Reklama

.

.

pátek 2. září 2016

Česko půjde proti Francii a Německu, chce TTIP

2.9. 2016   E 15
Česko chce, aby Evropská komise dál jednala se Spojenými státy o obchodní a investiční dohodě TTIP. „Budeme proti jakýmkoliv snahám o zastavení jednání s USA,“ řekl deníku E15 ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek před zářijovou neformální schůzkou ministrů obchodu EU. Tam bude zástupce členských států o postupu jednání informovat Evropská komise. Francie ovšem požádá komisi o zastavení jednání, protože dohoda ztratila politickou podporu vlády.

Kromě francouzského státního tajemníka pro zahraniční obchod Matthiase Fekla se proti TTIP tento týden vyslovil německý ministr hospodářství, sociální demokrat Sigmar Gabriel, a rakouský ministr hospodářství Reinhold Mitterlehner. Nynější vlna odporu vlivných evropských politiků vůči dohodě s USA podle Mládka souvisí s letošním rozhodnutím Velké Británie o odchodu z EU.

„V EU je skupina zemí, které podporují volný obchod, mezi něž patří i Česko. Tuto skupinu vedla Velká Británie. Tím, že v ní nyní Británie napůl není, tato skupina těžce oslabila a převážily protekcionistické tendence v jiných zemích,“ dodává Mládek.
Pokud by měla averze k uvolňování mezinárodního obchodu v EU dominovat, bude to pro Česko znamenat nebezpečí. „Na volném obchodě jsme vždy vydělávali. Problém je v tom, že žádného tak významného spojence jako Velkou Británii teď v EU nenajdeme,“ říká Mládek.

O pokračování vyjednávání o TTIP se Mládek tento týden bavil s ostatními ministry během zasedání vlády. Proti snaze o uzavření TTIP se nikdo nevyslovil. Česku by podle studie, kterou si nechalo zpracovat MPO, mohla dohoda vylepšit hrubý domácí produkt v řádu desetin procenta ročně.

Přečtěte si: Jednání o TTIP nezkrachovaly, ujišťuje EU

Fekl a Gabriel tvrdí, že jednání o TTIP nemohou pokračovat, protože Američané nechtějí přistoupit na ústupky, které požadují vyjednávači Evropské unie. Ověřit tato tvrzení nelze, protože vyjednávači se v oficiálních vyjádřeních omezují na obecná prohlášení, že jednání postupují kupředu. Přístup k dokumentům mají jen zástupci členských států či europoslanci, a to v omezeném režimu.

„Jde spíše o politický problém. Pro řadu politických stran je těžké čelit novým protestním hnutím,“ tvrdí Mládek. Německo a Francie čekají příští rok parlamentní a prezidentské volby. Odboráři či ekologická hnutí či strany zelených ostře proti dohodě s USA protestují.
Více na: http://zpravy.e15.cz/domaci/politika/cesko-pujde-proti-francii-a-nemecku-chce-ttip-1318404#utm_medium=selfpromo&utm_source=e15&utm_campaign=copylink

136 komentářů :

 1. jasny dukaz ze ceske republice vladne homosexualni obrezanek Shapiro

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ne naše země,ale naši zmrdi ve vládě,podle ksichtu už víte kdo,rozhodující pouze za účasti amerických zmrdů,Schapira a neziskovek!Proto lidé vůbec u NÁS nevědí,co tato smlouva přinese!Lidé po celém světě vědí,co obnáší a v celé EVROPĚ jsou statisícové demonstrace proti této zrůdné a devastujícící smlouvě TTIP!Jenom naši zmrdi zase hrají SÓLO NAVŽDY LIKVIDAČNÍ PRO NÁS,NAŠE POTOMKY A CELÝ NÁROD!LIDÉ,VZBUĎTE SE A ZAČNĚTE PŘEMÝŠLET !

   Vymazat
  2. A proto je třeba ty zmrdy už konečně vykosit!!!...

   Vymazat
  3. To nejsou jenom geneticky modifikované potraviny,jedy,zakázané chemické látky v žrádle,snižování IQ národa,aby se lépe ovládal,je to likvidace malých podnikatelů a podniků,zemědělství,financování,ztráta suverénní země,diktát,nařízení a usurpace!Budete žrát svinstvo ještě větší než teď.Podrobit si nás a likvidovat na nemoce.TTIP úzce souvisí s WTO.A tady klid po pěšině a naši zrádci mají volné pole působnosti.

   Vymazat
  4. Naši američtí přátelé to jistě myslí dobře, jako s CELÝM SVĚTEM!!!!

   Pana Schapira potřebujeme. Je to zdatný nástupce takových osobností, jako byl pan Reinhard Heydrich.

   J.B.

   Vymazat
  5. Mládek ví něco více než Němci,Holanďané nebo Rakušané ? Utajované znění se dá odkomentovat známým rčením: "co je šeptem - to je čertem".Pokračování nebo odmítnutí by mělo být spíše podmíněno úplným zveřejněním návrhu TTIP.Týká se všech nejen ministrů !!!!

   Vymazat
  6. Je to jen nedorozumnění, že "skupina zemí, podporujících volný obchod" zuřivě blokuje volný obchod s Ruskem. Když propagují TTIP tak už nejspíš nelžou. Jsou to čestní a pravdomluvní politici, kteří mají na mysli jen naše dobro. Včetně Mládka. --- Tomu můžou věřit leda tak američtí vlezdoprdelkové "napříč politickým spektrem". Ti je jistě podpoří.

   Vymazat
  7. Je vidět, že ta naše protektorátní vláda opravdu skáče jak on píská.Problém je ovšem v tom, že tohle žádné volby nevyřeší.

   Vymazat
 2. Mládek ví, že naše současná obchodní smlouva s USA je tak tragicky nevýhodná, že každá jiná by byla lepší. Ale je chyba si myslet, že by nám nová smlouva pomohla, když naše hospodářství je již vytunelováno a jediné, co nás může živit, je otrocká práce pro ty, kteří průmysl ČR rozkradli.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mládek je jeden ze škůdců našeho hospodářství.Jeden z posledních z prognosťáku, který dosud přežil v politice.

