Reklama

.

.

neděle 18. září 2016

Co se v USA děje? Opilá Clintonová, rozvrácená armáda prezidenta afro Obamy, zabíjení, katastrofy...

18.9. 2016   Pařát dnes
USA postihl rozsáhlý únik ropy. Pěti státům hrozí nedostatek suroviny. Z ropovodu spojujícího americké státy Texas a New Jersey uniklo kolem milionu litrů ropy. K úniku došlo v okolí města Helena v Alabamě. Podle provozovatele potrubí vyteklo mezi 950 tisíci a 1,3 milionu litrů ropy..


Tak tohleto má být prezidentkou velmoci? V USA tvrdí, že už je hotová!
Video, na kterém Clintonová reaguje na výbuch v New Yorku, vyvolalo další spekulace o jejím zdravím. Podle některých vypadala, že na ni jdou opět mdloby, čtenáři v USA tvrdí, že byla pod vlivem léků či dokonce opilá.

New Yorkem otřásla exploze. Nejméně 29 lidí je zraněných, policie prověřuje další podezřelá zařízení

Američtí vyšetřovatelé zjišťují příčiny výbuchu, který v centru New Yorku zranil 29 lidí, z toho jednoho vážně. Vysoký představitel newyorské policie Harry Wedin na twitteru napsal, že nedaleko místa exploze bylo nalezeno možné druhé výbušné zařízení.

Pod zem unikly miliony hektolitrů radioaktivní vody na Floridě

Přes 9 milionů hektolitrů radioaktivní vody uniklo v místě podzemního zdroje pitné vody na Floridě. Místo úniku se nachází necelých 50 kilometrů od Tampy a místní podzemní voda je zdrojem pro tisíce lidí.

V Minnesotě neidentifikovaný muž v sobotu napadl nožem přítomné. Osm lidí pobodaných, útočník zastřelen.
Šílenství ve městě St. Cloud ukončil policista, který zastřelil útočníka.

USA litují náletu na syrskou armádu.

Americká armáda v dezolátním stavu. Bombarduje místa, na která je údajně navádějí špatné navigační programy, které jim dodává Lockheed - United Launch Alliance (ULA) společně s raketovými systémy. Takže záměny a bombardování civilních cílů či nemocnic prý způsobují sabotáže map, dokonce prý tam úmyslně vkládané chyby, se kterými si neumí američtí letci poradit. Syrská armáda potvrdila, že při náletu zahynuli syrští vojáci, kteří se připravovali na útok proti IS. Jejich počet však neuvedla. Ruské ministerstvo obrany uvedlo, že při útoku zahynulo více než 60 vojáků a dalších zhruba 100 bylo zraněno

A reakce USA jak z bolševického filmu: "Rusko musí přestat s těmito lacinými snahami získat body a s těmito divadly (zbytečně zabitých a zraněných 160 vojáků je divadlo?) na efekt a soustředit se na to, o co skutečně jde, tedy na realizaci naší dohody," řekla Powerová novinářům před začátkem jednání Rady bezpečnosti.

v americkém státě Minnesota, kde neznámý muž v sobotu napadl nožem přítomné. Informovala o tom agentura AP. Incident ve městě St. Cloud ukončil policista, který zastřelil útočníka


A psychopati z této země se stěhují se svými zbraněmi do Evropy a připravují válku. Co když se spletou v Evropě a vybombardují česká města?

56 komentářů :

 1. Když USAci vyhodnocují zase česká města, nebude to poprvé. Mají v bombardování českých měst praxi od roku 1945.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Do poslední chvíle sionisti čekali, aby se Ruská armáda vysílila a druhou frontu otevřeli, když začal Rus obsazovat Evropu.

   Vymazat
  2. Právě a proto ho zásobovali potravinami i zbraněmi,bez nichž by Rus byl poražen skoro okamžitě. Možná,že šlo o tajné zbraně Německa,například a především o tu jadernou, kterým chtěli spojenci zabránit.

