného ethnika, ty hovne, tak Moskva má právo tuplem bránit své vlastní ethikum preventivně třeba shozením vodíkovky na Kyjev a všechny další kurvy co tam to svinstovo zvaný majdán podporovaly!! Jasný hovade pejzatej?!?

   Vymazat
  14. oprava času - 22:43 - i když ten ve 22:45 bude asi taky ze stejný hnusný chazarský lejnolíhně!

   Vymazat
  15. 8:50-já to sice myslel ironicky ve vztahu k 22:43 ale nešť. Jisté je, že USA bez záboru, moderní metodou ovládají mnohé země, některé pokořily a jsou v nich stále okupačně, Německo, Afghánistán, Irák.

   Vymazat
  16. Je půvabné, jak jsme náchylní diskutovat s evidentním magorem - A 22:26. Když začíná být vše na ruby, kdy lži jsou vydávané za pravdy, zlo za dobro a naopak, je již možné cokoli.

   Vymazat
 6. 22:43
  Všude totiž kde ty agresoři měli chuť na něčí území dostali po držce....pocinaje bojema v Korei...až po dnešní marný snažení v Sýrii!Udělej si alespoň jednu třídu pomocný havloidní bezmozku!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 2243 nechce se mi moc diskutovat, ale jenom ta Korea: takže když severní Korea s podporou komunistické Číny a Ruska napadla jižní Koreu a OSN - především americká vojska - je pomohli vytlačit, tak to je jakože dostat přes držku ?? Najděte si jakékolik informace o Korejské válce a potom tady nebudete trapně manipulovat.
   Dobrou noc.

   Vymazat
  2. No, já to beru tak,že vojska OSN pod vedením USA dobyly skoro celou Koreu a teprve potom do ní bez varování vtrhly statisíce údajně dobrovolných ale pozuby vyzbrojených čínských vojáků. USA tak se musely stáhnout na nynější hranici mezi oběma Korejemi.

   Vymazat
  3. pro 2259
   přečtěte si prosím nějakou běžnou učebnici dějepisu, tam to asi bude popsané správně.

   Vymazat
  4. 22:55 - proti vůli SSSR (Rusko v té době nebylo samostatné, imbecile!). Protože pan Stalin z mě záhadných důvodů podporoval sionisty! Bezdůvodně dovolil nosatejm pankartům z JOG ve Washingtonu vylodilt se na Korejském poloostrově s loutkou Lysinmanem na palubě! A tenhle pankhart pak v zájmu sionu ropzoutal krvavý vraždění rolníků (až 200 tisíc obětí!) a dalších oponentů globální sionistické tyranie! Pan maršál Kim Ir-sen správně zareagoval, když jim dal za uši a ty kurvy vyškolil! - http://www.zvedavec.org/komentare/2013/06/5544-korejska-valka-dosud-neskoncila.htm

   Vymazat
 7. Pane generale Sojgu ! Pisatel urazliveho prispevku (22:26)
  je potomek a (levobocek) z BULANID DYNASTY...
  My americti obcane Vas zname jako verneho kamarada presidenta Putina , ktery je globalistum zarazenou osinou v riti.
  Nas budouci president Donald Trump chce s Ruskem mir !
  Potomci Bulanidu ten mir nikdy nechteli.
  Pisi o vedomi , ale jsou totalne a tradicne v bezvedomi, protoze snupaji lepidlo a zerou keksiky s hasisem.
  nick honolulu - supporter of Donald Trump

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale to přece nebyl urážlivý příspěvek,Honolulu, já přece vše vysvětlil .. a Vy zase nepochopil.

   Vymazat
 8. Odpovědi
  1. 2253
   bravo !! at žije militantní Rusko !!

   Vymazat
  2. fašistické Rusko!