   Vymazat
 3. O výhodách TTIP nelze vůbec uvažovat, protože jde o takový zásah do suverenity, který je nepřijatelný, i kdyby hospodářské výhody existovaly. To by měla vláda vědět. Souhlasit s přijetím TTIP je velezrádné jednání.
  Josef

  OdpovědětVymazat
 4. Jsem pro odchod z EU,stejně tak i z NATO.RVHP a Varšavské smlouvy jsme si užili dost.Ale to,co dělá Brusel,by si vůči ČSSR nikdo v Moskvě nedovolil.Co jiného,než okupace,je trvalá přítomnost cizích vojsk na území ČR.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsem v prvé řadě pro odchod této kolaborantské, řiťolezecké, lokajské vlády! Následně pro odchod z EU! Proto budu volit jedinou možnost, tj. SPD, Okamura.

   Vymazat
  2. Já též !!!

   Vymazat
  3. RVHP byla "procházka růžovým sadem", Moskvu nezajímali zda jsou okurky trochu ohlé, či zda používáme vodu ze sprchy na WC.
   V EU jsou samí odborníci, ale na peníze a alkohol, např.Jourová Nic neumí a plká, či domácí Jermanová, do teď ještě nezvládne řízení parlamentu, a zase jen plká.

   Vymazat
  4. TTIP=EES evropská ekonomická sebevražda s totálním rozkladem toho dosavadního s přestupem na americkou legislativu.KORPORÁTNÍ FAŠISMUS.PRYČ Z EU a NATO!!!Pryč se Socany, Kobližkáři, Holobrádky!!!SPD!!!

   Vymazat
 5. Naši političtí hošani zapomínají, že pokud se přistoupí na TTIP, tak nebude ani na jejich platy. nevím, jak pak budou chtít z lidí drancovat DPH, když v USA se žádné neplatí. Nebude na nic, ani na sociální dávky pro inkluzované obyvatelstvo. Ten Mládek je pořádný magor, hodně se to s ním houpalo, tak musel začít šlapat podle not.
  Sims.

  OdpovědětVymazat
 6. O nevýhodnosti (nebezpečnosti) smlouvy TTIP, alespoň podle toho mála, co o ní víme, těžko pochybovat.
  To by ale nemělo zakrýt skutečnost, že většina smluv, které ČR na nejrůznějších úrovních uzavřela, je velmi špatná. To si evidentně neuvědomují ti, kdo se pořád diví a rozhořčují, tomu, jak nízké mzdy u nás jsou, nebo proč většina zisků zahraničních firem, které v ČR působí, nezůstává doma! (Např. Nomura, Diag Human, Veolia ...) -- Všichni ti hrdinové privatizace pomohli zlikvidovat národní majetek za směšně malé provize (do vlastních kapes).

  OdpovědětVymazat
 7. Volny obchod prospiva vsem. Nejvic by TTIP po praktickem zhrouceni BRICS vadil Putlerovi a jeho vazalum.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Volný obchod prospívá jen tomu, kdo to kasíruje. Zbytečná nadvýroba, skladování, doprava, likvidace neprodaných přebytků. Teorie volného obchodu je založena na expanzi firem a neomezeného růstu na planetě omezené velikostí, surovinami a potřebami populace. Jo a ten putler to je ten negr z usa? Proč se už nejmenuje otlama? On se přejmenoval?

   Vymazat
  2. Prosím, vysvětlete za pomocí argumentů, proč je pro nás ta smlouva výhodná, když proti ní protestuje celá západní Evropa, a i Němci ji mají za mrtvou, což píše i váš havloidní tabloid Respekt. Čekám logické a fundované vyjádření od skutečného odborníka, jímž nepochybně jste. Děkuji.

   Vymazat
  3. BRISC je jen pomyslný spolek zemí usilujících vyřadit dolar ze vzájemných obchodů jakožto nástroj nadvlády a nátlaku JOG - tedy chazarských majitelů USA! Takže se nemůže nikam zhrucovat, blbe! Zhroutí se EU, to ano, ale jak se může zhroutit struktura, která je jen pomyslná? Jsi zas jen další nemylící kreten mizerně zaplacenej agentem JOG Šapirem ...

   Vymazat
  4. A jak vidíš debile, nemaj o něj zájem ani v Berlíně a Paříži! Byl to projetk nosálců z London City a jejich ložových kolegů z Wallstreetu! Asi dobře věděj, komu to doopravdy prospívá. Patříš k tomuhle hnoji parazitickýmu? Pak věz, že repelent na vás již byl vyroben ... a bude i použit!

   Vymazat
  5. Tobě by prospělo kdyby ti někdo z těch ussackejch agresorů přidělil palmu ve Fuckingtownu...a navrch dávku Napalmu,kterou tak demokraticky rozdávali ve Vietnamu!!!!!

   Vymazat
 8. (1:22)
  Omyl. Koloniím (jakou je dnes třeba ČR) tzv. volný obchod neprospívá. V nejlepším zbydou drobečky spadlé se stolu. Skutečnost je jiná než Vaše propagandistické fráze - bez háčků a čárek...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vo jake drobecky se jedna ? Muzete uvest nejake a vhodne komu/mimo obvyklych parasitu?/ A nastolit tak vasi touzebnou skutecnost?

   Vymazat
  2. 1:44 Já se jim divím pane vachmajstr, že se s tím půlnočním strašidlem ze zámoří o takových věcech vůbec bavěj. Vždyť přece každý ví, že je to notorický blb.

   Vymazat
  3. 5:36 Přesně tak.Optejte se Babiše,ten vám to vysvělí!Všchni budete proklínat sami sebe!Že jste byli liknaví a nechali tuto zrádcovskou vládu jménem lidu klidně jednat a ztahovat nás do propasti!

   Vymazat
 9. Ptali se demokrati voličů, jestli jsou pro smlouvu? Neptali proto demokraté nejsou. Sociální spravedlnost sociální demokraty nezajímá, zmohou se na podobnou blbost jako je tužkovné. Název strany ČSSD je naprosto falešný. Měli by se konečně přejmenovat.

  OdpovědětVymazat
 10. (2:00)
  ČSSD je ukradená značka, toť vše.

  OdpovědětVymazat
 11. Čeští pitomci se zase angažují v oblastech, kde hrají druhé housle. Nedá se sedět na dvou židlích.
  Co si počnou s evropskými hodnotami, které vše zdražuje?

  OdpovědětVymazat
 12. Mládek je trouba a umí jenom plácat nesmysly. Je třeba vyhnat ho od vesla. Vašek

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. On prezident Zeman dobře věděl, proč byl proti Mládkovi a Dienstbierovi ve vládě. Tá socanská verbež je nejhorší ze všech vlád.

   Vymazat
  2. Že jo, já to taky říkám, zlatá ODS + TOP09.

