Reklama

.

.

pátek 16. září 2016

Český výbor pro vyšetřování neamerické činnosti? II.

Petr Vavruška
15. 9 2016
Pilířem informační války protiá Rusku je neustále opakované klišé, že Kreml řídí veškeré sdělovací prostředky v Rusku, a tím formuje mysl občanů podle Putinových potřeb a představ. To je zavádějící tvrzení. Režim má ve skutečnosti daleko k plné kontrole nad televizi, ruský internet s 55 miliony přípojek je téměř bez cenzury, a existuje nepřeberné množství nezávislých rozhlasových kanálů a tištěných médií. Navíc, na státní televizi, tedy hlavním zdroji zpráv pro většinu Rusů, panuje názorový pluralismus. Ve skutečnosti i na státních kanálech existuje řada politických talk show, s antiputinovsky naladěními Američany a dalšími cizinci žijící v Moskvě, kde otevřeně vyjadřují svůj názor na Putina, ruskou politiku i na Rusko jako celek.

Vladimír Putin, muž r. 2013, neustále opakuje, že myšlenka, že by Ruská federace jenom tak první napadla země NATO je absurdní a udělat by to mohl jen naprostý šílenec! Připomeńme, že Putinův uvážlivý přístup vůči provokacím válečných štváčů, a k velké nelibosti USA, ocenil i papež František, udělením medaile Anděla mírůtvorce, spravedlnosti, solidarity a ochrany.

Přesto Putin, racionální politik možného, který se nebojí 4 hodinové videokonference s „grilováním“ před občany a stovkou zahraničních novinářů, musí odolávát silnému tlaku Západu, tak i domácích jestřábů. O moc zde údajně momentálně bojují: Skupina kolem zpravodajských služeb, používající k šíření informací tiskovou agenturu Itar - TASS, média jako Sputnik, Russia Today či Izvestija Anti-FSB skupina což je vojenská rozvědka GRU a min. vnitra, používající při ovlivňování veřejného mínění Nězavisimaju Gazetu. Dva ruské giganty Rostec a státní Rosoboronexport spolupracují s rádiem Echo Moskvy, označovaném jako poslední nezávislé médium v ​​zemi, a armáda která však zatím nehraje rozhodující roli, v jejímž čele stojí min. obrany Šojgu, známý svými provokativními výroky o EU či Americe. Je však velmi oblíbený mezi Rusy. Dá se mluvit i o liberální opozici, která vede otevřený boj proti vládě Putina a využívá jako propagandistickou platformu převážně média Novaja Gazeta a Moskovskij Komsomolec.. blog Extrend.sk

I Libor Dvořák, publicista rozhodně ne prorusky naladěný, ač nerad, musí konstatovat že, jsou v Rusku média víceméně nebo naprosto svobodná. Ale i některé normální noviny jako Nezavisimaja gazeta, Vědomosti či Kommersant, se chovají velmi svobodně na poměry, které v zemi panují. Pak jsou tam média jako Rádio Svoboda, ruské vysílání BBC či Deutsche Welle, kde o nějaké nesvobodě a cenzuře nemůže býti řeči. Pravdou je, že to nejsou média ruská, ale působí na ruském mediálním trhu. Jsou velice důležitá. Musíme ale připustit, že rozhodující pro vytváření veřejného mínění v Rusku jsou velké státní televize, které jsou, na rozdíl od Česka, plně v režii státu. Porovnejte si:

Zprávy mainstreamových médií jsou naprostý podvrh

„Všichni lžeme pro CIA“ konstatuje Udo Ulfkotte v knize Koupení žurnalisté z r. 2014 a vysvětluje, proč němečtí novináři píší unifikovaně - protože si je všechny, kteří v žurnalistice něco znamenají a mají jméno, koupila CIA. Sám Ulfkotte, novinář Frankfurter Allgemeine Zeitung, patřil k nim a vše důvěrně zná. A popsal to i ve svém interview pro Oriental Review. Vyplývá z něj, že „CIA si žurnalisty kupuje především dary. Zná takové, kteří si z těchto benefitů pořídili v cizině rekreační haciendy. Prioritou, je kritika Ruska a Putina, přičemž velebením USA a NATO se vám dostává podpory, uznání a poct. Pokud ale nevelebíte, stačí nevyhovující věta, úkrok mimo žádaný směr, a s vaší kariérou je konec“? A jak vypadá unifikace různých amerických televizí v praxi viz. https://www.youtube.com/watch?v=eZVv2AOCnaA V čem je to u nás jiné? Není vyznění českého mainstreamu důsledkem nezbytné autocenzury, podmiňující příjmy jeho aktérů a obav o zaměstnání?

