Reklama

.

.

sobota 10. září 2016

Chystá se Clintonová s Obamou zmařit volby prezidenta USA?10. 9. 2016      zdroj
Kandidátka na prezidentku USA Hillary Clintonová téměř neustále hovoří o "ruské hrozbě" a "ruské stopě". Tyto dva problémy vidí paní Hillary Clintonová už všude. Teď je uviděla i v procesu prezidentských voleb a vyzvala k "rychlému a tvrdému" vypořádání se s "potenciální hrozbou zasahování" Moskvy do tohoto procesu, "dokud není ještě pozdě."

Jak píše Bloomberg, "je to téměř nepředstavitelné," prohlásila kandidátka na prezidentský úřad USA, že se "cizí protivník" snaží manipulovat americký politický systém a že ruský prezident Vladimír Putin a jeho pomocníci, jak se zdá, se snaží vytěžit "vlastní výhodu" ovlivněním volby Američanů.

O ruské "hrozbě" řekla Clintontonová novinářům na palubě letadla během předvolební cesty. Bývalá ministryně zahraničí tvrdí, že má "důvěryhodné informace" o záměru Moskvy ovlivňovat průběh prezidentských voleb.

Samozřejmě že konkrétní důkazy neuvedla, ale zato prohlásila: "Musíme se mít dvojnásob na pozoru, abychom ochránili náš volební systém na všech úrovních, a musíme dát jasně najevo, že nikomu nedovolíme zasahovat do rozhodnutí amerického lidu."

Připomeňme, že obvinění proti Moskvě poprvé zazněla po vlámání se do korespondence vedení Demokratické strany USA, která byla zveřejněna na internetových stránkách WikiLeaks. Z dopisů vyplývá, že vedení strany podporovalo primárek exministryni zahraničí Hillary Clintonovou na úkor Berniho Sanderse.

Později vedla zveřejněná korespondence k rezignaci předsedy národního výboru demokratů Debbie Wasserman-Schultze. Demokraté soudí, že Rusko může působit v zájmu hlavního soupeře Clintonové ve volbách republikána Donalda Trumpa. Americké zpravodajské služby … již informovaly o své "vysoké jistotě", že za "krádežemi dopisů a dokumentů" ze serveru národního výboru Demokratické strany je Moskva.

Ve výsledku se americký prezident se svým týmem střetl s "obtížným diplomatickým a politickým rozhodnutím: zda vystoupit s veřejnými obviněními ruského prezidenta Vladimíra Putina z přípravy útoku". Podle novinářů New York Times může takový krok vést k dalšímu zhoršení vztahů mezi Washingtonem a Moskvou

The Washington Post s odvoláním se na své zdroje uvádí, že šetření problematiky vlivu Moskvy na situaci vede ředitel národní rozvědky USA James Clapper. Cílem tohoto šetření je určit rozsah plánovaných akcí a záměry ruské rozvědky během volební kampaně v USA. Zejména jde o posouzení hrozby ruských hackerů.

Jeden z činitelů, který hovořil s The Washington Post pod podmínkou zachování anonymity, řekl, že Kreml nemusí mít v plánu změnit průběh voleb ve prospěch jednoho nebo druhého kandidáta, ale chce vyprovokovat chaos a organizovat propagandistický útok na zahraničně politickou činnost USA v souvislosti s budováním demokracie na celém světě včetně zemí bývalého SSSR.

Zvláštní služby také nemají k dispozici žádné spolehlivé údaje o tom, že by Rusko již zasahovalo do volebního procesu nebo tak plánovalo učinit. Ale zdroje Washington Post v Kongresu, které jsou obeznámeni s vyšetřováním, tvrdí, že Rusko uskutečňuje "aktivní činnost" i v USA i ve východní Evropě, což vyvolává obavy politiků.

V souvislosti s tím, píše list, byla zvýšena priorita při vyšetřování možného vlivu Ruska na volby v USA. Rusko již dříve odmítlo obvinění z útoků hackerů v USA. Putin označil taková obvinění amerických úředníků a politiků za snahu, jak "odpoutat pozornost veřejnosti", shrnuje list.

"V USA začíná aktivní fáze současné kampaně. Tyto volby jsou již nyní považovány za jedny z nejšpinavějších - po volbách v roce 2004. U demokratů narůstají obavy z výsledku voleb, protože mezeru, která je mezi Clintonovou a Trumpem, nemusí demokraté v příštích dvou měsících udržet. Situace začíná být opravdu nepředvídatelná," řekl Pravdě.ru vedoucí vědecký pracovník Ústavu pro USA a Kanadu Vladimír Vasiljev.