   Vymazat
 13. Máte chybu v nadpisu, ne Česko, ale ČSSD. Takhle to dopadne, když volič který nedokončil ZDŠ, dostane volební pravo a bohužel ho i využije. Proč volíte tyto soudruhy, cizokrajného původu?! A nenazývejte je vlastizrádci, oni svou vlast nezradili.

  OdpovědětVymazat
 14. Vlastenka


  Ti šmejdi od socanů jsou tedy opravdu nevolitelní!
  Mládek je obyčejná krysa, která lobbuje jednou za uhlobarony, podruhé za zájmy velkopodnikatelů. Občani jsou mu ukradení.
  Jen by mu měl někdo říci, že je ministrem a ne profesionálním "lobbistou" jako Dalík.
  Ptejme se, kolik za to dostal?!

  OdpovědětVymazat
 15. Naše (opravdu naše?) vláda je toho schopná.
  Je schopna nás klidně zaprodat komukoli, USA především. Předtím to dělaly pravicové vlády, dnes jsou to sociální demokraté, kteří se spojili s lidovci, největším zlem po převratu, opuštivše téměř vše, na čem sociální demokracie kdysi vznikla.
  Jen když to sype.

  Děda 2

  OdpovědětVymazat
 16. Název Česko mě velmi pobuřuje. Jsem občan České republiky, ale příslušník moravského národa. Češi a Moravané jsou dva svébytné národy mající odlišné dějiny. Zatímco ještě kolem roku 1000 n. l. žili Moravané společně se Slováky ve Velkomoravské říši, v níž panovala slovanská víra, kultura a slovanské vidění světa, Češi již byli v té době tvrdě germanizováni a pokřesťanšťováni. Tento odlišný dějinný vývoj se projevuje i v současnosti. Zatímco Češi táhnou více na západ, Moravané jsou v tomto ohledu umírněnější a jejich směřování na slovanský východ je tak nějak přirozenější. Lézt Anglo-Sasům do zádele se nám škaredě nevyplatí. Jejich nenávist vůči Slovanům a všemu slovanskému je nasnadě. Smlouva TTIP je namířena proti dalšímu oslabení slovanského živlu např. použitím geneticky modifikovaných potravin, které byly v Ruské federaci zakázány kvůli prokazatelnému poškozování lidského zdraví. Za koho tedy pan Mládek vlastně kope? Za Moravany určitě ne a za slušné Čechy bezesporu také na!
  Jan Smola

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "Tak ty seš tedy Tatar," soustrastně řekl Švejk, "ty jsi se vydařil. Pak mně máš rozumět a já tobě, když seš Tatar. Hm - znáš Jaroslava ze Šternberka? To jméno neznáš, ty kluku tatarská? Ten vám natřel prdel pod Hostýnem. To ste vod nás jeli, vy kluci tatarský, z Moravy svinským krokem. Patrně vás ve vašich čítankách neučejí, jako nás to učívali. Znáš hostýnskou Panenku Marii? To se ví, že neznáš - ta byla taky při tom, však voni vás, kluky tatarský, tady v zajetí pokřtějí."

   Vymazat
  2. Jan Kopecký : ..jako nás to učívali, ale už neučí.
   ..to bude ta inkluze, klystýr palice..

   Vymazat
 17. Opět se ukazuje, jak moc je ČSSD nevolitelná, když si toto přeje. prosím a doufám, aby po volbách šli všichni tito skvělí odborníci a vlastenci "K lopatě!!!" - tam se ukáže, že jsou k ničemu a mohli by pod most.

  OdpovědětVymazat
 18. Jen si prosaďte TTIP. nedávno žádaly USA Rumunsko o vydání rumunského hackera k potrestání v USA!!! Prý ohrožuje bezpečnost jejich státu, neboť se naboural do jejich systémů. Rumun v USA nikdy nebyl a přesto ho chtějí kluci z Emeriky zavřít u nich!!! A to ještě není smouva TTIP vůbec uzavřena!!!

  Nebo si snad někdo myslí, že tyto dvě věci spolu nijak nesouvisí?!
  Tak to jste všichni na omylu!!!

  Počkejte až smouva vstoupí v platnost (pane bože nedopusť tomu). To vám potom rozum nepobere, co všechno bude vůbec možné!

  No, jinak, ČSSD včetně pravicových stran při volbách nepřichází v úvahu, tak zbývá jen malý výběr. Ale i ten nestojí za nic. Ať zvolíte kohokoliv, vždycky sáhnete do sraček!

  OdpovědětVymazat
 19. Jak se říká,ČSSD je papežštější než papež.S čím chceme asi obchodovat s USA,když všechnu výrobu ovládá cizí kapitál,možná ještě doprodat i ten zbytek co vlastní stát.Už jsem psal,že je to jen vazalská smlouva,uvázat Evropu na USA korporace a zabránit pronikání Čínského zboží na Evropský trh.Souhlasím s tím z Mládka se vyklubal nebezpečný lobista,jenže,takových je víc ve vládě.
  Vážení nickové,všímáte si,že se za vlády Sobotky,vůbec neuvádí výše zadlužení,výše prodeje státních dluhopisů,snad ani to neschvaluje parlament.

  OdpovědětVymazat
 20. Už nestačí nas ždímat, teď nás ještě otráví. Pryč s vládou která je loutková a neslouží původnímu obyvatelstu české republiky. Pryč se zrůdami : Sobotkou, Zaorálkem, Babišem, Hermanem, Bělobrádkem, Mládkem. Vlastně proč je vyjmenovávat jednotlivě. Vyhoďme je ven - celou tu zkurvenou vládu.
  Václav

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "Vyhoďme je ven - celou tu zkurvenou vládu." - Které zkurvené vlády uzavřely smlouvy, které uvádí pan Jan Kopecký3. září 2016 0:14? "...většina smluv, které ČR na nejrůznějších úrovních uzavřela, je velmi špatná. To si evidentně neuvědomují ti, kdo se pořád diví a rozhořčují, tomu, jak nízké mzdy u nás jsou, nebo proč většina zisků zahraničních firem, které v ČR působí, nezůstává doma! (Např. Nomura, Diag Human, Veolia ...) -- Všichni ti hrdinové privatizace pomohli zlikvidovat národní majetek za směšně malé provize (do vlastních kapes)." (sck)

   Vymazat
 21. Mládku ,mládku ty jsi fakt profil............

  OdpovědětVymazat
 22. Co mají chudáci zmrdi u moci dělat, když už se nechali v SSA uplatit a slíbili to?
  Moc se nedivte, vždyť jim jde o kejhák - přijal jsi peníze tak teď drž hubu...