   Vymazat
  3. 23:11 - to zas bylo v Norsku! Těžká voda. To zničili britští výsadkáři ale jen dík norským komunistům, partyzánům a odbojářům věrným zásadám proletářského internacionalismu a jednajících po dohodě s panem Stalinem. To samý s tou pomocí! Britští a američtí dělníci, proletáři, rolníci a pracující levicová inteligence vedená KS USA a KS GB zmobilizovaly pracující lid a tento pak nedovolil reakčním kruhům které by moc rády viděly byly bývaly SSSR na kolenou a Hitlera na trůně, aby podnikali sabotáže dodávek potřebných surovin a zbraní! Koukali jim př všem na prsty a donutili krajně reakční demagogy ve vládě pozvat do svých zemí tisíce sovětských inženýrů a expertů, kteří tam v rámci zaškolovnání na ovládání amerických strojů vybudovali rozsáhlou špionážní síť dík níž později získali včas jadernou zbraň a zabránili tak uvrhnout svět do jaderné katastrofy, jak zhovadilý sionističtí váleční paliči plánovali aby zahubili pokrokové snah lidstva vedeného SSSR ....

   Vymazat
  4. oprava: ... uvržení světa ... snahy ...

   Vymazat
  5. První válečně použitá jaderná zbraň byla německá a doslova Německa,alespoň původně,samozřejmě a byla to ta uranová na Hirošimu. Druhou jadernou zbraní tamtéž byla ta plutoniová na Negasaki. USA šly plutoniovou cestou a Německo uranovou,.. možná proto ty dvě jaderné bomby byly i jiné technické konstrukce. Zázračnými zbraněmi ale nebyly jen tyto,byly to kosmické zbraně,trysková letadla,rakety dlouhého dosahu,válečné antigravitační disky,projekt pohybu v prostoru a čase a třeba i superdalekonosná děla. Byly to ale i zbraně,které měly takový ničivý účinek,že ačkoliv je Hitler už měl k dispozici,když viděl jejich fyzikální účinky,vzdal se jejich použití v boji,protože z nich sám měl strach,měl strach,že jimi zničí přírodní zákony.

   Vymazat
  6. 0:45 - to vim, to nanzačuje už ve Svém boji! Odmítá ZHN, navzdory chazaroidním lžím z produce pearlmuttrovské SSSR (režisér bez předkožky ale s rudou knížkou jménem Romm ve svém propagandistivkém filmu Obyčejný fašismus doslova o střele s jadernou hlavicí si klade sugestivní otázku "myslíte že by Hitler váhal, kdyby ji měl?"), je tam doslova napsáno, že jejich použití nesmí lidstvo nikdy dopusit, aby Země zase necestovala Vesmírem opuštěná. Ovšem nám je realita zprostředkována jinými - https://www.youtube.com/watch?v=HQEbxNMP_pY

   Vymazat
  7. Vy dva,ten z 0:45 měl by jste chodít na kutě dřív,po půlnoci jste už podle všeho přetažený a to hodně....a Vy z 7:10,asi moc brzy vstáváte....

   Vymazat
 2. Nespletou se. Nikdy se nespletli. Jen jsou různé zájmové skupiny i v armádě SSA.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak ono to snad bolí? Není to snad jedno,pokud to byli stejní Syřané,které bombardovalo a neustále Rusko? Myslím tím národnost,samozřejmě. To nebyla chyba nebo omyl,asi, to v dnešní době a s technikou USA skoro vylučuji. Byla to lekce Rusku i Asadovi. Myslím,že nutná a i oprávněná,aby nebylo ještě hůř,protože Rusko především,nerespektovalo nic a ani to nemá v úmyslu,vzhledem k jeho projevům kdekoliv. USA rostou koule a spíše by mne zajímalo proč.

   Vymazat
  2. 23:08 Dej pozor, ať tě nepřejede koloběžka.

   Vymazat
  3. Bzzzz. Vosa. Sakra.

   Vymazat
  4. 23:08 -mrzí mne, že tu píšete takové hlouposti. Posrtavit se bombradování legální syrské armáýdy na stranu Saeš, to je opravdu už silná káva. Rusové jsou v Sýrii na pozvání legální vlády vzešlé z demokratických voleb (potvrzeno mezinárodními pozorovateli). Američané jsou v syrském, púrostoru ilegálně - bez mandátu OSN, syrské vlády atd. atd. Prosím vás, už raději nic nepište, když nic nevíte. Václav