"V tomto ohledu demokraté dělají určité kroky, aby si zajistili vítězství. Co se tím myslí? Již 27. srpna demokraté napsali žádost na FBI, aby zasáhla, prošetřila a případně vzala pod kontrolou systém bezpečnosti voleb. Údajně proto, aby se zabránilo vměšování "vnějších sil", čímž míní Rusko," předpokládá Vasiljev.

"Jde o to, že volební systémy USA jsou manipulovatelné, je možné do nich proniknout, tím spíše s vědomím a silami federální vlády. Zde je možný buď zásah federálních orgánů, zdánlivě za účelem "bezpečnosti", který by umožnil Bílému domu zfalšovat výsledky voleb. Nebo tyto manipulace s použitím zdrojů federální vlády budou vydány za ruskou intervenci," obává se expert.

"Tato prohlášení činí Clintonová proto, aby změnila téma diskuse - v předvečer sjezdu demokratické strany, kde měla být provedena nominace, byly zveřejněny její e-mailové zprávy a pošta demokratické strany. Ty ukázaly, že vedení se chovalo jako ÚV KSSS", svěřil Pravdě.ru prezident Americké univerzity v Moskvě Eduard Lozanskij.

"Je to taková předvolební technologie, která počítá s tím, že přirozeně představí Trumpa jako agenta Kremlu. To vyvolává otázku, zda to není příprava, že kdyby něco, přehodnocení voleb, jejich výsledků v případě nepříznivého výsledku pro Hillary?" konstatuje politolog Boris Mežujev.

V rozhovoru s Pravda.ru dodal, že nedávno četl materiál Madeleine Albrightové, která poskytla rozhovor našemu týdeníku The New, kde řekla, že si nedovede představit jako verzi vítězství Donalda Trumpa.

"Je směšné vidět, že po všech těch prohlášeních o tom, že Rusko je izolované, zaražené, roztrhané na kusy, se ukazuje, že může ovlivnit výsledky prezidentských voleb ve Spojených státech. Chápete, vypadá to divně, je to šokující, neuvěřitelné," domnívá se expert.

"Nejsem konspirolog, ale mám velkou obavu, že přece jen probíhá příprava, promýšlení scénáře číslo 2. Scénáře, jak nepřipustit vítězství Trumpa neelektorátním způsobem," předpokládá Boris Mežujev.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

66 komentářů :

 1. Úžasné tyhle bláboly slyšet ze země ve které Putin zlikvidoval veškerou opozici. Zbyli mu jen přicmrndávači v podobě komoušů a nácků.
  Úžasné tyhle bláboly slyšet ze země kde věrchuška nonstop vymývá lidem mozky a fašizuje je obviňováním USA a EU ze všech jejich nezdarů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, já myslím,že "demokracie už bylo dost" v tom smyslu,že zase přichází změna. Nic netrvá věčně a ani demokracie,jak je vidět na dějinách světa. Stále se o svobodu a třeba i o tu demokracii,například, musí bojovat. Abychom se nerozpadli samým blahem. I proto je stále nutné být silný.

   Vymazat
  2. Zase už první diskutující lidská duševní troska 22.11? Číháš na nový článek, který je zde chvilku - nepřetržitě, nebo ti vždycky někdo signalizuje, že článek byl zveřejněn, a je třeba honem napsat nějakou agresivní, protiruskou sračku, aby diskuze frčely?Jsi ubožák.Vysvětlíš někdy, proč stále lezeš diskutovat s lidmi, kterým nadáváš a urážíš je, opovrhuješ jejich názory i jimi? Za normálních okolností to není normální - jsi jako ubohá ženská, která se nechává urážet a fackovat od chlapa, jen aby nebyla sama. To se cítíš tak mizerně a opuštěně, že lezeš i mezi lidi, jimiž pohrdáš, jen abys je alespoň urazil a připomněl se, že jsi tady? Přemýšlej o své ubohosti. Jestli se jedná o činnost placenou, doufám že je placena dobře, asi jako moderování přiblblých reality šou v televizi, což by jinak nikdo nedělal.

   Vymazat
  3. 22:21 tak naco tu chodis citat tie blaboly ty Americke prasa??? Aby si sa nasral???Skap ty K ,,,t!!!!!!

   Vymazat
  4. Tak se mi zdá, že v USA docela aktivně funguje TOP09, alespoň podle rétoriky představitelů této země a jak řekl Erik Best na adresu té české odnože , je to spolek ochlastů, kteří v alkoholovém opojení neví co mluví.