  OdpovědětVymazat
 23. volit Okamuru nebo Zemana je jediná šance

  OdpovědětVymazat
 24. proč se rozčilujete? Údajně bude odhlasováno, že volby 2017 se odloží. Skoro tomu věřím. ČSSD může být v klidu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co to tu šíříš za kachnu? "Údajně bude odhlasováno" je něco jako jedna paní v krámě povídala... Volby snad vyhlašuje prezident, tak kdo by o tom měl kde hlasovat? Petr

   Vymazat
 25. Za tento vlastizrádný přístup bude jednou Mládek po právu popraven.
  předpokládám, že Socani v dalších volbách půjdou od válu a tak už snad tento Obřezanec nebude moci škodit. Stejně již dosáhl jateční váhy i věku a tek by měl jít na porážku. Superzrádná svině "

  OdpovědětVymazat
 26. O důvod více NEVOLIT čssd. Jak může mít taková strana ve svých řadách takové zrádce národa?! To snad dělají schválně. Co za to berou?

  A zajíce v pytli, bych NEBRAL. Ať si ho sní ti, kteří ostatním tvrdí, že v tom pytli je.

  OdpovědětVymazat
 27. Ano, vždyť Amerika ,,rozsévá dobro po celé planetě", a tak naše vláda doufá, že k nám, v podobě TTIP, pár semínek také zalétne.

  OdpovědětVymazat
 28. ČR je na úrovni Estonska!

  http://zpravy.e15.cz/zahranicni/politika/na-prijeti-ttip-trva-krome-ceska-take-estonsko-zkusi-presvedcit-brusel-1318667

  OdpovědětVymazat
 29. Nedělejme si iluze, korporace na západ od nás chtějí globalizovat ještě víc než ti jejich podržtaškové u nás, a nakonec to i prosadí. Takže přerušení jednání je čistě taktická záležitost. Prostě Amici nechtějí slyšet na podmínky, které předkládají Francouzi a Němci a ti používají zase svoje páky.
  A protože my v Česku už za sebe nikdy nebojujeme, aspoň když jsou u moci strany jako ČSSD, Ano, nebo Top09, tak Mládek už ani nechápe, že vyjednávání o TTIP je skutěčně vyjednávání.
  Tím samozřejmě netvrdím že TTIP nebude sviňstvo, naopak. Kromě korporací a nejmocnějších rodin na tom většina nás ostatních prodělá.
  Z tedy toho vyplývá, že Mládek je opravdové hovado.
  (Můžu jen doufat, že tohle moje "hodnocení" je dostatečně zdůvodněné a vydrží tady").

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jen to ne.
   p

   Vymazat
  2. SPD je pro mne jasná volba.
   Kdyby dostala dost hlasů, má TTIP, EU a NATO v ČR konečnou.
   ap

   Vymazat
  3. 13:37 - připojuji se.

   Vymazat
  4. No, SPD za rok ve volbách nedostane ani tolik, aby v tom parlamentu zůstala.
   p

   Vymazat
  5. p,
   to je omyl. Pokud vlastizrádná vláda do té doby volby neznemožní, pak naopak SPD volby vyhraje. A to proto, že se zhorší pečlivě naplánovaná imigrantská invaze, která bude mít negativní důsledky nejen na ekonomiku...
   ap

   Vymazat
  6. ap - Uvidíme za rok po parlamentních volbách. Já hádám max. 3%.
   p

   Vymazat
  7. p, zapomněl jste připsat nulu. Takže 30% pro SPD.
   Nedělejte si iluze, lidé procitají, situace se zhoršuje..., všechny koaliční strany už se zprofanovaly natolik, že by je volil jenom sebevrah.
   SPD musí vyhrát, jinak jsme v bruseli...
   ap

   Vymazat
  8. ap - Na 30% nemají ani peníze ani lidi. Jeden Okamura je sakra málo. Kromě toho s nějakým masivním zavedením referenda u nás má plno lidí (včetně mě) docela problém.
   Takže max. 3%.
   p

   Vymazat
  9. p, nebudu se s vámi přít, protože jste, jak se zdá, nepřítelem České Republiky, když pro ni nechcete podpořit odklon od špatné politiky. Souzníte s vládou, která pohrdá svými voliči, nejen např. zamítáním referenda.
   Vy pro mě nejste nadále partnerem pro diskusi, ale budu po celý rok trpělivě otvírat oči lidem, kteří jsou závislí pouze na lžimédiích a zaleží jim na budoucnosti své vlasti a svých potomků.
   ap

   Vymazat
  10. ap - Nevím, podle čeho soudíte, že jsem nepřítelem České republiky. A už vůbec nesouzním se současnou vládní garniturou. Socany ani jejich momentální parťáky ve vládě jsem nikdy nevolil a volit nehodlám.
   Jen mám prostě problém s institutem referenda jako takovým. A vím, že stejný problém má plno lidí.
   A o výsledku voleb, které budou za rok se opravdu nemá smysl přít, neboť do té doby se může stát tisíc věcí, které mohou výsledek ovlivnit.
   p

   Vymazat
  11. Pokud bude mít problém s institutem referenda plno lidí, tak do 5 let už nebudou mít problémy žádné -o ničem už rozhodovat nebudeme. Volím samuraje, který chce i vrátit Čechám ukradenou vodu.

   Vymazat
  12. Důvodů proč volit SPD je řada a závažných. A žádný důvod proč nevolit. Když jsem nevolil komančskou kandidátku za tzv. totáče, nebylo to ničemu jinému platné, než onomu - nemusím se a nebudu se na legalizaci režimu podílet, (ale netušil jsem tehdy, že ten "svobodný a demokratický" může být násobně zkurvenější, podlejší a hnusnější. Žádné kydy od zbytečnosti volby SPD, protože stejně dostanou málo hlasů, mne od volby SPD nemohou odradit.

   Vymazat
 30. Mládek je jen další z bambulů, kteří prosazují smlouvu, kterou ani nemohli číst. Snad jen z dálky mu ukázali svazek papírů, o kterém tvrdili, že je to smlouva TTIP.

  Doufám, že to vyřeší volby, kde osobně nebudu volit žádnou ze zaběhnutých stran.
  Ani Mafru Agrofertu, protože když se podívám, jakým způsobem si v současnosti zvyšuje popularitu a umně se staví do opozice, tak je slizký jako had. Tuto vlastnost zajisté, jako agent Bureš skvěle ovládá.