   Vymazat
  5. To je ta stálá lež Ruska,to s demokraticky zvolenou vládou,která má údajně právo postavit se vlastnímu lidu. To myslíte skutečně vážně,.. nebo jen opakujete prohlášení nějakého Lavrova,který se stal zkorumpovaným lejnem Putina,.. ačkoliv se tomu i dost bránil? Myslel jste vážně to Vaše ne zcela skryté obvinění mne z postavení se na stranu ISIS? Nejde o ISIS ale o útok USA na dislokaci nějakých vojáků Asada a tečka. Sýrie už neexistuje,protože většinu jejího území trvale ovládl a regulérně vyválčil ISIS a další většinu toho zbytku trvale drží lid Sýrie,který válčí proti Asadovi. Mandát RB OSN není potřeba v případě,který jsem výše popsal,přičemž shoda celého světa panuje na potřebnosti a oprávněnosti války proti terorismu,který především ISIS zrovna tvrdě a brutálně reprezentuje, to je právo sebeobrany každého jednotlivého státu světa a asi Vy dobře víte,že ISIS útočí i například v USA a v Evropě. Ten,kdo porušil mezinárodní právo,ten zločinec, je Rusko,které se vmísilo do vnitřních záležitostí lidu Sýrie a nejenže se přímo válečně postavilo na stranu syrského diktátora Asada ale dokonce ho přímo válečně i zachránilo před neodvratnou a brzkou porážkou. Zdravím,dobrý pokec.

   Vymazat
  6. 23:57 - to je protimluv a tedy žvásty. Buď Sýrie existuje nebo ne. Není možný tvrdit že syrský prezident je hlavou neexistující země a vzápětí žvanit cosi o "lidu Sýrie":))) Opravdu reálně Sýrie ani nikdy nebyla, je to nesmyslný stát, nakreslený tuškou bud mizery Picota nebo lumpa Sykese na mapě Osmánské říše v době kdy tento medvěd ještě běhal po lese. Assad je legitimní a jediný vůdce alávistkého lidu a k nim se přimknuvším maronitům! Oni jiného nemaj a mít nechtějí! Nějaké úsilí Turkmenů a jiných sunnitských nárůdků, kmenů a band je NEzájímá! Frantíci je rozdělili kvůli lepšímu ovládání do dvou států - do té tzv. Sýrie a Libanonu. V Libanonu tvoří většinu, v Sýrii pak menšinu. Měli by se spojit a vytvořit Alávistá i pro maronity - tedy včetně jihu Libanonu. A zbytek ať se tam v poušti třeba posere - ne - ať to nechaj Amíkům, aby se z toho posrali! Bez pobřeží náležejícího alávitům a maronitům totiž katarskej plyn do EU nedotáhnou! A o ten jde v této válce na prvním místě, takže maj tak jako tak po pyčy pytel ... sionisti! Chycht!

   Vymazat
  7. Nikdy jsem nikde netvrdil,že Asad je hlavou státu,tedy Prezidentem Sýrie,která už fakticky a ani právně neexistuje. Asad je svržen občanskou válkou a Sýrie je uznávána především Ruskem,protože mu to prostě vyhovuje. Rusko zase porušuje mezinárodní právo,.. protože mu to prostě vyhovuje. Rusko zase porušuje mezinárodní právo a válčí na podporu syrského diktátora Asada proti jeho většinovému lidu protože mu to prostě vyhovuje. Odporuje si to?

   Vymazat
  8. 0.16,to jako amerika bude urcovat kto je legalnim prezidentem,nebo statem?5 roku mu juesej nicili stat s cilem dosadit tam neokona,poplatniho juesej.Tak,takovou jeste nehrali !!Juesej jeste nepochopili,ze arabske staty,potrebuji,meli a budou mit diktatori,byli rozvracene vsechny arabske staty,ktere se stranili USA a neobchodovali s nima.Jinak je nastesti jedno,co tvrdite vy,nebo ja!Bude tak,jak rekne muz c.1 podle us Forbes,Putin.

   Vymazat
  9. 0:16 - odporuje a jak! První věta říká správně že Sýrie už jako taková neexistuje!! Pak ovšem není opravdu jejím prezidentem stejně, jako neexistuje žádný její "většinový lid"! Většinový lid neexistující země je ten protimluv! Assad má podporu většinu svého lidu! A koho podorují poddaní kalifa Baghdádího je nejen jemu u prdele! On na moci nelpí, mockrát to řekl, je to nebezpečné a zodpovědné a moc profitu to nepřináší, ale lid v něj věří! Sto milionů lidí mu věří! To máš většinu obyvatel Iránu, Libanonu, velká část bývalé Sýrie a nejméně polovina bývalého Iráku a tak troufám si tipnout tak třetina jemenského lidu a dvě třetiny Bahrajnců! o není málo, není ...a zkus si zklamat 100 milionů lidí! Na to prostě žádný čestný muž nemá právo!