   Vymazat
  5. Je úžasné jak si to tady 22.11 hlídá aby byl první. nebo dostává echo? Čím dál víc nabývám přesvědčení, že je to proruský agent, který svou primitivní argumentací(no ona to vlastně žádná není)tady přihrává body komunistům a Rusům. On svoji hranou neomaleností evokuje příspěvky na obhajobu jmenovaných a získává pro ně i ty, kteří komunisty nemusí a věřte i takoví jsou mnohdy slušní a od tohoto způsobu ,,argumentace" a stupidních urážek se důrazně distancují. Nedobrou službu nepřátelům Ruska koná, oni fakt všichni nejsou takovíto idioti, jak je tady prezentuje...Komu že to vše opravdu slouží???

   Vymazat
  6. Je za to placen. Mě za tuto "práci" nabízeli 15000 Kč k důchodu. Měsíčně.
   Vysral jsem se na ně. Lhát a podvádět jsem se za celý život nenaučil a na stará kolena se tomu svinstvu učit nebudu.

   Jinak: USA stojí těsně před občanskou válkou.
   Hillary Clintonová je člověk vážně duševně a nervově nemocný. Trpí mírnou formou schizofrenie a rovněž mírnou formou
   padoucnice. Obojí léčí prášky a drogami. Mluvil jsem s člověkem, který tvrdil, že je kokainistka.
   Šubrt.

   Vymazat
  7. Máte pravdu, občanská válka bude. Společnost je rozdělená na dva tábory a po zvěřejnění výsledků se spustí řež mezi těmito tábory, protože nezvítězil jejich kandidát a je jedno, jestli to bude ta nebo ta strana.

   Vymazat
  8. Mýlíš se, v Rusku funguje opozice i v samotném Kremlu. Tvý špinavý jarmulatí filckonoši, nemilá vobřezaná ficko, tam maj svý lidi a ti lejou mazlavý sračky vyráběný z trupů hmyzu tvýho typu pod nohy eurazijským vlastencům! Rusku zkrátka cybí poctivé zákony, jako byly ty Májové z roku 1883! To jediný je potřeba, aby hmyz tvýho typu mohl být v té zemi vyinsektován ...

   Vymazat
 2. P O M O C ..! "Cisarovna", ktera se chysta byt presidentkou rekla, ze ti co zvoli Trumpa jsou
  DEPLORABLE !
  Vite vy Cesi vubec, co to je deplorable ?
  Budte radi ze to nevite ! Toto slovo zahrnuje tolik nadavek, ze dlazdici a popelari v Praze by se cervenali jako slecinky - kdyby to vedeli.

  Trump rekl, ze kdyby "cisarovna", nekoho zitra zastrelila tak se ji nic nestane.
  Ji projde vse, co kdy udelala.
  Neocons ji chrani.

  Neocons se NIKDY NEVZDAJI MOCI !

  Na presidenta Putina byla spachana ujma na zivote.
  Sice zahynul jeho ridic, ale atentat dokonaly NEBYL.
  Z jeho luxusniho BMW prezily dva ventilky na gumach. T.j. dukaz, ze atentatnici jsou nemehla a ke vsemu se uz i vi kdo to udelal.

  Jak Cina tak Rusko budou mit pohotovost 8. listopadu.
  Je jasne, ze volby jsou pro vsechny nas DEPLORABLE uz prohrane.
  "Cisarovna" je idealni osobnosti v rukou Neocons, protoze ma nekolik nemoci s hlavou srdcem a Parkinsonem, coz ja nevim co t.j.
  Ano, jsem deplorable, budu volit Trumpa.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Řekla,že jsou "ubožáci" a pak ten výrok odvolala,Honolulu.

   Vymazat
  2. K tomu dvě otázky:
   1) vyhraje Trump volby ( nebo přesněji dostane víc voličských hlasů) ? Taková nestydatá a stupidní kampaň proti němu jako teď vedou by u nás byla kontraproduktivní podobně jako je ta protizemanovská (Zeman to m.j. ví a úmyslně provokuje další její výlevy s vědomím že mu zvednou popularitu.)Protitrumpovská kampaň je jako přes kopírák té protizemanovské; těžko uvěřit že to nepořádá stejná organizace.
   A zareagují Amerikáni stejně jako my nebo se nechají oblbnout ?
   2) Dostane-li Trump víc hlasů vyhraje opravdu volby a stane se prezidentem, nebo to majitelé světa zařídí nějakým způsobem tak, aby k tomu nedošlo ?
   Ex-nemo

   Vymazat
  3. Lidská blbost je neomezená,říká se a něco na tom je i při volbách. Možná,že by ti chytří,respektive moudří mohli zachránit svět ale to je skutečně jen relativní a svědomím každého individuálně. Napadá mne Hitler,kterému dali neomezenou moc jediného vůdce,nebo třeba císař Caligula,který,pokud vím stejným způsobem získal stejnou neomezenou moc.