  OdpovědětVymazat
 31. Nehorázni blb...i,s čím tak chtěji obchodovat v USA,kde je trh nehorázně nasycen všim možným hlavně z Číny,do Ruska by se daly vyvážet celé fabriuky,ale Rusko je největší nepřítel dle vlády no takže vidime kdop nám vládne a koho nevolit

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Antiruské strany
   ČSSD - viz. Zaorálek
   TOP-09 - Kchárl fon Kníže (Soros a spol)
   ODS - jsou jako v TOP-09
   KDU-ČSL - vítači a omlouvači
   Zelení - sebranka kolem TOP-09 a Sorose

   Vymazat
  2. Přidejte ještě Piráty - patří se Zelenými do stejné evropské strany. A taky komouše.I ti patří v evropských stranách k největším podporovatelům migrace.

   Sebrankou kolem Sorose jsou vsichni.Soros si dal práci, aby podmáz vedení vládních i opozičních stran - aby voliči neměli úniku.

   Pokud máme doufat v nějakou stranu, tak ve stranu požadující přímou demokracii, nesouhlasící s CETA a TTIP a s naší účastí ve výbojných válkách. Stranu aktivně nabízející způsoby na zastavení migrace tj. výstavbu vlastních hranic a vlastní armády k ochraně vlasti.

   Vymazat
 32. Ještě blbější než jsem si myslel. Víc komentářů si to rozhodně nezaslouží!!!!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 33. Většina v této zemi vkládá naděje do prezidenta Zemana - ale on jen mluví a NEKONÁ!!!! Už přes rok je intenzivně žádán, aby odvolal tuto vládu, která ničí školství, zdravotnictví, sociální systém, vítá nelegální imigranty a prosazuje TTIP! Proč prezident nekoná? Až budou volby příští rok (budou-li vůbec), budeme už pod kytkama a všechny smlouvy nevýhodné pro naši zemi budou TOUTO VLÁDOU podepsány! Prezident Zeman za to nese odpovědnost! Nechává se pouze obdivovat, občas někde něco řekne, ale pro ochranu naší země NIC NEDĚLÁ!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Copak Zeman může odvolat vládu?To snad parlament!

   Vymazat
 34. Třeba se to ještě otočí a smlouva TTIP se dotáhne ke zdárnému konci a obě strany ji schválí.
  p

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jen to ne.
   ap

   Vymazat
  2. 13:21 Jak otočí? To jako že z ní vypustí neomezenou vládu korporací a podřízenost Evropy? Že bude opravdu výhodná pro obě strany? Pak by ovšem pro Amíky ztratila smysl.

   Vymazat
  3. 13:47 Co v tý smlouvě je víš ty stejný prd jako my všichni ostatní. Takže o podřízenosti Evropy je dost předčasný mluvit.
   p

   Vymazat
  4. 13:55 Ale něco přece jen prosáklo. Také předpokládám, že ti evropští politici, kteří jí odmítají, vědí o ní více než prd. O její nevýhodnosti také soudím podle jejích podporovatelů, od kterých nikdy nic dobrého nevzešlo.

   Vymazat
  5. PROČ JI NEDAJÍ VEŘEJNĚ KE ČTENÍ, KDYŽ JE TAK DOBRÁ?

   Vymazat
  6. páč by toho kecal každej, kdo má do řiti díru

   Vymazat
  7. 22:29 To je pádný důvod. Stejný mohli použít při uzavírání Mnichovské dohody. Ta se také ukázala jako výhodná. Bohužel ne pro nás.

   Vymazat
 35. Není-li to poplašná zpráva, pak jde o neodpustitelný zločin a fatální zradu nejen voličů ČSSD ale celé ČR. Zdá se být neuvěřitelné kam až, po neméně neuvěřitelné podpoře fašismu na Ukrajině, kam až je schopna ČSSD v jejím patolízalství vůči zločinům USA, kam až je schopna zajít a co všeho je schopna pro likvidaci zbytečků suverenity ČR ještě vykonat.

  OdpovědětVymazat
 36. Tato smlouva je tak dobrá, že v Německu, když jim ji přišel vnucovat Obama, vyšlo mnoho tisíc lidí na protest proti této smlouvě.I Francie v ní vidí, že je to výhoda jen pro USA.Takže nic nás nepřekvapí, když naše "chytrá" vládnoucí elita jí bude propagovat.Co od nich chcete?!

  OdpovědětVymazat
 37. Pan ministr Mládek si spočítal, že stačí zhruba deset vydatných jarních dešťů a většina polí v České republice bude mít jen minimum ornice, tedy se na nich nebude moci pěstovat obilí a další zemědělské produkty. Jelikož jak je na jeho sádelnaté postavě patrné má rád velké množství dobrého jídla, tak si podepsáním smlouvy TTIP toto jídlo hodlá zajistit bezcelním dovozem z USA. Pane Mládku nebylo by lepší,aby našim zemědělcům povinně schvalovali roční osevní protierozní postupy fundovaní a neúplatní odborníci?

  OdpovědětVymazat
 38. Již před rokem Kočí Z KSČM,jako jediná a také europ.Mach kritizovali TTIP a upozorňovali na to,že europoslanci nebyli a nebudou s celou smlouvou seznámeni.Po protestech jenom někteří mohli nahlédnout jenom do některých pasáží smlouvy.TTIP JE DEGRADUJÍCÍ PRO CELOU EVROPU!JENOM PODPINĎOUSOVÉ JSOU V ŘITNÍM OTVORU USA A ZRADÍ PODLE VYTYČENÉHO PLÁNU!ZBAVME SE JICH,DOKUD JE ČAS!17.9.NA VÁCLAVSKÉM NÁMĚSTÍ

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co se bude dít 17.9. na Václaváku?

   Vymazat
  2. Tohle:
   https://www.facebook.com/events/282665355428964/

   Vymazat
  3. Tak to tam nebudu, fb neprovozuju.

   Vymazat
  4. fb není potřeba:
   http://freedomeurope.eu/plnovan-demonstrace-v-zr-2016/
   A k účasti jsou zváni všichni, kterým není lhostejný osud ČR,
   ne vy, kterého to neoslovuje.