   Vymazat
  10. Podle mezinárodního práva samozřejmě Sýrie existuje, jejím zvoleným prezidentem je Asad. Sýrie je především obětí agrese. Za Daeš přece bojují především cizinci za saúdské peníze, americkými zbraněmi s pomocí tureckého logistického zázemí. Sýrie je jedním z mála sekulárních arabských států - to vadí feudálům v Zálivu. Sýrie nemá mírovou smlouvu s Izraelem, má okupovanou část svého území od roku 1967 izraelskou armádou (Golany) - takže má proti sobě Izrael a jeho patrona - USA. Tihle všichni jmenovaní provádějí proti Sýrii agresi!!!

   Vymazat
  11. Vážení autoři odpovědí k tomuto příspěvku. Podstata o čem se diskutuje v těch odpovědích a na tom se podle Vašich odpovědí shodujeme všichni:

   Byl to zřejmý záměr a to že se spletli je lež pro veřejnost.

   Cílem je pravděpodobně vyvést svoje lidi z obklíčení o čemž svědčí koordinovaný protiútok IS, což jenom znova a znova potvrzuje, že IS je neregulérní armáda řízena tajnými službami.

   Vymazat
  12. 8:38 - neoperoval bych nesmyslným pojmem "mezinárodní právo", ze kterýho si dělal legraci už Jenda Nerudů před 150 lety, když v roce 1869 napsal v knize Pro strach židovský: "Zdá se skoro že máme již zcela zvláštní mezinárodní právo - židovské, v němž jsou zaznamenány svobody Židů a služební povinnosti křesťanů.":) Aby nějaký takový právo mělo smysl, muselo by být všemi uznáno a podle stejného měřítka vymáháno! A ne že se sionisti šprajcnou, že oni ne, oni Golany nevydaj! Oni nemusej! Oni nedovolí návrat milionům palestinských vyhnanců do země svých předků, oni nevykklidí okupovaný východní Jeruzalem! Ne - oni nemusí! USA se nepodřídí mezinárodně ustanoveným sopudním tribunálům - ne, oni nemusí! Nevydají poručíka McKellyho co vyhladil My-lai k soudu pro válečné zločince, nevydaj zločince Bushe za zločiny proti míru ke stíhání mezinárodním soudům v Haagu, - ne oni nemusí! Jo ale po jiných, gojímcích, Slovanech zvlášť to vyžadují do puntiku! Nasrat, povidám - nasrat!!!

   Vymazat
 3. Právě říkali na Nově, že Hitlary byla jasnou kandidátkou na prezidenta USA. Nešlo by jim odebrat licenci za lživé informace? Když si vzpomenu, jak si Železný přihrál prachy s Lauderem a my to platili, když chazar Bojar udělal tzv. "tunel" na soukmenovce Šťávu a my tady sbíráme víčka!?

  OdpovědětVymazat
 4. To není Hillary. Za chvíli to bude vypadat asi takto:
  https://bloodcrypt.files.wordpress.com/2015/07/thing.jpg

  OdpovědětVymazat
 5. Neverte nicemu ve vasi TV ! ! !
  UK, Rusko, Amerika vsichni maji zlost na globalisty a
  na NWO...

  Globaliste PANIKARI a stale vice porusuji veskere platne zakony.

  Donald Trump - nepritel globalistu to zatim
  VYHRAVA na cele care ! Zitra je u nas (Fort Myers) !

  Pristi tyden bude prvni presidentska debata 26.9.
  Druha je 9.10. a posledni je 19.10.
  4.10 se srazi Tim Kaine (Jezuita) s nasim (Trumpovym) Mikem Pence.

  8.11.2016. jsou nejdulezitejsi volby v dejinach Ameriky.

  Co to zn. pro vas Cesi ? Kupte si lahev sampanskeho na oslavu viteztvi Trumpa a ocekavejte nastup RENEZANCE od unora 2017.
  V pripade podvodneho viteztvi Hillary, kupte si LOPATU na kopani bunkru a hrobu protoze, Rusko bude definitivne napadeno...