   Vymazat
 3. Je docela úsměvné, když někdo, kdo se nechá vydržovat od Saudskoarabských šejků pronáší věty typu:

  "je to téměř nepředstavitelné," prohlásila kandidátka na prezidentský úřad USA, že se "cizí protivník" snaží manipulovat americký politický systém..."

  Ale to vlastně není "cizí protivník", ale dlouholetý "spojenec" který vydatně vrtí americkým psem jménem USA, že?!

  Zdr.
  JiB

  OdpovědětVymazat
 4. Stalo se v jednom ze severnich statu.
  Pani reditelka skoly (beloska) zavolala na pohovor matku (cernosku) maleho opicaka a ukazala cernozce video, jak ta jeji ratolest radi ve tride.

  Cernoska se nazlobila a ranou pesti reditelku omraciala. Pani reditelka je v nemocnici a cernoska dostala u soudu MISDEMEANOR (napomenuti) Zde vidite, proc my potrebujeme Trumpa.

  Melo to dohru ! CERNOSI (chlapy) rekli, ze jejich baby jsou nejskaredci , nejhnusnejsi na svete a ze je uz vubec nejde nai JEBAT pro jejich tloustku, nevzhlednost, agresivitu a odpornost.

  OdpovědětVymazat
 5. Zapomel, jsem se podepsat - 22:31 ! Napsal pravdomluvny nick HONOLULU...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nechte na nás to posoudit,jestli mluvíte pravdu,Honolulu. Připomínáte mi Pravda.ru,směji se.

   Vymazat
  2. ty se nauč demente 22:45 psát, je to hrozný.

   Vymazat
 6. Vládnout by chtěla, ale ani kouřit neumí. Telátko jedno.

  OdpovědětVymazat
 7. Protoze pan Babis dostal nalepku Nacista, tak me zachvatila zvedavost, co se asi u Nacistu deje v tyto dny...
  V Israeli spadla nejaka odpalovaci rampa na reketu. Bylo to svedeno na UFO a Naciste si ted lamaji hlavy, jeli to predvoj jejich VRIL society a pilne studuji
  Jeruzalem Post. (T.j. kopec srandy.)

  Posledni dobou se deje mnoho veci kazdy den a nektere jsou velmi smesne.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Viděl jsem video ,na kterém nějaké UFO proletělo kolem kosmické rakety SpaceX Falcon 9 a ta ihned explodovala,zrovna před několika dny na Floridě. Na palubě už měla ten izraelský satelit,kterým údajně chtěl Zuckerberg (facebook) umožnit internetové spojení s odlehlými částmi Afriky.

   Vymazat
 8. Vzhledem k tomu, že v USA se považují politické intriky za úplně normální součást vedení státu, včetně zabíjení nepohodlných lidí a všelijakých manipulací, nejspíš zmanipulují i volby, ale i potom by měl Trump dost možností, jak přejít do protiútoku. I šachová partie, která je tak beznadějná, že spěje při dobré vůli k remíze, se může najednou obrátit, a rozhodne ji skvělý mat. V USA to ale spíše vypadá na situaci patovou, přičemž Trump a jeho přívrženci se zdají být zdatnější hráči, protože on se nenechá vytočit žádnou hysterickou žouželí.Nevím jeho data narození, ale znamení jeho horoskopu bych soudil na lva, případně býka nebo jiné čtyřiadvacetikarátové znamení, kdežto Hilary bude nejspíš kariéristický, vyjukaný skopec. Hysterický a vzteklý, umíněný jak už skopci jsou, a dokud nedostane pořádnou ránu mezi rohy, bude mlátit hlavou i do zdi, v přesvědčení, že ji prorazí. Ale hlavně USA ztratily ve světě obrovské množství příznivců i z řad horních světových deseti tisíc, a to je pro USA dost špatné. A obecně zřejmou protiamerickou náladu vyvolanou militantními výpady,které postihly stamiliony lidí - včetně vlastních američanů- některý VIP pracháč třeba vtipně a užitečně využije. I to historie zná, i to už se opakovalo a vždy osvědčilo. Někdo,kdo se bude jevit jako úžasně lidovej a správnej, zaboduje, a lidi se k němu začnou modlit jak k mesiášovi.Pak Půjde o to, jestli dotyčný mesiáš své šance promění nebo zmaří. A Trump má hodně velké ambice i šance, na rozdíl od Hilary má kladné charizma, zatímco ona výrazně záporné. Jako všechny hysterky. Rozhodně to není žádná Evita Perón.