   Vymazat
  3. 22:56-Ano ty Hovne,"Ať žije militantní Rusko" a ať už konečně chcípnou vlastní rukou ty "demokratické","svobodné" a "lidskoprávní USA"!!!
   Hovne,je krásné,že se shodneme i když né úplně.....
   Jo,Hovne,než půjdu na kutě:už to ta Hulibalda Killery C.zabalila,nebo se ještě cuká,snad to ten Putin zase nevodflák,jako posledně toho Litviněnka?

   Vymazat
  4. 22:53 - takže zdravé! Páč demokracie je rakovina a fašismus je zdravý organismus!

   Vymazat
 9. Panove , demokraticka strana, ktera je ted bez Hillary schuzuje a dohaduje se o nastupci za Hillary. Stale se objevuji stejna jmena ! Bernie Sanders , ktery ted prebehl k Independence party. Tim Kaine, ktery je Jezuita, a clen neceho cemu se rika LIBERATION THEOLOGIES.
  (Inkvizice je planuje upalit.) Joe Biden, ktery je vicepresidetem. Ten ma aneurysm, ale nevim co to znamena.
  Je zde jeste jedno nove jmeno, a to je Michelle Obama.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Potomek otroků z Karolíny Michelle Obama, chraň Bůh aby byla Amerika v jejích rukou,a ne protože je ona barevná nýbrž protože by se asi mstila. Užívat rozum alespoň jednou denně a soustředit se na ni.

   Vymazat
  2. Honiči Lulua,to,co má Biden je menší problém v palici,co může zapříčinit něco jako mrtvici,krvácení do mozku atd....
   Koukám,že ti demokrati jsou na tom v USA stejně,jako ti naši v CZ+EU-jsou všichni "napalici",akorát u každýho se to projevuje jinak....
   To seš rád,že ta Hulibalda Killery leží v komoře nohama nahoře a krákoře,co na to ten tvůj fešák s příčeskem,už jste jí vybírali na věnec?

   Vymazat
 10. 22:55 tak to zkuste jeste jednou a zjednodusene, velebny pane.
  Oslovujte vsechny vojaky strucne a k cili.
  Jste-li knez nebo filozof, tak hlidejte Jezuity.
  Derou se k moci.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Možná byste mi mohl přestat říkat velebný pane,Honolulu, také Vám už neříkám Nicholasi.

   Vymazat
 11. ani se nesplete nvo-hrál jsem debcon a žádna strana ve válce nevihrála.Falmer.

  OdpovědětVymazat
 12. Opravuji a né popravuji,za drobní chybi se omlúvam.Falmer.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ještě ve slově "nevihrála" snad i tvrdé y, jinak už dost dobrý.

   Vymazat
  2. EUfalmerUSAhujer14. září 2016 0:30
   Na to, jak jste blbej, píšete docela hezky.

   Vymazat
 13. Ale tos napsal zcela správně.. Debcon..
  Ty debile !

  OdpovědětVymazat
 14. 23:43 Kde jste byl tak dlouho jasnosti ?
  To vam porucila eminence kardinal Duka, aby jste si nepletl Nicholase z Nebrasky s tim rebelem z Floridy a vyhnul se mu !
  Ze ano ?

  To se nedela nadavat Rusum do hlupaku ! Oni jsou ted velmi citlivi, cemuz se nejde divit kvuli situaci u nas.

  Neni treba me oslovovat PANE honolulu. Ten kdo je PAN, tak ma adresu na A1A v Palm Beach. (Donald Trump.)
  Moje adresa je u reky plne sracek a Alligatoru.
  On si musi platit ochranku, ja ji mam zadarmo.
  Takze staci pouze honolulu s malym "h".

  Zde si prectete, jak je na tom Amerika, co ji ceka v budoucnosti, a co to znamena pro jine casti sveta.
  DR. MICHAEL SAVAGE - SCORCHED EARTH.
  Doporucuje nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mně je lhostejné,jestli je nějaký Rus citlivý. Ať si dá velký pozor,protože existují síly-vojska vesmírných civilizací,které vymažou Rusko z existence i z menšího důvodu,pokud budou chtít.