  A hlave NIKDY, nikdy neverte v nicim co je vasi prodejne a neokonum poplatne TV ! ! !

  Verte me ! Me nikdo neplati a ja vam vzdy poctive prelozim vse, co se deje a co autority rikaji.
  Ujistuji vas , ze anglictina (pardon americtina), je pro me jako cestina.
  Ruzumim vsemu a znam i psychologii teto zeme, kterou mam rad. A nikdy NELZU pro benefit specialnich zajmu. Ja ne ne kaslu !
  Hillary zkonci pred soudem po viteztvi Trumpa !

  Rusko stale posila Trumpovi varovani pred atentatem ! Globaliste ho chteji zabit ! To co rikam , toho je plny internet. 150 generalu a admiralu jde s Trumpem, ale jsou roztrouseni po svete.
  Obama pripravuje cernochy na rebelii a Soros je vyzbrojuje. Jenze jim to nevyjde casove.
  AT ZIJE DONALD TRUMP !
  To rikam ja, nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 6. tady abyste vedeli kdo zabijel v usa:
  http://aeronet.cz/news/video-muslimsky-utocnik-pobodal-v-minnesote-osm-lidi-kricel-allahu-akbar-a-pred-utokem-se-lidi-ptal-jestli-vyznavaji-islam-v-new-yorku-explodoval-tlakovy-hrnec-s-dalkovym-ovladacem-cz-subs/

  OdpovědětVymazat
 7. Nema cenu psat o tom, v tyto dny, co se bude dit po prestehovani Donalda Trumpa do Washingtonu 20.1.2017. Je prilis brzy.
  On musi nejdrive VYMENIT Obamovi byrokraty a potom resit nalehave problemy, ktere Amerika ma.
  A vy Cesi musite vymenit ve vasich volbach vsechny, kdo uprednostnovavy zajmy Bruselu a Berlina, pred zajmy vasimi.
  Na destruktivni Merkerovu take jednou prijde. Ale nejdrive bude postizena soudne Hillary.
  Neokons a stetky v mediich ji nedokazi chranit donekonecna.
  Cesi, vasi kamaradi v Americe jsou Rudy Giuliani, Alex Jones, Jeanine Pirro, Newt Gingrich a vetsina tech kteri se shromazduji kolem Fox News. (Je jich hodne !)
  Vasi uhlavni nepratele se shromazduji kolem New York Times a kolem Washington Post. (globaliste, Neocons,
  NWO, tak zv. Open Society a hlavne George Soros - ten dedek je DEMON.)
  Vas vnitrni nepritel, jsou vsechny neziskovky placene Sorosem a media.
  nick honolulu - keen observer

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsi naivni starsi clovek ktery asi jiz ma Alzheimera ci jinou nemoc jez oduvodnuje tve detske uvahy a blaboly .Jses jiste sam a muzes-li jeste saska si lestiti zapocmi at ti neujede vlak Viagra pod vedenim dobrych lidi v jues ej pridrazila a Cialis je nekdy defektni stoji potom porad a museji ho uriznout.Takze chapeme te ale zkrat sve detinske uvahy o tom ze snad Trump v zemi kde kazda penny je podlozena krvi snad zvitezi spravedlnost.A jestlipak vis jak s ejmenuje Ivanka v novem zivote zida do ktereho konvertovala ne-li patrej a nepis porad ty kraviny Dekuji, pohrebni ustav

   Vymazat
  2. v hlave mam ted ruze ,
   co ten Putin zmuze
   je to lina kuze ,nekejve se kuze lina ,
   a co bude dal Buzerantu bal
   prijede tam Usatej co ho ma prej sisatej
   nevadi to nevadi hned se znovu nasadi
   pojedeme na bale dokola a v kruhu
   veli tomu Honolulu

   Vymazat
  3. 2:17- kdo z nás nebyl někdy naivní? Udržuje to mládí, svěžest bez viagry. Ona ta stařecká přemoudřelost není také to "pravé ořechové".

   Vymazat
 8. Proc ma ta krava porad otevrenou tu stareckou hubu?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Text k úvodnímu fotu: Jéééééééééé, hele Monika.....

   Vymazat
  2. Fakt, ona tu tlamu má dokořán skoro na každé fotce. Bleee.