Šéf největší světové zpravodajské agentury „Associated Press“ 68letý Tom Curley nevydržel a stěžoval si na vliv amerického ministerstva obrany na utváření zpráv, tedy na jeho a jiné zpravodajské agentury a média. Jde zejména o válečné zpravodajství, zahraniční politiku a vojenské mise. Celkem v ,,ohromné propagandistické mašinérii s názvem Pentagon“ je zaměstnáno 27000 ,,PR konzultantů“, jak jim Curley říká, tvořící gigantickou ,,armádu nepravdy“. Jeho závěr: Už se to stává nesnesitelné“. Vysocí generálové pohrozili, že AP i jeho zruinují, bude-li nadále trvat na svých novinářských zásadách. Navíc úřady mohou na novináře tlačit také pomocí špionáže a trestního stíhání.“

Papadopoulos vydavatel a redaktor časopisu Politics First konstatuje: Bohužel žijeme v takovém světě, kde zločiny americké vlády se nezveřejňují před západním publikem „Média v USA a Velké Británii nejsou nezávislá - jsou částí politické elity Londýna a Washingtonu. Jejich prací a povinností je podpora americké a britské politiky, ať jsou jejich cíle kdekoliv". K tomu mají k dispozici neomezené množství natištěných a ničím nepodložených dolarů /kterými Rusové určitě nedisponují/ a prostředky o jakých se geniálnímu vizionáři Orwellovi, ani inkvizitorovi Mc Carthymu ani nezdálo.

Média CIA tlačí na katastrofickou světovou válku. A čs mediální scéna je ve srovnání s Ruskem informační kolonií. Např. vicepremiér Bělobrádek, vyškolený na MZV USA, konstatoval na adresu operace v Iráku z r.2003. že: „Naše účast v této válce s terorismem byla správná". I s tím, co víme dnes, by byl prý pro to, aby se koalice zformovala a přistoupila k další operaci v Iráku“. V duchu Václava Havla. Dva miliony mrtvých sem, dva miliony tam, hlavně abychom ubránili euroatlantickou civilizaci, kterou prý spojuje, podle křesťanského ministra, obrana lidských práv. Nepřipomíná vám to protektorátní servilitu velebící ideologii a úspěchy Velkoněmecka?

Nejrozsáhlejší šmírovací systém na světě

V současné době má EU pracovní skupinu pro strategické komunikace s Východem (East StratCom Task Force), která prý dvakrát do týdne posílá emaily několika stovkám novinářů, aby je vkládaly do jejich článků a diskreditovaly ruská média. A aby to šlo ještě lépe, EU se připravuje centrálně organizovat propagandu proti Rusku přímo z Washingtonu. Tam mají přece nejlepší přehled. Vždyť šmírují telekomunikace po celém světě, dokonce všech svých „spojenců“ i jejich servilních politiků a žurnalistů a vědí o nich úplně vše. Ti si o tom nedovolí, než jen krátce špitnout. viz http://www.novarepublika.cz/2016/06/lze-omezit-spionazni-odposlechy.html

Vládnoucí administrativa USA kontroluje všechno. Sleduje co říkáte, čtete, píšete, kolik utrácíte, kam jdete, koho podporujete a s kým komunikujete. Počítače prohlížejí sociální média, internet, textové zprávy, tf hovory a hledají potenciální protistátní poznámky – a vše je pečlivě zaznamenáváno, a uloženo, aby mohlo být použito proti vám někdy, někde a v místě, které si vláda zvolí. Oddělení státní bezpečnosti používá rozsáhlý seznam spouštěcích slov a frází k monitorování sociálních sítí a internetových médií, aby odhalilo teroristy nebo jiné hrozby. Americká špionážní agentura GSA a britská GCHQ k tomu vytvořilay tajný systém Dishfire, shromažďující 200 mil. esemesek denně a systém Tempera monitorující a analyzujících podle metadat až 30 mil. tf. kanálů současně!

