Reklama

.

.

neděle 4. září 2016

Další žertík Zacharové o Kyjevu rozesmál celé Rusko


4. 9. 2016    zdroj
Pečorský soud v Kyjevě vydal zatykač na ministra obrany RF Sergeje Šojgu a rozhodl, aby byl zadržen. Oficiální mluvčí ministerstva zahraničí RF Marija Zacharova ironicky komentovala rozhodnutí Kyjeva o zatčení ruského ministra. Na své stránce na Facebooku učinila Zacharova zajímavý předpoklad, který rozesmál celé Rusko.


Chápu logiku Pečorského soudu - také chtějí, aby se na Ukrajině konečně objevil normální ministr obrany. Ale kvůli tomu nám nemohou násilím brát Sergeje Kužugetoviče (Šojgu)! Vydržte, možná i vy budete mít někdy štěstí, napsala Zacharova.

Zároveň se mluvčí ministerstva zahraničí RF podivila, proč kyjevský soud nevydal zatykač na "ruské tankisty", kteří, jak tvrdí Kyjev, "brázdí ukrajinské prostory."

Vypadá to tak, že tankisté buď nejsou na vině a ať si bojují. Nebo se okresní soud polekal, že hoši, když budou "zdvořilými lidmi", by skutečně mohli přijet do Pečorské čtvrti Kyjeva, když je zavolají, dodala oficiální mluvčí ministerstva zahraničí RF.

Vysvětlení pojmu "zdvořilí lidé" viz: http://www.novarepublika.cz/2016/06/zdvorili-lide-maji-od-vcerejska-pomnik.html

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

22 komentářů :

 1. Já myslím,že kdyby byla v pozici toho slabšího,jen by se počůrala. Myslím,že by to neškodilo,dát Rusku už konečně nějakou tu lekci síly,.. ale kde vzít někoho,kdo by se odvážil?! (vtip).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dost blbá "úvaha", nemyslíš?

   Vymazat
  2. Ale já jsem se naopak snažil myslet.

   Vymazat
  3. Anonymní4. září 2016 21:38
   Zacharovová je rovná a vtipná. Rusko bylo nedávno zcela rozvalené a v současnosti se stává státem, se kterým se musí počítat. I když stále trochu blufuje, pracuje na sobě a nebrečí.
   Také bychom měli začít pracovat na sobě. Nejdříve definovat naše zájmy a prioritní úkoly. Ne čekat, co na nás vymyslí v Bruselu a přikážou nám. Ale to se musí vyměnit vládní garnitura, za někoho s vlasteneckým smýšlením. Čím déle nám tato výměna bude trvat, tím bude náprava obtížnější. Ale také platí, že nikdy není pozdě. P.K.

   Vymazat
  4. Anon. 21:38:
   Jak slabšího?!
   Za nacistickou Ukrajinou přece pevně stojí US huni, všichni EU bafuňáři a náckové Evropy, a dokonce i ti naši vládní. A jistě i Fülle, který krvavý majdan spytlíkoval.
   A to už nemluvím o tuzemmských štětinoidech, karloidech, mitrofanoidech ...
   Nepočurala se, je jen inteligentně vtipnou.

   Vymazat
  5. Šojgu je tvrdý Asiat, potomek mocných nájezdníků! Pyčusáci z Kyjeva asi zapoměli jak dopadá dráždit draka bosou hnátou! Asi by zas potřebovali malou lekci:) - http://www.neaktuality.cz/zahranici/kyjev-padl-mongolove-si-podmanili-rus/

   Vymazat
  6. Pro 0:30:
   Jeden brněnský známý psychiatr říká: " Kdo myslí, tak skončí na uzavřeném (psychiatrickém) oddělení". Tak raději nemysli.

   Vymazat
 2. Ne,že by mně to také nerozesmálo!A to dost!Ono je to pár dní staré.Paní Zacharova je prostě jednička a na svém místě!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Paní Zacharova se jen opírá o své muže, ta se ale má.

   Vymazat
  2. To 21:43 ano, opírá s eo své muže, které kolem sebe má. Představte si, že by se opírala třeba o Stropnického st. nebo ml, nebo o Dienstbiera. Nebo třeba o Pehe, Jakub Janda a podobné jiné evropsky hodnotné muže...

   Vymazat
 3. lidi konecne dobra zprava :https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/413687-volebni-vyprask-pro-merkelovou-v-zemskych-volbach.html
  nenechme se zmanipulovat kecama mainstreamu o tom ze sobotka imigranty nechce o rasistickym babisovi atd www.spd.cz ja mam jasno a predvolebni boj me nezajima

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Merkelová si asi už odpočátku myslela,že je vnutí okolním státům ale především V4 se jí úspěšně vzepřela. Vážím si toho.

   Vymazat
  2. doktor Nevěřte tomu, že se Česká republika Německu vzepře.Je to jenom divadlo s jasným koncem - slimáci do Čech

   Vymazat
  3. Každý s tím počítá. To jsou právě ty největší chyby,když nevyjde to nejsamozřejmější a stačí třeba jen z části nevyjde. Proto je to zároveň i tou největší zbraní.

   Vymazat
  4. Jak píší v PL je to podobné, jako mnichovský diktát.Beneš byl alespoň vzdělanec. Ti dnešní SoboUSAci jen sklapnou a přes žvásty, které vedou jen proto aby nás oblbli. Měli by jít do hajzlu společně s Merkelkou.

   Vymazat
 4. Ovčáček sice není tak vtipný, ale jinak zvládá také vcelku s elegencí. Škoda jen, že Zeman nehodlá ušetřit na přeplaceném Mynářovi... Budoucností je spolupráce s RF, nikoli s USA, i když s lidmi se má spolupracovat, ať již jsou odkudkoli.

  OdpovědětVymazat
 5. Jak asi vypadají hovory mafie z Bílého domu o Rusku ? Já bych chtěl plyn, a já zlato, NE, já budu mít ropu, CHCI diamanty..

  OdpovědětVymazat
 6. Inteligenci ani šarm v apatyce nekoupíš!
  Lavrov měl na ni štěstí ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Představte si u nás na místě mluvčí MZV třeba Langšoškovou, Marxistku, Káťa Žak aj. To by byla prdel. Museli bychom se trvale smát nad jejich neinteligentními žvásty.

   Vymazat
  2. Taky dobrá je Černochová Němcová nebo ombudsmanka, to jsou taky bezva ségry v triku. Až se mi z toho málem udělalo šouflo.

   Vymazat
 7. Docela pěkná baba a zdá se být i vtipná , což u žen bývá málokdy. A je celkem jedno jestli je to pravda nebo ne. A pokud to pravda je , tak je Ukrajina vedle naší republiky a nakonec i EU taky dobrá Kocourkov.

  OdpovědětVymazat
 8. Jasně, pěkná, chytrá ... Zacharovová -> Chazarovová .. to máte tak .. jsou prostě jiní.

  Koloděj

  OdpovědětVymazat