Reklama

pondělí 26. září 2016

Britský parlament přiznal, že USA o Kaddáfím lhaly


26. 9. 2016       PaulCraigRoberts
Jak sděluje P.C.Roberts, potvrzuje tato parlamentní zpráva to, co alternativní média prohlašují už léta. Že totiž celá protilibyjská válka byla založena na lžích a enormní měrou se zasloužila o rozšíření terorizmu. Zpráva, kterou vydal zahraniční výbor dolní sněmovny 22. září, je založena na výpovědích hlavních tvůrců tehdejší britské politiky, na studiu dokumentů, které se věci týkají, i na šetření předmětné události na místě – to je v Africe. Výsledkem všech těchto šetření je závěrečné zjištění, že válka proti Libyi byla založena na lžích, že Libyi destruovala a rozšířila terorizmus far and wide (to je do daleka a do široka).
Překlad: Lubomír Man

11 komentářů :

 1. Teraz treba popraviť všetky vlády ktoré zaútočili na Líbyu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Naprostý souhlas. Pokaždé, když se podobná zpráva vynoří, tak si říkám : jak chcete v budou zabránit podobným svinstvům, když viníci jsou vysmátí a v klidu si dožijí ? Co by to bylo za škodu, kdyby následkem tohoto odhalení proběhl soud a ve zkráceném řízení bylo vyneseno deset nebo dvacet rozsudků smrti, od dotyčných politiků přes vojenské velitele až po konkrétní novináře a jejich šéfy ? Já bych nikoho z nich rozhodně neoplakávala.

   Smazat
 2. http://blisty.cz/art/57915.html

  OdpovědětSmazat
 3. No, to je mi novinka, naše uklízečka to říká již několik let.

  OdpovědětSmazat
 4. Byvaly kolonialni staty,systematicky rozvraci staty,ktere nechteji s nima obchodovat,nebo,reci Krvave Madly,se nechteji podelit o sve bohatstvi.Libye,oplyvala obrovskym bohatstvim a usa museli silit,ze se k nemu nemohou dostatat,podobne Anglie,Francie...navic na letisku v Tripolisu,vas vital napis:Smrt Americe.Muamar znarodnil Americky ropny prumysl a zisky pozivali obcane Libye.Az prisla ta spravna chvile a Nato,pod rouskem jejich demokracie uderilo na neposlusne staty najednou.Amerika je to nejhorsi,co nas mohlo potkat !O to vic desi,ze v kazde dobe se najdou jidasi,kteri zradi-nasi politici !

  OdpovědětSmazat
 5. A co teď!!!!PORAĎ ginsbíku,šabatková,kocábusi,levobočku stropnický.kalousi,štětináči,a další trolové tohoto státu.Znám vaší odpověď - za to může Putin a jeho propaganda,vše je lež.Co profesor putna? - no je mu to putna,robejšek se podrbe za hlavou a zase vypotí nějaké nevonící flujdum.Jo-je to tady ale v tom státě sranda a nebo pláč.

  OdpovědětSmazat
 6. USA lhaly? No, oni nic jiného nedokážou. Jen vraždit, bombardovat, loupit a lhát, lhát a zase lhát!!! Předvádí to denně už desetiletí i staletí...

  OdpovědětSmazat
 7. No když začaly USA svojí historii tím,že vyvraždili původní obyvatele/indiány/,tak co od nich můžete očekávat...a ještě jsou hloupý a tupý...

  OdpovědětSmazat
 8. Otázkou je, kam se poděla finanční aktiva Lybie?
  Proč anglické a francouzské university hned po pádu Kaddáfího prohlásily, že jeho "špatným režimem" byly dotovány, ale dotace vracet nebudou?
  Mimochodem i začátek nepokojů, pokud si pamatuji, byl o tom, že jakýsi absolvent VŠ si nenašel práci ve svém oboru a ze zoufalství se upálil.
  Kolik našich absolventů VŠ nenachází práci ve svém oboru?

  OdpovědětSmazat
 9. Co to je za podvodny nesmysly, ze se priznavaji, vzdyt lzou porad a dokola,to chteji delat dojem,ze lzou malo a ze my jim na to skocime, ani napad my s nima hlavne skoncime...

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.