   Vymazat
 9. Pane rediteli pohrebniho ustavu (2:17) !
  Nemuzete prece svoje chybne predstavy povazovat za realitu !
  V pripade , ze to delate, tak jste omezenejsi, nez nejtezsi pripad Alzeheimera a blizite se na uroven Merkerove. Ta je sluzka nejmenovane veliciny, ktere i Vy, pane rediteli pohrebniho ustavu, lezete do zadku.

  Proto Te to drazdi Ty LIDOZROUTE, opozdeny ve vyvoji, kdyz napisi jak to je, a tim znehodnotim Tvoje snahy v teto informacni valce.

  Na "lesteni saska" mam udrzbarku - krasavici, ktera sedi vedle me a pise spanelsky a francousky, ve stejnem duchu jako ja pisi cesky. My vam znicime zaklady, vasi nove Babylonske veze.

  Proc sem tahas Trumpovu dceru ? Ona prece neusiluje o urad ve Washigtone. Ty jsi nejaky pervert, ktery zna dokonce i drogy. Copak ? Take mas nador na mozku jako Hillary ?
  nick honolulu - Zmeny se blizi. Budes potrebovat sluzbu Tveho ustavu.
  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. קד: BDS - ארגון טרור
   מדיניות ופוליטיקה"מעזה חופרים מנהרות ותנועת ה-BDS חופרת מנהרות תחת יסודות מדינת ישראל. גם את המנהרות הללו עלינו לסכל", אמרה שקד בכנס בניו יורק.
   Honolulu jsi pozvan do nasi domoviny na sabes next fradej budeme zabijet kozy kosher muzes si uzot nezli je podrizneme potom budou kvicet a az budes tak je sezerem

   Vymazat
 10. Pane Povolny, majitel pohrebniho ustavu (2:17) je blbec. Jinak by nepsal hlouposti o drogach. To je typicke pro pubertaky, kteri OBJEVUJI svet.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 11. Urcita (nejmenovana) skupina je v panice.
  Ti co jsou vsem znami, budou uz brzy stat na pracaku ve fronte na uplatneni, vedle Gejzi Cervenaka z Presova.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. typicky prizdisrac, nekde nekdo neco rikal tak sem sel radeji pryc aby si nekdo nemyslel ze jsem neco slysel neb bych mohl byt popotahovan ze jsem nejmenovane pojmenoval neco o cem nic nevim Tak tak

   Vymazat
 12. "plukovniku", me vzdy zacne smrdet computer pyzmem, kdyz jsi nablizku. To jsem se naucil v Africe.
  Bez chrapat Ty neunosne bremeno firmy.
  Jdu na americky web.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 13. 5:23 OH ty HOVADO, zase jsi me smazal. Aspon vim kdo jsi.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 14. Ty mas proste specialni ochranu, (5:23) jako kazdy postizeny, kteremu bylo lhano, ze je lepsi. A nikdo nemel srdce Ti rict, ze jsi o vyvojovy stupen pod lidoopem..
  Bez do prd*le ! Zitra vecer se na Tebe budu soutredit, firemni zmetku, drzeny na zaklade nepotismu..
  honolulu


  OdpovědětVymazat
 15. Zitra je u nas Donald Trump ! Je ohlasen na 14:00. Jak vas mohu informovat o vsem co rekne, kdyz mi zruda sedi na drate...
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 16. President Obama mel projev k cernochum a rekl :
  "Budu to povazovat za osobni urazku, kdyz u voleb NEBUDETE volit, Hillary Clinton ! "... Ano, to rekl !

  "Demokracie" z Afriky . Tak to, uz jsem videl a
  zazil , kdyz jsem tam zil...

  Mate se na co tesit poseroutkove po viteztvi Globalistu. (Ale to se nestane ! My pracujeme pilne jako vcelicky !
  A z "plukovniku" cenzoru nadelame pomocniky u hovnocucu.)
  Svobodny duch HONOLULU.

  OdpovědětVymazat
 17. Honolulu, toho blba co tě tady osočuje si nevšímej a nás ostatní informuj. díky.

  OdpovědětVymazat
 18. Anonymní18. září 2016 23:11

  Právě a proto ho zásobovali potravinami i zbraněmi,bez nichž by Rus byl poražen skoro okamžitě. Možná,že šlo o tajné zbraně Německa,například a především o tu jadernou, kterým chtěli spojenci zabránit.........Kdes sebral takové kydy trotle?