  OdpovědětVymazat
 9. Zales ty lidozroute (22:45) ! (horni odstavec -stejny cas.) Ty mi nebudes ucit rozdil mezi slovy UBOZACI A DEPLORABLE.
  Jsem u zdroje ! Rozumim vsemu a padam ze zidle smichem.

  To, ze v Rusku je velka nervozita ohledne voleb v Americe je zapricineno tim, ze "cisarovna", ktera je chranena cenzurou rekla neklikrat, ze proti Rusku pujde.

  Samozrejme, ze to mnoho lidi zalovalo Putinovi a ten to vi... Vliv Ruska vsak neni ZADNY na nikoho v Americe a rozhodne ne na Trumpa. My chceme s Ruskem mir a ekonomickou spolupraci, tak jak to rekl Trump.
  To rikam ja nick HONOLULU.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "Polovinu Trumpových příznivců podle Clintonové tvoří rasisté,homofobové,sexisté,xenofobové a islamofobové. Velmi všeobecně řečeno,polovinu Trumpových stoupenců lze přiřadit ke kategorii ubožáků."

   Vymazat
  2. 23:10- a jak jistě víte "ubožáci" zahnaní do kouta jsou velice nebezpeční, tak se vyjadřujte obezřetně.

   Vymazat
  3. Je to přece názor Clintonové, já jsem svůj nikdy nevyslovil.

   Vymazat
  4. 0:46-sorry, nevšiml jsem si uvozovek, berte to, že "oslovuji" Clintonovou.

   Vymazat
 10. Panove POZOR, zde mate vysvetleni, proc ma urcita skupina lidi velkou zlost na Putina a chce valku.

  Kdyz vladl v Rusku Jelcin, tak urcita klika lidi
  Rusko RABOVALA a strasne tam kradla.
  Putin je bud pochytal, a nebo na ty, na ktere nemohl - tak jim vse sebral.
  Ja to NEMAM ze sve hlavy ! Je toho plny internet i se jmeny ktere mi nic nerikaji.

  Proste je neznam a jsou mi lhostejni.
  Urcite skupine lhostejni nejsou.

  Obycejnym Americanum je UPLNE JEDNO, co si president Putin dela v jeho zemi. Nikdo nerozumi ani slovo, kdyz Rusove mluvi.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Obyčejní Američané jsou tedy idioty.

   Vymazat
  2. Milý Honolulu, to o Jelcinovi a co se tam za něho dělo je poměrně známé, také se ví, že stačil ještě rok aby byl u moci a Rusko by úplně padlo a o to tady šlo. I u nás máme svého Jelcina-Kaďouska, také hlastá a když byl ve vládě, tak ničil co mu pod ruku přišlo.

   Vymazat
  3. Honolulu, to je velká škoda, že nikdo u vás neví, co Putin doopravdy říká. Byli byste moc překvapení, jaký může být státník, který to má v hlavě dobře srovnané a slouží své zemi.

   Vymazat
 11. Takováto demence ve vysokých kruzích Americké politiky opravdu nemůže vzniknout normálně. Tady bych to odhadoval na dlouhodobé incestní vztahy.

  OdpovědětVymazat
 12. 23:10 Veskere NALEPKY ztratily ucinek. Jsou vsem lhostejne a neplatne. OSLOVE, kteri je donekonecna pouzivaji, ani neznaji jejich slovni vyznam/definici.

  Pripominaji mi HADA v bushi v Africe, ktery umel plivat jed. My vsichni na strane Trumpa uz mame uplnou immunitu.
  deplorable
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nick deplorable honolulu, dodržujte správné pořadí,ňoumo.

   Vymazat
  2. Hele, honolulu, on ten jed ještě plivat umí,slyšel jsem o něm.

   Vymazat
  3. hlavně že to píšeš ty negramotný hňupe 23:29.

   Vymazat
 13. 23:20 rikas - li to Ty, tak je to komliment.
  Nesouhlasis-li s tim, co si Putin dela v Rusku, tak se tam vyprav sam. Bez do valky sam a nezneuzivej k dosazeni svych cilu druhe lidi.
  honolulu - mirotvurce - pojede jednou do Ruska jako TURISTA a pod balkonem krasne pani Marie Zacharove zaspiva serenadu plnou obdivu.
  MARIA REINA DEL MAR Frank Galan (youtube)
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je ale skutečně strašné,obětovat pro sebe celý svět jen abyste jednou mohl jet do Ruska jako turista. Nechtěl byste si pro změnu říkat třeba Honohuhu?