Z Itálie na ruské hranice budou přes ČR /proč/? v utajení létat špionážní drony Global Hawk rozměrů dopravních letadel, dálkově řízené z Virginie. To i přes neexistující legislativu v ČR i v Evropě. Zdá se, že české bezpečnostní služby ani vládu příliš nezajímá, že drony disponují špičkovou špionážní technikou, snímají obrazový materiál v ultravysokém rozlišení i v noci, sledují tok dat na zemi, poradí si i se zabezpečenými platformami. Jeden z příkladů práce s daty: Výzvědná služba se domnívá, že se v konkrétní budově nachází zájmová osoba, nezná ale její tf číslo. Global Hawk tedy při jediném přeletu vytáhne dokumenty, fotografie, esemesky a logy o volání z více než 5000 telefonů např. v nákupním centru pod dronem. Data se uloží do db XKeyScore (viz. dokumenty E. Snowdena) a analytici NSA provedou profilaci všech 5 tisíc osob a jejich vztahy mezi nimi. Najdou-li indicie k jiné osobě v jiném městě, dron zde při dalším přeletu vysaje informace z telefonů vybraných osob a z telefonů v blízkosti. Při každém přeletu sbírá tisíce hovorů nahrávaných paralelně v reálném čase i dokumenty a fotografie z úložišť chytrých telefonů v objemu až 100 TB.

BIS vydala opět výroční zprávu, že prý v Česku loni i jako předloni, nejvýznamněji působily zpravodajské služby Ruska a Číny. Rusko vedlo hlavně informační válku související s ukrajinskou a syrskou krizí. Čínské zájmy se soustředily na rozšiřování vlivu v české politice a ekonomice /jako je např. stavba fotbalového stadiónu/. Po tomto překvapivém odhalení největších hrozeb pro bezpečnost země, zmiňuje BIS na 3. místě i riziko islámského terorizmu. Vojenské zpravodajství klade důraz zejména na nárůst hrozeb v kybernetickém prostoru, na jejichž odhalování pracují současně i všechny zmíněné služby. Plní si tyto zodpovědně své úlohy dotované 3,5 mld. Kč a uložené zákonem? O hrozbě výše uvedených špionážních systémů našich spojenců v NATO se nezmínila žádná z nich. Ony nepředstavují žádné nebezpečí pro bezpečnost státu? Má občan vůbec právo se na toto ohrožení ptát, aniž by neskončil v nějaké databázi monitorující i jen náznaky neamerické činnosti se všemi s tím spojenými důsledky? Nebo je jeho údělem trpně mlčet a akceptovat obraz všemocného přítele, chránícího nás před nepřítelem, kterého si on sám označí­? Není skutečným přítelem spíše někdo, kdo vám dává úplnou svobodu být sám sebou?

Podobnou reciprocitu šmírovacích systémů v ČR ani v EU ve směru k USA nikde nenaleznete. Není namístě otázka „existuje-li Kremlin Watch, neměl by existovat i White House Watch?, táže se logicky blogger. Důvodů je bezpočet. Je to dáno strachem, nebo průzračností a morálkou americké zahraniční politiky? Odpor k americkým agresím ve světě skvěle charakterizuje výňatek z vyznání Margot Kidder. (publikováno 18. 8. 2016 na E-republice):

„Jsem napůl Kanaďanka, byla jsem v USA vychována s velmi odlišnými hodnotami, než které teď většina Američanů, vyznává. Dmete se pýchou, protože jste nejsilnější země na světě, a netušíte odpor, který vůči vám cítí svět. Zabíjeli jste, zabíjíte a budete zabíjet - a zůstanete na to hrdí. Vyznáváte absolutní právo bombardovat kohokoliv ve světě bez jakéhokoli důvodu. Vize mrtvých dětí v Sýrii, které Clintonová pomohla zabíjet, dětí roztrhaných na kusy Obamovými drony v Afghánistánu a Pákistánu, hrůzný chaos v Libyi, pustiny v Iráku, smrt a zmar způsobený americkými intervencemi v Hondurasu Salvádoru, Guatemale, Chile, jen jmenujte dál – vaše země tam všude hrozným způsobem ničila životy civilistů. Vaše chamtivost, sebeuspokojení a nesmyslná hrdost nezná hranic. Jste země, které je nutno se bát a která znechucuje. Všechno to se nás slušných lidí a všech ne-Američanů dotýká, vibruje v našich tělech a dere se to ven, je to odporné a obscénní“.

Nemáte obavy, že se v ČR připravuje hon na bezvěrce odmítající dogmata „evropských hodnot“ a „americké demokracie“ v jediné nezpochybnitelné formě? Podobně jak to prostřednictvím inkvizice a džihádu praktikují dominantní světové církve. Co v tomto nejnovějším náboženství, prezentovaným vylhanými a chamtivými genocidními válkami USA, s cílem ovládnout svět i za cenu třetí světové války, vůbec smíme? Jen přisluhovat při rozeštvávání Evropy a Ruska a dalších agresích po celém světě a deklarovat prostřednictvím NATO a servilní EU svou věrnost „Americkému impériu“. Jak se to v Česku praktikuje a co s tím v dalším článku.