   Vymazat
  2. 1:18 - zajímal by mne ten váš trik, že dokážete ťukat do klávesnice a myšovat i ve stavu spoutání do kazajky s nekonečnými rukávy. Prozraďte prosím. Ostatní trollové si budou muset v blízké budoucnosti tuto vaši neobyčejnou zručnost osvojit také.

   Vymazat
 15. Soros rekl, ze ma zajem na DESTABILIZACI Ameriky a Evropy.
  Duvodem je to, ze potom globaliste uskutecni jejich diktaturu a nikdo nebude nic namitat.

  Taktika se lisi pro Evropu a pro Ameriku tim, ze Evropu destabilizuji utecenci z Middle East a z Afriky.
  Kdezto Amerika uz castecne je destabilizovana hnutim , kteremu se rika BLACK LIFE MATTERS...

  Dokaze se Ceska republika ubranit teto taktice a privalu nezadoucich ? ? ?
  Mladi kluci z Cech a Moravy by to dokazali taktikou, strategii a vojenskou pripravou ! Psychicky to maji TOTALNE PROHRANE. Oni neumi tak chadne zabijet, jak se to dela v Africe a jak to delaji Arabove..
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Existuje naděje pro Česko a tou je V4. Bohužel do ní prezident Česka požaduje začlenit Rakousko. Sorry, nepřipadám si jako magor, sorry,připadá mi tak někdo ,kdo se z historie nepoučil.

   Vymazat
  2. 1:27-naopak se domnívám, že by tím V4 dostala větší vážnost i kdyby se "cuklo" Polsko, což očekávám.

   Vymazat
  3. Nejde o vážnost,jde o přetrvání,o přežití Čechů,kterým Polsko i Slovensko zaručují jejich zachování nebo alespoň co do jejich většiny a myslím tím jejich kulturu i mentalitu.

   Vymazat
  4. 2:05- Rakousko je víc české, než si myslíte. Monarchie není Unie a "nepřežití" v současnosti nám hrozí odjinud. Poláci mají své iluzorní ambice, my se musíme spolehnout na "obranu v hejnu"-ČR, Slovensko, Maďarsko, Chorvatsko. Z nostalgie po velikosti, významu ale hlavně na jiných, rovnoprávných základech bych to zkusil.

   Vymazat
  5. Rakušané jsou Němci moc a Slovinsko by bylo přínosem pro V4.

   Vymazat
  6. 3:01-pochopitelně jsem myslel Slovince, jinak Rakušané v této Unii by byli částečně izolováni od vlivu Německa.

   Vymazat
 16. 1:18 - Jmenujte Constelaci , nebo souhvezdi v Constelaci. V New Age jich maji v seznamu 88 ! Zeptam se na to.
  Zvolte si nick z nejake Constelace, abych si vas nepletl s velebnym panem.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Honolulu, Vy mluvíte a stále jen o nějakých vesmírných civilizacích sféry planety Země. Tyto vesmírné civilizace jsou většinou na stejné nebo i nižší vývojové úrovni než lidé a tedy nikam k Zemi se nedostanou,protože ještě technicky a ani duchovně nedosáhly k tomu potřebné vyspělosti,stejně jako zatím ani lidé. Existují ale vesmírné civilizace této vibrační sféry Země,které už jsou vývojově o něco výše a zrovna například ten Aldebaran (o cca osm set let),který přes VRIL,THULE vedl Německo ve světové válce a dodával Němcům vědecké informace. Já ale měl a mám stále namysli vesmírné civilizace vyšší vibrační sféry,které se ve sféře nižší,tedy ve sféře Země mohou zhmotnit pouze na cca dvě hodiny bez ochrany technikou,například tělem disku. Asi jste z historických "záznamů" postřehl,že andělé se zhmotňovali,bohové asi také. Vyšší vibrační sféra obsahuje logicky rychlejší čas,protože už obsahuje logicky více energie a rychleji kmitá a logicky i je větších rozměrů,tedy,protože i vzdálenosti částicového kmitu tou větší energií jsou zvětšeny a podobně jako rozehřátá voda se mění na páru,kterou už není vidět,tak stejně nebo podobně nejste schopni vnímat vyšší vibrační sféru,logicky,zase a navzájem se prolínají. Vstupy ,respektive průniky těchto sfér jsou hvězdy. Sdělím Vám jednu z nich,sdělím Vám i jednu z vesmírných civilizací vyšší vibrační sféry: Hvězda Procyon v souhvězdí Malého psa, Odoe 4 - Antarre (Odoe4-Antarre).

