Reklama

.

.

sobota 17. září 2016

Další porce odhalení WADA skupinou hackerů Fancy Bears


17. 9. 2016    zdroj
Kybernetická skupina Fancy Bears zveřejnila další část odhalení Světové antidopingové asociace. Hackeři předložili dokumenty WADA, v nichž je uvedeno, že špičky asociace dovolily užívání dopingu 25 sportovcům z 8 zemí. Všichni tito sportovci byli připuštěni na letní olympijské hry v Riu, přičemž 14 z nich se stalo nositeli medailí. Většina sportovců z předloženého seznamu jsou reprezentanti USA. V seznamu je i ruský sportovec. Jedná se o stříbrného medailistu z olympijských her v Brazílii Mišu Alojana.


Fancy Bears předkládá kompletní seznam sportovců, kteří byli připuštěni na olympijské hry, nehledě na pozitivní dopingové zkoušky:
Kromě Alojana to jsou Britney Griner (basketbal, USA), John Conger (plavání, USA), Bethanie Mattek-Sandas (tenis, USA), Diana Price (lehká atletika, USA), Caitlin Baker (plavání, USA), Dagmara Wozniak (šerm, USA), McQueen Baron (plavání, USA), Michelle Carter (lehká atletika, USA), Sam Dorman (skoky do vody, USA), Tervel Dlagnev (zápas, USA), Christian Reichert (dálkové plavání, SRN), Christina Obergfell (lehká atletika, SRN), Franziska Hentke (plavání, SRN), Robert Harting (lehká atletika, SRN), Christian vom Lehn (plavání, SRN), Charlie Hall (golf, Velká Británie), Bradley Wiggins (cyklistika, Velká Británie), Chris Froome (cyklistika, Velká Británie), Heather Fisher (ragby-7, Velká Británie), Sam Townsend (veslování, Velká Británie), Roxana Kogianu (veslování, Rumunsko), Natalia Madai (veslování, Polsko), Pernille Blume (plavání, Dánsko), Petra Kvitová (tenis, Česká republika).

Dříve skupina Fancy Bears zveřejnila údaje o tom, že skutečné dopingové koktejly užívaly 4 americké sportovkyně, z nichž dvě se staly olympijskými vítězkami v Riu. Připomeňme si, že tyto sportovkyně měly "potvrzení", na jehož základě jim WADA dovolila zakázané preparáty užívat.

Vedení WADA uznalo pravdivost údajů, zveřejněných po nabourání její databáze, která je z nějakého důvodu stále nazývána tajnou.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

7 komentářů :

 1. Lidi, kašlete na WADA - USA zrovna v plné koordinaci s ISIS zaútočila na Syrská vládní vojska - uprostřed jakože příměří:

  https://www.rt.com/news/359678-us-strikes-syrian-army/

  OdpovědětVymazat
 2. Rusové odmítli předat svůj stát USA. Američani jim tedy vzkazují, že pokud to neudělají, bude Rusko neustále pronásledováno ve všech mezinárodních činnostech, tedy i ve sportu. V ekonomice USA donutilo ostatní státy k sankcím proti Rusku. Ve sportu, kde USA má obsazené všechny komise a výbory si Rusko vůbec neškrtne. Samozřejmě, že sportovce USA dopují, protože logicky by nemohli dosáhnout lepších výkonů než ostatní a v takovém množství, že v hodnocení národů jsou suverénně na prvním místě. USA v tomto dělá politiku kterou dělal Hitler. USA chce dokázat, že Američani jsou nadlidi a využívá k tomu sportu. Všechny západní televize štvou proti Rusku, každý den vysílají negativní zprávy z Ruska a připravuji obyvatelstvo Evropy na okamžik, kdy jednou budou muset jít válčit proti Rusku s Americkými zbraněmi za Americký kapitál a jeho zisky. Je nutné počítat, že Američani opět zaútočí na Rusko a to v době konání Mistroství světa ve fotbale v roce 2018. Američani si tuto příležitost nenechají ujít a buď to znemožní konání mistrovství v Rusku pod nějakou záminkou kterou sami vyprovokují, nebo vyvolají v Rusku majdan podobný tomu v Kyjevě, který jako náhodou začal také v době konání zimní olympiády v Soči. Američani mají Rusku co oplácet. Rusko obchoduje se všemi státy ve svých národních měnách a ignoruje dolar. To samé dělal jak Husajn v Iráku, byl popraven, tak Kadáfi v Lybií a byl popraven také. Rusko kdyby nebylo atomovou velmocí by už dávno bylo demokraticky a humanitárně vybombardováno a města v Rusku by byla stejně rozbitá mírovými bombami jai je to nyní v Sírii.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Možná i způsob předvedení moderních a velice přesných konvenčních zbraní zcela na nějaký čas stačil na odrazení od zamýšlených činů. Určitě také mnohé významné státy pochopily,že na přímou vojenskou konfrontaci, i v alianci, s RF nemají.

   Vymazat
 3. Nemohu nic jiného, než s vámi plně souhlasit.

  OdpovědětVymazat
 4. Vůbec netuším komu by tyto dokumenty měly být předloženy, kdo by prošetřil pravdivost a skutečný stav věcí a kdo by měl zkorumpované funkcionáře té organizace odvolat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nač někoho odvolávat? WADA zmizí sama. Nikdo kdo chce dělat férovou soutěž, či soutěž jako férovou presentovat, nebude tuto organizaci žádat o provedení dopingových zkoušek.
   Ti namočení "sportovci" si to pěkně odserou. Nikdo jim neodpáře, že se tohoto podvodu zůčastnili. Jejich předchozí výkony se již tak blýskat nebudou.
   Mediální prostituti sice dělají vše pro to, aby to vypadalo jako fér chování - chudáčci byli přeci nemocní... nu tak tam neměli co dělat, od toho je tu jiná Olympiáda, kde se mohli zůčastnit.

   Vymazat
  2. WADA jen tak nezmizí.Má podporu u proame-
   rických antidopingových komisařů.Jedním
   z nich je RNDr Jan Chlumský z českého an-
   tidopingového úřadu.Cituji:není třeba řešit
   dopující sportovce.Je třeba urychleně vyl-
   loučit Rusko ze všech sportovních organi-
   zací.Konec citátu.A takoví v ČR pracují
   jako antidopingoví komisaři.No neberte to.
   Petr Majevský

   Vymazat