   Vymazat
  2. Připomíná mi to tu pověst o vzniku Benátek,kdy nějací dva trubadůři,nebo prostě někdo takový,trénovali zpěv pod okny hradu,který měl vodní příkop. Nakonec se to ujalo. Bylo to prostě inteligentní,jenže vzniklo hloupé město. Poučením tedy je,že se má myslet více dopředu.

   Vymazat
 14. Pouze omnezeni prizemni chochoraci, chteji riskovat znicini teto planety , kvuli tomu, aby mohli vyluxovat Rusum a Putinovi PENEZENKY..
  AT ZIJE DONALD TRUMP ,
  nas pristi velky president !
  On je bratr presidenta Zemana a jeho sestra je pani Le Pen. Jeho kamarad je Nigel Farage a Viktor Orban.
  A ex - president Klaus bude jednou velvyslanec v Berline a bude hlidat klec, ze ktere budu cumet na vydeseny svet Merkerova.
  nick honolulu v te dobe bude pit recke vino an karibskem ostrove.
  Suliko - greckie Vino (youtube)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nick Honolulu si užívá už teď. To my, my ostatní, nám leží na srdci budoucnost světa,který ohrožuje velké zlo. Modlíme se a modlíme a vtip,to nefunguje. Honolulu, opravdu si myslíte,že dobro přijde bez zásluhy?

   Vymazat
  2. ....... proč by nás Bůh trápil,když on je přece Dobro. Asi bychom se měli snažit!

   Vymazat
  3. ........ bránit ho, dostat se k němu a asi především tím,že budeme jako on. Už jste se někdy setkal s tím,že by kohokoliv opustil a že by mu třeba bylo jedno,jak je kdekoliv na světě. On je všude a my lidé bychom ho měli chápat.

   Vymazat
 15. 23:42, ale to je manipulace a propaganda vriskana do sveta za ucelem a ospravedlni napadeni Ruska..

  Proc porad podcenujete nase I.Q. ? My jsme chytrejsi nez vy, ale mame zakazano vam to davat najevo !
  My vime co chcete, a vy zatim nevite, co my chceme.

  Prvnim krokem k tomu co chceme, je mir s Ruskem ! Druhym krokem je ekonomie, kterou ta vase parta rozdrbala na ultimum a na celem svete.
  Dalsi kroky jsou v planu, take , ale nemate kvalifikaci je vedet, vy nemehla. Zase by jste podrbali cely svet.

  V pripade, ze z toho sejde vasimi nezakonnymi intrikami a bude valka, tak stejne v ni pochcipate.
  My take , ale my pujdem do nebe - vy definitivne NE.
  honolulu s jasnym pohledem do budoucnosti.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pokud máte nějaké IQ,tajíte ho dobře,všechna čest. Každý normální člověk asi chce mír,o tom asi není sporu,kdo by chtěl trpět,že jo, ale ne každý takový normální člověk chce i jednat správně i kdyby proto měl trpět a v tom je ten problém. Ustupovat Zlu nemá smysl,protože tím Zlo jen sílí,samozřejmě. Pokud někdo ,kdokoliv,chce Dobro ,logicky pro to musí i něco udělat a tím něčím je především odpor vůči Zlu,který většinou znamená plný střet s ním,bohužel.

   Vymazat
 16. 0:09 VELEBNY PANE !
  My bojujeme za dobro, daleko vice nez vy v Evrope.
  U vas je vetsi % oportunistu a prizdisracu.
  My chceme zmenu, aby se meli Americane a Evropane lepe.

  My se dozadujeme REALITY a kaslem na politickou koreknost.

  POMODLETE SE k jine nebeske autorite, aby to aspon trochu fungovalo i u vas !
  19.9 Ludi Romani Magny. (Rimska motlidba za Evropu.)
  23.9. Festival of Apollo.
  26.9. Festival of Venus Genetrix.
  18.12. Festival of EPONA. - Svatek konu, oslu a prazske kavarny.
  HONOLULU odchazim na modlidbu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jděte se modlit,Honolulu,pokud myslíte,že Vám to pomůže a my si tiše a s respektem a s nadějí vzpomeneme na statečnost USA,které zachraňovaly nejen sebe ale možná že především Evropu,která je skutečně příliš zbabělá.

   Vymazat
 17. 0:44 - my povazujeme za zlo vas, a proto chceme Trumpa !
  Prestali jsme ustupovat vam a vasemu ZNASILNOVANI nasi logiky. Vasemu manipulovani reality, kontrolovani, mysleni, budovani novych nabozenstvi.