   Vymazat
  2. .... a směrem níže zase ty černé díry,logicky, proniká jimi vaše energie do nižší sféry a tam září jako hvězdy v té vaší.

   Vymazat
 17. Velice výstižné hodnocení americké politiky. Kdo chce ten vidí a ví, ale jak říkal pan Werich vůl zůstane volem a pařez pařezem. Taky výstižné. A jinak opět vyzývám: "Nekrmte trolly" jinak se nám budou množit!

  OdpovědětVymazat
 18. Pozor - zlý pes !
  ..tak logicky to Prokyon být nemůže, to je nad černou dírou vlevo,
  tam čas ješte nemaji.
  A verthule teprv NE .
  Nazdar !

  OdpovědětVymazat
 19. 1:45 to sice nema nic spolecneho ruskym generalem, ale zaujalo me to.
  Tak v kratkosti velebny pane !
  Jmenuje se to CANIS MINOR. Je to 71 Constelace ze 88 znamych. Je 162 svetelnych let daleko a protoze patri do "rodiny" ORION, tak vse zname a nezname je nam nepratelske. Je videt okem od ledna do brezna.
  To neni z me hlavy, to je z knihovny.

  ALDEBARAN (Alfa Tauri - je neobydlena) slouzi jako majak, "rycholo vytah" a orientacni hvezda pro UFOuny, jeji prumer je 44x vetsi nez slunce a je 65 svetelnych let daleko. Je videt velmi dobre z vaseho okna. Traume, Sigrun a Maria Ostrich z VRIL society o ni mmluvily denne.

  Zjevil-li se Vam andel, tak byl urcite z PLEJAD (hvezdna skupina z Constelace Taurus.) Plejady - 7 sester jsou 116 svetelnych let daleko a jsou nam velmi pratelsti.

  Donal Trump je Geminy, coz je v sousedstvi Plejad a severne od Canis Minor... Toto je veda s kterou sam nepohnete... Koncim na tomto thematu.
  (Vse co jsem napsal je z knihovny.)
  nick honolulu - neuspesny lovec UFOunu.

  OdpovědětVymazat
 20. I blbovi už musí být jasné, že na co Američané za posledních třicet sáhli, to posrali. Ale nevadí. Kdo nic nedělá, ten nic nezkazí. Ale nějaké poučení by si z nezdaru vzít měli. A hlavně, nepouštět do dalších "oprav" státních systémů způsobem, který u toho předešlého totálně selhal. A protože oni dělají pravý opak, zbývají nám pouze dvě možnosti vysvětlení jejich jednání. Demence, nebo zlý úmysl. A nyní si proameričtí fandové mohou vybrat.

  OdpovědětVymazat
 21. Kam vlítne USA, tam sto let tráva neroste. Jen bordel, chaos, ruiny a tisíce hrobů!!!!! Jejich drzost,odporná nadřazenost a prolhanost je nekonečná. A kdo toto podprouje, je stejným zločincem!