   Vymazat
 39. Stále si připadám, že je ČR jako 51 stát Spojených států amerických. Je mi zle z našich politiků. Zásadně nesouhlasím s uzavřením této, pro nás naprosto nevhodné smlouvy. Nejsou tam rovné podmínky na obě strany, jak vyplývá z částečných informací, které nám byly zveřejněny. To, že si mohou poslanci EU jen návrh smlouvy prohlédnout na chvilku v uzavřeném prostoru, bez možnosti ofocení návrhu smlouvym, ba dokonce, udělání si vlastních výpisků ze smlouvy. Je to jen podvod vhodný pro USA, pro který bychom byli jen jejich otroky, co musí..... Alka

  OdpovědětVymazat
 40. Mládek a ČSSD jako podporovatelé dalšího šíření globalizace, jakožto procesu, soustředění veškeré moci do rukou několika jedinců, to už je opravdu vrchol socanské arogance. Se socany vzhůru k novodobé otrokářské společnosti.

  OdpovědětVymazat
 41. 1) Tvrdit, že to je celá ČSSD, je přehnané -
  Např. europoslanci za ČSSD (Poc, Keller) jsou velmi kritičtí:
  https://www.cssd.cz/aktualne/aktuality/ttip-musi-evrope-otevrit-protekcionistickou-ekonomiku-usa-jinak-nema-smysl/
  http://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Keller-CSSD-Transparentnost-jednani-o-smlouve-TTIP-332638
  Podobně Jaroslav Foldyna (http://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Poslanec-Foldyna-CSSD-zve-na-seminar-o-TTIP-418780), který k veřejné diskusi pozval významné kritiky připravované dohody (Ungermann, Švihlíková).

  2) Opakuji ale, že tak děsivé smlouvy jako kdysi s Nomurou, by po uzavření TTIP neměly být možné. Nepovažujte Němce, Rakušany, Italy nebo Francouze za takové blbce, aby s podobnými věcmi souhlasili. Nejvyšší obezřetnost je tedy jistě namístě. -- Démonizace je ale zaslepená hysterie.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Divím se jak Kellerovi tak Foldynovi,že nevystoupili z té proradné Sobotkovy strany.To máte pravdu jsou výjimka .19:27

   Vymazat
  2. Však s těmi věcmi také nesouhlasí - proto ukončují jednání. USA se totiž za celou tu dobu vyjednávání v těch nejdůležitějších věcech - jakou je např. ISDS doložka - ze své pozice ani nehly.

   K Foldynovi a dalším - působí jako vějičky na voliče. ČSSD sama ví, že pokud by tam tyto vějičky neměla, nikdo ji už volit nebude. Pokud by Foldyna a spol. mysleli svou opozici k hlavnímu názorovému proudu ČSSD vážně, už by dávno ze strany vystoupili a založili novou stranu. Oni jen dělají svou práci a oblbují naivní voliče. Jsou vlastně horší a nebezpečnější, než hlavní proud ČSSD.

   Vymazat
  3. Keller o sobě tvrdí, že ve socdem straně není a chválí Sobotku jako to nejlepší, co ČSSD má. Nezdá se mi, že by ho strčili na kandidátku jen pro jeho kudrnaté vlasy. Sociální demokracie nikdy žádnou levicovou vládu nevytvoří a svoje předvolební sliby nesplní. Kdo chce být oklamán, není mu pomoci.

   Vymazat
 42. Ještě bych dodal, že tím, kdo těžce poškozoval české hospodářství, byl Miroslav Kalousek, např. když zrušil finanční policii.
  Tím nemá být řečeno, že v ČSSD nejsou podobní darebáci potažmo hlupáci!

  OdpovědětVymazat
 43. Lživá, propagandistická, vymývací TV Barrandov dnes ve večerních zprávách odvysílala reportáž o stavu po "!!!RUSKO-UKRAJINSKÉ VÁLCE!!!" na Donbasu! Vůbec těm lhářům nevadí, že vraždila ukrajinská-bandero-fašistická banda svůj vlastní lid! Jak jim tohle může procházet, aniž by tato lživá TV měla problémy?
  Když TV Prima odvysílala pravdivou reportáž o křesťanských utečencích ze Sýrie, kteří nechtěli bydlet v "přemalovaných kravínech" a raději utekli do Německa, to bylo křiku a udání radě pro rozhl. a tel vysílání.
  Zprávy TV Prima jsou už jediné sledovatelné.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mají to za úkol Sorose a příkaz neziskových organizací,kterými jsou placeni.Na CpT nekoukám,dnes je výjimka ČT dávala Waterloo S.Bondarčuka a na Art dávají Anna Karenina.Zázrak!

   Vymazat
 44. Pan Mládek má poměrně velkou (rozměry) hlavu, větší než řada jeho kolegů. Je tedy jisté, že má také daleko vyšší vnitřní objem. Jenom mně není jasné, co se v tom velkém objemu ukrývá.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ve větším objemu bývá větší prázdná dutina.

   Vymazat
 45. každá smlouva, která proklamuje volný obchod je ve skutečnosti o tom, že právě tomu volnému obchodu brání. Je to pouze směšné, takové smlouvy ve skutečnosti znamenají zavedení otrokářských (otrockých) prvků do obchodní výměny.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 21:07 Prosím, a kdo je v tomto případě otrokářem a kdo otrokem?
   p

   Vymazat
  2. p - že by vám to nebylo jasné? Po tolika příspěvcích v diskusi, po tolika článcích o TTIP na internetu?
   To se raději tedy svých dotazů vzdejte, nemáte šanci nic pochopit.

   Vymazat
  3. 21:48 - že byste to jen tak plácnul s těmi otrokáři?
   p

   Vymazat
  4. 21:58 pro P-čili pitomce.otrokem budete i vy,pokud už jím nejste a neděláte v montovně.Jste nebo budete novodobým otrokem,slunko naše jasné.Ani neziskovka vás nezachrání,pokud už teď nejste na pozici podpinďousů.Pokud jste p-troll,tak běžte na Novinky.

   Vymazat
  5. 22:47 No koukám, urážky vám jdou náramně. Škoda, že s argumenty je to slabé.
   p

   Vymazat
 46. Čeští natističtí kolaboranti vlastizrádně podporují jenkýskou likvidaci posledních zbytků české hospodářské suverenity. Budou viset.

  OdpovědětVymazat
 47. (21:07)
  Spíše bych řekl, že volný obchod (volný trh) je ideologická fikce. V reálném světě přísně vzato nic takového neexistuje.
  Smlouvy ovšem nejsou od toho, aby něco proklamovaly. Smlouvy mají regulovat - tedy volný trh OMEZOVAT. To je samo o sobě prospěšné. Nerovnost (tj. to co nazýváte "otrokářskými prvky") ale do lidských vztahů nevnášejí ("nezavádějí", jak říkáte) smlouvy, ta už tu od začátku je, a je pouze kodifikována. Zásada "posvátnosti majetku" (na tom se shodnou Babiš s Kalouskem i Klausem) přebíjí zásadu lidské důstojnosti. Slušnost, namísto, aby byla povinností, je - v nejlepším případě - projevem blahosklonnosti mocných/bohatých.