  Vy neznate dosah toho , jak hluboce cela ta vase parta upadla v ocich millionu.
  Ztratili jste vliv a kontrolu nad davy, na zaklade vaseho bridilstvi a neschopnosti.

  Budete odstaveni od vlivu nad obcany. Ztratite vase privilegovane a nezaslouzene pozice. Ale po zacviceni budete uzitecni jako asistenti pani intendantni na WC Praha Hlavni nadrazi.

  A ja honolulu si zajedu do Prahy na svestkove knedliky a po ztraveni vam vase pracoviste zasypu "KNEDLIKAMI"
  Ahoj, jdu na kafe.
  HONOLULU.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já nevím,koho teď zrovna myslíte,Honolulu, já jsem Čeň (Czeni).

   Vymazat
 18. Putin vysvětluje
  https://www.youtube.com/watch?v=8HlGjzqiUsI

  Američtí řiťolezi emigrujte mimo Evropu. Somálsko nebude bombardováno.

  OdpovědětVymazat
 19. 1:08 Samozrejme, ze mam na mysli prazskou kavarnu, ktera uprednostnuje Neocons, globalisty, NWO, ktera je poslusna prikazum nehorsiho a nejulhanejsiho tisku na svete - toho officialniho - v rukou Neocons. Ktera je pro integraci nezadoucich barbaru z uplne jine odlisne subkultury do Evropy. Ktera chce znicit vsechny bile narody Evropy a ktera uz lze i kdyz nemusi ! - A podporuje "cisarovnu" chranenou cenzurou, ktera chce byt presidentkou a zahajit valku s Ruskem.

  Ale sranda musi bejt i ted !

  Nejatraktivnejsi a nejhubatejsi babicka v New Yorku, byvala soudkyne Jeanine Pirro - vzdy verne a silne na strane Trumpa PARODOVALA "cisarovnu" !

  Koupila si v Kovomatu kladiva a na chodniku v New Yorku rozbijela telepfony a elektroniku - tu podobnou , kterou drive rozbila "cisarovna", aby zatajila jeji protizakonne akce.
  Lide to okamzite pochopili a moc se pobavili a zasmali.
  nick honolulu.

  OdpovědětVymazat
 20. A nyni nick honolulu vola k pozornosti "elitu" nejvyssiho indoktrinacniho ustavu pro samostatne NEMYSLICI ! Ano volam Karlovu universitu, department of sociologie.

  Na prilozenem videu po pozornem poslechu prijdete na to, ze je NEMOZNE michat dve rasove skupiny oddelene od sebe rozdilnym vyvojem 100 000 let !

  *BT - Lemmem Hunnit snow mans car on fire trying to Blow up Her ex Niggly Boo Bears's Car.
  @ TJSotomayor (youtube)

  Zde pochopite rozdil mezi myslenim diktovanym emoci a myslenim vasim evropskym.
  *BT (Bit Torrent)
  Vami nezname anglictiny se NEleknete !
  Je to anglictina vasich budoucich PANU.
  Honolulu

  OdpovědětVymazat
 21. Dnes posledni prispevek.
  V mladi jsem casto poslouchal (v JAR) hudbu a zpev umelce ktery se jmenoval Roger Whittaker.
  On se narodil v Africe (Kenya). Jeho rodice tam meli farmu, ci co...

  Otce mu tam zabili pred ocima manzelky - a matku mucili 8 hod. non-stop, (stridali se na ni.) Prezila to, aby zemrela pozdej v Anglii se zlomenym srdcem.

  Poslechnete si ho na zamysleni, co ten chlap musel prozit.
  Je to hlas bile Afriky , ktera uz neexistuje.
  (Osud bile Evropy bude jednou stejny, kdyz se nepochlapite.)
  Roger Whittaker Schon war die Zeit (youtube)
  HONOLULU, good night

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Honolulu, dík, jsi skvělý a tvoje příspěvky mě vždycky osvěží. Doufám, že všichni ti delorable dají té krvelačné ježibabě totální mat, jinak se smažíme všichni - ona a ta další ježibaba Magda v pekle. Jo, Whittaker je skvělý, tak jsem ho rád poslouchával.

   Vymazat
 22. Honolulu.
  Výborně,jen tak dál.
  Ani stromu z těch oblastí se v Evropě nedaří,natož lidem,pokud jim nevytvoříme podobné podmínky.Snad by se měli dodat,až to tady vyžerou a poserou půjdou jinam.

  OdpovědětVymazat
 23. ZAPOMEL JSEM se o necem zminit, coz je dulezite pro kazdeho z vas.

  Moje velka platonicka laska, NEJHUBATEJSI babicka v New Yorku, krasna pani Jeanine Pirro dostala zachvat vzteku !