  OdpovědětVymazat
 22. Já jen doufám, že bude prezidentem Trump. Pak snad vyžene ty sioneocons od válu a urovná vztahy s Ruskem. Nevím, čím se pak budou presstituti živit a co budou dělat zdejší trollové. "Podkopávání základů světového řádu" se děje soustavně, ze strany USA. Světový řád v jejich pojetí je řád chaosu. Rozděl a panuj. Roz.rdat, rozeštvat vykrást, to je jejich světový řád. Přál bych si, aby měli doma a okusili tu demokracii, kterou vyvezli do Iráku, Afganistánu, Sýrie a podobně.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jen aby ses komunisto nepodelal. Nebyt Ameriky, sedis ted nekde na prycne, zeres chleba z otrub a dloubes se v nose.
   Vsechen pokrok, vynalezy, kultura, vsechno je z Ameriky, vy primitivni oslove.

   Vymazat
  2. 7:57
   Chácháchéchéjééé! Hlavně ta kultura, no jako ranní vtip to není špatné. Hned jsi mně rozesmál. Máš na mysli ten bezkulturní pronárod s pozlátkem hojnosti,že???

   Vymazat
  3. Bože, bože, v 7:57 se tu vyloupl ukázkový hlupák. Nebavte se s tím fanatikem.

   Vymazat
  4. Povšiměte si, jak ten sem přidělený agent provokatér kromě svých mouder z americké encyklopedie vždycky připojí nám, podlidem, nějakou tu urážku. Troufá si, protože si myslí, že se tím stane součástí americké vyjímečnosti (Obamův termín). Podobným termínem operovali náckové, ti to označovali jako arijskou nadřazenost.

   Vymazat
  5. 7:57 - krom té kultury! Pro tu naopak přišla z Ameriky smrt v podobě pseudokultury a negroizace! Jinak to ostatní je pravda jen zčásti. Nebudme korektní a řekněme to na plnou hubu - pokrok v technice a vynálezy jako byla pásová výroba, vysoké platy dělníků, pračky, ledničky, barevný televize atd. jsou dílem bílých Evropanů, kteří přišli do USA, ale kteří tam jsou krutě vládou JOG ohlupováni a hlavně olupováni už více než 100 Let!

   Vymazat
 23. Máme hory máme doly máme také lidi voly. Vyhulence, alkoholiky, věřící v různé spasení. Normální člověk vnímá lidi kolem sebe jako společnost ve které má prožít smysluplný život, poslouchat moudřejší a pomáhat slabším. Mluvit o křesťanských a euroatlantických hodnotách a šířit je násilím je zvrhlost. Úcta k člověku se úplně vytratila. Náboženství a mamon je opium lidstva. Honolulu lenost je matka všech neřestí. Dostali jsme se všichni do stádia moderního otroctví i to jedno procento tzv vyvolených co si myslí že na ně nedojde ale rubáš nemá kapsy viz Diogenes. MOTROK 21 STOLETÍ.

  OdpovědětVymazat
 24. Tak jsem si přečetl příspěvek, který vyzdvihuje Ameriku, která přece neobsadila od války žádné cizí území. To je přece lež a účelové nepochopení její zahraniční politiky, která představuje standardní neokolonialismus. Jim přece stačí pár poslušných loutek-správců, kteří spravují dolarové produktovody z jednotlivých zemí v americké sféře vlivu, kterými se z USA směrem do zahraničí distribuuje dolarové oběživo a zpátky jimi proudí vše nezbytné, co zajišťuje americký blahobyt. A aby byly loutky v bezpečí, tak je na celém světě přes 700 amerických vojenských základen. Anglie přece také měla svého času pod palcem obrovitou Indii a stačilo jí na správu tohoto obra jenom asi 200 anglických úředníků, takže vlastně Indii neokupovala !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. http://www.paratdnes.cz/2016/09/Kdo-drzi-USA-v-hrsti-Znate-soucasne-veritele-americkeho-dluhu-227.html

   Vymazat
 25. Víte Šojgu je voják a zdá se , že svému řemeslu rozumí. Nepochybuji ani o amerických generálech , že by svému řemeslu nerozuměli. V čele silového resortu ( obrany a vnitra ) nemají co dělat civilisté, kteří v těchto resortech nesloužili, i když jsou báječní herci nebo loajální své pol. straně.

  OdpovědětVymazat