  OdpovědětVymazat
 19. Odpovědi
  1. Jo,dej mu pořádně za uši...a ty kašpárky od FOX NEWS si nechte tam pro sebe...On ten tvůj fešák s přehazovačkou je stejný pako,jako ta Killery,jen nemá syfilis,protože šukal skoro slušný holky z Východu a nerozpadá se za pochodu.
   Ona ta Killery je takový krásný symbol Ameriky:bába v posledním tažení,která svůj celý život prožila v neřesti mezi grázlama,což ji naprosto mentálně a fyzicky zničilo a teď chcípá uprostřed zloby a opovržení,křečovotě ještě rozdávajíc poslední rány,které jsou stále slabší a slabší a škleb v jejím xichtě je stále křečovitější a zoufalejší...jak ta Amerika žila,tak i skončí-v krvi,násilí a vlastních výkalech...."A k tomu jí dopomáhej Bůh",jak říkával dementní alkoholik Bush jun.

   Vymazat
  2. Na nějaký náznak alespoň špetky inteligence v té dutině, co máš mezi ušima by nebylo?

   Vymazat
 20. DALSICH 5 bomb bylo nalezeno a zneskodneno. Tentokat ne na Manhattanu, ale za Hudsonem (reka) v ELIZABETH (New Jersey).
  Amtrak (vlaky MHD) nesmely jet do tunelu pod Hudsonem a nikdo nevi co se deje a kdo to dela. Lide maji strach.
  To zase nejaky Arab utoci na mesto.

  Hillary ma stale mene a mene stoupencu a je z toho obvinen president Putin v Rusku.
  Tomuto obvineni nejde rozumet. Zatim co napr. Nigel Farage americke volice oslovil, tak president Putin nikoho neoslovoval.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hele Lulu,nevšim sis',nebyly náhodou ještě na těch papiňákách evidenční cedulky skladníka z Langley?

   Vymazat
 21. 5:19 zastrc si pozvanku do rektalu ! Jsem KATOLIK, verny Kristu a nebeske kralovne !
  Chodim pouze do katolickych kostelu. Co t.j. Sabes nevim a koze nezeru.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 22. Panove pozor ! Alex Jones rika, ze se bude dit neco s penezi od 27.9. a od rijna budou zmeny s Internetem.

  Alex Jones je jmeno jedince , ale stoji za nim stovky lidi, kteri pracuji pro neho.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Naprosto se to shoduje s jinými prognózami z netu, že v USA dojde k závažné události ještě do prezidentských voleb (8.11.) a že to souvisí s koncem amerického fiskálního roku (31.10.). Po "zásahu vyšší moci" se budou se celosvětově nulovat americké dolarové dluhy ?

   Vymazat
  2. Vůbec bych se nedivil, kdyby toho využili k odložení amerických prezidentských voleb, protože Clinton už je nevolitelná. Rakušácků, kabrňákům, k tomu stačily pouze "vadné" obálky :-)))

   Vymazat
 23. Globalistum se hrouti pod rukami veskere jejich snahy.
  To neni vlna volicu co se pridavaji k Trumpovi. T.j. TSUNAMI...
  T.zn., ze valka s Ruskem NEBUDE - diky Bohu a Trumpovi.
  Byli jsme hodne blizko, aniz by o tom Evropa vedela.

  A vy Cesi pristupujte k vasim volbam promyslene a volte takove lidi, jako je president Zeman, ktery neleze do zadku Merkerove a ma na mysli zajmy jeho zeme a ne zajmy Berlina, Bruselu, Sorose a NWO, nebo budete mit BOMBY pod zadkem od Arabu, jako ma ted New York.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 24. Budu pomalu koncit. Mam dobrou naladu Trump je na ceste k nam.
  Nagooglujte FORT MYERS IMAGES..
  Jihozapadni Florida ma nejlepsi pocasi na Floride a Florida ma nejlepsi pocasi v Americe.
  Az se zlepsi ekonomie, tak celou Floridu projedte.
  Budouci president Trump zde vlastni nemovitosti na nekolika mistech, ale nejvice se zdrzuje v Palm Beach.
  (Mar-a-Lago), snadno k videni.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 25. Co se děje v USA? Jdou do hajzlu!

  OdpovědětVymazat