43 komentářů :

 1. Putin podle západních médií tajně řídí a ovládá toto : má v kapse Donalda Trumpa, americkou zelenou Jill Steinovou, britského labouristu Corbyna (a celou kampaň kolem Brexitu), německé sociální demokraty v čele se Steinmeierem, řeckou krajní levici i pravici, francouzskou Le Penovou, českého Zemana, maďarskou vládu v čele s Orbánem a s ním i nácky z Jobbiku, italského premiéra Renziho, pravici v Rakousku v čele s Hoferem, vlastně všechny krajně pravicové strany v Evropě a všechny krajně levicové strany tamtéž, celé WikiLeaks i s Assangem, nedávno ovládl i amerického ministra zahraničí Johna Kerryho a nového britského šéfdiplomata Johnsona… A k tomu je Putinovým agentem každý, kdo nesouhlasí s americkou zahraniční politikou, s politikou NATO a západními vojenskými agresemi. A taky každý, komu by ten seznam Putinových agentů snad připadal k smíchu…

  Proč by nemohl ovládat I ruská media!!! :-)))

  Podle kandidátky na prezidenta SS, je Putin: "Novodobý Hitler"!!!

  J.B.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Doufám, že "Hitleři" Trump a Putin dokáží splnit přání svých občanů. Světu i "Bohu" se ulehčí.

   Vymazat
  2. 13:19 Putin jistě ovládá i česká média včetně ČT. Pávě proto jejich propaganda vyvolává přesně opačný efekt, než o jaký se snaží. Úspěšná je jen u zcela imbecilních jedinců, jako jsou místní Pepkové. A to je také záměr. Snadno se tak odliší zrno od plev.

   Vymazat
  3. Ať si kdo na Putina slintá jakkoli, stále více se ukazuje ubohosttěhle lidí. Protože až zmizí Putin z politiky a vedení Ruska, nastopí najisto páni Žirinovští či Šojgu a pak se teprve všicbni podivíme. A pokud se spřáhnou s výbojným vedením Číny, tak ná mohou hrůzou vstávat vlasy na hlavě už nyní - už jenom při téhle představě. Proti téhle síle totiž není ve světě nic a nikdo.Tak by si to všichni zaslepení imbecilové měli uvědomit.

   Vymazat
 2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 3. Ze by mel president Putin vliv na Americke volby ?
  Tomu neverim ani slovo !
  Ze by mel vliv na mysleni budouciho presidenta Trumpa ?
  Tomu neverim ani slovo !
  Ze by mohl nejak ovlivnit mysleni radoveho obcana z americke ulice ?
  Jak ? Kdyz zadny z nas nerozumi rusky ani slovo.

  Zde je bitva mezi priznivci Trumpa a partou Neoconu, Globalistu a prukopniku NWO.

  Neverim, ze Rusko je v nebezpeci od americke Ameriky.
  Je vsak urcite v nebezpeci od Neoconu a Globalistu, kteri representuji jinou Ameriku, nez Joe sixpack z ulice.

  Je zde cenzura ? Hillary a Soros ji prosazuji i kdyz je to proti Constituci..

  V pripade, ze budouci president Trump a president Putin se sejdou, tak celemu svetu se ulevi behem 2 hod. !

  Budou-li u setkani i oblibeni statnici jako, Zeman, Orban, pani Le-Pen, Hofer Nigel Farage a dalsi, tak bude svetu dobre i ekonomicky.
  A media ? Pokud nebudou SVOBODNA,
  tak jsou uplne bezcenna.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 4. Panove, zatim vidim vse optimisticky. Trump zvysuje naskok a globaliste jsou v panice. Po onemocneni Hillary NEMAJI proti-kandidata proti Trumpovi.
  Ty osobnosti, ktere jsou jim k dispozici nemaji zadny vliv a hadaji se vzajeme.
  Zijeme v zajimave dobe a RENEZANCE je na obzoru.
  honolulu - optimista.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. http://aeronet.cz/news/video-ruska-televize-varovala-ze-globaliste-usiluji-donaldu-trumpovi-o-zivot-media-v-usa-rozjela-kampan-ze-putin-nechal-otravit-hillary-clinton-cz-titulky/