  Nad New Yorkem letaly hromy a blesky.

  NE nebyli to UFOuni. Byly to NADAVKY ! Nadavky kandidatce na presidenta chranene cenzurou.
  CHEAT,
  PATHOLOGICAL LIAR,
  DISHONES,
  ARROGANT,
  COMTENCIES, atd.
  Ale jedna nadavka me zaujala VELMI ! Protoze nejlepe vystihuje to, co dela Prazska kavarna vam a proti presidentu Zemanovi.
  Soudkyne Pirro jecela na kandidatku, ze je
  C O N D E S C E N D I N G...
  T.j. patronizace a nadneseny ton blbecku, nad chytrymi lidmi a nuceni lidi chytrych myslet tak, jako si blbecci preji.
  To je donuceni leticiho sokola, aby poskakoval jako vrabcak.
  T.j. psychologicke hypnoticke prinuceni Leoparda v Africe, aby si myslel, ze je kralik a nechal se sezrat.

  Vy v Cesku si nadavate do Komunistu a Nacistu, coz nema vysku.
  Zde je zemetreseni, kdyz si zeny zacnou nadavat. Je to daleko mistrnejsi a rafinovatejsi.
  Zena v Americe s tou nejvetsi osobnosti, je Jeanine Pirro. Sledujte ji ! Je ji 65 let a je HVEZDA !
  Hvezda stalice.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Honolulu,
   C O N D E S C E N D I N G... - to je přesně to, jak se chovají v česku, a co si o sobě myslí, ti burani, co sedí v PS, v EU a ve vládě. To sedí, akorát si říkají "Elita".

   Vymazat
  2. Shoda vašich duševních mrzáčků s naší pražskou kavárnou samozřejmě není náhodná. Kdo myslíte, že je jejich guru a kam si chodí pro návody, jak se má správně bojovat za "svobodu a demoracii"? Správně, na vaší embassy, k organizátoru "pochodů hrdosti" všech úchylů. K tomu, kterému Zeman zakázal přístup na Hrad, protože ten "superman" Schapiro se mu ve své nadutosti snažil nařizovat, co má a nemá dělat.

   Vymazat
 24. 7:59
  Deplorable .... naturally.

  OdpovědětVymazat
 25. Klíčový je titulek tohoto článku:"Chystá se Clintonová zmařit volby..."
  Podle mně ta zmije ví, že Trump to vyhraje, proto to běsnění, kvičení o tom, že Rusko ovlivňuje volbu, atd. S tím "deplorable" si to posrala ještě víc, proto ta rychlá omluva (to slovo není "ubožáci", má daleko horší význam). Takže bych se nedivil, kdyby se ten cirkus nekonal.
  V Rakousku se mluví o odložení opakovaných voleb, protože je jasné, že ten zelený šašek to má prohrané. Proto je třeba získat čas na vymyšlení nějaké kurvárny, aby to nevyhrál Hofer.
  http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/8716-populista-establishment-opakovani-rakouske-prezident-volby

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. pokud by vyhrála, tak bych byl velmi zvědavý na první oficiální sdělení národu o jejím zdravotním stavu, který je asi ubohý a jkterý je v současné době utajován tak, že kvůli tomu museli zavraždit i doktora z jejího okolí, který si pustil hubu na špacír

   Vymazat
 26. Osobně se domnívám, že prezidentem nebude ani Tramp, ale ani Clinton. Ani jeden z nich elitám v zákulisí (které ve skutečnosti řeší, kdo bude prezidentem USA) nevyhovuje a bude klidně po volbách odstraněn, či obětován (atentát, soud apod.). Elity si v zákulisí na funkci prezidentů ve skutečnosti vybraly kandidáty na víceprezidenty, oba jim vyhovují, jsou dostatečně ovladatelní a současné době zcela v mediálním stínu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Podle vědmy Vangy byl Bombama posledním prezidentem USSA a vše tomu nasvědčuje.Zejména Killary a její nápad umravnit Putina a zničit Rusko je vskutku geniální hodno myšlení syfilitikům.

   Vymazat
 27. Podle marcela z Havru :havířova bude prezident bez koulí takže klintonka s parohy . nic si z toho nedělejte . Za každým kandydátem je taková mašinerie že je uplně jedno kdo vyhraje . P.S. : Ja lublu v tebja rasija lubju ... marcel

  OdpovědětVymazat
 28. Americké volby nikdo z nás neovlivní a můžeme je mít v paži.Ale držím palce Trumpovi,to je tak vše co mohu udělat :)!

  OdpovědětVymazat