  Možná to souvisí s tím, co se říkalo v dnes zavrženém a opovrhovaném učení (jakpak se jen jmenuje?), totiž že "právo je vůle vládnoucí třídy povýšená na zákon" - ?

  OdpovědětVymazat
 48. Kopecky, Ty potomku invaze na Moravu 1241,
  TTPI priveze potraviny upravene antibiotikami a hormony.
  Normalnim lidem to definitivne ubere na krase. BUDOU tak tlusti, ze se nevejdou v Olomouci do tramwaye a budou mit snizenou inteligenci.

  V Tvem pripade nejde uz nic pokazit. Svoji "inteligenci" dokazujes KRITIKOU klavesnice bez hacku a carek.

  Ty o tom nevis, ale ve vetsine jazyku NEEXISTUJI hacky a carky. Objednat klavesnici z Ceska jde, ale je to nebezpecne pro jine napeti v siti. (Jina elektrika.) To jsi take nevedel , vid ? (Musis mit adaptor.)

  Dale svet je rozdelen na casova pasma a kdyz je v Praze 24:00 pulnoc, tak za velkou vodu je 18:00 a u pana Jirovce v Alberte 16:00. Strasidla jsou ti Cesi kterym to vadi, tak jim to vyrid.

  A nezapomen zvolit ty stejne "tatary" do vlady , aby jsi se mohl cemu divit.
  To nejhorsi teprve prijde.
  Odpoved netreba.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máš pravdu Honolulu. A pan p je ze stejného těsta(chce TTIP a nechce referendum), ale ten je jen nechápavý.

   Vymazat
  2. ,S dovolením, pane obrlajtnant, na Měsíci
   váží šedesátikilogramovej člověk jenom třináct kilogramů. Na Měsíci by se nám to lepší mašírovalo, poněvadž naše tele by tam vážilo jenom čtyři kilogramy. Na Měsíci bychom se
   vznášeli a nemašírovali.`

   Vymazat
  3. To jsi světaznalý? Na klávesnice z Evropy máte v USA drahé USB adaptory? Chceš nám tvrdit, že US klávesnice je na 110V AC a CZ klávesnice je na 220V AC? A protože je na 220V, tak by po připojení na 110V ublížila? Víš, že USB používá životu nebezpečných 5V DC po celém světě? Raději piš o ufounech, tam ti budu věřit spíš.

   Měl bys užívaní matroše na mozek omezit (z toho US zdravotního pojištění pro důchodce). Je to fakt síla!

   Vymazat
  4. Zde jste si "svetaznaly" hovnolulu trochu usekl tu svoji sebeznalou auru. Presne jak pan z 1:08 popsal,nemate ani sajnu. Jinak, Trump for president,sorry fat chance. Syphylitic Hitlary is already the POTUS.

   Vymazat
 49. 1:08 pane doktore vsech computeru, snad si nemyslite, ze se nekde, nekdo zajima v prodejnach Ameriky o pohorseni v Cesku kvuli hackum a carkam ?
  To je vase Ceska sebestrednost s kterou se divate na svet.
  Realita je takova , 90 % lidi nevi, kde vase zeme, rozlohy okresu, nekde v Texasu lezi.
  Co to je matros ?
  Prave jsem se docetl, ze Cesi neumi mluvit cesky, kvuli 90-tym letum. (iDNES. cz)
  A adaptory nekdy chyti plamenem.
  Neptejte se mi proc ! Nevim to !
  Prizpusobte se Americe, ta se vam prizpusobovat nebude.
  Neprizpusibovost maji v povaze pouze cikani na Slovensku.
  honolulu - (jedno ze strasidel, co pise po 1/2 noci. U nas je 20:00)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Chudacku,je mi vas lito.

   Vymazat
  2. Mne tez, potloukate se po svete,nikde nejste doma, myslite si ze jste nejchytrejsi ze vsech,vas nazor je ten jedinej spravny a vsichni cesi jsou jen hloupe ovce od vseho mate
   klice a pisete si s americkymi presidenty.
   Jdete uz konecne nekam kde vas budou uctivat jak modlu vseho moudra a neotravujujte tady. Fuck off, dickhead.

   Vymazat
  3. Honolulu,neni potrebne prispusobovat se americe,je to urcite kreativni seslost,ale to neni nase krvni skupina..my jsme Slovane, nam jsou blizsi Rusove.Mysli si co chces,ale je to tak.Nam takovi,jako Opaleny,nebo Killary vladnout nebudou!Je scetni,aby nam vladl nekto 8000km od nas !!!Jaka demokracie v Juesej?Vzdyt JUESEJ,rozvraci vsechni ty,kto s ni neobchoduji a jsou proti.Sta tisice civilnich obeti v arabskich krajinach!Usa a Nato jsou na strednim vychode nenavideni a RF je vitana...proc asi?

   Vymazat
  4. 1:57 Honolulane, zmínka o "půlnočním zámořském strašidlu" nebyla na vás. Je to jiný "borec", který si sem pravidelně chodí sprostě zanadávat. Vy se poznáte podle stylu, on se pozná podle blbosti. A s tou klávesnicí jste opravdu úplně mimo. Konektor USB, kam by jste jí připojil, je naštěstí opravdu stejný na celém světě. Ale pokud by jste si jí pořizoval, musíte také nainstalovat příslušný podpůrný software.

   Vymazat
 50. 2:44 no chance, no way, a kde mas hacky a carky
  you shitt head ? A jak to, ze pises po pulnoci ?
  To prece delaji pouze strasidla. Nejsi Ty nejaky fuck face, in need to hide ? Skaredo !
  Delej neco s Tvym inferiority complexem. Nedavej najevo, ze jsi monkey dingleberry.
  HONOLULU - Tvuj poradce.

  OdpovědětVymazat
 51. 2:20 napis v seznamu (in potus) !
  NEVERIM tomu a Tobe ani slovu Pepku.
  V pripade, ze mas pravdu (nedej Boze), tak je mi
  radosti a
  utechou , ze chcipnes v bide nebo radiaci.

  Protoze mas "vedeni" delsi nez telefoni drat z Prahy na Cukotku, tak Ti nejde vysvetlit, proc Te to ceka.