   Vymazat
  2. Jaka je moznost, Trump je psychopat a zacne valky.
   1/Glibnes and superficial charm. /tedy uhlazena uskocna cisnicka naucena zdvorilost/.
   2/Grandiose sense of self-worth.
   3/Need for stimulation/prone to boredom.
   4/Pathological lying. /I kdyz nemusi/.
   5/Cuning,manipulative.
   6/Lack of remorse,admission of guilt.
   7/Shallow affect.
   8/Callous/lack of empathy.
   9/Parasitic lifestyle.
   10/Poor behavioural problems.
   11/Promiscuous sex .behaviour.
   12/Early behaviour problems.
   13/Lack of realistic long-term goals.
   14/Impulsivity.
   15/Iresponsibility.
   16.Failure to accept responsibility for own actions.
   17/Many short time relations.
   18/Juvenile deliquency.
   19/Revocation of condititonal release.
   20/Criminal versatility.
   Tohle je seznam , ktery vytvorili a shodli se na psychiatri v mnoha zemich. K v nem skoruje vetsinubodu je psychopat.Zrejme Hitlery napr.uz byla nemocna kdyz mela posici ve US vlade a zavinila krvave obcanske valky ,smrt nevinnych a dokonce i vlastnich zastupcu /velvyslance a uredniku USA.
   Jestlize Obama nepristoupil na dohodu o neutoceni nukl. zbranemi tak je zlocinec c.1. A spatne representuje svoji rasu ,znamou pouzivanim nasili predevsim!! Ciha na prilezitost aby podle napadl Rusko ? Nedosahl normalniho stupne civilizace jako my. Moloch byl neco z davnych legend /poziralo to deti /a nikdo to nebral celkem vazne. A najednou se jich v USA objevilo hned nekolik /Obama,Albricht, Hitlery atd/. Bez vlady USA, Pentagonu,Kongresu , NATO-EU meli bychom mir na celem svete !!
   Ihned, po 9/11 , prvni schuze WAR CABINET USA se shodl na jedne veci."We are now empire , when we act, we create OUR OWN REALITY. Rozumej ,muzeme bud ovladnout a zotrocit ,zbidacit , nebo znicit uplne cely svet.

   Vymazat
 5. Naši přihlouplí publicisté se diví, jak je to možné, že média jsou v Rusku svobodná a lidé jim fandí.
  To nemohou pochopit, protože v EU a na "duhovém západě" jdou média proti lidem a snaží se je dostat na stranu jejich vlastníků - Sorose a podobných (j)elit.....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Soros?
   ten si koupil již dávno akademickou elitu, politiky, novináře. resp. vykladače či podvodné analytiky v celé Evropě, vč. České repupliky.
   a tak nám "media" vykládají svět po jeho

   Vymazat
 6. Amerika ma neobycejne schopne vlastence a ti vzdy najdou zpusob jak obejit cenzuru ! Tito lide jsou znami po celem svete a my vsichni je poslouchame denne.
  To co je cenzurovano SMRDI na dalku a je vsemi ignorovano.
  Krome toho, to co je cenzurovano je plne neschopnych bridilu. Ti co je plati zahazuji penize do popelnice - rika ctenar - honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 16:00- někdy je lépe použít místo cenzury- utajené informace a já mezi vlastence(na obou stranách) považuji hekry, byť ty co jdou proti neoconům mám raději.

   Vymazat
 7. Za Shapiriadi máme tokovú svobodu o jaké se n ani za Haidrichiádi nesnilo,to říkam já nick trčíci bota s americké prdele hovnohuhú.

  OdpovědětVymazat
 8. Kam se hrabali bolševici na tuto "demokracii".
  PS: Nevíte kde je ten amrdol, který tady denně nadával každému do rudohnědých idiotů a mlel pořád o svobodném, demokratickém Západu, kterého si nevážíme?

  OdpovědětVymazat
 9. Opicaku anonymni 17:44 ! Pan president Zeman rikal v Pardubicich na rynku, ze jsi NEANDRTALEC (a urvany) !

  On vzdy vsechno trefne vystihne !

  Zaujala me vsak Tvoje cestina. Mas ji stejnou jako mel muj spoluzak z pomocne skoly - Gejza Cervenak z Presova.
  Je ti malo rozumet.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 10. (Pilířem informační války protiá Rusku je neustále opakované klišé, že Kreml řídí veškeré sdělovací prostředky v Rusku, a tím formuje mysl občanů podle Putinových potřeb a představ. )A to snad si Petr Vavruška dělá prdel,vždyť to Rusko,čili CCCP,teda Putínek se sere všude a parta na NR tomu tleská.Klaka placená Kremlem bude jako vždy ,,rejpad držkou,,o Českou zem.

  OdpovědětVymazat
 11. dopredu a dozadu ,jak robot se klatim,
  hlavou do lavice mlatim.
  kymaceni nezna meze ,jak rika rabaj do palice to pry lepsi leze
  a jak se tak klatim ,rabaj septa, dopredu a dozadu ja jiz brzy budu
  ty muj hoso Noso.

  Honolulu co ty na to ? Odbornik na svetove udalosti a sexuelni zivot v Israeli jiste bys to i zazpival ,kdyz beres ty hodiny zpevu vecer.Slo by to melodii jednoduchou "pasla husy u potoka "

  OdpovědětVymazat
 12. 19:08
  Nešlo by to dekódovat do češtiny, pokud možno bez hrubek, umělče?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Neslo, pouze do jidis ale jde o to zda ctes odzadu dopredu v kyvu a znas vsechny klikyhaky .Apropo hezky sabes

   Vymazat
 13. 19:30 Ty školomete.Označ tu hrubku.Hraješ si na geroje ale dekódovat to umíš.Holečku,já mám pouze školu za komunistů a ta stála,jak všichi vědí za hovho

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. skoly za komunistu byly jedny z nejleosich na svete ,zdarma a do dnes jeste odbornici z onech skol funguji a skoli spoustu idotu z nynejsich srackometnych skol kde se vyucuje dle vzoru buzerantu a pedofilu ze holcicka je chlapecek a a dedecek je vul

   Vymazat
  2. 19:53
   No nevím, jestli to s tou školou za komunistů myslíš vážně. Pokud ano, tak musím jen opakovat 20:45, že školy za komunistů byly na špičkové, světové úrovni a proto se Češi velice dobře chytali v cizině. Např. v Kanadě dávali české střední školy, spolu se školami v Německu a Japonsku, za příklad kvalitních škol, když tehdy byly ty jejich "highschools" na úrovni českých pomocných škol (čehož se našim "reformátorům" podařilo dosáhnout u nás dnes). Tehdy, v již tak devastovaném školství, jim tam zaváděli inkluzi. Naše školství již této jejich kvality spolehlivě a úspěšně dosáhlo po 20 letech, když tyto školy plodí nezaměstnatelné produkty se specializacemi typu "gender studies" a podobné hovadiny, nemluvě o těch početných soukromých Mickey Mouse universitách, institutech a "colleges", na kterých si kupují různé tituly jinde nevzdělatelné dětičky, a které vyrábějí polovzdělané a pologramotné vypatlance s pseudotituly typu Bc. apod. Spolehlivě jsme již dosáhli z vysoce kvalitního vzdělání, a to jak základního, středního a vysokého školství, úroveň Západu a jak to vypadá, tak ten Západ ještě předeženeme.

   Vymazat
  3. 5:53 Teda chlapče. Můžeš být nedaleko od pravdy ale já,potažmo rodina měl stopku na včechny VŠ v ČSSR,takže kdo to měl kádrově polepený,tak i učňák byl dobrý

   Vymazat
  4. 17:58-Jo,jo s blbým prospěchem měl stopku na VŠ každý.Po plzeňských průserech raději o úrovni vzdělávání dnes raději pomlčet. Nicméně mnozí s tou stopkou si zvyšovali vzdělání při zaměstnání. Vzpomínám, když jsem chtěl od šéfa provozu vysvětlit, proč nemohu jít na průmku a on mlel páté přes deváté a já stále nerozuměl jak řval - to je jako bych mluvil s Tatarem. Nakonec jsem se tam dostal. Přijali mne bez souhlasu od zaměstnavatele a maturoval s vyznamenáním. Později mne nový šéf přemlouval, abych šel na vysokou. Tak se raději moc nějakými stopkami neoháním.

   Vymazat
 14. Je to tak . Proto se Polsko a Rusko brání legalizaci cucajících chlapu na ulici . Ja tebja lubju rassija , lubju .....

  OdpovědětVymazat
 15. jak tu muze mit reklamu top09 k volbam pujdem a vime koho volit SPD

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ta reklama TOP O9 na tomto židovském webíku,hovoří sama za sebe co je David a celý zbytek kahalu zač.

   Vymazat
  2. 0:44 Ta reklama je tu jen pro pobavení. Heslo "Odměna za práci musí být vyšší, než dávky" je od TOPky obzvláště pokrytecké. Když právě TOPáci spolu Fialovýmy strakami jsou v parlamentu zuřivými odpůrci zvýšení minimální mzdy. Před volbami je jim každá lež dobrá.