  Krome toho mas nedostatecne informace . Ona je nemocna !
  Vi to cely svet, ale nesmi se o tom mluvit.
  JAK TO ? Ty znalce Potusu, ze o tom nevis ?
  Jsi na tom hure nez ceska vlada, zijici pod tvrdou informacni cenzurou. Koncim zde jdu na jiny web
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Samozrejme ze o tom vim,a mozna i vic nez hovnolulu, Hitlary Ma syfilitidou zpusobenou partial paralysis, dloufam ze dlouho nevydrzi.
   jak umis sproste napadat lidi kteri s tebou nesouhlasi dokazujes ze jsi jen zakomplexovany chudacek bez domova, jen piece of shit

   Vymazat
 52. Pro Honolulu. Ve 22:18 jsi napsal pitomost. V 1:08 jsem Tě usvědčil, že minimálně v tomto případě mluvíš zcela mimo.
  1:58 vkládáš do mých úst něco, co jsem neřekl, že ti vyčítám "cestinu".

  Tak znova a česky. Ty jsi ve 22:18 psal panu Kopeckému, že českou klávesnici nemůžeš připojit, protože bys vyhořel. Po mém příspěvku pak najednou v 1:57 píšeš, že Američany diakritika nezajímá. Budeš se divit, ale mne také ne. Mne zajímají pravdivé informace.

  1) Ty jsi si ve 22:18 vymyslel důvody proč nemáš klávesnici, a když ti dokážu, že je to úplná blbost, tak píšeš jiné důvody a svou pitomost ani nepřiznáš. Neumíš přiznat svou chybu a jen jsi stále ten nejchytřejší na světě. (To tvé světáctví možná imponuje některým ženským, kterým toužíš vlézt do kalhotek. Mne tím neopiješ.)
  2) Pokud tvá propagace Trumpa je založená na stejných základech a informacích, jako je nebezpečí klávesnic ("Objednat klavesnici z Ceska jde, ale je to nebezpecne pro jine napeti v siti."), tak veškeré tvé informace stojí za ...
  3) A co je to matroš? Slangový výraz pro drogy. Ty léky co bereš na mozek už neber. Buď nefungují, nebo mají opačný účinek.

  Pro ostatní diskutující. Už jsem na nové republice přečetl spousty "informací" a příspěvků od Honolulu, kde o sobě řekl spousty detailů a pikantností. To jen na ujasnění detailů ve zprávě.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Velmi spravne, je to clovek s komplexem superiority. Vse vi,vsude byl a jen jeho nazor je ten zpravny. Pisu bez diakritiky jelikoz muj samsung tablet na to neni uzpusoben,zakoupen v Thajsku

   Vymazat
 53. Kuci Cesti,vzdyt si uvedomte,co je to za smlouvu,kdyz se projednava pod poklickou a nik nevi o cem to je !!Jenom politicke prdilki vedi,ze je to pro CR,dobre.Podrz tasky,typu Sobotka,nas predaji za par stribrnych !Bdete!

  OdpovědětVymazat
 54. My opravdu nepotřebujeme nepřítele, my si stačíme sami !

  OdpovědětVymazat
 55. Snažím se postoj Mládka, a vůbec vlády, k TTIP si nějak vysvětlit.
  Nabízí se zatím jen 2 možnosti.
  Buď jsou to superzrádci našeho státu, nebo má Mládek (a asi i další členové vlády) velký zhoubný nádor na mozku, takže mu už vůbec na ničem nezáleží.
  Jiné vysvětlení mi zatím nenapadá.
  (Nádor na mozku by tedy možná mohl souviset s nepříčetnou politickou korektností.)
  Děda.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zhoubný nádor to nebude - ale nenažranost a dolarový příslib pro jejich konta. A je to velezrada.

   Vymazat
 56. Okopírováno: Kecy vládních stran mě nezajímají.
  Budu volit stranu, která bude mít v programu co nejvíce z tohoto:
  - odpovědně řešit imigrační proces
  - zrušení koncesionářských poplatků pro ČT a ČR
  - řešení otázku romů hlavně ohledně sociálních dávek
  - sloučení Zdravotních pojišťoven v jednu
  - referendum k vystoupení z EU
  - zrušení Senátu
  - zavedení progresivní daně z příjmu fyz. osob
  - zákaz lichvy
  - zákon o prokazování majetku od r. 1989
  - hmotnou a trestní odpovědnost všech politiků
  - odvolatelnost politiků pomocí referenda
  - snížení počtu poslanců na 73
  - zákon o pracovní povinnosti vězňů
  - zákaz práce důchodců ve státní správě
  - zákaz hazardních her, automatů apod.
  - snížení státních dotací do politiky
  - snížení výsluh policistům a vojákům
  - volby provádět pouze jeden den
  Závěr: Takže SPD-pan Okamura!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, perfektní soubor požadavků. Zdaleka nejužitečnější připomínka z diskuzí z posledních let. Také jsem k podobnému závěru došel. Doporučuji opakovat ji stále a všude. Děda.

   Vymazat
 57. 14:31 cti vse a nebo necti NIC ! To prizpusobovani Americe se tykalo KLAVESNICE. Ty ultra "Einstaine" !

  12:42 a jsme zase u te klavesnice ! Ja to vzdavam. Klavesnici vsak menit nebudu. Potrebuji anglickou, abych lidem na zapade popsal vase intelektualni hodnoty. Ahoj Hurvinci.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 19:33 Jo, jdi si postěžovat, jak už tě s tvým exibicionistickým blekotáním, kterým tady zapleveluješ diskuse, mají tvoji rodáci plné zuby. Měl by ses podepisovat honílulan.

   Vymazat
 58. http://politikus.ru/events/83505-putin-predupredil-vto-ob-ugroze-amerikanskih-ttip-i-ttp.html

  OdpovědětVymazat
 59. 20:38 velmi spravne,tento wanker (pindourohonic) zde uz sere spoustu ucastniku se svymi svetaznalymi nazory, on proste vse vi nejlepe,je kamarad z americkymi presidenty. Verim ze chodi na pivko s Trumpem a rika nam ze se mame prizpusobit Americe. To by jsme dopadlijak sedlaci u Chlumce, prizpusobit se te snusce jedovatych zmiji, nic horsiho si nedovedu predstavit. Ted bude mit za presidenta syfilidou zparalyzovana Hitlery ktera je uz na pul chcipla a nez chcipne tak ssebou vezme do pekla cely svet.

  OdpovědětVymazat