   Vymazat
 16. Neni nic noveho (a jiste i Honolulu v prevkeku Bigdick)
  vi ze propagandu ridi 144 uredniku v Pentagonu. Kazdy take vi ze puppets verejne zneme figurky jsou pouze na sireni mlhy.Vse ridi 12 lidi vyvolenych na dlouhou dobu 25-30let ,6 z CIA 6 z Pentagonu . Jak prozradil jiz loni ci dele chef ruske spionaze, jede to pod jmenem Magmum . Nekdy si ovsem zvou i Honolulu v prevleku na reseni obvzlaste prekernich situaci .V tom pripade nechaji slozky veleni prset Honolulu nasedne do ponorky ,po vystoupeni na molu si navlekne pres hlavu prcgumu zn OLAGUM aby nenapadne vypadal a vyrazi tunelem do specialniho sidla kontraspionaze v 266 patre pod zemi. Zde je obvyke uvitan primo Cheynym s jeho teplou dcerou a buzeranty pripravenymi na zpevohry.Nekdy se zucastni i Usaty pod pseudonymem "Nobody dick"Dukaz najdete na YouTube po zadani -Obama homosexual ,40 min tiskova konference s bukem kurakem a jeho advokatem vcetne otazek novinaru.Velmi poucne

  OdpovědětVymazat
 17. http://zemavek.sk/articles/view/slovenska-duhova-hanbasada

  OdpovědětVymazat
 18. Myslím, že jsem narazil na jádro pudla - tedy postupně jsem dospěl k poznatku, že česká mediální scéna není nic jiného než stoka. Velké množství lidí - tedy protekčních - se po devadesátém začalo živit žvaněním a psaním. Jejích úkolem je tedy žvanit a psát. A budou žvanit cokoliv a psát cokoliv, vyhrabávat v celém světě všelijaké šoky, které pro české čtenáře ( domovnického založení) ještě zdramatizují a zbrutalizují a pak to předkládají k poslechu a ke čtení. Úplně nejhorší server jsou novinky - to je tvrdý bulvár. Pomalu na trestní oznámení, kde se rodí extrémizmus. Jsou to přesně podobné servery a mediální žvanírna. Tvrdě manipulují s lidmi, protože potřebují psaním a žvaněním vydělávat, proto pořád provokují zvědavost a nejnižší lidské pudy. Drby a pomluvy. Pokud jde o diskuze, tak diskutujících celkově není moc-asi tak pětistovka frustrátů a psychopatů, kteří mají potřebu se vymezovat a vypisovat ze svých pocitů. Tito lidé přelézají se serveru na server a diskutují všude, a pozná se to podle jejich stylu vyjadřování a slohu. Víc než pět set jich není, přesto počet diskuzí stačí všechny podobné servery docela slušně uživit. Každá událost je neskutečně zdramatizovaná, nafouknutá a zbulvarizovaná, než je zveřejněna v článku - z naší i světové společenské scény, a ve světě se pořád něco děje a bude dít, takže nouze o články nebude nikdy. Všichni, kdož se tím živí se uživí, a bude jich přibývat - to se pozná podle přibývajícího množství všelijakých zpráv a článků. V zásadě jsou pořád stejné, případně se opakují, což diskutujícím nevadí, jsou hluší a slepí a píšou a píšou. Začíná to být až směšné. Například dnes - článek na novinkách o podivné sebevraždě nějaké holky - už to tam bylo vloni, ale tehdy si údajně zasadila devět bodných ran, teď už si jich zasadila třináct. K té směšné frašce nicméně je tři sta diskuzních příspěvků - lidi melou stále totéž, pár lidí do všeho zamotává islámce, pár lidí zamotává Sobotku, Babiše, Merkelovou, další politiky a policajty, a tak. Je úplně jedno o čem je článek, diskuzní blebty jsou většinou o něčem jiném a stále stejné. Byla doba, kdy jsem tyto aktivity bral vážně, ale teď vidím, jak je to směšné. Kupčení s lidskou zvědavostí, touhou po drbech a senzaci, kšefty s lidskou blbostí. Ano, ti,kteří tvrdí, že lidská blbost je nejvděčnější artikl, mají pravdu. Nikdy to neskončí, protože blbost je nekonečná. Samozřejmě že diskutující odpadávají, když zjistí totéž co já, ale skalní jádro zůstává. Dobrý kšeft. Občas lituji, že jsem se nestal akreditovaným novinářem a komentátorem, ale většinou dojdu k poznání, že na toto bych neměl žaludek za žádné peníze. Je to moje chyba.

  OdpovědětVymazat
 19. Tak vidis Honolulu,Cesi jsou nevdecni a knouraj,ajk rekl jejich byvaly prezident Venca Klausu.Jsou to skutecne potomci Svejku a Cimrmanu a navic prodejne devky i s jejich politiky !!

  OdpovědětVymazat
 20. Pokud Putin ovlivňuje vše, co mu přisuzují, tak chci aby byl i mým prezidentem. Můj stávající prezident, i premiér jen kecají, ale pozitivně ovlivnit nedokáží nic. Podobně je to se zástupci EU. Dokáží jen něco rozbít, rozvrátit.
  Moc se mi "líbí", jak je systém směřován na jedince (né kolektiv). Když nejsem úspěšný, tak jsem loser a mám si pomoci sám. Každý se má starat o sebe.
  Ale v případě migrantů jsou tu kecy o potřebě společné kolektivní pomoci a podpoře. Nikomu z úspěšných privatizátorů nebráním v podpoře emigrantů. Pokud jsou přínosem, tak ať si Putna vezme uprchlíka domů, rekvalifikuje ho a příští rok už může na fakultě přednášet místo něj. A Putna se může věnovat svým pochodům buzen a rozdávání mouder ve své komunitě.

  OdpovědětVymazat
 21. 16.24,pozde priteli,dali jsme se k dablu a jsme straceni...o tom co jsme vsichni snili pres 60 let se ted ukazalo v plnym svetle...koukni na demokracii by juesej--Krvava Madelain se stala majitelkou Kosovskeho Telekomu a Byv.gen.Westley Clark,velitel operace proti Juhoslavii,skoupil uhelne doly Kosova ,nejvecsi na svete !!!A o to slo take za Jelcina ,za tu dobu juesej vyvezli z Ruska za 1 bilion surovin...uz to nejde,tak sankce a hrozba valkou..a my Jsme clenove onoho vrazedniho spolku s jmenem NATO,prostrednikem americkych zajmu ve svete.!!Jak pruhledne !!

  OdpovědětVymazat
 22. No, jo, Petra Procházková je chytřejší jak sto milionů Rusů.

  OdpovědětVymazat
 23. Článek na webu Petra Hájka – článek, který stojí za přečtení.
  Šéf olympiády na život a na smrt 2016: „Alláhu, ať zvítězíme nad proradnými židy, zlými křesťany a všemi pokrytci!“ Američané dopovat mohou. Rusové jsou vyloučeni. Právo šaríja vítězí nejen ve sportu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To nic není -jsi slabota. Čeští diskutéři - ta sebranka asi tak pěti set psychopatů, kteří bez čtení internetových blábolů a bez psaní diskuzí nemůžou žít, naserou islám, muslimy a čmoudy úplně do všech diskuzí, ke všem článkům a ke všemu. I pod článek o holce co spáchala údajnou sebevraždu se diskuze zvrhly na islám, ba dokonce i k oktoberfestu a pití piva se na diskuzích hádají nějací pitomci a serou do toho jak jinak - islám a muslimy. Tyhle lidi už mají media zcela na svědomí, ti už zblbli. Jak do nich neustále media hustí islám - slám - islám - už jim z toho hrabe. Na ně asi vykukuje islám i ze záchodu.

   Vymazat
 24. Devcata kde jste ? Copak jste nezaznamenaly kompliment moji osobe ?
  Prispevkar (2:47) zde pise , ze jsem BIGDICK !
  Oni vas to v jazykove skole nikdy neucili, ale t.zn.
  VELKY POHLAVNI UD.

  A jiny prispevkar (4:26) - zde uvedl POUZE 20 negativnich bodu Trumpovi povahy.
  T.j. slaby odvar atrocitni propagandy.
  Trump dostal pres 12000 negativnich nalepek za 14 mesicu.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 25. Akorat ze se ta posledni nezavisla televizni stanice nemuze dostat na kabelove rozvody ani na satelit a kdyz zacne nejaky novinar prilis remcat, da ho Putler jednoduse zavrazdit a pak posle ty same lidi aby to vysetrovali.
  Vy komousi umite akorat lhat a zapirat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A ty blbče - umíš co? Psát sračky a hovadiny. Jdi do prdele.

   Vymazat
  2. V prdeli je tma nejsou tam okna
   a kdyby tam okna byly
   prdy by je vymlatili .
   Tece tece Sarka uprostred je carka
   okolo je travicka
   vznikne z toho kundicka

   Vymazat